En İyi 10 Ataşehir Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Ataşehir İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 401 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Erkan H.

Erkan H.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
25 yıldan bu yana ilkokul 3.sınıftan lise son sınıf düzeyinde birçok bireyin basarısında olumlu etkiler bıraktım. Dershaneciliğin yanı sıra okul ögretmenliği ve şu sıralar okul müdürlüğü görevi icra etmekteyim. Bilginin paylaşıldıkça arttığını düşünerek daha fazla kişiye ulaşmayı ve onlarla paylaşarak etrafımdaki bireylerin başarısında az da olsa olumlu katkıda bulunmak arzusundayım. Matematiğin yazıp, çizerek bol soru çozerek, günlük hayat ile ilişkilendirebildiğimiz kadar öğrenileceği düşünc
Barış K.

Barış K.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
2001 Hacettepe Üniversitesi mezunuyum.öğrencilerime matematik dersi yanısıra geometri, fizik,kimya ve ingilizce derslerinde de ders vermekteyim. Kısacası "beşi bir yerde" diyebiliriz. Faydalı olmak dileğiyle.
Hakan Ö.

Hakan Ö.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
12 yıllık öğretmenim aynı zamanda eğitim koçuyum.Ders vermeye üniversite yıllarında başladım.İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine özel ders veriyorum.Matematik dersinden özel okul BURSLULUK sınavlarına hazırlık(2,3 ve 4.sınıf), BİLSEM sınavlarına hazırlık(İlkokul), LGS(liselere hazırlık ) vb. sınavlarda soru kaçırmamak çok önemli. Bunun için konu anlatımı, soru çözümü,ödev yapımı, zeka ve akıl oyunları, bilmece-bulmaca vb. etkinliklerle dersi daha anlaşılır hale getiriyorum. Temelden başlayarak
Vedat Ş.

Vedat Ş.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Sevgili Veliler : a ) 19 yıllık öğretmenim 9 yıldır özel ders piyasasında tecrübe sahibiyim. b) Anadolu yakasının en iyi devlet okullarının birinde halen öğretmen olarak çalışıyorum. c) Soru çözemeyen , yeterince pratik kazanamamış , çok fazla yanlış yapan öğrencilerle çalışmak ASIL ÖĞRETME ALANIMDIR.Kısaca öğrenmekte güçlük çeken öğrencilere Öğretmek BENİM UZMANLIK ALANIMDIR. ç) Okul YAZILILARINA destek , BURSLULUK ve ÖZEL OKUL SINAVLARINA Girecek öğrenciler
Mehmet Z.

Mehmet Z.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Boğaziçi Ekonomi mezunuyum. Liseyi de fen lisesinde okudum. Üniversite öğrenciliğimden itibaren her seviyede matematik, geometri, üniversiteliler için iktisat, istatistik, ekonometri, muhasebe dersleri veriyorum.
Ders B.

Ders B.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Merhaba, Ataşehir adıgüzel ortaokulları karşısında, Uğurkent sitesinde kendi yerimizde özel ders vermekteyiz. Sadece matematik değil, tüm dersler için bizi arayabilirsiniz. Dilerseniz ders almadığınız günlerde de , kursumuzda soru çözüp, hocalarımıza sorularınızı sorabilirsiniz.
Mustafa B.

Mustafa B.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Merhabalar , 6 yıldır özel kurumda kazandığım tecrübe ve bilgi ile gerek eğitim gerekse matematik öğretimi konusunda öğrencilerimi güzel konumlara getirdim. Belirli sınavlar sonunda öğrencilerime yönlendirme ve tercih konusunda yardımcı oluyorum.
Asli Yelken Y.

Asli Yelken Y.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Anadolu öğretmen lisesi mezunuyum ve Marmara Üniversitesi Matematik Öğretmenliğini bitirdim, gerekli staj eğitimlerimi tamamladım, 1yıl dershane ve etüt merkezi tecrübem vardır daha son MEB atandım ve 5 yıldır devlet okulunda çalışıyorum. 9 yıllık bir özel ders verme tecrübem vardır.
Elif Sim  Ö.

Elif Sim Ö.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi 3. sınıf Matematik bölümü öğrencisi ve bölüm birincisiyim, ilkokul-ortaokul çağındaki öğrencilere matematiği severek öğretmek için buradayım. Öğrencilerimin ezberleyerek değil, öğrenerek matematik temelini kazanmaları ilk hedefim.
Şükrü H.

Şükrü H.

Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunu bir öğretmenim.Yıldız Teknik Üniversitesinden de Öğrenci Koçluğu eğitimi aldım.Matematik dersi ülkemizde tüm sınavlarda çok kritik öneme sahip bir ders.Her geçen gün önemi daha da artmakta. LGS,YKS,AYT,TYT,KPSS,ALES,DGS sınavlarına yönelik ve ayrıca okul ders başarısı için de ara sınıflarla çalışma yürütebiliriz. Öncelikle öğrencinin seviyesini tespit eder ve ona göre bir yol haritası belirlerim. Matematiği temelden alarak ona sevdirir ve nasıl
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ali Erol
Matematik Özel Ders   18/08/2019

Murat hoca alanında gayet başarılı. Matematik netlerim giderek arttı. Özellikle yeni tarz matematik sorularını çözmede büyük katkısı oldu 😊👍👏

         
Elif Yılmaz
Matematik Özel Ders   28/03/2019

Çok memnun kaldık. Tecrübeli ve işini iyi bilen bir öğretmen. Ders anlatım ve soru çözüm metodu ile artık matematik bizim için korkulan bir dersten ziyade çok şükür sevilen ve zevk alınan bir ders haline geldi. Teşekkürler hocam.

         
Sabahatin Karal
Matematik Özel Ders   14/03/2019

Çok başarılı ve çocugun seviyesine inebilen ve çocugun motivasyonunu yükselten bir ögretmen. Tavsiye ederim

         
Hazar Ayvaz
Matematik Özel Ders   05/03/2019

arkadaşlar ben Orhan hocamdan ders alıyorum gayet memnunum üniversite sınavına hazırlık yolunda emin bir şekilde hocayla ilerleyebilirsiniz.

         
MURAT GÜRTEKİN
Matematik Özel Ders   17/02/2019

Hüseyin Hocadan yaz sonundan bu yana 6. sınıftaki oğlum için özel ders alıyoruz. Olumlu yaklaşımı, beyefendiliği, mesleki yetkinliği ile beş yıldızı hak ediyor. Oğlumla başarılı bir iletişim kurdu ve ona matematik dersi dışında koçluk yapmaya da gayret ediyor. Halen hizmet almaya devam ediyoruz. Rahatça referans oluyoruz.

         
Burak Kaya
Matematik Özel Ders   30/01/2019

Genç enerjik ama bir okadar sakin ve profesyonel. Emeğine sağlık. 1 haziran zaferimize bizi yaklaştır hocam.

         
Ender Öngüç
Matematik Özel Ders   21/01/2019

İlk dersimiz çocuğuma birşeyler kattı, devamında da Musatafa Bey den memmnun kalacağımız düşüncesindeyim.Şimdiden siteye ve Mustafa Beye teşekkür ederim

         
Aysenur Y.
Matematik Özel Ders   20/01/2019

Tolga hocayı tanıdığıma çok memnunum. Dersi sevdirerek anlatıyor ve bol örneklerle matematiği kolay hale getiriyor. herkese tavsiye ederim.

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz