Hizmet Ver

4 Bahçelievler Oyun Ablası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bahçelievler civarında 124 Oyun Ablası hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Bahçelievler Oyun Ablası

Ayşenur Dere photo

Ayşenur Dere

28.02.2021

Oyun Ablası · Bahçelievler, İstanbul

Lisede Çocuk Gelişimi okuduktan sonra Önlisans Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümü bitirdim. 3 yıl boyunca özel kurumda çalıştım. 2.5-3-4 yaşta tecrübe edindim.

Kübra Gezer photo

Kübra Gezer

28.03.2021

Oyun Ablası · Bahçelievler, İstanbul

Mrhaba ben kübra, 18 yaşındayım, öğrenciyim, ileri seviyede ingilizceye sahibim, çocuklarla aram çok iyidir, onlara derslerinde yardımcı olabilirim, gezdirebilirim,oyun oynayabilirim, yemek ve diğer ihtiyaçlarıyla ilgilenebilirim,

Eda Helvacı photo

Eda Helvacı

24.01.2021

Oyun Ablası · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba ben Eda Helvacı. 23 yaşındayım Marmara Üniversitesi Maliye bölümü mezunuyum. Bahçelievler de yaşıyorum.Öğrenciliğimde çalışmış olduğum çocuk alanında iki yıllık bir tecrübem var etkinliklerde yardımcı olmaya ve oyun oynamaya dair. Çocuklarla...

Mehmet Boran photo

Mehmet Boran

17.03.2021

Oyun Ablası · Bahçelievler, İstanbul

Bir süredir özel gereksinimli öğrencilerle danışman hocalarımın supervizörlüğüyle birlikte oyun ablası ve gölge öğretmen olarak çalışıyorum. Çocuklara eğitici aktivitelerde yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

Elif Kılıç photo

Elif Kılıç

17.10.2020

Oyun Ablası · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba, ben Elif. Kolej mezunuyum ve Yıldız Teknik Üniversitesi'nde %100 İngilizce Mühendislik öğrencisiyim. Kendi ufak kız kardeşim olması ve daha önce birçok çocukla oyun ablası ya da ilkokul ödev ablası pozisyonunda temas halinde oldum....

Rukiye Karasakal photo

Rukiye Karasakal

31.01.2019

Oyun Ablası · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba eğitimim Lise cocuk gelişimi mezunuyum üniversiteyi de çocuk gelişimi olarak bitirdim 2. üniversite olarak eğitime devam ediyorum oyun ablası, ve özel ders öğretmenliği okul öncesi öğretmenliği, ve cocuk bakıcılığı yaptim referanslarım...

Seray Akkaya photo

Seray Akkaya

17.09.2020

Oyun Ablası · Bahçelievler, İstanbul

Okul öncesi öğretmenliği 4 yıllık lisans mezunuyum. Şuanda 2. üniversitemde öğrenciligime devam ediyorum. Kendi uzmanlık alanımla ilgili olarak okul öncesi veya ilkokul çağındaki çocuklara oyun ablalığı yapmak istiyorum.

Buse Külekci photo

Buse Külekci

08.09.2020

Oyun Ablası · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba, ben Buse Külekci. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk mezunuyum. MEB. Çağdaş Drama Derneği'nden yaratıcı drama eğitmeniyim. Sorularınızı yanıtlamamı isterseniz iletişim kuralım.

Nihayet Şahin photo

Nihayet Şahin

17.03.2021

Oyun Ablası · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba. Ben Nihayet öğretmen. Çocuklarla yaratıcı drama çalışmaları yürütüyorum, okul öncesi ve okul dönemi çocuklar için oyun ablalığı yapıyorum. 4 yıl anaokulunda çalıştım ve bireysel dersler yaptım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bahçelievler Oyun Ablası Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Bahçelievler Oyun Ablası ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bahçelievler Oyun Ablası için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Oyun Ablası için Bahçelievler içinde toplam 124 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 67 yorum ve verilen 4.5 ortalama puan Bahçelievler içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,369 kişi Bahçelievler Oyun Ablası için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl