En İyi 10 Antalya İngilizce Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 Antalya İngilizce Özel Ders Öğretmeni

4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 453 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
B. B.

B. B.

İngilizce Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Her seviyede ingilizce özel ders yabancılara türkçe özel ders 15 yıldır özel ders megahafıza yolu ile saatte 60 ile 100 arası kelime ezberi bireysel veya grup eğitimi saati 60 lira
Özlem E.

Özlem E.

İngilizce Özel Ders · Kepez, Antalya
Merhaba Uzun zamandir Antalyada özel okulların lise , ilkokul ve ortaokul birimlerinde çalışmakta olan, yurtdışı deneyimli Almanca ve Ingilizce eğitmeniyim. Ayrıca Tercümanım. Birebir derslerle birlikte grup dersleri de yapmaktayım grup derslerinde ayrıca indirim yapılmaktadır. Verdigim hizmetler; -ingilizce her düzeyde eğitim -sinavlara hazirlik (teog -yds-aof.) -okula yardimci ingilizce -kolej ingilizcesi -yabancilara türkçe -havacilik ngilizcesi _iş ingilizcesi
Demet T.

Demet T.

İngilizce Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
5 yıl TÖMER’de okutmanlık yaptım, son 12 yıldır da Akdeniz Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak İngilizce dersleri vermekteyim. Uzmanlık alanlarım YDS, YÖKDİL, Proficiency ( Hazırlık Atlama Sınavı ) ve Genel İngilizce dersleridir.
Bülent C.

Bülent C.

İngilizce Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
İngilizce öğrenmek neden bu kadar zor? Sizce dil öğrenmek bir yetenek işimidir? Yoksa herkes öğrenebilir mi? Benim fikrim herkes öğrenebilir. Peki neden ülkemizde dil öğrenmek bu kadar zor; okullarda yıllarca eğitim veriliyor(12 yıl) özel okullar, kurslar ödenen onca para emek ve zamana rağmen neden kimse öğrenemiyor? En basit cümleler bile kurulamıyor. Benim tecrübelerime göre birçok neden var ; gramer ağırlıklı eğitim ,aynı müfredat, yetersiz eğitmenler, motivasyon eksikliği kullanılan ya
Mert A.

Mert A.

İngilizce Özel Ders · Konyaaltı, Antalya
2 yıl İsvec 3 yıl Turkiye olmak üzere 5 yıl tecrübeliyim. Bilfen kolejinde öğretmenlik yapıyorum. Ielts toelf yds yokdil ve genel ingilizce sınav eğitimi verilir.
Rabia  K.

Rabia K.

İngilizce Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Çocukluğumdan beri evin içinde aktif İngilizce kullanıyorum. İlkokulda bir sene İngilizce özel ders aldım, lisede yabancı dil alanında çalıştım ve sonrasında İngilizce Mütercim Tercümanlık alanında eğitim gördüm. Aktif olarak İngilizce kullanmaktayım, özellikle listening ve speaking (dinleme ve konuşma) konusunda aktif olarak yardımcı olabilirim.
Ali B.

Ali B.

İngilizce Özel Ders · Konyaaltı, Antalya
En iyi yaptığım iş yabancı dil öğretmektir. İddiamı gerçekleştirebiliceğim iddialı üniversite mezunu yetişkin (18- 50 yaş arası)öğrenciler arıyorum. Yabancı dilde konuşabilmeyi,dinlediğini ve okuduğunu anlayabilmeyi isteyenlere ders veriyorum. Dili bir bütün olarak ;5 beceri olan kelime,dil bilgisi,konuşma,dinleme ve yazma üzerinden öğretiyorum. Bilgisayar temelli yöntemlerle çalışıyoruz. 2-4 kişilik gruplar şeklinde haftada 4 saat ders almak isteyen üniversite öğrencilerine ve akademisyenlere
Banu O.

Banu O.

İngilizce Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Dil alanında Türkiyenin en iyi okullarından olan Ankara Üniversite sinden mezunum. 15 yıldır öğretmenim ve öğrencilik yıllarımdan beri özel ders vermekte, çeviri yapmaktayım. Bu sene TEOG sınavına giren öğrencilerimden tam yapanlar var. İletişimim kuvvetlidir ve öncelliğim öğrencinin dersi sevmesidir. Kaynak kitap+fotokopi+bilgisayar sunumları ile dersi anlatırım.
Muammer  S.

Muammer S.

İngilizce Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Telefonum : ( ) JET ENGLISH -Antalyada bir ilk (önce konuşun sonra ödeyin) Sıfırdan başlayarak tamamen bana ait çok farklı bir teknikle (haftada yada gün x şer saat çalışarak toplam iki yada en gec iki buçuk ayda kurallarıyla herşeyi kılcal damarlarına kadar ana diliniz gibi konusamazsanız bir kuruş dahi ücret ödemeyeceksiniz. Bu süre içerisinde fazla kelime ezberlerseniz tüm sınavlarıda başarabilecek duruma geleceksiniz Konuşma için günlük vereceğim en az beş kelimeyi ezberle
Ferhat C.

Ferhat C.

İngilizce Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Ingilizce ile ilgili her konuda yardimci olabilirim. Aktif olarak ozel bir kursta calisiyorum. Dokuz Eylul Universitesi - Amerikan Kulturu ve Edebiyati. Erasmus programi ile yurtdisi deneyimim var.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fehime Temizsoy
İngilizce Özel Ders   18/10/2019

Oğlum İngilizce ders konularına hakim olmaya başlamış ve sınıfta derslere katılımı artmıştır. Okulunda yapılan quiz sınavında ise notu yükselmiştir.. Ümit beye katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

         
Ceyda Özkan
İngilizce Özel Ders   02/10/2019

Dersimiz gayet güzeldi. İngilizce konusmamda cok yardimci olacagini düşünüyorum. Hocamizin ingilizcesi akıcı ve anlaşılır.

         
Fırat İdman
İngilizce Özel Ders   12/09/2019

Teklifi verince hemen arandım.Gayet sıcak ve ilgili bir konuşma ile bilgilenidirildim.100 tl fiyat da çok makul geldi.19 eylül perşembe ilk dersime gitmeyi planlıyorum.

         
Ümran Uzhan
İngilizce Özel Ders   07/08/2019

Bu zamana kadar tanıdığım en ilgili alakalı ve işini çok seven başarılı bir öğretmen. Kendisiyle çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

         
Hüseyin Akbaş
İngilizce Özel Ders   07/07/2019

Ali hoca, çok özenli bir eğitimci. Dakik bir defa. Konuştuğumuz saatte geldi. Şahane iletişim kuruyor. Oğlumun yaşına inebildi ve ilk dersteki çekingenliğini, ikinci derste kırdı. Ona ingilizceyi sevdirdi diyebilirim. Çünkü oğlum odadan yüzü gülerek çıkıyordu. Ayrıca şimdiden haftaya Ali hocanın ders için verdiği ödevi yaptı bile. (Bunda Ali hocanın yapacağını söylediği sürprizin de etkisi var tabi). Çok memnun kaldığımızı söyleyebiliriz.

         
Müge Duman
İngilizce Özel Ders   30/06/2019

Berring hanım çok güler yüzlü ve çok tatlı gerçekten işinin ehli . İngilizceyi zevkli hale getiriyor ve hafıza teknikleriyle öğretiyor kesinlikle İngilizceyi öğrenmek isteyenlere tavsiye ederim .

         
Seda D
İngilizce Özel Ders   21/06/2019

Öğrencinin seviyesine ve ihtiyaçlarına yönelik bir ders programı planlıyor ve her derse hazır bir şekilde geliyor. Bir derse öğrencinin hazırlanması kadar öğretmenin de mental ve materyal olarak hazırlanıp gelmesi gelmesi verimi gerçekten arttırıyor. Ben halihazırda hala kendisinden ders almaktayım, ielts için hazırlanıyoruz ve öğretme metotlarından çok memnunum.

         
Sevinc Tok
İngilizce Özel Ders   09/05/2019

Çok öğretmenden teklif aldım. Öğretmenim diyen ama eğitimini almamış daha ucuz fiyata veren öğretmenler ile de çalıştım ve çok pişman oldum. Bugüne kadar yanlış Ingilızce öğrenmişim hem de zaman kaybı. Keşke daha önce tanışsaydım. 6 ayda çok yol kaybettik.

İngilizce Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz