Hizmet Ver

4 Ataşehir İç Mekan Peyzaj Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 80 İç Mekan Peyzaj Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

İç Mekan Peyzaj

En İyi 10 Ataşehir İç Mekan Peyzaj Tasarımcısı

Pitta Cactus photo

Pitta Cactus

24.04.2021

İç Mekan Peyzaj · Ataşehir, İstanbul

2007 yılından beri sektör içerisinde olan firmamız okul projesi gibi büyük ölçekli çalışmaların yanı sıra villa bahçesi gibi küçük ölçekli çalışmalarda da hizmet vermektedir.

Nur Yaman photo

Nur Yaman

14.02.2021

İç Mekan Peyzaj · Ataşehir, İstanbul

5 yıldır sektörde bir çok iş yapıyoruz deneyimli bilgili kadromuz ile hayallerinizdeki bahçeyi yaratıyoruz. Kadromuz mimarlar ve mühendislerden oluşmaktadır bizimle çalışmaktan keyif alacaksınız.

Seval Aslan photo

Seval Aslan

12.02.2020

İç Mekan Peyzaj · Ataşehir, İstanbul

Ben Seval Aslan. 2011 yılında Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünden mezun oldum. Bu tarihten beri pek çok konut peyzaj tasarımı ve uygulamasında,belediyeye ait yeşil alanlarda ve özel inşaat alanlarında projelendirme,uygulama,bakım hizmetlerinde görev aldım. Son yıllarda canlı dikey...

Rümeysa Adak photo

Rümeysa Adak

14.04.2021

İç Mekan Peyzaj · Ataşehir, İstanbul

2020 yılında İstanbul Üniversitesi'nden mezun olmuş bir peyzaj mimarlığım. Şu anda kendi mesleğimde Işık Üniversitesi'nde yüksek lisans yapıyorum. Autocad ve Adobe Photoshop olmak üzere çizim ve görselleştirme programlarına hakimim. Bitkisel tasarım konusunda yetkiliyim. İç mekan bitki kullanımı ve...

Artistanbul Peyzaj photo

Artistanbul Peyzaj

20.05.2014

İç Mekan Peyzaj · Ataşehir, İstanbul

Bahçe düzenlemesi ve peyzaj, mimarlık, ahşap dekoratif ürünler, ormancılık, ilaçlama-gübreleme-bakım, graffiti(duvar tavan ve zemin 3boyutlu boyama), danışmanlık, iç mekan ve dış mekan duvarbahçe, kauçuk zemin, oyun grupları konularında hizmet veren firmamızın Anadolu Yakasında Pendik ve Ataşehir,...

Alioğlu Fidanlığı photo

Alioğlu Fidanlığı

06.01.2021

İç Mekan Peyzaj · Ataşehir, İstanbul

ALİOĞLU FİDANLIĞI 1993 yılında, halen şirket Showroom'u olarak kullanılan Ümraniye Tepeüstü'nde kurulmuştur. Kalite politikamız kalite yolculuğumuz da sürekli iyileştirmeler, etkili müşteri ilişkileri, çevre ve insan dostu yaklaşımlarla yakaladığımız güveni tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızın...

Gülşah Önal photo

Gülşah Önal

23.06.2021

İç Mekan Peyzaj · Ataşehir, İstanbul

2 yılı aşkın süredir Peyzaj Mimarlığı alanında proje hizmeti vermekteyim. -Autocad -Sketchup -Lumion -Photoshop programlarında profesyonel proje hizmeti almak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

4C botanik photo

4C botanik

07.12.2018

İç Mekan Peyzaj · Ataşehir, İstanbul

Her nevi bahçe bakımı,teras bitki bakımı,iç mekan süs bitki bakım,bahçe uygulama,otomatik sulama sistemi gibi hizmetleri işinin ehli olarak sizlere sunuyoruz.Maksadımız sizin zevkinize hitap edebilmektir.

Zekiye Yıldırım photo

Zekiye Yıldırım

14.04.2021

İç Mekan Peyzaj · Ataşehir, İstanbul

Peyzaj tasarımı, projelendirme, detaylandırma ve uygulama konularında dinamik işlerde rol almak istiyorum.

Asafi Mimarlık photo

Asafi Mimarlık

29.12.2020

İç Mekan Peyzaj · Ataşehir, İstanbul

İç Mimarlık ve Peyzaj Mimarlığında ; Konsept Peyzaj Projeleri Peyzaj Uygulama Projeleri Detay ve Kesitler 3D modelleme ve Animasyon İç Mimari Tasarım Projeleri Görselleştirmeler Ürün-Mobilya Tasarım ve Uygulamaları Sert Zemin, Ahşap İşleri, Çim, Bahçe Bakımı, Drenaj ve Sulama gibi işler...

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ataşehir İç Mekan Peyzaj Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ataşehir İç Mekan Peyzaj ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ataşehir İç Mekan Peyzaj için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İç Mekan Peyzaj için Ataşehir içinde toplam 80 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 55 yorum ve verilen 4.7 ortalama puan Ataşehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 62 kişi Ataşehir İç Mekan Peyzaj için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl