Hizmet Ver
Oyun Ablası

4 Antalya Oyun Ablası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Antalya civarında 154 Oyun Ablası hizmet vermeye hazır.

Antalya Oyun Ablası için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 154 Oyun Ablası, Antalya içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan, Antalya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Antalya içinde yazılan 40 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 787 kişi Antalya Oyun Ablası için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Antalya Oyun Ablası

Bengi S. photo

Bengi S.

22.12.2020

Oyun Ablası · Konyaaltı, Antalya

Merhaba, Akdeniz Üniversitesi psikoloji bölümü mezunuyum. Çocukların bulunduğu çeşitli kurumlarda staj yaptım. Gölge ablalık ve oyun ablalığı tecrübem var. Okul öncesi çocukların gelişimsel ihtiyaçlarına yönelik oyunlar oynatıp etkinlikler yaptırabilir, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin...

Ümran K. photo

Ümran K.

16.12.2020

Oyun Ablası · Muratpaşa, Antalya

Oyun ablası, hizmet alan ailenin çocuklarına yabancı dil, satranç, okul öncesi eğitim ve oyun gibi konularda yardımcı olan kişidir.Anadolu Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü mezunuyum.Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanında eğitim gördüm.Çalışma programım,öğrenci ile kaliteli oyun ve aktivitelerde...

Dilan T. photo

Dilan T.

17.08.2022

Oyun Ablası · Konyaaltı, Antalya

Merhaba Akdeniz üniversitesi sosyoloji bölümü 2.sınıf öğrencisiyim küçüklüğümden beri kardeşlerim komşu çocukları kuzenlerim olmak üzere birçok çocuklarla iç içe büyüdüm ve ödevlerine yardım ailesi evde olmadığında oyunlar öğretmek için çağırılan kişiyim hatta bulunduğum yerde komşunun çocukları...

Nazlı Ç. photo

Nazlı Ç.

19.06.2022

Oyun Ablası · Muratpaşa, Antalya

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Anasanatdalı Lisans dört öğrencisiyim. Drama ve çocuk tiyatrosu dersleri nedeniyle çocukların becerilerini ve bu alandaki bilinçlerini geliştirmeye yönelik yeterli donanıma sahibim.

Yaren Zeynep M. photo

Yaren Zeynep M.

31.08.2022

Oyun Ablası · Konyaaltı, Antalya

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği okuyorum. Oyun ablalığı yaparak kendimi çocuk psikolojisi alanında da tecrübe edinerek geliştirmek istiyorum. İngilizce ve Almanca biliyorum ve piyano çalıyorum.

Pınar Ö. photo

Pınar Ö.

02.11.2021

Oyun Ablası · Muratpaşa, Antalya

Merhaba,15 yıllık anaokulu öğretmeniyim.Cumartesi Saat 14:00 ten Pazar günü saat 18:00 e kadar istenilen saatlerde çocuğunuza oyun ablalığı yapabilirim.

Merve Pamuk K. photo

Merve Pamuk K.

23.09.2020

Oyun Ablası · Kepez, Antalya

Merhaba. Üniversite öğrenciyim. Daha önce bir üniversite daha okudum. İngilizce biliyorum. İngilizce özel ders veriyorum ve oyun ablalığı yapıyorum.

Gizem E. photo

Gizem E.

02.12.2020

Oyun Ablası · Serik, Antalya

Mehmetakif Ersoy Üniversitesi Sosyal Hizmet bölümü ve İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzakta Eğitim Programı Çocuk Gelişimi bölümü öğrencisiyim.çocuklarla ilgili konularda oldukça meraklı oluğum için çocuklarla ilgili bir çok bilgiye sahibim ve onlarla vakit geçirmeyi seviyorum.Gün içerisinde yaş...

Berfin Deniz G. photo

Berfin Deniz G.

22.04.2021

Oyun Ablası · Kepez, Antalya

Merhaba. Psikoloji 4. sınıf öğrencisi olarak ek gelir elde etmek amacıyla oyun ablalığı yapmaya karar verdim. Vaktimi çocuklarla oyun oynayarak veya onlara bir şeyler katarak geçirmekten büyük keyif duyuyorum.

Bengi Ş. photo

Bengi Ş.

22.12.2020

Oyun Ablası · Konyaaltı, Antalya

Merhaba,Akdeniz Üniversitesi psikoloji bölümü son sınıf öğrencisiyim. Çocukların bulunduğu çeşitli kurumlarda staj yaptım. Gölge ablalık ve oyun ablalığı deneyimim var. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine derslerinde yardımcı olabilirim.

Feride Ş. photo

Feride Ş.

15.03.2022

Oyun Ablası · Kepez, Antalya

Çocuklarla çok iyi anlaşa biliyorum onarın dilinden anlıyorum ona geliştrelicek oyunlar oynakırım 🥰

Şeyma K. photo

Şeyma K.

08.03.2019

Oyun Ablası · Muratpaşa, Antalya

Okul öncesi öğretmenliği lisans mezunuyum Çocuklarla birlikte oyunlar oynamak ve oyun oynarken de onların öğrenmesine katkıda bulunmak istiyorum.

Şeyma K. photo

Şeyma K.

08.03.2019

Oyun Ablası · Muratpaşa, Antalya

Okul öncesi öğretmenliği lisans mezunuyum Çocuklarla birlikte oyunlar oynamak ve oyun oynarken de onların öğrenmesine katkıda bulunmak istiyorum.

Hasan E. photo

Hasan E.

17.01.2022

Oyun Ablası · Kepez, Antalya

Akdeniz Üniversitesi'nde Diş Hekimliği okuyorum 3. sınıfım. İletişim becerilerim yüksektir, çocuklarla iyi anlaşırım. İki tarafın da keyifle devam edeceği bir özel ders deneyimi için görüşebiliriz.

Hayriye S. photo

Hayriye S.

17.07.2022

Oyun Ablası · Muratpaşa, Antalya

Annesi çalıştığı için doğumundan itibaren yeğenime ben baktım. Şuan 9 yaşında. Bir süre 1 yıl ilkokul çağında 2 kardeşe derslerinde yardımcı oldum.

Sevilay E. photo

Sevilay E.

03.07.2021

Oyun Ablası · Gazipaşa, Antalya

Merhaba, Ben Sevilay. Anadolu Üniversitesinde sosyal hizmet bölümünü bitirdim. Bölümüm içeriğinden dolayı çocuk yaşlı engelli kadın vb. birçok alanda deneyim kazanarak iyi bir eğitim almış bulunmaktayım. İnsanlarla iletişimim kuvvetli olması özellikle de çocuklarla yaptığım çalışmalar beni...

Zülal Y. photo

Zülal Y.

19.12.2020

Oyun Ablası · Manavgat, Antalya

Hacettepe Üniversitesi psikoloji bölümü son sınıf öğrencisiyim. Çocuklarla iletişim kurmayı ve oyun oynamayı, çocuklara beceri kazandıracak etkinlikler hazırlamayı seviyorum. Bu süreç içerisinde hem çocuklarla olan iletişimimi güçlendirmek hem de kazandığım deneyimle ek gelir sağlamak istiyorum

Beria Handan T. photo

Beria Handan T.

20.05.2022

Oyun Ablası · Manavgat, Antalya

Merhaba, dışardan çocuk gelişimi okuyorum. Çocuklarla ilgilenmeyi, öğretmeyi seviyorum. Sabırlı birisiyim ve çocukları sevdiğim için çok çabuk bağ kurabiliyorum.

Binnur G. photo

Binnur G.

06.02.2020

Oyun Ablası · Alanya, Antalya

Merhaba; daha önce çocuklarla ilgili çeşitli iş ve projelerde yer aldım. Birkaç proje kapsamında çocuklarla nasıl iletişim kurulacağı ve onlara nasıl davranılmasıyla ilgili eğitimler de aldım. Çocuklarınızı bana gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Güzel günler dilerim. 🌹

Melis P. photo

Melis P.

19.01.2020

Oyun Ablası · Muratpaşa, Antalya

Doğuş Üniversitesinde İngilizce Uluslararası İlişkiler okuyorum. Ek gelir olarak bu işi yapmak istiyorum. Kardeşim ve birçok küçük kuzenim olduğu için çocuklarla oynamayı seviyorum.

Zeynep ılgın A. photo

Zeynep ılgın A.

18.09.2022

Oyun Ablası · Konyaaltı, Antalya

Akdeniz üniversitesi psikoloji bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Gelişim psikolojisi dersi kapsamında çocukların gelişimlerine yardımcı olucak oyunlar oynatabilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Antalya Oyun Ablası Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Antalya Oyun Ablası ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Oyun Ablası talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Oyun Ablası için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Oyun Ablası talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Oyun Ablası taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Oyun Ablası talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Oyun Ablası için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Oyun Ablası hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya Oyun Ablası fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya Oyun Ablası fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 5500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl