En İyi 10 Balıkesir Grafik Tasarımcı | Armut

En İyi 10 Balıkesir Grafik Tasarımcı

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Balıkesir civarında 78 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Muratcan İ.

Muratcan İ.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
Ben Muratcan İçdağ. 21 yaşımdayım. Ayvalık Zübeyde Hanım Anadolu Meslek Lisesi Grafik ve Fotoğrafçılık bölümü mezunuyum. Şu an Balıkesir Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Grafik bölümünde birinci sınıf öğrencisiyim. Teknoloji le çok ilgiliyim tüm yenilikleri yakından takip ediyorum. Övünmek gibi olmasın ama çok şey yapabiliyorum. "Ben insanların istediği herşeyi öğrenebileceğine inanıyorum" İşte benim yapabildiklerim: Çocukluğumdan beri bilgisayar bileşenleri ile oyuncak gibi oynadığım
Aras Grafik Tasarım Ve Görsel Hizmetler

Aras Grafik Tasarım Ve Görsel Hizmetler

Grafik Tasarım · Bandırma, Balıkesir
Hayal edebileceğiniz her medya ve ortamın üzerine grafik tasarım yapabiliyoruz. Bu bir katalog, broşür, poster, matbu evrak gibi basılı bir zemin olabilir. Yada herhangi bir promosyon ürünü (kalem, bardak, saat vb.), dijital ortam (web siteniz, e-bülten, banner). Hatta bir araç, otomobil, ürün vitrini, bina cephesi üzerine de grafik çalışmanızı yapabiliriz. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi bize iletmeniz yeterli.
Raif Ç.

Raif Ç.

Grafik Tasarım · Bandırma, Balıkesir
Grafik tasarım alanında 15 yıldan fazla tecrübe ile indoor-outdoor reklam tasarımları, kurumsal kimlik ve web tasarımı, e-ticaret ve sosyal medya yönetimleri, satış arttırıcı pazarlama stratejileri geliştirme
Ömer K.

Ömer K.

Grafik Tasarım · Bandırma, Balıkesir
2011 yılından beri grafik tasarım işiyle uğraşmaktayım. Bugüne kadar kendimi her türlü tasarım alanında geliştirdim ve yaptığım işlerde kalite kesinlikle ön planda.
Vildan A.

Vildan A.

Grafik Tasarım · Edremit, Balıkesir
Grafik Tasarım mezunuyum. Farklı şirketlerde Grafikerlik yaptım. Son 2 yıldır Freelance olarak çalışıyorum. İşinizi büyütmek için Reklam'a ihtiyacınız olduğu için buradasınız. Bende size en iyi hizmeti sunmak için, yaptığınız işe tasarimlarimla farklı boyutlar katmak icin buradayım.Özgün tasarimlar için iletişime geçebilirsiniz.
Devrim M.

Devrim M.

Grafik Tasarım · Bandırma, Balıkesir
- 8 Yıllık Deneyim - Saatler İçerisinde Teslim - %100 Müşteri Memnuniyeti - Kaliteli ve Özgün İçerik
Şahsuvar Kadir M.

Şahsuvar Kadir M.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
Ben Mimar Sinan Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Grafik tasarımı Bölümü mezunu bir tasarımcyım. Bu mesleği Türkiye nin bir çok ileri gelen ajansında yaptıktan sonra son 10 yıldır üniversiteler bu dersi veriyorum. Eğer grafik tasarımını ve photoshop kullanmayı istiyorsanız size garantili bir eğitim teklif ediyorum.
Ayvalık Sualtı B.

Ayvalık Sualtı B.

Grafik Tasarım · Ayvalık, Balıkesir
6 yıldır sualtı butik otel olarak görsel tasarım ofisimizde profesyonel reklam tanıtım, logo vb. ihtiyaçlarınızda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.
Ruzelyaf G.

Ruzelyaf G.

Grafik Tasarım · Karesi, Balıkesir
12 yıllık iş deneyimine sahibim. İllustrator, indesign ve photoshop programlarına hakimim. Broşür, kitap dizgisi, kartvizit, afiş, billboard, raket, logo, davetiye, el broşürü v.s. gibi ihtiyaçlarınız için tasarım hizmeti vermeye hazırım.
Mehmet K.

Mehmet K.

Grafik Tasarım · Karesi, Balıkesir
Grafik Tasarım, Web Tasarım ve Web Proğramlama alanlarında yaklaşık 10 yıldır hizmet vermekteyim, Grafik tasarım benim işim, hayal gücümle istediğiniz tasarımı birlikte ortaya çıkarabiliriz. Benim için müşteki memnuniyeti önemlidir, çünkü işim imzamdır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Grafik Tasarım   12/05/2019

Herkese şiddetle tavsiye ediyorum . Müşteri memnuniyetini yasemin hanım için çok önemli tasarım sırasın da sürekli iletişim halinde yasemin hanım gerçekten profesyonel 👏çok teşekkür ederim

         
Uğur Tural
Grafik Tasarım   11/04/2019

Kubilay bey gerçekten işinin ehli ne yaptığnı bilen doğru yönlendirmelerde bulunan bir tasarımcı. kesinlikle tavsiye ederim.

         
Eylem Tan
Grafik Tasarım   26/12/2018

İşim çok acildi ve 24 saatten kısa bir sürede en hızlı şekilde kaliteli bir çalışma oldu. Ayrıca Tasarım süreci boyunca taleplerimle , istediğim değişikliklerle tek tek ilgilendiği için Çok teşekkürler. Gelecek işlerimde de birlikte çalışmayı düşünüyorum.Sevgiler...

         
NURULLAH ŞİMŞEK
Grafik Tasarım   08/11/2018

Nasıl bişey istediğinizi anlatmanız yeterli oluyor gerisini ümüt beye bırakın ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum

         
Yunus Pekşen
Grafik Tasarım   17/10/2018

Gerçekten mütavaziliği yardım etme Gaye’si ve yapmış olduğu iş takdir edilir kısa sürede istediğim desteği aldım şimdiden faydalanacak arkadaşlara doğru tercih ettiğini belirtmek isterim teşekkür ederim Yeliz hanım .

         
Ahmet Aktaş
Grafik Tasarım   27/08/2018

istediğim hizmet ile ilgili kuruluşlar çok hızlı bana ulaştılar ve iyi bir hizmet aldım kendierinden

         
Numan Ayhan
Grafik Tasarım   19/06/2018

Büşra hanım çok ilgili işini severek yapıyor detayları ve kullandığı renkler çok güzel Başarısını herkese tavsiye ederim !!

         
Mustafa Doğanay
Grafik Tasarım   05/04/2018

Yunus Bey ilanıma çok kısa sürede dönüş yaptı. Gayet ilgili ve alakalıydı. Talep ettiğim çalışmaları profesyonel bir tutumla kısa sürede bana sundu ve tek seferde beğendim. Kesinlikle işinin ehli bir insan ve çevremde bu tarz işlere ihtiyaç duyan herkese önereceğim.

Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz