En İyi 25 Fizik Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Fizik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.636 Fizik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Fizik Özel Ders Öğretmeni

Hakan O.

Hakan O.

Merhaba Derslerimi, öğrenci merkezli, tam öğrenme modelinde ve yapılandırmacı yöntemlerle işliyorum. Uzun vadede devam edersek, işlenen konuların unutulmamasina yonelik tekniklerle ilerliyoruz. Bir dersimiz 120 dk sürer. Bu sürede Sığaçlar, momentum ya da çembersel hareket gibi bir konuyu öğrenci merkezli soru çözümleriyle beraber bitiririz. Ücret kıyaslaması yaparken lütfen verim ve kaliteyi göz ardı etmeyelim.  Konuları içlerinde eksik nokta kalmayacak şekilde işliyorum. Kaynak kitaplarda k
Ahmet H.

Ahmet H.

19 yıldır öğretmenlik yapmaktayım ve özel ders veriyorum. Uzun süre dersane tecrübem var. Birçok öğrencimin Türkiye nin saygın üniversitelerine girmelerine yardımcı oldum. Birçoğunu arasınıftan itibaren yetiştirdim. Ayrıca Fizik ile ilgili yayın yazımı, tashihi, seslendirmesi ve fizik sorusu satımı yaptım. Talebiniz halinde memnuniyetle yardımcı olurum.
Savaş Ö.

Savaş Ö.

19 yıllık yüksek lisans mezunu fizik öğretmeniyim. Bu güne kadar her seviyede binlerce öğrenci ile çalıştım. Ekibimle beraber Tıp fakültesi,Eczacılık ve diş hekimliği kazandırmada uzmanlaştık artık.Temel matematik becerisi olmayan öğrencilerden tutun da üstün yetenekli öğrencilere kadar, meslek lisesinden tutun da fen liselerine , kolejlere ,Galatasaray Lisesi ne kadar her okuldan öğrencilerle çalıştım. Tıp eczacılık diş hekimliği mühendislik ve mimarlık kazandırdığım öğrencilerin sayısını bile
M Hakan  S.

M Hakan S.

Merhabalar.17 yıllık Fizik ve Fen Bilgisi öğretmeniyim.YGS,LYS,TEOG ve okul yazılıları için bire bir ve gruplara özel ders veriyorum.Unutmayın ki Fizik başarabileceğiniz bir derstir.
Ahmet U.

Ahmet U.

16 yıl dershanelerde öğretmenlik yaptim,  son 3 yildir sadece özel ders veriyorum. Birçok öğrencim derece yapti ve Türkiye nin saygın üniversitelerini kazandi.İstenildiği takdirde çok sayıda veli ve öğrenci ile görüştürebilirim. Kendi hazırladığım orjinal soru ve dökümanlarımla dersimi işliyorum. Fizik kavram yanilgilarini dikkat ederek ders anlatiyorum.( “Bir konuda hiç bir kavrama ve bilgiye sahip olmamak, o konuda kavram yanılgısına sahip olmaktan çok daha iyidir” ) Konu ile ilgili MEB kaza
Sabır Ç.

Sabır Ç.

Güncellenen fizik öğretim programına uygun, ösym ve meb çizgisinde, tek kişilik ya da 2 şer grup halinde özel ders verilir.
Hüda A.

Hüda A.

Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği mezunuyum.Şu anda Gazi Üniversitesinde fizik yüksek lisansıma devam etmekteyim. 4 yıldır özel ders veriyorum.Özellikle ted ve sınav kolejimden ögrencilerim oldu. Fiziği zevkli ve anlaşılır biçimde ögretmek en büyük gayretlerimdendir.Ögrenclerime kardeşime gösterdiğimin özenin aynısıyla ders vermekteyim.FİZİKTE başarılı olmak istiyosanız gelin birlikte yol alalım. [Ayrıca evde ders almak istemeyen ögrenciler için büromda mevcuttur. ]
Nihal K.

Nihal K.

17 yıldır dershane ve kolejler de sınava hazırlık gruplarına ve ara sınıflara ders anlatmaktayim.Şu anda Özel Seçkin Anadolu Lİsesinde ve Akıl çağı okullarında çalışmaktayım.
Nursel S.

Nursel S.

İstanbul Üniversitesi fizik bölümü mezunuyum. 5 sene kadar dersane tecrübesine sonra şu an MEB de Anadolu Lisesinde kadrolu öğretmenim. 2003 den beri özel ders vermekteyim. Sigara kullanmıyorum. ders dışında da öğrencilerim ile sürekli iletişim halinde oluyorum biliyorum ki öğretmenini seven ve saygı duyan bir öğrenci çalışır ve çalışan öğrenci mutlaka başarır. eğitimi rehberlik devam ettirerek önce derse karşı ön yargıyı kırıp sonra bilgi ile donatıyorum. Referans gösterebilirim. Geniş b
Mesut  A.

Mesut A.

23 yıllık Fizik öğretmeniyim. Fizik ile ilgili ders problemleri çözüme kavuşturulur. Fizik sorusu hazırlanır.
Emre Savaşcı

Emre Savaşcı

EĞİTİM KARİYERİ OLARAK CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİNDE LİSANS EĞİTİMİMİ TAMAMLAYIP, YÜKSEK LİSANSIMI DA AYNI OKULDA YAPTIM.FEN BİLİMLERİ EĞİTİM KURUMLARINDA AKTİF OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. DAHA ÖNCE FİNAL DERGİSİ DERSHANELERİ, ÇÖZÜM ETÜT EĞİTİM KURUMLARI, OĞUZHAN ÖZKAYA EĞİTİM KURUMLARI, VE ÖZEL YENİ SİSTEMLİ KOLEJİNDE GÖREV YAPTIM.
İrfan E.

İrfan E.

17 yıllık başarılı bir eğitim tecrübesi ile ilkokul - ortaokul Fen Bilgisi ve Matematik dersleri, lise Fizik dersleri veriyorum. Ayrıca TEOG alanında çok başarılı hazırlık çalışmaları yaptım.
Ferhat C.

Ferhat C.

2005 Yılı Fizik Mezunuyum ve 2008 de Master eğitimimi tamamladım. 14 Yıldır dershane sektöründe yüksek başarı grafiği çizerek Türkiye derecesi için Efor sarfeden öğrencilerle özel çalışmalarım oldu. Eğitim Psikolojisi ve Eğitim Bilimleri üzerine aldığım eğitim ile Öğrencilerimin üzerinde etki bırakabilirim.
Salih Mehmet T.

Salih Mehmet T.

Fizik dersini severek ezbercilikten uzak bir yaklaşımla sıkılmadan öğrenmek isteyenler mutlaka aramalı. 16 yıldır özel ders ve grup dersi veriyorum
Ahmet İ.

Ahmet İ.

25 yıl öğretmenlik deneyimim var. Dersane, MEB, KPSS YGS LYS Ders takviye alanlarda ders veridim. Sınavlarda Türkiye dereceleri yaptım. Muhtelif yayınlarda katkım ve kendi hazırladığım yayınlarım vardır. Akademik olarak doktora çalışmalarım devam etmektedir.
Fatma Cagnur M.

Fatma Cagnur M.

Fizik dersini bir de benim anlatım tekniğimle başaracağınıza eminim ara sınıf ya da mezun fark etmez formülsüz fizik anlatım tarzım başarılı olacağız.
Enes A.

Enes A.

Sakarya Üniversitesi 2010 Fizik Bölümü nü 3. olarak bitirdim. 5 senelik dershane öğretmenliği tecrübesi yanında, pek çok özel ders deneyimiyle, öğrencilerime hazırlandıkları kulvarda rantabl bir katkıda bulunacağıma inanıyorum.
Ergin Y.

Ergin Y.

Beni seçin çünkü 10 yıllık dershane tecrübesi olan konulara ve sorulara hakim her seviyeye uygun anlatım tekniği, pratik yöntemler ve en önemlisi de evinize kadar gelip fizik dersini size sevdirecek ayrıca koçluk tecrübesi ve belgesi olan, bana özgün sizlere özel konu anlatım, kavrama ve uygulama testleriyle adım adım pekiştirerek kaliteli ders almak isteyenler için burdayım saygılarımla. Ergin yeşilağaç
Gürkan A.

Gürkan A.

Öğrenci Psikoloji, Anlama Kolaylığı, Etkili ve Kalıcı Sunum, Hafıza teknikleri vs. gibi konularda sertifika sahibiyim. Kısacası sahip olduğum donanımı en verimli şekilde öğrencime aktarabilmek için araştırdım ve sistemleştirdim. Öğrencilerimin ders içeriğinden sıkılmadan, öğrenme isteklerini güdüleyerek, ilgiyi hep zirvede tutarak eğitim yapmak hedefimdir. Önceliğim ; öğrencimi keşfetmek olacaktır. Sonraki aşamada ise belirlemiş olduğum öğretim stratejisi ile sahip olduğum akademik donanımı
Bora Ç.

Bora Ç.

YGS, LYS, Lise Takviye, Üniversite (Fizik ve Mühendislik Bölümü Öğrencilerine) Fizik Takviye olmak üzere. Her düzeyde fizik dersi verilir.
Ali Durmuşbilgeç F.

Ali Durmuşbilgeç F.

►2003 yılında Adana Ahmet Kurttepeli Süper Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2004 yılında Mersin Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü’ne girerek 2009 yılında mezun olmuştur. ►2009 yılında üniversiteden mezun olarak aynı yıl özel eğitim kurumlarında Stajyer fizik öğretmeni olarak çalışmaya başladı.Takip eden yıllarda ve halen ara sınıf ve mezun lise öğrenci gruplarına fizik takviye özel kursları vermektedir. ►2011- 2014 yılları arasında görev aldığı çeşitli eğitim kurumlarında;E
Yunus Emre E.

Yunus Emre E.

Karadeniz Teknik üniversitesi mezunuyum. 1 yıl kadar fen lisesi 3 yıllık da özel sektör tecrübem olmakla beraber Her seviyede fizik dersini sade ve anlaşılır hale getirebildiğimi düşünüyorum.
Pervin  Y.

Pervin Y.

Necatibey Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği bölümünden mezunum.Yüksek lisansımı tamamladım.Kolejlerde ve özel öğretim kurumlarında 7 yıldır görev yapmaktayım.Üniversite ve Lise öğrencilerine fizik alanında özel ders veriyorum.Ev ödevlerinde ve varsa fizik proje çalışmalarında da yardımcı oluyorum.Birebir ve grup çalışmaları için lise ve üniversite öğrencileri bana ulaşabilirler.Sevgiler.
Bülent G.

Bülent G.

20 yıl özel okul ve dersane tecrübeli YGS-LYS de ilk100 de onlarca ilk 10000 de yüzlerce öğrencisi olan hocadan EZBERLEYEREK DEĞİL ANLAYARAK FİZİK ÖĞRENİN.
Veysi A.

Veysi A.

15 yıllık dershane ve özel ders tecrübemi öğrencilerime aktarmak isteyen öğrenci odaklı ve tecrübeli fizik öğretmeniyim. amacım öğrencilere fizik dersinin zor olmadığını göstererek farkındalık yaratmak.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Baran Kavak
Fizik Özel Ders   05/12/2018

Çok başarılı gerçekten çok memnun kaldım Fizik dersi eskisi kadar korkutucu gelmiyor artık programda emrği geçen herkesin eline sağlık

         
Mustafa Kömürcü
Fizik Özel Ders   01/12/2018

hoca hanıma ilgi ve alakasindan dolayi teşekkür ederim.hocasi ve öğrencimiz uyumlu bir şekilde derslerine devam ediyorlar.

         
Dr. Yunus S B
Fizik Özel Ders   28/11/2018

Ahmet Üzdü hocam a çok teşekkür ediyorum öncelikle.. İstanbul daki yeğenim için yardımcı oldu. İşinin ehli ve profilinde de belirttiği gibi MEB kazananımlarına göre Kavram yanılgıları nı önemseyerek ders işledi. Tecrübesinin lafta değil İş te olduğunu gösterdi. Yeğenim oldukça mutlu.. Tekrar görüşmek dileğiyle.

         
Ali İhsan Bayar
Fizik Özel Ders   27/09/2018

Hem ders anlatımı hem de bilgisinin iyi olması benim için Önemliydi bu noktada çok faydalı olduğu kanaatindeyim hocama teşekkür ederim

         
Orhan Taha
Fizik Özel Ders   24/09/2018

Kızımın fizik dersine karşı bir ön yargısı vardı...Hakan hocam öncelikle bu ön yargıyı kırdı. ...kızımın anlayacağı seviyede konu anlatımı yaparak bol soru çözerek konuyu anlattı...aynı zamanda eğitim koçluğu da yapıyor. ...öğrenci psikolojisinden çok iyi anlıyor. ...teşekkürler. ..

         
Selin Demirtürk
Fizik Özel Ders   21/09/2018

Hocamız alanını çok iyi bilen, öğrencilerle iletişimi kuvvetli ve uygulamalı ders anlatabilen birisi. Kendisiyle derse başladığımdan beri fizikte özgüvenim arttı ve öğrendiğim bilgiler kalıcı olmaya başladı. Derslerimiz zevkli ve eğlenceli geçiyor. Aynı zamanda ilerlememi takip edip yapıcı yorumlar yapması son sınıf gibi zor bir senede çok yardımcı oluyor.

         
Lvent Bey
Fizik Özel Ders   27/07/2018

Oğlum almış olduğu derslerde,Ahmet Bey in yaklaşımı,konuya hakimiyeti ve dersi karşı tarafa aktarma becerisinden dolayı son derece memnun kalmıştır,herkese tavsiye ederim.

         
Aslı Topçuoğlu
Fizik Özel Ders   20/05/2018

Çok sıcak kanlı ve sabırlı yaklaşıyor, konuyu çok detaylı ve örneklerle anlatıyor. İngilizce fizik, kimya ve matematik dersleri aldık, kızımın notları Merve sayesinde yükseldi; çok teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

Diğer Bilgiler
Fizik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz