En İyi 25 Senaryo Yazarı | Armut

4 Senaryo Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

798 Senaryo Yazarı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Senaryo Yazarı

Emre Ö.

Emre Ö.

Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü / Dramatik Yazarlık Ana Sanat Dalı mezunuyum. 4 yıldır aktif olarak dizi ekiplerinde senaristlik yapmaktayım. Şu ana kadar 2 TV dizisinde 50 dan fazla bölüm, onlarca kamu spotu ve reklam filmleri senaryosu yazdım.
Ezgi K.

Ezgi K.

Merhaba, ben Ezgi. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık mezunuyum. Yazmayı çok sevdiğim için reklam yazarlığı yaptıktan sonra kendimi geliştirmek için senaryo yazarlığı eğitimi aldım. Aktif olarak roman ve senaryo yazıyorum. Otizm konulu kısa film senaryomun çekimleri yeni bitti. Şimdi yeni bir senaryo projesine başladım. Senaryo, roman, reklam, blog vb. yazılarınız için size yardımcı olabilirim. İstediğiniz her türde fikir ve içerik üretebilirim. Bu, isteğinize bağlı olarak, yeniden
Furkan Berk U.

Furkan Berk U.

İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde öğrenim görüyorum. Daha önce çalışmış olduğum kitap projeleri var. Ayrıca ilgi alanı olarak metin dilinin hassasiyetleri üzerine çalışıyorum. Yazına ve yazınsal olana yatkınlık duyuyorum. Kendim de öykü ve senaryo yazıyorum. "Alıcı" bir gözle bakmak için yazın kuramlarıyla da ilgileniyorum.
Ezgi B.

Ezgi B.

Merhaba. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği (Lisans) mezunuyum. Şu anda bir catering şirketinde etkinlik yöneticisi olarak çalışmaktayım, aynı zamanda sosyal medya yöneticiliği bölümü öğrencisiyim. Uludağ üniversitesi'nde Güzel Sanatlar Fakültesi Dramatik Yazarlık bölümü'nü 2.likle kazanmıştım, aradan 4 yıl geçtiği için belki kaydım silinmiş olabilir. Bazı nedenlerden ötürü bölüme devam edemedim. Ama yazarak çoğaldığımı, üreterek iyileştiğimi hissediyorum. 2019 başlarında bir
Sefa Ö.

Sefa Ö.

Televizyon sektörünün bir çok alanında (program, tanıtım, dizi gibi) çalışmış birikimli birini arıyorsanız buradayım. Şu an bir dizide senarist olarak çalışıyorum. Metin, tanıtım, reklam yazarlığı gibi işlere açığım.
Samih Berk  Y.

Samih Berk Y.

Üniversite mezuniyetim ardından kısa bir süre Zaytung sitesinde editörlük yaptım. 2017 yılında Yılmaz Erdoğan ın çıraklığına seçilene kadar birçok saçma sapan filmin senaryosunu yazdım ya da senaryo doktorluğunu yaptım. Son iki yıldır kendi hikayelerime odaklanmış durumdayım.
Esat  İ.

Esat İ.

Senaryo ve metin yazarıyım. Metinlerinizde eğlenceli ve mizahi anlatım görmek isterseniz hiç düşünmeden başvurabilirsiniz.
Zeki  T.

Zeki T.

Özgün projeler üretip senaryo yazabilecek biriyim uygun fiyata kaliteli işlere imza atabilirim özgüvenim tam
Hasan M.

Hasan M.

Siz sadece hayal edip bana anlatacaksiniz, bende bunu yaziya dokecegim. Kelimeler harf harf konusacak, dilediginiz her konuda siir, hikaye, mektup ve duygu dolu metinler olusturacagim. Sizde hayallerinizin yaziya dokulmus haliyle mutlu olacaksiniz. Reklamlarinizi ve is yerinizi cekici kilan sloganlar, sevdiginiz kisiye anlatamadiginiz hisleriniz, yada cok onem verdiginiz bir torende yapacaginiz konusma metni, belkide filminize, tiyatronuza mutlaka koymaniz gereken duygulu bir hikaye ve daha ni
Sümeyye D.

Sümeyye D.

Dilimizi kullanma, konuya göre hedef kitle belirleme ve kitlenin ihtiyaçlarını algılama konusunda başarılı bir insanım. Yazmaya ve okumaya vakit ayırmayı severim. Okumam sadece edebi eserlerle sınırlı kalmaz aynı zamanda güncel konulara da ilgi durayım. Beklentiye göre daha uzun ve süslü cümlelerle anlatmak istediğimi ifade edebildiğim gibi kısa ve basit cümleler ile de sade ve net bir metin ortaya çıkarabilirim.
Gökmen K.

Gökmen K.

Yazmış olduğum öykülerle bazı yarışmalardan çeşitli ödüller aldım. Şahsuvaroğlu Tarım, Baykan Otogaz ve çeşitli firmaların reklam çalışmalarında reklam yazarı olarak görev aldım. Yazmış olduğum iki senaryo için şu anda bazı yapım şirketleri ile görüşme aşamasındayım. Hazırladığım yarışma formatları ile ilgili olarak Atv ve Show Tv ile görüşmeler yapmaktayım. Aynı zamanda, kısa film ve video art konuları ile ilgili çalışmalar gerçekleştiriyorum.
Can K.

Can K.

Yaşar Üniversitesi - Film Tasarımı bölümünde %100 burslu okumaktayım. Kısa / Orta metraj senaryo yazarlığı ve tiyatro oyunu yazarlığı yapmaktayım.
Tolga Han  E.

Tolga Han E.

Reklamcılık ve Halkla İlişkiler bölümündeyim. Birçok ulusal yarışmadan senaryo ödüllerim var. Reklam metni konusunda yardımcı olabilirim.
Sma  G.

Sma G.

Aslında öğretmenlik yapmaktayım bu konudada Bir tecrübem yok evde kendi kendime aklıma gelen markalara reklam senaryosu hazırlamaktayım
Can T.

Can T.

Yıllardır yaratıcı senaryo ve kurgu yazmakla uğraşıyorum. Doğuştan gelen oyunculuk ve fiziki yeteneklerim var. Reklamcılık ve insanları etkileme sanatını iyi biliyorum. İhtiyaç duyulan reklam senaryosu veya oyunculuğunda kaliteli işler başarabilirim.
Ümit E.

Ümit E.

Daha önce birçok kısa film, reklam filmi, kamu spotu ve uzun metraj sinema filmi yazdım. Halen yazmaya devam ediyorum.
Burak Y.

Burak Y.

Yazılar,fikir ve düşünceleri aktarmanın en etkili yollarından birisidir.Kimi zaman yalın olmayı ister kimi kimi zaman ise hayal gücünün o ihtişamlı yollarından geçmeyi.Yazılanlardır çoğu zaman anlatmak istediklerimiz.Yazmak bir zevk işidir ve severek yaptığımız her iş bizi başarıya ulaştıracaktır.Yazmayı seviyorum.
Uğur K.

Uğur K.

Mesleğim gazetecilik, 14 yıldır bıkmadan usanmadan keyifle hergün yazıyorum. Aynı zamanda birçok kişi ve kuruluşa danışmanlık da yapıyorum. Konuşma metinleri, tanıtım metinleri, reklam metinleri gibi birçok alanda hizmet veriyorum. Bunların yanında kısa hikayer ve kısa film senaryolarım da var. İş olsun diye yazmayı sevmem, benim için yaptığım iş etkili, kaliteli, iyi bir eser oluşturmak anlamını taşır.
Ahmet İ.

Ahmet İ.

Hikaye-Sinopsis, Öykü-Tretman, Komedi-Sitcom, Metin-Diyalog yazarlığı, konularında hizmetinizdeyim.
Denis K.

Denis K.

Her hangi bir tecrübem yok sadece yazmayı seviyorum elimde bi kaç yazılı metin var buraya yazmak istemedim bir konu alırsam üzerinde çalışırım .
Burcu E.

Burcu E.

Henüz bu konuda bir iş deneyimim yok. Açıkçası bunun eğitimini de almadım. Neden mi buradayım? Yazarken mutluyum. Severek yapılan iş başarı getirir düşüncesindeyim. Dolayısıyla aldığım her proje beni mutlu edecektir.
Bilge K.

Bilge K.

Bazen iki cümle çok şey ifade edebilir. önemli olan doğru yerde ve doğru zamanda kullanabilmektir. İki kelime insanları yerle birde edebilir, zirveye de taşıyabilir. bende iki kelime ile sizleri zirveye taşıyabilirim. yani yazıların gücü adına , bu işte yeni olmam yeni mezun olmamdan kaynaklı olmakla birlikte, yaptığım işlerden memnuniyeti garanti ediyor. Kısacası silahım olan klavyem karınıza kar katacak.
Osman Ç.

Osman Ç.

2009 yılından itibaren çalışmalarımı, amatörlük seviyesinden profesyonellik seviyesine taşımaya karar vererek; çeşitli bireysel araştırma ve incelemeler neticesinde senaryo yazımına başladım. Birlikte çalıştığım kişi ve kuruluşlardan bazıları; BKM, Media Insomnia, Ayla Algan. Geldiğim nokta itibari ile; birkaç projeye müdahil de oldum. Bunlar; Annemler Seni Çok Sevecek ( Gag çalışmaları) Kadın haklarına ilişkin bir kamu spotu ( Yayınlandı) Esir Bedenler (Drama sinema filmi senaryo
Süleyman  S.

Süleyman S.

Var olan seçenekler arasından tercih yapmam seçenekleri kendim oluştururum.Hızla değişen dünyamızda devleşen ve değersizleşen olgularımızla zamana ayak uydurma hırsı günlük tercih ettiğimiz yaşamın dışında uyum içerisinde yaşamaya mahkum kılınan bir yaşam biçimi halini alıyor yarına hazırlık yapmak içinde bulunduğun durumun sana değilde topluma uyumunu hesap etmek lazım hal böyle olunca birey toplum için değil toplum birey için sloganları değişiyor.Ben bu değişen dönüşümün ordasın da yalnız kal
Cemali S.

Cemali S.

Merhaba. Sizin için metin yazarlığı, kurgusal ve özgün makaleler yazabilirim. Bu noktada kendime güveniyorum. Çünkü farklı ve özgün bir üslup ile, ihtiyaca karşılık vermekteyim. Gündemi takip eden, farklı kültür ve coğrafyalara hitap edebilecek, kimi zaman çarpıcı üslup ile ürün ve hizmet tanıtımı yapabilirim. Yanı sıra; web sitesi içeriği, reklam yazısı, makale, kısa film senaryosu, açılış, özel gün ve davetiye yazıları yazmaktayım. Uzun zamandır blogger, vakt-i zamanında köşe yazarı.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ahmet Çelik
Senaryo Yazarı   26/12/2018

Emeğinize sağlık Ertan bey. Kaleminizi çok beğendim. Bu kadar hızlı bitirebileceğinizi beklemiyordum. İlgiliz ve nezaketiniz için teşekkür ederim.

         
Merve Atestepe
Senaryo Yazarı   24/12/2018
gallery thumbnail

Cok kibar ve ilgiliydi. Ne yazdirmak istedigimi bir kere anlattim ve bir gun dahi gecmeden isi eksiksiz yazip teslim ettim. Kalemi guclu tavsiye edebilecegim birisi oldu benim icin

         
Mustafa İsmail Çetin
Senaryo Yazarı   17/02/2017

Beklentimin üzerinde bir hizmet aldım, Bundan sonraki çalışmalarımızda kendisiyle devam edeceğiz. Bu tarz çalışmalarda gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

         
Mehmet Arslan
Senaryo Yazarı   22/09/2014

Metn-i Medya işini profesyonel olarak yapan bir kuruluş. Sinem hanıma göstermiş olduğu özverili çalışmadan dolayı teşekkür ederim.

         
Alina Bilginoğlu
Senaryo Yazarı   26/06/2014

Çiğdem Hanıma verdiği hizmet için teşekkür ederiz, bize çok yardımcı oldu. İşi zamanında biteren, çok ilgili ve pozitif bir insan. Kendisine başarılı ve hayırlı işler dileriz.

Diğer Bilgiler
Senaryo Yazarı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz