En İyi 25 Resim Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Resim Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

330 Resim Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Resim Özel Ders Öğretmeni

Arya P.

Arya P.

ATÖLYE EĞİTİ VE ÖZEL DERS HER İKİ SEÇENEK İÇİN GÖRÜŞME SAĞLAYABİLİRSİNİZ Mezuniyet: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İşe Başlama: 8 Yıldır özel ders vererek akademi ve hobi öğrencisi yetiştiriyorum_ Anadolu ve Avrupa Yakası Eğitimleri devam etmektedir. Tüm semtler. *Güzel Sanatlar Üniversitesi hazırlık_ *Moda Tasarımı Stilistlik Çizimleri_ *Temel Sanat Eğitimi Karakalem *Hiperrealizm Teknikleri *Filmciler ve Reklamcılık için Storyboard Teknikleri *Saat sınırlaması yok. Eğitim M
Sıtkı  D.

Sıtkı D.

Ben Yeditepe üniversitesi endüstri ürünleri tasarımı bölümünde 3. Sınıf öğrencisiyim. 27 yaşındayım Üniversiteyi yetenek sınavı ile 1. Olarak kazandım. Karakalem, anatomi, desen, imgesel konusuna hakimim. Eğlenceli ve düzenli ders işlerim. Ayrıca Türkiye nin ilk 3D sokak sanatları ressamlarından biriyim, yaptığım işlerden inceleyebilirsiniz.
Artci  S.

Artci S.

Sanatın en güzel alanlarından biri olan resim çalısmalarında güzel sanatlar ve hobi derslerini vermekteyim.Eksik teknik, sınavlara hazırlık veya sadece hobi olarak resim yapmayı öğrenmek isteyenleri bekliyorum.
Gözde Y.

Gözde Y.

Genç bir ressamım. Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümününden mezunum. Derslerimi Şişli Bomonti de bulunan atölyemde veriyorum. Birçok uluslarası ve ulusal sergiye katıldım. Farklı tarzları harmanlayabilen çağdaş bir sanatçıyım. Ayrıca uluslararası sanatçılardan eğitim alma şansı yakaladım. Amacım öğrencilerimin geleneksel sanat altyapılarını oluştururken çağdaş sanat alanında da faliyet göstermelerini sağlamak. Öğrencilerim hem Güzel Sanatlar fakültelerinin yetenek sı
Yunus A.

Yunus A.

Güzel sanatlarda resim öğrencisiyim. Sanat tarihinden perspektife , ışık-gölgeden imgesel çizime kadar her alanda eğitim sağlanır.
Ecmer  S.

Ecmer S.

Resim Öğretmeniyim, master yapıyorum sınava yönelik de olmak üzere resim dersi veriyorum. Ortaokul ve Lise öğrencilerine sınava yönelik desen eğitimi İlkokul ve daha küçük gruptaki öğrencilere duyu motor ve el becerilerini geliştirecek işler seramik dersi Resim alanında gelişmek isteyen bireylere istek ve becerilerine yönelik program ayrıca seramik dersi vermekteyim.
Mehmet Ç.

Mehmet Ç.

1993 de Türkiye deki 4 güzel sanatlar lisesinden biri olan İstanbul Avni Akyol Anadolu Güzel sanatlar Lisesinde başlayan sanat eğitimi sürecim 2007 de Mimar Sinan Üniversitesi yüksek lisans bölümünü bitirerek teorik olarak bitti. Uzun yıllar kendi atölyemizde ve özel resim kursunda derler verdik Şuan kısıklıdaki atölyemde sanat çalışmalarıma devam etmekteyim ve atölye ortamında resim dersleri vermekteyim
Meltem  Ö.

Meltem Ö.

Dokuz Eylul Universitesi Guzel Sanatlar Fakultesi Resim bolumu mezunuyum. Ögrencilik yillarimdan beri guzel sanatlar fakulteleri yetenek - giris sinavlarina hazirlik dersleri vermekteyim. Bu yetenek sinavlari fakultelerde bulunan her gorsel sanatlar bolumu icin ortak yapilan sinavlardir. Bu bolumlerde egitim almak isteyen ve sinava girmesi zorunlu olan herkesten istenilen sey, resmin temel yontemlerini ve kavramlarını bilmeleridir. Ben ders programimi olustururken butun bunlari goz onunde bulu
Altay S.

Altay S.

Nevart Sanat ve Tasarım Akademi sinde Resim üzerine 3 yıllık çalışmanın ardından bir sene boyunca aynı kurumda eğitmenlik yaptım. 2017-2018 Ders Yılı Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Güzel Sanatlar Resim Bölümü ve animasyon Bölümü ne hazırlanan öğrenci adaylarına özel ders vermekteyim.
Nevin Aleyna  Ç.

Nevin Aleyna Ç.

Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Resim Bölümü mezunu, Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlarda yüksek lisans yapıyor. Yaş farketmeksizin resim, baskı ve heykel dersi verebilir ve sipariş alır.
Emrah Ö.

Emrah Ö.

Güzel Sanatlar Özel Yetenek Sınavı, Hobi Resim dersleri, Dijital çizim, Grafik Tasarım dersleri, Adobe Photoshop, Illustrator ve Indesign dersleri
Amine  Y.

Amine Y.

Avni Akyol Güzelsanatlar lisesi Resim bölümü mezunuyum, Şuan Mimarsinan Güzelsanatlar Üniversitesi Resim bölümü öğrencisiyim. 10 yıldır profesyonel olarak resim çiziyorum.
Sadık A.

Sadık A.

Sadık ARI Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Plastik Sanatlar bölümü(Burslu%100) mezunuyum. Güzel Sanatlar Fakültesi yada lisesi hazırlık, hobi amaçlı resim öğrenmek isteyenlere Beşiktaş taki atölyemde, Kadıköy deki evimde ya da sizin seçtiğiniz bir mekanda özel resim dersi vermekteyim. Suluboya ,karakalem, yağlıboya .gibi teknikler öğretiyorum.Aşağıdaki listede katıldığım sergilere bakabilirsiniz. Kişisel Sergi 2016 Artnivo - İntaniye - Contagious Seçili Karma Sergiler 2
Neslihan G.

Neslihan G.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunuyum. 19 yıllık resim ve 8 yıllık eğitim tecrübesine sahibim 8 yıldan bu yana yurt içi ve yurt dışı üniversite ve liselerin özel yetenek sınavlarına öğrenci hazırlamakta ve portfolyo hazırlamaları konusunda destek sunmaktayım. Ayrıca hobi amaçlı, yağlıboya, suluboya, akrilik ve karakalem resim dersleri vermekteyim. Ders gün ve saatlerini öğrencimle birlikte belirliyorum.
Ekin K.

Ekin K.

5 üniversitede 1.lik derecem vardır. kazandırdığım lise ve üniversiteli öğrenciler arasında ise derece ile kazananlarda oldu. sevgiler.
Biranda Y.

Biranda Y.

Güzel sanatlar lisesi ve Marmara Güzel sanatlar fakültesinden toplamda 8 yıllık resim eğitimi 1 yıl öğretmenlik deneyimi ile Güzel Sanatlara hazırlık/ Hobi resim / Karakalem / Yağlı boya dersleri verilir.
Resmiye İ.

Resmiye İ.

Okul öncesi, ilköğretim. lise ve üniversiteye hazırlık sınavları için. öğrenmek isteyene yada hobi amaçlı olarak ders verilir. pedagojik formasyon mevcuttur.(resim öğretmeni).
Fatma D. Ç.

Fatma D. Ç.

Öğrenciler | Yetişkinler | Çocuklar Kişilerin istekleri ve hedefleri doğrultusunda resim eğitimi vermekteyim. Siz de yeteneklerinizin farkına varın, hedefleriniz doğrultusunda başarılı olmak için tüm donanıma sahip olun. Fatma D. Çelik Profesyonel | Ressam | Öğretmen Tel: 0.5.3.2.2.0.5.9.1.9.3 Web Site: www.fatmacelik.net
Sevde I.

Sevde I.

Marmara üniversitesi Resim Öğretmenliği bölümü mezunuyum. 2 yıl kendi atölyemde, toplamda 7 yıldır resim öğretmenliği yapıyorum. Güzel sanatlara hazırlık, teknik kurslar, Yetişkinler için hobi karakalem, yağlıboya, acrylic pouring, taş ve ahşap boyama kursları, Küçük çocuklar için renkli etkinlik dersleri verilir. (Pedagojik formasyonum var)
Sevim Ö.

Sevim Ö.

17 yıllık resim öğretmenliği deneyimi. Özellikle sulu boya tekniğini öğrenmek isteyenler için. Yağlı boya, pastel boya, guaj boya ve ebru teknikleride öğretilir
Rabia  A.

Rabia A.

Amerika da guzel sanatlar resim bolumu okudum. Desen egitimi, yagliboya, akrilik karakalem, temel resim egitimi verebilirim. Ilk dersiniz deneme dersi olacaktir. Istemezseniz devam etmeyebilirsiniz. instagram:rabiaybasti
Başak A.

Başak A.

2 yıllık resim eğitimi aldım, Şu an Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitimime devam etmekteyim.
Safinaz G.

Safinaz G.

Sanat eğitimi, yaratıcılık eyleminin ön planda tutulduğu, temel amacı, kendini sanatsal yollarla ifade edebilen, sorgulayabilen, kavramlar üzerinden sentez kurabilen ve kültürel yönden donanımlı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu bağlamda Güneş Sanat Atölyesi;yetişkinlere ve çocuklara özel Hobi dersleri, Güzel Sanatlar Liselerine ve Fakültelerine hazırlık; desen ve imgesel dersleri uygulamalı olarak ve kendisi için en uygun malzeme (Yağlıboya, Karakalem, Pastel, Suluboya) teknik beceri v
Murat K.

Murat K.

Hacettepe üniversitesi GSF resim bölümü mezunuyum. Master yapıyorum. Uzun zamandır Cermodern gibi modern sanat merkezleri ve Montessori okullarında çocuklar ve yetişkinlerle resim seramik atölyeleri yapıyorum. Ayrıca özel ders olarakta bu aktiviteleri gerçekleştiriyorum. Bunun yanında C1seviyesine kadar İngilizce dersi de vermekteyim. Duvar resmi de yapiyorum.Eğlenceyi ve estetiği birleştiren atölye ve özel ders taleplerinizi bekliyorum :)
Hayri Ş.

Hayri Ş.

Güzel sanatlar resim bölümüne hazırlanan öğrencilere ve resmi hobi olarak benimsemek isteyen bireylere (yaş farketmez) hem teknik, hem teorik, hem pratik % yüz başarı benim gibi resim yapabilme garantili ders veriyorum. Çünkü ben ezberleri bozuyorum uzun yılların tecrübesi ve emeğiyle yepyeni kendi geliştirdiğim tekniklerimle çöp adam çizemeyene bile süper resim yapmasını öğretiyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Serap Aktaş Biçer
Resim Özel Ders   11/05/2018

Kızım ile Ezgi öğretmenimiz yaklașık 2 aydır resim çalışıyorlar,kızım cok mutlu,ders gününü iple çekiyor. Egzi Hanım alanında yetkin,isini ciddiyet ile yapan bir öğretmen.

Diğer Bilgiler
Resim Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz