4 Resim Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.239 Resim Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Resim Özel Ders Öğretmeni

F. Pınar Balcı

F. Pınar Balcı

Resim yapmak konusunda, çöp adam dahi çizemeyecek kadar yeteneksiz olduğunuzu düşünen insanlardansanız, kendiniz hakkında yanıldığınızı anlayacağınız ve bir süre sonra harika işler çıkartacak duruma geleceğiniz bir eğitim almak istiyorsanız lütfen görüşelim.
Nihat Bilgehan  Karacık

Nihat Bilgehan Karacık

Uludağ Üniversiteleri mezunu eğitmenler eşliğinde akademik bir çalışma disiplini izleyerek uygulamalı olarak yapılan Desen Çizimleri Anatomi Çalışmaları, Model Çizimleri, İç ve Dış Mekan Perspektif Çizimleri, İmgesel Kompozisyon Çalışmaları, öğrencinin tercih ettiği bölümlere yönelik yapılan çalışmalar İzmit yürüşyolundaki Atölyemizde yoğun bir biçimde sürmektedir. Yetişkinlere, Gençlere ve Çocuklara Özel Hobi Atölye eğitimleri belli bir çalışma disiplini izleyerek, öğrencinin Plastik Sanat
Hilal Baydar

Hilal Baydar

15 yıldır resim egitimi ve yağlıboya,ebru,akrilik boya tuval çalışmalari,karakalem teknik calışmaları isteyen her yaş grubuyla calistim.resime yetenegi olan,olmayan,resim öğrenmeyi isteyen,üç boyutlu çalışmalar yapmak isteyen,cam,seramik,ahsap boyama yapmak isteyen,atık materyallerle,kağıt hamuruyla,seramik hamuruyla degisik calismalar yapmak isteyen herkesle çalışabiliriz.resim yaşanır,resimi birlikte yaşayalım.hayatimiza renk katalım.
Nur Önal

Nur Önal

Merhabalar. Resim öğretmeniyim. Birebir yada grup dersleri de yapmaktayım. Çizim,karakalem,suluboya,yagliboya,akrilik vs tüm tekniklere hakimim
Türkay Çotuk

Türkay Çotuk

Marmara Güzel Sanatlar Resim Bölümü Lisans Ve Yüksek Lisans mezunuyum. Güzel Sanatlara hazırlık dersi, hobi amaçlı istenen karakalem, suluboya ve yağlıboya teknikleri üzerine özel ders verebilirim.
Yiğit  Gökçekoyun

Yiğit Gökçekoyun

Merhaba, yetenek sınavına hazırlanmak istiyorsanız ya da hobi amaçlı resim yaparken teknik bilgiye de sahip olmak için özel resim dersi almak istiyorsanız size yardımcı olabilirim. Şu an ben de Dokuz Eylül Üniversitesinde resim eğitimimi devam ettiriyorum. İzmir de öğrenim görüyorum, memleketim ise Aydın. Eğer bu şehirlerden birinde yaşıyorsanız, ben de sizin resim hayatınıza renk katmaya hazırım. instgrm sayfam: Alegori Sanat Atölyesi
Ebru Akkır

Ebru Akkır

Mustafa Kemal Üniversitesi Resim_iş öğretmenliği mezunuyum. Adanada yaşıyorum. 7 yıldır milli Eğitim, özel kolej, sanat merkezleri vb yerlerde aktif olarak eğitim vermekteyim. Şuan için kendime ait bir Atölyem yok. Bu yüzden grup dersi vermiyorum. Tercihen her yaş grubuna birebir Özel ders veriyorum. Öğrenci ihtiyacına göre, Yağlı boya, sulu boya, akrilik, Toz pastel, karakalem, kuru boya, pastel boya, lavi, Ebru, heykel bütün alanlarda teknik bilgileri öğretiyorum.
Şerife  Uğur

Şerife Uğur

Merhaba, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'de sanat öğrencisiyim. her yaş grubuna özel ders verebilirim. Eğitim, isteğiniz doğrultusunda şekillenebilir.
Esmer Hamza

Esmer Hamza

1989 doğumluyum.Bursa Zeki Müren Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Resim bölümü mezunuyum.8 yıldır özel ders vermekteyim.3 yıldır özel bir okulda öğretmenlik yapmaktayım.Birçok karma sergiye katıldım.Şu an kişisel sergime hazırlanmakta ve özgün çalışmalarımı sürdürmekteyim
Sevda Kanalci

Sevda Kanalci

İsmim Sevda, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde Tekstil ve moda tasarımı okuyorum. 22 yaşındayım.
Seda Akdemir

Seda Akdemir

ÖZEL DERS İÇİN GÖRÜŞME SAĞLAYABİLİRSİNİZ Profildeki görseller kendime ve öğrencilerime aittir Mezuniyet: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İşe Başlama: Yıldır özel ders vererek akademi ve hobi öğrencisi yetiştiriyorum_ Anadolu Yakasında ve Avrupa Yakasında eğitimlerim devam etmektedir. Tüm semtler. *Tam kapsamlı, tüm kaçışlarıyla, iç mekan dış mekan profesyonel perspektif eğitimi_ (Mimarlar için) *Resim matematiği (Resimle ilgilenenlerin bilmesi gereken temel kurallar) *Anatomi ve por
Uğur Bilgen

Uğur Bilgen

Üniversite öğrencisiyim. Tasarım bölümünde okuyorum, yoğun bir sanat eğitimi aldım ve alıyorum. Bildiğim çizim tekniklerini size aktarmaktan memnun olurum.
Atila Ulusal

Atila Ulusal

Dokuz Eylül Üniversitesi resim eğitimi mezunuyum 15 e yakın karma sergi yarışma sergilerine katildim 19 yıldır başarılı bir şekilde meb de görevime devam etmekteyim. Birçok güzel sanatlar lisesi ve fakültelerine öğrenci hazırladım ve hobi amaçlı resim kurslari verdim. Güzel sanatlar lisesinde çalışmaktayım.Kendinize bir şans verin ve sanatın huzurlu dünyasında bir yer edinin.Özel resim dersleri ve sanat kurslarında hocalık yapabilirim.Saygilarimla
Anet  A.

Anet A.

Merhaba üniversitede ilgili bölümden mezun olup özel resim dersleri vermekteyim, aynı zamanda yağlıboya, karakalem, suluboya vb alanlarda istediğiniz sparişleri yapabilirim.
Yıldırım İNCE

Yıldırım İNCE

Merhabalar, Ben Yıldırım İnce, Resim alanındaki ilgimi lise yıllarında keşfettim da sonra Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi resim bölümün kazandım ve 2010 yılında da mezun oldum, sonrasında Yüksek Lisansımı da Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde tamamladım. Formasyon eğitimi mi aldım ayrıca 7 yıldır aktif olarak özel resim dersi tecrübesi ve 4 yıllık resim atölyesi işletmesi tecrübesine sahibim. Şu an Özel bir kolejde 3 yıldır da görsel sanatlar öğretmeni olarak çalışmaktayım. As
Aybüke Bedir

Aybüke Bedir

Merhaba :) AYVANSARAY Üniversitesi grafik ve fotoğraf bölümünü ve ana bilim dalımda bir sene yurt dışı eğitim programı alarak mezun oldum . Şimdilerde ise Marmara Üniversitesi resim öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. 5 ve 60 yaşa kadar hobi resim eğitimi yanı sıra Güzel sanatlar lisesi ve Güzel sanatlar fakültesi hazırlık eğitimleri de vermekteyim. Tanıştığımıza memnun oldum :)
Buta Design .Heykel,Resim İmalat.Ltd.Şti.

Buta Design .Heykel,Resim İmalat.Ltd.Şti.

005 yılında ANTALYA da çalışmalarına başlayan firmamız her branşta uzmanlaşmış ekibi ile Süs havuzu proje ve uygulama,Film,Dizi Film;Sinema Dekor,Kostüm ve Aksesuar üretimi,Mimari Proje çizim ve Uygulama, İç MimariTasarım ve uygulama,Mermer,Ahşap,Polyester Heykel Üretimi ve uygulaması ,Yağlı Boyave Sulu Boya Resim Üretimi, Vitray,Mozaik,Seramik Üretim ve Uygulama gibi birçok alanında çalışmalarını sürsürmektedir.Ticari kaygıların ötesinde sanatsal yaklaşımını ödün vermeden sürdürme gayretinde o
Nurışık Uyar

Nurışık Uyar

Adım Nurışık, 25 yaşımdayım. Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Baskı Sanatları Bölümünden mezunum. Denizli'de yaşıyorum. Karakalem, çizim, yağlı boya, hobi ve güzel sanatlar liselerine hazırlık için özel ders veriyorum.
Ebru Topbaş

Ebru Topbaş

• Yeni başlamak isteyenler . • Yeteneğini geliştirmek isteyenler. • Güzel sanatlar sınavlarına hazırlananlar. • Teknik geliştirmek isteyenler. • Yaratıcılığını geliştirmek isteyenler. •Hobi edinmek isteyenler. • Yarışmalara hazırlananlar.
Tuğçe Sanu

Tuğçe Sanu

Görsel sanatlar öğretmeni ve ressamım 9 yıldır resim sanatıyla ilgileniyorum. Her türlü teknik ve boya bilgimle öğrencinin isteğine bağlı çalışmaları başarıyla yapmasını sağlarım. Hobi ve yetenek sınavları için eğitim veriyorum. Hayallerine giden yolu beraber çizmeye ne dersin ?
Ayşe Şahinoğlu

Ayşe Şahinoğlu

Marmara üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi resim iş öğretmenliği okuyorum . Dönemdeyim ve akademik anlamda veya hobi olarak özel ders veriyorum. ulaşabilirsiniz
Gökçe Kayık

Gökçe Kayık

Hacettepe üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi birincisi olarak mezun oldu , Kültür Bakanlığı Devlet Resim Heykelden başarı ödülü aldı.Halen Hacettepe üniversitesinde yüksek lisans ögrencisi.İstanbul Pera müzesi de dahil olmak üzere birçok karma sergide yer aldı.Calismalarina kişisel atölyesinde devam etmektedir.
Deniz  Mengi

Deniz Mengi

Kırıkkale Güzel sanatlar lisesi Mezunu Sakarya Üniversitesi Resim Bölümü Mezunuyum pedagojik formasyon tamamlamış bulunmaktayım. Her yaş grubuna ve yetenek sınavları için ders verebilirim. Uğurlu fen bilimleri kolejinde Resim Öğretmenliği yapmaktayım. Duvarlara Özel çizim de yapmaktayım. Kişiye Özel sevdiklerine kara kalem ve yağlı boya siparişi almaktayım.
Nevin Aleyna  Çenber

Nevin Aleyna Çenber

Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Resim Bölümü mezunu, Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlarda yüksek lisans yapıyor. Yaş farketmeksizin resim, baskı ve heykel dersi verebilir ve sipariş alır.
Alena Firsanova

Alena Firsanova

Güzel sanatlar lisesi mezunu, Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel bölümünde okumaktayım. Karakalem, suluboya, yağlıboya. gibi farklı tekniklerde eğitim vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Billur Ç
Resim Özel Ders   02/09/2020

Henüz sadece deneme dersi yapmış olmamıza rağmen samimi ve kolay iletişim kurabildiğim bir hoca oldu. Atölye ortamı çok ilham verici. Teklif ettiği koşullara tuval hariç tüm malzemelerin dahil olması da benim için bonus oldu.

         
Gökhan Özkardaş
Resim Özel Ders   21/08/2020

ilgili, güler yüzlü bir bayan, kızım hem iyi vakit geçiriyor hem de kaliteli bir hizmet alıyoruz.. herkese tavsiye ederim..

         
Selin Cantürk
Resim Özel Ders   14/08/2020

İlgili bir hocadır kendisi, kendisini geliştirmek isteyen herkese öneririm ayrıca sınava hazırlananları da eğitmekle kalmayıp motive de ediyor

         
Zeynep Anıl İnce
Resim Özel Ders   09/07/2020

Pınar hanım konusuna vakıf, özenli ve samimi biri. Kızım kendisini çok sevdi ve zevkle derslerine devam ediyor. Her derste inanılmaz bir yol katediyor. Teşekkür ederiz.

         
Seda Turkan
Resim Özel Ders   02/07/2020

Yiğit Bey'le oğlumun Güzel Sanatlar Lisesi Sınavı için çalıştık. Kendisi hem resim, hem de öğretme tekniği ile ve de öğrenci ile kurduğu bağ ile gönülleri fethetmiştir :) Çok kısa sürede gerçekten gözle görülür sonuçlar elde ettik. Kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Umarım, bundan sonra da kendisi ile çalışmayı sürdürürüz.

         
Canan Yılmaz
Resim Özel Ders   06/06/2020

Zamanı güzel değerlendirdi. Ekstra zaman ve ekipman ihtiyacı sağladı. Memnun kaldım. İlerleyen zamanlarda diğer teknikler için de kurs almayı düşünüyorum.

         
Cihangir Temizer
Resim Özel Ders   24/04/2020

Mehtap Hoca ‘ mıza teşekkür ederim. Tecrübesi ve ilgisi ile istediğim eğitimi alacağımı düşünüyorum.

         
Yudum Başaraner
Resim Özel Ders   09/03/2020

Ezgi Öğretmenle tanıştığımız gün doğru kişi olduğunu anladım. Herşeyden önce başarı odaklı,azimli ve dürüst yaklaşıma sahip.Bize umut veriyor.Kızım çok mutlu onunla çalıştığı için Güzel bir başlangıç yaptığımıza inanıyorum.Umarım sonuda güzel olur ve hedefimize ulaşırız.

Diğer Bilgiler
Resim Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz