Hizmet Ver

4 Bakırköy Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bakırköy civarında 650 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Bakırköy Matematik Özel Ders Öğretmeni

Ozan Akyüz photo

Ozan Akyüz

13.02.2017

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel bir eğitim kurumunda 3 yıl öğretmen olarak çalıştım. 28 yaşındayım ve 7 yıldır özel ders veriyorum. İkinci üniversite olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümünde okuyorum , farklı seviyelerde ve sınıflarda 10-18 yaş grubunda öğrencilere Matematik ve...

Barış Tuğrul photo

Barış Tuğrul

19.11.2018

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Istanbul bakirkoyde matematik ogretmeniyim tyt ayt dgs kpss ozel dersler veriyorum aynı zamanda kurumsal bir firmanin bakirkoy temsilciliginde universite hazirlik uzerine calisiyorum

Erkan Dikense photo

Erkan Dikense

30.01.2020

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

5yıldır Lgs + ilkögretim matematik , fen bilgisi dersleri.ayrıca Ayt-tyt biyoloji derside veriyorum branş mezunu olduğum için. 1997yilinda tubitak mat 5.ligim var Turkiye.

Emre Eren photo

Emre Eren

22.03.2017

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Merhaba, Yedi yıl önce Öğretim Görevlisi olarak başladığım akademisyenlik meslek hayatıma şuan Dr. Öğretim Üyesi olarak devam etmekteyim. Aynı zamanda lisans eğitimi aldığım 2000'li yıllardan beri her seviyeye uygun özel ders vermekteyim. Özetle eğitime yıllarımı verdim diyebilirim. Bu vesileyle...

Kadir Kaşlı photo

Kadir Kaşlı

01.02.2018

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Merhabalar; Çok kişiye matematik özel dersi verdim ve halen özel ders vermeye devam ediyorum. Uzun zaman etüt merkezin de çalıştım. Şimdiye kadar ders verdiğim öğrencilerimin hepsi de hedefine ulaştı. Önemli olanın öncelikle öğrenciye dersi sevdirmek olduğu bilinciyle başladığım bu öğretmenlik...

Ali Bal photo

Ali Bal

18.02.2019

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

10 yılı kültür dersanelerinde 1 yılı bahçeşehir kolejinde 5 yılı sadece özel ders üzerine 16 yıllık meslek tecrübesi, EĞİTİM KOÇLUĞU sertifikası, her seviye öğrenci ile çalışma fırsatı OKYANUS ,KÜLTÜR ve TAMMAT yayıncılık adıyla yazdığım tyt ayt kitapları ama herşeyden önemlisi oğrenme ve...

Müjde Dursun photo

Müjde Dursun

22.08.2019

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Yıldız teknik üniversitesi matematik mühendisliği mezunuyum. 8 senedir özel ders veriyorum. Yeni müfredat konularına , her konunun soru kalıplarına ve pratik çözüm yöntemlerine hakimim.

Şennur Akkaş photo

Şennur Akkaş

28.03.2019

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Matematiği her zaman sevmişimdir. Matematiği sevdirebileceğime inanarak çıkıyorum yola.

Aylin K. photo

Aylin K.

04.10.2020

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Online ya da yuz yuze ozel derslerimizi rahatlikla yapabiliriz. 18. yilimi bir Anadolu Lisesi’nde calismakta olarak devam ettirmekteyim. Sabirla bu zor donemi hep birlikte zaman kaybetmeden atlatabilmek dilegiyle.

Recep Erol photo

Recep Erol

26.12.2018

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Matematik ve fizik bölümü okudum. 15 senelik özel ders tecrübeli özel öğretmenim.Ozel öğretmenliği hiç bir zaman ek iş olarak yapmadım,tek iş olarak yaptım.Asıl işim olması sebebiyle birebir özel eğitimin gerekli kıldığı tüm tecrübelere ( psikolojik yaklaşım ve motivasyon. vs) sahibim. Basmakalıp...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bakırköy Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bakırköy Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bakırköy Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Bakırköy içinde toplam 650 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 926 yorum ve verilen 5 ortalama puan Bakırköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 5,213 kişi Bakırköy Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl