Hizmet Ver
Matematik Özel Ders

4 İstanbul Ataşehir Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 1,063 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Ataşehir Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Ataşehir içinde toplam 1,063 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,050 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ataşehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,735 kişi Ataşehir Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Ataşehir İstanbul Matematik Özel Ders

Burcu Taşdan photo

Burcu Taşdan

04.06.2020

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunuyum. Aktif olarak iki yıldır orta okul öğrencileriyle çalışıyorum. Her seviyede öğrenci ile çalışma deneyimim oldu. Öğrencilere kendini keşfetmeleri ve kendileri için en iyi çalışma tekniğini bulmaları için rehberlik ediyorum. Matematik dersini...

Gökhan Köse photo

Gökhan Köse

18.12.2021

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Lr çeşitli dershanelerde ve devlet okullarında matematik öğretmeni olarak çalıştım. Bu tecrübelerimi paylaşmak istiyorum.

Mehmet Somer photo

Mehmet Somer

18.12.2018

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

20 senedir final ve fen bilimleri gibi köklü kurumlarda çalışıyorum fizik matematik ve fen bilgisi öğretmeniyim. İngilizce bildiğim için SAT IB gibi sınavlara hazırlıyorum. Üniversite seviyesinde Türkçe ve İngilizce fizik dersi verebilirim. Öğrenci koçluğunda uzmanım

Görkem Günel photo

Görkem Günel

05.01.2022

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhaba ben Görkem, İstanbul Işık Üniversitesinde(%100 Burslu ve İngilizce) Bilgisayar Mühendisliği okumaktayım. Daha önce birçok öğrenciye başta MATEMATİK, İNGİLİZCE ve FEN BİLİMLERİ olmak üzere ders verdim. Aileleri ile yaptığımız ortak çalışma ile başarıya ulaştık, öğrencilerin matematik ve...

Emin Topcu photo

Emin Topcu

06.08.2018

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Teknik öğretmenim, Teknik öğretmen olmam sebebi ile matematiği çok seviyorum ve bu alanda ( ilkokul, ortaokul öğrencilerine matematik -1- seviyesinde ) özel ders vermek istiyorum.

Yusuf Özmen photo

Yusuf Özmen

03.12.2020

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhabalar. Yıldız Teknik Üniversitesi 4. sınıf matematik öğretmenliği okuyorum. 3,5 ortalamaya sahibim. Başarının anahtarının önce sevmek olduğunu düşünüyorum. Mesleğini seven bir kimse olarak amacım öğretmenlik vazifemi en iyi şekilde yapmaktır. İlkokuldan beridir devam eden matematik tutkumu...

Barış Kömür photo

Barış Kömür

19.09.2015

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

2001 Hacettepe Üniversitesi ingilizce matematik bölümü mezunuyum. öğrencilerime matematik dersi yanısıra geometri, fizik dersleri de vermekteyim. Faydalı olmak dileğiyle.

Vedat Şanlı photo

Vedat Şanlı

05.09.2020

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Sevgili Veliler : a ) 21 yıllık öğretmenim 10 yıldır özel ders piyasasında tecrübe sahibiyim. b) Anadolu yakasının en iyi devlet okullarının birinde halen öğretmen olarak çalışıyorum. c) Soru çözemeyen , yeterince pratik kazanamamış , çok fazla yanlış yapan öğrencilerle ...

Mehmet Bakırcı photo

Mehmet Bakırcı

14.12.2017

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Mehmet BAKIRCI 2010 yılında İstanbul Üniversitesinden Mezun oldum.2011 yılında Uşak Üniversitesinde pedagojik formasyon eğitimimi aldım. Bugüne kadar birçok köklü dershanede öğretmenlik yaptım. Şuan Final öğretim kurumlarında çalışıyorum. Bununla birlikte kendi öğrencilerim var. Öğrencilerimin...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ataşehir Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ataşehir Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Ataşehir Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Ataşehir Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl