Hizmet Ver

4 Online Arapça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

218 Online Arapça Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Online Arapça Özel Ders

Online Arapça Dersi Öğretmeni

Zehra Se photo

Zehra Se

29.08.2021

Online Arapça Özel Ders · Karabağlar, İzmir

Merhabalar 6 yıldır Arapça ile uğraşıyorum. 6 ay Fas'ta Arapça eğitimi aldım. Arapça konuşma dersi, Arapça dil bilgisi dersleri verdim. Açıköğretim öğrencilerine Arapça derslerini geçmeleri için özel derslerle yardımcı oldum. Bu tecrübelerimle Arapça dersi vermeye devam etmek istiyorum.

Hamza Ayaş photo

Hamza Ayaş

02.09.2021

Online Arapça Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Ana dilim Arapça olduğu için, aynı zamanda ileri seviyede Türkçe "konuşmak, yazmak ve okumak" eminim en kaliteli Arapça eğitim verebilmekteyim.

Muhammed Dokhan photo

Muhammed Dokhan

06.09.2021

Online Arapça Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Selamun aleyküm, ben Filistinliyim ana dilim Arapça ve ileri seviyede Türkçe biliyorum. Gramer, pratik, fasih ve ammice arapça öğrenmek için eğitim verebilirim. Arapça öğrenmek isteyen küçük büyük herkese severek yardımcı olabilirim.

Fatih Maden photo

Fatih Maden

21.08.2021

Online Arapça Özel Ders · Bağcılar, İstanbul

Arapça öğrenmek amacıyla gittiğim Mısır'da üniversite eğitimimi de tamamladım. Geçen sene mezun oldum. Genel olarak diller ilgi alanım. Bu nedenle bildiğim dilleri öğretmek ve yeni diller öğrenmeye de ilgi duymaktayım. Ücretli özel ders vermenin yanında Fransızca ve İbranice dillerine hakim...

Atilla Tokman photo

Atilla Tokman

19.08.2021

Online Arapça Özel Ders · Osmangazi, Bursa

İlahyat fakültesinde okuduğum için Arapçayla tanışmam hazırlık sınıfında başladı. Bu sayede gramer kurallarını iyi öğrendim ve dilimi geliştirmek için Mısır'da eğitim gördüm. 2016'dan beri de fuarlarda Arapça mihmandarlık yaptım.

Aişe Küçükaltay photo

Aişe Küçükaltay

24.08.2021

Online Arapça Özel Ders · Yahşihan, Kırıkkale

Üniversite öğrencisi aynı zamanda eğitmenim. Arapça üzerine gramer ağırlıklı konuşma ve yazma dersleri verebilirim. İlahiyat okudum, daha sonra Arapça Mütercim Tercümanlık öğrencisi oldum. Lübnan’da dil eğitimi aldım.

Ömer Bakır photo

Ömer Bakır

01.09.2021

Online Arapça Özel Ders · Sultangazi, İstanbul

7 yillik gramer arapça eğitimim var.Ozellikle arapcayi en kolay ogrenilmesini saglayan sarf ve nahiv gibi temel kurallara da dikkat ederek öğretmeye gayret ediyorum.Hâli hazırda öğretmenlik yapıyor olmaminda tecrübesini yansıtmaya çalışarak kaliteli ve kalici bir eğitim sunuyorum.Guncel pratik ve...

Aleyna Bağ photo

Aleyna Bağ

24.08.2021

Online Arapça Özel Ders · Bolu, Bolu

Merhaba. Bir sene özel arap okulunda aldığım hazırlık ve bir sene %100 arapça lisans eğitimimle arapçayı yerlilerinden öğrendim. Siz de çocuklarınızın benimle arapçalarını geliştirmelerine imkan sağlayın. İlkokul ortaokul ve lise öğrencilerine Arapça özel ders vermek için buradayım :)

Furkan Kütük photo

Furkan Kütük

07.09.2021

Online Arapça Özel Ders · Fatih, İstanbul

Başlangıç seviyesinden üstün seviyeye kadar; •Konuşma •Anlama •Okuma •Yazma gibi çeşitli Arapça dil becerilerinde akıcı olmayı sağlayacak online özel ders (birebir) içeriğidir. Kurs süresince pratik için ayrı, gramer için ayrı olmak üzere, dil öğreniminde kendini uluslararası anlamda...

Zehra Korkmaz photo

Zehra Korkmaz

02.09.2021

Online Arapça Özel Ders · İnegöl, Bursa

İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum . Online Arapça , Türkçe , İngilizce dersler veriyorum . Çeşitli yerlerde tercüman olarak da çalıştım

Bayram Tiryaki photo

Bayram Tiryaki

05.09.2021

Online Arapça Özel Ders · Selçuklu, Konya

Suriyede büyük bir Kuran kursunun müdürlüğünü yapan, Suriyeli bir hocaefendiden 4 sene özel olarak pratik Arapça dersi aldım. 6 sene Klasik usul Medrese eğitimi aldım. 4 yıllık İlahiyat fakültesi mezunuyum

Aye Hilal photo

Aye Hilal

24.08.2021

Online Arapça Özel Ders · Melikgazi, Kayseri

Ben üniversite öğrenciyim. Arapça ana dilim ve türkçeyi sonra öğrendim. Şimdi türkçemi çok iyidir. Arapçayı öğrenmek isteyenlere özel ders veriyorum. 21 yaşındayım ve yaşınıza yakın olduğum için bir arkadaşınız size ders veriyormuş gibi hissedeceksiniz.

Belal Abbo photo

Belal Abbo

21.08.2021

Online Arapça Özel Ders · Kocasinan, Kayseri

Adım Belal ABBO 30 yaşındayım , Öğretmen olarak çalışıyorum , Ana dili Arapça olduğu için hizmetleri verebilirim

Beray Özeren Uğurlu photo

Beray Özeren Uğurlu

31.08.2021

Online Arapça Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

İstanbul Üniversitesi -Arap Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 3 yıldır Arapça ve İngilizce dillerinde özel ders veriyorum. Ayrıca sağlık sektöründe tercümanlık yapıyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Online Arapça Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Online Arapça Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Online Arapça Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Arapça Özel Ders için toplam 218 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 197 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,584 kişi Online Arapça Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Arapça Özel Ders

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl