Hizmet Ver

4 Bahçelievler Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bahçelievler civarında 709 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Bahçelievler Matematik Özel Ders Öğretmeni

Müjde Dursun photo

Müjde Dursun

22.08.2019

Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Yıldız teknik üniversitesi matematik mühendisliği mezunuyum. 8 senedir özel ders veriyorum. Yeni müfredat konularına , her konunun soru kalıplarına ve pratik çözüm yöntemlerine hakimim.

Ozge Yenigun photo

Ozge Yenigun

22.08.2020

Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Sakarya Üniversitesi Matematik Bölümü’nün ardından Çanakkale 18 Mart Üniversitesinin Eğitim Bilimleri bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Hali hazırda özel bir kurumda matematik öğretmenliği yaparken; eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi’nde uzaktan Çocuk Gelişimi Bölümü okumaya ve özel ders...

Recep Erol photo

Recep Erol

26.12.2018

Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Matematik ve fizik bölümü okudum. 15 senelik özel ders tecrübeli özel öğretmenim.Ozel öğretmenliği hiç bir zaman ek iş olarak yapmadım,tek iş olarak yaptım.Asıl işim olması sebebiyle birebir özel eğitimin gerekli kıldığı tüm tecrübelere ( psikolojik yaklaşım ve motivasyon. vs) sahibim. Basmakalıp...

Selçuk Gürçay photo

Selçuk Gürçay

08.09.2016

Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Özel ders ile matematiği severek yapabilmek isteyen herkese yardımcı olabilirim.Tabulari yıkmanin tam zamanı.

Mehmet Çitdemir photo

Mehmet Çitdemir

29.10.2020

Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Ders verdiğim öğrencilerime sadece konuyu anlatıp geçmem. Konuyu daha iyi kavrayabilmesi için öğrencime özel çalışma programı hazırlayıp öğrencinin programa göre hareket edip etmediğini takip ederim. Çünkü benim asıl isteğim öğrencimin sadece anlattığım konuyu anlaması değil hayatında daha başarılı...

Neslihn Yanalak photo

Neslihn Yanalak

18.12.2020

Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Derslerimi işlerken maske kullanıyorm ve olabildiğince dikkat etmeye çalışıyorm o yüzden aklınızda kalmasın.Şirinevlerde oturuyorm .25 yaşındayım .Bir çok yerden referanslarım var .Şuanda zaten ders verdiğim öğrenciler var . Öğrenciyi sıkmadan eksik olduğu noktalarda yardımcı olmaya çalışıyorm.

Kadir Kaşlı photo

Kadir Kaşlı

01.02.2018

Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Merhabalar; Çok kişiye matematik özel dersi verdim ve halen özel ders vermeye devam ediyorum. Uzun zaman etüt merkezin de çalıştım. Şimdiye kadar ders verdiğim öğrencilerimin hepsi de hedefine ulaştı. Önemli olanın öncelikle öğrenciye dersi sevdirmek olduğu bilinciyle başladığım bu öğretmenlik...

Hüseyin Ertürk photo

Hüseyin Ertürk

05.09.2020

Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

20 yıllık deneyimli ,B.Ü matematik öğretmenliği mezunu, , profesyonel ve gerçek matematik öğretmeninden Lise,Ortaokul ve LGS hazırlık öğrencilerine profesyonel ve garantili online veya yüzyüze Matematik Özel Ders.İstanbul Erkek,Kabataş,Robert ve Çapa Fen Lisesi gibi yüksek yüzdelik dilimli okullara...

Erkan Dikense photo

Erkan Dikense

30.01.2020

Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

5yıldır Lgs + ilkögretim matematik , fen bilgisi dersleri.ayrıca Ayt-tyt biyoloji derside veriyorum branş mezunu olduğum için. 1997yilinda tubitak mat 5.ligim var Turkiye.

Özgür Kaan Ünal photo

Özgür Kaan Ünal

29.11.2020

Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Özel matematik ve fizik dersi veriyorum.YTÜ'de elektrik mühendisliği öğrencisiyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bahçelievler Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bahçelievler Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bahçelievler Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Bahçelievler içinde toplam 709 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 1,010 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Bahçelievler içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 5,624 kişi Bahçelievler Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde {{ServiceName}} talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! {{ServiceName}} için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- {{ServiceName}} talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  {{ServiceName}} taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. {{ServiceName}} talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin {{ServiceName}} için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- {{ServiceName}} hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl