4 Resim Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

796 Resim Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Resim Özel Ders Öğretmeni

F. Pınar B.

F. Pınar B.

Resim yapmak konusunda, çöp adam dahi çizemeyecek kadar yeteneksiz olduğunuzu düşünen insanlardansanız, kendiniz hakkında yanıldığınızı anlayacağınız ve bir süre sonra harika işler çıkartacak duruma geleceğiniz bir eğitim almak istiyorsanız lütfen görüşelim.
Ali S.

Ali S.

Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi seramik bölümü mezunuyum.Gerek eğitimim süresinde gerekse çalışma hayatımda sanatın hep içersinde olmaya özen gösterdim şimdi ise paylaşma vakti. Bir beyaz kağıt ve bir karakalem. ile başlıyoruz İstenilirse renk çeşitleri,boya yöntemleri ve uzmanlaşacağınız teknik ile kendi tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olabilirim. Genel yetenek sınavlarına hazırlanan öğrenciler için de ders veriyorum .Üniversitelerin kriterlerine göre çalışma ve aşamalarına
Arya P.

Arya P.

ÖZEL DERS İÇİN GÖRÜŞME SAĞLAYABİLİRSİNİZ Mezuniyet: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İşe Başlama: 10 Yıldır özel ders vererek akademi ve hobi öğrencisi yetiştiriyorum_ Anadolu ve Avrupa Yakası Eğitimleri devam etmektedir. Tüm semtler. *Güzel Sanatlar Üniversitesi hazırlık_ *Moda Tasarımı Stilistlik Çizimleri_ *Temel Sanat Eğitimi Karakalem *Hiperrealizm Teknikleri *Filmciler ve Reklamcılık için Storyboard Teknikleri . Eğitim Metodum; Yıllardır edindiğim deneyimlerimden gördüm
Zeynep Merve Ç.

Zeynep Merve Ç.

9 yıl boyunca çeşitli kurumlarda Görsel Sanatlar Öğretmeni olarak çalıştım. Hacettepe Üniversitesi Resim Bölümünde doktora yapmaktayım. Öğretmenlik tecrübem süresince görsel sanatlar, seramik, heykel, digital art ve ebru derslerinin eğitmenliğini yaptım. Ayrıca akrilik boya tekniği ve lavi tekniğini baz alarak çeşitli yaş seviyelerine uygun atölye çalışmaları programı oluşturdum ve bu tekniklerde öğretim yaptım. Öğretmenliğe başladığım günden beri öğrencilerimin sanata ve doğaya meraklı bireyle
Gökçe K.

Gökçe K.

Hacettepe üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi birincisi olarak mezun oldu , Kültür Bakanlığı Devlet Resim Heykelden başarı ödülü aldı.Halen Hacettepe üniversitesinde yüksek lisans ögrencisi.İstanbul Pera müzesi de dahil olmak üzere birçok karma sergide yer aldı.Calismalarina kişisel atölyesinde devam etmektedir.
Gözde Y.

Gözde Y.

Işık Üniversitesi Sanat kuramı ve eleştiri bölümü yüksek lisans öğrencisiyim. Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümününden mezunum. Birçok uluslarası ve ulusal sergiye katıldım. Farklı tarzları harmanlayabilen çağdaş bir sanatçıyım. Ayrıca uluslararası sanatçılardan eğitim alma şansı yakaladım. Amacım öğrencilerimin geleneksel sanat altyapılarını oluştururken çağdaş sanat alanında da faliyet göstermelerini sağlamak. Öğrencilerim hem Güzel Sanatlar fakültelerinin yetenek sınavlarına hazırlanma
Esma P.

Esma P.

Lise eğitimimi Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesinde tamamladiktan sonra resim öğretmeni olmaya karar verdim küçük yaşlardan itibaren sanatın içinde olan bu sürecimi başka çocuklarada aktarabilmek için lisans eğitimimi resim öğretmeni olarak tamamladım.2 yıldır bir kolejde görsel sanatlar öğretmeni olarak çalışıyorum ve her yaş grubuna özel ders vermekteyim.Sanatı ne kadar çok kişiye ulaştırabilirsek o kadar iyi çünki "Sanatsız kalan bir toplumun hayat damarlarından biri kopmuş demektir."😊
Ramp A.

Ramp A.

2017 yilında Marmara Universitesi Resim Bolumunden mezun oldum. 2018 de açtığım RampAtolye de özel resim dersi vermekteyim.
Merve Ç.

Merve Ç.

Merhaba, her yaş grubuna resim dersi vermek istiyorum. Daha önce hem devlet hem de özel olmak üzere pek çok kurumda resim dersleri verdim. çocuk, lise, üniversite hazırlık veya hobi grubu fark etmeksizin ders verebilirim. Aynı zamanda eğer istersen pratik derslerin yanı sıra teorik olarak da paylaşım yapabilirim.
Afak B. B.

Afak B. B.

Aklığın görsel labaratuvarını renklendirmeyi ve sınırlarını genişletmeyi amaçlayan, görme, algılama, ve dışavurma evrelerini inceleyen resimsel paylaşım
Tutku  E.

Tutku E.

Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümü öğrencisiyim. 6 yıldır akademik olarak çizim yapmaktayım. Çizim,Kara kalem,Resim,Teknik çizim,Güzel sanatlar lisesine hazırlık veya güzel sanatlar fakültesine hazırlık eğitimi vermekteyim
Ebru A.

Ebru A.

Kendime ait bir Atölyem yok. Grup dersi vermiyorum. Her yaş grubuna Özel ders veriyorum. Öğrenci ihtiyacına göre, Yağlı boya, sulu boya, akrilik, Toz pastel, karakalem, kuru boya, pastel boya, bütün alanlarda teknik bilgileri öğretiyorum.
Turuncu  A.

Turuncu A.

Anadolu Üniversitesi resim bölümü mezunuyum. Bir yıl odunpazarı belediyesinde resim dersi verdim. Kendi atölyemde calışmalarımı sürdürüyorum. Resim ögrenmek isteyen her yaş grubundan insana resim öğretebileceğimi düşünüyorum uyguladıgım farklı tenik ve anlatımla kisiye özel bir program belirliyorum. Bütün tekniklere hakimim ve derslerimde de bütün teknikleri resim ögrenen kisinin deneyimlemesini ve hoşlandığı tenik uzerinden egitimini sürdürmesine çalışırım. Güzel Sanatlara hazırlık (Üniversi
Sevim Ö.

Sevim Ö.

17 yıllık resim öğretmenliği deneyimi. Özellikle sulu boya tekniğini öğrenmek isteyenler için. Yağlı boya, pastel boya, guaj boya ve ebru teknikleride öğretilir
Gülden  N.

Gülden N.

Özel ve prestijli bir kolejde görsel sanatlar öğretmeniyim. Boş vakitlerimde resimle ilgilenen insanlara resim dersini sevdirmek istiyorum.
Nevin Aleyna  Ç.

Nevin Aleyna Ç.

Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Resim Bölümü mezunu, Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlarda yüksek lisans yapıyor. Yaş farketmeksizin resim, baskı ve heykel dersi verebilir ve sipariş alır.
İlknur A.

İlknur A.

Düzce üniversitesi grafik tasarım ve fotopraf mezunuyum Meslek lisesinde de grafik tasarım ve fotoğraf okudum çizim yapmayı seviyorum bir çok sergide çalışmalarıma yer verildi. Lise dönemim boyunca çizim kursuna gittim güzel sanatlara hazırlanmak isteyen hobi olarak çizim yapmak isteyen arkadaşlarıma hizmet vermek istiyorum.
Burçin  K.

Burçin K.

Haftaiçi her gün okul sonrası veya cumartesi günü 10:00-14:00 arası, resim ve seramik olarak tek veya grup dersi mevcuttur.
Özge  K.

Özge K.

Merhabalar. Hacettepe Üniversitesi seramik bölümü öğrencisi son sınıf öğrencisiyim. Daha önce 5 ila 15 yaş gruplarına resim ve seramik dersi verdim. Dilerseniz evimde(ankara) resim ve seramik dersleri verilir.
Fazilet Berna Budak

Fazilet Berna Budak

Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü mezunuyum. 25 Yaşındayım, Hem harçlık çıkarmak hem de yeni insanlar tanıyarak karşılıklı ilişkilerimi geliştirmek istiyorum. Üniversitelerin yetenek sınavları için, hobinizi geliştirmeniz için, Çocuklarınızı sanat eğitimi ile yetiştirmeniz için elimden geleni yapmaya hazırım :) Sanat her şeyi güzelleştirir ve tamir eder :) Lütfen benimle iletişime geçin.
MELİKE  Y.

MELİKE Y.

Uludağ Üniversitesi Resim öğretmenliği mezunuyum. Benim hiç yeteceğim yok, ben yapamam diye düşünen herkesin tabularını yıkmaya hazırım. Çok kısa sürede sizlere karakalem , yağlıboya ,pastel , suluboya ve ebru teknikleri öğretilir .
Funda Y.

Funda Y.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi iç mimarlık 4. Sınıf öğrencisiyim. Devlet ilkokulunda resim öğretmeniyim. Karakalem çizimi, perspektif eğitimi, boyama teknikleri, yetenek sınavları ve hobi amaçlı resim dersi veriyorum.
Kübra U.

Kübra U.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinden mezun. Yüksek lisans öğrencisi, öğretmen. Güzel sanatlara hazırlık, karakalem, minyatür ve tezhip dersleri.
Esin T.

Esin T.

Merhabalar; Pedagojik formasyon sahibiyim. 5 yıldır özel ders veriyorum. Bu 5 yıl içerisinde gerek kurumlarda gerekse özel derslerde edindiğim deneyimler doğrultusunda insanları inhitaçlarını , korkuları ve takıltıkları nokları çözümleyip derse bu şekilde yön verebiliyorum. Çalışıtığım süre zarfında Kanada ve Avustalya gibi farklı ülkelerin eğitim sistemleri deneleyip , uygulama şansı edindim. Bir çok eğitim sisteminde ortak bir nokta olduğu buldum. Çocuklara özel ve yetişkinlere özel kar
Yağmur K.

Yağmur K.

Güzel sanatlar lisesi resim bölümünden mezunum. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde heykel okuyorum. Resim atölyesinde asistanlık yapıyorum. Temel çizim, karakalem, suluboya ve marker gibi teknikler hakkında da ders verebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
aybüke azılı
Resim Özel Ders   26/10/2019

Kibarlığı ve sabrıyla mükemmel bir hoca.Özgüveni "0" olan birinin bile motivasyonunu yükseltecek biri.Kendimi geliştirmemde çok yardımcı oldu ve yardımcı olmaya da devam ediyor.En ince ayrıntısına kadar anlatıyor çok memnun kaldım.

         
Fatma Betül Akbaş
Resim Özel Ders   10/10/2019

Uygulama sayesinde böyle güzel bi insanla tanıştığımız için çok şanslıyız kardeşim daha ilk dersten ezgi hanıma alıştı her dersi heyecanla bekliyoruz

         
Ugur Aydin
Resim Özel Ders   04/10/2019

Ezgi hanim oldukca ilgili, nazik ve cocuklarla olan iletisimi cok iyi. Kizim ilk derste resime karsi olan ilgisi ve motivasyonu kendisi sayesinde artti. Cocugunuz icin dusunmeden calisabileceginiz yetenekli birisi.

         
Kübra Kunt
Resim Özel Ders   11/09/2019

Gözde Hanım çok başarılı bir hoca. Derslerimiz oldukça keyifli ve verimli geçti. Kendisi resme hakim olduğu gibi bilgisini aktarma konusunda da oldukça başarılı. Resim ile yeni tanışmış olmama rağmen çok yol katettik. Bu alanla ilgilenen herkese tavsiye ederim.

         
Fiona Akkohen
Resim Özel Ders   25/07/2019

Randevusuna vaktinde gelen, saygılı ve çokta sabırlı bir kişi. Çok tavsiye ederim. Biz haftada 2 gün ders alıyoruz ve Pınar hn.sayesinde kizim onemli bir ilerleme kaydetti

         
Ipek Soydinc
Resim Özel Ders   14/04/2019

Pınar hanımla yaptığımız ilk ders sonrası, istediğim çalışmamı anlattım, ve bu doğrultuda bir rota çizdik, şimdi son derece heyecanlı bir şekilde gelecek derslerimi bekliyorum, ayrıca kendi başıma yağlı boya yapmaya ikinci dersten başladım bile! Resme meraklı herkese tavsiye ederim :)

         
Didem Çetin
Resim Özel Ders   10/01/2019

Ali beyle yaklaşık bir aydır ders yapıyoruz. Teknik bilmememe rağmen en baştan karakalemle başladık ve epey yol aldığımı görüyoruz. Anlattığı çeşitli teknikler objelere bakışımı ve farklı yorumlamamı sağladı. Ayrıca verdiği ödevler ve ders dışında da benimle ilgilenmesi işine ve öğrencilerine verdiği değeri gösteriyor. Evine gittim gayet ilgili ve sıcakkanlı birisi. En baştan teknik olarak başlamak ve çeşitli alanlara yönelmek isteyenler için tavsiye ederim.

         
Deniz Semiz
Resim Özel Ders   25/09/2018

İlk dersimiz çok profesyonel geçti. Hiç yeteneğim yok sanıyordum ancak çizebildiğimi bana gösterdi Gözde Hoca. Çok teşekkür ederim.

Diğer Bilgiler
Resim Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz