4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

5.536 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Yazılım Geliştirme Firması

Emre B.

Emre B.

2007 yılı bilgisayar mühendisliği bölümü mezunuyum, 2006 yılından bu yana ağırlıklı backend developer olarak , son 6.5 yılı türkiyenin en büyük bankalarının birinde olmak üzere çeşitli yazılım geliştirme ekipleri içerisinde yer aldım. Dotnet platformu ağırlıklı olmak üzere, oracle/sql mongodb, informatica gibi teknolojiler üzerinde tecrübelerim mevcuttur.Hali hazırda çeşitli danışmanlık ve uzaktan veya müşteri ortamında yazılım destek hizmetleri vermekteyim.
Emre B.

Emre B.

Mobil ve masaüstü yazılımları geliştirilebilir. Konya selçuk üniversitesi mezunuyum. Yüksek lisans eğitimime devam ediyorum 2.5 yıllık mobil yazılım deneyimim mevcut.
OZSOFT®

OZSOFT®

2005 Yılından beri sadece Türkiye'de değil Dünya çapında binlerce sektöre hizmet vermekteyiz. Yenilenen Teknolojiye ayak uydurup müşterilerimizin dijital ayaklarını güçlendiriyoruz. 1.500'den fazla müşterimizin tercih sebebi olduğumuz için teşekkür ederiz.
Mansur Emin K.

Mansur Emin K.

Android veya yazılımda ürün meydana çıkarmak için okuldan aldığım eğitimle sizlere yardımcı olmak ve kendime deneyim katmak istiyorum,ayrıca giriştiğim işi sonlandırmayı kendime hedef biçerim.
Tonay E.

Tonay E.

1 yıldır Turkcell Global Bilgi firmasında çalışmaktayım. Çağrı merkezi yazılımları geliştirmekteyim. Web teknolojileri ve C# dilini kullanmaktayım. JavaScript, HTML, CSS, ASP.NET, ASP.NET MVC gibi teknolojilere hakimim. İşten kalan zamanlarımda size hizmet vermeye hazırım.
Kerim Enes Y.

Kerim Enes Y.

3 yildir elektronik sektorundeyim. Linux ortaminda ve freertos ortamlarinda projeler gelistirdim. C++ C uzerinde calistim. Video aktarimin da ve goruntu isleme alanlarinda projeler yaptim. Linux alaninda projelerinizi kolaylikla gelistirebilmeniz icin yardimci olurum.
Burak K.

Burak K.

1991 Doğumluyum, Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı 2012 Mezunuyum ayrıca Anadolu Üniversitesi Web Tasarımı Ve Kodlama Bölümü okumaktayım. Bildiğim Diller ( C# , Asp.net, Html,Javascript,Php) Mobil(Android ve IOS) Şuan Cebsoft firmasında Çalışmaktayım ,
Akademi Teknoloji Noktam

Akademi Teknoloji Noktam

Ticari Muhasebe Programları kurulumu,eğitimi Market yazarkasa ve barkodlu terazi el terminali kurulumu ve bakımları. Tekdüzen muhasebe hesabı ve ticari paket ile muhasebe entegrasyon kurulumu E-fatura,E-defter kurulumu ve yönetilmesi, eğitlmesi mobil uygulamalar
Ömer K.

Ömer K.

C# konusunda 2009 dan beri büyük ölçekte bir iş yeri tecrübem var.İleri seviye yazılım eğitimleri aldım.Sürekli kendimi geliştiriyorum. Web proglama teknolojileri kullanarak işler yapıyorum.Kullanıcı dostu programlar yapmaya çalışıyorum.Tasarım ve kodlama konusunda uğraşmayı severim.
Bizde Çok İş Var ( Ucuz Kaliteli Hizmet Alan)

Bizde Çok İş Var ( Ucuz Kaliteli Hizmet Alan)

Kurumsal Yazılım Geliştirme Hizmetleri Kurumsal Web Geliştirme Hizmetleri Özel Yazılımlar Kurumsal Bilgisayar ve Yazılım Bakım ve Onarım
Fsw

Fsw

Fikir aşamasından projeleriniz alınır hazırlanır paketlenir kurulumu yapilip egitimi verilip size teslim edilir
Lusemta

Lusemta

Lusemta yazılım , firmaların ihtiyaçlarına özel , Endüstrü 4.0 yolculuğunda üretimlerini artırmak amacıyla tüm üretim süreçlerinin kontrolünü yapan yazılımlarla birlikte iş ve personel takibinin pratik bir şekilde yapılabileceği kurumsal firma yazılımları üretmektedir. Bunun yanında dijital pazarlama (Google Adwors Yönetimi , Sosyal Medya Reklam Yönetimi) hizmeti veren Lusemta , E-ticaret sistemleri , Sosyal Medya Yönetimi , Arama motoru Ompimizasyonu (SEO) ve Web Tasarmı gibi verdiği h
Kodhub

Kodhub

Kodhub - Freelancer ekibi 2014 yılında 4 arkadaş tarafından kurulmuştur. Amacı oluşturdukları projelerini hedefledikleri kitlelere ulaşmasını sağlamaktır. Ayrıca müşterileri içinde proje geliştiren kodhub ekibi piyasa düzeyinde 20+ projeye katkıda bulunmuştur.
Aydın İnşaat Cemil Aydın

Aydın İnşaat Cemil Aydın

Kendine güvenen, sosyal ve girişimci ruha sahip çalışmayı çok seven bir adayım. Bazı engeller her şeye engel değildir.
Awaresol

Awaresol

Yazılım ihtiyaçlarınızı, standartlara uygun, kaliteli projeler ve bütçe dostu ücretler ile gerçekleştiriyoruz.
Viyan Yazılım

Viyan Yazılım

PROFESYONEL EKİBİMİZLE FİRMA VE ŞAHISLARA WEB SİTE(KURUMSAL KİMLİK),E-TİCARET PAKETLERİ VE HER TÜRLÜ YAZILIM İŞLERİNİ 7 24 TEKNİK DESTEKLE SAĞLAMAKTAYIZ.
Bora C.

Bora C.

Delphi , Visual Basic , VB.NET , C#.NET , JAVA EE Yazılım geliştirme teknolojilerinde uzmanım bir çok küçük , orta ölçekli işletmeye otomasyon entegrasyon ,mobil saha takip ve konuya özel proje geliştiridim son 1 yıldan beri Android Projeler geliştiriyorum gelen projeler uygun şartlar sağlandığında %100 başarıyla tamamlanır. Zaman benim için önemli zamanı iyi kullandığımı düşünüyorum.
Tarık  I.

Tarık I.

Merhaba ben, Html5, Css, Javascript, Jquery ve Bootstrap kullanarak responsive web tasarımı yapabilirim. Ayrıca ASP. NET de MVC teknolojisini kullanarak web sitenizi programlayabilirim. .NET, C#, OOP, Entity Framework, Linq, T-SQL konularına hakimim.
Pervane Yazılım

Pervane Yazılım

Visual Studio.Net c# kullanarak proje bazlı yazılım yapıyorum. Perakende sektörüne yönelik barkod ve depo otomasyonu ile 12 yıllık bir tecrübeye sahibim. Mikro, Netsis ve Logo ticari paket programlarına proje bazlı ara yazılımlar yapıyorum. Market ve Mağazacılık uygulamam mevcut.
Mutasyon Bilişim

Mutasyon Bilişim

Sektörel, Firmalara Özel veya Kişisel anlamda belirli bir senaryoya göre web ve windows tabanlı butik yazılımlar geliştiriyorum. ERP - CRM, Komplike yazılımlar, modüler yazılımlar, yardımcı yazılımlar, yapay zeka, cihaz programlama alanında geliştirmiş olduğum yazılımlarım mevcut. Geliştirmiş olduğum bazı projelerle; Tübitak Ege Birinciliği, Özel Aydın Üniversitesi Altın Madalya, Güney Kore Uluslararası bir yarışmada Teknoloji alanında Dünya 3. lüğü (2012), Tayvan Uluslararası bir yarı
Elit Yazılım Hizmetleri Bilişim

Elit Yazılım Hizmetleri Bilişim

Yazılım sektöründe uzun zamandır çalışmış arkadaşların bir araya gelerek kurduğu genç yenilikçi ve dinamik bir şirketiz. projelerinizi güvenle verebilirsiniz.
Nobel Yazılımcılık

Nobel Yazılımcılık

Nobel Programcılık 5 yıllık tecrübesi ve usta eleman kadrosuyla hizmetinizde. Ulusal ve uluslararası alanda birçok dereceyi elde eden Nobel Programcılık, bütçenize en uygun şekilde özgün yazılım geliştiriyor. Ruhsat ve inşaat tablosu otomasyonu gibi özel uygulama ve sistemler geliştirilerek işlerinizi kolaylaştıracak hale getirilebilir. Mekatronik ve mekanik üzerine de çalışan Nobel Programcılık; robot eğitim kitleri (çizgi izleyen robot, engelden kaçan robot ve onlarcası), elektronik ve roboti
Denge Yazılım Bilgisayar Ve Elektronik

Denge Yazılım Bilgisayar Ve Elektronik

Barkod otomasyonları üzerine uzman kadrosu ve fabrikalara ve işletmelere özel yazılımlar geliştiren, özel isteklere yazılım geliştirmesi yapılabilen, mobil uygulama,mikro controller yazılım gibi hizmerleri barındırır. İşletmelerin ve kurumların yıllık bakım sözleşmesi ile bakımları servisleri.
Levent Anıl Ö.

Levent Anıl Ö.

Uzun yıllardır birçok platformda yazılım geliştiriyorum. İsteğe göre, özel uygulama geliştirebilirim.
Caner Ç.

Caner Ç.

Ruby on Rails ve Javascript Frameworklerinde tecrübeliyim. Angular, Node, Mongodb kullanrak çeşitli proglere geliştirdim. İlgilenenlere CVmi gönderirim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Zengin
Yazılım Geliştirme   27/12/2019

Mrh Öncelikle Emre Bey e emeğinden dolayı çok teşekkür ederim. İşini severek yapan, yeniliklere açık, araştırmacı ve hızlı projeler üreterek sonuç odaklı çalışan dürüst ve samimiyetinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Hayatın boyunca başarılarının devamını dilerim...

         
Yazılım Geliştirme   25/12/2019

Tekin Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Hizmeti alırken ve sonrasında bile bana çok yardımcı oldu . Başarılı .

         
Selim Güçver
Yazılım Geliştirme   10/11/2019

Ahmet bey Yazılım konusundaki etkinliği çok iyi, arkadaşımızın bilmediği konu yok, Bilişim alanında rahatlıkla danışmaklık alabilirsiniz

         
Alaettin Çelik
Yazılım Geliştirme   02/03/2019
gallery thumbnail

Kadir bey ile tanışmak ve iş yapmak çok güzeldi,işine hakim ve özenli bir insandı.İstediğimi fazlası ile yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Yazılım Geliştirme   31/10/2018

aldığım hizmetten çok memnun kaldım. sercan bey yaptığı işi özenle yapıyor. yazılım ile ilgili oldukça tecrübeli.

         
Fatih Özcan
Yazılım Geliştirme   29/09/2018

İstediğim bir geliştirmeyi hızlı ve güzel bir şekilde yaptı sağ olsun. Güvenle işinizi teslim edebilirsiniz.

         
İlke Bayrak
Yazılım Geliştirme   03/05/2017

Faruk Bey c# Konusunda gerçek bir deha . Buradaki arkadasların gerek bilgisi gerek tecrübesiyle ilk basvurması gereken kisi oldugunu düsünüyorum. Yardımlarınız için Teşekkürler Faruk Bey.

         
Yazılım Geliştirme   24/04/2017

Firmanıza talep bıraktığımdan bir gün sonra yazılımcı arkadaslar beni aradılar. Ofislerine gittim gayet güler yüzlü mütavazi bir şekilde karsıladılar. İstediklerimi anlattım. Hatta benim istemeyip de isteyebileceklerimide hesaba katarak çok kapsamlı bir program yapıp teslim ettiler. Hem hesaplı hem kaliteli bir program yapıp gününde teslim ettiler. FAYDA yazılım ekibine çok teşekkür ediyorum.

Yazılım Geliştirme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz