En İyi 25 Fizik Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Fizik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.110 Fizik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Fizik Özel Ders Öğretmeni

Hakan M.

Hakan M.

18 yıldır fizik öğretmenliği yapmaktayım. Müfredat ve konulara hakim bir öğretmen olarak fiziğin çok kolay ve yapılabilir bir ders olduğunu göstereceğimden emin olabilirsiniz. aktif fizik öğretmenliği yapmaktayım .ayrıca iki yayın evinin kitap, deneme çalışmalarını yapmaktayım.
Mehmet H.

Mehmet H.

25 yıldır eğitim sektöründe,dershane ve okullarda FİZİK ÖĞRETMENİ olarak öğrencilerime faydalı oldum.Ara sınıf takviye,TYT,AYT Hazırlık konularında uzmanım.Öğrencilerimin dersi öğrenmeleri ve memnuniyetleri önceliğimdir.
Hakan O.

Hakan O.

Merhaba Derslerimi, öğrenci merkezli, tam öğrenme modelinde ve yapılandırmacı yöntemlerle işliyorum. Uzun vadede devam edersek, işlenen konuların unutulmamasina yonelik tekniklerle ilerliyoruz. Bir dersimiz 120 dk sürer. Bu sürede Sığaçlar, momentum ya da çembersel hareket gibi bir konuyu öğrenci merkezli soru çözümleriyle beraber bitiririz. Ücret kıyaslaması yaparken lütfen verim ve kaliteyi göz ardı etmeyelim.  Konuları içlerinde eksik nokta kalmayacak şekilde işliyorum. Kaynak kitaplarda k
Savaş Ö.

Savaş Ö.

19 yıllık yüksek lisans mezunu fizik öğretmeniyim. Bu güne kadar her seviyede binlerce öğrenci ile çalıştım. Ekibimle beraber Tıp fakültesi,Eczacılık ve diş hekimliği kazandırmada uzmanlaştık artık.Temel matematik becerisi olmayan öğrencilerden tutun da üstün yetenekli öğrencilere kadar, meslek lisesinden tutun da fen liselerine , kolejlere ,Galatasaray Lisesi ne kadar her okuldan öğrencilerle çalıştım. Tıp eczacılık diş hekimliği mühendislik ve mimarlık kazandırdığım öğrencilerin sayısını bile
Ferhat C.

Ferhat C.

2005 Yılı Fizik Mezunuyum ve 2008 de Master eğitimimi tamamladım. 15 Yıldır Dershane ve Kolej sektöründe yüksek başarı grafiği çizerek Türkiye derecesi için Efor sarfeden öğrencilerle özel çalışmalarım oldu. Referans isteyen velilere bu imkanı sağlayabilirim. Eğitim Psikolojisi ve Eğitim Bilimleri üzerine aldığım eğitim ile Öğrencilerimin üzerinde etki bırakıp Fiziğin karmaşık ve formül modülünden uzak tutup gündelik yaşamla pekişmesine katkı sağlayacak sisteme sahibim. Online ve interaktif WEB
Bülent G.

Bülent G.

20 yıl özel okul ve dersane tecrübeli YGS-LYS de ilk100 de onlarca ilk 10000 de yüzlerce öğrencisi olan hocadan EZBERLEYEREK DEĞİL ANLAYARAK FİZİK ÖĞRENİN.
Levent Y.

Levent Y.

15 yıllık dershane tecrübem bulunmaktadır. Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği mezunuyum. Deneyimli ve işinin uzmanı birisini arıyorsanız doğru yerdesiniz.
Ahmet H.

Ahmet H.

20 yıldır öğretmenlik yapmaktayım ve özel ders veriyorum. Uzun süre dersane tecrübem var. Birçok öğrencimin Türkiye nin saygın üniversitelerine girmelerine yardımcı oldum. Birçoğunu arasınıftan itibaren yetiştirdim. Ayrıca Fizik ile ilgili yayın yazımı, tashihi, seslendirmesi ve fizik sorusu satımı yaptım. Talebiniz halinde memnuniyetle yardımcı olurum.
Salih Mehmet T.

Salih Mehmet T.

Fizik dersini severek ezbercilikten uzak bir yaklaşımla sıkılmadan öğrenmek isteyenler mutlaka aramalı. 16 yıldır özel ders ve grup dersi veriyorum
Enes A.

Enes A.

Sakarya Üniversitesi 2010 Fizik Bölümü nü 3. olarak bitirdim. 5 senelik dershane öğretmenliği tecrübesi yanında, pek çok özel ders deneyimiyle, öğrencilerime hazırlandıkları kulvarda rantabl bir katkıda bulunacağıma inanıyorum.
Mesut A.

Mesut A.

Tecrübeli, güvenilir, ÖSYM soru tiplerine hakim Fizik Öğretmeniyim. Yenilenebilir enerji alanında yüksek lisans yaptım . Bütün Fizik konularına hakimiyetim var. Konu anlatımlı ve Soru bankası alanında Fizik kitaplarım var. .Yaz döneminde çalışmalara başlayıp erken yol alınabilir. Arayın görüşelim.
Uğur B.

Uğur B.

• Üniversite eğitimim ve meslek hayatımla birlikte yaklaşık olarak 10 yıldır özel ders vermekteyim. • Şu anda çalışmakta olduğum kurum itibariyle öğrencilerime ve ailelerine her zaman güven verdim. • Öğrencilerimin ihtiyaçlarına göre program belirlerim. Özellikle 9 ve 10. sınıflarda fizikle yeni tanışmış öğrencilerime modern öğretim yöntemleriyle (Animasyon,basit deneyler gibi.) fiziği sevdirmeye ve korku olmaktan çıkarmaya çalışırım. • Elimde bulunan kaynaklarla öğrencimi destekler, okul
Ece Y.

Ece Y.

Mühendisim ve şuanda yüksek lisans yapmaktayım. Lise öğrencilerine okula yardımcı ve TYT-AYT sınavlarına yönelik ders veriyorum. Başarılı olmak ve sıkılmadan öğrenmek isteyen öğrencilere ders verilir.
Simge U.

Simge U.

Muğla Üniversitesi Fizik Öğretmenliği mezunuyum. Kolejde öğretmenlik yapıyorum.9-10-11-12. Sınıflara derse giriyorum. 7 yıllık öğretmenim ve öğretmenliğe başladığımdan beri özel ders vermekteyim.
Zemine H.

Zemine H.

16 yıllık eğitim ve öğretim tecrübesine sahip, Fizik alanında Üniversite birinciliği, Yüksek lisans Doktora Doçentlik Dereceleri olan bir eğitimciyle fiziğin üstesinden gelmeye ne dersin? Lise ve üniversiteye hazırlık (TYT-AYT ) matematik ve fizik dersleri vermekte, yıl boyunca ders, ödev takibi ve sınavlara hazırlıkta yardımcı olmaktayım. Ayrıca mühendislik fakültesi Fizik 1 ve Fizik 2 dersi ile fizik bölümünün bütün derslerini vermekteyim, ihtiyaç halinde Physics I ve
Kubilay H.

Kubilay H.

Ygs & Lys sınavlarına hazırlık için fizik dersi veriyorum. Dönem boyu ders verdiğim öğrenciye birçok kaynak bitirtirim. 11. ve 12. sınıf öğrencilerine Çoğunlukla ders veririm. Derste zamana ve disiplini çok önemserim. Öğrenciyi başarısı artması için zorlarım. sadece parasal konuya yaklaşmam öğrencinin başarısı asıl benim emeğimin karşılığıdır.
Bora Ç.

Bora Ç.

TYT, AYT, Lise Takviye, Üniversite Takviye (Fizik ve Mühendislik Bölümü Öğrencilerine) olmak üzere. Her düzeyde fizik dersi verilir.
İrfan E.

İrfan E.

20 yıllık başarılı bir eğitim tecrübesine sahibim. Marmara Fizik öğretmenliği mezunuyum. Lise Fizik, ortaokul Fen Bilimleri ve Matematik dersleri veriyorum.
Nermin G.

Nermin G.

24 yıllık dershane birikimine sahip fizik öğretmeniyim. Her seviyede, her öğrenciye sevdirerek fizik dersi anlatırım. Tecrübemi ve mesleki bilgilerimi kız öğrencilerimle paylaşmak isterim.Eğitim koçluğu sertifikam var.Ders ve ödev takibi ile başarıya doğru seviye gelişimini kontrol ederim.telefonda ayrıntıları görüşürüz
Ersin  Ç.

Ersin Ç.

21 yıllık fizik öğretmeniyim.Fiziğin zevkli,nazlı ama aynı zamanda nankör bir ders olduğunu düşünüyorum.Ben zevk almanız için elimden geleni yaparım siz bana yardımcı olursanız.Yani fiziğin nazını çekerim diyorsanız ben hazırım.
Emine S.

Emine S.

15 yıllık fizik öğretmenliği tecrübesiyle, lise fizik dersinde anlaşılamayan tüm konuları ogretebilirim
Mehmet S.

Mehmet S.

20 senedir final ve fen bilimleri gibi köklü kurumlarda çalışıyorum fizik ve fen bilgisi öğretmeniyim. İngilizce bildiğim için SAT IB gibi sınavlara hazırlıyorum. Üniversite seviyesinde Türkçe ve İngilizce fizik dersi verebilirim. Öğrenci koçluğunda uzmanım
Sabır Ç.

Sabır Ç.

Güncellenen fizik öğretim programına uygun, ösym ve meb çizgisinde, tek kişilik ya da 2 şer grup halinde ders verilir. Ayrıca talebe göre Öğrenci Koçluğu nu verebilirim. Diğer branşlarda da tecrübe ve kalitesi yüksek öğretmenler için yardımcı olabilirim.
Hasan Hüseyin S.

Hasan Hüseyin S.

1999 YILINDA K.T.Ü. FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. BU SENE YE KADAR ÜNİVERSİTE HAZIRLIK DERSLERİ ANLATTIM.LİSE 1-2-3-4 VE MEZUN ÖĞRENCİLERE FİZİK ÖZEL DERSİ VERİYORUM . ORTA OKUL MATEMATİK DERSİ DE ANLATTIM . HER İKİ BRANŞTA DA DERS VERİYORUM.
Muhammet Raşit E.

Muhammet Raşit E.

Merhabalar, TOBB ETU Elketrik ve Elektronik mühendisliği yükseklisans öğrencisiyim. 5 yılda 18 öğrenciye başarıyla ders verdim. Ücret üst sınırdır, değişebilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İbrahim D
Fizik Özel Ders   26/07/2019

Konusuna hakim, pedagojik anlamda da yeterli, özverili, ilgili, dakik, kesinlikle sıkmayan-bunaltmayan ancak aynı zamanda da saygılı. Ders almaya devam ediyoruz.

         
İla Ber Eker
Fizik Özel Ders   22/07/2019

Bugün, Esat Hocamızla ilk Fizik dersimizi işledik... Hocamızın yapıcı tavrı, ders saatini geç sonlandırması konusundaki cömert anlayışı, akademik yeterliliği, yanında getirdiği ders materyalleri ve öğrenciyi teşvik edici özellikleri "Fizik dersini iyi ki Esat Hocadan almaya başladık!" cümlesini kurmamıza vesile oldu. Var olun Hocam...

         
Efe Kalın
Fizik Özel Ders   29/06/2019

Fizik yapamayacağım derken Mert hoca ile tanıştıktan sonra fizik sorularını çözmekten kendimi alamadım. Fiziğin korkulacak bir şey olmadığını gösterdi. Ön yargılarımı ortadan kaldırdı. Teşekkürler hocam 🙏

         
Tunahan Kara
Fizik Özel Ders   23/06/2019

Ahmet Hoca ile yaptigimiz derslerden kesinlikle memnunum. Bütün konulari anlamami sağladı ve bana fiziği sevdirdi.

         
Fatih Semih Kartal
Fizik Özel Ders   20/06/2019

Mert Hocam ilk derste farkını belli etti. Ön yargılarılarımı giderdi. Artık fizik sorularını çözebiliyorum. Bu da beni çok mutlu ediyor. Herkese tavsiye ederim.

         
ÖZGÜR ÜĞE
Fizik Özel Ders   15/06/2019

Samimi davranışı ve donanımlı bilgilerinden çok faydalandık oğlumuza verdiği destekten dolayı teşekkür eder sizlerede hiç düşünmeden iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

         
Hatice Derya
Fizik Özel Ders   15/06/2019

Mert hoca çok başarılı bir öğretmen. Üniversite sınavına hazırlık dersi aldım. Aslında birkaç konu alacaktım. Fakat Mert hoca ile ders yapınca bildiğim sandığım konularda bile eksiğim olduğunu gördüm. Bütün tyt ayt konularını gözden geçirdik. Kendisi sabırla yardımcı oldu. Teşekkür ederim hocam 🤗

         
Fehime Sun
Fizik Özel Ders   31/05/2019

Bu zorluk süreçte bizimle beraber olan değerli Levent hocamıza çok teşekkür ederiz. Bizler çok memnun kaldık. Oğlum zevkle fizik dersini öğrendi. Herkese tavsiye ediyorum.

Diğer Bilgiler
Fizik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz