En İyi 10 Avcılar İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Avcılar civarında 334 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Salih C.

Salih C.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
TÜRKİYE İKİNCİSİNDEN ÖZEL DERS Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mezunuyum. (Kapsamlı Burslu) 2007 yılı Üniversite Giriş Sınavı Sonuçlarına göre TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ derecem bulunmaktadır. Üniversite sınavında MATEMATİK, GEOMETRİ, FİZİK, KİMYA ve BİYOLOJİ den hiç yanlış yapmadım. O tarihten beri, yaklaşık 12 yıldır özel ders vermekteyim. Anadolu Öğretmen Lisesi mezunuyum ve bununla birlikte 12 yıllık tecrübemle her seviyeden arkadaşıma kolay bilgi aktarımı konusunda
Mustafa  G.

Mustafa G.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
2004 yılında Selçuk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünü bitirdim. 2006-2008 yılları arasında aynı üniversitenin Eğitim Fakültesinde Matematik Öğretmenliği Bölümünde yüksek lisans yaptım. 2004 yılından beri çeşitli dershane ve özel kurumlarda Matematik Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Ayrıca aynı tarihten itibaren özel ders vermekteyim.
Sema Ö.

Sema Ö.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
İLKOKUL DERSLERİNE TAKVİYE VEYA HAZIRLIK AMAÇLI ÖZEL DERS VERMEKTEYİM.18 YILLIK İLKOKUL ÖĞRETMENİYİM.MESLEĞİMİ VE ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYORUM.
Yasemin D.

Yasemin D.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
İstanbul üniversitesi elektrik elektronik mühendialiği öğrencisiyim.3.sınıfta okuyorum. Matematik fizik kimya dersleri veriyorum.
Fatma D.

Fatma D.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Merhabalar, Yıldız Teknik Üniversitesi Fen -Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü mezunuyum. Mezuniyetime ek olarak Pedagojik Formasyon Eğitimi aldım ve bu eğitimi kendi üniversitemde tamamladım. Ayrıca Kişisel Gelişim ve Davranış modelleri ve bilgisayar eğitimi aldım. Yaklaşık 10 yıllık tecrube ve eğitimimle kaliteli ve etkili bir şekilde ders islemekteyim. Derslerime ek olarak öğrencinin genel ders takibi ve eğitim koçluğuda yapmaktayım. Tüm ögrecilerimize başarılar dilerim. Fatma D
Kadir K.

Kadir K.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu biri olarak matematiğin hayatımızdaki ve özellikle Türkiye deki önemini gayet iyi biliyorum. Bu nedenle okul sınavları ve LGS, YKS, DGS gibi sınavlara hazırlanan öğrencilere çokça fayda olacağımı düşünüyorum. Benimle sınavlara hazırlandığımız için pişman olmayacaksınız. Saygılarımla
Fidan S.

Fidan S.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
2011’den itibaren özel ders vermekteyim. Özellikle yeni sınav sitemine öğrenci yetiştirmekteyim. Mantık muhakeme sorularını kavratmakla kalmayıp öğrencilerime sevdirmekteyim. İik dersimizi öğrencimizle tanışmak amaçlı ücretsizdir.
Sinan  N.

Sinan N.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Ozverili olmak, tek kelime ile, bunu ders verdiğim insanlarin referansi ile daha net öğrenebilirsiniz.
Yunus Emre  S.

Yunus Emre S.

Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Daha önce ders verdiğim öğrencilerim çok memnun kaldılar ve notlarında gözle görülür bir artış yakaladılar. Gelecekte yapacağım işin de bu olması sebebiyle derslere ekstra özen göstererek öğrenciye en anlaşılır şekilde konuyu kavratma ve karşısına gelebilecek her türlü soruya cevap verebilecek hale getirme çabasındayım. Bunu geçmiş deneyimlerime bakarak basarabildigimi düşünüyorum.
Çağla D.

Çağla D.

Matematik Özel Ders · Beylikdüzü, İstanbul
Severek bitirdiğim matematik bölümün de işim de daha yararlı olabilmek adına 10 yıldır Ali Nesin matematik kampında gönüllü olarak yer almaktayım. Yazımı kışımı adadığım matematikte öğrencilerime daha verimli olabilmek için kendim de eğitimler almaya devam etmekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Şahin Özdemir
Matematik Özel Ders   30/10/2019

8.SINIF İÇİN MATEMATİK DERSİ ALIYORUZ. İLK DERS OLUMLU GEÇTİ. BEKLENTİMİZ UZUN VADEDE LGS SINAVINDA MATEMATİKTE ÇOCUĞUMUN MAX. 1-2 YANLIŞ YAPMASI. UMARIM HER İKİSİ DE BAŞARILI OLUR. EMEKLERİ BOŞA GİTMEZ.

         
Matematik Özel Ders   17/09/2019

Mehmet Beyden gerek ders anlatımı gerek iletişimi yönünden çok memnun kaldık .Kesinlikle tavsiye ediyoruz .

         
Hüsnü Can Şen
Matematik Özel Ders   14/09/2019

Akılda hiç soru kalmadan verimli bir ders oldu. En sıkıntı çektiğim konunun sorularını bile şuan hiç zorlanmadan çözebiliyorum. Teşekkürler Mustafa hocam :)

         
Büşra Karataş
Matematik Özel Ders   02/09/2019

Öğretmenimizden çok memnun kaldık. Dersi sevdiren, sistematik, akılda kalıcı bir anlatım tarzı var. Matematiğin aslında yapılabilir bir ders olduğunu gördük. İrfan beye çok teşekkür ederiz.

         
Tuğba Esin
Matematik Özel Ders   29/08/2019

Deniz hocayla ilk dersimiz olmasına rağmen çok iyi ve etkili bir ders işledik ve başarabilceğimize inanıyorum Deniz hocayla dersimizin sonunda çok iyi yerlere geleceğimi düşünüyorum teşekkür ediyorum😊

         
Ahmet Yılmaz
Matematik Özel Ders   13/08/2019

Öğretmen ile tanıstık Ders yaptık öğrencimiz memnun kaldı zot kaynaklatfan soru cözdü alan bilgisi iyi

         
Filiz Kays
Matematik Özel Ders   06/08/2019

Lisedeki kızımız için bundan önce tuttuğumuz özel öğretmenlerin hiçbirinden memnun kalmadık. Ta ki Muhammet Hocayı bulana kadar. Muhammet Hocanın derste çocuğa yaklaşımı, matematiğe hakimiyeti bizi çok etkiledi. Muhammet Hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Sedef Soydan
Matematik Özel Ders   21/07/2019

Matematiği sevdiren deneyimli bir hoca. Sıkmadan ve yormadan anlatıyor. Planlı olması da çok iyi. Hiç düşünmeden tavsiye ediyorum.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz