En İyi 25 Fizik Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Fizik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.770 Fizik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Fizik Özel Ders Öğretmeni

Nursel S.

Nursel S.

İstanbul Üniversitesi fizik bölümü mezunuyum. 5 sene kadar dersane tecrübesine sonra şu an MEB de Anadolu Lisesinde kadrolu öğretmenim. 2003 den beri özel ders vermekteyim. Sigara kullanmıyorum. ders dışında da öğrencilerim ile sürekli iletişim halinde oluyorum biliyorum ki öğretmenini seven ve saygı duyan bir öğrenci çalışır ve çalışan öğrenci mutlaka başarır. eğitimi rehberlik devam ettirerek önce derse karşı ön yargıyı kırıp sonra bilgi ile donatıyorum. Referans gösterebilirim. Geniş b
Savaş Ö.

Savaş Ö.

19 yıllık yüksek lisans mezunu fizik öğretmeniyim. Bu güne kadar her seviyede binlerce öğrenci ile çalıştım. Ekibimle beraber Tıp fakültesi,Eczacılık ve diş hekimliği kazandırmada uzmanlaştık artık.Temel matematik becerisi olmayan öğrencilerden tutun da üstün yetenekli öğrencilere kadar, meslek lisesinden tutun da fen liselerine , kolejlere ,Galatasaray Lisesi ne kadar her okuldan öğrencilerle çalıştım. Tıp eczacılık diş hekimliği mühendislik ve mimarlık kazandırdığım öğrencilerin sayısını bile
Hakan O.

Hakan O.

Merhaba Derslerimi, öğrenci merkezli, tam öğrenme modelinde ve yapılandırmacı yöntemlerle işliyorum. Uzun vadede devam edersek, işlenen konuların unutulmamasina yonelik tekniklerle ilerliyoruz. Bir dersimiz 120 dk sürer. Bu sürede Sığaçlar, momentum ya da çembersel hareket gibi bir konuyu öğrenci merkezli soru çözümleriyle beraber bitiririz. Ücret kıyaslaması yaparken lütfen verim ve kaliteyi göz ardı etmeyelim.  Konuları içlerinde eksik nokta kalmayacak şekilde işliyorum. Kaynak kitaplarda k
Mert D.

Mert D.

YILLIK TECRÜBELİ ÖĞRETMENİM. FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ SINAVINDA TÜRKİYE DERECEM VAR ( FİZİK ÖĞRETMENİNDEN .) DERSLERİMİ ÖSYM VE MEB MÜFREDATINA GÖRE ANLATIYORUM. DERSİMİ KENDİ HAZIRLADIĞIM FASİKÜLLER ÜZERİNDEN ANLATTIĞIM İÇİN BİR DERSTE - SORU ÇÖZEBİLİYORUM. TIP, MÜHENDİSLİK, ÖĞRETMENLİK VS BÖLÜMLERİNİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİM VAR.
Mehmet S.

Mehmet S.

20 senedir final ve fen bilimleri gibi köklü kurumlarda çalışıyorum fizik ve fen bilgisi öğretmeniyim. İngilizce bildiğim için SAT IB gibi sınavlara hazırlıyorum. Üniversite seviyesinde Türkçe ve İngilizce fizik dersi verebilirim. Öğrenci koçluğunda uzmanım
Hüda A.

Hüda A.

Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği mezunuyum.Şu anda Gazi Üniversitesinde fizik yüksek lisansıma devam etmekteyim. 4 yıldır özel ders veriyorum.Özellikle ted ve sınav kolejimden ögrencilerim oldu. Fiziği zevkli ve anlaşılır biçimde ögretmek en büyük gayretlerimdendir.Ögrenclerime kardeşime gösterdiğimin özenin aynısıyla ders vermekteyim.FİZİKTE başarılı olmak istiyosanız gelin birlikte yol alalım. [Ayrıca evde ders almak istemeyen ögrenciler için büromda mevcuttur. ]
Ahmet H.

Ahmet H.

19 yıldır öğretmenlik yapmaktayım ve özel ders veriyorum. Uzun süre dersane tecrübem var. Birçok öğrencimin Türkiye nin saygın üniversitelerine girmelerine yardımcı oldum. Birçoğunu arasınıftan itibaren yetiştirdim. Ayrıca Fizik ile ilgili yayın yazımı, tashihi, seslendirmesi ve fizik sorusu satımı yaptım. Talebiniz halinde memnuniyetle yardımcı olurum.
Ferhat C.

Ferhat C.

2005 Yılı Fizik Mezunuyum ve 2008 de Master eğitimimi tamamladım. 14 Yıldır dershane sektöründe yüksek başarı grafiği çizerek Türkiye derecesi için Efor sarfeden öğrencilerle özel çalışmalarım oldu. Eğitim Psikolojisi ve Eğitim Bilimleri üzerine aldığım eğitim ile Öğrencilerimin üzerinde etki bırakabilirim.
Enes A.

Enes A.

Sakarya Üniversitesi 2010 Fizik Bölümü nü 3. olarak bitirdim. 5 senelik dershane öğretmenliği tecrübesi yanında, pek çok özel ders deneyimiyle, öğrencilerime hazırlandıkları kulvarda rantabl bir katkıda bulunacağıma inanıyorum.
Erşah Ç.

Erşah Ç.

21 yıllık fizik öğretmeniyim.Fiziğin zevkli,nazlı ama aynı zamanda nankör bir ders olduğunu düşünüyorum.Ben zevk almanız için elimden geleni yaparım siz bana yardımcı olursanız.Yani fiziğin nazını çekerim diyorsanız ben hazırım.
Salih Mehmet T.

Salih Mehmet T.

Fizik dersini severek ezbercilikten uzak bir yaklaşımla sıkılmadan öğrenmek isteyenler mutlaka aramalı. 16 yıldır özel ders ve grup dersi veriyorum
Mehmet H.

Mehmet H.

25 yıldır eğitim sektöründe,dershane ve okullarda FİZİK ÖĞRETMENİ olarak öğrencilerime faydalı oldum.Ara sınıf takviye,TYT,AYT Hazırlık konularında uzmanım.Öğrencilerimin dersi öğrenmeleri ve memnuniyetleri önceliğimdir.
Mesut  A.

Mesut A.

Tecrübeli, güvenilir ve akademik kariyer yapmış bir fizik öğretmeniyim. Fizik dersini problem olmaktan çıkarıyorum. Severek ve sıkılmadan öğreneceksiniz. Toplam saatte bütün AYT konularını bitirebiliriz. Farklı doküman aramaya gerek yok, hepsi hazır.Bütün konu anlatımları ve sorular orijinal. Sadece geriye plan ve uygulama kalıyor. Arayın görüşelim. ( Sadece Aydın ve İzmir ilinde yaşayanlar yararlanabilir. )
Özcan H.

Özcan H.

10 yıllık özel ders tecrübesine sahibim. Her sınıf düzeyinden onlarca lise öğrencisiyle birebir çalışma imkanı buldum. İster okul derslerine yardımcı olma isterse de ygs-lys ye hazırlık noktasında öğrenciyi bulunduğu seviyeden yukarı çıkarma konusunda garanti veriyorum.
Uğur B.

Uğur B.

• Üniversite eğitimim ve meslek hayatımla birlikte yaklaşık olarak 10 yıldır özel ders vermekteyim. • Şu anda çalışmakta olduğum kurum itibariyle öğrencilerime ve ailelerine her zaman güven verdim. • Öğrencilerimin ihtiyaçlarına göre program belirlerim. Özellikle 9 ve 10. sınıflarda fizikle yeni tanışmış öğrencilerime modern öğretim yöntemleriyle (Animasyon,basit deneyler gibi.) fiziği sevdirmeye ve korku olmaktan çıkarmaya çalışırım. • Elimde bulunan kaynaklarla öğrencimi destekler, okul
Ersin H.

Ersin H.

Merhaba, ODTÜ Fizik mezunuyum. 8 yıldır üstün yetenekliler okulu TEVİTÖL de Fizik öğretmeni olarak çalışıyorum. 5 yıl Fen Bilimleri Dershanesinde, 3 yıl İstek Acıbadem okullarında çalıştım. Bu süreçte ağırlıklı 11-12 sınıf öğrencileri ile üniversite sınavı hazırlık çalışmalarında yoğunlaştım. Şu an çalıştığım okulumda IB Fizik dersleri ve MEB programı derslerini vermekteyim. Öğretmenliğim boyunca pek çok öğrenciye Fizik özel dersi verdim. Bu öğrencilerle yabancı dilde eğitim veren kolejlerin
Fatma Cagnur M.

Fatma Cagnur M.

Fizik dersini bir de benim anlatım tekniğimle başaracağınıza eminim ara sınıf ya da mezun fark etmez formülsüz fizik anlatım tarzım başarılı olacağız.
M Hakan  S.

M Hakan S.

Merhabalar.17 yıllık Fizik ve Fen Bilgisi öğretmeniyim.YGS,LYS,TEOG ve okul yazılıları için bire bir ve gruplara özel ders veriyorum.Unutmayın ki Fizik başarabileceğiniz bir derstir.
Bülent G.

Bülent G.

20 yıl özel okul ve dersane tecrübeli YGS-LYS de ilk100 de onlarca ilk 10000 de yüzlerce öğrencisi olan hocadan EZBERLEYEREK DEĞİL ANLAYARAK FİZİK ÖĞRENİN.
İrfan E.

İrfan E.

20 yıllık başarılı bir eğitim tecrübesine sahibim. Marmara Fizik öğretmenliği mezunuyum. Lise Fizik, ortaokul Fen Bilimleri ve Matematik dersleri veriyorum.
Ergin Y.

Ergin Y.

Beni seçin çünkü 10 yıllık dershane tecrübesi olan konulara ve sorulara hakim her seviyeye uygun anlatım tekniği, pratik yöntemler ve en önemlisi de evinize kadar gelip fizik dersini size sevdirecek ayrıca koçluk tecrübesi ve belgesi olan, bana özgün sizlere özel konu anlatım, kavrama ve uygulama testleriyle adım adım pekiştirerek kaliteli ders almak isteyenler için burdayım saygılarımla. Ergin yeşilağaç
Emre Savaşcı

Emre Savaşcı

EĞİTİM KARİYERİ OLARAK CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİNDE LİSANS EĞİTİMİMİ TAMAMLAYIP, YÜKSEK LİSANSIMI DA AYNI OKULDA YAPTIM.FEN BİLİMLERİ EĞİTİM KURUMLARINDA AKTİF OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. DAHA ÖNCE FİNAL DERGİSİ DERSHANELERİ, ÇÖZÜM ETÜT EĞİTİM KURUMLARI, OĞUZHAN ÖZKAYA EĞİTİM KURUMLARI, VE ÖZEL YENİ SİSTEMLİ KOLEJİNDE GÖREV YAPTIM.
Pervin  Y.

Pervin Y.

Necatibey Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği bölümünden mezunum.Yüksek lisansımı tamamladım.Kolejlerde ve özel öğretim kurumlarında 7 yıldır görev yapmaktayım.Üniversite ve Lise öğrencilerine fizik alanında özel ders veriyorum.Ev ödevlerinde ve varsa fizik proje çalışmalarında da yardımcı oluyorum.Birebir ve grup çalışmaları için lise ve üniversite öğrencileri bana ulaşabilirler.Sevgiler.
Mustafa E.

Mustafa E.

Merhabalar, Gebze Teknik Üniverstesinde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. geçtiğimiz sene ve bu sene aktif olarak özel bir kurumda fizik özel ders öğretmenliği yapıyorum. Lise 1,2,3,4 ve mezun öğrencilerine Fizik özel dersi veriyorum. Detaylı bilgi için beni arayabilirsiniz.
Hacer K.

Hacer K.

15 yıllık öğretmenim öğrencinize fizik dersi için okula destek ve merkezi sınavlara hazırlık yapabilirim gerekli görürseniz referans verebilirim. Fizik dersi için öğrenci hazırlamak tecrübe ister.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Türe Şimal
Fizik Özel Ders   29/01/2019

Minnoş mu minnoş kimya sevmediğim halde sıkılmadan dinlediğim bir öğretmen ✨ Test çözme tekniklerinde bir numara :)

         
Fizik Özel Ders   20/01/2019

40 dakika * 2 ders 80 dakika için 120 tl ücret ödedik. 10.sınıf fizik. Basınçlar ünitesi çalışıldı ve testler çözüldü. Güler yüzlü ve işinin ehli bir öğretmen idi. Oğlumuz özel ders sonrası kendisine verilen ödevleri yaptıktan sonra tekrar hocamızla devam etme kararı aldık. Tavsiye ederiz. Saygılarımla, Kurtuluş Polat.

         
Ahmet Kaplan
Fizik Özel Ders   13/01/2019

Mert hoca ile ders yaptık. Zamanın nasıl akıp gittiğini anlamadım. Derslere devam edeceğim. Teşekkürler hocam😊

         
Batuhan Kırkaya
Fizik Özel Ders   18/12/2018

Fiziğin temelinde çok fazla açığım vardı hocamın tecrübesiyle kısa bir zamanda bu açığı kapatıp derslerde başarıyı yakaladım herkese tavsiye ederim.

         
Dr. Yunus S B
Fizik Özel Ders   28/11/2018

Ahmet Üzdü hocam a çok teşekkür ediyorum öncelikle.. İstanbul daki yeğenim için yardımcı oldu. İşinin ehli ve profilinde de belirttiği gibi MEB kazananımlarına göre Kavram yanılgıları nı önemseyerek ders işledi. Tecrübesinin lafta değil İş te olduğunu gösterdi. Yeğenim oldukça mutlu.. Tekrar görüşmek dileğiyle.

         
emine pektas
Fizik Özel Ders   07/11/2018

Benim oğlum Fen lisesinde okuyor . Ahmet uzdu hocamizdan cok memnun kaldı,konulara hakim,alanında uzman bir öğretmen,oğlumun çözemedi bütün soruları çok kısa sürede çözdü,kendine özgü hazırladığı sorularla ders anlatıyor. TYT ve AYT konularına hakim,öğrenci seviyesine inebilen , işinde .deneyimli bir ogretmenimizdir.

         
Zülküf Alaca
Fizik Özel Ders   21/10/2018

Mesut beyden hizmet almadim .saatlerimiz cakisiyordu .mesut beye ve sizlere teşekürlerimi iletiyorum.

         
Orhan Taha
Fizik Özel Ders   24/09/2018

Kızımın fizik dersine karşı bir ön yargısı vardı...Hakan hocam öncelikle bu ön yargıyı kırdı. ...kızımın anlayacağı seviyede konu anlatımı yaparak bol soru çözerek konuyu anlattı...aynı zamanda eğitim koçluğu da yapıyor. ...öğrenci psikolojisinden çok iyi anlıyor. ...teşekkürler. ..

Diğer Bilgiler
Fizik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz