Hizmet Ver
Senaryo Yazarı

4 Ankara Senaryo Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 91 Senarist ve Senaryo Yazarı hizmet vermeye hazır.

Ankara Senaryo Yazarı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 91 Senarist ve Senaryo Yazarı, Ankara içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Ankara içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Ankara içinde yazılan 26 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 110 kişi Ankara Senaryo Yazarı için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Ankara Senarist ve Senaryo Yazarı

Doğancan S. photo

Doğancan S.

06.03.2021

Senaryo Yazarı · Yenimahalle, Ankara

Boş zamanlarımda ihtiyacınız olan kısa, uzun metraj film senaryolarınızı yaza bilirim. Ayrıca Radyo Televizyon Sinema Ve İletişim Fakülteleri Öğrencilerin Senaryo Yazım Derslerine Yardım Ede Bilir, Ücretsiz Online Senaryo Yazım Dersleri Vere Bilirim.

Sümeyye G. photo

Sümeyye G.

13.04.2022

Senaryo Yazarı · Çubuk, Ankara

Renkli, şık, göz alıcı ve özgün tasarımlar yapabilirim. Sosyal medya görsel tasarımları, indirim broşürleri ve isme özel logo tasarımları.

Hülya G. photo

Hülya G.

Senaryo Yazarı · Yenimahalle, Ankara

15 yıl tezsiz yüksek lisans proje, yüksek lisans tezleri, Avrupa Birliği projeleri ve makale yazımi alanında hizmet sunuyorum yeterli seviyede referanslar yer almaktadır

Mehmet Emirhan Ş. photo

Mehmet Emirhan Ş.

06.05.2022

Senaryo Yazarı · Yenimahalle, Ankara

Birden fazla sitede gönüllü metin yazarı olarak çalışmış olmamın yanında, kendimi sürekli olarak geliştirecek eğitimler almayı severim. Bir şiir kitabım ve henüz yayımlanmamış hikayelerim, kısa film senaryolarım bulunuyor. Hevesli ve çalışkanım.

Abdulkadir S. photo

Abdulkadir S.

10.04.2023

Senaryo Yazarı · Çankaya, Ankara

Selamlar. Ben Kadir armut.com'da freelance olarak çalışıyorum. Özgün ve etkileyici metinler yazarak markaların ve işletmelerin ihtiyaçlarını karşılıyorum. Kendimi tanıtmama izin verin. Ben tam adımla Abdulkadir Saygun, Türkiye'de Ankara'da yaşıyorum ve İngilizce, Türkçe, Almanca dillerinde yazı...

İshak Ü. photo

İshak Ü.

07.06.2021

Senaryo Yazarı · Etimesgut, Ankara

Youtube videoları için yaratıcı senaryolar hazırlıyorum. Kanalınızı canlandıracak senaryolara sahip olmak istemez misiniz?

Güldane A. photo

Güldane A.

06.01.2020

Senaryo Yazarı · Etimesgut, Ankara

Medya alanında, marka ve firmalara içerik üretmek, metin yazarlığı yapmak, editoryal işleri profosyonel ve alan bilgisi ile en üst düzeyde yaratıcılık ile buluşturmak görevlerim ve yeteneklerim arasındadır. 4 sene boyunca lisans eğitimi ile medya alanını öğrendim ve adobe programları dahil sosyal...

Yasemin M M. photo

Yasemin M M.

24.04.2023

Senaryo Yazarı · Çankaya, Ankara

Dil ve edebiyat okudum ve ardından uzun yıllar Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşadım. İki ülkede de okuduğum bölümle ilgili işlerde, çoğunlukla "freelancer" ve "gölge yazar olarak" başarı ile çalıştım. Çevirmenlik, özel dil öğretmenliği, redaktörlük ve editörlük yaptım. Bunlara ek olarak bir çok...

Umutcan E. photo

Umutcan E.

16.06.2023

Senaryo Yazarı · Çankaya, Ankara

Uzun-kısa metraj film, dizi senaryoları ve bir dolu taslak dışında da, stand-upçı olduğum için her gün metin yazıyorum. İstediğim tek şey hedeflere yönelik yaratıcı şeyler yazma fırsatı.

Muharrem A. photo

Muharrem A.

06.04.2022

Senaryo Yazarı · Etimesgut, Ankara

Senaryo yazmak genellikle basit bir iş gibi görünse de özellikle hayal dünyası geniş olunması gerektiren bir iştir. Şu an için hazırda bulunan senaeyolarımdan kullanabilir ya da sıfırdan yazılmasını istediğiniz bir senaryo varsa belirtebilirsiniz.

Mahmut A. photo

Mahmut A.

12.01.2023

Senaryo Yazarı · Altındağ, Ankara

Katalog, broşür gibi tanıtım materyallerinin, dergi, ilan, duyuru gibi süreli yayınlarınızın içeriklerini oluşturabilirim. Yeniden düzenleyebilirim. Duygusal, sanatsal ve ya edebi tonlar ekleyebilir, var olan içeriğinizi farklı bir bakış açısıyla yeniden ele alabilirim. Profesyoneller ve...

Melike S. photo

Melike S.

17.07.2022

Senaryo Yazarı · Beypazarı, Ankara

Türk Dili ve edebiyatı bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim yaklaşık 2 yıldır profesyonel bir şekilde makale, köşe yazısı,blog yazısı,metin yazısı ve seo uyumlu makaleler yazmaktayım. istediğiniz herhangi konuda sizler için gerekli araştırmayı yaptıktan sonra özgün bir makale yazmaktayım.

Eylül Ç. photo

Eylül Ç.

08.04.2021

Senaryo Yazarı · Mamak, Ankara

Merhabalar ben Gazetecilik 2. sınıf öğrencisiyim. Yazmayı öğrendiğim andan beri hayalim olan mesleği yapmak için çok çaba sarf ediyorum. Daha yolun başındayken kendimi geliştirmek istiyorum. Bu yüzden bu konuda sizlerin yardımını bekliyorum :)

Pınar U. photo

Pınar U.

07.10.2015

Senaryo Yazarı · Keçiören, Ankara

1971 Ekim ayı, Ankara doğumlu. Ana. Üniv. İşletme Fakültesi mezunu ve Ana. Üniv. Radyo Tv prog. 2. sınıf. öğrencisi. Reklam ve tanıtım, radyo-tv sektörlerinde hizmet veren yapım firmaları ve ajanslarla ayrıca kamu sektöründe ile serbest zamanlı olarak, sesletim-metin yazarlığı-senaryo yazımı...

Yusuf H. photo

Yusuf H.

25.05.2022

Senaryo Yazarı · Beypazarı, Ankara

Yazım kurallarına uygun, imla ve noktalama işaretlerini yerinde kullanan, seo uyumlu, özgün, kaliteli ve hemen her konuda içerik üretebilen makale yazarına ihtiyacınız var ise ben buradayım ve sizi bekliyorum.

Nazif S. photo

Nazif S.

20.12.2022

Senaryo Yazarı · Çankaya, Ankara

Dizi senaryosu yazıyorum. Tiyatro oyunu yazmaya- düzenlemeye yönelik çalışmalarım oldu.

Sabri K. photo

Sabri K.

27.12.2018

Senaryo Yazarı · Çankaya, Ankara

A.Ü.Tiyatro bölümü mezunuyum 12 tane belgesel filmim var.Filmlerimin Kugusu, metin yazarlığı ,çekimleri ve yönetmenliğini kendim yaptım.

Öykü P. photo

Öykü P.

12.05.2021

Senaryo Yazarı · Çankaya, Ankara

Başkent Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunuyum. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (%100 İngilizce) bölümü ile çift anadal, Film Tasarımı bölümü ile yandal yapmaktayım. Ek olarak, Almanca ve İspanyolca dil eğitimlerime devam etmekteyim. Film Tasarımı bölümü okumam...

Yunus İ. photo

Yunus İ.

25.01.2023

Senaryo Yazarı · Elmadağ, Ankara

Reklam tanıtımı ve diğer yazı işlerinize dair harika sonuçlar almak için iletişim kurabilirsiniz.

Zülal K. photo

Zülal K.

15.02.2023

Senaryo Yazarı · Çankaya, Ankara

Araştırma yapmayı severim. Öğrendiğim ve düşündüğüm şeyleri etkili bir şekilde yazıya dökmekte başarılıyım.

Kullanılmayan H. photo

Kullanılmayan H.

02.10.2019

Senaryo Yazarı · Ayaş, Ankara

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde öğrenim görüyorum. Daha önce çalışmış olduğum kitap projeleri var. Ayrıca ilgi alanı olarak metin dilinin hassasiyetleri üzerine çalışıyorum. Yazına ve yazınsal olana yatkınlık duyuyorum. Kendim de öykü ve senaryo yazıyorum. "Alıcı" bir...

Gülşah Ç. photo

Gülşah Ç.

30.05.2021

Senaryo Yazarı · Nallıhan, Ankara

İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Özellikle, edebiyat alanında makale, deneme yazabilirim. Ayrıca, yaratıcı yazarlık ve kitap editörlüğü kurslarına katılmış olup sertifikalar aldım. Metin düzenleme de yapabilirim.

Ümit Ö. photo

Ümit Ö.

05.07.2020

Senaryo Yazarı · Çankaya, Ankara

Hacettepe ünv. felsefe bölümü mezunuyum. makale yazarlığı, metin yazarlığı, öykü, senaryo ve benzeri bir çok alanda -kalem ve dil oyunları gerektiren- yaratıcı bir anlayışa sahip hizmet sunabilirim

Erencan G. photo

Erencan G.

21.04.2023

Senaryo Yazarı · Mamak, Ankara

Yıllardır içinde bulunduğum bu meslekte en üst kalitede hizmet vermekteyim. sadece bana ne istediğinizi söyleyin. size harikalar yaratabilirim.

Ulaş Ö. photo

Ulaş Ö.

20.02.2022

Senaryo Yazarı · Şereflikoçhisar, Ankara

Geniş kelime haznesi ve kapasiteli kalite içeriği açısından yaratıcı mekanizmalı yapıtlar için.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ankara Senaryo Yazarı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Ankara Senaryo Yazarı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Senaryo Yazarı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Senaryo Yazarı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Senaryo Yazarı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Senaryo Yazarı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Senaryo Yazarı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Senaryo Yazarı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Senaryo Yazarı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Senaryo Yazarı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Senaryo Yazarı fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 3500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl