En İyi 25 Spss Analizi | Armut

4 Spss Analizi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

158 Spss Analizi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Spss Analizi

Gökhan  D.

Gökhan D.

TEZ, ARAŞTIRMA , ANKET KONULARINDA SPSS ANALİZİ Özel bir üniversitede çalışıyorum istatistik mezunuyum bu yüzden SPSS i sadece program olarak değil altında yatan formülleri ile öğrendiğimizden verilerinizi gerçekten ne anlamda olduğu ile analiz ederim Analizin nasıl yapıldığını öğrenmek isteyen kişilere ister yazı ile açıklayarak isterseniz sizi kampüse misafir ederek anlatabilirim Tüm akademik çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Selahattin A.

Selahattin A.

SPSS, AMOS analizleri yapılır. Bulgular isteğe göre ham (orjinal) tablolar, düzenlenmiş tablolar, yorumlu veya yorumsuz tablolar şeklinde sunulur. Araştırma ölçeklerinizin açıklayıcı ve doğrulayıcı faktör analizleri, hipotez analizleri (farklılık, ilişki, etki, aracılık etkisi vs.) SPSS ve AMOS programlarında yapılır. Analiz sürecinde sık sık bulgular sizinle paylaşılır ve özellikle TEZ çalışmalarında hocalarınız ile olan görüşmelerinizde teknik destek verilir. Çalışmalarınızın referansları
Ali K.

Ali K.

İstatistik Doktora Öğrencisi, SPSS-AMOS-LISREL-Mplus-R-Stata gibi paket programları iyi düzeyde bilmektedir. Yapısal Eşitlik Modeli Uzmanlık Alanıdır. (SPSS,AMOS,LISREL ile ilgili HangOut,Skype Üzerinden ya da yüz yüze ders verilir) Akademik Danışmanlık yapılır. Power Analizi, Yapısal Eşitlik Modellemesi, Mediation Analizi, Crosstabs,Parametrik(T Test, One Way Anova, Paired T Test), Non-parametrik Testler(Mann-whitney,Kruskal Wallis, Friedman testi, Mc nemar testi)- Açıklayıcı Faktör analizi, D
Mustafa  K.

Mustafa K.

Konusunun Belirlenmesi Anket Tasarımı Etik Kurul Başvuruları Anket & Veri Girişi Veri Analizi (SPSS/AMOS/MTLAB) Tablolaştırma Raporlama
Ömer Ö.

Ömer Ö.

Yüksek lisans tezleri için SPSS ile istatistik analizler yaparak yorumluyorum. Ayrıca uygulanacak anketlerde soru oluşturma vb. destekleyici mahiyette yardımcı olabilirim. Sonuçları tablo ve grafiklerle görsel olarak çekici hale getiriyorum. Faktör Analizi Güvenilirlik Analizi T testleri ANOVA-MANOVA Ki-kare Testleri olmak üzere tüm parametrik ve parametrik olmayan testler. Regresyon Analizi Korelasyon Analizi vd. analizlerde yardımcı olabilirim. Çalışmalarımı söz verdiğim tarihte geci
Centerofstatistics .

Centerofstatistics .

Odevistatistik ekibimiz doktora ve yüksek lisans seviyelerindeki 3 endüstri mühendisi, 1 istatistikçi ve 1 matematikçi olmak üzere 5 kişilik bir ekipten oluşmaktadır. Hali hazırda ekibimiz Proje Yöneticisi, Müşteri Analitiği Uzmanı, Veri Bilimcisi, İstatiksel Görselleştirme Uzmanı ve Kıdemli Veri Analisti pozisyonlarında otomotiv, perakende ve telekomünikasyon sektörlerinde çalışmaktadır. www.odevistatistik.com
Hüseyin T.

Hüseyin T.

Ege üniversitesi İstatistik mezunuyum.Spss analizi,Tez,Makale yazımı gibi istatistiksel konularda yardımcı olabilirim.
Hekim Tez Yazılım Danş. Bilgisayar Ltd. Şti.

Hekim Tez Yazılım Danş. Bilgisayar Ltd. Şti.

Tez ve Makale Yazımı. SPSS ve AMOS veri analizleri, intihal / benzerlik raporu kontrolü ve düzetlemesi
Neşe B.

Neşe B.

Uygun fiyatla profesyonel spss analizi. Lisans, yüksek lisans proje ve tezlerinizde veri analizi ve raporlama yapılır.
Bilge İ.

Bilge İ.

Eğitim bilimlerinde doktoram var. Sosyal bilimler ve eğitim bilimlerinde akademik danışmanlık yapıyorum.
Bilge K.

Bilge K.

Merhaba ben Bilge. 7 yıldır bir devlet okulunda matematik öğretmenliği yapmaktayım ve öğrencilerle birebir çalışmaktayım. Ortaokul-Lise-Sınavlara hazırlık seviyelerinde matematik ile ilgili problemlerinizde sizlere yardımcı olabilirim. Ayrıca sınava hazırlanma sürecinizi size uygun bir çalışma planı ile beraber yürütebiliriz. Matematiğin yanı sıra master ve doktora alanım olan istatistik ve spss analizleri konularında da sizlere yardımcı olabilirim Öğrenim Bilgileri: Lisans - Marmara Üniversit
Ahmet K.

Ahmet K.

10 yıllık matematik öğretmeniyim. Halen Gazi Üniversitesi Matematik Bölümü Analiz Ana Bilimdalı nda Yüksek Lisans eğitimime devam etmekteyim. Yaklaşık 5 yıldır Doktora, Yüksek Lisans, Lisans öğrencilerine tez, proje ve makale çalışmalarında SPSS programı ile veri analizi konusunda destek sağlıyorum. Sizinle çalışmaktan memnun olurum. İLETİŞİM - Watsapp: 05417971474 Mail: TE HAKİM OLDUĞUM TESTLER Frekans ve Yüzde Analizleri Aritmetik Ortalama ve Standart Sapma Değerleri Norma
Oğuz M.

Oğuz M.

Yıldız Teknik Üniversite si İstatistik Bölümü mezunuyum. Şu anda yine Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü nde yüksek lisans bitirme tezimi yazmaktayım. Ayrıca özel bir şirkette 3 yıldan uzun süredir veri bilimi uzmanı olarak çalışmaktayım. Aktif olarak SPSS, Python ve R kullanabilmekteyim. Teorik bilgim ve bu bilgilerin uygulamaları üzerindeki tecrübemle çalışmalarınıza yardımcı olabileceğimi umuyorum.
Hakan B.

Hakan B.

Merhaba. 19 Mayis Universitesi Endustri Muhendisligi mezunuyum. İleri duzeyde Spss, Minitab,Excel,Maxqda ve Visual Basic bilmekteyim. İlgilenen kisileri bekliyorum.
Mehmet Nur Ç.

Mehmet Nur Ç.

SPSS analizini doktora seviyesinde her türlü analizi yapabiliyorum. Deneyimli hocalardan ders alarak oğrendim.
Gökçe Gül A.

Gökçe Gül A.

Hacettepe üniversitesi 3. sınıf sosyoloji öğrencisiyim. veri işleme ve analiz teknikleri dersi aldım. temel düzeyde spps ileri yapabilirim. ileri düzey analizde (anova, regresyon, korelasyon vs) yapabilirim. büyük ölçekli verileri spss e girebilirim. bunun yanında ilkokul ve ortaokul düzeyindeki öğrencilere onların anlayacağı dilde ve klasik sıkıcı eğitimden uzak bir şekilde dersler veriyorum. sosyal bilimler, kültür, medya, popüler-kültür alanlarında içerik üretebilirim.
BURAK K.

BURAK K.

Arcgıs harita çizimleri ve analizler, ormancılık uygulamaları, netcad ormancılık uygulamları, spss veri analizleri yapılmaktadır
Mahmut S.

Mahmut S.

Her türlü SPSS ve R ile istatistiksel analizler, MATLAB ile modelleme, C#, Python, PHP ile web ve masaüstü otomasyonlar, MSSQL, MYSQL, Access, vb. veritabanı uygulamaları ile çalışmalar yapılabilmektedir. Aynı zamanda akademik danışmanlık ve makale yazımında destek verilebilmektedir.
Mehmet  M.

Mehmet M.

Istatistik mezunuyum ve spss ile veri girişi, analizi, raporlama konusunda her türlü desteği verebilirim.
Vesile E.

Vesile E.

Gazi üniversitesi istatistik bölümünü iyi bir dereceyle bitirdim. Sonrasında endüstri mühendisliği alanında yüksek lisans yaparak ufkumu genişlettim. Tez konum tabiki bir istatistikçi olarak mühendislik alanında istatisksel analiz oldu. Spss bilgim ise oldukça iyi.
Mahmut Çagatay K.

Mahmut Çagatay K.

Sağlık ve diger alanlarda özellikle yüksek lisans, doktora, tıpta uzmanlık tezi, araştırma projeleri gibi çalışmalarda spss analizi, tablo oluşturma, tablo yorumlamada hizmet vermekteyim.
Dirican A.

Dirican A.

Dirican akademi olarak, Spss veri girişi ve veri analizi konusunda hizmet vermekteyiz. Spss in kurulumundan kullanımına destek olabiliriz. Ayrıntılı bilgi almak için adresinden ulaşabilirsiniz.
Zehra Z.

Zehra Z.

VERİ ANALİZİ ANKET ANALİZİ HİPOTEZ TESTLERİ ANALİZİ YAPILIR . TEZ PROJE ÖDEV VB HER TÜRLÜ KONUDA İŞİNİZE YARAYACAK ANALİZLER TİTİZLİKLE YAPILIR . YAPTIĞIMIZ ANALİZLER İSTENİLEN HİPOTEZE UYGUN YORUMLANIR. İSTEĞE GÖRE GRAFİKLENDİRİLİR YORUMLANIR.
Yener  A.

Yener A.

Eğitim Bilimleri alanında doktora derecesine sahibim. Yayımlamış olduğum çok sayıda uluslararası ve ulusal düzeyde makalemin veri analizini yapmış bulunmaktayım. İleri araştırma teknikleri ilgi alanım içerisinde yer almaktadır. Öncelikle lisansüstü eğitim görmekte olan arkadaşlara gerek tezlerinin analizinde gerekse akademik çalışmalarında yardımcı olabileceğime inanıyorum.
İzel T.

İzel T.

Dokuz Eylül Üniversitesi İstatistik bölümü mezunu, analiz sever, uğraşır, didikler bilmediği noktalarda öğrenmekten keyif alan :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tansu Dilek Özbek
Spss Analizi   11/11/2019

Kınay Bey ile yüksek lisans tezimin analizi için çalıştık. Datalarım sıkıntılı olmasına karşı tecrübesiyle ürettiği çözümler sayesinde tüm sıkıntıları atlattık. Kendisi ile harika bir iletişim kurduk. Tüm süreci benimle paylaştığı için teşekkür ediyorum. :)

         
Merve Koçak silistre
Spss Analizi   22/09/2019

Gökhan bey işiyle ilgili çok ilgili ve özverili. Bitireceğini süre zarfında yapması gereken analizi bitirdi ve teslim etti. Analizi teslim etmesine rağmen hala sorularımı cevaplamakta, sonradan istediğim verileri de ücreti almasına rağmen hiç hayır demeden yaptı. İki arkadaş SPSS analizi yaptırdık, ikimizde çok memnun kaldık. Çok teşekkür ediyoruz.

         
Fatma Zehra Ercan
Spss Analizi   20/09/2019

İstediğim an ulasabildim, vadettigi tarihte işi teslim etti. teknik bilgisi,ilgisi çok iyi. Teşekkür ederim.

         
şule yıldız omur
Spss Analizi   04/09/2019

Kınay Bey gerekli özen ve itinayı göstererek çalışmayı kısa bir sürede tamamladı. Gösterdiği hassasiyet dolayı kendisine ayrıca teşekkür ederim.

         
Turan Babakişiyeva
Spss Analizi   24/07/2019

Yavuz bey işini iyi bilen biri olmakla yanaşı harika bir insan. Tez analizim boyunca sık sık iletişim sağladık, bütün sorularıma tek tek aydınlatıcı cevaplar veriyordu. Tezimin analizleri hazırlandıktan sonra ani bir değişiklikle hipotezlerimin hepsi değişdi ve Yavuz bey hepsini bir daha yazdı ve hiç biri için ekstra bir ücret talep etmedi. Hatta yapacağım sunum için de tüyolar verdi. Analiz dönemin de olan arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Didem Altınışık
Spss Analizi   09/07/2019

Kısa zamanda sonuç alabildim. Bazı şeylerin üstünden geçmemiz gerekti ama kendisi yardımcı olduğu için çözdük. Teşekkür ediyorum.

         
Pelin Sokullu
Spss Analizi   28/06/2019

Ali Bey işi belirttiğim tarihten önce teslim etti. Anlayışı ve sabırlı yaklaşımından dolayı kendisine teşekkür ederim. SPSS ve istatistik bilgisi zayıf kişilere Ali Bey ile çalışmalarını özellikle tavsiye ederim. Detaylara dair bilgilendirme ve yönlendirme yapması analizleri yorumlamamda oldukça yardımcı oldu.

         
Mesut Özdemir
Spss Analizi   12/06/2019

Mustafa beyin verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Sonraki çalışmalarımda da kendisiyle çalışmayı düşünüyorum.

Diğer Bilgiler
Spss Analizi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz