En İyi 25 Yazılım Geliştirme Firması | Armut

4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

3.436 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Yazılım Geliştirme Firması

Serhat  S.

Serhat S.

Toplamda 7 kurumsal projede Yazılım Mühendisi olarak çalıştım ve şuanda ODTU Teknokent te kurumsal bir firmada çalışmaktayım , Web ve Mobil (IOS & Android) uygulamarı kurumsal bir alt yapı ve modern teknolojiler ile geliştirerek çözümler üretmekteyim.
Beta Network&yazılım

Beta Network&yazılım

Firmaların kendilerine özel iş süreçlerinde kullanabileceği, analiz ve karar verme, planlama, programlama, koordinasyon ve organizasyon aşamalarında yardımcı olacak yazılımlar için geliştirme hizmeti vermekteyiz.
Ali Y.

Ali Y.

Arduino,PLC,Drone,Bitirme projeleri vb ürünlerin yazılımı ve otomasyonu konusunda her türlü yardımı yapmaya hazırım
Dilaver  D.

Dilaver D.

Merhaba, 14 yıllık farklı yazılım aşamalarındaki tecrübemle insanlara pratik ve kalıcı çözümler oluşturmayı hedefliyorum.
İbrahim K.

İbrahim K.

İstanbul'da özel bir şirkette çalışmaktayım. Web projeleri ve native tabanlı mobil uygulamalar konusunda tecrübeliyim.
Osman T.

Osman T.

IOS, Android ve Web projelerinizi titizlikle gerçekleştiriyoruz. Ayrıca sunucu ve cloud çözümlerinde danışmanlığınızı yapıyoruz.
Can Ü.

Can Ü.

Uludağ Üniversitesi Elektronik Mühendisliği mezunuyum. 2 Yıldır kurumsal firmalara ERP çözümleri üreten bir firmada yazılım geliştirme uzmanı olarak çalıştım. Şu an bankacılık sektörüne hizmet veren bir firmada C# developer olarak çalışmaktayım. Uzmanlıklarım Asp.Net MVC Java, Android. Kariyer hedefim web ve mobil projeleri geliştirmek
Hakan D.

Hakan D.

7+ Yıllık C#, .Net, Java ile geliştirdiğim projeler mevcut. Android Studio, Unity3D altyapısını kullanarak mobil uygulama, Mobil Oyun ve Masaüstü uygulamalarınızı sorunsuz bir şekilde geliştirebilirim.Geliştirdiğim birçok oyun ve uygulama PlayStore de mevcuttur.
Baran E.

Baran E.

Çeşitli programlama dil ailelerine hakim Erp\Erm ve her türlü veritabanı uygulamalarında tecrübeliyim tercihen mobil uygulamalar ve web sayfası işleriyle ilgilenmiyorum ancak istenen yazılımın online modüllerinde sıkıntı olmaz
Akademi Teknoloji Noktam

Akademi Teknoloji Noktam

Ticari Muhasebe Programları kurulumu,eğitimi Market yazarkasa ve barkodlu terazi el terminali kurulumu ve bakımları. Tekdüzen muhasebe hesabı ve ticari paket ile muhasebe entegrasyon kurulumu E-fatura,E-defter kurulumu ve yönetilmesi, eğitlmesi mobil uygulamalar
İlker Döner

İlker Döner

Oyun Yazılım (Unity), Web Tasarım ve Yazılım , Sosyla Medya Yönetimi, Grafik Tasarım www.createandsoft.com
Ozan Ö.

Ozan Ö.

25 yıllık yazılım geçmişimiz ile Web Uygulamaları geliştirmeye devam ediyoruz. Ana iş alanımız Masraf Takip, Avans Takip, İade, Seyahat gibi şirket içi kullanılan tüm İş Akışlarının uygulama üzerinden giriş, takip ve sonlandırma işlemleridir. Webservis, RFC, SFTP gibi iletişim yöntemleri ile karmaşık entegrasyonlar da yine özel olarak çalıştığımız alanlardır. Onun dışında firma ihtiyaçlarına uygun tüm uygulamaları da tasarlayıp geliştirmeye de devam ediyoruz. Benzer ihtiyaçlarınız için e
Orhan Veli E.

Orhan Veli E.

Jva ve teknolojilerini kullanarak backend servislerinizi yazabilirim. Monilitik veya mikroservis mimarisi gibi çeşitli mimari yaklaşımlarla ihtiyacınıza çözüm üretebilirim.
İdeal bilgisayar

İdeal bilgisayar

Sektöründe18 yıllık tecrübe,Güler yüz ve hızlı hizmet,Marka bağımsız bilgisayar tamiri-ve recovery yazılım yapılır.
Mehmet Ali G.

Mehmet Ali G.

Tualsis Barkod,Otomasyon,Yazılım ve Danışmanlık Hiz. olarak bilişim sekteründe iddalıyız.Barkod sistemleri,Muhasebe proğramı,Özel yazılımlar,Üretim sistemleri,E-fatura,E-defter vb çözümler.
Byr Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Veri Kurtarma Ve Kırtasiye

Byr Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Veri Kurtarma Ve Kırtasiye

1998 den beri bilişim sektöründe faaliyet göstermekteyim. Bİr Çok yazılım projesinde yer aldım. Netsis - Mikro - Logo GO - Logo Tiger - Eta - Vega muhasebe programları Destek - kUrulum Hizmeti - Raporlama Hizmeti - Veri Kurtarma ve raporlama Hizmetleri konusunda deneyimliyim. Firmalara özel sql raporlar Yapabilirim. Web sitesi yazılımları e-ticaret xml entegrasyonları kredi kartı entegrasyonları yapa bilirim. Grafik tasarım kurumsal logo çalışması yapa bilirim. Server Sistemleri windows server
Modsoft Bilişim Teknolojileri Ve Ar-ge San.tic.ltd.şti

Modsoft Bilişim Teknolojileri Ve Ar-ge San.tic.ltd.şti

MODSOFT, titiz, disiplinli ve akılcı yaklaşımı ile yazılım sorunlarına pratik çözümler getiren, girişimlerinde müşteri memnuniyetini hedef alarak hareket eden, yenilik ve teknolojilere açık, araştırma ve geliştirmeyi kendine alışkanlık haline getirmiş bir firmadır. MODSOFT olarak, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini %100 performans ile, isteklerinize daha da fazla değer katarak karşılıyor, almış olduğumuz işleri vazife bilinci ile benimsiyoruz. Bizim için yaptığımız her iş bir önceki
Bucak Bilgisayar Merkezi

Bucak Bilgisayar Merkezi

Logo Yazılımları ile entegreli çalışan program geliştirmekteyiz. özellikle start,Logo Go Plus, Tiger Ürünleri ile entegreli market otomasyonu,kantar otomasyonu,üretim otomasyonu, saha sipariş otomasyonu sistemleri ile logo kullanan müşterilerin işlerini kolaylaştırmakta ve yeni çözümler sunmaktayız.
Softmed Yazılım

Softmed Yazılım

Yazılım alanında 15 yıllık tecrübemizle Bursa Uludağ Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde (ULUTEK) yer almaktayız. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ve buna bağlı olarak ticaretin yoğun yaşanması dolayısıyla çok çeşitli alanlarda hizmet vermekteyiz. Yazılım ağırlığı Hastane Bilgi Yönetim Sistemi, olan firmamız son yıllarda gelişen teknoloji ve sektördeki artan yazılım talepleri doğrultusunda Ön Muhasebe Programı, Sıcak Satış Yazılımı, Araç Satış-Stok Plesiyer yazılımı, Mobil R
Berra Bilişim

Berra Bilişim

Windows ve Linux Server ve Sistem Kurulumu encrypted dosya kurtarma siber güvenlik veri güvenliği antivirüs. Anlamında 15 senedir hizmet vermekteyiz.
Eremtech Yazılım Danışmanlık

Eremtech Yazılım Danışmanlık

Eremtech Yazılım Danışmanlık olarak, farklı teknolojilerde uzmanlaşmış deneyimli kadromuzla, Windows, web ve mobil platformlar için müşterilemize özel yazılımlar geliştiriyoruz. Eremtech, özel yazılım hizmeti sağladığı firmalara: Yenilikçi, güvenilir, kullanıcı dostu, sürdürebilir ve kaliteli çözümler sunuyor. Bunun dışında Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel eğitimler planlıyor, yazılım sektöründe 15 yıllık tecrübeye sahip danışmanlarımızla doğru kararlar almanızı sağlıyoruz. Kurum
SUNAY T.

SUNAY T.

Kurumsal anlamda şirket iş süreçleri analizi, ihtiyaç dahilinde CRM projeleri , powerbi destekli iş zekası modellemeleri, web sitesi kurulumu, kurumsal yönetim danışmanlığı. Logo - Netsis vb muhasebe uygulamaları ile entegre sistem geliştirmesi.
Methot Bilişim

Methot Bilişim

Method Bilişim Hizmetleri 14 Yıllık Sistem - Donanım - Network ve Yazılım tecrübesi ile müşterilerinin çözüm ortağıdır. Bilgi sistemlerinin tüm kategorilerinde müşterilerine uzun vadede ve güçlü altyapılar kurarark müşterilerinin minimum zaman ile maximum verim sağlamasını hedeflemektedir. Method Bilişim Hizmetleri Intel - Hp - Dell- Ibm - Cisco ve Netgear ürünlerinin ithalatçı konumunda olması müşterilerinin sunucu ve network donanımlarını da temin ederek komple anahtar teslim çözümler üret
Osman S.

Osman S.

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunuyum. Yazılım Geliştirme alanında 6 yıllık tecrübem var. İstanbul da Yenibiris.com firmasında yazılım geliştirme uzmanı olarak çalışıyorum. Asp.net , MVC, C, C++,C#,NoSQL, MSSQL,JavaScript , Jquery ,Ajax,konularında uzmanım. Front-end ve Back-end tarafında birçok projede görev aldım.
Gm Bilişim Teknolojileri

Gm Bilişim Teknolojileri

Türkiye’de teknolojinin en üst seviyesinde yaratıcı çözümleri milli olarak geliştirebilmek ve her yönden itibarı yüksek bir yapı içinde, ülkemizi bilişim teknolojileri alanında bir üretim yeri haline getirmek bizim temel değerlerimizi oluşturmaktadır. GM Bilişim Teknolojileri, sistemli çalışmayı, doğru yerde doğru zamanda doğru çözümleri bulmayı ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiştir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alaettin Çelik
Yazılım Geliştirme   02/03/2019
gallery thumbnail

Kadir bey ile tanışmak ve iş yapmak çok güzeldi,işine hakim ve özenli bir insandı.İstediğimi fazlası ile yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   31/10/2018

aldığım hizmetten çok memnun kaldım. sercan bey yaptığı işi özenle yapıyor. yazılım ile ilgili oldukça tecrübeli.

         
Fatih Özcan
Yazılım Geliştirme   29/09/2018

İstediğim bir geliştirmeyi hızlı ve güzel bir şekilde yaptı sağ olsun. Güvenle işinizi teslim edebilirsiniz.

         
Mustafa İlker
Yazılım Geliştirme   17/09/2018

Merhaba, Öncelikle Armut.com çalışanlarına teşekkür ederim ilgi ve alakadan dolayı işlerine bağlı Ve takip ediyorlar. Sercan Doyuranlı arkadaşımız yani bizim işimizi yapan arkadaş, karakter, samimiyet,dürüstlük, herşey tam Ve 4*4 Lük. Adam işinin erbabı Ve isteklerimin de ötesinde yazılım geliştirdi. Kendisine sonsuz teşekkürler başarılarının da devamını dilerim. Özel bir yazılım olduğu İçin fotoğraf ekleyemiyorum

         
İlke Bayrak
Yazılım Geliştirme   03/05/2017

Faruk Bey c# Konusunda gerçek bir deha . Buradaki arkadasların gerek bilgisi gerek tecrübesiyle ilk basvurması gereken kisi oldugunu düsünüyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler Faruk Bey.

         
Yazılım Geliştirme   24/04/2017

Firmanıza talep bıraktığımdan bir gün sonra yazılımcı arkadaslar beni aradılar. Ofislerine gittim gayet güler yüzlü mütavazi bir şekilde karsıladılar. İstediklerimi anlattım. Hatta benim istemeyip de isteyebileceklerimide hesaba katarak çok kapsamlı bir program yapıp teslim ettiler. Hem hesaplı hem kaliteli bir program yapıp gününde teslim ettiler. FAYDA yazılım ekibine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   27/01/2017

istediğim programa hızla başladılar . Çok hoş , anlayışlı ve güler yüzlü bir hizmet anlayışları var . şimdiden benden tam puan aldılar :)

         
Ersin Taş
Yazılım Geliştirme   26/01/2017

Bizim sistemimiz gerçekten çözülmesi zor bir sistem. Ekstra dışarı kaynakdan aldığımız script i başarılı şekilde kurup, sistemimize entegre etti. Teşekkürler.

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz