En İyi 10 Bakırköy İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bakırköy civarında 364 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hüseyin E.

Hüseyin E.

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
HÜSEYİN ERTÜRK (Matematik Öğretmeni) 20 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim.Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Balıkesir Susurlukluyum. Hem ortaokul ,hem de lise matematik müfradatına tam hakim bir matematik öğretmeniyim. 4.sınıftan 12.sınıfa kadar her öğrenciye ; öğrencinin seviyesinde, kaliteli,okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım.Anlatımı ve ileşimi çok güçlü,sabırlı,profesyonel anlayışa sahip bir öğretmenim.
Barış T.

Barış T.

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Istanbul bakirkoyde matematik ogretmeniyim tyt ayt dgs kpss ozel dersler veriyorum aynı zamanda kurumsal bir firmanin bakirkoy temsilciliginde universite hazirlik uzerine calisiyorum
Hidayet Y.

Hidayet Y.

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ NECATİBEY EĞİTİM FAK MEZUNUYUM. YÜKSEK LİSANS YAPTIM. TÜBİTAKIN YAPMIŞ OLDUĞU OLİMPİYAT HAZIRLIK KURSLARINA KATILDIM. UZUN YILLAR FEN LİSELİLERLE ÇALIŞTIM. ÖZELLİKLE ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KONUSUNDA DERSLER VERİYORUM. MEMNUNİYET GARANTİLİ OLARAK VERDİĞİM DERSLERDE EZBERDEN UZAK MATEMATİĞİ SEVDİRECEK BİR YÖNTEM İZLİYORUM. AYRICA ÖĞRENCİLERİN SINAV SİTRESİ İLE BAŞ EDEBİLMELERİ İÇİN YARDIMCI OLUYORUM ÇALIŞMALARINI HER AŞAMADA TAKİP EDİYORUM. 20 YILLIK PROFESYONEL VW DENEYİMLİ B
Ali B.

Ali B.

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
10 yılı kültür dersanelerinde 1 yılı bahçeşehir kolejinde 4 yılı sadece özel ders üzerine 15 yıllık meslek tecrübesi, EĞİTİM KOÇLUĞU sertifikası, her seviye öğrenci ile çalışma fırsatı OKYANUS ,KÜLTÜR ve TAMMAT yayıncılık adıyla yazdığım tyt ayt kitapları ama herşeyden önemlisi oğrenme ve öğretme sevgisi ile evinizde veya Florya daki müstakil villamizda özel ders ve eğitim koçluğuna nedersin
Melani U.

Melani U.

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Özyeğin Üniversitesi nde psikoloji lisansımı tamamladım. Şuanda Işık Üniversitesi nde yüksek lisansımı tamamlıyorum. Okuduğum sürece boyunca maddi kazanç elde edebilmek için ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik,ingilizce ve türkçe dersleri veriyorum. Öncesinde 1 yıllık özel ders deneyimim var.
Taner  Ö.

Taner Ö.

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Yildiz teknik universitesi lisans mezunuyum ayni zamanda yildiz teknik universitesinde master ogrenciyim.10 yildir florya bolgesinde ozel matematik dersi vermekteyim.100e yakin ogrenciyi universite ve lise sinavlarina hazirladim.her seviyede ilkokul 3ten lise son ogrencisine kadar deneyimliyim,ulkemizin bircok guzide universitesine ogrenci yetistirdim.referanslar icin arayabilirsiniz.
Serkan M.

Serkan M.

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Özel derste basari odakli birebir egitim. Özel ders şeklinde evinizde vakit kaybetmeden Eğitim alıp, uygun ödeme yaparak hedefinize benimle daha kolay ulaşacaksınız. Bu kadar çok kolay olduğunu bu kadar kısa sürede öğrenebildiğinize siz bile şaşıracaksınız. Hayatınızın her alanında mutlaka lazım olacak Matematiği alanında uzman dershane bölüm başkanından öğrenin. Haftada 2 Günde Matematik çözmeye Başlayın. Haftada 2 günde pratik matematik öğrenmek ister m
Erdem K.

Erdem K.

Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği 1. Sınıf öğrencisiyim.20 yaşındayım. İstanbul Bahçelievler'de yaşıyorum. İki yıldır matematik özel ders vererek harçlığımı çıkarmaktayım. Öğrenci-öğretmen ilişkisinden çok matematiği karşısındakine sevdirebilecek ve karşısındakinin başarısını arzulayan bir arkadaş olmaya çalışmaktayım.
Murat Karacakaya

Murat Karacakaya

Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
10 yılı aşkın bir süredir Ankara ve İstanbul’da özel okullar, dershaneler, etüt merkezleri ve M.E.B bağlı iyi okullarda çalıştım. Ayrıca 2009 dan beri özel ders veriyorum. Öğrencinin seviyesine göre kaynak önerileri verilir. Bir tane kaynak benim tarafımdan ücretsiz verilir. Derslerimiz iki ders saati olarak yapılmaktadır. (Bir ders saati = 45 dakika )
Umut Ç.

Umut Ç.

Matematik Özel Ders · Bakırköy, İstanbul
Yeni nesil sorular üzerinden konu anlatımı yapılacaktır. Her konu sonrasi deneme sınavı yapılacaktır. Konu ile ilgili %90 başarı sağlanmadan yeni konuya geçiş yapılmayacaktır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yiğit Bingöl
Matematik Özel Ders   08/01/2020

Hocamla yeni başladık derslere.İletişim becerisi, tecrübesi, bakış açısı, sınava yaklaşımı, bölümüyle ilgili hakimiyeti sayesinde zorlu bir yolda bana yardım edecek en iyi destek olduğunu düşünüyorum.

         
Diloş Aslan
Matematik Özel Ders   03/12/2019

Güler yüzü ve matematiği sevdiren tavrıyla bu zamana kadar hiç yapamadığım kadar net yaptım sayesinde. Canım hocam iyi ki seni seçmişim.

         
Leyla Gökmen
Matematik Özel Ders   02/12/2019

Kibar ,naif ve anlayışlı bir anlatıcı.olabildiğince yardımda bulundu . Tavsiye ederim. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

         
Sami Ipek
Matematik Özel Ders   02/11/2019

Özel derste kendisini çok verimli buldum. 4. Seneye giriş yaptık çok memnunum. Tanıdığım herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler

         
Özkan Olcay
Matematik Özel Ders   18/10/2019

Şuayip bey ders verdiğinden beri kızım okuldaki başarısı arttı gerçekten düzeyli seviyeli ileri derecede matematik dersi sunuyor kızım başırısından dolayı teşekkür ederim.

         
Nihan Helva
Matematik Özel Ders   17/10/2019

Hocamız 7. Sınıfa giden oğlumuz ile çok güzel bir iletişim kurdu ve matematik sevgisi kazandırdı. Uzun yolumuza hocamızla devam etmeyi düşünüyoruz.

         
Zeycan Karaca
Matematik Özel Ders   28/09/2019

Doğa koleji 7.sınıf öğrencisi oğluma Hüseyin Ertük hocamızdan matematik temelini ve alt yapısını sağlamlaştırmak,önümüzdeki yıl LGS sınavına hazırlanırken tam donanımlı olarak başlayabilmek için ders aldırmaya başladık.Matematik öğretmenliği mezunu,deneyimli ve gerçek bir matematik öğretmeni olduğu için Hüseyin hocamızı seçtik.İyiki de onu seçmişiz,çok kaliteli ve donanımlı bir öğretmene denk geldik,çok şanslıyız.

         
Hatice Eren
Matematik Özel Ders   22/09/2019

Hatice Öğretmenin özverili çalışması, işine hakimiyeti,güler yüzü sayesinde matematiğe olan korkumu ve önyargımı yendim. Ona çok teşekkür ederim.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz