Hizmet Ver
İlkokul Özel Ders

4 Samsun Atakum İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Atakum civarında 76 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Atakum İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 76 İlkokul Özel Ders Öğretmeni, Atakum içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Atakum içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Atakum içinde yazılan 76 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 287 kişi Atakum İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Atakum Samsun İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Sadiye Ç. photo

Sadiye Ç.

18.11.2022

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

İlkokul tüm dersler özel ders ve ödev bitirme bireysel gelişim çalışmaları, 5,6,7. Sınıf ve LGS Türkçe özel ders, eğitim koçluğu.

Selin V. photo

Selin V.

03.03.2023

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

Hacettepe Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği bölümünden mezunum. Aktif olarak özel bir kurumda İngilizce öğretmenliği yapıyorum. İlkokul, ortaokul ve lise ingilizce derslerine yardımcı olmak isterim. Oyun ablası ve ilkokul derslerine de yardımcı olabilirim.

Seda T. photo

Seda T.

07.08.2023

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

18 yıllık Sınıf ogretmeniyim. 17 yıl devlet memuru olarak çalıştım. Şu an TED Samsun Kolejinde Sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. İlkokul öğrencilerine okuma-yazma, hızlı okuma anlama, konu takviye çalışmaları, konu tekrarları ve ödev yaptırma, 4. Sınıflar için bursluluk sınavlarına...

Nalan Z. photo

Nalan Z.

17.05.2022

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

26 yillik ilkokul ogretmeniyim okuma yazma becerisi kazandirma matematik turkce derslerinde özel ders veriyorum

Zafer A. photo

Zafer A.

30.08.2022

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.MİLLİ EĞİTİME BAĞLI OKULLARDA ÇALIŞTIM.ANADOLU LİSESİ VE ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE UZUN YILLAR ÖĞRETMENLİK YAPTIM.İLKÖĞRETİM VE LİSE DÜZEYİ ÖĞRENCİLERİNİ SINAVLARA HAZIRLADIM.KPSS KURSLARINDA GÖREV ALDIM.

Muhammet Ç. photo

Muhammet Ç.

30.06.2023

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

8 yıllık tecrübeliyim. Sınıf Öğretmenliği, matematik ve özel eğitim alanında uzman olarak ders veriyorum

Jh U. photo

Jh U.

09.10.2022

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

Ondokuzmayıs üniversitesi sınıf öğretmenliği mezunuyum. Ortaokul seviyesine kadar bütün branşlarda özel ders verebilirim.

Süleyman A. photo

Süleyman A.

25.11.2022

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

10 yıllık deneyimli Özel Okul Sınıf öğretmeni. İlkokul Eğitim Koçluğu. İlkokul 1,2,3 ve 4. Sınıflar TÜM DERSLER Samsun Merkez İlçeleri ve BAFRA

Zeynep O. photo

Zeynep O.

04.11.2019

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

Ikokul ve ortaokul düzeyinde türkçe-sosyal ve matematik dersleri verebilirim, önceden de lise de ilkokullu ve ortaokullu çocuklarımızla çalışmalar yürütmüştüm, ts türkiye derecesine sahip bir psikoloji bölümü öğrencisiyim. iletişim becerim ve sosyal uyum kabiliyetlerim gelişmiştir, çocuğunuzu emin...

Aliye S. photo

Aliye S.

09.10.2020

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

Özgül öğrenme güçlüğü olan öğrencilerle de çalışabilirim.Asıl alanım Özel Eğitim Öğretmenliğidir. İlkokul düzeyinde tüm derslere yardımcı olabilirim

Selin B. photo

Selin B.

12.04.2022

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

Öncelikle merhaba. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Biyoloji bölümü 1. Sınıfım. İlkokul özel dersleri ve Türkçe derslerinde yardımcı olmak adına buradayım. 🙋

Gülbahar Demirbaş G. photo

Gülbahar Demirbaş G.

20.11.2021

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

Uludağ Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. Meslekte 7.yılım.Etüt öğretmenliği ve özel ders deneyimim bulunmaktadır. Aynı zamanda dikkat dağınıklığı ve okuma hızı üzerine de çalışmalar yapmaktayım. Ders takibi, çalışma planı, ödev takibinin yanı sıra öğrencimin bir çalışma disiplini...

Neşe Ö. photo

Neşe Ö.

28.11.2021

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

Merhaba, İlkögretim 4.5.ve 6.sinıf ögrencileri icin özel ders takviye,ingilizce özel dersi vermekteyim.Detaylar için iletisimi kurmanizi rica ederim.

Burcu Irem K. photo

Burcu Irem K.

19.12.2021

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

Uludağ Üniversitesi Gıda Teknolojisi mezunuyum. Ondokuz mayıs Üniversitesi Gıda mühendisliği öğrencisiyim. İlkokul öğrencilerine Matematik, Türkçe, Hayat Bilgisi gibi derslerin özel dersini veriyorum. Çocuklarla aram oldukça iyidir 🥰

Kevser Y. photo

Kevser Y.

09.03.2022

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

Merhabalar, Ben Kevser yılmaz- çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünü ve sosyal hizmetler bölümünü bitirdim- Daha önce İstanbul’da özel bir kreşte çalıştım şehir değişikliği sebebi ile kreşten ayrılmak zorunda kaldım. bir yıl boyunca psikologla beraber özel çocuklar üzerinde çalıştım- pandemi sebebi...

Ahsen B. photo

Ahsen B.

01.08.2022

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

Merhaba, ben tıp fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. Derslerim her zaman iyi olduğu için bu zamana kadar kardeşlerime hep öğretmen gibi oldum. Çocuklara karşı hep sabırlı ve ilgiliyimdir. Hepsinin başarması ve hak ettikleri yerlerde olması için onlara yardımcı olmak istiyorum.

Yasemin Ö. photo

Yasemin Ö.

07.06.2022

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

Daha önce ilkokul öğrencilerine ödev ve derslere yardımcı amaçlı özel ders verdim. 2 yıl ödev ablalığı ve ilkokul düzeyinde sınavlara yardımcı amaçlı özel derslerim oldu.

Zeliha A. photo

Zeliha A.

16.07.2023

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde Sınıf öğretmenliği son sınıfa geçtim. Öğrencilere her şeyi basitleştirerek anlatmayı ve onların seviyesine inmeyi seviyorum.

Seyhan G. photo

Seyhan G.

25.09.2021

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

İlkokul Öğretmeniyim. Sınıfımda atipik otizm ve disleksi öğrencilerim var. Onlar için, onlara biraz olsun bir şeyler öğretebilmek için Özel Eğitim Kursuna gittim ve onların anlayacağı şekilde ders verdim. Sınıfımda online eğitimin dezavantajını yaşayan öğrencilerimin okuma ve yazma da hızlanmasını...

Melisa S. photo

Melisa S.

03.11.2021

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

Daha önceden bir çok öğrenciye ders verdim. Yüksek lisans yapıyorum. Bu süreçte bir kaç öğrenciye ders vermek istiyorum. Öğretmenlik mezunuyum aynı alanda yüksek lisansına devam ediyorum şuan.

Hüseyin Malik Y. photo

Hüseyin Malik Y.

21.07.2022

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

Ondokuz Mayıs Üniversitesinde Makina Mühendisliği bölümündeyim ilkokul veya ortaokul öğrencilerine matematik dersi verebilirim

Necla Y. photo

Necla Y.

09.08.2023

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

İ45 yılllık ilkokul öğretmemiyin 27 yıl devletten emeklilikten sonra özel okul deneyimli.yim.ayrıca özel eğitim uzmanıyken yım (işitme _konuşma ve genel özel eğitim)

Nurgül Ç. photo

Nurgül Ç.

10.09.2022

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

Alanında uzman öğretmenden ilkokul öğrencileriniz için düzenli ödev yapma alışkanlığı kazandırmak, kitap okuma , okuduğunu anlama becerilerinin geliştirilmesini sağlamak amaçlanmıştır.

Nazlı D. photo

Nazlı D.

26.09.2020

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

2017 Celal Bayar Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. Daha önce ilkokul öğrencilerine özel ders verdim ve Asarcık Yeniömerli Bağlıca İlkokulunda 1-2 birleştirilmiş sınıflarda öğretmenlik yaptım. Alanımdaki derslere hakimim çocuklarla iletişimim gayet sıcak ve samimi ders anlatımlarında...

Abdullah A. photo

Abdullah A.

09.01.2022

İlkokul Özel Ders · Atakum, Samsun

Anadolu Üniversitesi Sağlık Yönetimi bölümünü bitirdim. İlkokul öğrencilerine derslerinde yardımcı olabilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Atakum İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Atakum İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Samsun Atakum İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Samsun Atakum İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl