En İyi 10 Bağcılar İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bağcılar civarında 273 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Muhammed Hanifi A.

Muhammed Hanifi A.

Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
Merhaba; 2006 yılında özel okullarda matematik öğretmeni olarak başlayanan eğitim hayatımı Tübitak tarafından Türkiye çapında düzenlenen ve sadece 40 öğretmenin katıldığı eğitim sonunda olimpiyat eğitmeni olarak devam ettirdim.Ulusal ve uluslararası matematik olimpiyatlarında birçok öğrencim başarılı olmuş ve şuan Türkiye'nin ve Dünya'nın en iyi üniversitelerinde öğrenim hayatlarını devam ettirmektedirler. Bu bağlamda matematik ve geometri derslerinde yardım almak isteyen ortaokul, lise ve diğe
Emre Ö.

Emre Ö.

Matematik Özel Ders · Esenler, İstanbul
Matematigi ve geometriyi seviyorum bu alanlarda başarılı olmamın ön önemli nedenide bu . bilgi ve birikimlerimi ögrencilerimle paylaşarak onların iyi yerlere gelmelerini sağlamak istiyorum Önemli olan herhangi bir bölüm kazanmak degil mutlu olacagınız iyi bir bölüm ve üniversite kazanmaktır Ben ilk sınavımda gazi üniversitesi elektrik elektronik mühendisligini kazandım (.) ama hayalim mühendisligi teknik bir üniversitede okumaktı yılmadım tekrar hazırlandım ve şuan yıldız teknik üniversites
Hüseyin E.

Hüseyin E.

Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
HÜSEYİN ERTÜRK (Matematik Öğretmeni) 20 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim.Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Balıkesir Susurlukluyum. Hem ortaokul ,hem de lise matematik müfradatına tam hakim bir matematik öğretmeniyim. 4.sınıftan 12.sınıfa kadar her öğrenciye ; öğrencinin seviyesinde, kaliteli,okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım.Anlatımı ve ileşimi çok güçlü,sabırlı,profesyonel anlayışa sahip bir öğretmenim.
Yavuz B.

Yavuz B.

Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
Çocuklarımız bizim geleceğimiz bu sebeple gerçek işi matematik öğretimi olmayan kişilere itibar etmemenizde fayda var. Matematik öğretmeni olarak 6 yıldır çalışmaktayım. Öğrenciliğim dönemi itibariyle özel ders vermekteyim. Ücretsiz tanışma dersimizde görüşmek dileğiyle.
Selen K.

Selen K.

Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
Sınıf öğretmeliği tecrübem var şuanda ilkokullar için matematik,türkçe,hayat bilgisi dersi vermeye devam ediyorum
Recep E.

Recep E.

Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
Matematik ve fizik bölümü okudum. 12 senelik özel ders tecrübeli özel öğretmenim.Ozel öğretmenliği hiç bir zaman ek iş olarak yapmadım,tek iş olarak yaptım.Asıl işim olması sebebiyle birebir özel eğitimin gerekli kıldığı tüm tecrübelere ( psikolojik yaklaşım ve motivasyon. vs) sahibim. Adayın hedefi ve gireceği sınavın çeşidinin belirlediği , gereksiz ayrıntılardan arınmış ve ÖNCELİKLE; ÖNCELİKLERİN ÖNCELİKLENDİĞİ esnek bir program dahilinde çalışmaktayım. MATEMATİK VE FİZİK başta olmak üzere
Kadir K.

Kadir K.

Matematik Özel Ders · Esenler, İstanbul
Merhabalar; Çok kişiye matematik özel dersi verdim ve halen özel ders vermeye devam ediyorum. Uzun zaman etüt merkezin de çalıştım. Şimdiye kadar ders verdiğim öğrencilerimin hepsi de hedefine ulaştı. Önemli olanın öncelikle öğrenciye dersi sevdirmek olduğu bilinciyle başladığım bu öğretmenlik kariyerim de öğrencilerimi her zaman hayallerinin ötesinde bir başarı ortaya koymasını sağladım. Öğrencim ile bir öğretmen değil de bir arkadaşız gibi ders çalıştığım için dersten sıkılmamalarını sağlıyo
Orhan A.

Orhan A.

Matematik Özel Ders · Esenler, İstanbul
Sakarya Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği mezunuyum. 5 yıldır aktif olarak eğitim veriyorum. Özel eğitim öğretmeniyim. Okullarda çalıştım şuan Rehberlik Araştırma Merkezinde çalışıyorum. Daha önce bir halk eğitim merkezinde okuma yazması olmayan yetişkinlere destek sağladım. Öğrenmekte zorlanan çocukların eğitiminde tecrübeliyim. Bu tarz deneyimler kendimi geliştirme noktasında büyük katkı sağlamıştır. Kolay anlaşılır bil dille derslerimi anlatırım. Başarı oranım yüksektir.
Fatih K.

Fatih K.

Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
KTU Matematik bolumunu 2009 da bitirdim. 4 yillik sinif ve ozel ders tecrube 4 yil sadece ozel ders.
-yasemin -.

-yasemin -.

Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
Moleküler Biyoloji ve Genetik mezunuyum. Biyoloji ve Matematik derslerinin dışında ilk ve ortaokul alan derslerinde çocuklarınıza yardımcı olurum. Çocuklarla çok iyi anlaşıyorum ve eğlenceli bir şekilde öğrenmelerini sağlarım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Elif Öğüşlü
Matematik Özel Ders   22/05/2020

Çok sevdik çok iyi anlatıma sahip , güzel öğretiyor, emekleri için çok minnettarız . Özel bir öğretmen her türlü ücreti sonuna kadar hakediyor. Herkese tavsiye ederim.

         
Fatih Demir
Matematik Özel Ders   15/04/2020

Oğlum için katkısı inanılmaz oldu. Matematiği bilen biri olarak iş hayatının yoğunluğu nedeniyle çocuğumu çalıştıracak zamanım olmaması nedeniyle bir destek almak zorunda kaldım. Çocuk ile İyi bir frekans yakaladılar.zaten mevcut milli eğitim müfredatını çok iyi bile. Ve güncel olarak devlet okulunda matematik öğretmenliği yapan biri kendisi.ayrıca fizik dersi bilgisi mevcut ve ilave olarak özel fizik dersi de verebiliyor.Biz ailecek çok memnun kaldık. Tavsiye ediyoruz.

         
Nazli Erdoğan
Matematik Özel Ders   16/03/2020

Kızım matematik dersine karşı çok önyargılıydı, sevmiyordu ve anlayamadığını dile getiriyordu. Betül hanım ile sınav öncesi sadece 3 ders yaptılar ve bugun matematik sınavında 90 üzeri not alarak sınıf 2. si olduğunu öğrendik. Kendine olan güveni yerine geldi ve ilk defa matematiği anladığını söyledi. Yorum yazmak için sınav sonuçlarını beklemiştim, ancak kesinlikle ve şiddetle önerdiğimi söyleyebilirim.

         
Serap Özdağ
Matematik Özel Ders   09/03/2020

Fatih Bey le dersimizden çok memnun kaldık, derse hakim, başarılı bir öğretmen olduğunu hissettiriyor. Ayrıca çocukla çok rahat iletişim kurarak, anlayacağı şekilde dersi aktardığı için teşekkür ederiz. kesinlike öneriyorum.

         
Halise Dağarslan
Matematik Özel Ders   28/02/2020

Anlatımı çok yumuşak, verdiği bilginin karşılığını görmeyi bekler, ödev takiplerimi yapar. Bir de ailemle olan samimi ilişkisi annem ve babamı çok sevindiriyor. Bundan dolayı kendisine çok şey borçluyum tüm samimiyetimle kendim ve ailem adına teşekkür ederim.

         
Ayşe K.
Matematik Özel Ders   08/02/2020

Çocuğuma TYT ve AYT 'ye yönelik Matematik özel dersi aldırıyorum. Çocuğumun matematiğin temelinde çok eksiği olduğundan yeni konularıda anlayamıyordu, çareyi özel derste buldum. Emir bey ilk olarak çocuğumun matematik bilgisinin nerede ve ne kadar eksik olduğunu tespit etti, çocuğuma yönelik hazırladığı bir plan ve programla derslerini işledi. Sürekli fazladan vakit ayırarak hem güncel konuları hem de eksik konuları öğretiyor. Ders anlatım biçiminden ve empati kurarak ders anlatmasından hem çocuğum hem de aile bireyleri olarak çok memnunuz. Genç bir öğretmen olduğu için öğrencisinin dilini daha iyi anlıyor, onu çok iyi yönlendiriyor. Terbiyeli, ahlâklı ve çok efendi bir insan. Çok teşekkür ederiz.

         
Gülser Ardıç Çifci
Matematik Özel Ders   24/12/2019

Dinamik ve akıcı şekilde ders anlatımı var. Dikkati dağınık bir öğrenci olan yeğenimle ders anlatırken dikkatini çekmeyi başararak hem konulara odaklanmasını sağladı, hem de onun yaşına hitap edebilecek şekilde bir dostluk kurmayı başardı. Yeğenim için özel ders aldık ve belli periyodlarda da almaya devam edeceğiz Teşekkürler..

         
Olcay Atak Erdin
Matematik Özel Ders   10/12/2019

İlk ders tanışma dersiydi ve ücret alınmadı.Kendisini, çalışmalarını anlattı.Eksik olan konular üzerinden gidilerek bir çalışma düzenlendi.Kendi dökümanlarını gösterdi, dersi nasıl işyeyeceğinden bahsetti.Bizdeki kaynakları inceledi.Dakiktir ve hep haber verir.Konuları getirdiği ve öğrencide bıraktığı kitapçıklardan anlatıyor,sorular ve ödevlerle pekiştiriyor.Bir ayı geçti ve biz gerçekten tanıştığımız için mutluyuz.Ders işleyişi gerekse kişiliğiyle zaten ilk 5te olmayı hakeden biri.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz