En İyi 10 Antalya İlkokul Özel Ders Öğretmeni

4 İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 407 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mustafa Çelik

Mustafa Çelik

İlkokul Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Merhaba, Ben Mustafa Çelik ,20 yıllık tecrübesiyle vatanına milletine ve ailesine faydalı öğrenciler yetiştiren farklı özel okullarda çalışan bir eğitim neferiyim.Eğitim - öğretim benim işim.Öğrencilerime hedeflenen bilgileri sevdirerek veren ve kalıcı olmasını sağlayan eğitim koçuyum
Gülizar  Karadağ

Gülizar Karadağ

İlkokul Özel Ders · Konyaaltı, Antalya
19 yıllık sınıf öğretmenliği deneyimine sahibim. İlkokul düzeyinde tüm dersleri veriyorum. Özellikle okuma yazma konusunda zorluk yaşayan öğrencilerimize farklı yöntemlerle sevdirerek ders veriyorum. Öğretmenliğin sevgi sabır ve her çocuğun farklı olduğunun bilincine varılarak yapılması gerektiğini savunuyorum.
Kamile  Has

Kamile Has

İlkokul Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
13 yıldır mesleğimi MEB te severek yapıyorum.Etüd merkezlerinde de çalıştım.1 yıldır özel ders vermeye başladım.Uygun şartlarda yeni öğrencilerle çalışmaya hazırım
Arzu Akgül

Arzu Akgül

İlkokul Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Bir devlet okulunda sınıf öğretmenliği yapmaktayım. 21 yıllık öğretmenim. Yaz tatilinde ve okul döneminde ders veriyorum.Ayrıca ilkokul İngilizcesi ve Almanca 'ya hakimim. Bol bol test çözdürerek,farklı soru tipleriyle karşılaşmasını sağlarım. Çeşitli kaynak kitaplar kullanmak bildiğim en doğru yoldur. Sevgiyle kalın
Beste Sezer

Beste Sezer

İlkokul Özel Ders · Kepez, Antalya
Normalde lise öğretmeniyim ancak küçük çocuklarla aram çok iyidir ve okuma yazmayı çok iyi öğreteceğimi biliyorum. Sabırlıyım ve çocukların seviyesinde ders anlatabilirim. Yaratıcı drama eğitimi aldım. Oldukça uygun ücrete kendi evimde ya da kendi evinizde (uygun şartlarda) özel ders verebilirim.
Özkan Demir

Özkan Demir

İlkokul Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Akdeniz Üni.Sınıf öğretmenliği bölümünü 1.likle bitirdim. Mezun olduğum bölüme ek olarak, Yaratıcı drama eğitmenliği,disleksi eğitmenliği, çocuk resimlerinin psiki-patolojik olarak incelenmesi, işarer dili, liderlik vb. birçol alanda kedimi geliştirdim.Çocuğunuz için faydalı olacağımdan şüpheniz olmasın.
Ecem Çalışkan

Ecem Çalışkan

İlkokul Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Merhabalar 8 senelik Edebiyat - Türkçe Öğretmeniyim. Bütün ortaokul ve lise kademelerinde Türkçe ve Edebiyat Özel dersi veriyorum. İlkokul öğrencileriyle de 9 senedir çalışıyorum. Hala özel bir kurumsal okulda Edebiyat Öğretmeni olarak çalışıyorum.
Aleyna Mutlu

Aleyna Mutlu

İlkokul Özel Ders · Konyaaltı, Antalya
İlkokul derslerinde gayet başarılıyım öğrenciyim aktarma kısmında da bir sorun yaşamam sevecen anlayışlıyım
İbrahim Akar

İbrahim Akar

İlkokul Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Akdeniz Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü 2019 mezunuyum. Daha önce de özel ders deneyimlerim oldu. Öğrencilerimle iletişimde gayet iyiyim .Şuan içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde öğrencinizin ihtiyaçlarını birlikte karşılayabilir, derslerinde ilerleme sağlayarak güzel temeller oluşturabiliriz.
Sümeyye Ayhan

Sümeyye Ayhan

İlkokul Özel Ders · Kepez, Antalya
Merhabalar şuanda 2 aydır 1.sınıf olan 2 öğrenciye okuma-yazma dersi vermekteyim. Dersleri disiplinli bol tekrarlı işleyerek sürdürme yöntemim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nurcan D.
İlkokul Özel Ders   09/02/2021

Armut sitesin ilk tanistigim ogretmen Elif öğretmen oldu çok memnun kaldım kendisinden bu sayede çocuklarim okumayazmayi öğrendiler gönül rahatligiyla tavsiye ederim.

         
Pınar Ü.
İlkokul Özel Ders   24/01/2021

İlkokul 4. Sınıfa giden dikkat dağınıklığı olan kızım için özel eğitim aldım. İletişimi , gerek kızımla gerek benimle olan diyaloğu çok güzel. Programlı ve disiplinli çalışan bir öğretmen. Kesinlikle çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

         
Ebru G.
İlkokul Özel Ders   12/01/2021

Zeynep hanım kendini oğluma hem sevdirdi,hem saydırdı. İyi ki yollarımız kesişmiş, oğlum ve dersleri açısından çok güzel katkıları olacak değerli bir öğretmen

         
Sena C.
İlkokul Özel Ders   09/01/2021

Beyhan öğretmenle kızıma özel ders vermesi sayesinde tanıştık ve çok memnun kaldık. İletişimi ders anlatımı kızım için çok etkili oldu. Çok teşekkür ederiz.

         
Gülriz G.
İlkokul Özel Ders   02/01/2021

Bugün deneme dersini gerçekleştirdik. Memnun kaldık. Gayet ilgili ve yakın davrandı öğretmenimiz. Kızım da çok sevdi. Bu nedenle birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

         
Emir Ö.
İlkokul Özel Ders   27/12/2020

İbrahim hocamızı ilkokula yeni başlayan kızımız sayesinde tanıdık. Beyefendi kişiliği ve tecrübesiyle bizi fazlasıyla memnun bıraktı. Kendisiyle derslerimize devam etmekteyiz. Buradan bir kez teşekkürlerimizi iletiyoruz.

         
Revanaz K.
İlkokul Özel Ders   16/12/2020

Oğlumun ders günlerini heyecanla beklediği derslerinden keyif aldığı güler yüzlu sabırlı ilgili bir öğretmenle kesişti yolumuz İbrahim öğretmen bu dönemde kesinlikle tek adres iyi tanıdık sizi öğretmenim ☺ teşekkür ederiz

         
Burak K.
İlkokul Özel Ders   13/12/2020

Meltem hanım sabırlı ve çocuklarla diyalog kurmak konusunda oldukça başarılı. Çocuğumuz derslerine severek iştirak ediyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

Diğer Popüler Hizmetlerimiz
İlkokul Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz