En İyi 25 Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Danışmanı | Armut

En İyi 25 Sosyal Medya Danışmanı

4 Sosyal Medya Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.813 Sosyal Medya Danışmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Medya Ekibi

Medya Ekibi

Saygın endüstri ve bilişim uzmanlarından oluşan Medya Ekibi, pazarlama ve reklamcılık için veri odaklı bir yaklaşım benimser ve dijital dünyanın sırlarını üstün reklam fikirlerine dönüştürür.
Hüseyin  Y.

Hüseyin Y.

Merhabalar; Freelance olarak Sosyal Medya Uzmanlığı ve Google Adwords Danışmanlığı yapmaktayım.20 yıllık sektör tecrübem bulunmaktadır.Uygun fiyatlarda kaliteli ve profesyonel hizmetler vermekteyiz.Ayrıca Web sitenizi yaparım, içeriklerini üretirim, periyodik güncellemelerini yaparım.İnternet reklamlarınızı planlarım. Web tasarım, grafik tasarım, yazılım,uygulama,tanıtım videosu ve reklam(google reklamları ve sosyal medya) gibi birçok bilişim alanında sizlere destek vermek için buradayım.
Mahmut P.

Mahmut P.

REFERANSLAR: Carl s Jr. Türkiye, Remax Türkiye, Century21 Türkiye, Freudenberg Group, Gündoğdu Group, Amerikan Kültür Kolejleri, Vileda Türkiye, Seyranlı Kimya, Ogliv, CNN Türk, Sonax, Vakıf Taşdelen Su, CTC Turizm, Swea Psikolojik Danışmanlık, Dentiste Türkiye, Rosemary Perfume. SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ Markanızın sosyal medya iletişimini yönetiyoruz. Yaratıcı içeriklerle markanızı konumlandırıp, belirlenen stratejiler doğrultusunda, imaj ve pazarlama hedeflerine ulaştırıyoruz. ​ DİJİT
Hasan Haktan A.

Hasan Haktan A.

Dijital stratejist, dijital anlamda markanın faydalanabileceği fikirler ve öneriler üretir. Markanızın hedef kitlesine en kısa ve en uygun dille ulaşmasını sağlar. Bu sayede markanın hedefine kısa ve planlı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olurken, markanın dijital arenadaki varlığını ve imajını güçlendirir. Marka kimliğinin kısa, orta ve uzun vadeli sürelerde pozitif anlamda daha iyi konuma gelmesi için strateji geliştirme sürecinin en iyi şekilde yapılıp, uygulanması gerekir. 7 senedir D
Umut S.

Umut S.

Merhaba, sosyal medya uzmanlığı konusunda sizlerin karşısındayım. Sosyal medya hesaplarınızı kurumsal bir kimlik kazandırarak, marka değerinizi arttırabilirim. Ayrıca Photoshop, İllustrator ve stock üzerinden firmanızı tanıtan veya firmanızın kampanyalarına uygun günde 1 tane post paylaşımı yaparım. Bu hazırladığım postlar facebook, twitter ve instagram boyutları ile uyumlu görseller olacaktır. Talep edildiği takdirde Linkedİn içinde ebatlandırılacaktır.
Yeral Interaktif Çözümler Ticaret A.ş.

Yeral Interaktif Çözümler Ticaret A.ş.

Ajansımız 2000 yılında "Herkes bir gün dijital dünyada YERerini ALacak" mottosu ile yola çıkmış ve bugün itibari ile sosyal dinleme, sosyal medya yönetimi, dijital reklam yönetimi, analiz ve tanıtımlar, web tasarım, grafik tasarım ve danışmanlık çözümleri gibi internet odaklı alanlarda müşterileri için interaktif çözümler üreterek dijital dünyaya dijital ayak izleri bırakmaktadır.
Zeynep Ç.

Zeynep Ç.

Her türlü sosyal medya yönetimi yapılır. İçerik yazılır. Tasarım yapılır. Metin de yazılır. Ve ayrıca, şahıs firmam var. Fatura da kesilir. Reklamcınız ayağınıza geldi.
Gordion Yapım

Gordion Yapım

GORDİON YAPIM Olarak; Firmanız için yüksek çözünürlükte ve kreatif tasarımlar yaparak, size özgü orijinal içeriklerle kurumsal kimliğinizi müşterilerinize en iyi şekilde yansıtabilir, onlara kendinizi tanıtabilir ve dikkat çekebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, bize ulaşmak ve teklif almak. Gordion Yapım; Tanıtım - Reklam Filmi, Viral Video Hazırlanması, Kısa Film - Klip Çekimleri, Video Editing Hizmetleri ve Sosyal Medya Yönetimi Danışmanlığı veren bir Ankara Firmasıdır. Türkiye nin her bölge
Kardelen  S.

Kardelen S.

2 yılı aşkın süre kariyer ve başarı odaklı bir sitede içerik editörlüğü yaptım, ayrıca kendi şahsi bloğum da var. Şahıs, topluluk ve özel şirketlerin içinde yer aldığı 6 dan fazla sosyal medya yönetimi işi yaptım ve hala yapmaktayım. Hali hazırda bir dijital reklam ajansında staj yapıyorum ve bazı markaların sosyal medya içerik planlamasını yapıyorum. Birlikte çalıştığım şahıs veya topluluklarda sosyal medya aracılığıyla hassasiyetle ve enerjik bir dille birlikte bilinirliği arttırmaya ve yeni
Kendin İçin Yap ..

Kendin İçin Yap ..

6 yılı aşkın süredir, çeşitli hedef kitlelere hitap eden birden fazla İnstagram hesabımda markanızı tanıtabilirim. İçeriğinize, marka hedef kitlenize uygun olan hesapta özel içerik ve görsel hazırlanarak paylaşımlar yapılır. Hesapların detayları, takipçi sayıları ve etkileşimleri için iletişime geçebilirsiniz.
Promolarge

Promolarge

Sosyal medya pazarlama ve yönetimi üzerine birçok kurumsal markaya İstanbul merkezli hizmet vermekte ve onlarla birlikte her geçen gün büyümektedir. Markanıza en az sizin kadar iyi bakıyoruz. PromoLarge ekibi olarak, algı yaratmada tasarımın ne kadar önemli olduğunun bilinciyle markanız için en etkili mesajı tasarlıyoruz. Reklam, Tanıtım ve Pazarlama kanallarımızı ürün ve hizmetleriniz için en etkin şekilde kullanmanızı sağlayarak hızlı bir sonuç almanız için çalışan bir ekibimiz var.
Dijital Mutfak

Dijital Mutfak

Dijital Mutfak bir iletişimci, bir satış profesyoneli, bir aşçı, bir modacı, bir işletmeci, bir yazar, bir reklamcı, bir grafikerden oluşan 2 kişilik kocaman bir ekiple doğdu. Amacımız dijital dönüşümü kendi dijital mutfağımızda gerçekleştirmek. Bu dönüşüm için yapılacak işe bilgimizi ekleyip güncel gelişmelerle karıştırıp, yaratıcılıkla çırpıp yetkinliğimizle pişirip yeniliklerle servis ediyoruz. www.dijitalmutfak.co
Aydın Ş.

Aydın Ş.

Sosyal Medya alanında dijital varlıklarınız sizi ve markanızı en iyi temsil edecek şekilde kurgulanır, tasarlanır ve sürdürülebilir hale getirilir. 3 yılı aşkın deneyim ve birikim ile kurumsal prestijinizi ve bilinirliğinizi en iyi halde temsil ediyoruz.
Carbon Medya

Carbon Medya

Carbon Medya, 2018 Şubat ayında Ankara da kurulmuş yenil nesil bir Sosyal Medya Ajansı. Carbon Medya olarak, Karbon elementinin kolay bağ kuran yapısından ilham alarak markanızın müşterileriyle kuvvetli bağlar kurmasını sağlarken potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için stratejiler geliştiriyoruz. Kurumsal firmalardan internet girişimlerine sektörde deneyimli kadromuzla markanızın heyecanını paylaşıyor ve dijital mecraları sizin için etki alanlarına dünüştürüyoruz.
Elif A.

Elif A.

Anadolu Üniversitesi Sinema Televizyon lisans mezunuyum ve ynı üniversite ve bölümde yüksek lisans öğrencisiyim. Freelance olarak sosyal medya, afiş tasarım ve reklam alanında çalışıyorum. https://www.youtube.com/watch?v 3ZzpBRAQy8Q https://www.youtube.com/watch?v grn4KL2zWWU
Fatma K.

Fatma K.

Sosyal Medyada biz de varız ve tanınmak istiyoruz diyorsanız.Yerel veya Dünya Çapında Tanınmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz
Naz O.

Naz O.

2 yılı aşkın süredir medya ajanslarında Dijital Marketing alanında çalışıyorum. Şuan Performance Marketing Executive olarak markalarımın Sosyal Medya kampanyalarını yürütüyorum. Sosyal medya ve Google Adwords kampanyaları için kurulum, planlama, operasyon ve optimizasyon konularında hizmet verebilirim.
Bir Alem Medya

Bir Alem Medya

Ir Alem Medya olarak Ankara’da hizmet veren, ekibinin tamamı genç beyinlerden oluşan, yaratıcılığı gerçekle birleştiren, hedef kitlesine en uygun hizmeti vermek amacıyla daimi olarak kendini güncelleyen bir reklam ajansıyız. Önceliğimiz; markanızı rakiplerinden farklı bir noktaya koymak, kendi sektörünüzde varlığınızı belirginleştirecek strateji-marka ve etkin projeleri tasarlayıp uygulamaya koymaktır. Bu ajansın hikayesi ise şöyle başladı… Aslında büyük projelerle, hayali fikirlerle ve uçu
Pınar Ü.

Pınar Ü.

Markanız için sosyal medya yönetimi ve desteği, sponsorlu içerikler oluşturma, rakip analizi, swot analiz, reklam tanıtım içerikleri, yazımı oluşturma, metin yazarlığı, PR desteği. Kişisel bloğumu incelemek isterseniz : pinarstro.blogspot.com
Murat  Y.

Murat Y.

Günümüzde En İyi Reklam Çalışmaları Fiyat / Performans olarak sosyal medya platformları içerisinde yapılmaktadır. Günümüzde insanların mobil ve masaüstü sistemlerde insanların 7/24 sosyal medya sitelerine bağımlı olduğunu göz önüne alırsak artık en uygun reklam ve pazarlama stratejisi sosyal medya yönetimi ile sağlanabilir. "Sadece İşi Teslim Edip Ortadan Kaybolan Firmalara Yüksek Ücretler Ödemeyin" Eğer Kurumsal Sosyal Medya ile firmanıza güç katmak istiyorsanız istiyorsanız bir deneyin.
Zeynep S.

Zeynep S.

Reklam amacına göre sosyal medya planı oluşturup, yayını günlük takip ederek gerekli optimizasyonları uygulayıp düşük maliyet ile yüksek performans sağlamak.
Damla  S.

Damla S.

Istanbul Üniversitesi Halkla Ilişkiler Ve Tanıtım bölümünden mezun olduktan sonra çalışma alanımı sosyal medya üzerine cevirdim. Birçok kurumun sosyal medya düzenlemesini yaptım. Profesyonel ekipmanımla beraber sosyal medya yönetiminizi, fotoğraflamaktan tanıtımına kadar her şeyini üstlenebilirim. -Kurum, ürün, şahıs fotoğraflaması, videolanması ve editleme, -Içerik editörlüğü, -Sosyal medya yönetimi, -Müşteri yönetimi, -Reklam yönetimi ve diğer tüm medya işlerinizi profesyonelce ve uygun
Protokol Dijital

Protokol Dijital

Piyasaya yeni girmemize rağmen pek çok kurumsal şirketle çalışmaktayız. Bizim amacımız sosyal medya hesaplarını iş verenlerle daha entegre bir şekilde yürütmek. Fotoğraflarımızı kendimiz çekmekteyiz aynı zamanda workshoplarla ve influencerlarla ortak bir şekilde çalışarak sosyal medyadan en iyi sonucu almaya çalışıyoruz.
Fırat A.

Fırat A.

Dijital Medya Danışmanlığı, Reklam Çözümleri, İçerik Oluşturma, İzleyici Trafiği, Sosyal Medya Planlaması konularında profesyonel olarak destek verebilirim. 7/24 müşteri desteği.
Bekir S.

Bekir S.

Bu sitede Fiyat konusunda ilk çalışağım firma çok uygun olacaktır. Şuan 4 adet firmanın sosyal medya hesaplarının takibini ve firmalarının instagram ve facebook da reklamlarını yapıyorum. Ayrıca Google da en üst sıralara çıkma konusunda da yardımcı olurum. Siz sadece yapılacak işi söylemeniz yeter gerisi 10 yıllık deneyimim ile çözülecektir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ümit Akdemir
Sosyal Medya   31/05/2018

İlk defa şirket olarak Sosyal Medya yönetimimiz için Armut tan talepte bulunduk. Mahmut Bey ile tanıştık...Ofisimizde kendisi ile görüşmemizde, konu ile ilgili bilgisi ve şirketimizi hemen sahiplenmesi bizi çok memnun etti. Kendisi ile ekip olarak uzun yıllar çalışmayı ümit ediyoruz. Her iki taraf içinde hayırlısı olsun.

         
Aylin Kuloğlu
Sosyal Medya   30/05/2018

İşinde çok profesyonel. Yıllardır aradığımız kişiyi Armut tan bulduk:) Sosyal medyada marka bilinirliği, pazarlama, satış fark etmez. Neye ihtiyacınız varsa tereddüt etmeden çalışabilirsiniz!

         
Refik Can Sarı
Sosyal Medya   23/04/2018

Kendisiyle halen çalışmayı sürdürmekteyim, genelgeçer yorumlardan farklı bir yorum yapmak istiyorum. Çalışmayı sürdürdüğümüz süre boyunca sosyal medya yöneticiliğinin fotoğraf ekleyip, post doldurmaktan ibaret olmadığını anladım. Tüm bu işlerin dışında; kendisi bize profesyonellik kattı, sorumluluğu dahilinde olmayan işlerde dahi fikir yarattı ve bizlere daha hızlı ve profesyonel bir marka yaratma konusunda olanak sağladı. Hakkında fikir edinmek isteyenlere rahatlıkla referans olabilirim.

         
Neda Yağlı
Sosyal Medya   17/04/2018

Sarp beyle web sitem ve google reklamları için çalıştık. Kendisi doğru reklam ve sonuç için kesinlikle gerekli yönlendirmeleri yapıyor Yapılan işi istediğiniz hale getirene kadar ılımlı tavrını hiç bozmuyor. Verdiği hizmet sonrası, destek de çok değerli. En önemliside işinizi kendi işi gibi önemsiyor. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz :) mimarliközelders.com web sitesi için teşekkür ederim...

         
Burcu Türkay
Sosyal Medya   29/03/2018

Fotoğraf, video, çekim konusunda başarılı, sabırlı ve anlayışlı bir ekip, teşekkürler

         
Berna Öztürk
Sosyal Medya   28/02/2018

Çok profesyonel, yaptığı işten son derece emin biri. Çalışmalarını inceleyince hiç tereddüt etmeden ekipçe kabul ettik kendisini. Beraber uzun yıllar çalışmak dileğiyle...

Benzer Meslekler
Sosyal Medya hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz