En İyi 10 Balıkesir Grafik Tasarımcı | Armut

En İyi 10 Balıkesir Grafik Tasarımcı

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Balıkesir civarında 84 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Muratcan İ.

Muratcan İ.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
Ben Muratcan İçdağ. 21 yaşımdayım. Ayvalık Zübeyde Hanım Anadolu Meslek Lisesi Grafik ve Fotoğrafçılık bölümü mezunuyum. Şu an Balıkesir Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Grafik bölümünde birinci sınıf öğrencisiyim. Teknoloji le çok ilgiliyim tüm yenilikleri yakından takip ediyorum. Övünmek gibi olmasın ama çok şey yapabiliyorum. "Ben insanların istediği herşeyi öğrenebileceğine inanıyorum" İşte benim yapabildiklerim: Çocukluğumdan beri bilgisayar bileşenleri ile oyuncak gibi oynadığım
Balıkesir Reklam Ajans

Balıkesir Reklam Ajans

Grafik Tasarım · Altıeylül, Balıkesir
Merhaba ben bilge korkut, grafik tasarımcıyım,kadın girişimci olarak kendi iş yerimi açtım ve balıkesir reklam ajans olarak , grafikerlerimiz ile en kalıtelı hızmetı vermeye çalışıyoruz. Hem tasarım, hem baskı işlerimiz mevcuttur. FİKİRLERİNİZİN GERÇEKLEŞTİĞİ ADRES burası BALIKESİR REKLAM AJANS
Okan B.

Okan B.

Grafik Tasarım · Edremit, Balıkesir
Merhaba ben Okan Bilgiç 21 yaşındayım. Giresun Üniversitesi “Grafik Tasarım” mezunuyum. Orta düzeyde “Photoshop” ve “Illustrator” programlarını kullanıyorum ve amatör seviyede “Corel ve “Aftee Effect” programlarını kullanıyorum. Her türlü logo tasarımı, kartvizit tasarımı, afiş tasarımı, broşür,dönkart,billboard,katalog tasarımları, özel günlerde davetiye tasarımları görsel tasarımlarını yapabilirim. Güzel işler çıkarıyorum.
Emre A.

Emre A.

Grafik Tasarım · Karesi, Balıkesir
Ileri duzeyde solidworks ve autocad kullanabiliyorum photoshop ve illustrator amator duzeyde guzel işler çıkarıyorum her turlu logo parça kartvizit vb tasarımları yapabilirim
Aras Grafik Tasarım Ve Görsel Hizmetler

Aras Grafik Tasarım Ve Görsel Hizmetler

Grafik Tasarım · Bandırma, Balıkesir
Hayal edebileceğiniz her medya ve ortamın üzerine grafik tasarım yapabiliyoruz. Bu bir katalog, broşür, poster, matbu evrak gibi basılı bir zemin olabilir. Yada herhangi bir promosyon ürünü (kalem, bardak, saat vb.), dijital ortam (web siteniz, e-bülten, banner). Hatta bir araç, otomobil, ürün vitrini, bina cephesi üzerine de grafik çalışmanızı yapabiliriz. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi bize iletmeniz yeterli.
Raif Ç.

Raif Ç.

Grafik Tasarım · Bandırma, Balıkesir
Grafik tasarım alanında 15 yıldan fazla tecrübe ile indoor-outdoor reklam tasarımları, kurumsal kimlik ve web tasarımı, e-ticaret ve sosyal medya yönetimleri, satış arttırıcı pazarlama stratejileri geliştirme
Ömer K.

Ömer K.

Grafik Tasarım · Bandırma, Balıkesir
2011 yılından beri grafik tasarım işiyle uğraşmaktayım. Bugüne kadar kendimi her türlü tasarım alanında geliştirdim ve yaptığım işlerde kalite kesinlikle ön planda.
Devrim M.

Devrim M.

Grafik Tasarım · Bandırma, Balıkesir
- 8 Yıllık Deneyim - Saatler İçerisinde Teslim - %100 Müşteri Memnuniyeti - Kaliteli ve Özgün İçerik
Ayvalık Sualtı B.

Ayvalık Sualtı B.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
6 yıldır sualtı butik otel olarak görsel tasarım ofisimizde profesyonel reklam tanıtım, logo vb. ihtiyaçlarınızda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.
Kemal O.

Kemal O.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
İŞ DENEYİMİ 2005 – 2008 Halkınsesi Gazetesi (Grafiker) 2008 – 2009 Umar Karatepe Yayıncılık (Grafiker) 2009 - 2010 US Tasarım – Ajans (Grafiker) 2010 – 2012 Scala Yayıncılık (Grafiker) 2012- 2013 9 Ajans (Proje Ortağı) 2013-2013 The Mekan (Tasarım – Sosyal Medya- Foto) 2013 - 2014 Scala Yayıncılık (Grafiker) 2013 - 2014 Tilda (Canlı Yayın – Reji - Kamera) 2014 -. Ayvalık Belediyesi - Ayvalık Ticaret Odası (Grafiker)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Grafik Tasarım   10/07/2019

Gerçekten çok memnun kaldım. Fusün hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Kafamdaki bütün düşünceleri gerçekleştirdik. İyi bi grafiker 👍

         
Mehmet Öztürk
Grafik Tasarım   30/06/2019

Kendisi gerçekten özverili ve yaratıcı tasarımlar yapmaktadır. Birçok tasarımcı ile çalıştık fakat elif hanımda durmaya karar verdik. Turizm sektöründe çalışacak arkadaşlar düşünmeden çalışabilir.

         
Tolga Gülaçtı
Grafik Tasarım   25/05/2019

gayet başarılı işinde dürüst bir tasarımcı,Proje bittikten sonra bile eksik bir şeyin olup olmadığını sorup yardımcı olmaya çalışması bundan sonrası için kendisi ile çalışıcak olmamı sağladı.

         
Süleyman Kaplan
Grafik Tasarım   04/02/2019

Teşekkür ediyorum. Yapmış oldugu görsellerden memnunum her konud yardımcı oldugu için ayrıyetten teşekkür ederim

         
Evrim Olçum
Grafik Tasarım   10/01/2019

Diğer teklif sahipleri pazarlık yapmaya çalışırken Selami çoktan işi tamamlamıştı. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

         
Hilal Usta
Grafik Tasarım   02/12/2018
gallery thumbnail

Faruk beyle tasarım ve baskı olmak üzere bir broşür çalışması yaptık. Tasarım gayet başarılıydı ve süreç boyunca kendisi memnuniyetimiz için yakınen işi takip etti, isteklerimizi gerçekleştirmek için çaba sarfetti. Söz verdiği sürede sıfır hatayla işi teslim etti. Bundan sonraki işlerimde de birlikte çalışacağımı düşünüyorum. Kendisine teşekkür ederim.

         
Abdullah Tellioğlu
Grafik Tasarım   16/08/2018

Faruk bey, yaptığı işi zamanında ve beklendiğinden daha iyi bir şekilde tamamladı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz ve en yakın zamanda yeni işler yapmak istiyoruz.

         
Begüm Büyükelçi
Grafik Tasarım   25/07/2018

Acil bir ihtiyacım için çok hızlı geri dönüş yaparak, hızlı ve sonuca odaklı çalıştı Selcan Hanım. Çıkardığı iş çok temiz, yaratıcı. Çözüm odaklı. Ben çok memnun kaldım, tekrar kendisiyle çalışmak isterim. Çok teşekkürler Selcan Hanım a,

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz