En İyi 10 Balıkesir Grafik Tasarımcı | Armut

En İyi 10 Balıkesir Grafik Tasarımcı

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Balıkesir civarında 92 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Muratcan İ.

Muratcan İ.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
Merhaba ben Muratcan İçdağ. Balıkesir Üniversitesi nden Grafik Tasarım bölümünden mezunum. Sosyal medya içerik üretiyorum. Aynı zamanda sosyal medya 20 den fazla yönettiğim sayfalar var. Aynı zamanda UI & UX tasarımlarıda yapmaktayım. Adobe Photoshop ve Illustrator programlarına hakimim. Tekliflerinizi bekliyorum. Daha ayrıntılı bilgi için CV inceleyebilirsiniz. https://www.linkedin.com/in/muratcanicdag/ Portföy : https://www.dribbble.com/muratcanicdag https://www.behance.net/m
Mehmet U.

Mehmet U.

Grafik Tasarım · Altıeylül, Balıkesir
Banner, kartvizit, tabela, sertifika, broşür, reklam hizmetleri ve grafik tasarımia ilgili birçok konuda tecrübeliyim.
Erka  A.

Erka A.

Grafik Tasarım · Altıeylül, Balıkesir
Logo, kurumsal kimliğinizin kendisidir, yani sizin. Logonun olmazsa olmazları ise kısaca şunlardır; *Akılda kalıcılık *Sektörde benzersizlik *Maksimum bilgiyi minimum sürede verebilmek *Mümkün olan en geniş kitle tarafından algılanabilmek *Renk, biçim gibi özellikleriyle firmanın hizmet ve ürünleriyle ilişkili olması *Bütün yüzey ve boyutlara sorunsuz uygulanabilmek Siz de firmanızı en iyi yansıtan logoya sahip olmak istemez misiniz?
Mehmet Ayberk A.

Mehmet Ayberk A.

Grafik Tasarım · Altıeylül, Balıkesir
2009 dan bu yana daima müşterilerime istediklerini tam manasıyla sunabilmeyi amaçlayan çalışmalarda bulundum. Her şeyden önce müşterinin tam anlamıyla istediği çalışmayı ortaya sunabilmek amacım oldu. Müşterilerimle her zaman kontakta olmaya ve iş bittikten sonra dahi kontağı kaybetmemeye özen gösterdim. Ve onlarca mutlu müşteri ile karşınızdayım.
Ruzelyaf G.

Ruzelyaf G.

Grafik Tasarım · Karesi, Balıkesir
12 yıllık iş deneyimine sahibim. İllustrator, indesign ve photoshop programlarına hakimim. Broşür, kitap dizgisi, kartvizit, afiş, billboard, raket, logo, davetiye, el broşürü v.s. gibi ihtiyaçlarınız için tasarım hizmeti vermeye hazırım.
Mehmet K.

Mehmet K.

Grafik Tasarım · Karesi, Balıkesir
Grafik Tasarım, Web Tasarım ve Web Proğramlama alanlarında yaklaşık 10 yıldır hizmet vermekteyim, Grafik tasarım benim işim, hayal gücümle istediğiniz tasarımı birlikte ortaya çıkarabiliriz. Benim için müşteki memnuniyeti önemlidir, çünkü işim imzamdır.
Şahsuvar Kadir M.

Şahsuvar Kadir M.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
Ben Mimar Sinan Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Grafik tasarımı Bölümü mezunu bir tasarımcyım. Bu mesleği Türkiye nin bir çok ileri gelen ajansında yaptıktan sonra son 10 yıldır üniversiteler bu dersi veriyorum. Eğer grafik tasarımını ve photoshop kullanmayı istiyorsanız size garantili bir eğitim teklif ediyorum.
Ayvalık Sualtı B.

Ayvalık Sualtı B.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
6 yıldır sualtı butik otel olarak görsel tasarım ofisimizde profesyonel reklam tanıtım, logo vb. ihtiyaçlarınızda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.
Kemal O.

Kemal O.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
İŞ DENEYİMİ 2005 – 2008 Halkınsesi Gazetesi (Grafiker) 2008 – 2009 Umar Karatepe Yayıncılık (Grafiker) 2009 - 2010 US Tasarım – Ajans (Grafiker) 2010 – 2012 Scala Yayıncılık (Grafiker) 2012- 2013 9 Ajans (Proje Ortağı) 2013-2013 The Mekan (Tasarım – Sosyal Medya- Foto) 2013 - 2014 Scala Yayıncılık (Grafiker) 2013 - 2014 Tilda (Canlı Yayın – Reji - Kamera) 2014 -. Ayvalık Belediyesi - Ayvalık Ticaret Odası (Grafiker)
Merve Ç.

Merve Ç.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
Her zaman kaliteli ve farklı işler yapmayı tercih ettim. 6 Yıldır okuduğum okullar, çalıştığım yerler aldığım eğitimler sonucunda siz değerli insanlara hizmet vermek için buradayım. Logo,Afiş,Kurumsal Kimlik vb. çalışmalarla sizlere hizmet vereceğim. Anadolu Üniversitesi Grafik Tasarım Mezunuyum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nuri Şahin
Grafik Tasarım   22/09/2019

Çok mütevazi bir insan işine düşkün Profesyonel bir çalışma mükemmel ötesi bir çalışma hırsı aZim hepsi bir arada ve bundan sonraki çalışmalarımda tekrar sizinle çalışmayı istiyorum başarıların hep seninle birlik te olsun.. 🙏🏻🙏🏻

         
Soner Demir
Grafik Tasarım   13/09/2019

Verdiği hizmetten memnun kaldım.Tecrübeli biri baskı konusu olsun .her konuda yardımcı oldu kendisi.Emeğine çok teşekkür ederim :)

         
Sinem Demir
Grafik Tasarım   27/08/2019

Melike’yle çalışmak bizim için inanılmaz keyifliydi. Çok anlamlı bir davetiye tasarımı yaptı bizim için. Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden kedimizi davetiyemize büyük bir ustalıkla entegre etti. Çok hızlı bir hizmet aldık kendisinden. 3 gün içinde bizim bitmeyen isteklerimize rağmen herşeyi istediğimiz gibi tamamlayıp temiz bir iş çıkardı. Kendisini herkese öneririm. Çok teşekkürler Melike😘

         
Grafik Tasarım   10/07/2019

Gerçekten çok memnun kaldım. Fusün hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Kafamdaki bütün düşünceleri gerçekleştirdik. İyi bi grafiker 👍

         
Aykut Duman
Grafik Tasarım   20/06/2019
gallery thumbnail

SİNEM HANIM İLE HENÜZ ÇOK YENİ TANIŞMAMIZA RAĞMEN, NE İSTEDİĞİMİZİ KOLAYCA ANLADI ( Kİ BU BENCE EN ÖNEMLİSİ İDİ ) İŞİNİ SEVEREK YAPMASINDAN ve TEKNİĞİNİN GÜÇLÜ OLMASINDAN DOLAYI ÇOK BAŞARILI BİR İŞ ÇIKARDI... SANIRIM BUNDAN SONRAKİ İŞLERİMİZDE DE GÖNÜL RAHATLIĞI OLARAK KENDİSİ İLE ÇALIŞACAK ve ÇOK DAHA GÜZEL PROJELERE İMZA ATACAĞIZ....

         
Tolga Gülaçtı
Grafik Tasarım   25/05/2019

gayet başarılı işinde dürüst bir tasarımcı,Proje bittikten sonra bile eksik bir şeyin olup olmadığını sorup yardımcı olmaya çalışması bundan sonrası için kendisi ile çalışıcak olmamı sağladı.

         
Okan Kaçmaz
Grafik Tasarım   24/05/2019

Merhaba Sn Armut kullanıcıları ve Armut müşterileri kısa süre önce Kubilay Kaya ile logo tasarımında anlaştık. Standart bir çizim yapılacak düşüncem vardı ama ortaya çıkan ürünü görünce oldukça memnun oldum . İyi ki sizinle çalışmışım Kubilay bey Başarılarınızın devamı dilerim. Hayırlı Müşteriler...

         
Efekan i Ağar
Grafik Tasarım   03/12/2018

Teklifi kabul ettikten sonra daha 24 saat geçmeden istediğim tasarımlar elimdeydi. İstediğim tüm düzeltmeleri ve tasarımları yapmaya çalışıp yardımcı oldu. İleride mutlaka bir kez daha çalışmak isterim.

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz