En İyi 25 Resim Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Resim Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

362 Resim Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Resim Özel Ders Öğretmeni

Gözde Y.

Gözde Y.

Işık Üniversitesi Sanat kuramı ve eleştri bölümü yüksek lisans öğrencisiyim. Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümününden mezunum. Derslerimi Şişli Bomonti de bulunan atölyemde veriyorum. Birçok uluslarası ve ulusal sergiye katıldım. Farklı tarzları harmanlayabilen çağdaş bir sanatçıyım. Ayrıca uluslararası sanatçılardan eğitim alma şansı yakaladım. Amacım öğrencilerimin geleneksel sanat altyapılarını oluştururken çağdaş sanat alanında da faliyet göstermelerini sağlamak.
Sıtkı  D.

Sıtkı D.

Ben Yeditepe üniversitesi endüstri ürünleri tasarımı bölümünde 3. Sınıf öğrencisiyim. 27 yaşındayım Üniversiteyi yetenek sınavı ile 1. Olarak kazandım. Karakalem, anatomi, desen, imgesel konusuna hakimim. Eğlenceli ve düzenli ders işlerim. Ayrıca Türkiye nin ilk 3D sokak sanatları ressamlarından biriyim, yaptığım işlerden inceleyebilirsiniz.
Arya P.

Arya P.

ATÖLYE EĞİTİ VE ÖZEL DERS HER İKİ SEÇENEK İÇİN GÖRÜŞME SAĞLAYABİLİRSİNİZ Mezuniyet: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İşe Başlama: 8 Yıldır özel ders vererek akademi ve hobi öğrencisi yetiştiriyorum_ Anadolu ve Avrupa Yakası Eğitimleri devam etmektedir. Tüm semtler. *Güzel Sanatlar Üniversitesi hazırlık_ *Moda Tasarımı Stilistlik Çizimleri_ *Temel Sanat Eğitimi Karakalem *Hiperrealizm Teknikleri *Filmciler ve Reklamcılık için Storyboard Teknikleri *Saat sınırlaması yok. Eğitim M
Artci  S.

Artci S.

Sanatın en güzel alanlarından biri olan resim çalısmalarında güzel sanatlar ve hobi derslerini vermekteyim.Eksik teknik, sınavlara hazırlık veya sadece hobi olarak resim yapmayı öğrenmek isteyenleri bekliyorum.
Fulya Z.

Fulya Z.

Kendinize vakit ayırın ve bir hobi edinin.🎨 Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudan resim ve seramik dersi; Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik 2003 mezunuyum. 2004 yılından beri devlet ve özel okullarda, dernek ve vakıflarda öğretmenlik yaptım. 7 yas üzeri çocuklar ve yetişkinler için; - Karakalem - Tuval üzerine resim - Seramik -Ressamlar ve çalışmaları Dersi verilir. *Derslerimiz bireysel ve grup olarak yapılır. * İster kendi evinizde, istersenizde kendi homeatolyemizde d
Meltem  Ö.

Meltem Ö.

Dokuz Eylul Universitesi Guzel Sanatlar Fakultesi Resim bolumu mezunuyum. Ögrencilik yillarimdan beri guzel sanatlar fakulteleri yetenek - giris sinavlarina hazirlik dersleri vermekteyim. Bu yetenek sinavlari fakultelerde bulunan her gorsel sanatlar bolumu icin ortak yapilan sinavlardir. Bu bolumlerde egitim almak isteyen ve sinava girmesi zorunlu olan herkesten istenilen sey, resmin temel yontemlerini ve kavramlarını bilmeleridir. Ben ders programimi olustururken butun bunlari goz onunde bulu
Mehmet Ç.

Mehmet Ç.

Öncelikle 4 yıldır resimle ugraştığımı belirtmek istiyorum. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi resim bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. 1.sınıfı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi nde okudum.2.sınıfı Farabi Öğrenci Değişimi Programı kapsamında Marmara Üniversitesi nde okudum. Yatay Geçiş sonucu Dokuz Eylül Üniversitesi ne geldim. Resim anlamında geçirdiğim 4yil süre zarfında kendimi çok iyi noktaya taşıdım. Neden ben çünkü ben sadece resim dersi vermiyorum işin psikolojisinide veri
Mehmet Ç.

Mehmet Ç.

1993 de Türkiye deki 4 güzel sanatlar lisesinden biri olan İstanbul Avni Akyol Anadolu Güzel sanatlar Lisesinde başlayan sanat eğitimi sürecim 2007 de Mimar Sinan Üniversitesi yüksek lisans bölümünü bitirerek teorik olarak bitti. Uzun yıllar kendi atölyemizde ve özel resim kursunda derler verdik Şuan kısıklıdaki atölyemde sanat çalışmalarıma devam etmekteyim ve atölye ortamında resim dersleri vermekteyim
Altay S.

Altay S.

Nevart Sanat ve Tasarım Akademi sinde Resim üzerine 3 yıllık çalışmanın ardından bir sene boyunca aynı kurumda eğitmenlik yaptım. 2017-2018 Ders Yılı Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Güzel Sanatlar Resim Bölümü ve animasyon Bölümü ne hazırlanan öğrenci adaylarına özel ders vermekteyim.
Gamze  Z.

Gamze Z.

Anadolu Yakasında yağlı boya, desen , akrilik üzerine özel resim dersi veriyorum. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Resim bölümü mezunuyum.
Nevin Aleyna  Ç.

Nevin Aleyna Ç.

Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Resim Bölümü mezunu, Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlarda yüksek lisans yapıyor. Yaş farketmeksizin resim, baskı ve heykel dersi verebilir ve sipariş alır.
Habip Arkın  C.

Habip Arkın C.

Dokuz Eylül Üniversitesi GSF mezunuyum Türkiye deki tüm Güzel Sanatlar Liseleri ve Fakültelerine , Eğitim Fakültelerine hazırlık kursu vermekteyim
Ekin K.

Ekin K.

5 üniversitede 1.lik derecem vardır. kazandırdığım lise ve üniversiteli öğrenciler arasında ise derece ile kazananlarda oldu. sevgiler.
Asuman N.

Asuman N.

Resim öğretmeniyim, İstanbul Avrupa yakasında Güzel sanatlar lisesi ve üniversiteye hazırlık, Güzel sanatlar Fakültesi öğrencilerinin derslerine destek, istenilen tarzda ilerleyecek şekilde temelden yetiştirerek hobi dersleri bireysel ya da grup olarak öğrencinin istediği yerde verilir
Nergis  S.

Nergis S.

Üniversite ve lise yetenek sınavlarına hazırlık, hobi amaçlı ( kara kalem, yağlı boya resim, yetenek geliştirme) alanlarında eğitim vermekteyim.
Resmiye İ.

Resmiye İ.

Okul öncesi, ilköğretim. lise ve üniversiteye hazırlık sınavları için. öğrenmek isteyene yada hobi amaçlı olarak ders verilir. pedagojik formasyon mevcuttur.(resim öğretmeni).
Sevim Ö.

Sevim Ö.

17 yıllık resim öğretmenliği deneyimi. Özellikle sulu boya tekniğini öğrenmek isteyenler için. Yağlı boya, pastel boya, guaj boya ve ebru teknikleride öğretilir
Ayşegül  A.

Ayşegül A.

Merhabalar, .Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Resim iş öğretmenliği ve Marmara Üniversitesi Güzel sanatlar fakültesi heykel mezunuyum(iki üniversite).Devlet okulunda görsel sanatlar öğretmeni olarak 6 yıldır görev yapıyorum aynı zamanda Marmara G.S.E Resim bölümü yüksek lisans öğrencisiyim. bilsem okullarına, güzel sanatlara hazırlık, yetişkin-çocuk hobi ve workshop dersleri veriyorum.
Sinem D.

Sinem D.

Okan Üniversitesi %100 burslu, Güzel sanatlar fakültesi - görsel iletişim tasarımı mezunuyum. Yetenek sınavını 1. dereceyle girmeye hak kazanmıştım. Aktif olarakta resim yapıyorum.
Safinaz G.

Safinaz G.

Sanat eğitimi, yaratıcılık eyleminin ön planda tutulduğu, temel amacı, kendini sanatsal yollarla ifade edebilen, sorgulayabilen, kavramlar üzerinden sentez kurabilen ve kültürel yönden donanımlı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu bağlamda Güneş Sanat Atölyesi;yetişkinlere ve çocuklara özel Hobi dersleri, Güzel Sanatlar Liselerine ve Fakültelerine hazırlık; desen ve imgesel dersleri uygulamalı olarak ve kendisi için en uygun malzeme (Yağlıboya, Karakalem, Pastel, Suluboya) teknik beceri v
Kübra U.

Kübra U.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinden mezun. Yüksek lisans öğrencisi, öğretmen. Güzel sanatlara hazırlık, karakalem, minyatür ve tezhip dersleri.
Yavuz Ç.

Yavuz Ç.

Özel etenek sınavlarıyla liselerin veya üniversitelerin ilgili bölümlerini kazanmak isteyen tüm öğrencilere resim çizme tekniklerinin öğretildiği ve özel programlarla birlikte pek çok çalışmadan oluşmaktadır. Perspektif, ışık ve gölge, iç ve dış mekana yönelik çizimler, tonlama ve hacim, geometrik formlara yönelik çalışmalar, anatomi alıştırmaları, ölçü alma teknikleri, objelere yönelik çizim çalışmaları, karakalem ve suluboya teknikleri, doku çalışmaları gibi teknik ve uygulamalı eğitim süreçl
Nurdan C.

Nurdan C.

2015 Niğde Üniversitesi mezunuyum. 2011 de Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesini ve Niğde Üniversitesini dereceyle kazandım. Aldığım eğitimle lise ve GSF öğrencilerine destek eğitim verdim. GSF,GSL,karakalem,yağlıboya resim ve hobi dersleri verebilirim.
Sibel G.

Sibel G.

Marmara Üniversitesi Resim öğretmenliği bölümü doktora öğrencisinden karakalem, akrilik boya, baskı resim. gibi bir çok alanda eğitim verilir.
Hayri Ş.

Hayri Ş.

Güzel sanatlar resim bölümüne hazırlanan öğrencilere ve resmi hobi olarak benimsemek isteyen bireylere (yaş farketmez) hem teknik, hem teorik, hem pratik % yüz başarı benim gibi resim yapabilme garantili ders veriyorum. Çünkü ben ezberleri bozuyorum uzun yılların tecrübesi ve emeğiyle yepyeni kendi geliştirdiğim tekniklerimle çöp adam çizemeyene bile süper resim yapmasını öğretiyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Deniz Semiz
Resim Özel Ders   25/09/2018

İlk dersimiz çok profesyonel geçti. Hiç yeteneğim yok sanıyordum ancak çizebildiğimi bana gösterdi Gözde Hoca. Çok teşekkür ederim.

         
Serap Aktaş Biçer
Resim Özel Ders   11/05/2018

Kızım ile Ezgi öğretmenimiz yaklașık 2 aydır resim çalışıyorlar,kızım cok mutlu,ders gününü iple çekiyor. Egzi Hanım alanında yetkin,isini ciddiyet ile yapan bir öğretmen.

Diğer Bilgiler
Resim Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz