En İyi 10 Atakum Samsun Pilates Dersi

4 Pilates Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Atakum civarında 15 Pilates Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Melissa Öner

Melissa Öner

Pilates Dersi · İlkadım, Samsun
Hem fizyoterapist hem pilates eğitmeni kimliğimle duruş bozuklukları, ağrı, sıkılaşma, hamilelik üzerine pilates dersleri veriyorum. Pilates alanında klinik pilates ve mat reformer eğitimlerimi tamamladım. Kişiye, ihtiyaçlarına göre programı özel planlıyor ve uyguluyorum.
Women S Fitness Club

Women S Fitness Club

Pilates Dersi · Atakum, Samsun
24 yıllık sporcu geçmişim bulunmaktadır. Beden eğitimi öğretmenliği mezunuyum.Milli sporculuğum ve uluslararası sertifikalarım bulunmaktadır.
Pera  Spor Akademi

Pera Spor Akademi

Pilates Dersi · Atakum, Samsun
Pera spor AKADEMİ PERA sanat adı altında kaliteli ve başarılı eğitmenler eşliğinde dersler vermekteyiz
Ayşegül Ataseven

Ayşegül Ataseven

Pilates Dersi · Atakum, Samsun
Kendi sağlığımı düzene sokmak adına başladığım bir süreçte 40 kg den fazla bir kilo kaybı yaşayıp gerekli eğitimleri alıp eğitmenliğe başladım. Eğitimlerim arasında Doğum Koçluğu, Hamile pilatesi&yogasi, Bilinç altı temizleme teknikleri, meditasyon, nefes terapistligi beslenme koçluğu, spor koçluğu, yasam koçluğu ve fitness koçluğu bulunmakta. Instagram kullanıcı adım: profilimi inceleyebilir ardından iletişime geçebilirsiniz. Sevgiler⚘
Gökçe Yavuzcan

Gökçe Yavuzcan

Pilates Dersi · Atakum, Samsun
PİLATES HAKKINDA İLETİŞİM STÜDYO Samsun Pilates Kursu - Samsun Pilates Salonları - Samsun Pilates Atakum - Samsun Pilates Merkezleri - Samsun Spor Salonları Bizim için Pilates bir yaşam şeklidir. Hadi zaman kaybetmeyin ve bize katılın. SAMSUN PİLATES SAMSUN PİLATES Joseph Pilates "10. seansta farkı hissedecek, 20. seansta farkı görecek ve 30. seansta tümüyle yepyeni bir vücuda sahip olacaksınız.
Elif Karalı

Elif Karalı

Pilates Dersi · Atakum, Samsun
İŞİMİ SEVEREK SEVDIREREK YAPIYORUM CESITLI PILATES EKOLLERINDEN EĞITIM ALDIM CIMNASTIK FEDERASUONU 2. KADEME EGITMENIYIM AYNI ZAMANDA ZUMBA STEP REFORMER HAMİLE PILATESI KONUSUNA DENEYIM VE TECRUBEM MEVCUT KALITELI DERS ISTEYENLER IÇIN BURDAYIM
Zeynep  Arslan

Zeynep Arslan

Pilates Dersi · Atakum, Samsun
Uzun süredir eğitimi aldığım ve yıllardır emek verdiğim plates ve yaşam koçluğu mesleğime başlamış bulunuyorum sizlere özel olarak 4 er kişi şeklinde özel ders vermek için yeni yerimizde sizleri bekliyorum
Özgür KILIÇ KEYDAL

Özgür KILIÇ KEYDAL

Pilates Dersi · Atakum, Samsun
Güçlü bir beden, Düzgün bir duruş ve Dingin bir zihin için spor yapın.❤️ Ben Özgür KILIÇ KEYDAL 19 Mayıs Üniversitesi Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi mezunuyum. Aktif olarak Step-Aerobic,Pilates ve Zumba eğitmenliği yapıyorum. Dersler için iletişime geçebilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Filiz D.
Pilates Dersi   10/01/2021

Billie harika bir hoca, gulze yuzlu, dersi ihtiyaclariniza ve beklentilerinize gore veriyor. Herkese tavsiye ederim. Isini cok iyi biliyor.

         
Ozcan O.
Pilates Dersi   10/01/2021

Selamlar, Recep Hocamla henüz ikinci dersimizi tamamladık ve şu ana kadar ki izlenimlerim şöyle: - Ders boyunca sizinle ilgileniyor: klasik elinde İnstagramcılardan değil. -Bir hareketle ilgili sorun yaşadığınızda duruma göre muadil harekete geçiriyor. Hareket bilgisi epey geniş gibi. -Ders boyunca merkezde siz oluyorsunuz: Almış olduğu paranın hakkını vererek özveriyle çalıştığını daha önce 3 farklı yerden pilates dersi almış birisi olarak rahatlıkla söyleyebilirim.

         
Ayşe E.
Pilates Dersi   24/12/2020

Şeyma Hocamla çok güzel yol katettik, Yağ oranımda ve vücudumun formunda gözle görülür ölçüde değişiklik oldu. Tatlı yaklaşımıyla spora asıldım ve hedeflerime ulaşabilmek için gerekli motivasyonu bulabildim.. Kendisine çok teşekkür ederim. :))

         
Nese B.
Pilates Dersi   17/12/2020

Çok iyi bir hizmet verdi .oğlumda kifoz var ona dayalı çalışmalar yaptı kaan hoca çok özverili bir şekilde. Sınavdan sonra devamlı çalışmayı düşünüyoruz. Oğlumda çok sevdi kendisine çok teşekkür ediyorum .kaan hocayla çalışmak isteyenler gönül rahatlığıyla çalışabilirler sonuçları çok güzel olacak buna emin olsunlar .

         
Sevinç A.
Pilates Dersi   14/11/2020

profesyonel bir hoca, hem de sempatik ve iletişimi çok iyi..Çok memnunum, kesinlikle tavsiye ederim.. umarım uzun süre devam ederiz...

         
Derya G.
Pilates Dersi   29/09/2020

10 dakika konuşmanız ne kadar bilgili olduğunu anlamanızı sağlar. Her konuda yardımcı oluyor ve güler yüzlü çok başarılı.

         
Başak K.
Pilates Dersi   26/09/2020

Zeynep hoca çok ilgili ve çok disiplinli olması benide istikrarlı ve disiplinli ilerlememi sağladı 10 günü geçti beraber çalışıyoruz enerjisi benide daha enerjik yaptı ve daha planlı gözle görülür ilerleme katettik , en fazla 3 gün sonra pes eden biriydim ama her güne spor ve egzersiz yapmak için uyanıyorum yada gece hemen uyuyayımda spor saati gelsin diye sabırsızlanıyorum be her geçen gün bu heyecan daha da artıyor hayatım düzene girdi diyebilirim kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum 😌

         
Serap Z.
Pilates Dersi   12/09/2020

24 Ders tamamladık,düzenli çalışıp ders atlamadık, hayatımdan şekeri çıkarmam hayli zor oldu ve bu süreçte 8 kilo verdim..Çok mutluyum..Teşekkürler Ferhan gerek eğitmenliğin gerek arkadaşlığın için..

Pilates Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz