Hizmet Ver

4 Ankara Rusça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 173 Rusça Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Ankara Rusça Özel Ders Öğretmeni

Polat Bazakov photo

Polat Bazakov

19.04.2021

Rusça Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhabalar, ben Polat Bazakov. 24 yaşındayım, Hacettepe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde son sınıf öğrenciyim. Rusça ana dilim. 4 senedir her seviyede öğrenci için özel ders vermekteyim. Dilerseniz online, dilerseniz yüz yüze...

Avadan Saparova photo

Avadan Saparova

22.04.2019

Rusça Özel Ders · Çankaya, Ankara

Diplomali rusca ogretmeniyim. Rusca ogrenmek isteyen herkese yardimci olabilirim. dersler onine zoom uzerinden. ilkokul,ortaokul,lise,universite ve yetiskinler- benim ogrenci kitlem. Rusca YDS hazirlik dersleri de veriyorum. Hakkimda daha detayli...

Sara Gasımova photo

Sara Gasımova

26.02.2021

Rusça Özel Ders · Çankaya, Ankara

Merhabalar :) Diplomalı Rus dili Öğretmenim, Moskova Devlet Üniversitesi, Türkiyede yaşıyorum, Doktora öğrencisiyim aynı zamanda da Akademisyen kariyer yapıyorum, Rusça anadilim, Ingilizce B2. Daha geniş bilgi için bana ulaşabilirsiniz :)

AINAGUL TOBULBAYEVA photo

AINAGUL TOBULBAYEVA

17.11.2020

Rusça Özel Ders · Keçiören, Ankara

Rusça ve Kazakça dilleri anadillerim. Dil bölümü mezunu olduğum için her seviyede Rusça ve Kazakça dilinde ders veriyorum. Türkiye Yükseköğretim Kurumu tarafından diploma denkliğim onaylanmıştır. Öğrencilerimin amaçlarına göre dersler veriyorum....

Güldeniz Aslan photo

Güldeniz Aslan

05.02.2015

Rusça Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Ankara Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdim. 4 senedir bir kolejde rusça öğretmenliği yapmaktayım.

Aybek Muradov photo

Aybek Muradov

24.01.2020

Rusça Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Rusça konusunda en üst düzeydeyim.Okula başladığımdan beri rusça eğitim aldim.Turkiye de Hacettepe Üniversitesinde okumaktayım.Rusca özel ders konusunda tecrübeliyim.

Enegul Shyhyyeva photo

Enegul Shyhyyeva

25.12.2020

Rusça Özel Ders · Çankaya, Ankara

Türkmenistanda doğdum. Ana okulundan beri Rusça eğitim alıyorum ve Rusçayı ana dilim gibi konuşuyorum. İleri seviyeye kadar Rusça öğrenme isteği olan herkes bana ulaşabilir. Derslerdeki tek amacım öğrencinin iyi verim alması. Ve dersten ayrıldığında...

Ecem Kaya photo

Ecem Kaya

10.10.2017

Rusça Özel Ders · Keçiören, Ankara

Ankara Üniversitesi ,Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi'nde 5 senedir Rus Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. İleri derecede Rusça ve İngilizce, Orta derecede Almanca bilgim vardır. Ankara Üniversitesi'nin proje kapsamında 6 aylığına Moskova da RUDN de...

Yasemen Taşgit photo

Yasemen Taşgit

15.02.2021

Rusça Özel Ders · Yenimahalle, Ankara

Gazi Üniversitesi Rus dili ve edebiyatı bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Dört yıldır Rusça ile ilgileniyor, filolog olma yolunda kendimi geliştiriyorum. Seviyenize uygun özel dersleri verebilir, öğrenciyseniz ödevlerinizde yardımcı olabilirim.

Volkan Çiftci photo

Volkan Çiftci

14.04.2020

Rusça Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Gazi Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdim ayrıca öğrenimim devam ederken üniversitemden formasyon aldım. Askerliğimi İstanbul da Rusça öğretmen ve askeri konular çerçevesinde çeşitli şehirlerde Rusça simültane tercüman olarak yaptım....

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Rusça Özel Ders Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Ankara Rusça Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ankara Rusça Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Rusça Özel Ders için Ankara içinde toplam 173 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 39 yorum ve verilen 5 ortalama puan Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 739 kişi Ankara Rusça Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl