En İyi 10 Avcılar Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Avcılar İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Avcılar civarında 278 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Batıkan Ö.

Batıkan Ö.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
* İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine okula yardımcı ve LGS ye hazırlık için, * Lise öğrencilerine okula yardımcı ve TYT - AYT ye hazırlık için, * SAT, YÖS ve IB gibi İngilizce uygulanan Matematik sınavlarına hazırlananlar için, * DGS’ye hazırlananlar için özel Matematik ve İngilizce Matematik dersi veriyorum. Hakkımda: * 30 yaşındayım. 9 yıllık tecrübeye sahibim. * Köklü bir vakıf okulunda Matematik öğretmeni olarak görev almaktayım. * Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuy
Mustafa  G.

Mustafa G.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
2004 yılında Selçuk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünü bitirdim. 2006-2008 yılları arasında aynı üniversitenin Eğitim Fakültesinde Matematik Öğretmenliği Bölümünde yüksek lisans yaptım. 2004 yılından beri çeşitli dershane ve özel kurumlarda Matematik Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Ayrıca aynı tarihten itibaren özel ders vermekteyim.
Salih C.

Salih C.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
TÜRKİYE İKİNCİSİNDEN ÖZEL DERS Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mezunuyum. (Kapsamlı Burslu) 2007 yılı Üniversite Giriş Sınavı Sonuçlarına göre TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ derecem bulunmaktadır. Üniversite sınavında MATEMATİK, GEOMETRİ, FİZİK, KİMYA ve BİYOLOJİ den hiç yanlış yapmadım. O tarihten beri, yaklaşık 12 yıldır özel ders vermekteyim. Anadolu Öğretmen Lisesi mezunuyum ve bununla birlikte 12 yıllık tecrübemle her seviyeden arkadaşıma kolay bilgi aktarımı konusunda
Mustafa T.

Mustafa T.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Boğaziçi Mezunu Tecrübeli Öğretmenden Ortaokul ve Lise Öğrencilerine Matematik Özel Ders 10 yıllık tecrübem ve güncel müfredata hakimyetimle LGS/TYT/AYT sınavları ve okul dersleri için Matematik ve Geometri derslerinde özel ders veriyorum. Derslerime ek olarak öğrencinin genel ders takibi ve eğitim koçluğunuda yapmaktayım. Başarılar
Necla B.

Necla B.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Marmara üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum.Şuan özel bir kurumda çalışıp yanı sıra özel derslerime devam etmekteyim.Asıl mesele öğrencilere matematiği sevdirip istekle çalışmalarını sağlamak.İlkokul,Ortaokul ve liselere her seviyede matetiği anlatıp sevdirmek için buradayız.
Yunus Emre  S.

Yunus Emre S.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Daha önce ders verdiğim öğrencilerim çok memnun kaldılar ve notlarında gözle görülür bir artış yakaladılar. Gelecekte yapacağım işin de bu olması sebebiyle derslere ekstra özen göstererek öğrenciye en anlaşılır şekilde konuyu kavratma ve karşısına gelebilecek her türlü soruya cevap verebilecek hale getirme çabasındayım. Bunu geçmiş deneyimlerime bakarak basarabildigimi düşünüyorum.
Sema Ö.

Sema Ö.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
İLKOKUL DERSLERİNE TAKVİYE VEYA HAZIRLIK AMAÇLI ÖZEL DERS VERMEKTEYİM.18 YILLIK İLKOKUL ÖĞRETMENİYİM.MESLEĞİMİ VE ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYORUM.
Çağrı Kadir D.

Çağrı Kadir D.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu biri olarak matematiğin hayatımızdaki ve özellikle Türkiye deki önemini gayet iyi biliyorum. Bu nedenle okul sınavları ve LGS, YKS, DGS gibi sınavlara hazırlanan öğrencilere çokça fayda olacağımı düşünüyorum. Benimle sınavlara hazırlandığımız için pişman olmayacaksınız. Saygılarımla
İsmail Furkan Ç.

İsmail Furkan Ç.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
İstanbul üniversitesinde mühendislik öğrencisiyim, matematik ve geometri alanlarında her şekilde yardımcı olurum
Kemal Can  T.

Kemal Can T.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
26 yaşındayım, Anadolu Üniversitesi Endüstri Mühendisliği programından mezunum. Halihazırda İstanbul Teknik Üniversitesi Enerji Bilim ve Teknolojileri alanında yüksek lisansımı sürdürüyorum. Lise öğrencilerine ve ALES sınavına hazırlananlara, grup olarak veya bireysel özel ders veriyorum. Herkese başarılar :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
S K
Matematik Özel Ders   19/08/2019

Kaliteli eğitim ! Yeni nesil sorulara hakim ! Güzel iletişim ! Haftalık plan program ! Özel derste çok tecrübeli ! Bizi Ali Hocayla tanıştıran armut.com a da teşekkür :)

         
Hurriyet Yildirim
Matematik Özel Ders   30/07/2019

Ali Hocam ile sizin aracılığınızla bu yaz tanıştık.İşine son derece hakim ve nazik biri. Kızım ile dersini keyifle yapıp ; dersini sevdiren biri. Gelecek yaz da birlikte yol almayı düşünüyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Hüseyin Aldanmaz
Matematik Özel Ders   18/07/2019

Abdullah Hoca oldukça tecrübeli öğrenciyle iletisimi çok iyi öğrencimize çok iyi bir diyalog kurdu kesinlikle tavsiye ederim

         
Mehmet Karabeyin
Matematik Özel Ders   23/06/2019

Matematik dersini çocuğuma nasıl sevdirdiniz hala anlayamadım. Demek ki öğretmen isteyince çocuğa sevdirebiliyor. Sizin emeğinizin değerinin maddiyatla ölçülemeyeceğini bilmenizi isterim. Teşekkürler şevket hocam

         
Durnel Kara
Matematik Özel Ders   21/06/2019

Tamamen çocuk üzerin de etkili bir anlatımı olan Önce eğitim sonra öğretim diyen bir öğretmen çok memnunum

         
Aslıhan Çelikel
Matematik Özel Ders   10/05/2019

Melih hocadan 9 aydır ders alıyorum, derslere başlamadan önce öğrencinin psikolojik analizini yaparak ona göre ders işliyor, her soru tipini çözdürüyor, gayet disiplinli ve gerçekten motivasyonu yüksek tutabilen bir hoca, dersler dışında da çok iyi bir arkadaş. Eğer gerçekten başarmak, başarı yolunda modunuzu yüksek tutmak ve o yoldaki tüm zorlukları gülümseyerek geçmek istiyorsanız Melih Gündeş bunun için gayet uygun bir hoca.

         
Seyit ELBAŞI
Matematik Özel Ders   15/04/2019

Öğretmenimiz gerçekten işine saygılı öğrencinin eksikliklerini hemen kavrayıp profesyonel olarak çözüm odaklı çalışan birisi.Teşekkürler hocam..

         
Matematik Özel Ders   26/03/2019

Kesinlikle çok iyi bir öğretmen. İletişimi de çok iyi olduğu için dikkatim dağılmadan dersi tamamlıyoruz. Anlatma odaklı değil karşısındakinin anlaması odaklı ders işliyor.

İlçe İlçe Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz