En İyi 10 Antalya 3D Baskı Firması

4 3D Baskı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 15 3D Baskı Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
3dfigureshop

3dfigureshop

3D Baskı · Muratpaşa, Antalya
Hayalini kurup da ulaşamadığınız her türlü 3d tasarımlar, oyun dizi karakterleri, kabartma resim, obje ve bulunması zor olan parça işler istediğiniz her şey ister size ait tasarımların baskısını alırım isterseniz bizim size vereceğimiz tasarımlardan beğendiklerinizi basabilirim. Beyaz, sarı, kırmızı, mor, mavi, gri, siyah, kahve ve ten. Renklerinden istediğiniz renklerde baskı alabilirsiniz daha farklı renklerde isterseniz de talep edebilirsiniz. Maksimum baskı boyutlarımız. 30 cm - 30 cm - 4
Kaan  Atlıhan

Kaan Atlıhan

3D Baskı · Muratpaşa, Antalya
3D renkli baskı sistemimiz ile bütün hayallerinizi gerçeğe dönüştürülmesi artık hayal değil. Mimari, obje, hatta insan figürleri yapabiliriz. Detaylı bilgi için beklemeyin iletişime geçin.
Emre T

Emre T

3D Baskı · Muratpaşa, Antalya
İç mimarlık son sınıf öğrencisiyim. Hazır model baskılar tercihimdir. Fakat tasarım ve baskı için hazırlık da yapabilirim. Özellikle mimari projeler ve endüstriyel tasarımlarda tecrübeliyim.
Muhammet Ali Çiftci

Muhammet Ali Çiftci

3D Baskı · Manavgat, Antalya
Kaliteli filamentlerle 3D Baskı hizmeti veriyoruz. Sipariş verirken STL dosyası gerekmektedir. Ayrıca katman kalınlığı, yoğunluk, yapılacak malzeme cinsi, hız(mm/s) , ürünün boyutlarını da seçebilirsiniz. Siparişinizi en iyi şekilde yapacağız. Website : https://www.3dbaski.xyz/ İnstagram : https://www.instagram.com/kodama3dprinting/
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Faruk Ü.
3D Baskı   09/04/2021

Teşekkürler. Benim hiçbir şey yapmama gerek kalmadı, Murat araştırıp bulmuş gerekli 3D modeli. Konuştuk, hemen baskıyı aldı ve gönderdi. Ellerine sağlık.

         
Melis Y.
3D Baskı   22/03/2021

Gökhan bey çok ilgili ve işini bilen biri, sorduğum tüm sorulara sabırla cevap verdi. İşin yapılması konusunda da çok hızlı geri dönüşü oldu. kesinlikle çalışmanızı tavsiye ederim.

         
Mehmet A.
3D Baskı   17/03/2021

Sitedeki en uygun fiyatı sundu. Ürünler gayet kaliteli. İki gün içerisinde teslim aldım. Tavsiye ederim.

         
Mert A.
3D Baskı   28/02/2021

Oldukça ilgili bir üretici. İşini hakkıyla ve hızlı bir şekilde yapıyor. Gerektiğinde yardımcı olmaktan çekinmiyor. Kesinlikle tekrar çalışacağım. Herkese tavsiye edecegim bir kişi.

         
Ömer O.
3D Baskı   21/01/2021

Makul fiyat verdi, temiz ve özenli iş çıkarıldı, işini zamanında teslim etti, kesinlikle tavsiye ederim.

         
Abdullah A.
3D Baskı   09/01/2021

Verilen hizmetten çok memnun kaldım. Hem ürün kalitesi çok iyi, hem de söz verilen zamanda gönderildi. Yine benzer bir işim olursa kesinlikle tercih ederim.

         
Uğur S.
3D Baskı   07/12/2020

Gerek platform gerek telefon ile hızlı geridönüş yapıyor ayrıca ulaşıp bizzat fikrini alabiliyorsunuz bu işlerle ilgili fazla bilgiye sahip değilseniz çok güzel bilgilendirme yapıyor.Fiyat olarak gerçekten makul,hızlı baskı süresi ve kargolama.Tam olarak beklediğim ürün geldi çok ufak 1000 kum değerine sahip bir zımpara ile mükemmel sonuç aldım.Elinize emeğinize sağlık.

         
Halil D.
3D Baskı   02/10/2020

Hem uygun fiyat verdi. Hemde hızlı çözüm. Güvenilir ve iletişimi iyi. Tavsiye ederim. Bundan sonra 3d baskı projelerim için fahiş fiyatlar ödemek zorunda kalmayacağım :)

3D Baskı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz