En İyi 10 İstanbul Anahtar Teslim Tadilat Firması | Armut

En İyi 10 İstanbul Anahtar Teslim Tadilat Firması

5 Anahtar Teslim Tadilat Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 6.867 Anahtar Teslim Tadilat Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Güneri Dekorasyon

Güneri Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat · Ümraniye, İstanbul
GÜNERİ İNŞAAT VE DEKORASYON olarak 20 yıldır deneyimli ve usta ekibiyle İstanbul.da inşaat ve dekor mimari alanlarında faaliyet göstermekteyiz. İnşaat projelerinde ihtiyaç duyulan Boya,Alçı,Alçıpan,Saten Boya,Cam Mozaik Duvar,Kalebodur,Dış cephe Matolama Mutfak dolabı,banyo dolabı,laminat parke döşeme işlemlerini montaja hazır hale getiriyoruz.En büyük özelliğimiz hız ve kusursuz montajdır.Anahtar Teslimi Tadilat ve özel imalat dekor yapmaktayız.
Livadi Yapı & Dekorasyon

Livadi Yapı & Dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat · Avcılar, İstanbul
İnşaat mühendisi olarak iş hayatına atılmış olup ince ve kaba yapı olarak büyük çaplı projelerde yer aldım . Sonrasında bu sektörde edinmiş olduğum çevre ve ekiplere sahip oldum. Sonrasında bu sektörde firma olarak atılım yapıp livadi yapı & dekorasyon firması açmaya karar verip iş hayatına atıldım. İnşaat Mühendisi ,Yüksek İnşaat Mühendisi , Mimar , İç Mimar kadromuzla hizmet vermeye başladık. Livadi Yapı ve Dekorasyon olarak Müşteri memnuniyeti bu değerlerin en önde geleni olduğundan sa
Mesut U.

Mesut U.

Anahtar Teslim Tadilat · Beylikdüzü, İstanbul
10 yıllık profesyonel ekibimizle inşaat sektöründe anahtar teslim tadilat ve dekorasyon isleri özen itina ve zamanında yapılarak teslim edilmektedir .Tüm İstanbul Avrupa da hizmet verebilmekteyiz. Bütçeye uygun fiyatlar ile isteğinize ve zevkinize uygun işler yapılır. Ücretsiz keşif hizmetimizi bulunmaktadır. Yaptığımız işlerde genellikle 2 yıllık garanti verilir. Önceliğimizi müşteri memnuniyetidir.
Tuğra İnşaat

Tuğra İnşaat

Anahtar Teslim Tadilat · Sultanbeyli, İstanbul
İnşaat sektöründe her türlü tamir ve tadilat işleri profesyonel ekibimiz ile tertip ve düzen içinde yapılır
Ani Yapı

Ani Yapı

Anahtar Teslim Tadilat · Sancaktepe, İstanbul
Ani yapı marka kavramını ve bunu tasarımlarına yansıtmasını iyi bilen, yaratıcı bireylerden oluşan bir ekiptir. Amacımız İstanbul’daki ofisimizden dünyanın her noktasındaki müşterilerimiz ve projeler için beklentilerine uygun çözümler getirmektir. Kuruluşumuzdan bu yana geçen projelerde ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Çalışma şeklimiz son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğrendikten sonra isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size ger
Ömer Y.

Ömer Y.

Anahtar Teslim Tadilat · Arnavutköy, İstanbul
Dekorasyon ve tadilat işleri bilgi, tecrübe, kalite ve beceri ister. 1977 den beri sizlerle birlikte olmaktan gurur duyuyoruz. Yurtgün inş. Dekorasyon ve gayrimenkul danışmanlık hizmetleri.
Pınaryapımühendislik&dekorasyon

Pınaryapımühendislik&dekorasyon

Anahtar Teslim Tadilat · Bakırköy, İstanbul
İstanbul genelinde bir çok projeye imza atmış inşaat firmamız bünyemizdeki kalifiyeli usta ekipleri,mühendis ve mimar kadromuzla Ev-Ofis-Mağaza-dükkan anahtar teslimi tadilat&tasarım yapmaktayız.
Sinanlar İnşaat

Sinanlar İnşaat

Anahtar Teslim Tadilat · Esenler, İstanbul
Merhum Kurucumuz Ali TURAN İnşaat Dekorasyon, Cami Tezyinat, Restorasyon işlerine 1960 lı yılların başında küçük işletme olarak başlamıştır. Birçok kez kabuk değiştiren, sürekli yenilikleri kovalayan Merhum Ali TURAN en son 1997 yılında SİNANLAR DEKORASYON Şirketini kurmuştur. Son kurduğu ve faal olarak çalışırken vefat ettiği SİNANLAR DEKORASYON hala kendisinin izi ve ekolünde faaliyet konusu sanatları icra etmeye devam etmektedir.
Atmaca Yapı

Atmaca Yapı

Anahtar Teslim Tadilat · Avcılar, İstanbul
Dzayn grup cephe kaplama tadilat,inter inşt.iç dış tadilat. alarko alkent,gibi 30 yıllık tecrübe ve deneyimle hizmet sunmaktayız
Adil Mutlu Yıldız Mimarlık İnşaat

Adil Mutlu Yıldız Mimarlık İnşaat

Anahtar Teslim Tadilat · Ataşehir, İstanbul
Konsept dekorasyon tadil ve tamir konusunda 30 yılı aşkın deneyim sahibiyiz. Koordine ve disiplinler bir ekibiz. Keşif ücreti almıyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sevgi Yurtcan
Anahtar Teslim Tadilat   25/09/2018

Mimar Özge Hanım ve Özlem Hanım gerçekten .çok ilgili çok başarılılar. Evimizi detaylı olarak projelendirip görsel çalışmalar yaptılar ve görselde ki aynı çalışmayı evimizde uygulandı.Verdikleri sözleri zamanında tuttukları ve bizi hiç üzmedikleri için teşekkür ederiz.

         
Zeynep Tunç
Anahtar Teslim Tadilat   29/06/2018

İşi söz verildiği gibi zamanında teslim ettiler . Çok memnun kaldık . Yapılan işle ilgili olarak sürekli bilgilendirme yapıldı . Teşekkürler

         
Turan Berker Akdevelioğlu
Anahtar Teslim Tadilat   05/05/2018

Anlaştığımız rakamı fazlasıyla hakkettiler. Benim evimle benden fazla ilgilendiler. Uğrayamadım neredeyse her gün bilgi verip biten yerlerin fotolarını paylaştılar. Güvenilir, eksiksiz, sorunsuz ve zamanında iş teslimi. Anahtar teslim iş dediğin böyle olur... Çok ama çok memnun kaldım.

         
Özer Öner
Anahtar Teslim Tadilat   19/04/2018

Evimizin anahtar teslim tadilatını Çelikler Yapı Dekorasyon firması Mehmet Çelik bey ile gerçekleştirdik. Evimizde istediğimiz değişikliklerin tamamını en iyi şekilde yaptı, tadilat sonrası tespit ettiğimiz ufak tefek sorunları çok hızlı şekilde çözüme kavuşturdu. Mehmet Bey ve ekibi ile çalışmakla ne kadar doğru bir seçim yaptığımızın farkına vardık. Gönül rahatlığı ile evinizi teslim edebilirsiniz. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

         
Metin Güleç
Anahtar Teslim Tadilat   23/03/2018

Tadilatı verdiğim Utka tasarım Ersoy Bey İlgili-Bilgili ve zevkli biri.Tadilat aşamasında,malzeme seçiminde kesinlikle fikir ve görüşlerimizi aldı. Yaptığı tüm işlerden dolayı Kendisine Teşekkür ediyorum.Yanan evimi tekrar ayağa kaldırdı,eskisinden güzel oldu demek yalan olmaz..Bu konularda iş vermek isteyen arkadaşlar iç rahatlığı ve güvenle Utka Tasarım Ersoy beyi tercih ederlerse pişman olmazlar..

         
EMRE ÇIRAK
Anahtar Teslim Tadilat   08/03/2018

Zamanında temiz bir şekilde yaptılar. Ne istediysek hızlı bir şekilde yerine getirildi. Çok memnun kaldım. Özverili bu çalışma nedeniyle kendim ve ailem adına ayrıca teşekkür ederim.

         
Batuhan Ula
Anahtar Teslim Tadilat   18/11/2017

Tüm evi baştan aşağı yeniden yaratacak. Kendisi işinin ehli güvenilir biridir. Tereddüt etmeden güvenip işinizi teslim edebilirsiniz.

         
Orhan Kılıç
Anahtar Teslim Tadilat   23/10/2017

Pozitif enerjisi, yaratıcı fikirleri ve profesyonel tutumuyla kendisini, teklif aldığımız diğer firmalardan ayıran özelliklere sahip olduğundan Prestige İç Mimarlık’ı tercih ettik ve tercihimizde ne kadar haklı olduğumuzu, iş bittiğinde gördük. Orhan Bey’in tadilat sırasında sıklıkla gelip gitmesi ve bizimle sürekli irtibatta olması, iş takibi ve sorumluluğunun en önemli göstergesiydi. Prestije İç Mimarlık’ı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Teşekkürler…

Anahtar Teslim Tadilat hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz