En İyi 10 Ankara Sosyal Medya Danışmanı ve Ajansı

4 Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 474 Sosyal Medya Danışmanı ve Ajansı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Özgür Erdem P.

Özgür Erdem P.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
2006 yılında başladığım sosyal medya yönetimi konusunda kendini her geçen yıl daha da geliştirerek ilerledim. Hesap yönetimi dışında sosyal medya tanıtımı konusunda da oldukça efektif işlemlerle sizin hesabınzı sizin hesabınızı sevecek potansiyel kişilere ulaştırıyorum. Hali hazırda esse grup, Emre Yıldırım(9emrey9), Selin Söğütlügil(selin_sogutlugil_official), Ayşe Hatun Önal (aysehatunonal), Pelin Çift (pelincift), Ceren Demir (nimostyloblog) gibi fenomen ve ünlü isimlerin işlerini yaptığım g
Pasa Medya Ajans

Pasa Medya Ajans

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
Dijital Medya Ajans Sosyal Medya İçerik Üretici Web&Grafik Tasarım Marka geliştirme UzmanI. http://facebook.com/pasamedyaajans/ http://instagram.com/pasamedyaajans…
Hfk+design Reklam Ajansı

Hfk+design Reklam Ajansı

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Etimesgut, Ankara
Ben Hediye Furunkoyak.Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Grafik Tasarım bölüm mezunuyum.Yaklaşık 3 yıldır sektörde hizmet veriyorum.2018 sonlarına doğru HFK+DESİGN REKLAM AJANSI olarak markalaştım.HFK+DESİGN olarak Google Reklamları,Sosyal Medya Sponsorlu Reklamlar,Sosyal Medya Yönetimi, Web Tasarımı,Yazılım Hizmet,E-Ticaret,Marka Tasarımı konularında hizmet vermekteyiz. Yerimiz Konya merkezde fakat il dışından müşteri portföyümüzde geniş. Balıkesir,Ankara,İstanbul,İzmir,Mersin gibi illerden
Ali Kaan K.

Ali Kaan K.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
Merhaba. Adım Ali Kaan. Başkent Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Programı mezunuyum. Kişisel bir hobi olarak başladığım fotoğrafçılığı ve logo/kartvizit tasarımlarımı para kazanabileceğim bir işe döndürmek istiyorum. Çekimlerim ve tasarımlarım mükemmel derecede profesyonel değil ama şu ana kadar gidip çekim yaptığım ve kartvizit hazırladığım müşterilerimden olumsuz dönüşler pek almadım.
Ali S.

Ali S.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Pursaklar, Ankara
Ankara'da web tasarım ve dijital pazarlama alanında faaliyetler göstermekteyiz. Rakiplerinize fark atın. Müşterilerimizin dijital ortamda rakiplerin önüne geçmesine yardımcı oluruz. Arama motorlarında en üst sıralara taşıyarak daha fazla kişiye erişmelerini sağlayabiliriz. Dijital pazarlama ile daha fazla müşteriye ulaşın Bütçenizi en doğru şekilde kullanarak Google, Facebook, Instagram gibi platformlarda reklamlarınızın yayınlanmasını sağlamak.
Webroart

Webroart

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
Biz, firmanızın kurumsal kimliğine uygun, etkileşimli, hızlı ve modern tasarımları ile sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözümler üretiyoruz. Webroart; mobil uyumlu kurumsal web siteleri, proje bazlı özgün tasarım web siteleri, e-ticaret siteleri, arama motoru optimizasyonu, web yazılım, fotoğraf ve video çekimi, sosyal medya tasarımları ve yönetimi gibi birçok hizmeti uzman personeliyle sağlamaktadır. Türkiye’nin önde gelen kurum ve firmalarına başarılı projeler sunmuş olan ajansımız
Murat S.

Murat S.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
Hizmet verdiğimiz markalara değer katan ve kurumsal iletişim tasarımı perspektifine yön veren, birçok kurum ve kuruluş için efektif iletişim planı yapan ve uygulayan tam hizmet reklam ajansı olmamız gerektiğini düşünüyoruz. Kurumsal bütünlüğü esas alarak aldığımız işe değer katıyor; sürekli değişen ve gelişen küresel iletişim dinamiklerine uygun stratejiler geliştirerek maksimum verim alınmasını sağlıyoruz. “Neler yaptınız, tecrübeniz nedir?” diye soranlara da cevaplar verdik elbette. “473.040.
Nurullah  Ç.

Nurullah Ç.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Yenimahalle, Ankara
Markanızın dijital dünyadaki stratejisini belirleyerek size uygun sosyal medya kanallarında hizmet verilecektir. Sunulacak Hizmetler; -Dijital Marka Analizi -İçerik Tasarımı (Kampanya, Reklam, Ürün Gösterimi, Özel Gün vb.) -Metin Yazımı -İtibar Yönetimi -Marka Yönetimi -Reklam Planlaması "Birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağımıza eminim. Çalışma hayatınızda başarı temennilerimle."
Fırat Ö.

Fırat Ö.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
Sosyal Medya olarak; Müşteri sayısında artış, Doğru yönlendirme ile şirketinizin hızlı büyümesi, İstenilen bütün platformlarda destek sağlanması, Birçok sosyal medya şirketlerine göre çok uygun fiyatlara sahip olması, Doğru iletişim, doğru hizmetle sizlere 7 24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezi ile yüksek kalite ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.
Zoe Medya Ve İletisim

Zoe Medya Ve İletisim

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
Web siteniz varsa, Seo analizi ile başlayarak, sosyal medyayı ve web sitenizi daha etkin kullanabilmenin stratejilerini birlikte geliştirebiliriz. - Wordpress web sitesi tasarımı - İhtiyacınız olabilecek her türlü tasarım - Sosyal medya hesaplarınızın açılması ve yönetimi - Sosyal Medya reklamlarınızın yayınlanması ve yönetimi - Google ads reklamlarınızın - kampanyalarınızın olusturulması, optimizasyonu, takibi ve raporlanması. Dilerseniz hesaplarınızın kendi tarafınızdan yönetimi konusunda
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gamze B.
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   06/04/2020

Oldukça ilgili ve üretken bir ekip. Güzel bir işbirliği başlatmış olduk, umarım uzun yıllar büyüyerek devam eder. Kendilerine teşekkür ederim şimdiden.

         
Levent Başpınar
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   28/02/2020

ilgili,çalışkan ve çok yetenekli bir arkadaşımız.Kendisine firmamıza verdiği katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

         
Muhittin Ünal
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   13/01/2020

Bihter hanımın iletişimi süper, hızlı. Yapmak istenileni anlayıp uyguluyor. Çok memnun kaldım. Kesinlikle birdaha benzer işim olursa yine çalışmak isterim kendisiyle.

         
Hatice Göker
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   01/12/2019

Sosyal medya danışmanlığı hizmeti aldım çok memnun kaldım. İsteklerimi dikkate aldı bunun yanı sıra doğru yerlerde doğru bilgilendirme yaparak bir üst seviyeye taşıdı. Kendisine teşekkür ederiz .

         
Yunus Vural
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   01/11/2019

Hızlı ve başarılı çözüm için teşekkür ediyoruz. Uzun soluklu bir çalışmanın başlangıcını yapmış olduk.

         
Mehmet TEK
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   01/10/2019

Aldığım hizmetten gayet memnun kaldım . İlgi ,alaka ve İletişim gayet güzel . Sosyal medya hesaplarımı yönetmeye başladılar. Şimdilik iyi gidiyor. Kendi işi gibi sahiplenen bir ekip. Teşekkürler .

         
Tolga Canatan
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   27/09/2019

Toprak Bey alanında profesyonel bir freelancer. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Yeni projelerde görüşmek üzere.

         
Alina Yilmaz
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   24/08/2019

Rovshan bey ve ekibinden aldığım hizmet konusundan inanılmaz memnun kaldım. Hem çok hızlı çalışmaları hem de kaliteli ve benim ne istediğimi anlayıp ortaya çıkardıkları görsel tasarımlarla sosyal medya kanallarımda büyük fark yarattık. Reklam konusunda da tamamen fikrimi değiştirdiler ve getirdikleri sonuçlarla güzel adımlar attık. Başarılar dilerim kendisine.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz