En İyi 10 Ataşehir İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 435 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Barış Kömür

Barış Kömür

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
2001 Hacettepe Üniversitesi ingilizce matematik bölümü mezunuyum. öğrencilerime matematik dersi yanısıra geometri, fizik dersleri de vermekteyim. Faydalı olmak dileğiyle.
Tuğba Köprülü

Tuğba Köprülü

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
10 yıldır aktif olarak ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine sınavlarına hazırlık Matematik dersi verdim.
Mehmet Zararsız

Mehmet Zararsız

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi mezunuyum. Liseyi de fen lisesinde okudum. Üniversite öğrenciliğimden itibaren her seviyede matematik, geometri ve istatistik dersleri veriyorum. Türkiye nin en iyi üniversitelerinde (Boğaziçi, Sabancı, Özyeğin, Bilgi, Yeditepe, Bahçeşehir, İstanbul ve Marmara üniversiteleri) ve liselerinde ( Robert Koleji, Kadıköy Anadolu Lisesi, HASAL, Haydarpaşa Lisesi, Vefa Lisesi, Maltepe Fen Lisesi, Saint Joseph Lisesi, İtalyan Lisesi, Bilfen Fen Lisesi gibi) okuyan çok sayıda öğrenc
Nergiz Parlak

Nergiz Parlak

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Tecrübeli matematik öğretmeninden her seviyede matematik özel dersi verilir. 4. 5.6.7. Ve 8.sınıflara okula yardımcı, sınavlara destek ve Lgs ye hazırlık için MATEMATİK dersi vermekteyim.Ayrıca ilkokul matematik dersinin öğretiminide yapmaktayım, 11 yıldır bu sektörde görev yapmaktayım .Yeni nesil sorular, problemi anlama, kavrama ve yorumlama öğrencilerin en çok zorlandığı konuları somutlaştırarak öğrencinin düzeyine göre anlatmaktayım, birçok öğrencimde de başarılı olduk, Ayrıca öğrenciyi yö
Görkem Günel

Görkem Günel

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Merhaba Ben Görkem, Işık Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği İngilizce ve tam burslu olarak okumaktayım. Profesyonel olarak Satranç ve Basketbol ile ilgilendim. İlk Okul ve Orta Okul öğrencilerine okul derslerinde ve ileride girecekleri sınavlara yardımcı olmak için armuta kayıt oldum.
Berke  Barut

Berke Barut

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Matematiği ezberleterek değil, her şeyin nereden geldiğini mantıklı yollarla anlatarak öğretiyorum. Matematiği severek ve anlayarak öğreneceksiniz.Düzgün üslubum ve anlaşılır anlatımım sayesinde tüm konular artık size kolay gelmeye başlayacak.
Büşra Polat

Büşra Polat

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Merhaba Ben Büşra Bostancı Polat. Evli 1 Çocuk annesiyim. Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümünü İngilizce olarak bitirdim. Okula yardımcı ve LGS Hazırlık olarak Matematik Özel Ders vermekteyim. Kendime özel öğretme tekniklerim vardır. Çocuklara ders öğretmeden önce dersi sevdirmeyi amaçlarım.
Adem  Polat

Adem Polat

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
2015 Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisi ve 2018 Okan Üniversitesi işletme yuksek lisans mezunuyum. 3 senedir ortaokul,ilkokul,lise ögrencilerine matematik,fizik,programlama dersleri vermekteyim. Ders saatlerini talebiniz doğrultusunda organize edebilirim.
Şükrü Hoca

Şükrü Hoca

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunu bir öğretmenim.Yıldız Teknik Üniversitesinden de Öğrenci Koçluğu eğitimi aldım.Matematik dersi ülkemizde tüm sınavlarda çok kritik öneme sahip bir ders.Her geçen gün önemi daha da artmakta. LGS,YKS,AYT,TYT,KPSS,ALES,DGS sınavlarına yönelik ve ayrıca okul ders başarısı için de ara sınıflarla çalışma yürütebiliriz. Öncelikle öğrencinin seviyesini tespit eder ve ona göre bir yol haritası belirlerim. Matematiği temelden alarak ona sevdirir ve nasıl
Mustafa Kemal Aydın

Mustafa Kemal Aydın

Matematik Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Eğitim kafayı geliştirmek demektir, belleği doldurmak değil (Mark Twain). Bu felsefeyle eğitimlerimi ezbere değil mantığa bağlı yürütmekteyim. Kendimden kısaca bahsedecek olursam öğretmen lisesi mezunu ardından Hacettepe matematik öğretmenliği ve daha sonra mühendislik matematiği Master mezunuyum. Ortaokul lise üniversite düzeyleri özel ders veriyorum . Özel dersi boşlukları doldurmak için değil temel uğraşı olarak yapıyorum. Bir taraftan da diş hekimliği 🦷okuyorum. Öğrencime de bu yönlerimden
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayten Sarı
Matematik Özel Ders   16/09/2020

Öğrenci ile harika iletişim kurabilen, sabırlı, sevgi dolu bir öğretmen.Oğluma matematiği sevdirerek ileri taşıdığını düşünüyorum.

         
Ozlem Ozturk
Matematik Özel Ders   10/09/2020

Soner Hoca 7.sinifa giden Ogluma matematik dersini yeniden sevdiren, cok iyi anlatima sahip, cocugumla guzel bir diyalog kurarak basariya ulasmasinda yardimci olan cok iyi bir ogretmendir.

         
Ü T
Matematik Özel Ders   04/09/2020

Kesinlikle tavsiye ederim. İlgili ve başarılı birisi hiç umudum olmayan sınavdan oldukça iyi bir puan aldım.

         
Oğuzhan Duygun
Matematik Özel Ders   03/09/2020

gayet iyiydi hatta fiyatına göre baya süperdi çok memnun kaldım yine görüşmek dileğiyle barış hocam.

         
Şule Kaptanoğlu
Matematik Özel Ders   02/09/2020

İşinde başarılı, dikkatli, prensipli, ders saatlerini riayet ediyor ,öğrencinin ruhsal değişimlerine destek verip motivasyon da sağlıyor, mesleği öğretmenlik değil ama öğretme becerisi iyi, özel derse ihtiyaç duyanlara tavsiye ederim.✌️

         
Hakan Mutlu
Matematik Özel Ders   21/08/2020

Orçun hocam üniversite matematik derslerimde bana çok yardımcı oldu. İçinden çıkamadığım diferansiyel denklemler yaz okulu ödevlerimde saolsun bana konuları öğreterek çözebilecek seviyeye gelmemi sağladı. Ona çok teşekkür ediyorum.

         
Büşra Göktürk
Matematik Özel Ders   01/08/2020

Hasan hocadan tyt-ayt matematik ve tyt-ayt geometri dersleri aldim. Gerçekten muazzam anlatıyor. Eşit ağırlık öğrencisiyim matematiği ve geometriyi bana öğretti desem yeridir. Hasan hoca sağolsun istediğim üniversite ve bölümü yazabileceğim.

         
Beyza Baloğlu
Matematik Özel Ders   11/06/2020

Çok ilgili, güler yüzlü. Akıcı anlatımıyla sıkılmadan konuları ve soruları hallettik. Harikasınız hocam 👍

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz