En İyi 25 Fizik Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Fizik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.887 Fizik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Fizik Özel Ders Öğretmeni

Nursel S.

Nursel S.

İstanbul Üniversitesi fizik bölümü mezunuyum. 5 sene kadar dersane tecrübesine sonra şu an MEB de Anadolu Lisesinde kadrolu öğretmenim. 2003 den beri özel ders vermekteyim. Sigara kullanmıyorum. ders dışında da öğrencilerim ile sürekli iletişim halinde oluyorum biliyorum ki öğretmenini seven ve saygı duyan bir öğrenci çalışır ve çalışan öğrenci mutlaka başarır. eğitimi rehberlik devam ettirerek önce derse karşı ön yargıyı kırıp sonra bilgi ile donatıyorum. Referans gösterebilirim. Geniş b
Mehmet H.

Mehmet H.

25 yıldır eğitim sektöründe,dershane ve okullarda FİZİK ÖĞRETMENİ olarak öğrencilerime faydalı oldum.Ara sınıf takviye,TYT,AYT Hazırlık konularında uzmanım.Öğrencilerimin dersi öğrenmeleri ve memnuniyetleri önceliğimdir.
Ahmet H.

Ahmet H.

20 yıldır öğretmenlik yapmaktayım ve özel ders veriyorum. Uzun süre dersane tecrübem var. Birçok öğrencimin Türkiye nin saygın üniversitelerine girmelerine yardımcı oldum. Birçoğunu arasınıftan itibaren yetiştirdim. Ayrıca Fizik ile ilgili yayın yazımı, tashihi, seslendirmesi ve fizik sorusu satımı yaptım. Talebiniz halinde memnuniyetle yardımcı olurum.
Hakan O.

Hakan O.

Merhaba Derslerimi, öğrenci merkezli, tam öğrenme modelinde ve yapılandırmacı yöntemlerle işliyorum. Uzun vadede devam edersek, işlenen konuların unutulmamasina yonelik tekniklerle ilerliyoruz. Bir dersimiz 120 dk sürer. Bu sürede Sığaçlar, momentum ya da çembersel hareket gibi bir konuyu öğrenci merkezli soru çözümleriyle beraber bitiririz. Ücret kıyaslaması yaparken lütfen verim ve kaliteyi göz ardı etmeyelim.  Konuları içlerinde eksik nokta kalmayacak şekilde işliyorum. Kaynak kitaplarda k
Savaş Ö.

Savaş Ö.

19 yıllık yüksek lisans mezunu fizik öğretmeniyim. Bu güne kadar her seviyede binlerce öğrenci ile çalıştım. Ekibimle beraber Tıp fakültesi,Eczacılık ve diş hekimliği kazandırmada uzmanlaştık artık.Temel matematik becerisi olmayan öğrencilerden tutun da üstün yetenekli öğrencilere kadar, meslek lisesinden tutun da fen liselerine , kolejlere ,Galatasaray Lisesi ne kadar her okuldan öğrencilerle çalıştım. Tıp eczacılık diş hekimliği mühendislik ve mimarlık kazandırdığım öğrencilerin sayısını bile
Ferhat C.

Ferhat C.

2005 Yılı Fizik Mezunuyum ve 2008 de Master eğitimimi tamamladım. 14 Yıldır dershane sektöründe yüksek başarı grafiği çizerek Türkiye derecesi için Efor sarfeden öğrencilerle özel çalışmalarım oldu. Eğitim Psikolojisi ve Eğitim Bilimleri üzerine aldığım eğitim ile Öğrencilerimin üzerinde etki bırakabilirim.
Mesut  A.

Mesut A.

Tecrübeli, güvenilir ve yenilenebilir enerji alanında akademik kariyer yapmış bir fizik öğretmeniyim. Fizik dersini problem olmaktan çıkarıyorum. Severek ve sıkılmadan öğreneceksiniz. Toplam saatte bütün TYT veya AYT konularını bitirebiliriz. Farklı doküman aramaya gerek yok. Bütün konu anlatımları ve sorular orijinal. Sadece geriye plan ve uygulama kalıyor. Arayın görüşelim. ( Aydın ve İzmir ilinde yaşayanlar yararlanabilir.)
Hüda A.

Hüda A.

Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği mezunuyum.Şu anda Gazi Üniversitesinde fizik yüksek lisansıma devam etmekteyim. 5 yıldır özel ders veriyorum.Özellikle ted ve sınav kolejimden ögrencilerim oldu. Fiziği zevkli ve anlaşılır biçimde ögretmek en büyük gayretlerimdendir.Ögrenclerime kardeşime gösterdiğimin özenin aynısıyla ders vermekteyim.FİZİKTE başarılı olmak istiyosanız gelin birlikte yol alalım.
Enes A.

Enes A.

Sakarya Üniversitesi 2010 Fizik Bölümü nü 3. olarak bitirdim. 5 senelik dershane öğretmenliği tecrübesi yanında, pek çok özel ders deneyimiyle, öğrencilerime hazırlandıkları kulvarda rantabl bir katkıda bulunacağıma inanıyorum.
Fatma Cagnur M.

Fatma Cagnur M.

Fizik dersini bir de benim anlatım tekniğimle başaracağınıza eminim ara sınıf ya da mezun fark etmez formülsüz fizik anlatım tarzım başarılı olacağız.
Erşah Ç.

Erşah Ç.

21 yıllık fizik öğretmeniyim.Fiziğin zevkli,nazlı ama aynı zamanda nankör bir ders olduğunu düşünüyorum.Ben zevk almanız için elimden geleni yaparım siz bana yardımcı olursanız.Yani fiziğin nazını çekerim diyorsanız ben hazırım.
Mustafa E.

Mustafa E.

Merhabalar, Gebze Teknik Üniverstesinde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. geçtiğimiz sene ve bu sene aktif olarak özel bir kurumda fizik özel ders öğretmenliği yapıyorum. Lise 1,2,3,4 ve mezun öğrencilerine Fizik özel dersi veriyorum. Detaylı bilgi için beni arayabilirsiniz.
İrfan E.

İrfan E.

20 yıllık başarılı bir eğitim tecrübesine sahibim. Marmara Fizik öğretmenliği mezunuyum. Lise Fizik, ortaokul Fen Bilimleri ve Matematik dersleri veriyorum.
Mehmet S.

Mehmet S.

20 senedir final ve fen bilimleri gibi köklü kurumlarda çalışıyorum fizik ve fen bilgisi öğretmeniyim. İngilizce bildiğim için SAT IB gibi sınavlara hazırlıyorum. Üniversite seviyesinde Türkçe ve İngilizce fizik dersi verebilirim. Öğrenci koçluğunda uzmanım
Fethi O.

Fethi O.

25 yıllık meb ve özel dershane tecrübesiyle öğrencilerin korkulu rüyası olan fizik dersini onların anlayacagı şekilde öğreten bir eğitimciyim.Öğrencilerle güzel iletişim kurarak nasıl başarılı olacaklarına rehberlik ederek hem ders korkusunu yenmelerini sağlıyor hemde gerçek anlamda başarı elde ediyoruz. Meslek hayatımda yüzlerce öğrenciyi bu şekilde hedeflerine ulaştırdım. Bu şekilde benden yardım isteyen sevgili öğrencilere ve velilere yardımcı olmaya hazırım.
Emre Savaşcı

Emre Savaşcı

EĞİTİM KARİYERİ OLARAK CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİNDE LİSANS EĞİTİMİMİ TAMAMLAYIP, YÜKSEK LİSANSIMI DA AYNI OKULDA YAPTIM.FEN BİLİMLERİ EĞİTİM KURUMLARINDA AKTİF OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. DAHA ÖNCE FİNAL DERGİSİ DERSHANELERİ, ÇÖZÜM ETÜT EĞİTİM KURUMLARI, OĞUZHAN ÖZKAYA EĞİTİM KURUMLARI, VE ÖZEL YENİ SİSTEMLİ KOLEJİNDE GÖREV YAPTIM.
Pervin  Y.

Pervin Y.

Necatibey Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği bölümünden mezunum.Yüksek lisansımı tamamladım.Kolejlerde ve özel öğretim kurumlarında 7 yıldır görev yapmaktayım.Üniversite ve Lise öğrencilerine fizik alanında özel ders veriyorum.Ev ödevlerinde ve varsa fizik proje çalışmalarında da yardımcı oluyorum.Birebir ve grup çalışmaları için lise ve üniversite öğrencileri bana ulaşabilirler.Sevgiler.
Bora Ç.

Bora Ç.

TYT, AYT, Lise Takviye, Üniversite Takviye (Fizik ve Mühendislik Bölümü Öğrencilerine) olmak üzere. Her düzeyde fizik dersi verilir.
Salih Mehmet T.

Salih Mehmet T.

Fizik dersini severek ezbercilikten uzak bir yaklaşımla sıkılmadan öğrenmek isteyenler mutlaka aramalı. 16 yıldır özel ders ve grup dersi veriyorum
Kenan A.

Kenan A.

Ege Üniversitesi Fizik bölümünü birincilikle bitirdim.18 yıllık tecrübeli fizik öğretmeniyim.18 yıldır dersane özel okulda öğretmenliği yaptım.
Bülent G.

Bülent G.

20 yıl özel okul ve dersane tecrübeli YGS-LYS de ilk100 de onlarca ilk 10000 de yüzlerce öğrencisi olan hocadan EZBERLEYEREK DEĞİL ANLAYARAK FİZİK ÖĞRENİN.
Çetin  T.

Çetin T.

Hacettepe Fizik Mühendisliği mezunuyum. TED Ankara Koleji lise kısmında 25 yıl Fizik öğretmeni olarak çalıştım. Bu 25 yılın son 5 yılında Fizik zümre başkanı olarak görev yaptım. TED de uzun yıllar IB ( International Baccalaureate ) sınıflarında ders verdim. 2010 yılında emekli oldum. 34 yıldır lise ara sınıf ve üniversite hazırlık öğrencilerine özel ders veriyorum. TED koleji ve diğer okullarda IB programını takip eden çok sayıda öğrencim var. İngiltere de A Level okuyan öğrencilerim var on
Rasim D.

Rasim D.

Lise1, lise2, lise3, lise4 için fizik ve ortaokul için fen bilgisi derslerini kendi evimde uygun fiyata verebilirim.
Ersin H.

Ersin H.

Merhaba, ODTÜ Fizik mezunuyum. 8 yıldır üstün yetenekliler okulu TEVİTÖL de Fizik öğretmeni olarak çalışıyorum. 5 yıl Fen Bilimleri Dershanesinde, 3 yıl İstek Acıbadem okullarında çalıştım. Bu süreçte ağırlıklı 11-12 sınıf öğrencileri ile üniversite sınavı hazırlık çalışmalarında yoğunlaştım. Şu an çalıştığım okulumda IB Fizik dersleri ve MEB programı derslerini vermekteyim. Öğretmenliğim boyunca pek çok öğrenciye Fizik özel dersi verdim. Bu öğrencilerle yabancı dilde eğitim veren kolejlerin
Ahmet U.

Ahmet U.

16 yıl dershanelerde öğretmenlik yaptim,  son 3 yildir sadece özel ders veriyorum. Birçok öğrencim derece yapti ve Türkiye nin saygın üniversitelerini kazandi.İstenildiği takdirde çok sayıda veli ve öğrenci ile görüştürebilirim. Kendi hazırladığım orjinal soru ve dökümanlarımla dersimi işliyorum. Fizik kavram yanilgilarini dikkat ederek ders anlatiyorum.( “Bir konuda hiç bir kavrama ve bilgiye sahip olmamak, o konuda kavram yanılgısına sahip olmaktan çok daha iyidir” ) Konu ile ilgili MEB kaza
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
B. Bergman.
Fizik Özel Ders   25/03/2019

muthis bir iletişim ..tek ders ile bile yegenimde etkisini gosterdi ..sıcak ve tatlı otoriter bir yapısı var kesinlik ile tavsiye ederim

         
Fevzi Özpehlivan
Fizik Özel Ders   02/03/2019

Fizik ve matematik derslerinin ne kadar kolay olduğunu işin mantığını bilince ispatları tanımları bilince bu derslerin iskenceden çok eğlenceye dönüstüğünü anlamamı sağlayan bir eğitmen . Derslerden sonrada gösterdiği ilgiyle kesintisiz bir öğrenme sureci oluşuyor matematik ve fizik artik korku değil bir yasam tarzına dönüştü benim icin uzun yıllar iletisimimi koparmayacagım birisiniz bahadır hocam teşekkür ederim..

         
Sema Yavaş
Fizik Özel Ders   23/02/2019

Mehmet bey (çok kısa sürede) lise 1. Sınıfta okuyan oğlumun eksiklerini gidermek için elinden geleni yapıyor. Aldığı ilk dersle oğlumun keyfi yerine geldi. Açıkçası bundan önce arkaşlarımızın referansları ile özel öğretmenlerimiz oldu. Süremiz kısıtlı olduğu için bu siteden biraz endişe duyarak şansımızı denemek istedik. Ama böyle değerli, bilgili, deneyimli öğretmenlerimize ulaşmak bizi çok memnun etti. Mehmet õğretmeni tavsiye ederiz.. Kendisine buradan da teşekkür ediyoruz.

         
Türe Şimal
Fizik Özel Ders   29/01/2019

Minnoş mu minnoş kimya sevmediğim halde sıkılmadan dinlediğim bir öğretmen ✨ Test çözme tekniklerinde bir numara :)

         
Fizik Özel Ders   20/01/2019

40 dakika * 2 ders 80 dakika için 120 tl ücret ödedik. 10.sınıf fizik. Basınçlar ünitesi çalışıldı ve testler çözüldü. Güler yüzlü ve işinin ehli bir öğretmen idi. Oğlumuz özel ders sonrası kendisine verilen ödevleri yaptıktan sonra tekrar hocamızla devam etme kararı aldık. Tavsiye ederiz. Saygılarımla, Kurtuluş Polat.

         
Gökhan Köse
Fizik Özel Ders   02/01/2019

Aldığım dersten çok memnunum. Ders alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim. Yaşar hoca tüm konulara hakim ve kolay anlaşılır bir şekilde aktarıyor. Gireceğim sınavın içeriğinden dolayı dersleri İngilizce işliyoruz.

         
Yiğit Soydan
Fizik Özel Ders   30/12/2018

Türk alman üniversitesinde okuyan bir ogrenci olarak kendisinden final sınavı öncesi verimli bir ders aldım teşekkür ediyorum ve bu dersten takviyeye ihtiyacı olanlara tavsiye ediyorum

         
Selin Demirtürk
Fizik Özel Ders   21/09/2018

Hocamız alanını çok iyi bilen, öğrencilerle iletişimi kuvvetli ve uygulamalı ders anlatabilen birisi. Kendisiyle derse başladığımdan beri fizikte özgüvenim arttı ve öğrendiğim bilgiler kalıcı olmaya başladı. Derslerimiz zevkli ve eğlenceli geçiyor. Aynı zamanda ilerlememi takip edip yapıcı yorumlar yapması son sınıf gibi zor bir senede çok yardımcı oluyor.

Diğer Bilgiler
Fizik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz