Hizmet Ver
Online Matematik Özel Ders

3 İstanbul Ataşehir Online Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ataşehir civarında 806 Online Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Ataşehir Online Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Matematik Özel Ders için Ataşehir içinde toplam 806 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 429 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ataşehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,920 kişi Ataşehir Online Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Ataşehir İstanbul Online Matematik Özel Ders

Burcu Taşdan photo

Burcu Taşdan

04.06.2020

Online Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunuyum. Aktif olarak iki yıldır orta okul öğrencileriyle çalışıyorum. Her seviyede öğrenci ile çalışma deneyimim oldu. Öğrencilere kendini keşfetmeleri ve kendileri için en iyi çalışma tekniğini bulmaları için rehberlik ediyorum. Matematik dersini...

Barış Kömür photo

Barış Kömür

24.03.2022

Online Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhaba Barış hoca ben. Hacettepe üniversitesi İngilizce matematik bölümü mezunuyum. Yan branşım fizik. yıllık tecrübemi paylaşmak isterim.

Mehmet Bakırcı photo

Mehmet Bakırcı

04.06.2020

Online Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Mehmet BAKIRCI  2010 yılında İstanbul Üniversitesinden Mezun oldum. Bugüne kadar birçok köklü dershanede öğretmenlik yaptım. Şuan Final öğretim kurumlarında çalışıyorum. Bununla birlikte kendi öğrencilerim var. öğrencilerimim Eğitim Koçluğunu yapıyor ve Matematik derslerini anlatıyorum. İstanbul...

Mina Ceylan photo

Mina Ceylan

19.11.2021

Online Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Nazmi Arıkan fen bilimleri lisesinden mezunum. Makine mühendisliği öğrencisiyim. Düzenli olarak matematik dersi vermek istiyorum

Şeyda Yalçıntürk photo

Şeyda Yalçıntürk

12.03.2022

Online Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Galatasaray Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. Aynı üniversitede yüksek lisans yapmaktayım. 5 senedir ilkokul, ortaokul, lise, üniversite hazırlık için özel ders veriyorum.

Ozan Körtelli photo

Ozan Körtelli

28.04.2022

Online Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Marmara Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim . Geçmişte birçok ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine ders verdim . Şu anda 2 öğrenciye ders vermekteyim . Öğrenciler ile iletişimim güçlü ayrıca belirlenen plan veya programa göre eğitim vermekteyim.

İhsan Göl photo

İhsan Göl

07.03.2022

Online Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

2005 Ankara Üniversitesi Matematik mezunuyum.13 yıldır öğrencilerimi lise ve üniversite giriş sınavlarına hazırlamaktayım.

Hasan Kekeç photo

Hasan Kekeç

18.09.2021

Online Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi, Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum. 22 yıllık mesleki deneyime sahibim. Derslerimi Ataşehir Metropol İstanbul daki ofisimizde veriyorum. Öğrenci isteğine göre dersleri Türkçe ya da İngilizce anlatıyorum. Kurumumuz PİKARE ÖZEL DERS olarak 9 yıldır Ataşehir de...

Doruk Akinvar photo

Doruk Akinvar

03.10.2021

Online Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Merhaba. İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği öğrencisi son sınıfım. Lise hazırlık ve lise öğrencilerine Matematik, Geometri, Fen, Fizik ve Kimya dersi veriyorum. Ayrıca yabancı dil olarak İngilizce dersi de veriyorum.

İrem İstikbal photo

İrem İstikbal

09.01.2022

Online Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

YKS sınavında matematikte AYT de 32 ve TYT de ise 28.25 net yaptım. Şuan hukuk okuyorum. Aslında sayısalım. Matematikte zorlananlara yardımcı olup kendime de gelir sağlamak istiyorum. Biliyorsunuz ki öğrenci olmak zor. Aynı zamanda öğrenci koçluğu da yapıyorum. Detayları ile ilgili de şöyle...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ataşehir Online Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ataşehir Online Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Ataşehir Online Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Ataşehir Online Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl