4 Fizik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.547 Fizik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Fizik Özel Ders Öğretmeni

Mehmet H.

Mehmet H.

25 yıldır eğitim sektöründe,dershane ve okullarda FİZİK ÖĞRETMENİ olarak öğrencilerime faydalı oldum.Ara sınıf takviye,TYT,AYT Hazırlık konularında uzmanım.Öğrencilerimin dersi öğrenmeleri ve memnuniyetleri önceliğimdir.
Kübra Nur K.

Kübra Nur K.

Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik bölümü mezunuyum. Her seviyede fizik dersi verebilirim. Tyt, Ayt ve Kpss ye hazırlananlar önceliğimdir.
Ferhat C.

Ferhat C.

Armut kanalında Fizik Öğretmenleri içinde Türkiye’de 1230 kişi içinde 3. Sırada Antalyada 84 Fizik öğretmeni içinde memnuniyet anlamında 1. Sıralamaya sahibim. Yılı Fizik Mezunuyum ve de Master eğitimimi tamamladım. Yıldır Dershane ve Kolej sektöründe yüksek başarı grafiği çizerek Türkiye derecesi için Efor sarfeden öğrencilerle özel çalışmalarım oldu ve olmakta. Özellikle Temel eksiği olan öğrencilerin % başarı garantisiyle denilenleri ve metod takibi ile kolayca öğrenme sağlamaktayım. Re
Bülent G.

Bülent G.

20 yıl özel okul ve dersane tecrübeli YGS-LYS de ilk100 de onlarca ilk 10000 de yüzlerce öğrencisi olan hocadan EZBERLEYEREK DEĞİL ANLAYARAK FİZİK ÖĞRENİN.
Zeynep Geylan

Zeynep Geylan

5 yıldır çeşitli özel kurumlarda fizik ögretmenliği yapmaktayım. 7 yıldır özel ders vermekteyim. Gazi üniversitesi fizik ve kırıkkale üniversitesi sosyoloji mezunuyum.
Hakan Ö.

Hakan Ö.

Bakırköy deki ofisimizde 15 yıldır ders veriyoruz. Ofisimizde aynı zamanda deneme, ders takibi ve etüt çalışması da yapıyoruz. Daha önce bir çok öğrenci ile çalışmamız oldu. Bu konuda referans öğrenci ve veli isimleri verilebilir. Ders ücreti 45 dk 100 TL olarak planlanmaktadır.
Erol H.

Erol H.

Fizik öğretmeniyim.20 yıllık ders tecrübem var. Değişen müfredata ve sınav sistemine hakimim.Unutmayalım ki bir konuyu bilmek ve anlatmak farklı şeylerdir. Fizik bilmek anlatmak için yeterli değildir.Nasıl ve ne kadar anlatacağınızı bilmeniz ve sevdirmeniz gerekir.Ben fizik anlatmayı seviyorum ve öğrencilerime yanlız öğretmeyi değil fiziği sevdirmeyi de vadediyorum.
Hakan O.

Hakan O.

Merhaba Derslerimi, öğrenci merkezli, tam öğrenme modelinde ve yapılandırmacı yöntemlerle işliyorum. Uzun vadede devam edersek, işlenen konuların unutulmamasina yonelik tekniklerle ilerliyoruz. Bir dersimiz 120 dk sürer. Bu sürede Sığaçlar, momentum ya da çembersel hareket gibi bir konuyu öğrenci merkezli soru çözümleriyle beraber bitiririz. Ücret kıyaslaması yaparken lütfen verim ve kaliteyi göz ardı etmeyelim.  Konuları içlerinde eksik nokta kalmayacak şekilde işliyorum. Kaynak kitaplarda k
Aysel Ç.

Aysel Ç.

3.sınıf fizik bölümü öğrencisiyim. İhtiyacı olan lise ve ortaokul öğrencilerine fen bilimleri ve fizik dersi verebilirim.
Çetin  T.

Çetin T.

Hacettepe Fizik Mühendisliği mezunuyum. TED Ankara Koleji lise kısmında 25 yıl Fizik öğretmeni olarak çalıştım. Bu 25 yılın son 5 yılında Fizik zümre başkanı olarak görev yaptım. TED de uzun yıllar IB ( International Baccalaureate ) sınıflarında ders verdim. 2010 yılında emekli oldum. 34 yıldır lise ara sınıf ve üniversite hazırlık öğrencilerine özel ders veriyorum. TED koleji ve diğer okullarda IB programını takip eden çok sayıda öğrencim var. İngiltere de A Level okuyan öğrencilerim var on
Hakan M.

Hakan M.

18 yıldır fizik öğretmenliği yapmaktayım. Müfredat ve konulara hakim bir öğretmen olarak fiziğin çok kolay ve yapılabilir bir ders olduğunu göstereceğimden emin olabilirsiniz. aktif fizik öğretmenliği yapmaktayım .ayrıca iki yayın evinin kitap, deneme çalışmalarını yapmaktayım.
Ece Y.

Ece Y.

Mühendisim ve şuanda yüksek lisans yapmaktayım. Lise öğrencilerine okula yardımcı ve TYT-AYT sınavlarına yönelik ders veriyorum. Özellikle fizik ve kimya derslerinde kendini yeterli görmeyen, anlamadığını ve sevmediğini düşünen öğrencilerle keyifli bir ders işleyerek başarı sağlarım. Başarılı olmak ve sıkılmadan öğrenmek isteyen öğrencilere ders verilir.
Tülay H.

Tülay H.

Dokuz yıl özel okul ve özel ders tecrübeli fizik öğretmeniyim. İlk bin, ilk beşbin vb dereceye giren öğrencilerim oldu. Her öğrenciye ihtiyacı doğrultusunda, özel ve titiz bir öğretim hizmeti sunarım.
Dilara  B.

Dilara B.

Şu anda Kuzey Kolejinde fizik öğretmenliği yapmaktayım,aynı zamanda birebir dersleri vermekteyim. Geçmişte Ümraniye Final Temel Lisesi nde fizik öğretmenliği yaptım Açı Özel Öğretim Kursu nda 11.sınıf dersleri anlatmaktayım. Gazi üniversitesi Fizik Bölümü nü 1.cilikle bitirdim. Sonrasında ise Ankara Üniversitesi Fizik Mühendisliği nde yüksek lisansa başladım.
İrfan E.

İrfan E.

20 yıllık başarılı bir eğitim tecrübesine sahibim. Marmara Fizik öğretmenliği mezunuyum. Lise Fizik, ortaokul Fen Bilimleri ve Matematik dersleri veriyorum.
Faruk D.

Faruk D.

18 Yıllık Fizik Öğretmeniyim. Fizik üzerine doktoram vardır. Uzun yıllardır sınavlara özel öğrenci yetiştiriyorum.
Mehmet S.

Mehmet S.

20 senedir final ve fen bilimleri gibi köklü kurumlarda çalışıyorum fizik ve fen bilgisi öğretmeniyim. İngilizce bildiğim için SAT IB gibi sınavlara hazırlıyorum. Üniversite seviyesinde Türkçe ve İngilizce fizik dersi verebilirim. Öğrenci koçluğunda uzmanım
Zemine H.

Zemine H.

16 yıllık eğitim ve öğretim tecrübesine sahip, Fizik alanında Üniversite birinciliği, Yüksek lisans Doktora Doçentlik Dereceleri olan bir eğitimciyle fiziğin üstesinden gelmeye ne dersin? Lise ve üniversiteye hazırlık (TYT-AYT ) matematik ve fizik dersleri vermekte, yıl boyunca ders, ödev takibi ve sınavlara hazırlıkta yardımcı olmaktayım. Ayrıca mühendislik fakültesi Fizik 1 ve Fizik 2 dersi ile fizik bölümünün bütün derslerini vermekteyim, ihtiyaç halinde Physics I ve
Hüseyin D.

Hüseyin D.

İTÜ matematik mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.Fiziği öğretme konusunda en az matematiği öğretme kadar başarılıyım.
Sema C.

Sema C.

Lisansımı Uludağ Üniversi Fizik Öğretmenliği Bölümünde (2006), Yüksek Lisansımı Sakarya Üniversitesinde (2008) tamamladım. Çeşitli kurumlarda 8 yıl görev yaptım. Halen bir ofiste özel ders vermekteyim. 15 yıldır Fizik, Ortaokul matematik ve Fen Teknoloji derslerinde derslere takviye sınavlara hazırlık olarak özel ders vermekteyim
Enes A.

Enes A.

Sakarya Üniversitesi 2010 Fizik Bölümü nü 3. olarak bitirdim. 5 senelik dershane öğretmenliği tecrübesi yanında, pek çok özel ders deneyimiyle, öğrencilerime hazırlandıkları kulvarda rantabl bir katkıda bulunacağıma inanıyorum.
Şerife S.

Şerife S.

Uludağ üniversitesi 2004 yılı mezunuyum. 15 yıllık tecrübemle TYT ve AYT konularında ya da 9. sınıf, 10. sınıf, 11.sınıf ve 12. sınıf fizik derslerinde yardımcı olabilirim.
Salih Y.

Salih Y.

Fiziğin ana dallarından olan mekanik alanında doktora yaptım. İzmir-Karşıyaka ve civarında Fizik ve Makanik esaslı Mühendislik dersleri her seviyedeki öğrencilere verilir.
Cihat B.

Cihat B.

Okula yardımcı ve TYT-AYT sınavlarına hazırlık için fizik dersi verme konusunda başarılı uzman bir öğretici mi arıyorsunuz? 20 yıllık deneyim. Her seviyede 300 ü aşkın öğrenciye özel ders tecrübesi. Yeni müfredata uygun ders anlatımı. İlkem: Fizik dersini herkes başarabilir. Hedefim :Öğrencimin başarısını ve özgüvenini arttırmak.
İnanc E.

İnanc E.

Eskişehir de bir özel eğitim kurumunda fizik öğretmenliği yapmaktayım. Özel ders tecrübesine sahibim. Lise 9-10-11-12 sınıf okul derslerine ve sınavlara yönelik ders vermekteyim. Dersleri belirli bi düzende ve programlı bi şekilde yürütmekteyim. Ayrıca matematik ve kimya dersleri istemeniz durumunda branş öğretmenleri aracılığıyla paket programı uygulanmaktadır ve grup indirimi uygulanmaktadır. Derslerden bağımsız olarak uzmanı tarafından rehberlik ve eğitim danışmanlığı hizmetide verilmektedir
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sevgi Coşkun
Fizik Özel Ders   22/01/2020

Birol hocamız, eglendirirken dersi sevdirebilen bir eğitmen.. Memnun kaldık.. Tekrar çalışmak isteriz..

         
Seda Demir
Fizik Özel Ders   08/01/2020

İşini hakkıyla yapmaya çalışan, fiziğin aslında çokta zor olmadığını kendi yöntem ve teknikleriyle öğrencisine aşılamaya çalışan bir hoca. Biz çok memnunuz kesinlikle tavsiye ediyoruz.

         
Adem Karamsal
Fizik Özel Ders   14/12/2019

Ahmet hocadan aldığım özel fizik dersinden çok memnun kaldım ders almaya devam ediyorum ahmet hoca sayesinde fiziği çok sevdim ders alacaklara tavsiye ederim.

         
Hasan Mrhn
Fizik Özel Ders   29/10/2019

Almış olduğumuz fizik dersi gayet güzeldi. Anlaşılması güç konuları mantığına uygun bir şekilde açıklayan Ahmet Hocam’a kavramlara ait yaklaşımı, öğrencinin anlamama sebebini bilerek buna uygun çözümler üretmesi, duru ve anlaşılır ders anlatımı ve soru çözümü ve anlatımındaki farklı düşünme şekillerini gösterdiği için teşekkür ederim.

         
Gözde Raday
Fizik Özel Ders   05/10/2019

Hocamızla yaptığımız derslerden çok memnun kaldık. Fizik dersini hiçbir zaman yapamayacağını düşünen kızımın derse bakış açısı değişti. Kendisini tavsiye ederiz.

         
Mehmet Çınar
Fizik Özel Ders   29/09/2019

Cemil Bey le tanışmak bizim için büyük bir şans. Fizik dersini sevmeyen oğlum bir kaç ders sonunda fiziğin korkulacak bir ders olmadığını anladı ve ciddi özgüven geldi. Bu tabiki hocamızın çok profesyonel ve pratik anlatımıyla oldu. Herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler Cemil öğretmenim. İyi ki varsınız.👏👏👏 Teşekkürler armut.com 👏👏👏

         
Uzeyir Inceoglan
Fizik Özel Ders   24/06/2019

Hocamizin bize verdigi destekten oturu cok tesekkur ederim oncelikle insanligi ve mukemmel kisiligi ve birebir ogrencisiyle ilgilenmesi ve ogrencisi uzerindeki olumlu etkilerini gorunce ne kadar dogru bir tercih yaptigimizi gormus olduk bizden destegini esirgemeyen hocamiza cani gönülden tesekkur ederim

         
Fatih Semih Kartal
Fizik Özel Ders   20/06/2019

Mert Hocam ilk derste farkını belli etti. Ön yargılarılarımı giderdi. Artık fizik sorularını çözebiliyorum. Bu da beni çok mutlu ediyor. Herkese tavsiye ederim.

Diğer Bilgiler
Fizik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz