4 Spss Analizi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

219 Spss Analizi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Spss Analizi

Gökhan  D.

Gökhan D.

TEZ, ARAŞTIRMA , ANKET KONULARINDA SPSS ANALİZİ Özel bir üniversitede çalışıyorum istatistik mezunuyum bu yüzden SPSS i sadece program olarak değil altında yatan formülleri ile öğrendiğimizden verilerinizi gerçekten ne anlamda olduğu ile analiz ederim Analizin nasıl yapıldığını öğrenmek isteyen kişilere ister yazı ile açıklayarak isterseniz sizi kampüse misafir ederek anlatabilirim Tüm akademik çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Mustafa A.

Mustafa A.

Konusunun Belirlenmesi Anket Tasarımı Etik Kurul Başvuruları Anket & Veri Girişi Veri Analizi (SPSS/AMOS/MTLAB) Tablolaştırma Raporlama
Ali K.

Ali K.

İstatistik Doktora Öğrencisi, SPSS-AMOS-LISREL-Mplus-R-Stata gibi paket programları iyi düzeyde bilmektedir. Yapısal Eşitlik Modeli Uzmanlık Alanıdır. (SPSS,AMOS,LISREL ile ilgili HangOut,Skype Üzerinden ya da yüz yüze ders verilir) Akademik Danışmanlık yapılır. Power Analizi, Yapısal Eşitlik Modellemesi, Mediation Analizi, Crosstabs,Parametrik(T Test, One Way Anova, Paired T Test), Non-parametrik Testler(Mann-whitney,Kruskal Wallis, Friedman testi, Mc nemar testi)- Açıklayıcı Faktör analizi, D
Analiz İstatistik

Analiz İstatistik

Veri girişi ve işlemi, istatistiksel analiz ve raporlama, anket analizi, tez bitirme, proje-ödev destek gibi alanlarda istatistiksel danışmanlık yapmaktayız. Ayrıca iletişim kanallarımız; 🖥 analizistatistik.com instagram / facebook: analizistatistikk
Berfin A.

Berfin A.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstatistik bölümünden 3.06/4 puan ile mezunum. PWC'de Financial Reporting departmanında staj yaptım.
Ayşe O.

Ayşe O.

İstatistik menuzuyum, yüksek lisansım endüstri mühendisliği. Analiz, spss analiz, raporlama, proje analizi ve sunumları konusunda fazlasıyla deneyimliyim. Ayrıca özel derste veriyorum.
Ebru T.

Ebru T.

İÜ Psikoloji mezunuyum ve şu anda da yine İÜ de deneysel psikoloji alanında yüksek lisans yapıyorum. Sosyal bilimlerde yaptığınız araştırmalarda spss analizinde, istatistik konularında makul bir ücret karşılığı yardımcı olabilirim.
Mehmet Nur Ç.

Mehmet Nur Ç.

SPSS analizini doktora seviyesinde her türlü analizi yapabiliyorum. Deneyimli hocalardan ders alarak oğrendim.
Alihan C.

Alihan C.

Özellikle lisans ve yüksek lisans akademik çalışmalarınız için SPSS kullanarak veri analizi, açıklayıcı yorumlar ve görsel grafikler kullanarak tezinizi en doğru şekilde tamamlayalım
Nur Betül Ç.

Nur Betül Ç.

Analizleri yaparken PSPP, IBM SPSS Statistics için ücretsiz bir alternatif olarak verilerin analizi için ücretsiz bir yazılım uygulaması olan PSPP editörünü kullanarak analizleri yapıyorum.Aynı zamanda Matlab ve başlangıç düzeyinde R ile ilgileniyorum.
Abdullah B.

Abdullah B.

Psikoloji mezunuyum. SPSS'te analiz nasıl yapılır, nelere dikkat edilir, Excel'den nasıl veri aktarılır gibi konularda bilgi sahibiyim. İhtiyacı olanlara uygun fiyatlarda yardımcı olunur.
Beyza D.

Beyza D.

Size SPSS programında istatistiki güvenilir bilgiyi görsel açıdan zengileştirerek, anlaşılabilir en kolay şekilde sunabilirim. Tezli yüksek lisans öğrencisi olup, SPSS, Eviews, Access, DS for Windows, Lingo, MATLAB, Prezi, Excel, Matematikçi programlarına hakimim. (İstatistik alanında oldukça uzman hocamızla iletişim halindeyim)
Ahmet K.

Ahmet K.

yıllık matematik öğretmeniyim. Halen Gazi Üniversitesi Matematik Bölümü Analiz Ana Bilimdalı nda Yüksek Lisans eğitimime devam etmekteyim. Yaklaşık yıldır Doktora, Yüksek Lisans, Lisans öğrencilerine tez, proje ve makale çalışmalarında SPSS programı ile veri analizi konusunda destek sağlıyorum. Sizinle çalışmaktan memnun olurum. İLETİŞİM - Watsapp: Mail: TE HAKİM OLDUĞUM TESTLER Frekans ve Yüzde Analizleri Aritmetik Ortalama ve Standart Sapma Değerleri Norma
Oğulcan Ç.

Oğulcan Ç.

Ekonometri son sınıf öğrencisiyim. Bölümüm ve merakım gereği Spss,Stata,Eviews gibi programlarda bilgi sahibiyim ve sizlere yardımcı olmak isterim.
Hakan B.

Hakan B.

Merhaba. 19 Mayis Universitesi Endustri Muhendisligi mezunuyum. İleri duzeyde Spss, Minitab,Excel,Maxqda ve Visual Basic bilmekteyim. İlgilenen kisileri bekliyorum.
BURAK K.

BURAK K.

Arcgıs harita çizimleri ve analizler, ormancılık uygulamaları, netcad ormancılık uygulamları, spss veri analizleri yapılmaktadır
Biyoistatistiks

Biyoistatistiks

Biyoistatistik nedir? Biyoistatistik, Tıp ve Sağlık Bilimlerinin araştırma verileri ile ilgilenen bir istatistik dalıdır. Biyoistatistik, yalnızca tıp, sağlık ve ilaç çalışmalarındaki uygulama ve araştırmaları değil aynı zamanda genetik, biyoloji, epidemiyoloji ve diğer alanlardaki uygulama ve araştırmaları da kapsamaktadır. Biyoistatistik temel olarak hipotez üretimi, veri toplama ve doğru istatistiksel analizin uygulanması gibi çeşitli adımlardan oluşmaktadır. Biyoistatistik neden önemlidir
Dirican A.

Dirican A.

Dirican akademi olarak, Spss veri girişi ve veri analizi konusunda hizmet vermekteyiz. Spss in kurulumundan kullanımına destek olabiliriz. Ayrıntılı bilgi almak için adresinden ulaşabilirsiniz.
Zehra Z.

Zehra Z.

VERİ ANALİZİ ANKET ANALİZİ HİPOTEZ TESTLERİ ANALİZİ YAPILIR . TEZ PROJE ÖDEV VB HER TÜRLÜ KONUDA İŞİNİZE YARAYACAK ANALİZLER TİTİZLİKLE YAPILIR . YAPTIĞIMIZ ANALİZLER İSTENİLEN HİPOTEZE UYGUN YORUMLANIR. İSTEĞE GÖRE GRAFİKLENDİRİLİR YORUMLANIR.
Selahattin A.

Selahattin A.

SPSS, AMOS analizleri yapılır. Bulgular isteğe göre ham (orjinal) tablolar, düzenlenmiş tablolar, yorumlu veya yorumsuz tablolar şeklinde sunulur. Araştırma ölçeklerinizin açıklayıcı ve doğrulayıcı faktör analizleri, hipotez analizleri (farklılık, ilişki, etki, aracılık etkisi vs.) SPSS ve AMOS programlarında yapılır. Analiz sürecinde sık sık bulgular sizinle paylaşılır ve özellikle TEZ çalışmalarında hocalarınız ile olan görüşmelerinizde teknik destek verilir. Çalışmalarınızın referansları
Nurseli A.

Nurseli A.

Öçme ve değerlendirme yüksek lisans öğrencisiyim. spss analizi ve tez yazma konusunda başarılı deneyimlere sahibim.
Berkay D.

Berkay D.

Spss analiz, sas analiz konusunda deneyimliyim. Birçok farklı konuda doktora ve yüksek lisans tezlerinin analizini yapıyorum.
Ömer Ö.

Ömer Ö.

Yüksek lisans tezleri için SPSS ile istatistik analizler yaparak yorumluyorum. Ayrıca uygulanacak anketlerde soru oluşturma vb. destekleyici mahiyette yardımcı olabilirim. Sonuçları tablo ve grafiklerle görsel olarak çekici hale getiriyorum. Faktör Analizi Güvenilirlik Analizi T testleri ANOVA-MANOVA Ki-kare Testleri olmak üzere tüm parametrik ve parametrik olmayan testler. Regresyon Analizi Korelasyon Analizi vd. analizlerde yardımcı olabilirim. Çalışmalarımı söz verdiğim tarihte geci
İzel T.

İzel T.

Dokuz Eylül Üniversitesi İstatistik bölümü mezunu, analiz sever, uğraşır, didikler bilmediği noktalarda öğrenmekten keyif alan :)
Tugba T.

Tugba T.

Gazi Üniversitesi istatistik mezunuyum hala aynı üniversitede yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. 2016'dan bu yana istatistiksel analizleri spss programı kullanarak yapıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hilal .
Spss Analizi   18/12/2019

İlker Bey ihtiyacım olan veri girişlerini çok kısa sürede tamamladı. Oldukça memnun kaldım, tavsiye ediyorum.

         
Tansu Dilek Özbek
Spss Analizi   11/11/2019

Kınay Bey ile yüksek lisans tezimin analizi için çalıştık. Datalarım sıkıntılı olmasına karşı tecrübesiyle ürettiği çözümler sayesinde tüm sıkıntıları atlattık. Kendisi ile harika bir iletişim kurduk. Tüm süreci benimle paylaştığı için teşekkür ediyorum. :)

         
Merve Koçak silistre
Spss Analizi   22/09/2019

Gökhan bey işiyle ilgili çok ilgili ve özverili. Bitireceğini süre zarfında yapması gereken analizi bitirdi ve teslim etti. Analizi teslim etmesine rağmen hala sorularımı cevaplamakta, sonradan istediğim verileri de ücreti almasına rağmen hiç hayır demeden yaptı. İki arkadaş SPSS analizi yaptırdık, ikimizde çok memnun kaldık. Çok teşekkür ediyoruz.

         
Fatma Zehra Ercan
Spss Analizi   20/09/2019

İstediğim an ulasabildim, vadettigi tarihte işi teslim etti. teknik bilgisi,ilgisi çok iyi. Teşekkür ederim.

         
şule yıldız omur
Spss Analizi   04/09/2019

Kınay Bey gerekli özen ve itinayı göstererek çalışmayı kısa bir sürede tamamladı. Gösterdiği hassasiyet dolayı kendisine ayrıca teşekkür ederim.

         
Turan Babakişiyeva
Spss Analizi   24/07/2019

Yavuz bey işini iyi bilen biri olmakla yanaşı harika bir insan. Tez analizim boyunca sık sık iletişim sağladık, bütün sorularıma tek tek aydınlatıcı cevaplar veriyordu. Tezimin analizleri hazırlandıktan sonra ani bir değişiklikle hipotezlerimin hepsi değişdi ve Yavuz bey hepsini bir daha yazdı ve hiç biri için ekstra bir ücret talep etmedi. Hatta yapacağım sunum için de tüyolar verdi. Analiz dönemin de olan arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Didem Altınışık
Spss Analizi   09/07/2019

Kısa zamanda sonuç alabildim. Bazı şeylerin üstünden geçmemiz gerekti ama kendisi yardımcı olduğu için çözdük. Teşekkür ediyorum.

         
Pelin Sokullu
Spss Analizi   28/06/2019

Ali Bey işi belirttiğim tarihten önce teslim etti. Anlayışı ve sabırlı yaklaşımından dolayı kendisine teşekkür ederim. SPSS ve istatistik bilgisi zayıf kişilere Ali Bey ile çalışmalarını özellikle tavsiye ederim. Detaylara dair bilgilendirme ve yönlendirme yapması analizleri yorumlamamda oldukça yardımcı oldu.

Diğer Bilgiler
Spss Analizi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz