Hizmet Ver

4 Avcılar Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Avcılar civarında 590 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Avcılar Matematik Özel Ders Öğretmeni

Veysi Bars photo

Veysi Bars

10.07.2021

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Adım Veysi Bars, İstanbul üniversitesinde makine mühendisliği son sınıf öğrencisiyim,iki yıldır matematik alanında özel ders veriyorum bazen fizik, kimya ve biyoloji dersleri de veriyorum,temeli olmayan veya ileri düzeydeki öğrencilere ders verdim, geçen yıl kendi kardeşim de sınava girdi onunda...

Zeynep Çolak photo

Zeynep Çolak

17.10.2018

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Ben Zeynep Çolak Boğaziçi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünden mezunum.6 yıllık ortaokul ve lise özel ders tecrübesine sahibim. Daha önce özel okullarda staj yaptım ve halen özel bir okulda çalışmaktayım

Hatice Kağanoğlu photo

Hatice Kağanoğlu

05.09.2020

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Teog Hazırlık ve Lise (1,2,3,4 ) olmak üzere her düzeyde öğrenciye eğitim verdim.Farklı düzeylerdeki öğrencilerle çalışmalarımız sonrasında sağlam bilgi birikimi ve matematik alanında ciddi bir özgüven oluşturdum. Öğretmen-veli-öğrenci ilişkisinin sağlam iletişimi ile başarısını arttırmayı...

Şenol Kaçaker photo

Şenol Kaçaker

12.06.2021

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Çeşitli profesyonel kurumlarda uzun yıllardır Matematik dersi vermekteyim. Bu nedenle, birçok sınava öğrenciler yetiştirdim. Öğrencilere nitelikli eğitim verme konusunda oldukça iddalıyım. Mevcut ve eski velilerimden birçok referans verebilirim.

Yasemin Demir photo

Yasemin Demir

24.10.2018

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul

İstanbul üniversitesi elektrik elektronik mühendialiği öğrencisiyim.3.sınıfta okuyorum. Matematik fizik kimya dersleri veriyorum.

Büşra Kılın photo

Büşra Kılın

16.07.2020

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul

MEF Üniversitesi Eğitim Fakültesi matematik öğretmenliği bölümünden mezunum. 6 sene özel ders, 2 sene özel okul tecrübem oldu. 5,6,7 ve 8. Sınıf öğrencilerime matematik-İngilizce dersleri ve LGS hazırlık konularında özel ders veriyorum. Ayrıca yeni nesil soruları için de yardımcı olurum.

Rabia Canpolat photo

Rabia Canpolat

31.08.2021

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Birlikte çalışarak sağlam bir matematik temeli oluşturup okulda ve sınavlarda başarıyı arttırabiliriz. Lise ve üniversite giriş sınavlarında yardımcı olduğum birçok ögrenci arkadaşım oldu. İstanbul Universitesi bilgisayar mühendisliği ögrencisiyim ayrıca İstanbul Aydın Üniversitesi Fizyoterapi...

Fatma Yıldız photo

Fatma Yıldız

23.08.2021

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Mersin Üniversitesi İlköğretim matematik öğretmeni mezunuyum alanımda çok iyi olduğumu düşünüyorum matematiği öğretmek için sadece matematiği çok iyi bilmek yeterli değildir bu bilgiyi karşı tarafa nasıl aktaracağın hangi yöntemleri kullanacağın çok önemlidir karşı tarafın yaşının düzeyinin çok...

Fatma Kırmacıoğlu photo

Fatma Kırmacıoğlu

05.02.2019

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul

Marmara Üniversitesi mezunuyum, Dersane tecrübeli bir öğretmenim. Sevdirerek öğretme metodunu uyguluyorum. Üniversiteye hazırlanan ve ara sınıf öğrencilerine matematik & geometri dersleri veriyorum. Ücret saati TL. İletişim : +

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Avcılar Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Avcılar Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Avcılar Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Avcılar içinde toplam 590 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 836 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Avcılar içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 4,888 kişi Avcılar Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl