4 Arapça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

786 Arapça Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Arapça Özel Ders Öğretmeni

Cihat  Akan

Cihat Akan

14 yıllık deneyimimle hizmet vermekteyim. 2 yıl yurt dışında arapça eğitimi aldım. Gramer, tercüme, okuma ve yazma hususunda ileri derecede arapça biliyorum.
Fırat M.

Fırat M.

Merhaba , MISIR-Kahire de Arapça Dil Eğitimi aldım.İlahiyat Fakültesinde lisans eğitimini tamamladım ve yüksek lisans yaptım.Ana dili Arapça olan ülkelerde gramer ve lisan konusunda kendimi geliştirdim.Türkiye de yabancı dil kurslarında öğretmenlik yaptım. 15 yıla yakın Arapça özel ders ve sınıf dersi tecrübem vardır.Şuan Arapça öğretmeni olarak görev yapıyorum. Arapçayı iyi bir seviyede bilmekle birlikte Türkçe dilbilgisine de hakim olduğum için daha faydalı ve kısa vadede çok etkili
Kemal Üçleroğlu

Kemal Üçleroğlu

Günümüzün sorunu zaman ve anlayamamak yada öğrenememek değil, öğrendiğimizi unutmak.Ben klasik metodlar yerine hızlandırılmış özel bir teknik kullanıyorum. Bu yöntemle her yaştan herkes rahatlıkla haftada sadece 2 saat ders alarak üç buçuk dört ay içerisinde ihtiyacı her ne olursa olsun arapça öğrenebilir. Hepimizin bir işi, ailesi ve dinlenmek için ve özel hayatı için zamana ihtiyacı var farklı farklı günlerde ve dersde dersi öğretmeden ödevlerle öğretmek; maddi ve manevi sürdürülebilir bir yö
Abdurrahman Enis Özateş

Abdurrahman Enis Özateş

Doğup büyüdüğüm Suudi Arabistan ın o kutsal topraklarında Mekke ve Medinede kavramış olduğum Arapça dilini ve çevre haliç ülkelerini bunun yanı sıra şam halkı ve kültürünü yani kısaca arapları iyi bilirim. Bu benim açımdan şu yönden büyük önem taşır, bir dili bilmek ayrıcalıktır, o dili konuşan halkı ve kültürünü bilmek çok daha büyük bir ayrıcalıktır, kuru kuru dili öğrenip yanlarına gittiğimizde ne konuşacağımız bilmiyorsak, okuduğumuzu anlıyor ama anlatamıyorsak bir yerlerde hata var dem
Sümeyra Albayrak

Sümeyra Albayrak

Mısır El Ezher Üniversitesi nde Arapça ve ilahiyat eğitimi aldım. Hitit Üniversitesi nde İlahiyat eğitimimi tamamladım. Aktif olarak olarak öğretmenlik yapmaktayım. Yeterli tecrübeye sahibim. Mısır'dan almış olduğum eğitim metodu ve kur sistemine gore hizmet veriyorum Arapça dersi için bilgi birikimimi paylaşmak üzere buradayım
İbrahim  ELAHMED

İbrahim ELAHMED

Ben İbrahim el Ahmed aslen Arap uyruklu olup temel eğitimden profesörlüğe kadar tüm eğitim düzeyleri için modern ve klasik Arapça konuşma, okuduğunu anlama , Arapça yazma ve online rehberlik yapıyorum. Ayrıca Arap ülkelerine seyahat etmek istiyenlere tercümanlık desteğiyle yanınızdayım.
Mahmoud  Hammami

Mahmoud Hammami

Anadilim Arapça olduğu için Grammer ve Konuşma konusunda en iyi şekilde yardımcı olabilirim. Sıfırdan Arapça öğrenmek istiyorsanız ya da var olan Arapça seviyenizi ilerletme konusunda destek arıyorsanız uygun bir fiyat ile birlikte bunu başarabiliriz. Fiyat konusunda indirim sağlayabilirim. Saygılarımla.✨🕊️
Rumeysa Kır

Rumeysa Kır

5 yıl eğitim 2 yıl eğitmenlik olmak üzere bu alanda 7 yıllık bir birikime sahibim. Derslerimi farklı kitap kaynaklarından yaptım. Bu yüzden her tür Arapça anlatımına sahibim. Mısır’dan gelen kitaplarla kendimi geliştirdim. Konuşma , gramer ve yazı derslerini şahıs ve gruplara vermekteyim. ✨
Noor İbrahim

Noor İbrahim

Her yaş grubuna ve her seviyeye uygun Arapça Türkçe dersleri verilir. Ana dilim Arapça, Türk Dili ve Edebiyatı mezun olup Yüksek Lisans öğrencisiyim.
Merve Arslan

Merve Arslan

Arapça eğitimimi İstanbul'da aldım. Bursa içi yüz yüze şehir dışına online dersler veriyorum. Arapçayı mantığıyla öğretiyorum.
Hüsna  Tosun

Hüsna Tosun

Avrupa İslam Üniversitesi- Arapça mütercim tercümanlık bölümü mezunuyum. Şu anda İstanbul Üniversitesinde yine Arap dili ve edebiyatı bölümünü okumaktayım. Ayrıca İLİTAM 3. sınıf öğrencisiyim. Dolayısıyla ilahiyat ve arapça bölümlerinin müfredatına hakimim. Haber ajansında tercümanlık, bir ortaokul ve lisede ise arapça öğretmenliği yapmış bulunmaktayım. Şu an için yalnızca online eğitim veriyorum. Bu alanda yeterli yetkinliğe ve tecrübeye sahibim.
Cumali Bütün

Cumali Bütün

Üniversite eğitimimi Ezher Üniversitesi, Mısır da aldım, lisansımı İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi nde tamamladım. Arap dili edebiyatı alanında yüksek lisans yaptım. Aynı zamanda Diyanet İhtisas merkezinde üç sene okudum. Tecrübe ve bilgilerimi paylaşabileceğim arkadaşlara yardımcı olmak isterim. Okuma-yazma, konuşma-dinleme pratiklerini rahatlıkla yapabilecek Arapça seviyesine ve Arapça Yds puanına sahibim.
Emre Oktay

Emre Oktay

Merhaba, Eşim adına bilgileri giriyorum . Ankara İlahiyat Fakültesinden 2016 yolunda mezun oldum . 1 sene özel okulda öğretmenlik yaptım. Şimdi aktif olarak birkaç öğrenciye özel ders veriyorum . Özel derslerimi ilkokul ortaokul, lise , üniversite ve sınavlara hazırlanan öğrencilere vermekteyim. Dersleri sadece bayanlara vermekteyim. Ders alacak kişinin evine veya kendi evimde ders verebilirim.
Zeynep Topal

Zeynep Topal

İlahiyat Lisans eğitimi alıyorum. Sarf ve Nahiv ilminin kapsamlı bir şekilde eğitimini aldım. ❗Sadece hanımlara ve kız çocuklarına ders verebilirim.
Sümeyye Zengin

Sümeyye Zengin

Arapça öğretmenliği son Sınıf öğrencisiyim ortaokul ve lise öğrencilerine derslerinde yardımcı olmak için ders verebilirim. Araplara Türkçe Türklere Arapça öğretebilirim.
Muhammed Emin  Bayır

Muhammed Emin Bayır

Marmara Üniversitesi Arapça İlahiyat Fakültesi mezunuyum. YDS-2018 Arapça puanım 96. Arapçayı ana dil düzeyinde konuşabiliyorum. Muhadese, tabir, sarf ve nahiv konularında ileri düzeyde Arapça bilgisine sahibim. Hazırlık öğrencilerine ders verilir. Erkek öğrencilere birebir özel ders verilir. İstanbul Anadolu yakası Üsküdar ve Ümraniye bölgesinde ders vermekteyim.
Gülten  Yıldırım

Gülten Yıldırım

Medrese arapçası ile birlikte ilahiyat arapçasını yeri geldikçe harmanlayabiliriz. ilahiyat fakültesi lisans mezunuyum
İslam Muhammed

İslam Muhammed

Merhaba. Arapça öğrenmek istiyorsanız, ana dili Arapça olan birinden öğrenmelisiniz. Benim adım İslam Muhammed, Mısırlıyım ve anadilim Arapça, Türklere Arapça öğretiyorum ve bu dili öğretmek için en yeni eğitim yöntemlerini kullanıyorum, dinleyerek, okuyarak, yazarak ve konuşarak öğretiyorum. saygılarımla.
Abdullah D.

Abdullah D.

İlahiyat mezunuyum, özel arapça dersleri aldım. Kur'an'ı Kerim'i, hadisi şerifleri anlamak ve Arapçayı öğrenmek isteyenlere yardımcı olabilirim. İmam-hatip, ilahiyat gibi okul derslerine de yardımcı olabilirim.
Hamide Çiçek

Hamide Çiçek

İsranbul üniversitesi Arap dili ve edebiyatı mezunuyum . Arapça tercümanlık ve öğretmenlik yapıyorum. İleri derece gramer ve kelime bilgisine sahibim. İmam hatip lisesi , ilahiyat öğrencileri , YDS için hazırlananlar veya Arapça konusunda yardım almak isteyen herkese yardımcı oluyorum. Online ya da yüzyüze eğitim yapıyorum. Ödevlere , çevirilere yardımcı oluyorum.
Şeyma  Güçlü

Şeyma Güçlü

4 yıl Ürdün'de Arapça eğitim gördüm ve Klasik Arapça'nın yanında Ürdün lehçesine de hakimim. Hem Arapça özel ders verme hem de çevirmenlik tecrübelerime dayanarak bu işte iyi olduğumu söyleyebilirim.
Ü.Bilal DÖNMEZ

Ü.Bilal DÖNMEZ

Hataylıyım . İzmir Katip Çelebi Üniversitesi mezunuyum . Yurtdışında Arapça eğitim gördüm. Arapça konusunda ihtiyacınız olan tüm materyalleri edinmenize yardımcı olabilirim ve Arapçada birlikte mesafe katedebiliriz .
Salih AYGÜN

Salih AYGÜN

Arapçayı yazmak, okumak, konuşmak için tek adres/ Konuşmak, yazmak, okumak garanti
Bekir Alagözoğlu

Bekir Alagözoğlu

Merhaba Ben Bekir ALAGÖZOĞLU. Arapça dersleri veriyorum ve tercümanlık yapıyorum. Derslerimi kelime bilgisini artırarak 4 dil becerisi; okuma, dinleme, konuşma ve yazma üzerinde yoğunlaşarak dili etkin bir şekilde kullanabilecek şekilde işliyorum. Sıkıcı değil, gayet eğlenceli ve öğretici metotlarla Arapça ögrenebileceginizin yüzde yüz garantisini veriyorum. İkametim Ankara dir isterseniz de bilgisayar üzerinden (online) derslerimizi yapabiliriz, Ücret konusu mühim değil, konuştuğum
Muhammed Zayiğ

Muhammed Zayiğ

ARAPÇA'YI ANA DİLİNİZ GİBİ KONUŞMAK İSTER MİSİNİZ? Uzun bir süreç harcamadan, modern, sistematik yollarla Arapça dil becerilerinizi ( dinleme - konuşma - okuma - yazma) öğrenmenize yardımcı olabilirim. • 10 yılı aşkın tecrübem mevcut. . Ana dilim Arapça. . Uzmanlık alanım “Yabancılara Arapça Öğretimi”. • Arap Dili ve Kültürü alanında Yüksek Lisans tahsilim var.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hatice T.
Arapça Özel Ders   05/11/2020

Aldıgım hizmet çok guzel hocam cok iyi biri Allah ondan razi olsun sayesinde Arapcayi ogrenecegim insAllah fiyatida cok uygun tavsiye ederim.

         
Sahra K.
Arapça Özel Ders   02/11/2020

Latife hoca alanında son derece başarılı ve işini severek yaptığı her halinden belli oluyor. Kendisinden ilk dersimi aldım ve oldukça verimli geçtiğini söyleyebilirim.

         
Kübra T.
Arapça Özel Ders   02/10/2020

Eğitim vermekten mutluluk duyan bir hoca. Her dersimde iyi ki başlamışım dedirttiren hocama çok teşekkür ederim. Bu yaşıma kadar dil öğrenmenin bu kadar zevkli olduğunu bilmiyordum.

         
Ela S.
Arapça Özel Ders   13/09/2020

Alanında gayet başarılı tereddütsüz seçebileceğiniz tek hoca herşey için çok teşekkür ederim hocam iyiki sizi tanımışım

         
Şüheda C.
Arapça Özel Ders   22/08/2020

Cumali hoca kesinlikle çok bilgili,ilgili bir hoca kesinlikle tavsiye ediyorum pişman olmayacaksınız.

         
Akın Y.
Arapça Özel Ders   04/07/2020

Arkadaşlar Kemal hoca önce size basarabileceginizi aşılıyor. Daha sonra başka bir yerde bulamayacağınız özel tekniklerle ögrenilen bilginin unutulmamasını sağlıyor... Kendisiyle muhaķkak tanışmanizi tafsiye ediyorum. Ne demek istedigimi anlarsiniz

         
Firdevs G.
Arapça Özel Ders   01/07/2020

Fatih hocamdan Allah razi olsun arapca konusunda bana yardim etti. Genc yasina ragmen arapcasi gayet ust duzeyde ve arapca sarf nahiv ceviri konularina hakim bir kisi herkese tavsiye ederim. Kendisine cok tesekkur ederim

         
Halil A.
Arapça Özel Ders   23/04/2020

Seviyenize ve hedefinize göre program hazırlayıp sistemli bir şekilde uyguluyor. Konuşma ya da sınava yönelik konularda maksimum fayda alabileceğiniz bir hoca. Online video özel ders düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Emeklerinize sağlık

Arapça Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz