Hizmet Ver
Senaryo Yazarı

4 Senaryo Yazarı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

563 Senarist ve Senaryo Yazarı hizmet vermeye hazır.

Senaryo Yazarı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 563 Senarist ve Senaryo Yazarı en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4,5 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 83 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 488 kişi Senaryo Yazarı için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Senarist ve Senaryo Yazarı

Sena M. photo

Sena M.

20.03.2024

Senaryo Yazarı · Pendik, İstanbul

Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dramatik Yazarlık bölümünde eğitim aldım. Birçok ödüllü senaryonun yazarıyım.

Nil Beril Ö. photo

Nil Beril Ö.

15.06.2024

Senaryo Yazarı · Çankaya, Ankara

Birçok hikaye yazım ödülü bulunan bir genç kızım. Akademik ve günlük yazım diline hakimim. Yazılarım sebebi ile New York University'e kabul edildim. Vaveyla isimli derginin kurucu editörlüğünü yaptım.

Emine Y. photo

Emine Y.

05.05.2024

Senaryo Yazarı · Tarsus, Mersin

İyi bir araştırmacıyım detaylara özen gösteririm buna rağmen okuyucuyu sıkmam basit anıları bile güzel bir şekilde yazıya dökebilirim.

Volkan K. photo

Volkan K.

22.11.2023

Senaryo Yazarı · Şişli, İstanbul

Kariyerinizi Öne Çıkarmak İçin Buradayım! Merhaba! Ben Volkan Kahyalar, iş garantili CV yazımı konusunda uzmanlaşmış bir freelance kariyer danışmanıyım. Kariyerinizi öne çıkaracak, dikkat çekici ve etkili CV'ler hazırlayarak, iş garantisi sunuyorum! Neden Benimle Çalışmalısınız? Uzmanlık ve...

Ebru A. photo

Ebru A.

27.04.2024

Senaryo Yazarı · Karesi, Balıkesir

Yardımcı olurum Balıkesir merkez de yüz yüze diğer şekilde online olarak yardımcı olurum ilk deneme ücretim azdır daha sonrasında memnun kalırsanız devam ederim ilkokul düzeyinde yardımcı olurum

Onur Ş. photo

Onur Ş.

07.06.2024

Senaryo Yazarı · Beylikdüzü, İstanbul

Yaklaşık 15 yıldır farklı alanlarda “yazarlık” yapmaktayım. Senaristlik, reklam yazarlığı, editörlük gibi birçok farklı alanda tecrübe sahibiyim.

Mehmet G. photo

Mehmet G.

15.11.2022

Senaryo Yazarı · Bucak, Burdur

Uzun süredir senaryo yazıyorum. Asla hak etmediğini almam. En kısa sürede en uygun fiyatla.

Göktuğ O. photo

Göktuğ O.

12.06.2024

Senaryo Yazarı · Üsküdar, İstanbul

Merhaba! Ben Göktuğ, yazılım geliştirici ve çok yönlü bir içerik uzmanıyım. Armut.com aracılığıyla sunduğum hizmetler hakkında bilgi vermek isterim.

Çağla C. photo

Çağla C.

03.12.2020

Senaryo Yazarı · Beylikdüzü, İstanbul

Merhaba. Dokuz Eylül Üniversitesi Dramatik Yazarlık Bölümü'nden mezunum, aynı okulda Sahne Sanatları üzerine yüksek lisans yaptım. Gerek okulda aldığım eğitimde gerekse iş yaşamındaki deneyimlerimde senaryo yazımının tek başına ilerletilemeyecek karmaşık bir süreç olduğunu fark ettim. Senaryonuzu...

Hakan G. photo

Hakan G.

14.05.2022

Senaryo Yazarı · Eyüp, İstanbul

Uzun reklamcılık (15 yıl) deneyimine sahip, Uluslararası Akredite Pazarlama İletişimi eğitimli bir metin yazarı. Tüketici davranışı bilgim derindir. İletişim stratejilerine hakimim. Marka bilincine fazlasıyla sahibim. Değer yaratır, değer katarım. Markanızı, firmanızı ve hedef kitlenizi...

Fatih G. photo

Fatih G.

15.08.2017

Senaryo Yazarı · Yenişehir, Mersin

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sinema ve Televizyon Mezunu. Alanında tecrübeli senarist, yönetmen ve fotoğrafçı. Mor Prodüksiyon firmasında kameramanlık,fotoğrafçılık ve kurgu asistanlığı tecrübelerim bulunmaktadır. Ayrıca kendi gerçekleştirdiğim "Toastmasters Turkey" , "Girişimcilik...

Fatmanur P. photo

Fatmanur P.

26.07.2023

Senaryo Yazarı · Rize, Rize

Senaryo yazarlığı, metin yazarlığı, reklam yazarlığı gibi pek çok alanda deneyimim var.

Fahri C. photo

Fahri C.

30.05.2024

Senaryo Yazarı · Küçükçekmece, İstanbul

Merhabalar, uzun sürelerdir yazı işeriyle uğraşmaktayım. Çeşitli senaryolar , siteler için içerik üretimi , haber yazımı ve çok daha fazlası.. kısacası yazı ile ilgili her türlü ihtiyacınızı kaliteli bir şekilde karşılayabilirim

Güneş Ç. photo

Güneş Ç.

24.06.2023

Senaryo Yazarı · Dikili, İzmir

-Yaratıcı yazarlık -Karakter yaratma -Senaryo kurgusu -Diyalog yazma. Fikir nasıl bulunur, sinopsis/hikaye/tretman nedir, senaryo yazma teknikleri neler, senaryo yazmaya nasıl başlanır/nasıl çalışılır, yaygın senaryo hataları, göstergebilim nedir, kurmaca-gerçek hikaye-kitap uyarlaması nasıl...

Kerim Fatih C. photo

Kerim Fatih C.

02.02.2017

Senaryo Yazarı · Kadıköy, İstanbul

30 yıllık reklam yazarıyım. Bu süre içine 1 sinema filmi, 20 bölüm TV dizisi, 96 bölüm TV skeçi de sığdırabildim. Ama halen yenilerini sıkıştıracak yer var gibi.

Esin A. photo

Esin A.

03.07.2023

Senaryo Yazarı · Bornova, İzmir

Mesajlarınızı ve e-postalarınızı herhangi bir dile çevirebilen harika bir varlık olarak buradayım. Diller arası yeteneğimle iletişim engellerini yıkıyorum. İngilizce, İspanyolca, Türkçe, Fransızca, Almanca veya herhangi bir dil. size çeviri hizmetleri sağlamak için başka bir dil.

Sanat Üretim T. photo

Sanat Üretim T.

30.11.2023

Senaryo Yazarı · Çankaya, Ankara

Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Tiyatro Teorisi ve Tarihi Bölümü mezunuyum. Her türlü metin yazımı konusunda yardımcı olabilirim.

Mert O. photo

Mert O.

19.07.2023

Senaryo Yazarı · Konak, İzmir

Merhaba size yardımcı olabilirim! Çeşitli skeçlerim tiyatro sahnesinde yer buldu ve dizi projelerim sürmekte. Yılmaz Erdoğan, Levent Kazak, İlker Canikligil ve Tolga Sert gibi hocalardan eğitimler aldım.

Özkan E. photo

Özkan E.

13.06.2017

Senaryo Yazarı · Kadıköy, İstanbul

Ege Üniv. Sinema Tv mezunuyum. Kitap okumayı çok seviyorum. Kalemimin güçlü olduğuna inanıyorum. Bir çok belgesel ve kısa filmin senaristliğini yaptım.

Ayberk I. photo

Ayberk I.

05.02.2024

Senaryo Yazarı · Tepebaşı, Eskişehir

İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde makine mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Birçok dersim için İngilizce ve Türkçe, SEO uyumlu makaleler yazdım. Ek iş arayışındayım.

Sercan D. photo

Sercan D.

17.01.2024

Senaryo Yazarı · Beşiktaş, İstanbul

Merhaba ben Sercan Dinç, senaryo ve reklam yazarıyım. Microsoft Office programlarının tamamına ve bazı animasyon programlarına hakimim. Trendleri yakından takip ediyorum. Yaratıcı fikirler ile proje tasarlama, uygulama ve sunma konusunda tecrübelerim ve bu alanda yetkinliğim var. En son bir...

Yelda T. photo

Yelda T.

31.10.2023

Senaryo Yazarı · Karabağlar, İzmir

Gazetecilik mezunuyum. Metin yazarı olarak çalışıyorum. Ayrıca yönetmenim. Senaryosunu yazıp yönettiğim ve uluslararası festivallerden kabul alan bir filmim var. Senaryo ve yazarlık eğitimleri aldım. Tüm yetkinliğimle sizin talebinize uygun senaryolar yazabilirim. - Ürün tanıtım senaryosu - Klip...

Yasemin Ö. photo

Yasemin Ö.

21.08.2023

Senaryo Yazarı · Kağıthane, İstanbul

Karadeniz Teknik Üniversitesi Edebiyat bölümü okudum ve birçok dergiye ghostwriter olarak makaleler, çeviriler ve SEO uyumlu içerikler oluşturdum

Sümeyye G. photo

Sümeyye G.

13.04.2022

Senaryo Yazarı · Çubuk, Ankara

Renkli, şık, göz alıcı ve özgün tasarımlar yapabilirim. Sosyal medya görsel tasarımları, indirim broşürleri ve isme özel logo tasarımları.

Zeliha Berfi D. photo

Zeliha Berfi D.

09.07.2023

Senaryo Yazarı · Esenyurt, İstanbul

Daha önce dergilerde yazı yazdım. Üniversitede ücretli bir şekilde makale yazıyordum. Şu an yüksek lisans öğrencisiyim. Evden yapabilecek metin yazarlığı veya makale yazımı için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Gökçe S. photo

Gökçe S.

02.07.2022

Senaryo Yazarı · Şişli, İstanbul

MESAM üyesiyim. Yayınlanan şarkılarım var. Dergiler de ve magazin sitelerinde yazılarım yayınlanıyor. Tiyatro oyunu ve senaryo yazıyorum

Fatih Seyfullah T. photo

Fatih Seyfullah T.

06.10.2023

Senaryo Yazarı · Çanakkale, Çanakkale

Merhaba. Ben Fatih. Profesyonel senaryo, reklam ve metin yazarıyım. En iyi şekilde psikolojik ikna tekniklerini de dahil ederek sizin için harika içerikler yazabilirim. Daha fazla bilgi için bana şimdi mesaj atın!

Uğur K. photo

Uğur K.

24.02.2024

Senaryo Yazarı · Beşiktaş, İstanbul

Heyecan Verici Dünyalara Yolculuk: Senaryo, Metin ve Tiyatro Yazarlığı Merhaba! Ben Uğur, senaryo yazarlığı, metin yazarlığı ve tiyatro oyunu yazarlığı alanlarında deneyimli bir yazarım. Kelimelerin büyülü dünyasında, hikayeleri hayata geçirerek insanları etkilemek ve düşündürmek benim için bir...

Karan Ş. photo

Karan Ş.

24.09.2022

Senaryo Yazarı · Menteşe, Muğla

Merhaba, ben Karan 18 yaşında üniversite öğrencisiyim. Kendime ek gelir olarak burada sizin benden istediğiniz her türlü hizmeti elimden geldiğinin en iyisi olarak gerçekleştireceğim.

Tolga Ö. photo

Tolga Ö.

13.03.2020

Senaryo Yazarı · Üsküdar, İstanbul

Ben size 7 gün 24 saat metin desteği veririm. MARKA, YORUM PUBLICIS ve YRD İstanbul gibi önde gelen ajanlarda COCA-COLA, AUDİ, TURKCELL gibi çok sayıda ciddi müşteriye yazarlık hizmeti verdim. NewYork Festivalinde başarı ödülü sahibiyim. Başlayalım mı?

Şeyma K. photo

Şeyma K.

04.10.2022

Senaryo Yazarı · Güngören, İstanbul

Marmara Üniversitesi, Türkçe Öğretmenliği, dördüncü sınıf öğrencisiyim. Aktif olarak özel dersler veriyorum. Ayrıca bir dergide editörlük ve röportörlük yapmaktayım. Bunlar haricinde makale, tez, sunum metni, tanıtım metni vs. türlerde de editörlük ve redaktörlük yapıyorum.

Sedat B. photo

Sedat B.

05.02.2024

Senaryo Yazarı · Maltepe, İstanbul

Günebakanlar isimli bir öykü kitabım var. Öykü çatısı, karakter analizi, mekan ve zaman algısı içinde hikaye bütünlüğünün oluşması hikayelerin olmazsa olmazıdır. İhtiyaç halinde hikaye oluşumu ve yazımı konusunda yardımcı olabilirim.

Yasemin D. photo

Yasemin D.

12.03.2024

Senaryo Yazarı · Çankaya, Ankara

3 dil biliyorum ve dil öğrenmeye devam ediyorum. Tıp Fakültesinde görmekte olduğum öğrenimime stajyer doktor olarak devam ediyorum. Yabancı ve yerli medyayı aktif takip ediyorum, Başta kendi alanım sağlık olmak üzere makaleler yazıyorum, bunun dışında daha önce 3 dilli yerel bir gazetenin...

Can G. photo

Can G.

13.01.2024

Senaryo Yazarı · İskenderun, Hatay

Merhaba ben CAN ! Size yazılım konusunda grafik konusunda ve yazarlık konularında yardımcı olmak için buradayım.

Ahmet D. photo

Ahmet D.

29.05.2024

Senaryo Yazarı · Bayraklı, İzmir

Yazdığım pek çok şiirlerim bestelenmiş ve sanatçılar tarafından yayınlanmıştır. 1 tane hazırda çıkmış kitabım ve 6 tane çıkmaya hazır kitabım var

Irmak Ş. photo

Irmak Ş.

18.10.2022

Senaryo Yazarı · Gebze, Kocaeli

2 üniversite okuyorum, (ktü yazılım mühendisliği son yılım, anadolu üniversitesi insan kaynakları yönetimi son yılım) buna ek olarak yazarlık ve öğretmenlik yapıyorum.

GÜNEY DATA photo

GÜNEY DATA

08.12.2023

Senaryo Yazarı · Ümraniye, İstanbul

En büyük hayalim yazar olmaktı.Ancak ekonomik sebeplerle Bilişim alanını seçtim.Hobim okumak ve yazmak.Oldukça güçlü bir kalemim olduğunu söyler beni tanıyanlar.Bundan sonra bu yönde hizmet sunmaya gayret edeceğim. Saygılarımla. Nuh Güney

Umut G. photo

Umut G.

16.10.2022

Senaryo Yazarı · Çankaya, Ankara

Karakter, obje veya konuya hizmet edecek hikayeyi yazabilirim. Hikayenizdeki mesajı doğru yerde vurgulayarak yeniden kurabilirim. Kişisel hikayenizin senaryosunu yazabilirim. Fikrinizi akademik bir dille yazabilirim. İşletmenizin reklam senaryosunu yazabilirim. Senaryo paradigmasını hakim...

Güldane A. photo

Güldane A.

06.01.2020

Senaryo Yazarı · Etimesgut, Ankara

Medya alanında, marka ve firmalara içerik üretmek, metin yazarlığı yapmak, editoryal işleri profosyonel ve alan bilgisi ile en üst düzeyde yaratıcılık ile buluşturmak görevlerim ve yeteneklerim arasındadır. 4 sene boyunca lisans eğitimi ile medya alanını öğrendim ve adobe programları dahil sosyal...

Doğancan S. photo

Doğancan S.

06.03.2021

Senaryo Yazarı · Yenimahalle, Ankara

Boş zamanlarımda ihtiyacınız olan kısa, uzun metraj film senaryolarınızı yaza bilirim. Ayrıca Radyo Televizyon Sinema Ve İletişim Fakülteleri Öğrencilerin Senaryo Yazım Derslerine Yardım Ede Bilir, Ücretsiz Online Senaryo Yazım Dersleri Vere Bilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Senaryo Yazarı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Senaryo Yazarı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Senaryo Yazarı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Senaryo Yazarı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Senaryo Yazarı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Senaryo Yazarı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Senaryo Yazarı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Senaryo Yazarı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Senaryo Yazarı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Senaryo Yazarı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Senaryo Yazarı fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl