Hizmet Ver

4 Aydın Fen Bilimleri Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Aydın civarında 62 Fen Bilimleri Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Fen Bilimleri Özel Ders

En İyi 10 Aydın Fen Bilimleri Özel Ders Öğretmeni

Esra Uygur photo

Esra Uygur

12.03.2021

Fen Bilimleri Özel Ders · Didim, Aydın

13 yıllık deneyimli bir Fen Bilimleri öğretmeniyim. Online özel ders almak isteyen ortaokul öğrencilerini beklerim. Eşimin isinden dolayı bir çok ilde bulunup oralarda ücretli öğretmenlik yaptım. Bir yandan da özel dersler vererek öğrencilerimi sınavlara hazırladım. Çalıştığımız öğrencilerimizin...

Selin Şen photo

Selin Şen

13.08.2020

Fen Bilimleri Özel Ders · Efeler, Aydın

13 yıllık fen bilimleri öğretmeniyim. İzmir dokuz Eylül üniversitesinden mezunum. 3 yıl dershanede çalıştıktan sonra 4 yıl Bursa merkezde çalıştım. Ve daha sonra aydın a geldim.

Müge Enön photo

Müge Enön

16.02.2021

Fen Bilimleri Özel Ders · Efeler, Aydın

Dokuz Eylül üniversitesi fen bilgisi öğretmenliği okumaktayım. Geometri yks konularında ilköğretim fen bilgisi dersinde size yardımcı olmak isterim .

Beyza Gültekin photo

Beyza Gültekin

21.10.2020

Fen Bilimleri Özel Ders · Söke, Aydın

Fen bilimleri dersinden 5-6-7-8.sınıflara özel ders verebilirim. 4yıldır aktif olarak kolejlerde çalışıp özel ders vermekteyim

Sümeyye Uyanık photo

Sümeyye Uyanık

06.06.2020

Fen Bilimleri Özel Ders · Efeler, Aydın

Merhaba Sümeyye ben uzman fen bilgisi öğretmeniyim. Lisans ve lisans üstü eğitimimi aydın Adnan Menderes üniversitesinde tamamladım. Fen bilgisi eğitimi alanında yüksek lisans yaptım. 5 yıllık özel ders tecrübem var. İster online ister birebir özel ders verebilirim.

Canan İnce photo

Canan İnce

05.08.2017

Fen Bilimleri Özel Ders · Efeler, Aydın

Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri Öğretmenliği 2017 mezunuyum. Okurken aynı zamanda etüt merkezlerinde öğretmenlik yaptım. Bunun yanı sıra eğitim gönüllüleri vakfında bir donem gönüllü egitmenlik tecrubem de bulunuyor. Aynı zamanda tubitak kapsaminda bilim çalıştaylarina katıldım....

Emin Demir photo

Emin Demir

29.09.2020

Fen Bilimleri Özel Ders · Nazilli, Aydın

Ortaokul Fen bilimleri öğretmeniyim. yıl dershane öğretmenliği, son yıldır da M.E.B. bünyesinde çalışma tecrübem vardır. Halen aktif olarak görevdeyim. Öğrenci seviyesinde öğrenciyi öğrenmenin merkezine alarak ders anlatımı yapmaktayım. --- sınıflara ders veriyorum. Tel: ()

Aylin Özbay photo

Aylin Özbay

15.09.2018

Fen Bilimleri Özel Ders · Efeler, Aydın

7 yıllık milli eğitim tecrübesine sahibim. Her sene 8.sınıflarla birlikte liselere giriş sınavına, diğer siniflarlada bursluluk sınavlarına hazırlık calismaları yapilmaktadır. Değişen sistemleri sürekli takip eden,öğrenmeyi ve kendini geliştirmeyi seven bir öğretmenim.

Yılmaz Yurdakul photo

Yılmaz Yurdakul

11.09.2019

Fen Bilimleri Özel Ders · Söke, Aydın

8 Yıldır özel eğitim kurumlarında öğretmen olarak görev yapıyorum. 5. sınıftan 8. sınıfa Fen Bilimleri alanında özel ders veriyorum. Sınav gruplarına yönelik kavramları ve formüllerin öğretilmesinde ve hatırlanmaında çeşitli metotlar kullanmaktayım.

Öznur Özden photo

Öznur Özden

07.09.2020

Fen Bilimleri Özel Ders · Didim, Aydın

Merhaba arkadaşlar. Pandemiden dolayı öğrencilere yardımcı olmak için başta LGS öğrencileri olmak üzere 1-2-3-4-5-6-7-8-9 ve 10. sınıf öğrencilerine tüm dersler özel ders veriyor. Normalde ders başı 100tl alırken pandemi durumu sebebiyle ilk 1 ay ders başı 30tl alıyor. 1. ayın sonunda da biz...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Aydın Fen Bilimleri Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Aydın Fen Bilimleri Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Aydın Fen Bilimleri Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Fen Bilimleri Özel Ders için Aydın içinde toplam 62 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 11 yorum ve verilen 5 ortalama puan Aydın içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 87 kişi Aydın Fen Bilimleri Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl