En İyi 10 Ankara Yazılım Geliştirme Firması

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ankara civarında 854 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Gökhan G.

Gökhan G.

Yazılım Geliştirme · Yenimahalle, Ankara
C#, Visual Basic, Php, C, Swift, Html Programlama dillerini biliyorum. Python ve Java programalama dilleri hakkında da eğitim almaktayım. Veri Tabanı alanında SQL/mySQL dilini de bilmekteyim. Windows ve MacOS kullanıyorum, Linux tabanlı işletim sistemlerindede oldukça zaman geçiriyorum. Windows ve MacOS için programlar yazıyor, iOS mobil cihazlar için uygulamalar kodluyorum. Ayrıca web sayfaları tasarlıyorum. TeknoMaximum isimli bir Teknoblog kurucusuyum ve içerik editörlüğü yapıyorum. iBook üz
Emrah Ç.

Emrah Ç.

Yazılım Geliştirme · Etimesgut, Ankara
1978 Ankara doğumluyum. 2001 ODTÜ mezunuyum. 1999-2002 arasında Almanya'da bulunan Bilsa GmbH için proje çalışmalarında bulundum. 2005 yılından bu yana E-Yönetici firmasının sistem yönetimini sağlamaktayım. 2013 yılında ABD Atlanta'da bulunan Haze Industries için yazılım projelerinde görev aldım. Yukarıda ismi geçen firmalar dışında da farklı projelerde görev aldım.
Bizde Çok İş Var ( Ucuz Kaliteli Hizmet Alan)

Bizde Çok İş Var ( Ucuz Kaliteli Hizmet Alan)

Yazılım Geliştirme · Yenimahalle, Ankara
Kurumsal Yazılım Geliştirme Hizmetleri Kurumsal Web Geliştirme Hizmetleri Özel Yazılımlar Kurumsal Bilgisayar ve Yazılım Bakım ve Onarım
Expert encoders

Expert encoders

Yazılım Geliştirme · Nallıhan, Ankara
Yaptığım siteleri mobil ve seoya uyumlu şekilde yapıyorum. 7/24 teknik destek veriyorum. Kesinlikle isteğe bağlı olmadıkça hazır sistem kullanmayıp kendim sıfırdan php ile siteleri kodluyorum. Kali Linux işletim sistemi kullanarak penetrasyon testlerini yapıp siteyi teslim ediyorum.
Test

Test

Yazılım Geliştirme · Beypazarı, Ankara
Tstler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler testler
Muhammed Ali S.

Muhammed Ali S.

Yazılım Geliştirme · Pursaklar, Ankara
Web Uygulaması,Service uygulaması,Android uygulaması ,Windows form uygulamaları ucuz fiyata geliştirilir
Emirhan K.

Emirhan K.

Yazılım Geliştirme · Mamak, Ankara
İlkokulun sonlarında C++ öğrenmeye başladım.Şuan liseye gidiyorum.Defalarca Web Sitesi yaptım.Çok fazla mobil uygulama sattım.Uzun zmandır bu işlerdeyim anlıcağnız.
Furkan Y.

Furkan Y.

Yazılım Geliştirme · Altındağ, Ankara
Yazılım mühendisiyim. Bilgisayar ve mobil tabanlı oyunlar geliştiriyorum. Bunun yanı sıra grafik tasarımda yetkinim. Logo, afiş vb. görsel tasarımlar üretiyorum. Yaptığım işleri tanıtmak için şunu söyleyebilirim: Bazı ürünler vardır görününce benzerlerinden onu ayıran, dikkatleri celbeden, etkileyici bir farklılığı vardır. Akılda kalır, estetik duyguları okşar işte ortaya çıkardığım ürünlerin temel gayesi budur. Sanatsal.
Makrocell Yazılım

Makrocell Yazılım

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
Delphi, C#, .NET ve Objective C yazılım dilleriyle, Oracle, MYSQL, MSSQL veritabanlarıyla bütünleşik çalışabilen masaüstü, web ve mobil uygulama projelerinizin profesyonelce tasarlanıp, geliştirilip, yazılarak sizlere en kısa sürede teslim edilmesini sağlarız.
Onur A.

Onur A.

Yazılım Geliştirme · Çankaya, Ankara
5,5 Yıllık Yazılımcıyım. Java,Node Js , Angular 5 ,NoSql(MongoDB,Cassandra) ve Sql(Posgresql,Oracle) ,Native Script ürünlerinde deneyime sahibim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
ALİ FATİH YAZAR
Yazılım Geliştirme   01/05/2020

Kısa sürede istediğim proje teslim edildi ve açıklaması da yapıldı. İlginiz için tekrar teşekkürler Eyyüp Bey. 10/10

         
Alperen AKSOY
Yazılım Geliştirme   15/04/2020

Emre beyle laboratuvar verileriyle kalite kontrol sistemimizin optimizasyonu için bir yazılım hazırladık. Emre bey öncelikle programın içeriğini anlamak için yoğun bir şekilde ilgi gösterdi ve beni şaşırtan bir şekilde programın genel hatlarını çözdü. Daha sonra programın her aşamasında yoğun bir şekilde mailleşerek gerekli ayarlamaları ve düzenlemeleri yaptık. Bir kaç günümüzü de programda ortaya çıkabilecek sorunları görmek için deneme aşamasıyla geçirdik ve Emre bey ortaya çıkan hataları hemen çözdü. Hatta konuyu en çok bilen kişi ben olmama rağmen benden önce bazı hesap ve mantık hatalarını çözdü. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

         
Hüseyin Dulgar
Yazılım Geliştirme   07/02/2020

Projemde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Çok iyi bir firma. insanları dinleyip anladıktan sonra projenin oluşumundaki çabaları anlatılmaz.

         
Mustafa Zengin
Yazılım Geliştirme   27/12/2019

Mrh Öncelikle Emre Bey e emeğinden dolayı çok teşekkür ederim. İşini severek yapan, yeniliklere açık, araştırmacı ve hızlı projeler üreterek sonuç odaklı çalışan dürüst ve samimiyetinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Hayatın boyunca başarılarının devamını dilerim...

         
Yazılım Geliştirme   25/12/2019

Tekin Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Hizmeti alırken ve sonrasında bile bana çok yardımcı oldu . Başarılı .

         
Selim Güçver
Yazılım Geliştirme   10/11/2019

Ahmet bey Yazılım konusundaki etkinliği çok iyi, arkadaşımızın bilmediği konu yok, Bilişim alanında rahatlıkla danışmaklık alabilirsiniz

         
Alaettin Çelik
Yazılım Geliştirme   02/03/2019
gallery thumbnail

Kadir bey ile tanışmak ve iş yapmak çok güzeldi,işine hakim ve özenli bir insandı.İstediğimi fazlası ile yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   31/10/2018

aldığım hizmetten çok memnun kaldım. sercan bey yaptığı işi özenle yapıyor. yazılım ile ilgili oldukça tecrübeli.

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz