Hizmet Ver
Online YKS Matematik Özel Ders

4 Ankara Online YKS Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 256 Online YKS Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Ankara Online YKS Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 256 Online YKS Matematik Öğretmeni, Ankara içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 5 puan, Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Ankara içinde yazılan 1.664 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 49 kişi Ankara Online YKS Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Ankara Online YKS Matematik Öğretmeni

Fatma Y. photo

Fatma Y.

16.09.2025

Online YKS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

ODTÜ FİZİK ÖĞRENCİSİYİM VE ÜÇ YILDIR FİZİK MATEMATİK VE GEOMETRİ DERSLERİ VERMEKTEYİM

Gülsüm Ç. photo

Gülsüm Ç.

18.05.2026

Online YKS Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

23 yıllık öğretmenim. Ayt ve tyt matematik, geometri, lise matematik (yeni maarif modelindeki müfredata da hakimim), ortaokul matematik ve LGS matematik alanlarında yüz yüze ve online özel ders veriyorum. Öğrenciyle yüzyüze ya da online matematik ile ilgili her türlü konu anlatımı, yapamadığı...

Yiğit K. photo

Yiğit K.

22.05.2026

Online YKS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

Odtü matematik öğrencisiyim. Pek çok ortaokul liseli ve üniversiteli öğrencilerle çalıştım. LGS,YKS özelinde 3 4 senedir Ankarada yüzyüze veya online ders vermekteyim

Eymen K. photo

Eymen K.

08.04.2026

Online YKS Matematik Özel Ders · Keçiören, Ankara

Ankara Üniversitesi Matematik Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 4 yıldır ders veriyorum.

Meltem K. photo

Meltem K.

23.06.2026

Online YKS Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Merhaba, ben Matematik Öğretmeni Meltem Kızılaslan. Ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik matematik özel dersleri vermekteyim. Derslerimde öğrencinin seviyesine uygun, eksiklerini tespit ederek ilerleyen bireysel bir çalışma programı uyguluyorum. Amacım sadece soru çözmek değil, öğrencinin...

Ramazan U. photo

Ramazan U.

02.11.2025

Online YKS Matematik Özel Ders · Mamak, Ankara

C# Prpgramlama,Algoritma,Robotik Kodlama,SQL dersi, İnternet programcılığı, ofis programlama gibi online ve yada yüzyüze verilir. Öğrenme garantili.

Hayrullah Y. photo

Hayrullah Y.

31.05.2026

Online YKS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba, ben Hayrullah. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 3. sınıf İngilizce Tıp Fakültesi öğrencisiyim. YKS, LGS koçluğu ve sayısal derslerde özel ders veriyorum. Daha önce dershanede ve özel olarak çalışma anlamında 2 yıllık deneyimim var. Aktif olarak 7. sınıflara LGS, 11. sınıflara YKS...

Ramazan U. photo

Ramazan U.

06.09.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Gölbaşı, Ankara

18 yıllık tecrübemle bu mesleği gönülden yapıyorum.Saygın Dersaneler,Kolejler ve Kurslarda görev aldım.Bu süreç zarfında TYT,AYT,LGS Matematik ve Geometrini anlatma fırsatı buldum.Her seviyeye uygun Matematik ve Geometri özel dersi anlatma kapasitesine sahibim.Hedeflerinize ulaşma noktasında size...

Ali İ. H. U. U. photo

Ali İ. H. U. U.

04.05.2026

Online YKS Matematik Özel Ders · Altındağ, Ankara

Tıp ögrencisiyim Ankarada her seviyeden ögrenci ile çalıştım bu konuda derecem var

Dilara A. photo

Dilara A.

29.07.2025

Online YKS Matematik Özel Ders · Keçiören, Ankara

Alanın en iyi üniversitelerinden olan Marmara üniversitesinden mezun olduktan sonra yüksek lisansımı da tamamladım. 10 yıldır aktif bir şekilde kurumlarda ve birebir/grupla özel derslerde; yüz yüze ve online platformalarda ders vermekteyim. Eksiklerinizi tamamlamak ve hedefinize ulaşmak için...

Hüseyin G. photo

Hüseyin G.

17.02.2026

Online YKS Matematik Özel Ders · Keçiören, Ankara

Matematik dünyasının mantığını NET ve SORUNSUZ öğrenmek isteyen arkadaşlarım, iletişime geçiniz. İrtibat durumunda, sistem ve süreç hakkında ayrıntılı bilgilendirileceksiniz.

Emirhan K. photo

Emirhan K.

22.07.2021

Online YKS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

Sabancı Universitesi Elektronik Mühendisliği'den yüksek onur derecesiyle mezun oldum. Kendi girdiğim sene üniversite sınavında 700. oldum. Master çalışmalarıma Bilkent Üniversitesi'nde devam edeceğim. Lisans hayatım boyunca üniversite düzeyinde birçok matematik dersinde asistanlık görevlerinde...

Cansu Ş. photo

Cansu Ş.

13.02.2025

Online YKS Matematik Özel Ders · Keçiören, Ankara

Ankara Üniversitesi İngilizce Matematik bölümü mezunuyum. Üniversiteye başladığımdan beri ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine matematik özel dersi ilkokul ve ortaokul öğrencilerine de İngilizce özel dersi vermekteyim.

Fahri E. photo

Fahri E.

24.08.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Altındağ, Ankara

15 yıldır aktif olarak matematik dersi veriyorum. Her seviyeden öğrenciye ders veriyorum.

İrem K. photo

İrem K.

05.08.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Altındağ, Ankara

Matematik alanında iki yıldır aktif özel ders veriyorum online ya da yüz yüze olabilir

Mehmet T. photo

Mehmet T.

19.08.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

MATEMATİK BENIMLE COK KOLAY HAFIZA TEKNIKLERIYLE MATEMATIKLE ZOR OLANLAR KOLAYLASIR ONUN ICIN BIRLIKTE BASARABILIRIZ

Ömer R. K. photo

Ömer R. K.

27.07.2022

Online YKS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

YKS Matematik için özel ders ( Sayısal sıralaması olandan ) YKS da sayısaldan . oldum . TYT Matematikten . net , AYT Matematikten net yaptım . Şuan Kocaelide tıp okuyorum . Haftada saat özel ders anlatabilirim , bu süre duruma göre daha da artabilir. Konu anlatımı , yks sınavının...

Helin H. photo

Helin H.

03.08.2022

Online YKS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

YKS Sayısal Türkiye 1321.siyim. YKS Eşit Ağırlık Türkiye 1252.siyim. Daha önce dört farklı lise öğrencisine matematik, biyoloji, ingilizce ve SAT konularında özel ders verdim.

Yusuf B. D. photo

Yusuf B. D.

29.06.2022

Online YKS Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Dönem 2 tıp öğrencisiyim. Matematik başta olmak üzere sayısal özel ders veriyorum.

Anıl F. A. photo

Anıl F. A.

17.07.2023

Online YKS Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Matematik zor gibi gözükse de aslında basit ve çok zevkli bir alandır. Biz derslerimizde öğrencimizi sıkmadan onun en rahat anlayabileceği şekliyle derslerimizi işleriz. Öğrencimizin eksik olduğu konulara odaklanıp öğrencinin eksiklerini giderebilmesi için onun en rahat şekilde anlayabileceği ders...

Pelin K. Ö. photo

Pelin K. Ö.

10.08.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

6,7,9,10 ve 11. Sınıflar için okula yardımcı, 12 ve Mezun gruplar için TYT-AYT, KPSS LİSANS VE ÖNLİSANS için Temel Matematik olmak üzere uzman, soru yazarı ve aktif derse giren öğretmenden özel ders.

İbrahim C. photo

İbrahim C.

14.07.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba ben İbrahim Ceylanoğlu ODTÜ Mimarlık öğrencisiyim. LGS, KPSS, ALES, DGS, TYT ve AYT matematik ve geometri alanında özel ders veriyorum. İlgileniyorsanız yardımcı olabilirim.

Yusuf Ü. photo

Yusuf Ü.

22.11.2022

Online YKS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

Matematik,Fen Bilimleri ve Eğitim Koçluğu eğitimi sağlamaktayım. Derslerime öncelikle Öğrenci ailesi ile tanışma ücretsiz bir şekilde yaptığım psikolojik ,zeka ve çalışma stratejisi belirleme(İşitsel,görsel,duyusal yön belirleme) testiyle başlıyorum. Altyapı oluşturma ve güçlendirme eğitiminden...

Atahan Ç. photo

Atahan Ç.

15.09.2021

Online YKS Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Merhaba . İsmim Atahan Çelik 2021 YKS sınavında SAYISAL alanda 719. olarak ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümüne yerleştim. Sınav senesinde başarılı olmamı sağlayan en büyük faktör matematikte çok iyi olmamdı. Sınav sürecini atlattım ve artık kendi bilgilerimi kullanarak benden küçük arkadaşlarıma...

Beyza K. photo

Beyza K.

27.09.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Mamak, Ankara

Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden 3,32 not ortalamasıyla 2024 yılında mezun oldum. Eğitimimi bu alanda aldığım için matematiği nasıl öğreteceğimi biliyorum. Öğrencilik yıllarımda özel ders vermeyi deneyimledim. İlkokul, ortaokul ve lise...

Ahmet B. photo

Ahmet B.

05.09.2023

Online YKS Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

25 yıllık tecrübeyle matematiği uzmanından severek öğrenin. LGS, Lise, TYT-AYT özel ders verilir.

Selma A. photo

Selma A.

14.06.2026

Online YKS Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

1998 yılından bu yana matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Meslek hayatım boyunca farklı seviyelerde birçok öğrencinin akademik hedeflerine ulaşmasına destek oldum. Özellikle TYT, AYT ve LGS hazırlık süreçlerinde öğrencilerin eksiklerini belirleyerek bireysel ihtiyaçlarına uygun çalışma...

Celil Ç. photo

Celil Ç.

21.06.2025

Online YKS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

BİRMATEMATİKBİRFEN ekibi olarak oluşturduğumuz mükemmel sistem sayesinde tespit edilen konulara yönelik nokta atışı çözümler sunmaktayız. İster online ister yüz yüze eğitimlerimizle öğrencimizin eksik olan yönlerini güçlendirmeyi garanti ediyoruz.

Atmora Tasarım photo

Atmora Tasarım

27.06.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Merhaba . Geçmiş yks senelerinde derece yapmış bir öğrenci olarak size tecrübelerimi aktarmak isterim.

Muratcan K. photo

Muratcan K.

19.03.2022

Online YKS Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Merhaba ben YKS de derece yaparak istediğim üniversiteye girmeyi başardım ve online olarak matematik branşında sınava girecek arkadaşlarıma yardımcı olmak istiyorum

Yasin A. A. photo

Yasin A. A.

31.10.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Keçiören, Ankara

Hacettepe Matematik Öğretmenliği mezunuyum Aynı zamanda Hacettepe Üniversitesi Kimya Öğretmenliği öğrencisiyim Kpss alan sınavı 300'üncüsüyüm Fen Lisesi mezunuyum Her türlü sınav hazırlık ara sınıf eğitim koçluğu için ulaşabilirsiniz.

Zeynep G. A. photo

Zeynep G. A.

01.11.2025

Online YKS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhaba, ben YKS2025 eşit ağırlık 3,700.sü olarak ODTÜ'de okuyorum ve özel ders öğrencisi arıyorum. Her türlü matematik, edebiyat, tarih, türkçe özel dersi verebilirim.

Elif E. photo

Elif E.

15.07.2025

Online YKS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

Öğrencinin dilinden anlayan,profesyonel olarak yonlendirme yapabilen,hem hayata dair hem akademik olarak ilerlemesini oncelikli tutan bu isi hakkiyla yapan bir ogretmenim. Dershanecilik ve ozel ders alaninda etkinim.

Muammer D. photo

Muammer D.

26.05.2022

Online YKS Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

2006 mezunuyum. 16 yıldır her seviyeden öğrenci ile çalıştım. Öğrenci istekli olunca herşey daha hızlı ve kolay oluyor. Öğrenci seviyesinde anlatım yapılınca öğrenmenin önünde hiçbir engel yoktur.

Muhammed P. photo

Muhammed P.

30.01.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Merhaba, Matematikte başarıya ulaşmak artık daha kolay! 12 yıllık tecrübeye sahip uzman bir matematik öğretmeni olarak, size özel online derslerle matematik bilginizi güçlendirmenize yardımcı oluyorum. Neden Ben? 12 Yıllık Tecrübe: Matematik öğretiminde 12 yıllık bir birikime sahibim....

Olgun B. A. photo

Olgun B. A.

30.07.2023

Online YKS Matematik Özel Ders · Mamak, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Matematik Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Daha öncesinde de hem online hem de yüz yüze olmak üzere çokça öğrenci yetiştirdim ve yüksek bir başarı elde ettiler. Üniversitemde edindiğim bilgiler ışığında lise ve ortaokul matematiğini daha ilgi çekici ve daha eğlenceli kılarak...

Zeynep T. photo

Zeynep T.

13.05.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Ankara Üniversitesinde Matematik bölümü son sınıf öğrencisiyim. Boş zamanlarımda küçüklerime yardımcı olmak istiyorum. Yks de yüksek matematik neti yaptım. Kendi kardeşime de ders anlatıyorum. Çocuklarla aram iyidir. Çocuklara konuları anlatırken ipuçlarıyla mantıklarını göstermeye çalışıyorum....

Mahir B. K. photo

Mahir B. K.

07.05.2023

Online YKS Matematik Özel Ders · Çankaya, Ankara

Ankara üniversitesini derece ile fizik bölümünden 3.5 yılda mezun alanında oldukça iyi olduğumu düşünüyorum saygılarımla

Selman Y. photo

Selman Y.

09.09.2025

Online YKS Matematik Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Gazi üniversitesi elektrik elektronik mühendisi birinci sınıf öğrencisiyim öğrencilik hayatımdada ek gelir kazanmak için sevdiğim matematik ve fen derslerinde özel ders vermek istiyorum

Betül S. K. photo

Betül S. K.

22.02.2023

Online YKS Matematik Özel Ders · Keçiören, Ankara

Merhabalar ben Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde Fizyoterapi 1. sınıf öğrencisiyim matematik dersine her zaman ön yargı ile yaklaşmıştım ama üniverste sınıvına hazırlanırken bu ön yargımı kırmayı başardım ve tyt ayt sınavında 25 net çıkarttım keşke daha öncesinde kırsaydım bu başarıma daha...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Online YKS Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Ankara Online YKS Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Online YKS Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Online YKS Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Online YKS Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Online YKS Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online YKS Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Online YKS Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Online YKS Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Ankara Online YKS Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Ankara Online YKS Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 600 TL ile 1.500 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl