En İyi 10 Antalya Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 534 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Birkan  Kara

Birkan Kara

Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya
7 yıldır matematik öğretmenliği yapıyorum lgs sınavı 8 sınıfl,7sınıf ,6 sınıf ,5 sınıflara özel ders veriyorum .aynı zamanda lise bölümünde 9 sınıf ve 10 sınıf öğrencilerim de var Aksu fen lisesi mezunuyum o dönem öğretmen lisesiydi zaten Eskişehir Osmangazi üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği mezunuyum son 3 yıldır da özel derslerime aktif olarak devam ediyorum tanışmamız dileğiyle diyorum 🙏
Sultan Güney

Sultan Güney

Matematik Özel Ders · Manavgat, Antalya
Ortaokul 5,6, 7.sınıf ve lgs ye hazırlanan 8.sınıf öğrencileri. Birebir ve online derste destekçiniz olmak isterim. Bütün veli ve öğrencilerimden aldığım muhteşem dönütler sayesinde size beceri temelli matematik soruları için garanti veriyorum. Her öğrencinin matematiği anlama ve problem çözme yöntemi farklıdır. Gelin önyargılarınızı yıkıp sizin kendi yönteminizi bulalım :)
Ebru Kalkan

Ebru Kalkan

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Ege universitesi mezunuyum. TYT AYT KPSS DGS ALES YÖS sinavlarinda yardımcı olmaktayim.birebir ya da 2 3 kisilik grup derslerinden de uygun fiyattan yararlanabilirsiniz.ders dışı ücretsiz olarak online deneme ve tarama sinavlari yapmaktayim. a href https://armut.com/hizmetveren/ebru-kalkan-antalya-muratpasa-matematik-ozel-ders_415421 Ebru Kalkan Antalya Muratpaşa Matematik Özel Ders - Armut.com /a
Alev Andic

Alev Andic

Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya
Akdeniz Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum. Matematik dersi ile karşılaşmadığımız sınav neredeyse yok artık. İlköğretimde kazanacağınız matematik becerileri sonraki yıllar için çok önemli.Bu dönemde iyi öğrenilmemiş konular ilerleyen yıllarda karşınıza büyüyerek çığ gibi çıkar. Özellikle 5.sınıftan sonra farklı bir görüntüye ve anlatım tarzına bürünen matematik konularını hazmederek öğrenmenizde yardımcı olacağıma emin olabilirsiniz.
Özlem Arı

Özlem Arı

Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya
15 yıllık kolej, dersane tecrübeli matematik öğretmeninden tüm sınavlara hazırlık matematik özel dersi verilir.
Pınar Tuzun

Pınar Tuzun

Matematik Özel Ders · Manavgat, Antalya
Ankara Üniversitesi matematik mezunuyum. 5 yıl özel dersane. 17 yıldır meb okullarında görev yapmaktayım. Özel okul tecrübem etüd dersane tecrübelerim ve her seviye de özel ders öğrencilerim mevcuttur. Her türlü seviye öğrenci için hem koçluk hem matematik eğitimi verilir. Amaç matematiği sevdirmek eğitim yolunu kolaylaştırmaktır. Ders ortalama 1.saat 30 dk. Öğrenci anlamadığı yerde derse devam edilir. Önemli olan öğrencimdir. Arayın görüşelim.
Sıla Erkek

Sıla Erkek

Matematik Özel Ders · Alanya, Antalya
Hasan Çolak Anadolu Lisesi’nden 2018 yılında mezun oldum ve üniversite sınavında ilk 6000’e girdim. Şu anda Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde ikinci sınıfta okuyorum. İlkokul, ortaokul, lise 1 ve lise 2 öğrencilerine matematik, türkçe ve edebiyat derslerini özel olarak verebilirim. Çocuklarla da iyi anlaşırım.
Çağrı Göbelek

Çağrı Göbelek

Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya
Akdeniz Üniversitesi tıp fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. 2 yıldır özel ders veriyorum. Daha önce ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere üç farklı yaş grubu ile çalıştım.
Engin Eren

Engin Eren

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum ve şu anda bazı kurumlarda öğretmen olarak çalışmaktayım. Matematik bilgime güvenmemin yanı sıra öğrencilerimle ve aileleriyle kuracağım iletişime ve ders anlatma yöntemime güveniyorum. Ayrıca öğrenci koçluğu konusunda sertifika almamın yanı sıra kendimi bu alanda, öğrenciye ve aileye nasıl daha verimli ders çalışması ve bu konuda motive etmesi gerektiği konusunda geliştiriyorum. Kimseye başarıyı garanti etmiyorum ve kimsenin de edebilece
Sebahattin Duruk

Sebahattin Duruk

Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya
10 yıldır birebir özel ders,kolej,dershane, etüt merkezlerinde matematik-geometri dersleri vermekteyim.Özel ders verdiğim öğrencilere ders süresinin bir kısmında öğrenci koçluğu da yapmaktayım.Ayrıca akıllı telefon ve internet sayfamdam öğrencilerimin sorularına cevap vermekteyim.En iyi yatırım çocuğumuza yapılan yatırımdır.konyaaltinda home ofisim bulunmakta öğrenci evi ve ofisimde dersler yapılabilir online dersler için alt yapı mevcut
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ceren İ.
Matematik Özel Ders   27/03/2021

LGS'ye hazırlanan çocuğum için İsmail hoca ile çalışıyoruz ve gayet memnunuz. Kesinlikle tevsiye ederim.

         
İrem B.
Matematik Özel Ders   23/03/2021

İşini severek yapan, son derece ilgili ve tecrübeli Yusuf hoca ile çalışmaktan memnun kalacağınıza eminim. Tavsiye ediyorum! :)

         
Erol B.
Matematik Özel Ders   10/03/2021

Kadir hocam ile tanıştık.Lgs sınavı için matematik dersi aldık.Birbirimizden memnun kaldık.İyi bir insandı.

         
Murat A.
Matematik Özel Ders   22/02/2021

Hocama teşekkür ediyorum. Beyefendi duruşuyla, matematik bilgisi ve bilgiyi karşı tara iletmzs hususunda gerçekten çok iyi.

         
Serhat D.
Matematik Özel Ders   09/02/2021

Merhaba, 2 aydır kızıma 5. Sınıf matematik dersinde yardım ve katkılarını görmekteyim, kızımda hocamızdan memnun, farklı açılardan anlattığı için anlaması daha kolay oldu, okulla aynı müfredat üzerinden devam etmekte ayrıca dışarıdan ek kitaplarla takviye yapmakta, kendisine teşekkür ediyorum,

         
Mehmet T.
Matematik Özel Ders   08/02/2021

özümsenmiş bilgi seviyesi. akıcı anlaşılır bir üslup. birine bişey öğretmenin en temel kuralı olan öğrencinin seviyesine inebilme becerisi. sınırsız soru. ders saati dışında takıldığın yerleri sorabilme imkanı. güzel şeyler paylaşılmaya değer.

         
Bahadır A.
Matematik Özel Ders   06/02/2021

Mehmet Ali Öğretmen mesleğini severek yapıyor. bilgili ve ilgili bşr öğretmen. Bence başarısının sırrı burada yatıyor. desteği için teşekkür ederim.

         
Soner E.
Matematik Özel Ders   25/01/2021

Çok başarılı bir öğretmen öğrenci ile iletişimi çok iyi oğlum çok memnun kaldı deneme sonuçları yükseldi özel ders almak isteyen herkese tavsiye ederim

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz