En İyi 10 Ataşehir İstanbul Anahtar Teslim Tadilat

5 Anahtar Teslim Tadilat Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 179 Anahtar Teslim Tadilat Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Kaanlar Yapi

Kaanlar Yapi

Anahtar Teslim Tadilat · Ataşehir, İstanbul
20 yıla yakın sektör tecrübesini,kalite titizlik ve uygun maliyet denkleminde harmanlayarak sektörel tecrübemize yeni ve farkli boyutlar kazandirmak icin var gücümüzle burdayiz
Nebi Torun

Nebi Torun

Anahtar Teslim Tadilat · Ataşehir, İstanbul
Insanların evi yaşam alanlardır ve yaşam alanı temiz düzenli olmalıdır farkım çocukluktan resme olan merakından kaynaklı .çok yönlü bir mimar olmasanda yeterli olduğuma inanıyorum .insanlarin mutluluğu beni mutlu ediyor
Dekada Mutfak

Dekada Mutfak

Anahtar Teslim Tadilat · Ümraniye, İstanbul
Müşterilerimizin Yanındayız Dekada mutfak, banyo, dekorasyon ve tadilat alanında sizlere hizmet veren bir Ev Dekorasyon Mağazası olarak, yapı ustalarına, yüklenicilere, tamiratçılara ve ev sahiplerine profesyonel hizmetler ve kaliteli ürünler sunuyoruz. Ev geliştirme alanında tecrübeli profesyonellerden oluşan ekibimiz pratik tavsiyeler, öneriler ve yaratıcı fikirleriyle müşterilerimizin her zaman yanında. Dekada mutfak olarak yapı ve tadilat ustalarına, hatta ufak tamirat işiyle uğraşan he
I Ca Decoration Inc.

I Ca Decoration Inc.

Anahtar Teslim Tadilat · Ataşehir, İstanbul
Iekorasyon mimari ve iç mimari proje tasarım uygulama müşteri memnuniyeti profosyonel ekip ve ekipmanlar ile hizmet vermek en son trend color desing takip ederek doğru malzemeler ile en uygun fiyata sunmak bizi tercih ettiğiniz için teşşekkür ederiz.
Hürcan Grup İnşaat

Hürcan Grup İnşaat

Anahtar Teslim Tadilat · Ataşehir, İstanbul
HÜRCAN GRUP İNŞAAT, deneyimleri, güvenirliği, kalite ve sonuç odaklı çalışmaları ile her projeye özgü işlevsel öneriler üretmekte ve müşterilerine çözüm ortağı olmayı sürdürmektedir.
Şener Afsar

Şener Afsar

Anahtar Teslim Tadilat · Ataşehir, İstanbul
Sektörde 1999 yılında yerimizi aldık ve daha öncesindede inşaat sektöründe uğraş gösterek birçok projeye başarıyla imza attık.Çağımızın gelişen ve değişen temposu her konuda olduğu gibi inşaat sektöründede kendini göstermekte çağa ayak uydurmak kaliteli ve kendine özgü detayları profesyonel bir ekip ve bakış açısıyla çevresindekilerle paylaşmayı hedefleyen başarıyla mutlu olan bir firmayız.Sizinle çalışmak isteriz.
Emine Erserim

Emine Erserim

Anahtar Teslim Tadilat · Ataşehir, İstanbul
Mimar olarak dışarıdan ,anahtar teslim her türlü tadilat ,dekorasyon işleri ve her türlü mimari uygulama proje çizimleri yapmaktayım.
Pgs Mimarlık İnşaat Ltd.şti

Pgs Mimarlık İnşaat Ltd.şti

Anahtar Teslim Tadilat · Ataşehir, İstanbul
Yaklaşık sekiz yıllık geçmişimizde ,kaliteyi ve is ahlakını ön planda tutarak birçok başarılı projlere imza attık .iş konusundaki ve müşteri ilişkileri konusundaki hassatiyetimiz le bu gün geldiğimiz noktadan gayet memnunuz ve tüm musterilerimize teşekkürler imizi sunuyoruz.
Space İnşaat

Space İnşaat

Anahtar Teslim Tadilat · Ataşehir, İstanbul
Ev,İş yeri,Fabrika her türlü ince ve kaba , tadilat , tamirat ve mobilya dekorasyon işler sizin istediğiniz doğrultusunda yılların tecrübesi ile yapılır.
Baki  Ok

Baki Ok

Anahtar Teslim Tadilat · Ataşehir, İstanbul
ODTÜ MYO mezunu inşaat teknikeriyim, birçok inşaat firmasında çalıştım. En son marka sayılan bir iç mimarlık şirketinde 5 yıl çalıştım. Bir yıl önce ekibimi kurarak inşaat tadilat ve dekorasyon işlerine başladım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Abdulhakim B.
Anahtar Teslim Tadilat   22/03/2021

Yeni aldığım evimi bütünüyle tadilata sokma kararı aldım. Gelen teklifler sonucu MEHMET ÇELİK BEY yönetimindeki M&A CELİK YAPI firmasıyla anlaştım. Yaklaşık 1 ay süre icersisinde ev tamamen bitti istenilen degisiklikler yapıldı. Evimin ici tamamen yıkıldı yerine 1. Sınıf ürünlerle yeniden bir ev inşa edildi. Şu an yenilenen evimden başta MEHMET ÇELİK BEY olmak üzere ekibinden: FATİH USTA ** BEKİR USTA, BÜLENT USTA, FERHAT USTA ve ADEM USTAYA şahsım ve ailem adına teşekkür ederim...

         
Mehmet T.
Anahtar Teslim Tadilat   06/01/2021

Muhteşem bir ekip işinin ustası mimarı tüm yapısal işler için profesyonel ekibi bilgisi becerisi ve tecrübesi var kesinlikle tavsiye ederim..Fiyatlar makul kullanılan malzemeler ve işçilik çok kalite aklınıza bile gelmeyecek bir inşaat ve tadilat bilgisi..daha önce tanımam armut.com sayesinde buldum..TEŞEKKÜR EDERİM

         
Rasim R.
Anahtar Teslim Tadilat   11/11/2020

Bekir, kardeşi Uğur ve babalarıyla Armut üzerinden tanışıp tadilat işlerimizi yaptırmak üzere anlaştık. 20 gün gibi kısa bir sürede taşınmamız ve öncesinde komple banyo mutfak yapılması, evin boyanması, parkelerin cilalanması, doğal gazın içeri alınması, elektrik işleri ve daha bir sürü ufak tefek işin yapılması gerekiyordu. Öncelikle Bekir tüm bunların hepsi için detaylı bir fiyat teklifi hazırladı. Teklifinde kullanılacak malzemelere ve markalara kadar hepsini de yazmıştı. Biz talep etsek de olacak ve olmayacak şeyleri çok net bir şekilde bize anlattı. Bazen bizi kırmamak adına teklifinde yazmayan konularda da yapabileceği bir şey varsa elinden geleni yapmaya çalıştı. İş ilerlerken teklifinde yer almayan ama yapılması tercihe bağlı iyileştirmeler konusunda da bilgilendirici oldu. Ama hiçbir zaman ekstra maliyet çıkaracak konularda ısrarcı olmadı. Yaklaşık yirmi gün boyunca her gün telefondan kendisiyle konuşup yazışmamıza rağmen ne Bekir ne de diğer çalışanlar bir gün bile surat asmadan bilgi verdiler ve çalıştılar. İşlerini bitirmelerine rağmen taşınma sonrasında fark ettiğimiz detaylarda bile ödemelerini almış olmalarına rağmen halen işlerini takip ediyorlar. Daha önce anlaştıktan sonra ortadan kaybolan ustalara alışkın olduğumuz bir ortamda Bekir ve ailesi bir gün bile peşlerinden koşturmadılar. Bu nedenle gönü rahatlığı ile herkese tavsiye edebilirim.

         
Özlem L.
Anahtar Teslim Tadilat   09/09/2020

Bizim gibi kararsız insanları bile mutlu edebiler gayet memnun kaldık gösünğz kapalı tercih edebilirsiniz

         
Filiz K.
Anahtar Teslim Tadilat   31/08/2020

Yakup bey gerçekten işinin ehli, çalışkan bir insan. İşini özverili çalışması ile söz verdiği tarihten bile önce bitirdi. Özen gösterdiğim tüm ayrıntıları tam istediğim gibi yaptı. Benim titizlik gösterdiğim noktaları büyük bir sabırla tekrar tekrar düzeltti. Daha iyi bir usta ile çalışamazdım herhalde. Yakup beye ve Armut ailesine çok teşekkür ederim. Beni en iyi ustalarla buluşturduğunuz için.

         
Berrin E.
Anahtar Teslim Tadilat   16/07/2020

Kendine yapıyor gibi maliyet detayını dusunen ve klasik ustaların dısında zamanında teslimat yapan, önerileri de zevkli. Cok tesekkurler.

         
İsmail G.
Anahtar Teslim Tadilat   13/05/2020

Tayfur ustaya evimin tamir, alçı ve boya işlerini yaptırdım. Kendisi yaptığı işin tam manasıyla urtası, harika bir sonuç ortaya koydu. Deneyimli, tecrübeli bir usta kendisine yaptığı iş için çok teşekkür edierim. Yaptıracak olanlara ben çok memnun kaldım,tavsiye edrim

         
Ümit Ş.
Anahtar Teslim Tadilat   13/03/2020

Müşteri görüşüne önem veren bir anlayışa sahip olması çok önemli bir özellik. Daha uygun çözümler üretmesi bizi çok memnun bıraktı. Herkese tavsiye ederiz.

Anahtar Teslim Tadilat hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz