En İyi 10 İstanbul Matematik Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 İstanbul Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 9.200 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Eser  H.

Eser H.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Sınıf öğretmeniyim, özel bir okulda öğretmenlik yapıyorum. 9 yıldır özel ders veriyorum, özellikle 1,2,3,4,5,6,7,8. Sınıflara matematik ve türkçe alanında materyal kullanımlı ders ile öğretme garantisi veriyorum. İlk ders öğrencinin düzeyini ve hazırbulunuşluğunu ölçme dersidir.
Hüseyin E.

Hüseyin E.

Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
HÜSEYİN ERTÜRK (Matematik Öğretmeni) 19 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim.Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Balıkesir Susurlukluyum. Hem lise ,hem de ortaokul matematik müfradatına tam hakim bir matematik öğretmeniyim. 12.sınıftan 5.sınıfa kadar her öğrenciye ; öğrencinin seviyesinde, kaliteli,okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım.Yazılılardan yüksek not aldırma konusunda çok çok başarılıyım. YKS (TYT ve AYT)
Celal T.

Celal T.

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
2012 yılında öğretmenlik hayatına başlayarak 2016 yılına kadar birbirinden farklı kurumlarda çalıştım. Daha sonra dershanelerde çalışmayı bırakarak kendi yerimde ağırlıklı olarak özel ders ve 3-5 kişilik grup dersleri vermeye devam ettim. Su anda aktif olarak kendi yerimde ve ya öğrencilerin evinde özel ders ve grup dersleri vermekteyim. Matematikte ezbercilikten uzak mantıksal ve eğlenceli ders işlemek tercihimdir. Öğrencinin sonuca odaklanmasından ziyade neyi neden yaptığını anlamasını sa
Gökhan D.

Gökhan D.

Matematik Özel Ders · Pendik, İstanbul
2005 matematik bölümünden mezun oldum,2010 yılında atatürk üniversitesinde yüksek lisan yaptım.2005 yılında itibaren orta okul 5_6_7 8.sınıf(teog), lise ara sınıflar lys,ygs ve kpss ye hazırlanan öğrencilerime yardımcı olmaktayım.türkiye genelinde o uğur dersanesi, çözüm dersanesi, final dershanesinde çalıştım.Şuan final dersanesinde çalışmaktayım.öğrencilerime seviyelerine uygun kendim hazırladığım kaynaklarla ders anlatıyorum.ücretsiz olan Tanışma dersinde öğrencilerimle sohbet ederim,soru
Mustafa P.

Mustafa P.

Matematik Özel Ders · Güngören, İstanbul
Başarılı matematik öğretiminin sırrı onu eğlenceli hale getirmekte gizlidir. Hitap yeteneği ile motive edici, iletişim gücü yüksek, güler yüzlü, alanında yeterli bilgi birikimine sahip bir uzmandan ders almak isteyenler. Marmara Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden 2008 yılında mezun oldum. Her seviyede(Tyt/Ayt, Lgs, okul dersleri ve sınavlara hazırlık) ezbere dayalı eğitim metodundan uzak bir yöntemle, öğrenciye matematiği zorlanmadan anlayacak şekilde sevdirerek anlatı
Batıkan Ö.

Batıkan Ö.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
*İlkokul ve Ortaokul öğrencileri için okula yardımcı, lise giriş sınavlarına (LKS) ve özel okul bursluluk sınavlarına hazırlık için Matematik dersi veriyorum ve Matematiği İngilizce olarak gören öğrenciler için İngilizce Matematik dersi veriyorum. * Lise öğrencileri için Matematik dersi veriyorum. * SAT, YÖS, IB gibi İngilizce Matematik sınavlarına hazırlanan öğrenciler için ders veriyorum. İletişim : Hakkımda: * yaşındayım. * Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Böl
Edip K.

Edip K.

Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
MATEMATİĞİ NİÇİN YAPAMADIĞINI BİLİYORUM. 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ve 12. sınıf sınav hazırlık ve okul derslerine takviye dersleri vermekteyim. Eğitim koçluğumu 3 5 günlük koçluk seminerlerine katılarak belli bir ücret karşılığında almadım. Türkiye nin sayılı kişisel gelişimcisi Oğuz Saygın dan 6.5 ay gibi bir sürede sahada, yaparak-yaşayarak çalışıp devlet onayı ile aldım. Erzurum, Sakarya ve İstanbul da bir dönem Aile İçi Eğitim Semineri verdim. Şun temel düzeyde yazdığım Matematik konu anl
Onur T.

Onur T.

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
14 yıldır hem dersane hem de milli eğitimde çalışmaktayım. Yeni değişen müfredata hakim olan , ilköğretim kademesinin ne derece önemli olduğunun bilincinde olup yeni sınav sistemine ve 5,6,7,8 kademlerinde yeterli deneyime sahip bir öğretmenim LGS sınavına destek ve ilkokuldan ortaokula kadar (1.sınıftan-8. sınıfa kadar) her seviyede okula yardımcı olabilirim. Yenilikçi,çağdaş,dinamik,genç,başarıya ulaşmaktaki anahtarın verimli ,sağlıklı ders çalışmaktan geçtiğine inanan ilköğretim seviyes
Dilara S.

Dilara S.

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
2010 yılından beri özel ders vermekteyim. Ağırlıklı olarak ortaokul öğrencileriyle çalıştım. 3 senedir de TEOG koçluğu yapmaktayım. Abant İzzet Baysal Üniversitesi , Matematik(İngilizce) bölümünden mezun oldum.
Necmi A.

Necmi A.

Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Öğrenemiyorum diye bir şey yoktur. Doğru metod. 20 yıllı aşkın teçrübemi yeni taşındığım bu semtte yeni öğrencilerimle paylaşmak istiyorum. 1995 yılında ODTÜ yü bitirdiğim den bu zamana kadar eğitimin her alanında çalıştım (dershane, okul, etüd merkezi). YGS, LYS, TEOG, ALES, SAT, (ing-türkçe) Üniversite matematik dersleri verilir. 2011 yılında doktoramı tamamladım ve uluslararası indekse giren dergilerde 11 adet makalem yayınlandı.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Özlem Güntaş
Matematik Özel Ders   16/03/2019

Fatoş hanım çok iyi iletişimi olan bir hanımefendi. Ders anlatımı gayet mükemmel. İnşallah uzun zaman çalışma imkanı buluruz kendisiyle.

         
HATİCE DERELİ SİNDEL
Matematik Özel Ders   14/03/2019

2 aydır özel ders alıyoruz. oglum o kadar seviyor ki ders başarısı arttı ve matematigi çok seviyor.kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Mehmet Sarı
Matematik Özel Ders   22/02/2019

Ümit hoca’dan ders alabilen her öğrenci bence çok şanslı Bizim çocuğumuzun özgüvenini ortaya çıkardığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

         
Ceyda Öztürk
Matematik Özel Ders   21/01/2019

İlk dönem 1. sınavdan sonra kendisi ile özel derslere başladık. Kızım hem 2. sınavında hem de girdiği denemelerde iyi sonuçlar elde etmeye başladı. 2. dönem derslere devam edeceğiz. Tavsiye ediyorum.

         
Handan Bulut
Matematik Özel Ders   23/12/2018

Kendisinden iyi ki özel ders almışız. İşini çok iyi yapan bir öğretmen. Her özel ders verenin aynı olmadığını, iyi bir öğretmenin çok fark yaratabileceğini anlamış olduk. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Necip Billur
Matematik Özel Ders   13/12/2018

Ali Yıldız hoca ideal ve idealist ve de çok çalışkan bir öğretmen. Hem kalifiye hem de işini çok cidddiye alan bir insan. Hem öğrenci hem de veli ile çok olumlu ve etkin iletişim içinde olma becerisi yüksek. Öğrenciyi çok iyi motive ederek doğru yönlendiriyor ve iyi sonuç alıyor. Matematik korkusu olan öğrenciler için özellikle tavsiye ederim. Benzer bir proje için Ali Yıldız hoca ile tekrar çalışmak ve dostlarımın da çalışmasını isterim.

         
Lingomaths Eğitim Kurumları
Matematik Özel Ders   29/11/2018

Sinan hoca kurumumuzda uzun bir süredir çalışıyor. Farklı seviyelerde bir çok öğrencimize burada dersler verdi ve şimdiye kadar velilerimiz hakkında güzel şeyler söyledi hep. Öğrencinin durumunu, yaşadığı kısa sürede tespit edip, neyi ne zaman aktaracağını iyi biliyor. Tavsiye ederiz. Teşekkürler Sinan hocam.

         
Matematik Özel Ders   29/11/2018

Merve hanımdan çok memnunuz ailecek.oglumun eksik olan derslerini öğreterek başarı elde ediyor ve gelecekte de edeceğine de inaniyorum.suphesiz tavsiye edebilirim. her konuda başarılı ve mükemmelliyetçi kişiliği ile çok iyi bir eğitmen bana ve bize göre teşekkürler Merve seni seviyoruz.😍🤗

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz