4 Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

751 Sosyal Medya Danışmanı ve Ajansı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Sosyal Medya Danışmanı ve Ajansı

Aylin Atalay

Aylin Atalay

Sosyal medya yönetimine mi ihtiyacınız var? Firmaların marka değerleri için sosyal medya ve tasarımları artık farklı bir hale gelmiştir. Çoğu kişi bir ürün yada hizmet hakkında bilgi almak için öncelik olarak sosyal medya üzerinden araştırma yapmaktadır. İşte tam da bu sırada farklı, açıklayıcı ve geri dönüşü başarılı olan firmaların müşteri portföyünü genişlemektedir. Sizde sosyal medyadan olumlu müşteri dönüşleri ve rakiplerinizden farklı bir konumla olmak istiyorsanız bu alanda profesyonel
Özgür Erdem Polat

Özgür Erdem Polat

2006 yılından bu yana sosyal medya alanında danışmanlık ve yönetim faaliyetleri gerçekleştiriyorum. Yaklaşık 5 yıldır ise Da Yazılım çatısı altında faaliyetlerimi sürdürmekteyim. Da Yazılım olarak bugüne kadar, 100 e yakın firma ve sosyal medya fenomeni adına çalışmalar yürüttük ve halen hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu kapsamda; -Sosyal Medya İçerik Üretimi & Hesap yönetimi, -Popülarite Çalışması(PR), -Sosyal Medya Manipülasyonu, -Sosyal Medya ya Özel Fotoğraf ve Tanıtım Film Çekimler
Necati Bakır

Necati Bakır

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Mezunuyum, Eğitim sektöründe kurum müdürü olarak çalışıyorum, Halihazırda bulunduğum şehirdeki birçok kuruma sosyal medya konusunda destek veriyorum. Sosyal Medya Hesabınız için görsel tasarlayabilirim, eğer isterseniz sayfanızı sürekli takip edebilirim, tüm özel günlerde sizin logonuz ile hazırlanmış, sosyal medya görsellerini sizin için tasarlarım ve hesabınızın daha kurumsal görünmesini sağlayabilirim.
Yiğit Yetişkin

Yiğit Yetişkin

Sosyal medya hesaplarınızı yönetip, içerik ve tasarım ile markanızın bilinirliğini arttıracak çözümler sunarım.
Hüma Dijital Ajans

Hüma Dijital Ajans

Günümüzde sosyal medya hayatımızın merkezi konuma geldi. Güncel hayatımızı, sosyal mecralara taşıyıp, günlük yaşantımıza bu çerçeve içerisinde devam ederken, yaptığımız tüm işleri sosyal medya aracılığı ile sergilemekte günümüz teknolojisini oldukça interaktif bir biçimde kullandığımızın göstergesidir. Hüma Dijital Ajans sizler için: sosyal mecralarda, markanız adına dijital çözümler ve pazarlama faaliyetleri sunarak karşınıza çıkıyor. Markanızı ön plana çıkarmak adına doğru stratejiler ile
GOGUMAX TEKNOLOJİ A.Ş

GOGUMAX TEKNOLOJİ A.Ş

GOGUMAX TEKNOLOJİ E-TİCARET YAZILIM VE ARACILIK A.Ş olarak 2008 yılından beri sürdürdüğümüz Elektronik Ticaret serüvenimizi 2020 yılı itibarıyla Tüm Dünya'ya yayarak devam ediyoruz. GOGUMAX Dünya Çapında bir yazılım şirketi ünvanı kazanmış geniş kadrosu ile profesyonel hizmet veren bir şirkettir.Müşterilerimizin en iyi hizmeti almasına olanak tanıyan sistemlerimiz ile Elektronik Sektör'ün her noktasında hizmet veriyoruz.%100 Müşteri memnuniyeti baz alan şirketimiz ile projelerinizi hayata geçir
Arda Höçük

Arda Höçük

Merhaba, çocukluğumdan beri teknoloji ile iç içe olup her gün kendimi geliştirdim. Şu anda da bir yazılım anadolu lisesinde 12. Sınıf öğrencisiyim.
Mustafa Kaan Kalkavan

Mustafa Kaan Kalkavan

2017 yılından itibaren dijital reklam ve web üzerine olan Ecomedya Reklam Hizmetleri'nin kurucu başkanlığını yapmaktayım. Faaliyet gösterdiğimiz Sosyal Medya Danışmanlığı, Sosyal Medya Tasarımları, Web Sitesi, App Yazılım, İtibar Yönetimi, Video Kurgu & Montaj, SEO ve SEM üzerine çalışmalarımıza devam etmek ile birlikte üstün referanslarımız ile müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz.
Cengiz Bağrıyanık

Cengiz Bağrıyanık

Kurumsal, Emlak, Kişisel, E-Ticaret, Rent a Car gibi siteleri "Profesyonel" şekilde hızlıca yapıp teslim ediyoruz.
Barış Sarak

Barış Sarak

"Projenizi doğru mecrada en etkili ve ilham verici tasarımımızla hedef kitlenize ulaştıralım. Mottosuyla, 2010 yılının başında 10 yıllık sektör deneyimini yeni markalar, yeni hedefler ve global ölçekli işlerde geliştirdiğimiz teknolojileri kullanarak iş ortaklarımıza daha fazla kazandırmayı amaçlıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalarda müşterilerimiz için daha fazla bütçeyle kullanıcı kazanmak değil, etkileşim oranını arttırarak daha fazla kazanmayı amaçlıyoruz. Social Republic te kreatifler, y
Arife Yıldırım

Arife Yıldırım

Sosyal medya uygulamaları temeli Dijital Medya eğitimim ve ajans deneyimlerim sayesinde satış ve pazarlamada en önemli kanal haline gelen dijital medyayı tanıyarak; kurumsal iletişim, sosyal medya yönetimi / raporlaması / reklamcılığı, SEO, SEM, içerik / mobil / e-posta pazarlama, dijital reklamcılık gibi başlıklara hâkim yeteneğine sahip olmaktayım.
Bican Tekin

Bican Tekin

2 yıldır kendimi dijital medya ve pazarlama ve danışmanlık hizmeti veriyorum. Kendime ait 6400 abonelik bir youtube kanalım var. Şu ana kadar bir çok kafe, güzellik salonunun, küçük işletmelerin ve bireysel hesapların(yaşam koçluğu, sağlıklı beslenme, vb) sosyal medya hesaplarını oluşturdum ve yönettim, İsteğe bağlı video çekim, edit, fotoğraf çekimi, logo tasarımı, ve yapıyorum. Kaliteli iş yapıyorum, başkaları ile anlaşmadan mutlaka benimle bir kere görüşün.
AHMET EMRE

AHMET EMRE

Her saniye gelişen bu teknoloji çağına ayak uydurmak kolay değildir. Ama bu güncellemeyi en iyi şekilde genç nesilin yaptığına Gönülden İnanıyorum. Bu işleri en iyi şekilde de Benim Yaptığıma ve Yapacağıma İnanıyorum.
Sosyalgı

Sosyalgı

Sosyalgı 2009 yılından beri hizmet sektöründe başarılı işler yapan bir sosyal medya ve dijital medya ajansıdır. Dijital dünyanın tüm dinamiklerine hakim olmaya çalışır ve takiptedir. Kurumlardan iş almaz, kurum çalışanı olma mantığını hedef edinir. Sosyalgı; önce dinler, ardından düşünür ve üretir, sonra uygular ve sonucu analiz eder. Disiplinli ve verimli çalışır. Sosyalgı ekiptir; işini seven, okuyan ve yeniyi takip eden bir ekip. Sosyalgı der ki: Algı her şeydir ve yönetilir.
Hüseyin Emin Kurnaz

Hüseyin Emin Kurnaz

Profesyonel olarak sosyal medya hesap yönetimi, sosyal medya reklam yönetimi, reklam hesabı kurulum hizmeti vermekteyim. Daha önce 3 farklı dijital ajansta uzman olarak çalışmalarda bulundum. İşletmeniz için dijital iletişim stratejisi oluşturabilir ve tüm dijital ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim.
Perge Medya

Perge Medya

İşletmeniz için çığır açan teknolojiler kullanarak sektörünüzde en büyük olmanızı sağlıyorum. İleri düzey Google, Facebook ve Instagram yönetimleriyle benzersiz, dikkat çekici ve çığır açan sosyal medya kampanyaları düzenliyorum. Sertifikalarım: Google Analytics Individual Qualification Google Ads Fundamentals (AdWords) sertifikası TOBB ETÜ - Digital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi Dijital dünyada en sağlam, en güçlü ve çok daha hızlı çözümler için hemen iletişime geç.
Emrah Babacan

Emrah Babacan

SEO, SEM, Email Marketing, Affiliate Marketing, Google Adwords, Google Analytics, Remarketing, Google Webmaster Tools, Sosyal Medya ve Criteo konularında müşterilerime destek vermekteyim.
Pavlina Tomzis

Pavlina Tomzis

Sosyal medya danışmanlığı ve içerik üreticiliği yapmaktayım. Büyük şirketlerin hesaplarını yönettim. Bir hesabın ihtiyacı olabilecek her şeyi üstleniyorum. Uygun fiyata çok iş yapıyorum. Alanında çeşitli eğitimler aldım ve sertifikalar kazandım.
ANTALYA SOSYAL REKLAM

ANTALYA SOSYAL REKLAM

Antalya Sosyal Reklam; kreatif, üretken, dinamik bir ajans olma niteliği taşımaktadır. Sosyal medya yönetimi, stratejisi öncelikli olmak üzere , dijital reklamlar, kurumsal kimlik çalışmaları, promosyon ürünleri ve web sitesi çalışmaları gerçekleştirmektedir. Bütün sektörlere hakim ekibi ile Antalya Sosyal Reklam, iletişim anlayışımızı birlikte çalıştığımız markalara aktararak daha fazla kazanmalarını sağlıyoruz. Antalya Sosyal Reklam Ajansı olarak, markanıza en uygun stratejiyi belirliyor, kre
Eyüp Tuzluca

Eyüp Tuzluca

Sosyal Medya Danışmalığı ve Sosyal Medya Reklamlarıyla sizlerin potansiyel müşterilerinize taşıyoruz. Sizde potansiyel müşterilere ulaşmak için doğru adrestesiniz.
Aldenard

Aldenard

Aldenard; 2013 yılında müşteri odaklılığı ve verimliliği merkez alarak, her geçen gün dijitalleşen dünyamızdaki markaların ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve rekabetçi hizmetler sunmayı hedefleyerek İzmir’de kuruldu. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak; saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’nin birçok noktasına kaliteli ve güvenilir hizmetlerini ulaştırmaya devam etmektedir. Müşterilerimizin vazgeçilmez iş ortağı ve alanında ilk akla gelen marka olmak ideali ile kurduğumuz ajans
Baris O.

Baris O.

Özel firmalarda bilişim alanında profesyonel hizmeti uzun yıllar boyunca verdim. Firmaların web sayfalarını, sosyal medya ve SEO çalışmalarını yürüttüm. Bir çok firmaya tanıtımlarını yapacakları sayfalar hazırladım. Pratik olduğu kadar, tecrübenin ve bilginin kaynaştığı sonuçlar ortaya çıktı.
Kaan Burak Doğrucu

Kaan Burak Doğrucu

Kişisel ve firmanız için bir site tasarımı ve e-ticaret sistemi kurabilirim. Şimdiye kadar 7 e-ticaret sitesi yönetiyorum. Referans sunabilirim.
Yalda Sadeg

Yalda Sadeg

Yurt dışında bi kaç firma ve restorant gibi iş yerlerinin sosyel medyalarını yönetiyorum post ve story design’ı sosyel medya danışmanlığı logo tasarımı ve takipçi artırma işlerini ben yapıyorum.
Ziya Cıvan

Ziya Cıvan

Yirmi üç yaşında, askerlik hizmetini yeni tamamlamış, hırslı ve girişim heveslisi kurumsal seo danışmanı, web tasarım ve programlama, elektronik ticaret uzmanı.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Özkan Besnili
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   19/10/2020

İlgi ve alakasından dolayı Afra Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Kendisi ile anlaşmış olmaktan son derece memnunum.

         
Ebru Güvendi
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   16/10/2020

Emre Bey gerçekten tecrübeli ve işini severek yapıyor. Ben sadece Instagram’da post hazırlatmak istiyordum ama hiç üşenmeden 3 saat boyunca neyin nasıl olduğuna dair çok detaylı şekilde her şeyi anlattı. Fiyat konusunda da gayet memnunum hatta ayırdığım bütçeden daha azına anlaştık, para kazanmak için fazladan hizmet sunmaya çalışmıyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Turan Gür
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   25/08/2020

Sosyal Medya Danışmalığı ve Görsel desteği ile çok yardımcı oldu. Kendisi işinde gerçekten ilgili ve profesyonel.

         
Özlem Özmen
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   16/08/2020

Onur Bey aile şirketi tadında çalışabileceğiniz işine hakim paradan çok insan kazanmayı ön planda tutan ,samimi ilgili kesinlikle gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz biri.

         
Mert Kerem Demircan
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   29/07/2020

İş birliği ve iletişimi oldukça başarılı. Kendisine bu yolda verdiği destekten ötürü teşekkür ediyorum.

         
Hatice Acar
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   25/06/2020

Aylin hanımla yeni çalışmaya başladık. Ama kendisi işini o kadar titizlikle yapıyor ki eminim uzun yıllar birlikte çalışırız. Ayrıca da söylemeden geçemeyeceğim; içten samimi tavırlarıyla kendisinle iletişim konusunda da hiç sorun yaşamıyoruz. İşini iyi yapması ve severek yapıyor olması bizim açımızdan da çok büyük avantaj... Teşekkürler aylincim 🤗

         
Burak Ermiş
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   10/05/2020

Barış, genç ve dinamik bir arkadaş. Sadece sosyal medya yönetimi değil; şirketin yazılım, grafik, web sitesi yönetimi noktalarında da yenilikçi ve her yerde bulunamayan yaklaşımlarla yeni bir yol açıyor. Şiddetle tavsiye ediyorum, tekrar kendisine teşekkür ediyorum.

         
Gamze B.
Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı   06/04/2020

Oldukça ilgili ve üretken bir ekip. Güzel bir işbirliği başlatmış olduk, umarım uzun yıllar büyüyerek devam eder. Kendilerine teşekkür ederim şimdiden.

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz