En İyi 10 Atakum Samsun Pilates Dersi

4 Pilates Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Atakum civarında 13 Pilates Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Huriye G.

Huriye G.

Pilates Dersi · Atakum, Samsun
Ükiye Cimnastik Federasyonu Pilates matwork ve Reformer (aletli pilates) eğitmenlik ve antrenörlük belgesi 📌 Albayrak Gençlik ve Spor Klübü Karete-do eğitimi (2004-2007) 📌23. Yaz Deaflyimpics İşitme Engelliler olimpiyatlarında görev alma
Women S Fitness Club

Women S Fitness Club

Pilates Dersi · Atakum, Samsun
24 yıllık sporcu geçmişim bulunmaktadır. Beden eğitimi öğretmenliği mezunuyum.Milli sporculuğum ve uluslararası sertifikalarım bulunmaktadır.
Ayşegül A.

Ayşegül A.

Pilates Dersi · Atakum, Samsun
Kendi sağlığımı düzene sokmak adına başladığım bir süreçte 40 kg den fazla bir kilo kaybı yaşayıp gerekli eğitimleri alıp eğitmenliğe başladım. Eğitimlerim arasında Doğum Koçluğu, Hamile pilatesi&yogasi, Bilinç altı temizleme teknikleri, meditasyon, nefes terapistligi beslenme koçluğu, spor koçluğu, yasam koçluğu ve fitness koçluğu bulunmakta. Instagram kullanıcı adım: profilimi inceleyebilir ardından iletişime geçebilirsiniz. Sevgiler⚘
Pera  S.

Pera S.

Pilates Dersi · Atakum, Samsun
Pera spor AKADEMİ PERA sanat adı altında kaliteli ve başarılı eğitmenler eşliğinde dersler vermekteyiz
Gökçe Y.

Gökçe Y.

Pilates Dersi · Atakum, Samsun
PİLATES HAKKINDA İLETİŞİM STÜDYO Samsun Pilates Kursu - Samsun Pilates Salonları - Samsun Pilates Atakum - Samsun Pilates Merkezleri - Samsun Spor Salonları Bizim için Pilates bir yaşam şeklidir. Hadi zaman kaybetmeyin ve bize katılın. SAMSUN PİLATES SAMSUN PİLATES Joseph Pilates "10. seansta farkı hissedecek, 20. seansta farkı görecek ve 30. seansta tümüyle yepyeni bir vücuda sahip olacaksınız.
Zeynep  A.

Zeynep A.

Pilates Dersi · Atakum, Samsun
Uzun süredir eğitimi aldığım ve yıllardır emek verdiğim plates ve yaşam koçluğu mesleğime başlamış bulunuyorum sizlere özel olarak 4 er kişi şeklinde özel ders vermek için yeni yerimizde sizleri bekliyorum
Elif K.

Elif K.

Pilates Dersi · Atakum, Samsun
İŞİMİ SEVEREK SEVDIREREK YAPIYORUM CESITLI PILATES EKOLLERINDEN EĞITIM ALDIM CIMNASTIK FEDERASUONU 2. KADEME EGITMENIYIM AYNI ZAMANDA ZUMBA STEP REFORMER HAMİLE PILATESI KONUSUNA DENEYIM VE TECRUBEM MEVCUT KALITELI DERS ISTEYENLER IÇIN BURDAYIM
Özgür K.

Özgür K.

Pilates Dersi · Atakum, Samsun
Güçlü bir beden, Düzgün bir duruş ve Dingin bir zihin için spor yapın.❤️ Ben Özgür KILIÇ KEYDAL 19 Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi mezunuyum. Aktif olarak Step-Aerobic,Pilates ve Zumba eğitmenliği yapıyorum. Dersler için iletişime geçebilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Kudatku
Pilates Dersi   26/03/2020

Eylül Hanım verdiği dersler boyunca şahsi gelişiminiz adına odağınızı sizde tutarak hedefiniz doğrultusunda sonuç almanıza yardımcı oluyor. Kendisi ile birlikte çalışmaktan oldukça memnunum, kesinlikle profesyonelce destek isteyen kişilere tavsiye ediyorum.

         
YASEMİN D.SÖZBİLİR
Pilates Dersi   17/02/2020

Mukaddes hoca çok donanımlı ve ilgili.Kendisiyle tanıştığımıza çok memnun olduk.Derslere başladık bile..

         
Sedef Gizem Okkalı
Pilates Dersi   22/01/2020

Pınar Hanımda Burcu Hanımda gerçekten işine önem veren çok başarılı bir ekip. Bana spor yapma alışkanlığı kazandırdılar. İnsan anatomisini gayet iyi bir şekilde bilip insan sağlığına uygun bir program uyguluyorlar. Çok memnun kaldım.

         
Ezgi Coskun
Pilates Dersi   13/12/2019

Emrah Hocanın enerjisi çok yüksek. Motivasyon ve çalışma prensibi çok çok iyi. Herkese tavsiye ediyorum.

         
ESRA Yılmaz
Pilates Dersi   03/12/2019

Reformer pilateste en önemli şey eğitmen diyorlardı, ben bir çok eğitmenle konuştuktan sonra Belgin hocayla devam etme kararı aldım ve her derste ne kadar doğru bir karar verdiğimi anlıyorum, inanılmaz memnunum. Belgin hoca, işini layığıyla yapan, gerçekten profesyonel bir eğitmen. Sizi sizden daha iyi anlıyor, tanıyor ve ihtiyacınıza yönelik antrenman hazırlıyor. Sağlığınıza çok önem veriyor ve çok dikkatli. Dürüst, disiplinli, içten ve samimi. Tüm dersler çok verimli ve keyifli geçiyor.

         
Selim Durur
Pilates Dersi   20/10/2019

Kendisi işinin ehli, kendini yetiştirmiş kişisel gelişimini tamamlamış birisi, en yakın zamanda kendisiyle çalışmak için sabırsızlanıyorum tekrar.

         
İnci Alfar
Pilates Dersi   07/07/2019

İyi bir seçim yapmışım. Hasan Hoca ve eşi Merve Hoca her ikisi de alanına çok hakim ve sizinle çok güzel ilgileniyorlar. Tavsiye ederim. Amacınız spor yapmaksa doğru bir tercih. Teşekkürler.

         
Didem Yılmaz
Pilates Dersi   04/07/2019

İşini çok iyi bilen ve bir o kadar da enerjisi yüksek bir hoca. Başkalarından da daha önce ders almış biri olarak farkını çok net anlayabildim, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Pilates Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz