En İyi 10 Antalya Fizik Özel Ders Öğretmeni

4 Fizik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 142 Fizik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ferhat Coşkun

Ferhat Coşkun

Fizik Özel Ders · Kepez, Antalya
Armut kanalında Fizik Öğretmenleri içinde Türkiye’de 1230 kişi içinde 3. Sırada Antalyada 84 Fizik öğretmeni içinde memnuniyet anlamında 1. Sıralamaya sahibim. 2005 Yılı Fizik Mezunuyum ve 2008 de Master eğitimimi tamamladım. 16 Yıldır Dershane ve Kolej sektöründe yüksek başarı grafiği çizerek Türkiye derecesi için Efor sarfeden öğrencilerle özel çalışmalarım oldu ve olmakta. Özellikle Temel eksiği olan öğrencilerin % 100 başarı garantisiyle denilenleri ve metod takibi ile kolayca öğrenme sa
Ahmet Güzel

Ahmet Güzel

Fizik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya
25 yıllık fizik öğretmeniyim ve aynı zamanda TÜBİTAK Ulusal Fizik Olimpiyat Egitmeniyim .lise 9.10.11.ve 12 sınıf fizik ve tyt ayt fizik hazırlık ve üniversite fizik 1 .fizik 2 ,Mekanik , Dinamik Statatik dersleri vermekteyım. Öğrencilerin korkulu ruyası olan fızik dersinin mantığını öğreterek , fiziğin günlük hayatla ılışkisini kavratarak sevılır hale getırırım.Üniversıte sınavında fizik bölümü sorularında % 100 başarı oranını tutturan öğrencilere sahibim.Üniversite sınav
Lütfi  Esentekin

Lütfi Esentekin

Fizik Özel Ders · Serik, Antalya
Nokta atışlarla soruları seçiyor hangi konulardan soruların geleceğini önceden kestiriyor öğrenci arkadaşlarımızın fizik korkusunu yeniyoruz. Tıp mühendislik isteyen arkadaşlar dgru adrestesiniz:) Hertür seviyede özel ders veriyorum.(fen lisesi-Anadolu lisesi-düz ve sağlık lisesi) üniversite sınavında 2017 yılında sayısal Türkiye 16.sı Antalya sayısal birinci öğrencimdi. Yeni başarıları birlikte kazanacağım öğrenci arkadaşlarım buradayım ben :)
Caner Uyan

Caner Uyan

Fizik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
15 yillik kolej ve dersane tecrubem var, fizik dersini fazla formul kullanmadan akici ve basit anlatiyorum, turkiye derceli tip fakultesi, muhendislik kazanan ogrencilerim var tlf:
Aylin Oguz

Aylin Oguz

Fizik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
28 yıllık fizik öğretmeniyim. Bir çok özel kurumda (deshane ve okul) çalıştım. 7 yildir Antala Sınav Kolejinde çalışıyorum. 7. ve 8. sınıflara fen bilgisi 9. 10. 11. 12. Sınıflara ve mezun öğrencilere fizik dersi Ayrıca eğitim danışmanlığı ve öğrenci koçluğu çalışmalarını yüz yüze ya da online sürdürüyorum.
Kübra Nur Kazankaya

Kübra Nur Kazankaya

Fizik Özel Ders · Kepez, Antalya
Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik bölümü mezunuyum. Her seviyede fizik dersi verebilirim. Tyt, Ayt ve Kpss ye hazırlananlar önceliğimdir.
Mahir Sengun

Mahir Sengun

Fizik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
10 yıllık fizik öğretmeniyim. Çoğunu dershanede geciridim .fizikten başarılı olmak isteyenleri beklerim
Cengiz Erol

Cengiz Erol

Fizik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya
Merhaba .Antalyada Fizik lisede öğretmeniyim .deneyimimden faydalanmak istiyorsanız özel ders alabilirsiniz .
Hakan Kütaruk

Hakan Kütaruk

Fizik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Akdeniz Üniversitesi Fizik bölümünü 2013yılında başarıyla tamamladım. Fizik bilimine yönelik çalışmalarım ve egitimlerim hala devam etmektedir. Öncelikle Fizik dersine olan genel bakış açısının değişmesini ön yargılı yaklaşımı ortadan kaldırmak ve öğrencilere bu dersi hem günlük hayatımızın​ bir parçası olduğunu, hem de eğitimsel açıdan sevdirmek bu işin en başında gelmektedir. Birlikte çalışma fırsatı bulduğum her öğrencimin başarılarını en üst seviyeye ulaştırdım. Bu amaçlar doğrultusunda
Gökçe Yankaya

Gökçe Yankaya

Fizik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Hacettepe Üniversitesi, fizik mühendisliği mezunuyum. Orta okula,ilk okula ve lise 3 e kadar fen bilimleri, fizik ve matematik dersi veriyorum. Okul hayatınızı daha da kolaylaştıracak bilgi donanımına sahibim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Çisem T.
Fizik Özel Ders   08/01/2021

Fizik finalime az bi zamanım kalsada bütün konularımı ekaiksiz ve detaylıca bana öğretti. Gerçekten çok memnum kaldım. Kendisi çok sıcakkanlı bi hoca kesinlikle tavsiye ederim.

         
Şükran S.
Fizik Özel Ders   25/12/2020

Kızım Ayşe Hocam sayesinde fizik dersini daha çok sevdi.Bilgi ve donanımı mükemmel.Kendisine minnettarız.Armut uygulaması sayesinde kendisiyle buluştuk teşekkür ederizzz.

         
Buse B.
Fizik Özel Ders   12/12/2020

Fiziğe karşı olan tüm önyargım kırıldı diyebilirim. Mustafa hocayla geçirdiğimiz tüm dersler çok verimli ve eğlenceliydi.

         
Ezgi Y.
Fizik Özel Ders   25/11/2020

Hocam çok yardımcı oldunuz öncelikle size olan minnettarlığımı belirtmek istedim. Derslerde bilemediğim yerleri tekrar tekrar anlatıyor. Kafamda takılan yerlerde hep yardımcı oluyor. Attığım sorularda her zaman anında bana yardımcı oluyor. Kesinlikle öneriyorum... ☺️

         
Şebnem Ö.
Fizik Özel Ders   12/10/2020

Son derece odaklı, maksimum ilgili, özenli, sağlıklı iletişimde, ilham veren bir öğretmen, teşekkür ediyoruz

         
İrfan K.
Fizik Özel Ders   27/07/2020

Gerçekten aldığımız hizmetden oldukça memnun kaldık. Süreç boyunca Erman bey oldukça ilgili davrandı.

         
Sude Ç.
Fizik Özel Ders   06/06/2020

Daha önceki derslerimde fiziği anlamakta zorlanıyordum ama derslerim çok verimli geçti ve herkese öneriyorum.

         
Kaan A.
Fizik Özel Ders   02/06/2020

Fizik ve matematik konusunda oldukça bilgili, iletişimi kuvvetli ve sorularınıza pratik çözümler getiren biri

Diğer Popüler Hizmetlerimiz
Fizik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz