Hizmet Ver

4 Antalya Kimya Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 72 Kimya Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Antalya Kimya Özel Ders Öğretmeni

Güneş Kimyaci photo

Güneş Kimyaci

12.05.2019

Kimya Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

BAYAN OGRETMENDEN 15 yildir her seviyede ogrenciye birebirde ve kurslarda kimya dersi veriyorum. Ege universitesi mezunuyum. Sahip oldugum tecrube ve bilgi ogrencilerimi fazlasiyla memnun edecektir.

KİMYA BİLEN photo

KİMYA BİLEN

03.01.2021

Kimya Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Kimya özel dersi verilir. Ancak önce öğrenci ile benim kimyam uymalıdır. Kimya herşeydir :) Lisans-Uludağ Üniversitesi Yüksek Lisans-Akdeniz Üniversitesi

Ersin Göksel Yelboğa photo

Ersin Göksel Yelboğa

18.09.2018

Kimya Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Celal Bayar Üniversitesi 2010 mezunuyum, yine aynı okulda 2010-2012 arası yüksek lisansım mevcuttur. Eğitimle ilgili olarak yüksek lisansım sürecinde asistan olarak derslere girdim. Şu an özel bir firmada Kimyager olarak çalışmaktayım.

Mehmet Reşit Ayhan photo

Mehmet Reşit Ayhan

26.07.2019

Kimya Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Üniversite - Lise - İlkokul düzeyinde kimya dersleri, Lise seviyesi ve Üniversite (fizik 1-2) seviyesine kadar Fizik dersi verebilirim. Ödev, etüt, soru çözümü üzerine, sınava ya da konu anlatımına yönelik çalışabiliriz. Kimyagerim.

Hindiye Ağırman photo

Hindiye Ağırman

22.02.2020

Kimya Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Yeni eğitim ve öğretim yöntemlerini izleyerek öğrenci merkezli öğretim yapmaktayım. Öğrenilmek istenen konuda öğrencinin seviyesini tespit ederek anlama kabiliyetine göre anlama basamakları kurarak öğrenme yöntemini uygularım. Öğrencinin girmiş...

Mihriban Canıtez photo

Mihriban Canıtez

02.12.2015

Kimya Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Kimya öğretmeniyim. Tüm derslerden ofis ortamında bire bir eğitim veriyoruz. Branşlarında uzman öğretmen kadromuzla öğrencilerimizi ygs, lys, dgs, kpss, teog sınavlarına hazırlıyoruz. Öğrencilerimizin seviyesine uygun hazırladığımız kişiye özel...

Rezak Kerse photo

Rezak Kerse

06.03.2019

Kimya Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

10 yıldır kimya öğretmenliği yapmaktayım. Final eğitim kurumlarında 4 yıldır çalışıyorum. Bir çok kurumda çalıştım. Antalyadaki bir çok seçkin okullardan öğrencilerim bulunmaktadır. Yusuf ziya ,Adem Tolunay , Antalya Anadolu vb.

Gözde Kaya photo

Gözde Kaya

11.10.2019

Kimya Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Herkese merhaba öncelikle. Benim adım Gözde, Akdeniz Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezunun. Yüksek lisans öğrencisi olarak eğitimime devam ediyorum. Bölümüm kimya ağırlıklı olduğu için yüksek kimya bilgim var. Daha önce özel ders verme...

Velican Ciger photo

Velican Ciger

19.01.2015

Kimya Özel Ders · Muratpaşa, Antalya

Sınav grubu öğrencileri ile pratik çözüm yolları ve eğlenceli ders işleyişi, ara sınıf öğrencileri ile bir sonraki yılın alt yapısını birlikte hazırlamak için iletişime geçiniz

Merve Bağal photo

Merve Bağal

01.04.2018

Kimya Özel Ders · Konyaaltı, Antalya

Antalyada özel bir kurumda kimya öğretmenliği yapmaktayım. TYT - AYT kimya dersini sorun olmaktan çıkarmak için sizlere yardımcı olabilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Antalya Kimya Özel Ders Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Antalya Kimya Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Antalya Kimya Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Kimya Özel Ders için Antalya içinde toplam 72 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 36 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Antalya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 194 kişi Antalya Kimya Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl