En İyi 10 Ataşehir İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 504 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mehmet Z.

Mehmet Z.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi mezunuyum. Liseyi de fen lisesinde okudum. Üniversite öğrenciliğimden itibaren her seviyede matematik, geometri ve istatistik dersleri veriyorum. Türkiye nin en iyi üniversitelerinde (Boğaziçi, Sabancı, Özyeğin, Bilgi, Yeditepe, Bahçeşehir, İstanbul ve Marmara üniversiteleri) ve liselerinde ( Robert Koleji, Kadıköy Anadolu Lisesi, HASAL, Haydarpaşa Lisesi, Vefa Lisesi, Maltepe Fen Lisesi, Saint Joseph Lisesi, İtalyan Lisesi, Bilfen Fen Lisesi gibi) okuyan çok sayıda öğrenc
Hakan K.

Hakan K.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
13 yıllık öğretmen, eğitim koçu ve satranç antrenörüyüm.Tecrübeli YENİ NESİL eğitimciyim.İlkokul-Ortaokul öğrencilerine özel ders veriyorum. Matematik dersinden özel okul BURSLULUK sınavlarına hazırlık, BİLSEM sınavlarına hazırlık, LGS vb. sınavlarda soru kaçırmamak çok önemli.Temelden başlayarak basitten zora doğru anlatıyorum.İlk amacım öğrenciye matematiği sevdirmek varsa matematik korkusunu yendirmek,kısacası matematik dostluğu oluşturmaktır. BİRLİKTE ÇALIŞALIM👍 BAŞARIYA KOŞALIM 🏃
Cemile E.

Cemile E.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
25 yıllık matematik öğretmeniyim. İstanbul fen fak matematik mezunuyum. İşimi severek yapıyorum. Öğrencilerle iletişim im oldukça iyidir. Tyt Hiç Matematik kitabının yazarıyım. Yeni sistem sorular üzerinde çalışmalarım var.
Barış K.

Barış K.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
2001 Hacettepe Üniversitesi mezunuyum.öğrencilerime matematik dersi yanısıra geometri, fizik,kimya ve ingilizce derslerinde de ders vermekteyim. Kısacası "beşi bir yerde" diyebiliriz. Faydalı olmak dileğiyle.
Mutlu B.

Mutlu B.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Üniversite eğitimini Almanca tamamlamış, öğretmenlik alanında yüksek lisans sahibi, 23 yıllık tecrübeye sahip, köklü bir özel okulda Matematik Öğretmeni olarak çalışmaktayım. Liselere giriş sınavına (LGS) ve ortaokul öğrencilerine yönelik matematik dersleri vermekteyim.
Vedat Ş.

Vedat Ş.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Sevgili Veliler : a ) 19 yıllık öğretmenim 9 yıldır özel ders piyasasında tecrübe sahibiyim. b) Anadolu yakasının en iyi devlet okullarının birinde halen öğretmen olarak çalışıyorum. c) Soru çözemeyen , yeterince pratik kazanamamış , çok fazla yanlış yapan öğrencilerle çalışmak ASIL ÖĞRETME ALANIMDIR.Kısaca öğrenmekte güçlük çeken öğrencilere Öğretmek BENİM UZMANLIK ALANIMDIR. ç) Okul YAZILILARINA destek , BURSLULUK ve ÖZEL OKUL SINAVLARINA Girecek öğrenciler
Büşra B.

Büşra B.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Merhaba Ben Büşra Bostancı Polat. Evli 1 Çocuk annesiyim. Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümünü İngilizce olarak bitirdim. Okula yardımcı ve LGS Hazırlık olarak Matematik Özel Ders vermekteyim. Kendime özel öğretme tekniklerim vardır. Çocuklara ders öğretmeden önce dersi sevdirmeyi amaçlarım.
Elif K.

Elif K.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
İntegral özel ders ailesi olarak cok sayida seçkin ve referansli hocalarimizla evlerinizde birebir ders inkani sunuyoruz.
Rüştü Kaan  N.

Rüştü Kaan N.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Özel bir firmada bilgisayar mühendisi olarak çalışmaktayım. Matematik öğrenmek isteyen arkadaşlarla bilgimi paylaşmak isterim ve bu konuda kesinlikle hedeflerine ulaşmada büyük fayda sağlayacağıma inanıyorum.
Akın  İ.

Akın İ.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
2004 Deneyimli 20 yıllık sınıf öğretmeniyim. İyi bir devlet okulunda halen çalışmaktayım Derslerimi 40+40 şeklinde (10 -15dk molalı ) toplamda 80 dk şeklinde işliyorum Verdiğim fiyatlar saatlik değil ,her bir gelişimin fiyatıdır
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İmdat Ericek
Matematik Özel Ders   08/01/2020

Akılda kalması için kullandığı teknikler çok güzel. Ders anlatımı, soru çözümü de gayet kalıcı ders almanızı tavsiye ederim.

         
Zeynep Donmez
Matematik Özel Ders   28/12/2019

Hatice öğretmenimize burdan da çok teşekkür ederiz. Biz çok memnunuz kendisinden.... Kızım,öğretmeni sayesinde matematik dersini daha çok sevmeye başladı ...kendisine tekrar çok teşekkür ederim

         
İdil Ulusoy
Matematik Özel Ders   19/12/2019

Ali hoca ile yaptığımız derste çok eğlendim çünkü evet belki hep ders die düşünüyor bazı hocalar ama her şey ders değil aslında hocanın neşesi motive etmesi ve hoca ile arkadaş bağını yakalamak zordur zaten bu bağı yakaladıktan sonra ders hep eğlenceli ve istekli geçer bende böyle bir hoca istiyordum ve erkenden böyle bir hoca bulabildiğim için kendimi çok şanslı ve özel hissediyorum ali hocam hem benimle arkadaş hemde öğretmenim tek matematik değil her konuda elinden geleni yapıyor her ders için ve çok güzel hayat tavsiyeleri var 10.sınıf da bunu farkettiğim için çok şanslıyım ve mutluyum 12 ye kadar çok zamanım var ve ali hoca ile birlikte hedefime ulaşabiliceğimi biliyorum eğer benim gibi eğlenceli biri arkadaş olabiliceğiniz bir hoca arıyorsanız kesinlikle ve kesinlikle ali hocadır.İyi ki varsınız hocam iyi ki sizi bulmuşum eminim ki beni çok iyi yerlere getiriceksiniz :)

         
Meltem Güldaş
Matematik Özel Ders   16/12/2019

Merve hanım gerçekten anlayışlı güleryüzlü ve dakik . Kendisi hazırlıklı gelmişti. Ayrıca kızım hemen ısındı . Teşekkür ederim hiç tereddüt etmeden tercih edilmeli.

         
Mehmet Duman
Matematik Özel Ders   22/11/2019

Firdevs hoca anlamadığım konuları sadece şekilde anlatarak , gayet iyi anlamamı sağladı. Tyt ve ayt yeni nesil sorular çözmesi bana yararlı oldu

         
Pınar Genç
Matematik Özel Ders   09/11/2019

İlk dersimiz için çok memnun kaldık.. Güler yüzlü ve cana yakınlığından dolayı kızımız çok rahat ders çalıştı

         
Nazım Orhan
Matematik Özel Ders   31/10/2019

ilgili, bilgili ve dinamik bir öğretmen, arkadaş gibi davranıp çocuğumun derse ilgisini artırıyor... sağolsun.

         
Çağlar K
Matematik Özel Ders   06/10/2019

Nergis Hanım gerçekten işini profesyonelce yapıyor kızım daha önce bir çok öğretmenden ders aldı. Ama ilk kez onu bu kadar mutlu görüyorum işini sevdirerek yapıyor. Kızımın başarısı yükseldi sayeniz de. Herşey için teşekürler.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz