En İyi 10 Avcılar İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Avcılar civarında 362 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Semih K.

Semih K.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
İTÜ de lisans ve Bilgi Üni. de önlisans olmak üzere iki üniversite okuyorum 3 yıla yakındır ortaokul-lise destek TEOG-YGS-LYS-KPSS-DGS üzerine Matematik özel dersi veriyorum bu süreçte motivasyon ve desteğin başarıda çalışmak kadar önemli olduğuna inanıyor ve öğrencilerim için her türlü fedakarlığı yaparak başarıya giden yolda içi rahat bir şekilde yüremesine yardımcı olmaya çalışıyorum.
Yunus Emre  S.

Yunus Emre S.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Daha önce ders verdiğim öğrencilerim çok memnun kaldılar ve notlarında gözle görülür bir artış yakaladılar. Gelecekte yapacağım işin de bu olması sebebiyle derslere ekstra özen göstererek öğrenciye en anlaşılır şekilde konuyu kavratma ve karşısına gelebilecek her türlü soruya cevap verebilecek hale getirme çabasındayım. Bunu geçmiş deneyimlerime bakarak basarabildigimi düşünüyorum.
Yasemin D.

Yasemin D.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
İstanbul üniversitesi elektrik elektronik mühendialiği öğrencisiyim.3.sınıfta okuyorum. Matematik fizik kimya dersleri veriyorum.
Mustafa  G.

Mustafa G.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
2004 yılında Selçuk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünü bitirdim. 2006-2008 yılları arasında aynı üniversitenin Eğitim Fakültesinde Matematik Öğretmenliği Bölümünde yüksek lisans yaptım. 2004 yılından beri çeşitli dershane ve özel kurumlarda Matematik Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Ayrıca aynı tarihten itibaren özel ders vermekteyim.
Salih C.

Salih C.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
TÜRKİYE İKİNCİSİNDEN ÖZEL DERS Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mezunuyum. (Kapsamlı Burslu) 2007 yılı Üniversite Giriş Sınavı Sonuçlarına göre TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ derecem bulunmaktadır. Üniversite sınavında MATEMATİK, GEOMETRİ, FİZİK, KİMYA ve BİYOLOJİ den hiç yanlış yapmadım. O tarihten beri, yaklaşık 12 yıldır özel ders vermekteyim. Anadolu Öğretmen Lisesi mezunuyum ve bununla birlikte 12 yıllık tecrübemle her seviyeden arkadaşıma kolay bilgi aktarımı konusunda
Şevket&mehmet B.

Şevket&mehmet B.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Değerli veliler ve sevgili öğrenciler merhaba. Şevket BAKIRCI; 2007 yılında Sakarya Üniversitesinden Mezun oldum. Bugüne kadar birçok köklü dershanede öğretmenlik yaptım. Şuan Uğur öğretim kurumlarında çalışıyorum. Bununla birlikte kendi öğrencilerim var. öğrencilerimim Eğitim Koçluğunu yapıyor ve Matematik derslerini anlatıyorum. İstanbul Avrupa yakasında 5. sınıftan 12. sınıfa kadar her seviyeden öğrencilere hizmet vermekteyim. 537 022 07 74 Mehmet BAKIRCI: 2010 yılında Uşak Üniversitesi
Birol T.

Birol T.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Merhaba, Ankara Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum. Tezli yüksek lisansımı Gazi üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde tamamladım. Ankara ve İstanbul da kurumsal marka olan özel eğitim kurslarında ders verdim. Uzun zamandır özel ders ve eğitim koçluğuyla uğraşmaktayım. Yaklaşık 15 yıllık eğitim tecrübem ve güncel müfredata hâkimiyetimle ortaokul ve lise öğrencilerine LGS/TYT/AYT sınavlarına ve okul derslerine takviye için Matematik ve Geometri özel dersleri veriyorum. Yetişkin öğr
Reşit A.

Reşit A.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
"Sen kendini degistirmedikce kimse seni degistiremez." İlk asama ogrencide ki istek zaten gerisi kolay.Hersey istemekle baslar.Matematigi sen iste ben de sana yardim edeyim cozelim.10 yillik tecrube ile.
Sinan  N.

Sinan N.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Ozverili olmak, tek kelime ile, bunu ders verdiğim insanlarin referansi ile daha net öğrenebilirsiniz.
Ömer Faruk Y.

Ömer Faruk Y.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
İstanbul Üniversitesinde Elektrik-Elektronik mühendisliği okuyorum. 3.sınıfım. 4 senedir Matematik fizik kimya alanlarında özel ders veriyorum. Öğrencilerimizi TEOG AYT TYT sınavlarına özenli çalışmalarımızla hazırlıyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sena Saçlıoğlu
Matematik Özel Ders   19/02/2020

Reşit hocanın yöntemlerinden ve öğrenci takibinden kısa zamanda uzun soluklu olacak şekilde yararlandık.Bilgi,birikim ve deneyim açısından oldukça donanımlı bir hocayla karşılaştık.

         
FİLİZ AKINCI
Matematik Özel Ders   16/02/2020

Resit Hocam harika bir eğitmen. Güler yüzlü ve içten. Eğitim modeli , özellikle cocugumla iletisim sekli ve koçluğu olsun her şeyiyle beş yıldızı hakediyor. 👌🏻

         
Ecrin Şahin
Matematik Özel Ders   06/02/2020

Lgs ye hazırlanan çocuğum ders almaya başladı. Yeni nesil soruları çok güzel anlatıyor. Tavsiye ederim

         
Doğa Teknik
Matematik Özel Ders   27/01/2020

Ersin Bey in ücretsiz verdiği ilk ders sonrası kızımızda ki gördüğümüz heyecan açıkçası bizi de çok memnun etti.Çok teşekkür ederim.

         
Ademcan Aktepe
Matematik Özel Ders   13/01/2020

Hocamla dersi islemeye basladık. Temelim pek olamadığı icin konulara hakim değildim açıkçası fakat bunu hocam hiç dert olarak görmedi işini bilen birisi olmak bunu gerektiriyor sanırım. Matematik konusunda hicbirsey anlamayacağımı düşündüğüm halde derslerden oldukca verim almaya faydalanmaya başladığımı gördükçe kendime güvenim de yerine geldi ve sınavda hedefime ulasacağıma tam anlamıyla inanmış oldum. Daha önce de baska hocalardan ders almama rağmen ilk defa bu kadar verim aldığımı söyleyebilirim. Tavsiye ederim kesinlikle pişman olacağınızı düşünmüyorum.

         
Hande Yıldırım
Matematik Özel Ders   12/01/2020

Hocamızdan son derece memnun kaldık. Çok idealist biri ve işini çok severek yapıyor kendisine çok teşekkür ediyoruz.

         
Zerrin Sayın Dizar
Matematik Özel Ders   24/12/2019

Osman hoca ile kızıma Matematik özel ders için anlaşma yaptık. 3.dersimizi de tamamladık. Gerçekten gözü kapalı tavsiye edebileceğim, bilgili görgülü ve eğitime çocuklara çok değer veren bir öğretmen. Ayrıca çocuğumu hiç sıkmadan eğlenceli bir şekilde ders çalışarak hem daha iyi anlamasını ve hemde matematik dersini sevmesini sağlamıştır. Böyle bir hoca bulduğuma şükreder sitemize teşekkür ederim.

         
Ezgi Akyol
Matematik Özel Ders   14/11/2019

Bugün 3.dersimizi yaptık kendisi ders daha başlamadan süre konusunda esnek davranacağını söyleyerek beni motive etti gerçekten de süre konusunu öbür hocaların yaptığı gibi sürekli saate bakarak beni demotive etmediğiniz için teşekkür ederim hocam.Ders öncesi bazı sorularla bilgimi test edip anlaşılır ve sabırlı bir şekilde dersi anlattığınız için de ayrıca teşekkür ederim :) Konu ile ilgili kaynak getirip ödev vermeniz de ayrıca hoşuma gitti emeğinize sağlık inşallah sonuca ulaşacağız birlikte:)

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz