En İyi 10 Antalya 3D Baskı Firması

4 3D Baskı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 12 3D Baskı Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Muhammet Ali Çiftci

Muhammet Ali Çiftci

3D Baskı · Manavgat, Antalya
Kaliteli filamentlerle 3D Baskı hizmeti veriyoruz. Sipariş verirken STL dosyası gerekmektedir. Ayrıca katman kalınlığı, yoğunluk, yapılacak malzeme cinsi, hız(mm/s) , ürünün boyutlarını da seçebilirsiniz. Siparişinizi en iyi şekilde yapacağız. Website : https://www.3dbaski.xyz/ İnstagram : https://www.instagram.com/kodama3dprinting/
3dfigureshop

3dfigureshop

3D Baskı · Muratpaşa, Antalya
Hayalini kurup da ulaşamadığınız her türlü 3d tasarımlar, oyun dizi karakterleri, kabartma resim, obje ve bulunması zor olan parça işler istediğiniz her şey ister size ait tasarımların baskısını alırım isterseniz bizim size vereceğimiz tasarımlardan beğendiklerinizi basabilirim. Beyaz, sarı, kırmızı, mor, mavi, gri, siyah, kahve ve ten. Renklerinden istediğiniz renklerde baskı alabilirsiniz daha farklı renklerde isterseniz de talep edebilirsiniz. Maksimum baskı boyutlarımız. 30 cm - 30
Kaan  Atlıhan

Kaan Atlıhan

3D Baskı · Muratpaşa, Antalya
3D renkli baskı sistemimiz ile bütün hayallerinizi gerçeğe dönüştürülmesi artık hayal değil. Mimari, obje, hatta insan figürleri yapabiliriz. Detaylı bilgi için beklemeyin iletişime geçin.
Emre T

Emre T

3D Baskı · Muratpaşa, Antalya
İç mimarlık son sınıf öğrencisiyim. Hazır model baskılar tercihimdir. Fakat tasarım ve baskı için hazırlık da yapabilirim. Özellikle mimari projeler ve endüstriyel tasarımlarda tecrübeliyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mehmet D.
3D Baskı   19/01/2021

Yapmakta olduğum lazer kesim makinesi için gerekli olan parçaları uygun fiyata hızlı bir şekilde ürettiği için Hüseyin beye çok teşekkür ederim. Eğer işim düşerse yine sizinle çalışacağım.

         
Yağmur Ö.
3D Baskı   24/12/2020

Gerçekten çok kısa bir sürede çok güzel bir maket geçti elime, oldukça yardımcı oldu Hüseyin Bey kesinlikle tavsiye ederim.

         
Recep S.
3D Baskı   21/12/2020

Ramazan bey oldukça ilgiliydi. 3D baskıları hızlı ve oldukça temiz bir şekilde bizzat kendisi teslim etti. Kullanım alanınıza göre size güzel çözümler sunuyor kendisi. Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Gökhan B.
3D Baskı   08/12/2020

Fiyat olarak çok uygun kalitesi ve ilgisi de çok iyi. Baskılar iyi bir şekilde paketlenmiş ayrıca küçük parçalardan kaybolursa diye fazladan da basmış Çok memnun kaldım. Devamında başka siparişlerimde oldu. Gönül rahatlığıyla çalışılabilir

         
Osman Y.
3D Baskı   05/12/2020

İlgili, yardımsever ve problem çözücü bir insan hem kişiliği hem de baskı hizmeti ile memnun kaldım. Başka baskılarda görüşmek üzere :))

         
Özcan S.
3D Baskı   02/12/2020

10 numara bir kardeşim işimden dolayı gitmeye fırsatım olmamasına rağmen kendisi üşenmeden istediğim malzemeyi getirerek teslim etti fiyatı da gayet makul diğer projelerimdede kendisiyle çalışıcam.

         
Halil D.
3D Baskı   02/10/2020

Hem uygun fiyat verdi. Hemde hızlı çözüm. Güvenilir ve iletişimi iyi. Tavsiye ederim. Bundan sonra 3d baskı projelerim için fahiş fiyatlar ödemek zorunda kalmayacağım :)

         
Serra E.
3D Baskı   29/09/2020

Zaman ve Fiyat konusunda çok yardımcı oldu. Aciliyetimi göz önünde bulundurarak her türlü desteği sağladı. Teşekkür ediyorum.

Diğer Popüler Hizmetlerimiz
3D Baskı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz