En İyi 25 Fizik Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Fizik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.965 Fizik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Fizik Özel Ders Öğretmeni

Mehmet H.

Mehmet H.

25 yıldır eğitim sektöründe,dershane ve okullarda FİZİK ÖĞRETMENİ olarak öğrencilerime faydalı oldum.Ara sınıf takviye,TYT,AYT Hazırlık konularında uzmanım.Öğrencilerimin dersi öğrenmeleri ve memnuniyetleri önceliğimdir.
Dr. Y.

Dr. Y.

19 yıldır ANKARA DA eğitimciyim. DOKTORA DERECESİNE SAHİBİM. ÖZELLİKLE DERS ÇALIŞMA PROBLEMİ OLAN ÖĞRENCİLER UZMANLIK ALANIMDIR. ÖĞRENCİNİN KONU MANTIĞINI ÖĞRENMESİ VE KALICI ÖĞRENMEYİ HEDEFLERİM. Öğrencimin konuyu kavradığını görmeden masadan kalkmam ve ekstra süre için ücret talep etmem. Birey seviyesine UYGUN ders anlatırım.Öğrenci ve aile koçluğu (EĞİTİM KOÇLUĞU) hizmetini de 18 yıldır devam ettirmekteyim. ETKİLİ DERS ÇALIŞMA TEKNİKLERİ, MOTİVASYON, STRES, KAYGI GİBİ KONULARDA 100 Ü AŞKIN S
Hakan O.

Hakan O.

Merhaba Derslerimi, öğrenci merkezli, tam öğrenme modelinde ve yapılandırmacı yöntemlerle işliyorum. Uzun vadede devam edersek, işlenen konuların unutulmamasina yonelik tekniklerle ilerliyoruz. Bir dersimiz 120 dk sürer. Bu sürede Sığaçlar, momentum ya da çembersel hareket gibi bir konuyu öğrenci merkezli soru çözümleriyle beraber bitiririz. Ücret kıyaslaması yaparken lütfen verim ve kaliteyi göz ardı etmeyelim.  Konuları içlerinde eksik nokta kalmayacak şekilde işliyorum. Kaynak kitaplarda k
Hakan M.

Hakan M.

18 yıldır fizik öğretmenliği yapmaktayım. Müfredat ve konulara hakim bir öğretmen olarak fiziğin çok kolay ve yapılabilir bir ders olduğunu göstereceğimden emin olabilirsiniz. aktif fizik öğretmenliği yapmaktayım .ayrıca iki yayın evinin kitap, deneme çalışmalarını yapmaktayım.
Savaş Ö.

Savaş Ö.

19 yıllık yüksek lisans mezunu fizik öğretmeniyim. Bu güne kadar her seviyede binlerce öğrenci ile çalıştım. Ekibimle beraber Tıp fakültesi,Eczacılık ve diş hekimliği kazandırmada uzmanlaştık artık.Temel matematik becerisi olmayan öğrencilerden tutun da üstün yetenekli öğrencilere kadar, meslek lisesinden tutun da fen liselerine , kolejlere ,Galatasaray Lisesi ne kadar her okuldan öğrencilerle çalıştım. Tıp eczacılık diş hekimliği mühendislik ve mimarlık kazandırdığım öğrencilerin sayısını bile
Fatma Cagnur M.

Fatma Cagnur M.

Fizik dersini bir de benim anlatım tekniğimle başaracağınıza eminim ara sınıf ya da mezun fark etmez formülsüz fizik anlatım tarzım başarılı olacağız.
Ferhat C.

Ferhat C.

2005 Yılı Fizik Mezunuyum ve 2008 de Master eğitimimi tamamladım. 15 Yıldır Dershane ve Kolej sektöründe yüksek başarı grafiği çizerek Türkiye derecesi için Efor sarfeden öğrencilerle özel çalışmalarım oldu. Referans isteyen velilere bu imkanı sağlayabilirim. Eğitim Psikolojisi ve Eğitim Bilimleri üzerine aldığım eğitim ile Öğrencilerimin üzerinde etki bırakıp Fiziğin karmaşık ve formül modülünden uzak tutup gündelik yaşamla pekişmesine katkı sağlayacak sisteme sahibim. Online ve interaktif WEB
Enes A.

Enes A.

Sakarya Üniversitesi 2010 Fizik Bölümü nü 3. olarak bitirdim. 5 senelik dershane öğretmenliği tecrübesi yanında, pek çok özel ders deneyimiyle, öğrencilerime hazırlandıkları kulvarda rantabl bir katkıda bulunacağıma inanıyorum.
Zemine H.

Zemine H.

16 yıllık eğitim ve öğretim tecrübesine sahip, Fizik alanında Üniversite birinciliği, Yüksek lisans Doktora Doçentlik Dereceleri olan bir eğitimciyle fiziğin üstesinden gelmeye ne dersin? Lise ve üniversiteye hazırlık (TYT-AYT ) matematik ve fizik dersleri vermekte, yıl boyunca ders, ödev takibi ve sınavlara hazırlıkta yardımcı olmaktayım. Ayrıca mühendislik fakültesi Fizik 1 ve Fizik 2 dersi ile fizik bölümünün bütün derslerini vermekteyim, ihtiyaç halinde Physics I ve
Ahmet H.

Ahmet H.

20 yıldır öğretmenlik yapmaktayım ve özel ders veriyorum. Uzun süre dersane tecrübem var. Birçok öğrencimin Türkiye nin saygın üniversitelerine girmelerine yardımcı oldum. Birçoğunu arasınıftan itibaren yetiştirdim. Ayrıca Fizik ile ilgili yayın yazımı, tashihi, seslendirmesi ve fizik sorusu satımı yaptım. Talebiniz halinde memnuniyetle yardımcı olurum.
Mehmet S.

Mehmet S.

20 senedir final ve fen bilimleri gibi köklü kurumlarda çalışıyorum fizik ve fen bilgisi öğretmeniyim. İngilizce bildiğim için SAT IB gibi sınavlara hazırlıyorum. Üniversite seviyesinde Türkçe ve İngilizce fizik dersi verebilirim. Öğrenci koçluğunda uzmanım
Uğur B.

Uğur B.

• Üniversite eğitimim ve meslek hayatımla birlikte yaklaşık olarak 10 yıldır özel ders vermekteyim. • Şu anda çalışmakta olduğum kurum itibariyle öğrencilerime ve ailelerine her zaman güven verdim. • Öğrencilerimin ihtiyaçlarına göre program belirlerim. Özellikle 9 ve 10. sınıflarda fizikle yeni tanışmış öğrencilerime modern öğretim yöntemleriyle (Animasyon,basit deneyler gibi.) fiziği sevdirmeye ve korku olmaktan çıkarmaya çalışırım. • Elimde bulunan kaynaklarla öğrencimi destekler, okul
Ersin  Ç.

Ersin Ç.

21 yıllık fizik öğretmeniyim.Fiziğin zevkli,nazlı ama aynı zamanda nankör bir ders olduğunu düşünüyorum.Ben zevk almanız için elimden geleni yaparım siz bana yardımcı olursanız.Yani fiziğin nazını çekerim diyorsanız ben hazırım.
İrfan E.

İrfan E.

20 yıllık başarılı bir eğitim tecrübesine sahibim. Marmara Fizik öğretmenliği mezunuyum. Lise Fizik, ortaokul Fen Bilimleri ve Matematik dersleri veriyorum.
Hüda A.

Hüda A.

Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği mezunuyum.Şu anda Gazi Üniversitesinde fizik yüksek lisansıma devam etmekteyim. 5 yıldır özel ders veriyorum.Özellikle ted ve sınav kolejimden ögrencilerim oldu. Fiziği zevkli ve anlaşılır biçimde ögretmek en büyük gayretlerimdendir.Ögrenclerime kardeşime gösterdiğimin özenin aynısıyla ders vermekteyim.FİZİKTE başarılı olmak istiyosanız gelin birlikte yol alalım.
Fatih Y.

Fatih Y.

Master eğitimini fizik eğitimi üzerine yaptım.halen hacettepe üniversitesi fizik öğretmenliği alanı üzerine doktora yapmaktayım. Daha önce Fen ve Anadolu lisesi öğrencilerine Özel ders konusunda deneyimim olmuştur.Halen sınav okullarında fizik öğretmenliği ve editörlük yapmaktayım.
Simge U.

Simge U.

Muğla Üniversitesi Fizik Öğretmenliği mezunuyum. Kolejde öğretmenlik yapıyorum.9-10-11-12. Sınıflara derse giriyorum. 7 yıllık öğretmenim ve öğretmenliğe başladığımdan beri özel ders vermekteyim.
Fethi O.

Fethi O.

25 yıllık meb ve özel dershane tecrübesiyle öğrencilerin korkulu rüyası olan fizik dersini onların anlayacagı şekilde öğreten bir eğitimciyim.Öğrencilerle güzel iletişim kurarak nasıl başarılı olacaklarına rehberlik ederek hem ders korkusunu yenmelerini sağlıyor hemde gerçek anlamda başarı elde ediyoruz. Meslek hayatımda yüzlerce öğrenciyi bu şekilde hedeflerine ulaştırdım. Bu şekilde benden yardım isteyen sevgili öğrencilere ve velilere yardımcı olmaya hazırım.
Ahmet İ.

Ahmet İ.

25 yıl öğretmenlik deneyimim var. Dersane, MEB, KPSS YGS LYS Ders takviye alanlarda ders veridim. Sınavlarda Türkiye dereceleri yaptım. Muhtelif yayınlarda katkım ve kendi hazırladığım yayınlarım vardır. Akademik olarak doktora çalışmalarım devam etmektedir.
Levent Y.

Levent Y.

15 yıllık dershane tecrübem bulunmaktadır. Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği mezunuyum. Deneyimli ve işinin uzmanı birisini arıyorsanız doğru yerdesiniz.
Bora Ç.

Bora Ç.

TYT, AYT, Lise Takviye, Üniversite Takviye (Fizik ve Mühendislik Bölümü Öğrencilerine) olmak üzere. Her düzeyde fizik dersi verilir.
Ahmet U.

Ahmet U.

16 yıl dershanelerde öğretmenlik yaptim,  son 3 yildir sadece özel ders veriyorum. Birçok öğrencim derece yapti ve Türkiye nin saygın üniversitelerini kazandi.İstenildiği takdirde çok sayıda veli ve öğrenci ile görüştürebilirim. Kendi hazırladığım orjinal soru ve dökümanlarımla dersimi işliyorum. Fizik kavram yanilgilarini dikkat ederek ders anlatiyorum.( “Bir konuda hiç bir kavrama ve bilgiye sahip olmamak, o konuda kavram yanılgısına sahip olmaktan çok daha iyidir” ) Konu ile ilgili MEB kaza
Ece Y.

Ece Y.

Mühendisim ve şuanda yüksek lisans yapmaktayım. Lise öğrencilerine okula yardımcı ve TYT-AYT sınavlarına yönelik ders veriyorum. Başarılı olmak ve sıkılmadan öğrenmek isteyen öğrencilere ders verilir.
Levent K.

Levent K.

FİZİK hayatımızın olmazsa olmazı. Herkesi fizik öğrenmeye davet ediyorum. Üniversite Hazırlık YGS-LYS ve Okula Yardımcı Fizik Özel Ders Veririm 2000 Yılı Fizik Öğretmenliği mezunuyum Öğrencilikte başladım özel ders vermeye 13 yıl dershane öğretmenliği yaptım 18 yıldır fizikten özel ders veriyorum Dershanede özel ve butik sınıflarda derse girdim Derece sınıflarına derse girdim Öğrencilerimden hiç ciddi şikayet almadım Keçiören, Yenimahalle, Altındağ yani Ankara nın tüm yakın ilçelerin
Nermin G.

Nermin G.

24 yıllık dershane birikimine sahip fizik öğretmeniyim. Her seviyede, her öğrenciye sevdirerek fizik dersi anlatırım. Tecrübemi ve mesleki bilgilerimi sizinle paylaşmak isterim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Batuhan Kara
Fizik Özel Ders   06/05/2019

hakan hoca dersleri cok sade ve anlaşilir anlatiyor. kendine özgü kısa çözüm yöntemleri var.fizik hiçte korktugum gibi zor değilmiş.fizigi dogru kişiden dinlemek isteyen herkese tavsiye ederim.

         
Tülay Akbaba
Fizik Özel Ders   01/05/2019

Süper süper süper ilk defa oğlum bi ders sonrasında çok iyiydi , çok iyi anlattı, çok iyi anladım dedi💫 ders sonrasında öğretmenimiz gözlemlerini benimle paylaştı ve çok doğru gözlemler. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Yağmur Hakan
Fizik Özel Ders   14/04/2019

Daha bir ders yaptık ilk dersten farkını gördüm, bir çok defa çalışmama ramen yapamadığım konuyu çok kısa sürede anladım, derste kolaydan zora doğru kendi hazırladığı örneklerle konuyu anlatması çok hoşuma gitti, birde örnekleri yorumları konuyu unutulmaz hale getiriyor, kesinlikle tavsiye ederim.

         
Esra Sava
Fizik Özel Ders   07/04/2019

Mert hocam sayesinde Fizik dersini ayrıca seviyorum. Hocamın gerek müfredati takip etmesi gerek hazırladığı notları ve disiplinli olması, herkesin korkulu rüyası olan fizik dersinin benim icin sevdigim bir ders olmasini sagladi. Onemli olanin zaman degil ogrencinin anlamasi oldugunu ilk dersinizde anlayacaginiz neşeli bir ogretmen. Tesekkur ederim Mert Hocam. .

         
Burcu
Fizik Özel Ders   24/02/2019

Teşeekkürler Fethi hocam. Yaptığımız ilk derste kardeşimin fiziğe olan bakışı değiştir. Artık yapabileceğine inanmaya başladı. İyi ki sizinle derslere başlamışız.

         
Baran Kavak
Fizik Özel Ders   05/12/2018

Çok başarılı gerçekten çok memnun kaldım Fizik dersi eskisi kadar korkutucu gelmiyor artık programda emrği geçen herkesin eline sağlık

         
emine pektas
Fizik Özel Ders   07/11/2018

Benim oğlum Fen lisesinde okuyor . Ahmet uzdu hocamizdan cok memnun kaldı,konulara hakim,alanında uzman bir öğretmen,oğlumun çözemedi bütün soruları çok kısa sürede çözdü,kendine özgü hazırladığı sorularla ders anlatıyor. TYT ve AYT konularına hakim,öğrenci seviyesine inebilen , işinde .deneyimli bir ogretmenimizdir.

         
Ali İhsan Bayar
Fizik Özel Ders   27/09/2018

Hem ders anlatımı hem de bilgisinin iyi olması benim için Önemliydi bu noktada çok faydalı olduğu kanaatindeyim hocama teşekkür ederim

Diğer Bilgiler
Fizik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz