Hizmet Ver

4 Antalya İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 162 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İngilizce Özel Ders

En İyi 10 Antalya İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Taner Teoman Gürdal photo

Taner Teoman Gürdal

17.06.2020

İngilizce Özel Ders · Kepez, Antalya

Rus dili ve edebiyatı bölümü mezunu olmakla birlikte yan branş olarak İngilizce öğretmenliği de yapmaktayım

Erdal Yılmaz photo

Erdal Yılmaz

17.11.2019

İngilizce Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Merhabalar, 2008 yılı İngilizce Öğretmenliği Lisans mezunuyum ve sonrasında Amerika da Defense Institute da dil öğretimi kursu gördüm. Toefl, IELTS, YDS ve YÖKDIL kurslarına ilave olarak konuşma pratiği dersi ve okula destek amaçlı özel ders veriyorum. Basit kelime ezberi yada sıkıcı gramer...

Yusuf Çolak photo

Yusuf Çolak

03.06.2021

İngilizce Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

İlkokul-Ortaokul ve Lise İngilizce derslerine ,sınavlara hazırlık 8. Sınıf İngilizce LGS Genel İngilizce (Konuşma odaklı) Cambridge üniversitesi ESOL sınavlarına hazırlık Erasmus,Yökdil,YDS Konuşma pratiği Her öğrenciye farklı özel ders ile kelime öğretme ağırlıklı

Berrin Bergmann photo

Berrin Bergmann

03.07.2018

İngilizce Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Her seviyede ingilizce özel ders yabancılara türkçe özel ders 15 yıldır özel ders megahafıza yolu ile saatte 60 ile 100 arası kelime ezberi bireysel veya grup eğitimi

Mehmet Ali Ankaralıoğlu photo

Mehmet Ali Ankaralıoğlu

08.07.2021

İngilizce Özel Ders · Kepez, Antalya

Pilot öğrenci olarak uçuş eğitimi alıyorum. Kocaeli Üniversitesi mezunuyum. 3 yıl uçak bakım mühendisi olarak çalıştım. YDS ve IELTS puanlarım bulunmaktadır. Sınava hazırlık ve okula yardımcı olarak grup dersleri ve özel ders tecrübem vardır. YDS, genel ingilizce, okula yardımcı derslere ek...

Yunus Tıraş photo

Yunus Tıraş

23.08.2020

İngilizce Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Ege Üniversitesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı mezunuyum. Yaklaşık 4 senedir aktif olarak hem çalıştığım kurumda hem de özel ders olarak ingilizce eğitimi vermekteyim. Pedagojik formasyonla birlikte CELTA sertifikasına da sahibim. YDS-YÖKDİL gibi sınavlarda yüksek notlar aldım.

Ali Bozkurt photo

Ali Bozkurt

18.03.2017

İngilizce Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

En iyi yaptığım iş yabancı dil öğretmektir. İddiamı gerçekleştirebiliceğim iddialı üniversite mezunu yetişkin (18- 50 yaş arası)öğrenciler arıyorum. Yabancı dilde konuşabilmeyi,dinlediğini ve okuduğunu anlayabilmeyi isteyenlere ders veriyorum. Dili bir bütün olarak ;5 beceri olan kelime,dil...

Mehmet Buğra Çelik photo

Mehmet Buğra Çelik

01.07.2020

İngilizce Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Karadeniz Teknik Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Lisans 4. sınıf öğrencisi University Putra Malaysia (Dünyanın en iyi 200 üniversitesinden biri) - 1 yıl lisans eğitimi Polonya Karkonosze State University of Applied Sciences - 1 dönem Erasmus Budapeşte/Macaristan - Staj Deneyimi Uluslararası,...

Esra Sevim photo

Esra Sevim

11.10.2018

İngilizce Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

15 yılı aşkın tecrübemle öğrenme garantili bir anlayışla çalışmaktayım. Şimdiye kadar memnuniyetsiz bir öğrencim olmadı. Verdiğiniz zamanı ve parayı boşa harcamamanızı tavsiye ederim. Beni seçerseniz doğru bir tercih yaptığınızı anlamanız uzun sürmeyecek. Deneyin ve görün.

Yavuz Oznarin photo

Yavuz Oznarin

11.09.2018

İngilizce Özel Ders · Kepez, Antalya

Hem en yuksek seviyede hem de cok daha zahmetli plan baslangic seviyesinde tatmin edici basari garantisi.Once bir demo ders sonra ogrencinin memnuniyeti olusursa derse devam.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Antalya İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Antalya İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Antalya İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İngilizce Özel Ders için Antalya içinde toplam 162 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 354 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Antalya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,668 kişi Antalya İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl