Hizmet Ver

4 Ankara Resim Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 315 Resim Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Resim Özel Ders

En İyi 10 Ankara Resim Özel Ders Öğretmeni

İlkay Yildirim photo

İlkay Yildirim

28.10.2020

Resim Özel Ders · Çankaya, Ankara

Resim yapmak çizmenin ötesinde iletişim dilinin naif bir anlatımıdır. Hacettepe Üniversitesinde son sınıfım. İfadenin güçlü tavrını çalışmalarımda kullanmaya özen gösteriyorum. Sanat anlayışımı başka insanlarında enerjisiyle bütünleştiriyorum. Etkileşim sanatın bize devamlılığını gösteren bir...

Ramazan Ertuğrul photo

Ramazan Ertuğrul

05.10.2020

Resim Özel Ders · Çankaya, Ankara

Eğitmenimiz; Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Anabilim Dalı, Resim bölümünde yüksek lisans yapmaktadır. Ders dönemini başarıyla bitirmiş ve tez yazmaktadır. Aynı zamanda eğitimi sırasında çeşitli sergilerde performanslar sergilemiştir. Farklı resim yarışmalarından da ödüller...

Oya Yüreğilli photo

Oya Yüreğilli

25.05.2019

Resim Özel Ders · Altındağ, Ankara

Merhaba Resim öğretmeniyim Çizim,Boya teknikleri,Dekoratif el sanatlari,Tasarim vb derslerin eğitimini verebilirim.(Şu surecte tercih edenlere online ders verebilirim)(Bilsem sınavlarına hazırlanmak isteyenler için Bilsem programıni biliyorum yardımcı olurum) önceleğim yetiskin bayan,genç kızlar ve...

Esra Tuna photo

Esra Tuna

22.01.2020

Resim Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Alanında uzman ve deneyimli bir duvar sanatçısıyım.Guzel Sanatlar mezunuyum.okul ,bahçe,ev ,ofis ve işyerlerinde sanatsal duvar boyama çalışmaları mevcuttur.sectiginiz resmi duvara istenilen boyutlarda aktararak mekanda derinlik ve hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Özge Doğan photo

Özge Doğan

20.08.2021

Resim Özel Ders · Mamak, Ankara

Anadolu üniversitesi mezunuyum. 4 yillik is tecrübesine sahibim. Lise öğrencilerine ve üniversite hazırlık derslerini vermekteyim.

Deniz Varlı photo

Deniz Varlı

04.10.2021

Resim Özel Ders · Altındağ, Ankara

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Görsel Sanatlardan 2.cilik ile mezun oldum. Hacettepe Üniversitesi Resim Yüksek lisans öğrencisiyim. Sınavlara hazırlık ya da Hobi kursları verebilirim. Sınavlara yönelik çizgi değerleri, kompozisyon oluşturma, ölçü alma, perspektif kuralları, ışık gölge ayarları...

Burçin Kutlu photo

Burçin Kutlu

03.10.2019

Resim Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Haftaiçi her gün okul sonrası veya cumartesi günü 10:00-14:00 arası, resim ve seramik olarak tek veya grup dersi mevcuttur.

Salih Utkan photo

Salih Utkan

29.08.2021

Resim Özel Ders · Çankaya, Ankara

Guzel sanatlar yetenek sınavlarına hazırlık dersleri, yağlı boya dersi, Karakalem portre, Ebru sanatı, her yaş grubuna özel ders verilir.

Pelinsu Kale photo

Pelinsu Kale

08.09.2020

Resim Özel Ders · Gölbaşı, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Heykel Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Duvar boyamayla yakından ilgileniyorum. Özel resim dersleri veriyorum.

Rabia Ceviz photo

Rabia Ceviz

09.10.2017

Resim Özel Ders · Gölbaşı, Ankara

Sevgili sanatçı ruh ve yeni dönemin GSF öğrencisi adayı; sayfama hoşgeldin. Öncelikle kendi deneyimlerimden bahsetmek istiyorum. Kendimi bildim bileli çizim yapıyorum. 2012 yılında henüz lisede başlayıp 3 sene araliksiz cizim dersi alarak sinavlara hazirlandim. 2016 yılında 9 Üniversitenin...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Resim Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ankara Resim Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ankara Resim Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Resim Özel Ders için Ankara içinde toplam 315 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 54 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 675 kişi Ankara Resim Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl