En İyi 10 Bağcılar İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bağcılar civarında 312 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Recep Erol

Recep Erol

Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
Matematik ve fizik bölümü okudum. 15 senelik özel ders tecrübeli özel öğretmenim.Ozel öğretmenliği hiç bir zaman ek iş olarak yapmadım,tek iş olarak yaptım.Asıl işim olması sebebiyle birebir özel eğitimin gerekli kıldığı tüm tecrübelere ( psikolojik yaklaşım ve motivasyon. vs) sahibim. Basmakalıp yaklaşımlar yerine öğrencinin durumuna göre hazrlayacağım özel bir program dahilinde eksikleri giderip en sağlam ve hızlı bir şekilde cevaba ulaştıran bir tarzla konunun mantığı özümsetip gereksiz ayrı
Ali Özaslan

Ali Özaslan

Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği 2015 yılı Mezunu, Genç ve İdealist Bir Matematik Öğretmeniyim.
Mustafa Payidar

Mustafa Payidar

Matematik Özel Ders · Güngören, İstanbul
Başarılı matematik öğretiminin sırrı onu eğlenceli hale getirmekte gizlidir. Hitap yeteneği ile motive edici, iletişim gücü yüksek, güler yüzlü, alanında yeterli bilgi birikimine sahip bir uzmandan ders almak isteyenler. Marmara Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden yılında mezun oldum. Her seviyede(Tyt/Ayt, Lgs, okul dersleri ve sınavlara hazırlık) ezbere dayalı eğitim metodundan uzak bir yöntemle, öğrenciye matematiği zorlanmadan anlayacak şekilde sevdirerek anlatırım.
Hüseyin Ertürk

Hüseyin Ertürk

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
HÜSEYİN ERTÜRK (Matematik Öğretmeni) 20 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim.Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Balıkesir Susurlukluyum. Hem ortaokul ,hem de lise matematik müfradatına tam hakim bir matematik öğretmeniyim. 4.sınıftan 12.sınıfa kadar her öğrenciye ; öğrencinin seviyesinde, kaliteli,okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım.Anlatımı ve ileşimi çok güçlü,sabırlı,profesyonel anlayışa sahip bir öğretmenim.
Cihan Emre Şahin

Cihan Emre Şahin

Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi, Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Kpss Ortaöğretim-Önlisans Matematik, Ygs Matematik ve Ygs Fizik dersleri vermekteyim.
Yavuz B.

Yavuz B.

Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
Çocuklarımız bizim geleceğimiz bu sebeple gerçek işi matematik öğretimi olmayan kişilere itibar etmemenizde fayda var. Matematik öğretmeni olarak 6 yıldır çalışmaktayım. Öğrenciliğim dönemi itibariyle özel ders vermekteyim. Ücretsiz tanışma dersimizde görüşmek dileğiyle.
Muhammed Özlü

Muhammed Özlü

Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
Öğrencilerin zaman içinde oluşmuş TEMEL EKSİKLERİNİ TAMAMLAMA, matematiği sevmeyen ve yapamayacağına inanan öğrencilere bu inançlarını değiştirecek KADEME KADEME yaklaşma teknikleriyle MATEMATİĞİ SIFIRDAN ÖĞRETME, LGS, TYT, AYT,YÖS,AÇIKÖĞRETİM,DGS, KPSS deneme sorusu ve yazılı sorusu hazırlama deneyimlerimle yazılıda çıkabilecek soruları ön görüp YAZILIYA HAZIRLAMA, aldığım 1-1 eğitim teknikleri ve deneyimlerimle oluşan birikimlerimle KALİTELİ BAKIŞ AÇISINA SAHİP ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ YETİŞTİ
Ramazan  Aydın

Ramazan Aydın

Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunuyum.3 yıldır özel ders vermekteyim. 4,5,6,7,8 sınıf öğrencilerine çok uygun fiyata ders veriyorum. Ders ücreti 35 tl dir. İlk ders ücretsizdir.
Pınar Köseoğlu

Pınar Köseoğlu

Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
Eğitirken pratik,hızlı ve kalıcı yöntemlerle dersten sıkılmadan en verimli şekilde faydalanmanız için tüm deneyimimi sunmaktayım. Güncel eğitim metodları ile kaliteli eğitimi farkedeceksiniz.
-yasemin -yazgı

-yasemin -yazgı

Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
Moleküler Biyoloji ve Genetik mezunuyum. Biyoloji ve Matematik derslerinin dışında ilk ve ortaokul alan derslerinde çocuklarınıza yardımcı olurum. Çocuklarla çok iyi anlaşıyorum ve eğlenceli bir şekilde öğrenmelerini sağlarım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gaye Ö.
Matematik Özel Ders   25/02/2021

hocam la deneme dersi yaptık.Bu güne kadar hiç bir hocayı istemeyen kızım ben artık matematik sorunumu çözdüm sayılır dedi. bir daha ki dersi dört gözle bekliyor. Çocuk kalbine hitap eden ve konusunda uzman hocama nezdinizde teşekkürler.

         
Ali A.
Matematik Özel Ders   28/01/2021

Daha öncesinde almış olduğum özel derslerden dolayı hemde konuların universite konusu olup ağrı konular olduğundan yararlı olup olamayacağı konusunda şüphelerim vardı.fakat yusuf hocayla çalıştıktan sonra farketim ki ben daha önce özer ders almamışım. Yusuf hocanın ilgisi, alakası, sabrı ve bakış açısı soruları yorumlaması ve açık bir hale getirmesi çok farklı bir düzeyde diyeceğim odur ki eğer mat konusunda yardıma ihtiyacınız varsa gözünüz kapalı bir şekilde yusuf hocaya güvenebilirsiniz.

         
İnci M.
Matematik Özel Ders   17/01/2021

Çok ilgili ve bilgi dolu bir eğitmen.Kesinlikle pişman olmazsınız.Sakinliği ve bilgisiyle kazanamayacağınız hiçbir şey yok.Şiddetle tavsiye edeceğim biri. Mükemmel ötesi..

         
İsaözer Ö.
Matematik Özel Ders   01/01/2021

Güvenilir işinin ehli tecrübeli öğretmen matematikte özel ders arayanlara tavsiye ederim matematiğin yanında diğer branşlardada (sosyal Türkçe ) çocuklara yol gösteriyor iki kızım ayrı yaşlarda ikisi içinde memnunum teşekkür ederim.

         
Sıla K.
Matematik Özel Ders   01/01/2021

Merhabalar Matematik sınavlarıma yetişmicektim bir çok konudan geri kalmıştım ama mustafa hocam sağolsun bütün Herşeyi kolaylıkla hallettik derste soru çözdüğünüz için konuları gerçekten iyi anlıyorsunuz bu konuda Bi endişeniz olmasın ve Mustafa Hoca da baya iyi anlatıyor zaten bence tercih edebilirsiniz ben gayet iyi öğreniyorum ve üniversite sınavına kadar da gitmeyi düşünüyorum

         
Tuğba T.
Matematik Özel Ders   27/12/2020

Bekir öğretmenimiz ile derslerimiz başladı samimi davranışları ve ilgisi ile şimdiden pozitif bir ders zamanı geçireceğimiz aşikar şimdiden çok teşekkür ederiz.

         
Mehmet Y.
Matematik Özel Ders   26/12/2020

Üniversite MAT1 dersi için sorduğum soruları hızlı ve güzel bir şekilde açıklayan, mühendislik matematiğini kolaylaştıran bir hoca. Profiline bakan arkadaşlara hocamızı tavsiye ederim.

         
Osman B.
Matematik Özel Ders   19/12/2020

Ozan’i sectigimize cok memnunuz, 10. Sinifta okuyan oglumuza Matematik dersi vererek basladi, sonra Fizik de eklendi. Online olarak gayet verimli bir calisma yapiyorlar, Oglum da Ozan’dan aldigi destegin faydasini cok iyi gordugunu dusunuyor. Gayet de efendi bir arkadasimiz. Tavsiye ederiz...

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz