En İyi 10 Ankara Sosyal Medya Danışmanı | Armut

En İyi 10 Ankara Sosyal Medya Danışmanı

4 Sosyal Medya Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara bölgesinde 211 Sosyal Medya Danışmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cansu Ö.

Cansu Ö.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
Firmanızın kurumsal iletişimine destek olarak, markanızın, ürünlerinizin veya şirketinizin sosyal medya hesaplarını ( facebook, twitter, instagram) hedef kitlenize uygun bir şekilde içerik oluşturarak görsel hazırlayarak uygun bir metin ile paylaşım yapabilirim. Afiş ve branda tasarımı da yapabilirim.
Carbon Medya

Carbon Medya

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
Carbon Medya, 2018 Şubat ayında Ankara da kurulmuş yenil nesil bir Sosyal Medya Ajansı. Carbon Medya olarak, Karbon elementinin kolay bağ kuran yapısından ilham alarak markanızın müşterileriyle kuvvetli bağlar kurmasını sağlarken potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için stratejiler geliştiriyoruz. Kurumsal firmalardan internet girişimlerine sektörde deneyimli kadromuzla markanızın heyecanını paylaşıyor ve dijital mecraları sizin için etki alanlarına dünüştürüyoruz.
The Manifest ..

The Manifest ..

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
6 yılı aşkın süredir, çeşitli hedef kitlelere hitap eden birden fazla İnstagram hesabımda markanızı tanıtabilirim. İçeriğinize, marka hedef kitlenize uygun olan hesapta özel içerik ve görsel hazırlanarak paylaşımlar yapılır. Hesapların detayları, takipçi sayıları ve etkileşimleri için iletişime geçebilirsiniz.
PR Design Ajans

PR Design Ajans

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
Grafik tasarım bölümü öğrencisi olarak yapmış olduğum stajlardan edindiğim bilgiler doğrultusunda , özellikle ilgi duyduğum sosyal medya düzenlemesi , instagram post hazırlaması alanlarında yakın çevremdeki insanlara vermiş olduğum hizmetleri profesyonel bir alana taşımak ve zevk alarak yaptığım işi devam ettirmek istiyorum. Hizmetlerimiz olarak her türlü photoshop , logo tasarımları , instagram reklam ve düzenlemeleri , instagram post paylaşımları, özel günlerle ilgili post hazırlanması, pr ça
Niş İnternet Hizmetleri Ltd.şti

Niş İnternet Hizmetleri Ltd.şti

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
Sosyal Medya Yönetim Danışmanlığı, Seo, Sem, Web Sitesi Tasarımı ve Kurumsal Kimlik Grafik tasarım konularında firmalara destek verilir.
Halil İbrahim  Y.

Halil İbrahim Y.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
Google Ads, Facebook, Instagram Reklamlarının Stratejik Bir Şekilde Oluşturulması, Yönetimini ve Raporlanması. Sosyal Medya Hesaplarının Yönetimi
Yön Bilişim

Yön Bilişim

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
Yön Bilişim olarak 2007 yılında Ankara da kurulmuş olan şirketimiz 800’ün üzerinde kurum, şirket ve şahsa Özel Yazılım, Web Sitesi, E-ticaret, Logo, Kurumsal Kimlik, Kurumsal SEO ve Google Reklamları, Fotoğraf Çekimi, Tanıtım Filmi, Sosyal Medya, Dijital Pazarlama konularında hizmet vermiştir. Sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız. Referanslarımıza internet sitemiz www.yonbilisim.com üzerinden bakabilirsiniz.
Nilgün E.

Nilgün E.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Çankaya, Ankara
Markaların sosyal medyada var olmalarını sağlıyor bunu yaparken müşterilerinin ne istediklerini göz önünde bulunduruyor ve buna göre markanın müşterilerle olan iletişimini doğru bir şekilde sağlıyorum. Bu iletişimin sonuçlarını markaya raporluyor ve buna göre stratejimizi marka ile beraber belirliyoruz.
İsmail A.

İsmail A.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Yenimahalle, Ankara
25 Yılı aşkın bilgisayar tecrubesi ile halen yürüttüğüm sosyal medya yöneticiliklerim mevcut olup sosyal medya hesaplarınızın açılması, firmanızın tanıtımının bu mecralarda yapılarak reklamınızın yapılması ve daha çok müşteriye ulaşmanızı sağlayabilirim
Zekeriya Yasin  K.

Zekeriya Yasin K.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · Sincan, Ankara
WordPress site tasarımı E ticaret sites tasarımı Google Adwords-İnstagram-Facebook-Twitter Reklam Verme Sosyal Medya Uzmanı
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cihangir Açılan
Sosyal Medya   10/10/2018

zeynep hanımın hizmetinden çok memnun kaldım ve halen beraber çalışıyoruz. bana facebook ads, sosyal medya posting ve moderasyon hizmeti sağlıyor. bazı önemli konuları, çerçeveleri belirlemek yetiyor, işin tamamını takip ediyor ve beni en fazla memnun eden tarafı, sonuç alasıya kadar işi hiç bırakmıyor. her zaman tekrar çalışmak isterim.

         
Alkan Yardım
Sosyal Medya   16/07/2018

memnun kaldım.işinin ustası.şiddetle tavsiye ederim. Ayça eğitim kurumları olarak kesinlikle referans olurum

         
Ümit Akdemir
Sosyal Medya   31/05/2018

İlk defa şirket olarak Sosyal Medya yönetimimiz için Armut tan talepte bulunduk. Mahmut Bey ile tanıştık...Ofisimizde kendisi ile görüşmemizde, konu ile ilgili bilgisi ve şirketimizi hemen sahiplenmesi bizi çok memnun etti. Kendisi ile ekip olarak uzun yıllar çalışmayı ümit ediyoruz. Her iki taraf içinde hayırlısı olsun.

         
Aylin Kuloğlu
Sosyal Medya   30/05/2018

İşinde çok profesyonel. Yıllardır aradığımız kişiyi Armut tan bulduk:) Sosyal medyada marka bilinirliği, pazarlama, satış fark etmez. Neye ihtiyacınız varsa tereddüt etmeden çalışabilirsiniz!

         
Refik Can Sarı
Sosyal Medya   23/04/2018

Kendisiyle halen çalışmayı sürdürmekteyim, genelgeçer yorumlardan farklı bir yorum yapmak istiyorum. Çalışmayı sürdürdüğümüz süre boyunca sosyal medya yöneticiliğinin fotoğraf ekleyip, post doldurmaktan ibaret olmadığını anladım. Tüm bu işlerin dışında; kendisi bize profesyonellik kattı, sorumluluğu dahilinde olmayan işlerde dahi fikir yarattı ve bizlere daha hızlı ve profesyonel bir marka yaratma konusunda olanak sağladı. Hakkında fikir edinmek isteyenlere rahatlıkla referans olabilirim.

         
Neda Yağlı
Sosyal Medya   17/04/2018

Sarp beyle web sitem ve google reklamları için çalıştık. Kendisi doğru reklam ve sonuç için kesinlikle gerekli yönlendirmeleri yapıyor Yapılan işi istediğiniz hale getirene kadar ılımlı tavrını hiç bozmuyor. Verdiği hizmet sonrası, destek de çok değerli. En önemliside işinizi kendi işi gibi önemsiyor. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz :) mimarliközelders.com web sitesi için teşekkür ederim...

Sosyal Medya hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz