Hizmet Ver

4 Ataşehir İlkokul Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 438 İlkokul Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İlkokul Özel Ders

En İyi 10 Ataşehir İlkokul Özel Ders Öğretmeni

Tuğba İlhan photo

Tuğba İlhan

29.11.2021

İlkokul Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhaba, 2018 yılında özel bir kurumda sınıf öğretmenliği mesleğime, ilkokul 1.sınıf öğrencilerimle başladım. Aynı kurumda 4.yılımı çalışıyorum ve şu anda öğrencilerim 4.sınıf oldular. Ders anlatmayı ve yeni bilgiler öğretmeyi çok seviyorum. ☺️

Muhammet Tahçı photo

Muhammet Tahçı

09.01.2018

İlkokul Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Ilköğretim 1. Sınıf öğrencilerine öncelikle ilk okuma yazma olmak üzere tüm derslerinde takviye dersleri veriyorum. Onun haricinde ortaokul öğrencilerine kadar matematik ,sosyal bilgiler ve fen bilgisi dersleri veriyorum. Oturduğum semt merkezi bir konumda olup tüm semtlerden öğrenci alabilirim....

Meryem Barış photo

Meryem Barış

10.05.2021

İlkokul Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

4 yıllık çocuk gelişimi bölümü mezunuyum. Şu anda İstanbul'da bir özel eğitim merkezinde öğretmen olarak çalışıyorum. Özellikle özel öğrenme güçlüğü yaşan öğrenciler ile çalışıyorum fakat bunun yanında okul öncesi ve ilkokul seviyesinde okula ve ev ödevlerine yardımcı özel ders veriyorum.

Sevda Yeliz Nar photo

Sevda Yeliz Nar

29.11.2021

İlkokul Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

2017 yılında İTÜ Fizik Mühendisliğinden 3.00 ortalama ile mezun oldum. Lisansta ağırlıklı olarak matematik fizik ve kodlama dersleri aldım. Lisansta başladığım tübitak projemle yine İTÜ'de Yüksek lisansıma Parçacık Fiziği alanında devam ettim. Yüksek lisansta tez aşamasında akademik eğitimimi yarım...

Özge Bişgen photo

Özge Bişgen

09.10.2021

İlkokul Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Öğrencilere matematik başta olmak üzere ilkokul derslerinde ve İngilizce, İtalyanca dillerinde destek veriyorum.

Emel Karaca Bakırcı photo

Emel Karaca Bakırcı

18.12.2021

İlkokul Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhaba, 2012 yılında sınıf öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 9 yıldır işimi severek yapıyorum. Çocuklarla iletişimim gayet başarılıdır. Ayrıca özel eğitim alanında da rehabilitasyon merkezlerinde özel çocuklarla çalıştım.

Ezgi Sülün photo

Ezgi Sülün

07.12.2021

İlkokul Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Yıllar boyu öğreterek öğrenmeyi, kendisiyle birlikte yetiştireceği ve parıldayacaklarına sonsuz inandığı çocuklarla beraber olmayı hedefleyen bir öğretmen.

Hatuncuk Şanlı photo

Hatuncuk Şanlı

02.07.2020

İlkokul Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

1 ) Yirmi bir yıllık öğretmenim. 10 yıldır özel ders tecrübesine sahibim. 2) Soru çözemeyen , yeterince pratik kazanamamış , çok yanlış yapan öğrencilerle çalışmak ASIL UZMANLIK alanımdır. 3) Öğrenmekte Güçlük Çeken Öğrencilere öğretmek benim işimdir. 4) Yazılılara Destek ,ÖZEL...

Havva Nur Çavuşoğlu photo

Havva Nur Çavuşoğlu

22.09.2018

İlkokul Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Istanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi üstün zekalılar öğretmenliği mezunuyum. Özel bir kolejde ilkokul öğretmenliği yapıyorum Türkçe, Hayat Bilgisi, Matematik, Fen Bilgisi ve Sosyal Bilgiler derslerinde özel ders verebilirim.

Cansu Kavun photo

Cansu Kavun

28.03.2020

İlkokul Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhaba ben Cansu Öğretmen , Boğaziçi Üniversitesi Uzman Sınıf Öğretmenliği yüksek lisans mezunuyum.Özel ders konusunda tecrübeliyim, 6 yıldır özel ders vermekteyim. Süre odaklı değilim öğrencinin öğrenmesi ve öğrendikçe mutlu olması ve derse devam etmesi önceliğimdir. Geçmiş yıllarda çalıştığım...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ataşehir İlkokul Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ataşehir İlkokul Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Ataşehir İlkokul Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İlkokul Özel Ders için Ataşehir içinde toplam 438 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 206 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ataşehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,015 kişi Ataşehir İlkokul Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İlkokul Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İlkokul Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İlkokul Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İlkokul Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İlkokul Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İlkokul Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İlkokul Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İlkokul Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İlkokul Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl