Hizmet Ver
3D Teknik Çizim

4 Antalya 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 322 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Antalya 3D Teknik Çizim için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 322 3D Teknik Çizim Uzmanı, Antalya içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan, Antalya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Antalya içinde yazılan 80 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 244 kişi Antalya 3D Teknik Çizim için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Antalya 3D Teknik Çizim Uzmanı

Mehmet A. photo

Mehmet A.

09.12.2020

3D Teknik Çizim · Serik, Antalya

Mehmet Akif Ersoy üniversitesi mimarlık bölümü 2022 mezunuyum . Freelance olarak , mimari proje ve 3D görselleştirme yapmaktayım .

İNAN E. photo

İNAN E.

11.09.2023

3D Teknik Çizim · Muratpaşa, Antalya

Merhaba, İzmir Yaşar Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. Freelence olarak 3 boyutlu mimari cephe, peyzaj, iç mekan tasarımı, iç mimari detay çizimi ve mimari proje çizimi yapıyorum. AutoCAD, 3dsMax. Corona Render ve Photoshop programlarını iyi derecede kullanmaktayım. Sektörde edindiğim yaklaşık 10...

Mustafa E. photo

Mustafa E.

22.08.2023

3D Teknik Çizim · Döşemealtı, Antalya

Karadeniz Teknik Üniversitesi 2012 yılında mezun oldum. 11 senedir mühendislik hizmeti veriyorum. Sektörde makine tasarımı vd imalatı (zincir makinesi, homojenizatör, chicken fryer), paslanmaz sac cnc kesim büküm işlemleri, talaşli imalat (torna, freze, borverk) konularında tecrübe sahibiyim.

Selen G. photo

Selen G.

28.02.2023

3D Teknik Çizim · Konyaaltı, Antalya

Farklı sektörlerde uzun zamandır çalışmış ve tasarım yapmış bulunmaktayım. Mimari iç mimari ve peyzaj alanlarında çizim yapabilmekteyim. ( Plan, 3d çizim, kesit ,görünüş)

Berat A. photo

Berat A.

17.07.2023

3D Teknik Çizim · Muratpaşa, Antalya

Mimarlık son sınıf öğrencisiyim.Şimdiye kadar aldığım renderlardan genelde iyi dönüşler aldım.Okuduğum yıllar boyunca sürekli mimarlık ofislerine 3boyutlu modelleme ve render hizmeti verdim.Bana yolladığınız autocad çizimlerinden başlayarak projenizi 3 boyutlu yaşayan bir görsel haline...

Mehmet Ali G. photo

Mehmet Ali G.

24.06.2023

3D Teknik Çizim · Alanya, Antalya

Her çeşit 2d ve 3d modellemeler teknik resimler tasarlanır ekip ruhunu bilen ve tasarım işinde 5 yıl çalışmış deneyimlere sahip birisiyim.

Hakan A. photo

Hakan A.

18.12.2020

3D Teknik Çizim · Muratpaşa, Antalya

Autocad programında her türlü çizim, rölöve, hakediş çizimlerini, sketchup programında ufak çaplı 3 boyutlu çizimlerinizi kısa süre içerisinde teslim ediyorum.

Ruken Y. photo

Ruken Y.

05.08.2020

3D Teknik Çizim · Kepez, Antalya

Merhaba ben peyzaj mimarıyım. Autocad, sketchup, lumion, photoshop, illustrator uygulamalarini aktif olarak kullaniyorum. Profesyonel 3d mimari animasyonlari için bana ulasabilirsiniz

Mehmet K. photo

Mehmet K.

04.10.2016

3D Teknik Çizim · Muratpaşa, Antalya

3D Tasarım. iç-dış mekan, Peyzaj, apartman, prefabrik ev, villa vs projelerinizi isteğiniz doğrultusunda tasarlıyoruz. Fiyat ve zaman konusunda endişeniz olmasın. Dilerseniz cep telefonuyla detaylı bilgilendirme yapılır.

İsmail E. photo

İsmail E.

05.11.2020

3D Teknik Çizim · Muratpaşa, Antalya

Merhaba, 10 senelik tasarım ve render tecrübemle profesyonel ve foto-gerçekçi mimari görselleştirme işlerinizi hızlı ve kaliteli bir biçimde gerçekleştiriyorum. Örnek görseller için galeriyi inceleyebilirsiniz.

Yunus U. photo

Yunus U.

10.10.2021

3D Teknik Çizim · Finike, Antalya

Merhabalar İnşaat Tek. mezunuyum.Harçlığımı karşılamak ve aynı zamanda kendimi geliştirmek için biraz amatör biçinde 3D mimari modelleme yapmaktayım. Uygun fiyatlara modelleme yapabilirim.

Hakan B. photo

Hakan B.

01.03.2021

3D Teknik Çizim · Manavgat, Antalya

Uzun yıllardır edindiğim yurt içi ve dışı tecrübe ile gerek mimari gerekse endüstriyel tasarım ve vray & corona render motorları ile realistik görselleştirme alanında çok çeşitli bir yelpazede freelance olarak hizmet vermekteyim. Bu alanda kafa karıştıran ve süreci uzatan bir çok eğitim bulunmakta,...

Hüseyin E. photo

Hüseyin E.

20.09.2021

3D Teknik Çizim · Muratpaşa, Antalya

Makine Mühendisliği 4.sınıf öğrencisi olmakta Catia ve Solidworks aktif olarak kullanmaktayım.

CEM İPEK MİMARLIK İNŞAAT LTD.ŞTİ photo

CEM İPEK MİMARLIK İNŞAAT LTD.ŞTİ

13.06.2020

3D Teknik Çizim · Muratpaşa, Antalya

2004 yılında Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun olan Cem İPEK, Uluslar arası Türk İnşaat Firmalarının, Rusya ve BDT ülkelerindeki büyük ölçekli projelerde sekiz yıl mimar olarak görev almıştır. Yurtdışında kazandığı deneyimlerini Türkiyede değerlendirmek adına 2012 yılında ^ CEM İPEK...

Samed Barbaros E. photo

Samed Barbaros E.

26.10.2022

3D Teknik Çizim · Muratpaşa, Antalya

Ben üniversite okuyorum geçimim için lazım 2 kişiyiz işinizi daha hızlı ve daha güzel yaparız

Tacettin Taha Y. photo

Tacettin Taha Y.

23.05.2022

3D Teknik Çizim · Kepez, Antalya

Antalya Mesleki ve Teknik Lisesinden mezun oldum. Cnc Bölümünden. 3 sene Solidworks ve Autocad dersleri aldım. 2D Autocad alanında kurslara gittim ve dereceyle bitirdim. Elimde sertifikalarım da var. 3D Solidworks, SolidworksCam alanında kurslara gittim. Dereceyle bitirdim. Elimde sertifikalarım...

Emre T. photo

Emre T.

21.12.2020

3D Teknik Çizim · Kaş, Antalya

Öncelikle merhaba, benim adım Emre Talay. Antalya'nın Kaş ilçesinde doğdum ve yaşıyorum. 2020 yılında Karabük Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği bölümünü başarı ile tamamladım. SolidWorks üç boyutlu tasarım konusunda kendime güveniyorum.

Murat S. photo

Murat S.

24.11.2020

3D Teknik Çizim · Muratpaşa, Antalya

Merhaba, 10 senelik tasarım ve render tecrübemle profesyonel ve foto-gerçekçi mimari görselleştirme işlerinizi hızlı ve kaliteli bir biçimde gerçekleştiriyorum. Örnek görseller için galeriyi inceleyebilirsiniz.

Buse E. photo

Buse E.

26.04.2023

3D Teknik Çizim · Alanya, Antalya

Makine mühendisliği öğrencisiyim çizim konusunda iyiyim. El çizimi veya bilgisayar farketmez.

Betul B. photo

Betul B.

11.07.2021

3D Teknik Çizim · Manavgat, Antalya

Merhaba, Ben Betül. Mimari 3D modelleme & render alma işlemleri başta olmak üzere; ✦Kavramsal tasarım, ana planlar ve sunum grafikleri, ✦CAD çizimleri (şematik, tasarım geliştirme ve mimari detay çizimleri), ✦Bitkisel tasarım, peyzaj stratejileri ve ihtiyacınız olan diğer peyzaj mimarlığı...

Gökçen T. photo

Gökçen T.

08.12.2020

3D Teknik Çizim · Muratpaşa, Antalya

*3D modelleme ve görselleştirme üzerine hizmet vermekteyiz. *İç mekan ve dış mekan projelerinizi profesyonel olarak detaylı modelleyebiliriz. *Yüksek çözünürlük ile gerçekçi görselleri tarafınıza sunuyoruz. *Fiyatlandırma işin çeşidine ve boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Sınırlara meydan...

Kemer Organizasyon photo

Kemer Organizasyon

24.12.2017

3D Teknik Çizim · Kemer, Antalya

3 DMAX MODELLEME YE YENİ BAŞLADIM. BU YÜZDEN CÜZZİ MİKTARLARDA ÇİZERİM. BÖYLELİKLE KENDİMİ DE GELİŞTİRMİŞ OLACAĞIM.LÜTFEN BENDEN TEKLİF ALMADAN KARAR VERMEYİN.BANA BİR ŞANS VERİN

Emirhan Ş. photo

Emirhan Ş.

10.03.2022

3D Teknik Çizim · Muratpaşa, Antalya

İç mimari sektöründe 9 yıldır tasarım ve uygulama alanlarında çalışmaktayım. 3d görselleştirme ve imalat uygulama autocad çizimlerinde çalıştığım gibi sizlere projelerinizde anahtar teslim uygulama konusunda da yardımcı olabilirim.

Muazzez E. photo

Muazzez E.

22.10.2021

3D Teknik Çizim · Döşemealtı, Antalya

Ben Muazzez Emir, 2021 Haziran ayında Antalya Bilim Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun oldum. Eğitim hayatım boyunca bakış açımı ve vizyonumu oluştururken araştırma ve yenilikçi yönümü geliştirme, bir çok takımda yer alma ve birlikte üretebilme fırsatım oldu. Genç bir mimar olarak tüm...

Ahmet Alperen A. photo

Ahmet Alperen A.

16.01.2022

3D Teknik Çizim · Kumluca, Antalya

Solidworks programı kullanarak tasarım animasyon ve temel düzeyde mühendislik hesaplamaları konusunda yardımcı olmak isterim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Antalya 3D Teknik Çizim Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Antalya 3D Teknik Çizim ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde 3D Teknik Çizim talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! 3D Teknik Çizim için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- 3D Teknik Çizim talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  3D Teknik Çizim taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. 3D Teknik Çizim talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin 3D Teknik Çizim için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- 3D Teknik Çizim hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya 3D Teknik Çizim fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya 3D Teknik Çizim fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 25000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl