En İyi 10 Bağcılar Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Bağcılar İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bağcılar bölgesinde 161 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Fatih F.

Fatih F.

Matematik Özel Ders · Güngören, İstanbul
8 senedir Ortaöğretim ve Lise düzeyinde Matematik ve İngilizce özel dersleri vermekteyim. 2013 ten beri bir üniversitede akademisyen olarak çalışıyorum. ALES Türkiye 250. liği derecem var. Bol soru çözümü odaklı, öğrenciyi motive etmeye yönelik bir yöntem izliyorum. Öğrencinize derslerinde yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Fatih Fidan
Mert D.

Mert D.

Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
ITU Makine Mühendisliği öğrencisiyim anneannem ve dedem ile bağcılarda kalıyorum. Lise düzeyi Matematik, Fizik ve Kimya dersleri vermek için buradayım.
Tuğçe Ö.

Tuğçe Ö.

Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
2011 yılından beri her seviyede Matematik dersleri vermekteyim. Sınava hazırlıkta koçluk yapabilir, başarıya ulaşmanızda ders ve deneme takibi yapabilirim. Ara sınıflarda ders notunu yükseltmeniz için katkı sağlar matematiğe olan ön yargılarınızı kırmanızda yardımcı olurum. Matematik dersini pratik ve eğlenceli bir şekilde anlatır sevmenizi sağlarım. 7 yıllık lise matematik öğretmeniyim. Kendini geliştirmeye açık bir öğretmenim. Master tez aşamasındayım. Kadrolu olarak meb bünyesinde çalışmakta
Hakan Ö.

Hakan Ö.

Matematik Özel Ders · Esenler, İstanbul
10 yıllık özel ders ve dersane tecrübesiyle kaliteli ve anlaşılır matematik özel dersi verilir saygılarımla
Engin Y.

Engin Y.

Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
Merhaba Ben Engin. İstanbul Teknik Üniversitesinde Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği okuyorum. Daha önce DGS ve Üniversite Sınavına yönelik matematik özel dersleri verdim. Şuan için T3 Vakfı aracılığıyla bir grup liseli öğrencilere düzenli olarak yazılım dersi vermekteyim.
Kübra S.

Kübra S.

Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
Ilköğretim matematik öğretmenliği okudum ve matematiğin zevkli olduğunu öğrenmenize yardımcı olmak istiyorum.Daha 2. sınıftayken öğretmenim matematik öğretmeni olmam gerektiğini söylüyordu ve bu yıllarca böyle devam etti.İlkokulda okul 1.si lisede okul 3. sü oldum ve lisede arkadaşlarım üniversitede öğrencilerim olmak üzere yıllardır matematikle iç içeyim.Geçen yıl ilköğretim grubunda bu yıl lisede öğretmenlik yaptım ve her seviyede öğrenciyle ders işledim.Öğrencilerin nasıl anlayabileceğini bi
Kadir K.

Kadir K.

Matematik Özel Ders · Esenler, İstanbul
Çok kişiye matematik özel dersi verdim ve halen özel ders vermeye devam ediyorum. Uzun zaman etüt merkezin de çalıştım. Şimdiye kadar ders verdiğim öğrencilerimin hepsi de hedefine ulaştı. Önemli olanın öncelikle öğrenciye dersi sevdirmek olduğu bilinciyle başladığım bu öğretmenlik kariyerim de öğrencilerimi her zaman hayallerinin ötesinde bir başarı ortaya koymasını sağladım. Öğrencim ile bir öğretmen değil de bir arkadaşız gibi ders çalıştığım için dersten sıkılmamalarını sağlıyorum. Kendim d
Onur G.

Onur G.

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
9,10,11,12. sınıf müfredat konuları ve bu konuları içeren sınavlarla ilgili bireysel başarı elde etme amacıyla özel ders verilmektedir.
Yeşim  O.

Yeşim O.

Matematik Özel Ders · Esenler, İstanbul
Yıldız teknik üniversitesi ilkögretim matematik öğretmenliği 3. Sınıfım. Daha öncede özel ders verdiğim öğrenciler olmuştur.
Emre Ö.

Emre Ö.

Matematik Özel Ders · Esenler, İstanbul
Matematigi ve geometriyi seviyorum bu alanlarda başarılı olmamın ön önemli nedenide bu . bilgi ve birikimlerimi ögrencilerimle paylaşarak onların iyi yerlere gelmelerini sağlamak istiyorum Önemli olan herhangi bir bölüm kazanmak degil mutlu olacagınız iyi bir bölüm ve üniversite kazanmaktır Ben ilk sınavımda gazi üniversitesi elektrik elektronik mühendisligini kazandım (.) ama hayalim mühendisligi teknik bir üniversitede okumaktı yılmadım tekrar hazırlandım ve şuan yıldız teknik üniversites
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sezgin Yıldız
Matematik Özel Ders   17/03/2019

Lise 1 e giden evladımıza, ilköğretim düzeyinde bile çok eksikliği olan evladımıza çok kısa bir sürede matematik dersini iyi bir konuma getiren sayın Aysel hocamıza özellikle teşekkür ediyoruz. Pes eden, yapamıyorum diye üzülen bir evlat şimdi hocamız sayesinde mutlu ve başarılı olma yolunda gayret ediyor. Teşekkürler Aysel hocam.

         
Matematik Özel Ders   04/03/2019

Aldığı Ücretin Karşılığını Fazlasıyla Veren Çok Başarılı Ve Tecrübeli Bi Hoca Kesinlikle Tavsiye Ederim

         
Sinem Selvi
Matematik Özel Ders   13/02/2019

Ender Bey, alanında deneyimli ve öğrenci psikolojisinden çok iyi anlıyor. Oğlum keyifle ders saatlerini bekliyor. Emekleri için teşekkür ederiz.

         
Yeşim Kocatürk
Matematik Özel Ders   12/02/2019

Temelim yok denilecek kadar azdı ayrıca dikkatsizlik ve derse odaklanmamda ciddi derecede sıkıntı vardı hocamız sayesinde bu sıkıntılarımı yendim ve netlerimde artış oldu. Disiplinli anlayışlı ve sabırlı bir hocadır kendisi. Matematik dersini hiç sevmiyordum ama artık matematikten çok keyif almaya başladım. Bana sağladığı katkılardan dolayı Şuayip Hocam a çok teşekkür ediyorum ve matematikten ders almak isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.

         
Matematik Özel Ders   12/01/2019

Çok memnun kaldık inşallah hukukumuz sürekli olur oğlumda ki gelişmeyi gozlemleyebiliyorum çok sağolsun

         
Matematik Özel Ders   18/12/2018

Çocugum uzun zamandan sonra kendi kendine matematik soruları çözmeye başladı,murat hocayla tanışmamız gerçekten çok büyük şans🙏🏻🙏🏻 gülümseyerek ve oyunlarla matematik öğreniyoruz...minnettarım

         
Hatice Çaban
Matematik Özel Ders   10/12/2018

Doğan Hocamızdan memnun kaldık. Derste kendi hazırladığı soru ve getirdiği kaynaklarla güzel bir anlatım yaptı. Kendisine teşekkür ediyoruz. Hazırlıkları ve kaynakları için. Tavsiye ediyorum.

         
İzzettin Köroğlu
Matematik Özel Ders   06/11/2018

Soner Bey’in, çocuğumuzla iletişimi çok iyiydi. Konu anlatım yöntemi ve soru tarzı yeni sisteme çok uygun.İlk dersimizde çocuğumuzun kendine güveni geldi. Bol soru çözümü yapması çok iyi. Herkese tavsiye ederim.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz