4 Fizik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.423 Fizik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Fizik Özel Ders Öğretmeni

Zeynep Geylan

Zeynep Geylan

5 yıldır çeşitli özel kurumlarda fizik ögretmenliği yapmaktayım. 7 yıldır özel ders vermekteyim. Gazi üniversitesi fizik ve kırıkkale üniversitesi sosyoloji mezunuyum.
Çetin  T.

Çetin T.

Hacettepe Fizik Mühendisliği mezunuyum. TED Ankara Koleji lise kısmında 25 yıl Fizik öğretmeni olarak çalıştım. Bu 25 yılın son 5 yılında Fizik zümre başkanı olarak görev yaptım. TED de uzun yıllar IB ( International Baccalaureate ) sınıflarında ders verdim. 2010 yılında emekli oldum. 34 yıldır lise ara sınıf ve üniversite hazırlık öğrencilerine özel ders veriyorum. TED koleji ve diğer okullarda IB programını takip eden çok sayıda öğrencim var. İngiltere de A Level okuyan öğrencilerim var on
Mehmet H.

Mehmet H.

25 yıldır eğitim sektöründe,dershane ve okullarda FİZİK ÖĞRETMENİ olarak öğrencilerime faydalı oldum.Ara sınıf takviye,TYT,AYT Hazırlık konularında uzmanım.Öğrencilerimin dersi öğrenmeleri ve memnuniyetleri önceliğimdir.
Hakan M.

Hakan M.

18 yıldır fizik öğretmenliği yapmaktayım. Müfredat ve konulara hakim bir öğretmen olarak fiziğin çok kolay ve yapılabilir bir ders olduğunu göstereceğimden emin olabilirsiniz. aktif fizik öğretmenliği yapmaktayım .ayrıca iki yayın evinin kitap, deneme çalışmalarını yapmaktayım.
Ferhat C.

Ferhat C.

Armut kanalında Fizik Öğretmenleri içinde Türkiye’de 1230 kişi içinde 3. Sırada Antalyada 84 Fizik öğretmeni içinde memnuniyet anlamında 1. Sıralamaya sahibim. Yılı Fizik Mezunuyum ve de Master eğitimimi tamamladım. Yıldır Dershane ve Kolej sektöründe yüksek başarı grafiği çizerek Türkiye derecesi için Efor sarfeden öğrencilerle özel çalışmalarım oldu ve olmakta. Özellikle Temel eksiği olan öğrencilerin % başarı garantisiyle denilenleri ve metod takibi ile kolayca öğrenme sağlamaktayım. Re
Mehmet S.

Mehmet S.

20 senedir final ve fen bilimleri gibi köklü kurumlarda çalışıyorum fizik ve fen bilgisi öğretmeniyim. İngilizce bildiğim için SAT IB gibi sınavlara hazırlıyorum. Üniversite seviyesinde Türkçe ve İngilizce fizik dersi verebilirim. Öğrenci koçluğunda uzmanım
Hakan O.

Hakan O.

Merhaba Derslerimi, öğrenci merkezli, tam öğrenme modelinde ve yapılandırmacı yöntemlerle işliyorum. Uzun vadede devam edersek, işlenen konuların unutulmamasina yonelik tekniklerle ilerliyoruz. Bir dersimiz 120 dk sürer. Bu sürede Sığaçlar, momentum ya da çembersel hareket gibi bir konuyu öğrenci merkezli soru çözümleriyle beraber bitiririz. Ücret kıyaslaması yaparken lütfen verim ve kaliteyi göz ardı etmeyelim.  Konuları içlerinde eksik nokta kalmayacak şekilde işliyorum. Kaynak kitaplarda k
Bülent G.

Bülent G.

20 yıl özel okul ve dersane tecrübeli YGS-LYS de ilk100 de onlarca ilk 10000 de yüzlerce öğrencisi olan hocadan EZBERLEYEREK DEĞİL ANLAYARAK FİZİK ÖĞRENİN.
Aysel Ç.

Aysel Ç.

3.sınıf fizik bölümü öğrencisiyim. İhtiyacı olan lise ve ortaokul öğrencilerine fen bilimleri ve fizik dersi verebilirim.
Sema C.

Sema C.

Lisansımı Uludağ Üniversi Fizik Öğretmenliği Bölümünde (2006), Yüksek Lisansımı Sakarya Üniversitesinde (2008) tamamladım. Çeşitli dersanelerde ve özel kurumlarda 8 yıl görev yaptım. Halen bir ofiste özel ders vermekteyim. 15 yıldır Fizik, Ortaokul matematik ve Fen Teknoloji derslerinde derslere takviye sınavlara hazırlık olarak özel ders vermekteyim
Erol H.

Erol H.

Fizik öğretmeniyim.20 yıllık ders tecrübem var. Değişen müfredata ve sınav sistemine hakimim.Unutmayalım ki bir konuyu bilmek ve anlatmak farklı şeylerdir. Fizik bilmek anlatmak için yeterli değildir.Nasıl ve ne kadar anlatacağınızı bilmeniz ve sevdirmeniz gerekir.Ben fizik anlatmayı seviyorum ve öğrencilerime yanlız öğretmeyi değil fiziği sevdirmeyi de vadediyorum.
İrfan E.

İrfan E.

20 yıllık başarılı bir eğitim tecrübesine sahibim. Marmara Fizik öğretmenliği mezunuyum. Lise Fizik, ortaokul Fen Bilimleri ve Matematik dersleri veriyorum.
Özcan H.

Özcan H.

10 yıllık özel ders tecrübesine sahibim. Her sınıf düzeyinden onlarca lise öğrencisiyle birebir çalışma imkanı buldum. İster okul derslerine yardımcı olma isterse de ygs-lys ye hazırlık noktasında öğrenciyi bulunduğu seviyeden yukarı çıkarma konusunda garanti veriyorum.
Kübra Nur K.

Kübra Nur K.

Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik bölümü mezunuyum. Her seviyede fizik dersi verebilirim. Tyt, Ayt ve Kpss ye hazırlananlar önceliğimdir.
Uğur B.

Uğur B.

• Üniversite eğitimim ve meslek hayatımla birlikte yaklaşık olarak 10 yıldır özel ders vermekteyim. • Şu anda çalışmakta olduğum kurum itibariyle öğrencilerime ve ailelerine her zaman güven verdim. • Öğrencilerimin ihtiyaçlarına göre program belirlerim. Özellikle 9 ve 10. sınıflarda fizikle yeni tanışmış öğrencilerime modern öğretim yöntemleriyle (Animasyon,basit deneyler gibi.) fiziği sevdirmeye ve korku olmaktan çıkarmaya çalışırım. • Elimde bulunan kaynaklarla öğrencimi destekler, okul
Necmettin  T.

Necmettin T.

20 yıldır özel ders veriyorum pratik yeni sisteme uygun ve zevk alarak tam öğrenirsiniz garantili öğrenme
Ahmet A.

Ahmet A.

ODTÜ Fizik mezunu ve Hacettepe Üniversitesi eğitim bilimleri alanında doktora derecesine sahip 20 yıllık deneyimli bir fizik öğretmeniyim. Lise öğrencilerine yönelik olarak her seviyede [ara sınıflar destekleme, üniversiteye hazırlık TYT ve AYT] fizik dersleri vermekteyim. Fiziğin öğretilmesindeki ana yaklaşımım, fiziğin temel kavram ve ilkelerinin derinlemesine anlaşılması, bunlar arasındaki ilişkilerin kavranarak çeşitli ve karmaşık problem durumlarına uygulama becerisinin öğrenciye kazandı
Dilara  B.

Dilara B.

Şu anda Kuzey Kolejinde fizik öğretmenliği yapmaktayım,aynı zamanda birebir dersleri vermekteyim. Geçmişte Ümraniye Final Temel Lisesi nde fizik öğretmenliği yaptım Açı Özel Öğretim Kursu nda 11.sınıf dersleri anlatmaktayım. Gazi üniversitesi Fizik Bölümü nü 1.cilikle bitirdim. Sonrasında ise Ankara Üniversitesi Fizik Mühendisliği nde yüksek lisansa başladım.
Fehmi Y.

Fehmi Y.

Trakya Üniversitesi Fizik Bölümünden mezun olup yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Edirne de uygun fiyata fizik dersi verebilirim.
Ece Y.

Ece Y.

Mühendisim ve şuanda yüksek lisans yapmaktayım. Lise öğrencilerine okula yardımcı ve TYT-AYT sınavlarına yönelik ders veriyorum. Özellikle fizik ve kimya derslerinde kendini yeterli görmeyen, anlamadığını ve sevmediğini düşünen öğrencilerle keyifli bir ders işleyerek başarı sağlarım. Başarılı olmak ve sıkılmadan öğrenmek isteyen öğrencilere ders verilir.
Faruk D.

Faruk D.

18 Yıllık Fizik Öğretmeniyim. Fizik üzerine doktoram vardır. Uzun yıllardır sınavlara özel öğrenci yetiştiriyorum.
Ersin H.

Ersin H.

Merhaba, ODTÜ Fizik mezunuyum. 8 yıldır üstün yetenekliler okulu TEVİTÖL de Fizik öğretmeni olarak çalışıyorum. 5 yıl Fen Bilimleri Dershanesinde, 3 yıl İstek Acıbadem okullarında çalıştım. Bu süreçte ağırlıklı 11-12 sınıf öğrencileri ile üniversite sınavı hazırlık çalışmalarında yoğunlaştım. Şu an çalıştığım okulumda IB Fizik dersleri ve MEB programı derslerini vermekteyim. Öğretmenliğim boyunca pek çok öğrenciye Fizik özel dersi verdim. Bu öğrencilerle yabancı dilde eğitim veren kolejlerin
Salih Y.

Salih Y.

Fiziğin ana dallarından olan mekanik alanında doktora yaptım. İzmir-Karşıyaka ve civarında Fizik ve Makanik esaslı Mühendislik dersleri her seviyedeki öğrencilere verilir.
Zemine H.

Zemine H.

16 yıllık eğitim ve öğretim tecrübesine sahip, Fizik alanında Üniversite birinciliği, Yüksek lisans Doktora Doçentlik Dereceleri olan bir eğitimciyle fiziğin üstesinden gelmeye ne dersin? Lise ve üniversiteye hazırlık (TYT-AYT ) matematik ve fizik dersleri vermekte, yıl boyunca ders, ödev takibi ve sınavlara hazırlıkta yardımcı olmaktayım. Ayrıca mühendislik fakültesi Fizik 1 ve Fizik 2 dersi ile fizik bölümünün bütün derslerini vermekteyim, ihtiyaç halinde Physics I ve
Şerife S.

Şerife S.

Uludağ üniversitesi 2004 yılı mezunuyum. 15 yıllık tecrübemle TYT ve AYT konularında ya da 9. sınıf, 10. sınıf, 11.sınıf ve 12. sınıf fizik derslerinde yardımcı olabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayse Catikkas
Fizik Özel Ders   28/10/2019

Fizikle alakalı hiçbirşey anlamıyordum zeynep hocamla tanışana kadar şimdiye kadar 2 saat ders almama rağmen anlattığı konudaki tüm soruları çözebiliyorum. Hatta ilk defa fizikten soru çözdüm diyebilirim. Umarım böyle devam ederiz.

         
Ezer Atıf
Fizik Özel Ders   28/10/2019

Dursun Hocama çok teşekkürler, lise öğrencisi oğlum için fizik dersi aldırdım, fazlasıyla memnun kaldım. Alanında çok iyi ve fiziği sevdirmeyi başardı.Herkese şiddetle tavsiye ederim.

         
Gülay Özkır
Fizik Özel Ders   08/08/2019

Hakan Hocam Nesibe Aydın Fen Lisesi öğrencisi kızıma ilaç gibi geldi. Konusuna hakimiyeti, her derse özel hazırlanıp gelmesi, öğrenci ile iletişimi, samimiyeti, bizi ders sonraları bilgilendirmesi ve öğrenci takibi ile tam bir profesyonel. Teşekkür ederiz Hakan Hocam.

         
Mehmet Demircan
Fizik Özel Ders   20/07/2019

Hocamla matematik, geometri ve fizik dersleri yapmaya karar verdik. İyi ki kendisiyle tanışmışım. Kendisi sayısal alandaki dersleri gayet akıcı ve anlaşılır bir şekilde anlatıyor. Oğlum kendisinden çok memnun kaldı.

         
Yasemin Deniz
Fizik Özel Ders   21/06/2019

Hoca evimize geldi. Dersler düzenli programlı yapıldı. memnun kaldık. mert hoca ile bizi buluşturduğu için armut com a teşekkür ederiz.

         
Ozkan Sariozkan
Fizik Özel Ders   19/06/2019

Hakan Hoca gayet işini bilen, bilgili , donanımlı biri. Sınav öncesi çalışma oğlum için gayet faydalı oldu. Teşekkürler.

         
Hatice Derya
Fizik Özel Ders   15/06/2019

Mert hoca çok başarılı bir öğretmen. Üniversite sınavına hazırlık dersi aldım. Aslında birkaç konu alacaktım. Fakat Mert hoca ile ders yapınca bildiğim sandığım konularda bile eksiğim olduğunu gördüm. Bütün tyt ayt konularını gözden geçirdik. Kendisi sabırla yardımcı oldu. Teşekkür ederim hocam 🤗

         
Hatice Açıkgöz
Fizik Özel Ders   05/05/2019

HAKAN HOCA İLE İLK DERSİMİZİ YAPTIK. BRANŞINDA ÇOK TECRÜBELİ OLDUĞU BELLİ. KONULARA HAKİM VE ÖĞRENCİ PSİKOLOJİSİNDEN ANLIYOR. ALANINDA EN İYİLERDEN BİRİ . KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Diğer Bilgiler
Fizik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz