4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.899 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Yazılım Geliştirme Firması

Hüseyin G.

Hüseyin G.

Bilişim Teknolojileri bölümünden mezun olmuş 18 yaşında bir gencim. 11 Yaşından itibaren (yaklaşık 9 yıldır) programlama ile uğraşıyorum. Stok programı,Özel bilgisayar robotları/botları gibi bir çok masaüstü yazılımı geliştirdim. C#,Visual Basic.NET,Delphi,HTML dillerinde en az 1 yıllık tecrübeliyim. Veritabanı olarak SQL programlama kullanıyorum. Hertürlü Windows platformunda yazılım/program geliştirebilirim.
Birkan B.

Birkan B.

Delphi, C#, C++, VB gibi Masaüstü programcılığı ve Access - SQL Server gibi veritabanı işe bağlantıları üzerine her türlü Proje ve destek imkanı sağlama konusunda sizlere yardımcı olmak isterim. Sakarya Ünv. Geyve MYO Bilgisayar Bölümü. Delphi - SQL üzerine bir çok projem ile beraber; ERP sistemleri ile ilgili bir çok çalışma yaptım. Programlama konusunda özellikle severek yaptığım için her türlü yeni bilgiye de aç bir insan olarak sürekli gelişmeye dayalı bir felsefem var. Bu nedenle büyük
Emre B.

Emre B.

2007 yılı bilgisayar mühendisliği bölümü mezunuyum, 2006 yılından bu yana ağırlıklı backend developer olarak , son 6.5 yılı türkiyenin en büyük bankalarının birinde olmak üzere çeşitli yazılım geliştirme ekipleri içerisinde yer aldım. Dotnet platformu ağırlıklı olmak üzere, oracle/sql mongodb, informatica gibi teknolojiler üzerinde tecrübelerim mevcuttur.Hali hazırda çeşitli danışmanlık ve uzaktan veya müşteri ortamında yazılım destek hizmetleri vermekteyim.
İnnolife Mekatronik Mühendislik Ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.

İnnolife Mekatronik Mühendislik Ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.

İnnolife Mekatronik Mühendislik ve Danışmanlık şirketi, 2013 yılında TÜBİTAK ve KOSGEB destekleri ve yaşam için inovasyon sloganıyla Dokuz Eylül Üniversitesi Teknokenti DEPARK bünyesinde kurulmuş bir akademisyen (spin-off) şirketidir.Arge ve inovasyon odaklı mekatronik, elektronik ve yazılım ürünleri, ürün prototipleme ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
Emrah A.

Emrah A.

Merhaba, İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. 4 senedir yazılım sektöründe çalışıyorum. Ana tecrübe alanım iOS olmakla birlikte Android ve back end de geliştiriyorum. Uzmanlık alanım mobilin her katmanı olsa da kendimi mobille sınırlamıyorum. Aynı zamanda web de geliştirebiliyorum. Aldığım projeleri iyi planlar, titizlikle çalışır ve bitiririm. Her türlü yazılım projenizi hayata geçirme konusunda güvenebileceğiniz adreslerden biriyim. Teşekkürler.
Özge Ö.

Özge Ö.

Bir Yazılım Mühendisi olarak, istediğiniz sektörde , sizin isteklerinize uygun olarak dilediğiniz platformda yazılım geliştirmesi ve desteği sağlamaktayım.
Alper Tunç E.

Alper Tunç E.

Merhaba bir yazılım firmasında full-stack developper olarak çalışmaktayım.Bilgisayar mühendisiyim.Aktif olarak önemli projelerde görev almaktayım.
Emre B.

Emre B.

İstenilen tüm plc grubu ile program yazılabilir yapmak istediğiniz makina veya uygulama için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.
Burak S.

Burak S.

Sakarya Üniversitesi nde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. C++ ve C# eğitimi aldım. Halen kendimi bu dillerde geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Web Tasarım eğitimi de aldım. Html,Css ve Javascript te kendimi geliştiriyorum. Javascript te biraz eksiğim olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden ona ağırlık veriyorum. Yapabileceğim İşler: -Programlamaya Giriş Ödev Yapımı -Nesneye Dayalı Programlama Ödev Yapımı -Web Sitesi Tasarım Yapımı -Web Sitesi Yapımı (Tasarım yapımında daha iyiyim.) -Web T
Cansu K.

Cansu K.

Bilgisayar mühendisiyim. Tarim Bakanlığı, şehir hastaneleri hbys, roketsan ve bazı bireysel işlerde olmak üzere 4 yıllık iş deneyimim bulunuyor. Çoğunlukla C#, .net/.net core ve mvc ile wrb projelerinde bulundum. Farklı teknolojiler ile de çalışmaya hazırım. [In English] I have 4 years of experience. I worked with Tarim Bakanlığı, şehir hastaneleri hbys, roketsan and some individual projects. I mostly developed with C# windows desktop applications,web applications, .net/.net core and mvc.
İsmail Can G.

İsmail Can G.

Söylediğim üzere, isteyeceğiniz Web yazılımının gereksinimlerine ve ihtiyaçlarına göre bir yazılım dili seçip onunla yazıyorum. Örneğin bir blog ise; Wordpress, Codeigniter, Django gibi dillerde yazılabilir. Ama iş yükü ağır ve veri iletişimi sürekli gerçekleşecek ise, siteye ve projeye göre daha farklı diller tercih etmekteyim.
Akademi Teknoloji Noktam

Akademi Teknoloji Noktam

Ticari Muhasebe Programları kurulumu,eğitimi Market yazarkasa ve barkodlu terazi el terminali kurulumu ve bakımları. Tekdüzen muhasebe hesabı ve ticari paket ile muhasebe entegrasyon kurulumu E-fatura,E-defter kurulumu ve yönetilmesi, eğitlmesi mobil uygulamalar
Barış Ş.

Barış Ş.

Web sitesi, yazılım, işlevsel web sitesi, görüntü işleme, yapay zeka, veri işleme, veri analizi konularında çalışmalarım olmakla birlikte, web sitesi projem sipariş takip sistemi https://efecopy.biz web sitesi kullanımdadır.
Meteorum

Meteorum

METEORUM olarak 5 yıl boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren yazılım konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;
Ahmet U.

Ahmet U.

Bilgisayar ve notebook tamiri yapilir. Modem kurulumu wifi ayari vs wifi hizmetleri otellere veya isletmelere danismanlik yapilir. We sitesi veya sosyal medya alaninda tam yillik tecrubemle yardimci olabilirim. Not: her ise bakamam lutfen is hakkinda bilgi veriniz whatsup tercihimdir. Saygilar.
Mehmet  Y.

Mehmet Y.

Pratik Çözümler Geliştirmekte Ustayım. Bana sadece sorununuzdan bahsedin, çözümüm hoşunuza giderse ayrıntıları konuşabiliriz. Her türlü çözüm ortaklığına yatkınım.
Ömer K.

Ömer K.

C# konusunda 2009 dan beri büyük ölçekte bir iş yeri tecrübem var.İleri seviye yazılım eğitimleri aldım.Sürekli kendimi geliştiriyorum. Web proglama teknolojileri kullanarak işler yapıyorum.Kullanıcı dostu programlar yapmaya çalışıyorum.Tasarım ve kodlama konusunda uğraşmayı severim.
Oğuz Han T.

Oğuz Han T.

7 yıldır piyasada aktif olarak Java ve teknolojileri ile yazılım geliştirme tecrübesine sahip Bilgisayar Mühendisiyim. Geçmişimde hem java özel ders tecrübesi hem de web alanında, mobil uygulama geliştirme alanında büyük veya küçük işlerin ister bir parçası ister baştan sona anahtar teslim olsun her türden müşteri için yazılım geliştirdim, çözüm ürettim. Karşılıklı iletişim ve saygı çerçevesinde mevcut işinize talibim.
Çetintaş Yazılım Danışmanlık Ve Bilişim San. Hiz.

Çetintaş Yazılım Danışmanlık Ve Bilişim San. Hiz.

Yazılım dili ve çalışma platformu bağımsız özel yazılım çözümleri sunan şirketimiz, Proje tesliminden sonra eğitim, yazılım geliştirme ve destek faaliyetlerini düzenli sürdürmektedir. Doğrusu ne ise. sloganımızla 20 yıldır sektöre hizmet vermenin haklı grurunu yaşamaktayız. Her proje, proje yöneticilerimiz tarafından ince elenip sık dokunarak yazılım birimine verilip, kısa sürede yüksek verimle hayata geçirilmesi sağlanmaktadır.
Murat D.

Murat D.

Herkese Merhaba, Programlama dilleriyle küçüklükten beri içli dışlıyım. PHP ile tanışıklığım 2009 dan beridir var. Son 6 yıldır profesyonel olarak çalışıyorum. Şu anda PHP, Javascript dillerine odaklanarak geliştirme yapıyorum. Mesleğiniz ve eğitiminiz ne olursa olsun programlama öğrenmeye bir şans vermeniz gerektiğine inanıyorum. Yıllar geçtikçe dünyada kod yazıp okuyabilme oranı yıllar içinde orantısız olarak büyüyecek. Şu anda bildiğiniz üzere birçok öğrenci ortaokulda, lisede kodlama der
Mediderman

Mediderman

Mediderman leader of medical health travel tourism in iraq and in Turkey. End of 2017. Mediderman will be leader of medical health tourism in world wide.Mediderman is aware that undergoing a treatment is alarming for a lot of people so Mediderman cares all stage of medical travel to feel safe and peaceful of patients when foreign patients decide to come for treatment to Turkey. Mediderman sets treatment of patients in one of outstanding hospitals and follow up treatment continously .Addition
Enderun Global Bilgisayar Yazılım Ve E-ticaret Ve Gıda Sd

Enderun Global Bilgisayar Yazılım Ve E-ticaret Ve Gıda Sd

2008 yılında YEP Yazılım adı ile kurulan şirketimiz, ülkemizde ticari yazılım alanında yenilikçi ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile çalışma hayatına başladı. 3 yıl boyunca web yazılım ve e-ticaret yazılımları alanlarında profesyonel hizmet veren firmamız kendi sektörü içerisinde farklı kollarda çözümler geliştirerek çalışma hayatına devam etti. Kendi alanında sahip olduğu kalite standartları ile sektördeki yerini sağlamlaştıran Enderun Global, daima gelişme ve yenilikleri takibi odak noktasın
Oguzhan C.

Oguzhan C.

Web tasarım, Python, Django, Flask, PHP, WordPress, Drupal programlama, Linux sistem yönetimi, uygulama kurulumu, bakım ve taşıma, iyileştirme, IoT, Raspberry Pi, Arduino, bilimsel programlama (scipy, numpy, Matlab, matplotlib, NTLK, AI) Amazon Web Services, Google Cloud Platform ve diğer platformlar hakkında çalışma yapilmasi ve teknik destek. Platformlar arası taşıma, Veritabanı tasarımı, optimizasyon, bilgi guvenligi, PCI-DSS, GDPR, Network security,DC management, fully automated release met
Mocs

Mocs

Whatsapp 'tan Toplu Mail Atmak Istiyorsaniz Dogru yaziyi Okuyorsunuz Demektir. Limit olmaksizin sinirsiz sayida kisiye ulasmaniz mumkun.
Rasim Ö.

Rasim Ö.

Paket programımızin olmasının yanında;ihtiyaclara yonelik program geliştirme süreçleri firmamizin surekli yaptığı işlerdendir. Referanslarimiz için irtibata geçebilirsiniz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kenan Şahin
Yazılım Geliştirme   25/06/2020

Birçok insanla çalışma fırsatı buldum ama Birkan bey kadar işinin ehli,anlayışlı biriyle çalışmadım.Kendisi ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.Kendisine tekrar teşekkür ediyor sağlıklı günler diliyorum.

         
Duygu Bahat
Yazılım Geliştirme   17/06/2020

Çok memnun kaldım, konuyla alakalı da çalışmamızda her türlü soruma da yardımcı olduğu için çabasından dolayı teşekkür ediyorum.

         
ALİ FATİH YAZAR
Yazılım Geliştirme   01/05/2020

Kısa sürede istediğim proje teslim edildi ve açıklaması da yapıldı. İlginiz için tekrar teşekkürler Eyyüp Bey. 10/10

         
Alperen AKSOY
Yazılım Geliştirme   15/04/2020

Emre beyle laboratuvar verileriyle kalite kontrol sistemimizin optimizasyonu için bir yazılım hazırladık. Emre bey öncelikle programın içeriğini anlamak için yoğun bir şekilde ilgi gösterdi ve beni şaşırtan bir şekilde programın genel hatlarını çözdü. Daha sonra programın her aşamasında yoğun bir şekilde mailleşerek gerekli ayarlamaları ve düzenlemeleri yaptık. Bir kaç günümüzü de programda ortaya çıkabilecek sorunları görmek için deneme aşamasıyla geçirdik ve Emre bey ortaya çıkan hataları hemen çözdü. Hatta konuyu en çok bilen kişi ben olmama rağmen benden önce bazı hesap ve mantık hatalarını çözdü. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

         
Hüseyin Dulgar
Yazılım Geliştirme   07/02/2020

Projemde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Çok iyi bir firma. insanları dinleyip anladıktan sonra projenin oluşumundaki çabaları anlatılmaz.

         
Mustafa Zengin
Yazılım Geliştirme   27/12/2019

Mrh Öncelikle Emre Bey e emeğinden dolayı çok teşekkür ederim. İşini severek yapan, yeniliklere açık, araştırmacı ve hızlı projeler üreterek sonuç odaklı çalışan dürüst ve samimiyetinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Hayatın boyunca başarılarının devamını dilerim...

         
Selim Güçver
Yazılım Geliştirme   10/11/2019

Ahmet bey Yazılım konusundaki etkinliği çok iyi, arkadaşımızın bilmediği konu yok, Bilişim alanında rahatlıkla danışmaklık alabilirsiniz

         
Alaettin Çelik
Yazılım Geliştirme   02/03/2019
gallery thumbnail

Kadir bey ile tanışmak ve iş yapmak çok güzeldi,işine hakim ve özenli bir insandı.İstediğimi fazlası ile yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz