En İyi 10 Ankara Spss Analizi

4 Spss Analizi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 39 Spss Analizi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Analiz İstatistik

Analiz İstatistik

Spss Analizi · Çankaya, Ankara
Veri girişi ve işlemi, istatistiksel analiz ve raporlama, anket analizi, tez bitirme, proje-ödev destek gibi alanlarda istatistiksel danışmanlık yapmaktayız. Ayrıca iletişim kanallarımız; 🖥 analizistatistik.com instagram / facebook: analizistatistikk
Alihan C.

Alihan C.

Spss Analizi · Etimesgut, Ankara
Özellikle lisans ve yüksek lisans akademik çalışmalarınız için SPSS kullanarak veri analizi, açıklayıcı yorumlar ve görsel grafikler kullanarak tezinizi en doğru şekilde tamamlayalım
Selahattin A.

Selahattin A.

Spss Analizi · Altındağ, Ankara
SPSS, AMOS analizleri yapılır. Bulgular isteğe göre ham (orjinal) tablolar, düzenlenmiş tablolar, yorumlu veya yorumsuz tablolar şeklinde sunulur. Araştırma ölçeklerinizin açıklayıcı ve doğrulayıcı faktör analizleri, hipotez analizleri (farklılık, ilişki, etki, aracılık etkisi vs.) SPSS ve AMOS programlarında yapılır. Analiz sürecinde sık sık bulgular sizinle paylaşılır ve özellikle TEZ çalışmalarında hocalarınız ile olan görüşmelerinizde teknik destek verilir. Çalışmalarınızın referansları
Tugba T.

Tugba T.

Spss Analizi · Yenimahalle, Ankara
Gazi Üniversitesi istatistik mezunuyum hala aynı üniversitede yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. 2016'dan bu yana istatistiksel analizleri spss programı kullanarak yapıyorum.
Mehmet  M.

Mehmet M.

Spss Analizi · Çankaya, Ankara
Istatistik mezunuyum ve spss ile veri girişi, analizi, raporlama konusunda her türlü desteği verebilirim.
Yener  A.

Yener A.

Spss Analizi · Altındağ, Ankara
Eğitim Bilimleri alanında doktora derecesine sahibim. Yayımlamış olduğum çok sayıda uluslararası ve ulusal düzeyde makalemin veri analizini yapmış bulunmaktayım. İleri araştırma teknikleri ilgi alanım içerisinde yer almaktadır. Öncelikle lisansüstü eğitim görmekte olan arkadaşlara gerek tezlerinin analizinde gerekse akademik çalışmalarında yardımcı olabileceğime inanıyorum.
Vesile E.

Vesile E.

Spss Analizi · Yenimahalle, Ankara
Gazi üniversitesi istatistik bölümünü iyi bir dereceyle bitirdim. Sonrasında endüstri mühendisliği alanında yüksek lisans yaparak ufkumu genişlettim. Tez konum tabiki bir istatistikçi olarak mühendislik alanında istatisksel analiz oldu. Spss bilgim ise oldukça iyi.
Uğur U.

Uğur U.

Spss Analizi · Keçiören, Ankara
SPSS ve AMOS'ta tek veya çok değişkenli istatistiksel analizleriniz yapılır. Analiz sonuçlarına göre tablolar oluşturulur ve yorumlanır. Araştırmada kullandığınız ölçeklerin SPSS ve AMOS ile açıklayıcı ve doğrulayıcı faktör analizleri, hipotez analizleri (fark, ilişki, etki, aracılık) yapılır. Analiz ve araştırma süreci ile ilgili gerekli teknik destek verilir.
Bilge İ.

Bilge İ.

Spss Analizi · Çankaya, Ankara
Eğitim bilimlerinde doktoram var. Sosyal bilimler ve eğitim bilimlerinde akademik danışmanlık yapıyorum.
Neşe B.

Neşe B.

Spss Analizi · Çankaya, Ankara
Uygun fiyatla profesyonel spss analizi. Lisans, yüksek lisans proje ve tezlerinizde veri analizi ve raporlama yapılır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hilal .
Spss Analizi   18/12/2019

İlker Bey ihtiyacım olan veri girişlerini çok kısa sürede tamamladı. Oldukça memnun kaldım, tavsiye ediyorum.

         
Tansu Dilek Özbek
Spss Analizi   11/11/2019

Kınay Bey ile yüksek lisans tezimin analizi için çalıştık. Datalarım sıkıntılı olmasına karşı tecrübesiyle ürettiği çözümler sayesinde tüm sıkıntıları atlattık. Kendisi ile harika bir iletişim kurduk. Tüm süreci benimle paylaştığı için teşekkür ediyorum. :)

         
Merve Koçak silistre
Spss Analizi   22/09/2019

Gökhan bey işiyle ilgili çok ilgili ve özverili. Bitireceğini süre zarfında yapması gereken analizi bitirdi ve teslim etti. Analizi teslim etmesine rağmen hala sorularımı cevaplamakta, sonradan istediğim verileri de ücreti almasına rağmen hiç hayır demeden yaptı. İki arkadaş SPSS analizi yaptırdık, ikimizde çok memnun kaldık. Çok teşekkür ediyoruz.

         
Fatma Zehra Ercan
Spss Analizi   20/09/2019

İstediğim an ulasabildim, vadettigi tarihte işi teslim etti. teknik bilgisi,ilgisi çok iyi. Teşekkür ederim.

         
şule yıldız omur
Spss Analizi   04/09/2019

Kınay Bey gerekli özen ve itinayı göstererek çalışmayı kısa bir sürede tamamladı. Gösterdiği hassasiyet dolayı kendisine ayrıca teşekkür ederim.

         
Turan Babakişiyeva
Spss Analizi   24/07/2019

Yavuz bey işini iyi bilen biri olmakla yanaşı harika bir insan. Tez analizim boyunca sık sık iletişim sağladık, bütün sorularıma tek tek aydınlatıcı cevaplar veriyordu. Tezimin analizleri hazırlandıktan sonra ani bir değişiklikle hipotezlerimin hepsi değişdi ve Yavuz bey hepsini bir daha yazdı ve hiç biri için ekstra bir ücret talep etmedi. Hatta yapacağım sunum için de tüyolar verdi. Analiz dönemin de olan arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Didem Altınışık
Spss Analizi   09/07/2019

Kısa zamanda sonuç alabildim. Bazı şeylerin üstünden geçmemiz gerekti ama kendisi yardımcı olduğu için çözdük. Teşekkür ediyorum.

         
Pelin Sokullu
Spss Analizi   28/06/2019

Ali Bey işi belirttiğim tarihten önce teslim etti. Anlayışı ve sabırlı yaklaşımından dolayı kendisine teşekkür ederim. SPSS ve istatistik bilgisi zayıf kişilere Ali Bey ile çalışmalarını özellikle tavsiye ederim. Detaylara dair bilgilendirme ve yönlendirme yapması analizleri yorumlamamda oldukça yardımcı oldu.

Spss Analizi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz