En İyi 10 Antalya Matematik Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 Antalya Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 858 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ahmet Bozkaya

Ahmet Bozkaya

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
Matematik ile başım dertte ne yaptıysam olmadı diyorsanız demekki yapmadığınız bir şey var oda benimle tanışmamış olmak. Gelin matematik sorununu birlikte aşalım. Yılların birikimi ve tecrübesi ile senide zirveye taşıyalım . Yarın senin için geç olabilir Hemen 5,3,6,4,2,7,0,4,8,8 i tuşla kendine uygun zamanı ayırt.
Cihangir A.

Cihangir A.

Matematik Özel Ders · Manavgat, Antalya
ÖSYM ve milli eğitim sınavlarına öncelikle YKS(Üniversiteye giriş sınavı), LGS(Liselere giriş sınavı) olmak üzere KPSS,DGS,ALES her kademede 7 yıllık tecrübemle, matematik-geometri derslerinize katkıda bulunabilir ve netlerinizi arttırabiliriz.
Mahmut G.

Mahmut G.

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
2002 yılında matematik öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 8. Sınıf ve 12. Sınıf öğrencilerim ile Türkiye dereceleri elde ettim. Çeşitli dersane ve kolejlerde görev yaptım şuan hala bir kurs merkezinde çalışmaktayım.
Güliz U.

Güliz U.

Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya
15 yıldır matematik ve geometri derslerine girmekteyim. Her öğrencime kişisel olarak hazırladığım Eğitim Programıyla, hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.
Yılmaz E.

Yılmaz E.

Matematik Özel Ders · Muratpaşa, Antalya
2008 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik öğretmenliği bölümünden mezun olan bir eğitimciyim. 2006 yılından beri özel ders vermekteyim. Şimdiye kadar 150 ye yakın öğrencimiz Fen Liselerini ve Anadolu Liselerini kazandı. Derslerimiz öncesinde öğrenci odaklı çalışma planı yapıp öğrencinin ihtiyaçlarını belirliyorum. Öğrencilerime özel ders programları, takip çizelgeleri oluşturup bunların takibini yapıyorum. Yine Öğrencilerime özel test ve rehberlik dökümanları sağlıyorum. Matemati
Sema Ç.

Sema Ç.

Matematik Özel Ders · Kepez, Antalya
Akdeniz Üniversitesi Matematik mezunuyum.Antalya karakalem kurs merkezinde 1 yıl çalıştım .Özel ders tecrübem vardır.İlkokul ve lise öğrencilerine özel ders vermekteyim
Emre  Ç.

Emre Ç.

Matematik Özel Ders · Kepez, Antalya
0 507 003 71 95. Deneyimli özel ders veren Öğretmenim. Amacım öğrenciye sadece ders anlatmak değil dersi ve ders çalışmayı sevdirmektir. Özel dersi herkes veriyor artık ama Öğretmenden almak bir başkadır.
Haydar K.

Haydar K.

Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya
• 5 YILLIK MATEMATİK ÖZEL DERS TECRÜBESİ • ÖZEL BİR KURUMDA MATEMATİK ÖĞRETMENİ • EĞİTİM BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ - EĞİTİMDE ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME YÜKSEK LİSANS
Birkan  K.

Birkan K.

Matematik Özel Ders · Konyaaltı, Antalya
7 yıldır matematik öğretmenliği yapıyorum lgs sınavı 8 sınıfl,7sınıf ,6 sınıf ,5 sınıflara özel ders veriyorum .aynı zamanda lise bölümünde 9 sınıf ve 10 sınıf öğrencilerim de var Aksu fen lisesi mezunuyum o dönem öğretmen lisesiydi zaten Eskişehir Osmangazi üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği mezunuyum son 3 yıldır da özel derslerime aktif olarak devam ediyorum tanışmamız dileğiyle diyorum 🙏
Kemal  C.

Kemal C.

Matematik Özel Ders · Kemer, Antalya
Boğaziçi üniversitesi bilgisayar mühendisliği mezunuyum. Antalyaliyim. Matematik fizik kimya biyoloji İngilizce dersleri veriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Özge T
Matematik Özel Ders   15/10/2019

Bugün ilk dersini aldı kızım Nilüfer öğretmenden. Çok güler yüzlü, kızım çok sevdi kendisini. Konuları çok güzel anlattı. Sene boyunca devam edeceğiz kendisiyle.Tavsiye ediyorum bir anne olarak. Çok teşekkürler..

         
Neslihan Ayçiçek
Matematik Özel Ders   14/10/2019

Öncelikle 12. sınıf öğrencisiyim ve bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ders almaya karar verdim. Talep ettiği ücreti sonuna kadar hak eden güler yüzlü, mütevazi ve disiplinli bir öğretmen. Hiç tereddüd etmeden tercih edebileceğiniz biri. Emek vermesinin yani sıra aynı emeği sizden bekleyen özverili mükemmel bir öğretmen. Anlatılmaz yaşanır.

         
Nevra Tayak
Matematik Özel Ders   02/10/2019

Kıymetli Soner öğretmenimiz iyi ki sizinle yollarımız kesişmiş kızıma kattıklarınız ve katmaya devam ettikleriniz için size ne kadar teşekkür etsem az kızımın şu an en sevdiği ders matematik hakkınızı ödeyemeyiz.Sınav notumuz sizin sayenizde yükseldi.Kendisi sadece matematik öğretmenimiz değil bizim eğitim koçumuz psikoloğumuz o kadar naif birisi ki inanın çocuğunuzun sadece 1 ders alması bile benim ne demek istediğimi anlatmaya yetecektir.

         
Altuğ Küçük
Matematik Özel Ders   30/09/2019

İşinde gerçekten bilgili ve disiplinli bir kişi kendisi. Dersten gerçekten verim alarak ayrıldık. Ben çok memnun kaldım Aylin hocadan. Tesekkur ederim.

         
Matematik Özel Ders   28/08/2019

Hocamdan gayet memnunum ders içinde ne kadar verimli geçiyorsa ders dışında da test çözerken yapamadığım soruları sorup öğrenebiliyorum sanki ders dışında da dersteymiş gibi çalışıyoruz Hocam gayet memnunum dersler çok keyifli geçiyor artık matematik çalışırken zevkle test çözüyorum.

         
Özgenur Çubukcu
Matematik Özel Ders   08/06/2019

Kesinlikle ikileme düşmeden tanımanız gereken insanlar arasında. Gerek ders anlatışı gerekse insanlığı ile çok değer verdiğim birisi. Size ne kadar teşekkür etsem azdır Kenan hocam ♥️

         
Akın Cukur
Matematik Özel Ders   25/05/2019

Cok zeki ve cok disiplinli bir ogretmen.bu sene istediklerimizi fazlasiyla yapti.seneye yine beraberiz.tesekkurler hocam butun emekleriniz icin..

         
Zeki Gül
Matematik Özel Ders   06/05/2019

ender hoca tam bir profesyonel ...oğlum onu çok seviyor ender hocam ne derse yapıyor..teşekkür ederiz ender hocam

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz