En İyi 25 Fizik Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Fizik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.291 Fizik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Fizik Özel Ders Öğretmeni

Hakan M.

Hakan M.

18 yıldır fizik öğretmenliği yapmaktayım. Müfredat ve konulara hakim bir öğretmen olarak fiziğin çok kolay ve yapılabilir bir ders olduğunu göstereceğimden emin olabilirsiniz. aktif fizik öğretmenliği yapmaktayım .ayrıca iki yayın evinin kitap, deneme çalışmalarını yapmaktayım.
Mehmet H.

Mehmet H.

25 yıldır eğitim sektöründe,dershane ve okullarda FİZİK ÖĞRETMENİ olarak öğrencilerime faydalı oldum.Ara sınıf takviye,TYT,AYT Hazırlık konularında uzmanım.Öğrencilerimin dersi öğrenmeleri ve memnuniyetleri önceliğimdir.
Bülent G.

Bülent G.

20 yıl özel okul ve dersane tecrübeli YGS-LYS de ilk100 de onlarca ilk 10000 de yüzlerce öğrencisi olan hocadan EZBERLEYEREK DEĞİL ANLAYARAK FİZİK ÖĞRENİN.
Hakan O.

Hakan O.

Merhaba Derslerimi, öğrenci merkezli, tam öğrenme modelinde ve yapılandırmacı yöntemlerle işliyorum. Uzun vadede devam edersek, işlenen konuların unutulmamasina yonelik tekniklerle ilerliyoruz. Bir dersimiz 120 dk sürer. Bu sürede Sığaçlar, momentum ya da çembersel hareket gibi bir konuyu öğrenci merkezli soru çözümleriyle beraber bitiririz. Ücret kıyaslaması yaparken lütfen verim ve kaliteyi göz ardı etmeyelim.  Konuları içlerinde eksik nokta kalmayacak şekilde işliyorum. Kaynak kitaplarda k
Ferhat C.

Ferhat C.

Armut kanalında Fizik Öğretmenleri içinde Türkiye’de 1230 kişi içinde 3. Sırada Antalyada 84 Fizik öğretmeni içinde memnuniyet anlamında 1. Sıralamaya sahibim. Yılı Fizik Mezunuyum ve de Master eğitimimi tamamladım. Yıldır Dershane ve Kolej sektöründe yüksek başarı grafiği çizerek Türkiye derecesi için Efor sarfeden öğrencilerle özel çalışmalarım oldu ve olmakta. Özellikle Temel eksiği olan öğrencilerin % başarı garantisiyle denilenleri ve metod takibi ile kolayca öğrenme sağlamaktayım. Re
Özcan H.

Özcan H.

10 yıllık özel ders tecrübesine sahibim. Her sınıf düzeyinden onlarca lise öğrencisiyle birebir çalışma imkanı buldum. İster okul derslerine yardımcı olma isterse de ygs-lys ye hazırlık noktasında öğrenciyi bulunduğu seviyeden yukarı çıkarma konusunda garanti veriyorum.
Çetin  T.

Çetin T.

Hacettepe Fizik Mühendisliği mezunuyum. TED Ankara Koleji lise kısmında 25 yıl Fizik öğretmeni olarak çalıştım. Bu 25 yılın son 5 yılında Fizik zümre başkanı olarak görev yaptım. TED de uzun yıllar IB ( International Baccalaureate ) sınıflarında ders verdim. 2010 yılında emekli oldum. 34 yıldır lise ara sınıf ve üniversite hazırlık öğrencilerine özel ders veriyorum. TED koleji ve diğer okullarda IB programını takip eden çok sayıda öğrencim var. İngiltere de A Level okuyan öğrencilerim var on
Necmettin  T.

Necmettin T.

20 yıldır özel ders veriyorum pratik yeni sisteme uygun ve zevk alarak tam öğrenirsiniz garantili öğrenme
Muhammet  D.

Muhammet D.

11 YILDIR FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ YAPMAKTAYIM. DERS KİTAP YA DA BOŞ KAĞIT İLE DEĞİL, 10-12 SAYFA CİVARINDA ÖZEL DÖKÜMANLA GELİRİM. YAZMAKLA VAKİT HARCAMADIĞIMIZ İÇİN 30 CİVARINDA SORU ÇÖZERİM. MEB MÜFREDATINA HAKİM OLDUĞUM İÇİN ÖĞRENCİMİN İHTİYAÇLARINI İYİ BİLİRİM. TYT-AYT KONUSUNDA UZMANIM. ***Lütfen isim üzerine tıklayıp özel fiyat teklifi alın.***
Savaş Ö.

Savaş Ö.

19 yıllık yüksek lisans mezunu fizik öğretmeniyim. Bu güne kadar her seviyede binlerce öğrenci ile çalıştım. Ekibimle beraber Tıp fakültesi,Eczacılık ve diş hekimliği kazandırmada uzmanlaştık artık.Temel matematik becerisi olmayan öğrencilerden tutun da üstün yetenekli öğrencilere kadar, meslek lisesinden tutun da fen liselerine , kolejlere ,Galatasaray Lisesi ne kadar her okuldan öğrencilerle çalıştım. Tıp eczacılık diş hekimliği mühendislik ve mimarlık kazandırdığım öğrencilerin sayısını bile
Fatih Y.

Fatih Y.

Master eğitimini fizik eğitimi üzerine yaptım.halen hacettepe üniversitesi fizik öğretmenliği alanı üzerine doktora yapmaktayım. Daha önce Fen ve Anadolu lisesi öğrencilerine Özel ders konusunda deneyimim olmuştur.Halen sınav okullarında fizik öğretmenliği ve editörlük yapmaktayım.
Erol H.

Erol H.

Fizik öğretmeniyim.25 yıllık ders tecrübem var. Değişen müfredata ve sınav sistemine hakimim.Unutmayalım ki bir konuyu bilmek ve anlatmak farklı şeylerdir. Fizik bilmek anlatmak için yeterli değildir.Nasıl ve ne kadar anlatacağınızı bilmeniz ve sevdirmeniz gerekir.Ben fizik anlatmayı seviyorum ve öğrencilerime yanlız öğretmeyi değil fiziği sevdirmeyi de vadediyorum.
Levent Y.

Levent Y.

15 yıllık dershane tecrübem bulunmaktadır. Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği mezunuyum. Deneyimli ve işinin uzmanı birisini arıyorsanız doğru yerdesiniz.
Dr. Yaşar  D.

Dr. Yaşar D.

Lisans ODTU İngilizce-fizik öğretmenliği, Doktora Eğitim Bilimleri-Egitim Yönetimi ve Planlaması. 20 Yıllık kolej ve kurs-dershane deneyimi. Yurtdışı ve yabancı öğrencilere ders verme tecrübesi. Her Düzeyde Fizik ve İngilizce Dersleri Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı
Dilara  B.

Dilara B.

Şu anda Kuzey Kolejinde fizik öğretmenliği yapmaktayım,aynı zamanda birebir dersleri vermekteyim. Geçmişte Ümraniye Final Temel Lisesi nde fizik öğretmenliği yaptım Açı Özel Öğretim Kursu nda 11.sınıf dersleri anlatmaktayım. Gazi üniversitesi Fizik Bölümü nü 1.cilikle bitirdim. Sonrasında ise Ankara Üniversitesi Fizik Mühendisliği nde yüksek lisansa başladım.
Erşah Ç.

Erşah Ç.

21 yıllık fizik öğretmeniyim.Fiziğin zevkli,nazlı ama aynı zamanda nankör bir ders olduğunu düşünüyorum.Ben zevk almanız için elimden geleni yaparım siz bana yardımcı olursanız.Yani fiziğin nazını çekerim diyorsanız ben hazırım.
Fatma Cagnur M.

Fatma Cagnur M.

Fizik dersini bir de benim anlatım tekniğimle başaracağınıza eminim ara sınıf ya da mezun fark etmez formülsüz fizik anlatım tarzım başarılı olacağız.
İrfan E.

İrfan E.

20 yıllık başarılı bir eğitim tecrübesine sahibim. Marmara Fizik öğretmenliği mezunuyum. Lise Fizik, ortaokul Fen Bilimleri ve Matematik dersleri veriyorum.
Fethi O.

Fethi O.

25 yıllık meb ve özel dershane tecrübesiyle öğrencilerin korkulu rüyası olan fizik dersini onların anlayacagı şekilde öğreten bir eğitimciyim.Öğrencilerle güzel iletişim kurarak nasıl başarılı olacaklarına rehberlik ederek hem ders korkusunu yenmelerini sağlıyor hemde gerçek anlamda başarı elde ediyoruz. Meslek hayatımda yüzlerce öğrenciyi bu şekilde hedeflerine ulaştırdım. Bu şekilde benden yardım isteyen sevgili öğrencilere ve velilere yardımcı olmaya hazırım.
Ece Y.

Ece Y.

Mühendisim ve şuanda yüksek lisans yapmaktayım. Lise öğrencilerine okula yardımcı ve TYT-AYT sınavlarına yönelik ders veriyorum. Başarılı olmak ve sıkılmadan öğrenmek isteyen öğrencilere ders verilir.
Bora Ç.

Bora Ç.

TYT, AYT, Lise Takviye, Üniversite Takviye (Fizik ve Mühendislik Bölümü Öğrencilerine) olmak üzere. Her düzeyde fizik dersi verilir.
Nermin G.

Nermin G.

24 yıllık dershane birikimine sahip fizik öğretmeniyim. Her seviyede, her öğrenciye sevdirerek fizik dersi anlatırım. Tecrübemi ve mesleki bilgilerimi kız öğrencilerimle paylaşmak isterim.Eğitim koçluğu sertifikam var.Ders ve ödev takibi ile başarıya doğru seviye gelişimini kontrol ederim.telefonda ayrıntıları görüşürüz
Kubilay H.

Kubilay H.

Ygs & Lys sınavlarına hazırlık için fizik dersi veriyorum. Dönem boyu ders verdiğim öğrenciye birçok kaynak bitirtirim. 11. ve 12. sınıf öğrencilerine Çoğunlukla ders veririm. Derste zamana ve disiplini çok önemserim. Öğrenciyi başarısı artması için zorlarım. sadece parasal konuya yaklaşmam öğrencinin başarısı asıl benim emeğimin karşılığıdır.
Ahmet G.

Ahmet G.

25 yıllık fizik öğretmeniyim..dersane ,anadolu lisesi ve fen liselerinde calistim. lise 9.10.11.ve 12 sınıf derslerı vermekteyım. Öğrencilerin korkulu ruyası olan fızik dersini onların seviyelerınde anlatarak sevılır hale getırırım.Üniversıte sınavında fizik bölümü sorularında % 95 başarı oranını tutturan öğrencilere sahibim.Üniversite sınavında Türkiye 50.cisi .,150cisi ve yüzlerce ilk bine giren öğrencilere ders verdim... Dersleri kendi ofisimde veriyorum.. özel durumlarda evlerede gid
Hacer K.

Hacer K.

15 yıldır dershane öğretmenliği ve yöneticiliği yapmaktayım. hatırlatmak isterim ki sınav sistemi tecrübe ister profesyonel eğitim ve koçluk şeklinde öğrenciye yardımcı olmaya çalışırım . öğretmen gibi değil de abla gibi öğrenci ile iletişim kurmayı tercih ederim . Ara sınıf öğrencileri için ise öüfrafat dpoğrultusında okula destek olabilirim .
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bera Gülerce
Fizik Özel Ders   17/10/2019

Ahmet hocadan aldığım ders benim için çok faydalı oldu. Dersimizin fizik konularında aklıma takılan yerleri çok iyi aydınlattı. Kesinlikle ders almaya devam edeceğim eminim gireceğim sınavda bu konularla ilgili hiç bir soruyu kaçırmayacağım. Teşekkür ederim Ahmet Hocam.

         
Deniz Şimşek
Fizik Özel Ders   05/10/2019

Hayatımda gördüğüm en iyi fizik ogretmenisiniz benim fiziğe karşı olan kati ve onyargili tavrimi degistirdinuz ve benim bile soru cozmemi fizikte konulari bitirmemi sagladiniz gercekten isinizin hakkini veriyorsunuz fizikte gercekten fedakarlik yapacak ve calismaktan korkmayacak herkes icin KESINLIKLE SANIYE HOCA!!!

         
. .
Fizik Özel Ders   28/09/2019

Hocamız gerçekten işinde çok iyi.Bizim gibi öğrenci olması derslerindeki samimiyeti de arttırıyor.Bir arkadaş gibi sohbet edip ders işleyebiliyorsunuz.Elinden gelen en iyi şekilde, mantığa dayalı anlatıp kişinin öğrenmesine büyük bir katkı sağlıyor.

         
İla Ber Eker
Fizik Özel Ders   22/07/2019

Bugün, Esat Hocamızla ilk Fizik dersimizi işledik... Hocamızın yapıcı tavrı, ders saatini geç sonlandırması konusundaki cömert anlayışı, akademik yeterliliği, yanında getirdiği ders materyalleri ve öğrenciyi teşvik edici özellikleri "Fizik dersini iyi ki Esat Hocadan almaya başladık!" cümlesini kurmamıza vesile oldu. Var olun Hocam...

         
Uzeyir Inceoglan
Fizik Özel Ders   24/06/2019

Hocamizin bize verdigi destekten oturu cok tesekkur ederim oncelikle insanligi ve mukemmel kisiligi ve birebir ogrencisiyle ilgilenmesi ve ogrencisi uzerindeki olumlu etkilerini gorunce ne kadar dogru bir tercih yaptigimizi gormus olduk bizden destegini esirgemeyen hocamiza cani gönülden tesekkur ederim

         
Tunahan Kara
Fizik Özel Ders   23/06/2019

Ahmet Hoca ile yaptigimiz derslerden kesinlikle memnunum. Bütün konulari anlamami sağladı ve bana fiziği sevdirdi.

         
Efd Koltuk
Fizik Özel Ders   22/06/2019

Hocamdan çok memnun kaldık. İzmir de Mert hocamı bulduk. Daha çalıştığımız hocalardan verim alamadık. Çocuğumuzla fazlasıyla ilgilendi. Değişimi bizde gördük. Mert hocamı tavsiye ederim.

         
ÖZGÜR ÜĞE
Fizik Özel Ders   15/06/2019

Samimi davranışı ve donanımlı bilgilerinden çok faydalandık oğlumuza verdiği destekten dolayı teşekkür eder sizlerede hiç düşünmeden iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Diğer Bilgiler
Fizik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz