En İyi 25 Yazılım Geliştirme Firması | Armut

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.528 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Yazılım Geliştirme Firması

Erdinç K.

Erdinç K.

Sektördeki 10 yılı aşkın deneyimim ve geliştirmiş olduğum projeler sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun yazılımların en yeni teknolojilerle uygun olarak hazırlanmasını sağlamaktan memnuniyet duyarım.
Akademi Teknoloji Noktam

Akademi Teknoloji Noktam

Ticari Muhasebe Programları kurulumu,eğitimi Market yazarkasa ve barkodlu terazi el terminali kurulumu ve bakımları. Tekdüzen muhasebe hesabı ve ticari paket ile muhasebe entegrasyon kurulumu E-fatura,E-defter kurulumu ve yönetilmesi, eğitlmesi mobil uygulamalar
Ramazan H.

Ramazan H.

Masaüstü Projeleriniz,Ödevleriniz vs. C#,Devexpress,Java,JavaFx,C++,C,MSSQL,MySQL,SQLite,Oracle Database,Access,txt vb. kullanılarak yapılır.
Verinet İnternet İneraktif Web Ajansı

Verinet İnternet İneraktif Web Ajansı

Web Yazılım, E-Ticaret Sistemleri, Arama Motoru Optimizasyonu ve Web sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için kurumsal çözümler sunarak, yanınızdayız.
Orhan Veli E.

Orhan Veli E.

Jva ve teknolojilerini kullanarak backend servislerinizi yazabilirim. Monilitik veya mikroservis mimarisi gibi çeşitli mimari yaklaşımlarla ihtiyacınıza çözüm üretebilirim.
Dursun K.

Dursun K.

Web, Mobil ve ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlara ihtiyaç duyuyorsanız çözüm ortağınız olabiliriz.
Softmed Yazılım

Softmed Yazılım

Yazılım alanında 15 yıllık tecrübemizle Bursa Uludağ Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde (ULUTEK) yer almaktayız. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ve buna bağlı olarak ticaretin yoğun yaşanması dolayısıyla çok çeşitli alanlarda hizmet vermekteyiz. Yazılım ağırlığı Hastane Bilgi Yönetim Sistemi, olan firmamız son yıllarda gelişen teknoloji ve sektördeki artan yazılım talepleri doğrultusunda Ön Muhasebe Programı, Sıcak Satış Yazılımı, Araç Satış-Stok Plesiyer yazılımı, Mobil R
Saya Yazılım

Saya Yazılım

Rad Studio Delphi dillerinde yazılım geliştiriyorum. Sağlık, Eğitim ve Sektörsel alanda gerçekleştirdiğim yazılımlarım piyasada kullanılıyor. Yapamadığını düşündüğünüz her tür projede birlikte çalışabiliriz.
Can Ü.

Can Ü.

Uludağ Üniversitesi Elektronik Mühendisliği mezunuyum. 2 Yıldır kurumsal firmalara ERP çözümleri üreten bir firmada yazılım geliştirme uzmanı olarak çalıştım. Şu an bankacılık sektörüne hizmet veren bir firmada C# developer olarak çalışmaktayım. Uzmanlıklarım Asp.Net MVC Java, Android. Kariyer hedefim web ve mobil projeleri geliştirmek
Semai Bilişim Teknoloji Güvenlik Sis.

Semai Bilişim Teknoloji Güvenlik Sis.

Firmanızın hedeflerine ulaşması için gerekli olan web tasarım, sosyal medya yönetimi, Google AdWords, logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışmalarını özenle yapıyoruz. "SEMAİ BİLİŞİM" web tasarım ve dijital pazarlama üzerine hizmet vermektedir.
Ömer K.

Ömer K.

C# konusunda 2009 dan beri büyük ölçekte bir iş yeri tecrübem var.İleri seviye yazılım eğitimleri aldım.Sürekli kendimi geliştiriyorum. Web proglama teknolojileri kullanarak işler yapıyorum.Kullanıcı dostu programlar yapmaya çalışıyorum.Tasarım ve kodlama konusunda uğraşmayı severim.
Eremtech Yazılım Danışmanlık

Eremtech Yazılım Danışmanlık

Eremtech Yazılım Danışmanlık olarak, farklı teknolojilerde uzmanlaşmış deneyimli kadromuzla, Windows, web ve mobil platformlar için müşterilemize özel yazılımlar geliştiriyoruz. Eremtech, özel yazılım hizmeti sağladığı firmalara: Yenilikçi, güvenilir, kullanıcı dostu, sürdürebilir ve kaliteli çözümler sunuyor. Bunun dışında Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel eğitimler planlıyor, yazılım sektöründe 15 yıllık tecrübeye sahip danışmanlarımızla doğru kararlar almanızı sağlıyoruz. Kurum
Masif Dinamik Ltd. Şti

Masif Dinamik Ltd. Şti

Firmamız 2017 yılında kurulmuş olup. Yazılım alanında siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Andorid,IOS uygulamaları Oyun Geliştirme Web Tasarım Arama Motoru Optimizasyon Instagram Marketing Elektronik Yazılımlar Kamera Güvenlik Sistemleri konularında sizlere yardımcı olmaktayız.
Mehdi G.

Mehdi G.

15 yıllık web programcı ve yazılımcı tecrübem ile freelance olarak etkileşimli web uygulamaları hazırlamaktayım. İş organizasyonu yapmak Analiz yapmak İhtiyaçları değerlendirmek Algoritma yapmak
Levent M.

Levent M.

İşletmelerin küçük yada büyük ölçekli gereksinim duydukları tüm yazılım ihtiyaçlarının karşılanmasının yanında aynı zamanda Donanım üzerine de (PC , Notebook , Switch , Network Kablolama vs.) gerekli ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve çıkış amacımız İşletmelerin ihtiyaç duydukları tüm alanlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak onlara Kaliteli ve Özgün çalışmalar yaparak destek verebilmek ,
Expert encoders

Expert encoders

Yaptığım siteleri mobil ve seoya uyumlu şekilde yapıyorum. 7/24 teknik destek veriyorum. Kesinlikle isteğe bağlı olmadıkça hazır sistem kullanmayıp kendim sıfırdan php ile siteleri kodluyorum. Kali Linux işletim sistemi kullanarak penetrasyon testlerini yapıp siteyi teslim ediyorum.
Okan D.

Okan D.

Kocaeli Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği Mezunuyum Yaklaşık 5 yıllık web tasarım ve programlama deneyimim bulunmakta. Her türlü programlama ihtiyaçlarını çözüm sunabilirim. Web Servis, Soket programlama, Veritabanı tasarımı ve optimizasyonu konularında yardımcı olabilirim. İki boyutlu mobil oyun fikirleriniz için geliştirme yapabilirim.
Oğuz A.

Oğuz A.

Telekomünikasyon sektöründe 10 yıllık tecrübemiz ile Sanal Santral,Asterisk,Elastix,Freepbx,Kamalio,Çağrı Merkezi kurulumu,api,crm ve ihtiyaca yönelik yazılım - sistem hizmetleri,eğitimi ve desteği vermekteyiz.
Salih D.

Salih D.

Bosch ve Mercedes-Benz de çalışmış bir yazılım mühendisiyim. Firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm IT konularda çözüm ortağınız olmak isterim. Özelleştirilebilir program tasarımı Gömülü sistemler Uygulama geliştirme
Recep K.

Recep K.

Java programlamanın temelleri ve programlama mantığını kapmak istiyenler için uygun fiyata özel ders.
Yusuf Y.

Yusuf Y.

Developing web, desktop and mobile applications. I have apprx. 12 years of software development experience and only 8 years of it is professional. I have mainly worked with projects in real estate sector and some freelance projects on first years of my career. In last few years, I had opportunity to work on several startup projects. I m still developing software on 2 different startup projects (wcally.com, exbilet.com). I also work as a Senior Software Developer in a private company that
Novipo Bilişim

Novipo Bilişim

Novipo yazılım ve teknik alanda çözümler sunan, kısacası “Tek adreste tüm bilişim” hizmetlerini barındırmayı ilke edinmiş hizmet sağlayıcısıdır.
Netron Yazılım Ve Bilişim Sistemleri

Netron Yazılım Ve Bilişim Sistemleri

Netron Yazilim ve Bilişim Hizmetleri sektörüne hizmet veren işletmeler arasında yer almaktadır. Sektöre girdiği andan itibaren çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Rekabete değer veren misyonu ile rekabeti fiyat avantajının yanı sıra kaliteli hizmet anlayışınıda ilke edinmiştir
Evren Yazılım

Evren Yazılım

Evren yazılım, bilgisayar ve yazılım alanlarında faaliyette bulunmak üzere 1999 yılında Antalya'da kurulmuştur. Turizm,Restaurant,Mağazacılık sektörünlerinde yazılımlar geliştirmek üzere iş dünyasına atılan Evren yazılım, bugün, farklı sektörlere hitap eden ürünleriyle de yurt çapında birçok işletmenin yazılım ihtiyaçlarına çözümler üretmektedir.
Nobel Yazılımcılık

Nobel Yazılımcılık

Nobel Programcılık 5 yıllık tecrübesi ve usta eleman kadrosuyla hizmetinizde. Ulusal ve uluslararası alanda birçok dereceyi elde eden Nobel Programcılık, bütçenize en uygun şekilde özgün yazılım geliştiriyor. Ruhsat ve inşaat tablosu otomasyonu gibi özel uygulama ve sistemler geliştirilerek işlerinizi kolaylaştıracak hale getirilebilir. Mekatronik ve mekanik üzerine de çalışan Nobel Programcılık; robot eğitim kitleri (çizgi izleyen robot, engelden kaçan robot ve onlarcası), elektronik ve roboti
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yazılım Geliştirme   31/10/2018

aldığım hizmetten çok memnun kaldım. sercan bey yaptığı işi özenle yapıyor. yazılım ile ilgili oldukça tecrübeli.

         
Fatih Özcan
Yazılım Geliştirme   29/09/2018

İstediğim bir geliştirmeyi hızlı ve güzel bir şekilde yaptı sağ olsun. Güvenle işinizi teslim edebilirsiniz.

         
Mustafa İlker
Yazılım Geliştirme   17/09/2018

Merhaba, Öncelikle Armut.com çalışanlarına teşekkür ederim ilgi ve alakadan dolayı işlerine bağlı Ve takip ediyorlar. Sercan Doyuranlı arkadaşımız yani bizim işimizi yapan arkadaş, karakter, samimiyet,dürüstlük, herşey tam Ve 4*4 Lük. Adam işinin erbabı Ve isteklerimin de ötesinde yazılım geliştirdi. Kendisine sonsuz teşekkürler başarılarının da devamını dilerim. Özel bir yazılım olduğu İçin fotoğraf ekleyemiyorum

         
İlke Bayrak
Yazılım Geliştirme   03/05/2017

Faruk Bey c# Konusunda gerçek bir deha . Buradaki arkadasların gerek bilgisi gerek tecrübesiyle ilk basvurması gereken kisi oldugunu düsünüyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler Faruk Bey.

         
Yazılım Geliştirme   24/04/2017

Firmanıza talep bıraktığımdan bir gün sonra yazılımcı arkadaslar beni aradılar. Ofislerine gittim gayet güler yüzlü mütavazi bir şekilde karsıladılar. İstediklerimi anlattım. Hatta benim istemeyip de isteyebileceklerimide hesaba katarak çok kapsamlı bir program yapıp teslim ettiler. Hem hesaplı hem kaliteli bir program yapıp gününde teslim ettiler. FAYDA yazılım ekibine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   27/01/2017

istediğim programa hızla başladılar . Çok hoş , anlayışlı ve güler yüzlü bir hizmet anlayışları var . şimdiden benden tam puan aldılar :)

         
Ersin Taş
Yazılım Geliştirme   26/01/2017

Bizim sistemimiz gerçekten çözülmesi zor bir sistem. Ekstra dışarı kaynakdan aldığımız script i başarılı şekilde kurup, sistemimize entegre etti. Teşekkürler.

         
Sibel Sümer
Yazılım Geliştirme   08/01/2017

Yakından ilginize ve desteğinize çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. Emeğinize sağlık :)

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz