En İyi 25 Senaryo Yazarı | Armut

4 Senaryo Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

661 Senaryo Yazarı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Senaryo Yazarı

Ertan Ş.

Ertan Ş.

2012’den bu yana toplam 3 ayrı dizide hikaye, 2 ayrı dizide de senaryo yazarlığı yaptım. Bunun dışında yerel ve ulusal markaların reklamları için metin yazarlığı yaptım. Reklam, tanıtım, uzun ve kısa metraj filmler için senaryo, hikaye ve metin yazarlığı yapabilirim.
Mira Ç.

Mira Ç.

Sinema ve Teelevizyon öğrencisiyim.Washington Dc de geçirdiğim dönemde voice of merica kanalında yardıma gidiyordum ve iki haber çekiminde bulundum.Daha çok senaryo ve yazı işleriyle ilgileniyorum.
Sertaç S.

Sertaç S.

Dizi, reklam ve belgesel senaristliği yapmaktayım. Ankara üniversitesi dil-tarih ve coğrafya fakültesi tiyatro bölümü dramatik yazarlık bölümü mezunuyum. Aktif olarak star tv'de yayınlanan beni affet dizisinde senaristlik yapmaktayım.
Sümeyye D.

Sümeyye D.

Dilimizi kullanma, konuya göre hedef kitle belirleme ve kitlenin ihtiyaçlarını algılama konusunda başarılı bir insanım. Yazmaya ve okumaya vakit ayırmayı severim. Okumam sadece edebi eserlerle sınırlı kalmaz aynı zamanda güncel konulara da ilgi durayım. Beklentiye göre daha uzun ve süslü cümlelerle anlatmak istediğimi ifade edebildiğim gibi kısa ve basit cümleler ile de sade ve net bir metin ortaya çıkarabilirim.
Emre Ö.

Emre Ö.

Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü / Dramatik Yazarlık Ana Sanat Dalı mezunuyum. 4 yıldır aktif olarak dizi ekiplerinde senaristlik yapmaktayım. Şu ana kadar 2 TV dizisinde 50 dan fazla bölüm, onlarca kamu spotu ve reklam filmleri senaryosu yazdım.
Tuncay  A.

Tuncay A.

Proje bazlı, isteğe göre tür kısıtlaması olmaksızın, ister sizin hikayelerinizi senaryolaştırma, isterseniz sıfırdan senaryo yazmak , Bu konuda eğitimli ödüllü arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz.
Kadir K.

Kadir K.

Kalp Atışı dizisinde ve Scala filmde senaryo asistanlığı yaptım. 12 yaşından beri çeşitli hikayeler şiirler yazmaktayım. Hayal gücüm geniştir. İstediğiniz tarzda özgün kısa, uzun, dizi, reklam film projesi yazabilirim. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Sinema-tv liyim. Uyumlu insanımdır. Umarım yolumuz karşılaşır.
Şeyda Ş.

Şeyda Ş.

Bilgi Üniversitesi burslu sinema-tv ve işletme çiftanadal mezunuyum. DENEYİMLER Markakod Rekalm Ajansı, metin yazarlığı Coding Media Reklam Ajansı, editörlük ve sosyal medya uzmanlığı By Gusto, yaratıcı televizyon yazarlığı CNR Expo, metin yazarlığı Magic Production, metin yazarlığı (Fox TV-Canan), senaryo grubu asistanı Güven Yayınları, internet sitesi için içerik hazırlama
Orhan U.

Orhan U.

Basit kelimeler bir araya getirilerek etkileyici cümleler kurulabilir. Sesler sessizken bu cümleler gözleri ikna edebilir. Bu konuda kendime güveniyorum
Osman Ç.

Osman Ç.

2009 yılından itibaren çalışmalarımı, amatörlük seviyesinden profesyonellik seviyesine taşımaya karar vererek; çeşitli bireysel araştırma ve incelemeler neticesinde senaryo yazımına başladım. Birlikte çalıştığım kişi ve kuruluşlardan bazıları; BKM, Media Insomnia, Ayla Algan. Geldiğim nokta itibari ile; birkaç projeye müdahil de oldum. Bunlar; Annemler Seni Çok Sevecek ( Gag çalışmaları) Kadın haklarına ilişkin bir kamu spotu ( Yayınlandı) Esir Bedenler (Drama sinema filmi senaryo
Yusuf M.

Yusuf M.

Bana verilen işleri disiplinli,öz güveni yüksek ve plancı bir şekilde yapmayı şahsım ve yeteneğim adına ön görmekteyim
Vedia A.

Vedia A.

Yayınlanmış bir romanım (Deli kızın çeyizi), Ödül kazanmış bir öyküm ( İçinden ağıt geçti) ve yine yayınlanmış altmış beş adet çeviri romanım var. Beş ayrı televizyon programı hazırlayıp sundum. Belgesel ve program seslendirebilirim.
Evren  G.

Evren G.

Uzun zamandır kısa öykü ve senaryo üzerine çalışıyorum. Çalıntı veya taklit, özgünlükten uzak tüm çalışmalara karşıyım. Hayatın içinden ufak detaylara dokunmayı severim.Yaptığım işleri "sıra dışı" yada "mükemmel" yerine "zekice ve profesyonelce" diye tanımlayabilirim.
Zeki  T.

Zeki T.

Özgün projeler üretip senaryo yazabilecek biriyim uygun fiyata kaliteli işlere imza atabilirim özgüvenim tam
Dergici Halkla İlişkiler

Dergici Halkla İlişkiler

İzmir'in merkezinde kocaman bir ofis içinde PR konusunda deneyimli becerikli, hem genç, hem bilinçli bir ekip; yeterlilikleri Halkla İlişkilerin Basın Danışmanlığı, Kurumsal İtibar ve Etkinlik Yönetimi. Ayrıca bölgeyi çok iyi tanımaları nedeniyle doğru yerde, doğru işlere imza atmanızı sağlar. Lokasyon ve saha becerisi nedeniyle temsilcilik ile ulusal firmaların İzmir, Manisa taleplerini gerçekleştirebilir.
Yaşar K.

Yaşar K.

Yaşar Koca, ilk, orta ve lise öğrenimini Erbaa’da tamamladı. Radyo ve Televizyon Bölümü okuyor. 1998-2003 yıllarında yerel bir radyonun reklam metinlerini yazdı. 2010 ve 2011’de özel bir yayınevinin yazı mutfağında çalıştı. Erbaa Kültür Sanat ve Edebiyat Derneği (EKSED) yönetim kurulu başkan yardımcılığını yürütmektedir. Senaryo çalışmaları da bulunan yazar, gül yüzlü çocuklara ithaf ettiği kitaplarla çocuk edebiyatı alanındaki çalışmalarına devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır. Yayım
Süleyman  S.

Süleyman S.

Var olan seçenekler arasından tercih yapmam seçenekleri kendim oluştururum.Hızla değişen dünyamızda devleşen ve değersizleşen olgularımızla zamana ayak uydurma hırsı günlük tercih ettiğimiz yaşamın dışında uyum içerisinde yaşamaya mahkum kılınan bir yaşam biçimi halini alıyor yarına hazırlık yapmak içinde bulunduğun durumun sana değilde topluma uyumunu hesap etmek lazım hal böyle olunca birey toplum için değil toplum birey için sloganları değişiyor.Ben bu değişen dönüşümün ordasın da yalnız kal
Burcu D.

Burcu D.

Çeşitli firma ve haber sitelerinde gerek serbest konulu gerekse belirli bir konu üzerinden makaleler yazıyorum. Akıcı dile ve seçtiğim kelimelere önem verir, bana verilen işi gerektiği sürede teslim ederim. Birlikte çalışmak ve başarmak dileği ile.
Hilmi D.

Hilmi D.

Düzgün Türkçe kullanılan ve etkin anlatım sunan profesyonel içerikler hazırlıyorum. Hikaye, tanıtım, blog vb tarzlarda projeye göre üretim veya periyodik içerik desteği sunabilirim. Evli ve bir çocuk babasıyım, Asıl eğitimim ziraat mühendisliği üzerine. Bugüne kadar yurt dışı ağırlıklı çalıştım. Telif hakları ve etik unsurlar dolayısıyla örnek yazı paylaşmamayı tercih ediyorum. Güvenilir, özgün ve kaliteli işler ve merak ettikleriniz için lütfen iletişime geçiniz.
Burak  K.

Burak K.

Herhangi bir konuda reklam filmi veya sinema filmi yazabilirim.hayal dünyam ve olaylara bakış açım çok farklıdır.istenilen tarzda senaryo çıkartabilirim.heyecan ve merak uyandırıcı bir uslubum var.
Merih A.

Merih A.

Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Dramatik Yazarlık Mezunuyum. Tv sektöründe çalıştıktan sonra bir süredir freelance olarak metin yazarı/senarist olarak çeşitli ajanslarla çalışıyorum. Tanıtım filmi, tv reklamı, belgesel, kamu spotu gibi metinleri yazıyorum. Devlet tiyatrosu repertuarına giren biri çocuk oyunu olmak üzere iki oyunum bulunmaktadır. Ayrıca İş Bankası Yayınları'nda bir süre düzeltmenlik yaptım.
Saygun S.

Saygun S.

En kısa sürede çok uygun fiyatlara istenilen konu üzerine Senaryolarınız, Reklam Filmi senaryonuz, Reklam Filmi sloganınız ve Metinleriniz yazılır (Tarihi,Güncel,Özgün,Biyografi)
Serhad A.

Serhad A.

Merhabalar, Eskişehir üniversitesin de okuyan bir öğrenciyim ve bu aralar gerçekten çok sıkışığım. Elim de bir senaryo var. Konusu gizem. Senaryo piyasasını bilmiyorum ama elimdeki senaryoyu acil satmam gerektiği için 500 tl olarak düşünüyorum.
Sabri K.

Sabri K.

A.Ü.Tiyatro bölümü mezunuyum 12 tane belgesel filmim var.Filmlerimin Kugusu, metin yazarlığı ,çekimleri ve yönetmenliğini kendim yaptım.
Bekir Can C.

Bekir Can C.

Aslen Orduluyum. 21 yaşındayım. Lise yıllarımdan beri senaryo yazmakla uğraşıyorum. Ayrıca son 4 yıldır video ve fotoğraf düzenlemeye ilgi duyuyorum. Kendime bir alan seçip, bu alanda kendimi geliştirmeyi seviyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ahmet Çelik
Senaryo Yazarı   26/12/2018

Emeğinize sağlık Ertan bey. Kaleminizi çok beğendim. Bu kadar hızlı bitirebileceğinizi beklemiyordum. İlgiliz ve nezaketiniz için teşekkür ederim.

         
Merve Atestepe
Senaryo Yazarı   24/12/2018
gallery thumbnail

Cok kibar ve ilgiliydi. Ne yazdirmak istedigimi bir kere anlattim ve bir gun dahi gecmeden isi eksiksiz yazip teslim ettim. Kalemi guclu tavsiye edebilecegim birisi oldu benim icin

         
Mustafa İsmail Çetin
Senaryo Yazarı   17/02/2017

Beklentimin üzerinde bir hizmet aldım, Bundan sonraki çalışmalarımızda kendisiyle devam edeceğiz. Bu tarz çalışmalarda gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

         
Mehmet Arslan
Senaryo Yazarı   22/09/2014

Metn-i Medya işini profesyonel olarak yapan bir kuruluş. Sinem hanıma göstermiş olduğu özverili çalışmadan dolayı teşekkür ederim.

         
Alina Bilginoğlu
Senaryo Yazarı   26/06/2014

Çiğdem Hanıma verdiği hizmet için teşekkür ederiz, bize çok yardımcı oldu. İşi zamanında biteren, çok ilgili ve pozitif bir insan. Kendisine başarılı ve hayırlı işler dileriz.

Diğer Bilgiler
Senaryo Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz