En İyi 25 Resim Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Resim Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

606 Resim Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Resim Özel Ders Öğretmeni

Arya P.

Arya P.

ÖZEL DERS İÇİN GÖRÜŞME SAĞLAYABİLİRSİNİZ Mezuniyet: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İşe Başlama: 9 Yıldır özel ders vererek akademi ve hobi öğrencisi yetiştiriyorum_ Anadolu ve Avrupa Yakası Eğitimleri devam etmektedir. Tüm semtler. *Güzel Sanatlar Üniversitesi hazırlık_ *Moda Tasarımı Stilistlik Çizimleri_ *Temel Sanat Eğitimi Karakalem *Hiperrealizm Teknikleri *Filmciler ve Reklamcılık için Storyboard Teknikleri . Eğitim Metodum; Yıllardır edindiğim deneyimlerimden gördüm
Funda Y.

Funda Y.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi iç mimarlık 4. Sınıf öğrencisiyim. Devlet ilkokulunda resim öğretmeniyim. Karakalem çizimi, perspektif eğitimi, boyama teknikleri, yetenek sınavları ve hobi amaçlı resim dersi veriyorum.
Feyza S.

Feyza S.

Ataturk universitesi guzel sanatlar akademisi mezunuyum. 2009 yilindan beri ozel ders veriyorum. Ozel yetenek sinavlarina hazirlik yada resim ile ilgili ders almak isteyen ogrencilerim oldu.
Esma P.

Esma P.

Lise eğitimimi Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesinde tamamladiktan sonra resim öğretmeni olmaya karar verdim küçük yaşlardan itibaren sanatın içinde olan bu sürecimi başka çocuklarada aktarabilmek için lisans eğitimimi resim öğretmeni olarak tamamladım.2 yıldır bir kolejde görsel sanatlar öğretmeni olarak çalışıyorum ve her yaş grubuna özel ders vermekteyim.Sanatı ne kadar çok kişiye ulaştırabilirsek o kadar iyi çünki "Sanatsız kalan bir toplumun hayat damarlarından biri kopmuş demektir."😊
Pınar Y.

Pınar Y.

Çanakkale On sekiz Mart Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Resim bölümünü bitirdim. Üniversitede okurken çeşitli yaş gruplarına resim dersi verdim. Ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesinden Pedagojik Formasyon eğitimimi aldım.Daha sonra Bahçeşehir Kolejinde 4 yıl görsel sanatlar öğretmeneliği yaptım. Burada hem ana sınıfı hem ilkokul hem de ortaokul grubundan çeşitli yaş gruplarıyla öğretmenliğimi geliştirdim. Çocuk grupların yanında büyük gruplarada resim dersi veriyorum.Ş
F. Pınar B.

F. Pınar B.

Resim yapmak konusunda, çöp adam dahi çizemeyecek kadar yeteneksiz olduğunuzu düşünen insanlardansanız, kendiniz hakkında yanıldığınızı anlayacağınız ve bir süre sonra harika işler çıkartacak duruma geleceğiniz bir eğitim almak istiyorsanız lütfen görüşelim.
Gökçe K.

Gökçe K.

Hacettepe üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi birincisi olarak mezun oldu , Kültür Bakanlığı Devlet Resim Heykelden başarı ödülü aldı.Halen Hacettepe üniversitesinde yüksek lisans ögrencisi.İstanbul Pera müzesi de dahil olmak üzere birçok karma sergide yer aldı.Calismalarina kişisel atölyesinde devam etmektedir.
Ramp A.

Ramp A.

2017 yilında Marmara Universitesi Resim Bolumunden mezun oldum. 2018 de açtığım RampAtolye de özel resim dersi vermekteyim.
Ali S.

Ali S.

Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi seramik bölümü mezunuyum.Gerek eğitimim süresinde gerekse çalışma hayatımda sanatın hep içersinde olmaya özen gösterdim şimdi ise paylaşma vakti. Bir beyaz kağıt ve bir karakalem. ile başlıyoruz İstenilirse renk çeşitleri,boya yöntemleri ve uzmanlaşacağınız teknik ile kendi tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olabilirim. Genel yetenek sınavlarına hazırlanan öğrenciler için de ders veriyorum .Üniversitelerin kriterlerine göre çalışma ve aşamalarına
Ayşenur A.

Ayşenur A.

Eşkisehir Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde ortaöğretimini tamamladım. Lisans eğitimine 2013 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümünde devam ettim. 9 Eylül Güzel Sanatlar Enstitüsü’nde yükseklisans eğitimimi sürdürmekteyim. Çeşitli karma sergilerde yer aldım. Çalışmalarımı şu an kişisel atölyemde sürdürmekteyim. Güzel Sanatlar Liselere, üniversitelere hazırlık için eğitim vermekteyim. Bununla birlikte hobi olarak uğraşmak isteyen kişiler için yağlı boya, sulu
Ezgi B.

Ezgi B.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mezunuyum. Güzel Sanatlar Üniversitesi- Liselerine hazırlık ve hobi dersi vermekteyim. Her yaş grubu ile çalışabilirim.
Zeynep Işık Ö.

Zeynep Işık Ö.

Merhaba, Gazi Üniversitesi Resim Bölümü mezunuyum. Uygun fiyatlı karakalem ve resim dersi veriyorum. Eğer isterseniz pratik şekilde de dersi verebiliyorum. Ders ücreti 50 tl. Özel ders veya grup dersi verebilirim.
Zeynep Merve Ç.

Zeynep Merve Ç.

9 yıl boyunca çeşitli kurumlarda Görsel Sanatlar Öğretmeni olarak çalıştım. Hacettepe Üniversitesi Resim Bölümünde doktora yapmaktayım. Öğretmenlik tecrübem süresince görsel sanatlar, seramik, heykel, digital art ve ebru derslerinin eğitmenliğini yaptım. Ayrıca akrilik boya tekniği ve lavi tekniğini baz alarak çeşitli yaş seviyelerine uygun atölye çalışmaları programı oluşturdum ve bu tekniklerde öğretim yaptım. Öğretmenliğe başladığım günden beri öğrencilerimin sanata ve doğaya meraklı bireyle
Altay S.

Altay S.

Nevart Sanat ve Tasarım Akademi sinde Resim üzerine 3 yıllık çalışmanın ardından bir sene boyunca aynı kurumda eğitmenlik yaptım. 2017-2018 Ders Yılı Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Güzel Sanatlar Resim Bölümü ve animasyon Bölümü ne hazırlanan öğrenci adaylarına özel ders vermekteyim.
Ömer Faruk B.

Ömer Faruk B.

Zeki Müren Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi - Resim Bölümü ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi - Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü mezunuyum. Sanatsal ve teknik çizim eğitimi almak isteyenlere BURSA/Nilüfer deki atölyemizde yardımcı olabilirim.
Büşra H.

Büşra H.

1993 Bursa doğumluyum. 2011 yılında Bursa Zeki Müren A.G.S.L. , ardından 2015 yılında Uludağ Üniversitesi Resim-iş Eğitimi A.B.D. dan mezun oldum. 2016 yılından itibaren özel bir okulda görsel sanatlar öğretmeni olarak çalışmakta ve yüksek lisans eğitimimi sürdürmekteyim. Mesleğini seven ve alanında çalışmaktan keyif alan, paylaşmayı seven bir resim öğretmeniyim. Her yaş grubuna, kişisel isteklere uygun çalışma programı keyifle düzenlenir. Öğrencilerimle tanışmak için sabırsızlanıyorum. :)
Esra G.

Esra G.

Resim,heykel özel ders ve grup dersi veriyorum şuanda şişlide özel bir kurumda hocalık yapmaktayım,Küçük yaştan beri resim eğitimi almaktayım,Avni akyol güzel sanatlar lisesi ve Marmara Güzel sanatlar üniversitesi mezunuyum,daha önce çocuklarla grup dersleri tecrübem oldu ve yetişkinlerle derslerime devam etmekteyim,eğlenceli ve öğretici geçen derslerime güveniyorum,aynı zamanda birlikte heykel yapabileceğimiz yaratıcı zamanlarımızda olucak:) lütfen telefonla iletişime geçiniz.
Burcu E.

Burcu E.

Maçka Akif Tuncel Anadolu Meslek Lisesi Plastik Sanatlar Bölümü Marmara Üniversitesi GSF Tekstil Tasarımı Bölümü Accademia Albertina di Belle Arti di Torino Erasmus İstanbul Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans
Sıtkı  D.

Sıtkı D.

Ben Yeditepe üniversitesi endüstri ürünleri tasarımı bölümünde 3. Sınıf öğrencisiyim. 27 yaşındayım Üniversiteyi yetenek sınavı ile 1. Olarak kazandım. Karakalem, anatomi, desen, imgesel konusuna hakimim. Eğlenceli ve düzenli ders işlerim. Ayrıca Türkiye nin ilk 3D sokak sanatları ressamlarından biriyim, yaptığım işlerden inceleyebilirsiniz.
Yasemin K.

Yasemin K.

Güzel Sanatlar mezunuyum. 10 yıldır öğretmenlik yapıyorum. Bununla birlikte özel resim, Seramik, Mozaik. Ebru Sanatı kursları veriyorum.
Zeynep K.

Zeynep K.

♧Çizim yada boyama(yağlıboya,suluboya) teknikleri - yetişkinler ♧Çeşitli çizim,boyama,elişi etkinlikler - çocuklar
Yıldırım İ.

Yıldırım İ.

Merhabalar, Ben Yıldırım İnce, Resim alanındaki ilgimi lise yıllarında keşfettim da sonra Balıkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi resim bölümün kazandım ve 2010 yılında da mezun oldum, sonrasında Yüksek Lisansımı da Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde tamamladım. Formasyon eğitimi mi aldım ayrıca 7 yıldır aktif olarak özel resim dersi tecrübesi ve 4 yıllık resim atölyesi işletmesi tecrübesine sahibim. Şu an Özel bir kolejde 3 yıldır da görsel sanatlar öğretmeni olarak çalışmaktayım. As
Özlem Ecem F.

Özlem Ecem F.

2008 yılından itibaren gerek ilk okuduğum üniversite şehrinde halk eğitimde yaptığım yağlıboya çalışmaları ile gerekse 2012 yılında Nurettin Kazankaya atölyesinde aldığım karakalem ve resim sanat tarihi, resim analiz ve okumaları ile birlikte son olarak da 2014 yılında Mimar Sinan Güzel Sanat Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları bölümüne girmeye hak kazanarak, çok sevdiğim meslek grubunun içinde yer almaktayım. 2017 yılında Tezhip Anasanat Dalını seçerek komposizyon, tasarım, motif gibi alanl
Dize T.

Dize T.

Gazi üniveristesi resim-iş öğretmenliği öğrencisiyim.Daha önce çocuklara grup ve bireysel olarak resim dersleri verdim.güzel sanatlara hazırlık ve hobi amaçlı resim dersleri verdim.Çocuklara ve yetişkinlere özgün düşünme hayata farklı bir bakış acısı kazandırma birey olarak yetişmelerine ve sanatın içinde olmaları için katkıda bulunmak istiyorum.Ayrıca karakalem portre de yapabilirim. Ankara ilinde ders vermekteyim.
Safinaz G.

Safinaz G.

Sanat eğitimi, yaratıcılık eyleminin ön planda tutulduğu, temel amacı, kendini sanatsal yollarla ifade edebilen, sorgulayabilen, kavramlar üzerinden sentez kurabilen ve kültürel yönden donanımlı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu bağlamda Güneş Sanat Atölyesi;yetişkinlere ve çocuklara özel Hobi dersleri, Güzel Sanatlar Liselerine ve Fakültelerine hazırlık; desen ve imgesel dersleri uygulamalı olarak ve kendisi için en uygun malzeme (Yağlıboya, Karakalem, Pastel, Suluboya) teknik beceri v
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ipek Soydinc
Resim Özel Ders   14/04/2019

Pınar hanımla yaptığımız ilk ders sonrası, istediğim çalışmamı anlattım, ve bu doğrultuda bir rota çizdik, şimdi son derece heyecanlı bir şekilde gelecek derslerimi bekliyorum, ayrıca kendi başıma yağlı boya yapmaya ikinci dersten başladım bile! Resme meraklı herkese tavsiye ederim :)

         
Didem Çetin
Resim Özel Ders   10/01/2019

Ali beyle yaklaşık bir aydır ders yapıyoruz. Teknik bilmememe rağmen en baştan karakalemle başladık ve epey yol aldığımı görüyoruz. Anlattığı çeşitli teknikler objelere bakışımı ve farklı yorumlamamı sağladı. Ayrıca verdiği ödevler ve ders dışında da benimle ilgilenmesi işine ve öğrencilerine verdiği değeri gösteriyor. Evine gittim gayet ilgili ve sıcakkanlı birisi. En baştan teknik olarak başlamak ve çeşitli alanlara yönelmek isteyenler için tavsiye ederim.

         
Deniz Semiz
Resim Özel Ders   25/09/2018

İlk dersimiz çok profesyonel geçti. Hiç yeteneğim yok sanıyordum ancak çizebildiğimi bana gösterdi Gözde Hoca. Çok teşekkür ederim.

         
Serap Aktaş Biçer
Resim Özel Ders   11/05/2018

Kızım ile Ezgi öğretmenimiz yaklașık 2 aydır resim çalışıyorlar,kızım cok mutlu,ders gününü iple çekiyor. Egzi Hanım alanında yetkin,isini ciddiyet ile yapan bir öğretmen.

Diğer Bilgiler
Resim Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz