Hizmet Ver
İngilizce Özel Ders

4 Aydın İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Aydın civarında 102 İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Aydın İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 102 İngilizce Özel Ders Öğretmeni, Aydın içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Aydın içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Aydın içinde yazılan 201 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 1,020 kişi Aydın İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Aydın İngilizce Özel Ders Öğretmeni

İbrahim K. photo

İbrahim K.

03.10.2020

İngilizce Özel Ders · Efeler, Aydın

3 yıl Amerika'da California, Orange County bölgesinde yaşamış ve eyalet okullarında 2 yıl çalışmış, 12 yıl İstanbul'da elit okullarda çalışmış, 16 yıllık eğitimci kariyerine sahip, alanında uzman öğretmenden özel ingilizce dersi. Her yaşa ve ihtiyaca yönelik YÜZYÜZE ya da ONLINE ingilizce eğitimi...

Tuğçe Ö. photo

Tuğçe Ö.

17.11.2022

İngilizce Özel Ders · Kuşadası, Aydın

Merhaba ben Tuğçe. 26 yaşındayım, Üniversitemi 1 yılı Amerika'da olmak üzere ingilizce tamamladım ve 2 yıl Amerika'da yaşadım. İlkokul, ortaokul ve lise seviyesi İngilizce ders veriyorum; ayrıca yaş farketmeksizin İngilizce konuşma pratiğinizi geliştirecek ve yalnızca İngilizce konuşacağımız...

Gizem K. photo

Gizem K.

02.08.2022

İngilizce Özel Ders · Efeler, Aydın

Özel bir kolejde ingilizce eğitim koçluğu yapıyorum 5 senelik eğitim tecrübem var. Adnan Menderes Üniversitesinde Doktoramı tamamlıyorum. Oyun temelli çocuk atölyeleri düzenliyorum, halihazırda 3 oyun atölyesi yürütüyorum. Özel eğitim kurumlarında kids grubunda speaking dersleri de vermekteyim....

Bülent K. photo

Bülent K.

03.10.2021

İngilizce Özel Ders · Efeler, Aydın

Meslekte 25. Yılım. Öğrenciye göre program. Aydın merkezde. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Selin K. photo

Selin K.

27.03.2021

İngilizce Özel Ders · Efeler, Aydın

Tercüman olarak üç yıllık özel ders deneyimiyle İngilizce konusunda her şekilde yardımcı olabilirim.

Furkan Y. photo

Furkan Y.

22.01.2022

İngilizce Özel Ders · Efeler, Aydın

Adnan Menderes üniversitesi i kamu yönetimi mezunuyum, yüksek lisansıma halen devam etmekteyim akademik kariyerim dolayısıyla İngilizce metin makale vs içli dışlıyım elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bilal Y. photo

Bilal Y.

10.11.2021

İngilizce Özel Ders · Efeler, Aydın

Amerika'da yaşam tecrübesi, Uluslararası kurumlarda yıllarca çalışma ve orijinal English speakerlarla sosyal arkadaşlık. Türkçe düşünüp İngilizceye çevirme değil, İngilizce düşünmek istiyorsanız arayınız. 1 yılda sıfır seviyeden çok rahat İngilizce konuşabilme seviyesine ulaştırmak garanti.

Enes A. photo

Enes A.

17.10.2021

İngilizce Özel Ders · Efeler, Aydın

Merhaba, Tüm yaş grupları için orta düzeye kadar özel ders veriyorum. Çok sayıda pdf ve online kaynak ile dersleri destekliyorum. Kısa sürede çok sayıda kelime öğrenmek ve eksiklerinizi kapatmak istiyorsanız görüşmek üzere.

Doğukan H. photo

Doğukan H.

28.08.2022

İngilizce Özel Ders · Efeler, Aydın

Adnan Menderes Universitesi-Ingiliz Dili ve Edebiyati 3.sınıf öğrencisiyim. Sınava yönelik ya da hobi olarak ingilizce öğrenmek,konuşmak,okuduğunu anlamak isteyen herkes iletişime geçebilir. Beraber soru çözerek,kitap okuyarak,videolar izleyerek amacınıza ve eksiğinize yönelik ingilizce dersler...

Aylin A. photo

Aylin A.

14.04.2021

İngilizce Özel Ders · Kuşadası, Aydın

Afyon Kocatepe Üniversitesi Turizm rehberliği bölümünde 4. sınıfta okumaktayım. A1 A2 B1 B2 seviye derslerini kamera üstünden canlı bir şekilde öğretiyorum.

Süleyman A. photo

Süleyman A.

27.02.2022

İngilizce Özel Ders · Efeler, Aydın

2007 yılı Dokuz Eylül üniversitesi mezunuyum.2007 tarihten beri MEB de çalışıyorum.

Sude D. photo

Sude D.

31.08.2022

İngilizce Özel Ders · Efeler, Aydın

Özellikle grammar ve konuşma pratiği konusunda yardımcı olmak için hizmetinizdeyim

Birgül Rosie K. photo

Birgül Rosie K.

17.11.2021

İngilizce Özel Ders · Didim, Aydın

I have been teaching English for over 9 years. I worked as an English teacher in China for 6 years. For the past 3 years, I have been teaching online to mostly, Chinese, Italian, Spanish and Turkish students.

Berkay T. photo

Berkay T.

30.10.2020

İngilizce Özel Ders · Nazilli, Aydın

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İngilizce ve Bilgisayar Öğretmenliği mezunuyum. Alanım ile alakalı birçok seminerlere katıldım. Uygun fiyata grupla veya birebir İngilizce özel ders fırsatları için beni tercih edebilirsiniz

Dr Orhan Ş. photo

Dr Orhan Ş.

29.11.2022

İngilizce Özel Ders · Nazilli, Aydın

Üniversitede akademisyenim. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine İngilizce dersi veriyorum. Ayrıca iktisat kpss alan dersleri veriyorum.

Ezgi A. photo

Ezgi A.

25.03.2022

İngilizce Özel Ders · İncirliova, Aydın

Merhaba. Dokuz eylül üniversitesi İngilizce öğretmenliği 4. sınıf öğrencisiyim. Enerjisi yüksek ve uyumlu biriyim. Çocuklarla etkileşimim güçlü. Daha önce bir toplulukta gönüllü olarak öğretmenlik yaptım. Daha önce özel ders verdiğim ve şu an hala ders vermekte olduğum için ilkokul ve ortaokul...

İlayda U. photo

İlayda U.

23.10.2020

İngilizce Özel Ders · Kuşadası, Aydın

Psikoloji mezunuyum. Cerrahpaşa'da yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. Özel ders deneyimimin yanı sıra ihtiyaç sahibi mahallelerde haftasonu kursları düzenlendim. Avustralya ve Hollanda'da toplam iki sene yaşadım. Üniversite sırasında gramer bilgimi ilerletirken, yurtdışı deneyimim sayesinde...

Fevzi T. photo

Fevzi T.

11.05.2022

İngilizce Özel Ders · Söke, Aydın

Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Farklı kurs ve özel okul programlarında yer aldığım 15yıllık tecrübeye sahibim. Bu yaz itibariyle LGS sınavına hazırlanacak öğrenciler için İNGİLİZCE derslerinde buluşmak dileğiyle.

Jennifer S. photo

Jennifer S.

01.09.2020

İngilizce Özel Ders · Kuşadası, Aydın

Yarı ingiliz birinden aksanlı ders verilir. Ödev yapılır. Sınava yönelik yardımcı olunur. Hem Türkçe hem İngilizce ana dilim.

Buse Yağmur G. photo

Buse Yağmur G.

27.02.2020

İngilizce Özel Ders · Kuşadası, Aydın

İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümü mezunuyum. Bu zamana kadar ilköğretim ve ortaöğretim düzeyinde ders verdim. Amacım hep çocukların ilgisini çekecek, eğlenceli etkinlikler yapmak ve kalıcı öğrenmeyi sağlamak.

Gül Ş. photo

Gül Ş.

16.09.2022

İngilizce Özel Ders · Nazilli, Aydın

Yeni mezun bir ingilizce öğretmeninden ev ödevlerine ve öğrencinin girişimciliğine ek olarak özgüven kazanmasına yardımcı

Ceren T. photo

Ceren T.

15.04.2020

İngilizce Özel Ders · Kuşadası, Aydın

Karantinada bunaldığımız bu günlerde hem İngilizce öğrenmeye ara vermemek hem de verimli zaman geçirmek için online olarak ders yapabiliriz 🧸

Seren G. photo

Seren G.

11.12.2019

İngilizce Özel Ders · Kuşadası, Aydın

İngilizce mütercim tercümanlık mezunuyum adnan menderes üniversitesinden formasyon aldım. İlkokul ortaokul lise özel ders vermekteyim ve ödev proje sunum konularında yardımcı olabilirim.

Banu B. photo

Banu B.

22.11.2021

İngilizce Özel Ders · Kuşadası, Aydın

Her seviyede İngilizce ve temel Fransızca dersini eğlenceli ve hızlı şekilde almak ister misiniz? Deneyimli bir öğretmenim. Kolej + hukuk mezunuyum.

Mehtap S. photo

Mehtap S.

12.09.2020

İngilizce Özel Ders · Didim, Aydın

Merhabalar, önceliğim çocuklar olarak onların hayatına dokunabilmek.Küçük yaştaki bireylerin öğrenme algıları yetişkenlere göre daha yüksektir.Bu sebeple de öğrenme hızları daha yüksektir.Verdiğim ödevlerle birlikte bu pandemi sürecini en verimli şekilde geçirebiliriz. Saygılarımla.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Aydın İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Aydın İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Aydın İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Aydın İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl