4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.681 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Grafik Tasarımcı

Hikmet Barın

Hikmet Barın

*Logo katalog *Kurumsal kimlik *Kart vizit işlemleri *WEB sayfalarının PS template tasarımları yapılır. Yapım esnasında; *PS, AI ve InD programları etkin kullanılır.
Sezgin A. ✓✓✓

Sezgin A. ✓✓✓

Ajans, matbaa ve tekstil sektörlerinde çalıştım. 8 sene aşamasında kutu, karton, katalog, digital(onevision,rollup,branda,afiş),bloknot,kurumsal çalışmalar(zarf,antetli kağıt, cepli dosya, bloknot,) broşür, flayer,kartvizit, dekupe, resim düzenleme, rötüş, tekstil desen tasarımı ( eşarp , erkek, bayan ve cocuk ürünleri) v.b birçok tasarım yapmaya devam ediyorum.
B. Ş.

B. Ş.

Gerekli ön araştırma yapıldıktan sonra, sosyal medya stratejinizi belirleyerek online mecralarda kullanacağınız tüm grafik çalışmalarını ve içeriklerini oluşturarak şirket/kurum konseptinize uygun çalışmalar yapıyorum.
Büşra Kocaboga

Büşra Kocaboga

Merhaba ben Büşra yaklaşık 5 yıldır grafik tasarim alanında hizmet vermekteyim Logo/ Kartvizit/ Broşür/ El ilanı/ Sosyal medya tasarımı/Banner/Afiş/Davetiye v.b. işlerinizde size profesyonel anlamda hizmet vermekteyim.
Sinem Özgen

Sinem Özgen

Grafik tasarım bölümü mezunuyum . Adobe Photoshop, Adobe Illustrator proğramlarına hakimim . Poster, logo tasarımı, afiş ve sosyal medya için ulaşabilirsiniz .
Gül  Pola

Gül Pola

Grafik tasarım konusunda oldukça tecrübeye sahip olup, baskılı veya baskısız isleriniz icin her sehre hizmeti rahatlıkla sağlayabilirim. Sosyal medya danışmanlığı da yapmaktayım. Reklam verme, hesap yönetimi ve tasarımı konularında da aktifim. Ve hizmet vermek icin buradayım. Creatif çalışmalar için beraber çalışmayı teklif ediyorum 😊
Furkan Burak Geyik

Furkan Burak Geyik

6 yıllık grafikerlik tecrübemle kendimi grafikerlikte Türkiye piyasasının üstünde görüyorum. Yaptığım tasarımları hedef kitleye en uygun ve trendler ışığı altında gerçekleştirmeye çalışıyorum. Talep ettiğim ücretin üzerinde değer katmak en büyük stratejimdir. Dürüst insanlarla çalışmaktan mutluluk duyarım.
Sinem Erarslan

Sinem Erarslan

Merhaba sizlere en güzel tasarım ve Çizimleri sunmak için buradayım.istek ve talepleriniz doğrultusunda en kısa süre içinde gerçekleştirmek ve sizleri mutlu bir şekilde sonuca ulaştırmak ile buradayim🤗🙏
Emine Doğanoğlu

Emine Doğanoğlu

Açık hava reklamcılığından,ofset baskiya , flexo ambalaj etiket,rota gravür (tifduruk) baski tekniklerine kadar. her turlu tasarimalariniz baski tekniğine uygun ve modern tasarim anlayisyla hizmet vermekteyim
Seda Sultan Çiçek

Seda Sultan Çiçek

Merhabalar Lise ve universite de grafik tasarım bölümlerinden mezun oldum.Mezun olduktan sonra bu alanda bir cok sertifika sahibiyim.5 yıllık deneyimim ve 400 e yakın tasarımım var. Her türlü programı bilir profesyonel şekilde kullanırım.Iyi derecede ingilizcem vardır. Tasarımlarınızı yaptırdıktan sonra aklınızdaki fikrin digitale dökülmesinin memnuniyetini yaşayacaksınız.
Emir Ahmet Şahin

Emir Ahmet Şahin

Bilgisayar üzerinden photoshop,after effects tarzı adobe programları ile grafik tasarım ve video montaj yapıyorum
Dapp Ajans

Dapp Ajans

21. yy’ın ürünü olan Dijital Çağ’a Dapp Ajans olarak merhaba diyoruz. 2021 yılı ile faaliyete geçirdiğimiz ajansımızda dinamik, yenilikçi ekibimizle size; • Danışmanlık • Dijital Pazarlama ve Reklamcılık • Sosyal Medya Yönetimi • Grafik Tasarım • WEB Site Tasarımı • IT Destek • Fotoğraf Çekimi • Tanıtım Filmi Çekimi hizmetleri sunuyoruz. ✨Açılışa özel paket fırsatlarından yararlanabilmek için bize ulaşın👇🏻 🌍 /dappajans
Ali Çalış

Ali Çalış

Yapmış olduğumuz çalışmalar, ziyaretçileriniz de ve müşterilerinizde satışı hissettirecek ve imajınızı belirleyecek ayrıntılar yakalar. Yani tüketicinin kalbini fethedecek duygusal algıyı oluşturur ve kaliteyi ortaya koyar. Hizmetlerimiz Grafik ve Tasarım Hizmetleri Reklam Hizmetleri Kurumsal Kimlik Çalışması Dekal & Seramik Baskı Hizmetleri Sosyal Medya İletişimi Medya İlişkileri Medya Yönetimi Pazarlama Desteği Proje Iş Geliştirme Sosyal Sorumluluk Projeleri Sponsorluk Yö
Niyazi Tuğaç

Niyazi Tuğaç

Doğu Akdeniz Üniversitesi ,Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı bölümünden 2020 yılında yüksek onur derecesiyle mezun olmakla birlikte 2 yıllık iş tecrübem vardır. Şu an ise master (yüksek lisans) öğrencisiyim ve; -Logo Tasarımı, -Sosyal Medya Postları, -Kurumsal Kimlik Tasarımları, -Reklam filmleri ve Video Editörlüğü, -2D Animasyon ve Karakter Tasarımı, -Dövme Tasarımı, -Her Türlü Photoshop Editleri ve aklınıza gelebilecek tüm görsel tasarım alanlarında her türlü işinizi başarılı şek
Muhammet Doğan

Muhammet Doğan

Sosyal Medyanızda ihtiyacınız olan post tasarımlarını hazırlayabilirim. Dilerseniz adet bazlı dilerseniz aylık paketler halinde hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz.
İnstagram ; Emirderler  Yuakradan Ulaşın

İnstagram ; Emirderler Yuakradan Ulaşın

Öğrenciyim amatör olarak yaptım bu işlere el yatkınlığım var ve aile çevrem ve farklı bi kaç kişiye yaptım
Erdebil Okur

Erdebil Okur

Merhaba, 10 yılı aşkın süredir reklamcılık sektöründe; açık hava reklamcılık, matbaa ve ajanslarda grafik tasarımcı olarak çalıştım ve çalışmaya devam etmekteyim. Sizler için; Kurumsal kimlik, Kartvizit, Broşür, Logo, Afiş, Dergi, Etiket, Katalog, Tabela vb. açık hava reklamcılık ürünleri ile ilgili tasarımlarınızı yapabilirim.
Enes Memiş

Enes Memiş

Grafik Tasarımcısıyım. Sosyal medya hesaplarınız ya da web siteniz için gerekli olan görselleri en kısa süre zarfı içerisinde tasarlarım. Logo tasarımı, banner tasarımı, poster tasarımı vb. alanlarda 6 yıllık tecrübem var. Birlikte çalışabiliriz.
GRAFİK MERKEZİ

GRAFİK MERKEZİ

Grafik tasarım ve basılı medya işlerinde yaklaşık 15 yıldır hizmet verdigimiz Reklam Ajansımızsa Profesyonel Grafik tasarımcılarımızla illustrator _ Photoshop _ Corel Draw gibi programlarda *Kurumsal Kimlik Çalışmaları *Logo Tasarım *Katalog Tasarım *Basılı Medya *Banner Tasarım *Sosyal Medya *Davetiye vb. hizmetleri en kısa zamanda müsterilemize teslim etmekteyiz.
Müge Yenice

Müge Yenice

15 yıllık tecrübem doğrultusunda, hızlı, titiz ve müşteri memnuniyetini esas alarak, grafik tasarım işleriniz için benimle çalışabilirsiniz.
Yusuf Poyraz

Yusuf Poyraz

Merhaba ben Yusuf, 5 yıldır Photoshop kullanıyorum, bu program ile 1000'den fazla görsel oluşturdum, 3 yıl fotoğrafçıda çalıştım, orada artı olarak video klip düzenlemeleri yaptım. 4 yıldır sosyal medya yönetimi yapıyorum. Youtube'a 300'den fazla video hazırladım, Instagram'a 400'den fazla içerik hazırladım. Bu konularda uzmanlık düzeyinde tecrübem var. Instagram sayfamı haftalık 2.000.000 gösterime ulaştırdım. Yaratıcılığıma ve tecrübeme güvenerek isteklerinizi karşılayabileceğimi düşünüyorum.
Leyla  Okur

Leyla Okur

Marmara Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Çeşitli firmalarda staj tecrübem oldu pratik ve çözüm odaklı olarak işlerimi sürdürmekteyim.
Mel Design

Mel Design

1995 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Aşağıda yazılan hizmetlerimizden yararlanmak isteyenler iletişime geçsin lütfen. Kitap, dergi, tez çalışmalarında; dizgi, mizanpaj, kapak tasarım, şekil çizimleri. Serigrafi baskı için çizimler, deforme olmuş uygun tüm görselleri netleştirme, İnternet duyuru ve günlük paylaşım tasarım çalışmaları. Grafik, tasarım, matbaa baskıya hazırlık çalışmaları, 4 renk ayarları, Web site düzenlemeleri ve yazılımları.
Tufan Öztürk

Tufan Öztürk

Beykent Universitesi ingilizce Yeni Medya öğrencisiyim. Uzun zamandır grafik ve logo tasarımı, çeviri hizmetleri vermekteyim.
Ali  Emirler

Ali Emirler

Merhabalar ben ali dha önce amatör olarak logo yaptım yavas yavaş gelisiyorum öğrenciyim paraya ihtiyacım var ucuz ve güvenilir shoplar ve logolar yapıyorum siz nasıl isterseniz o olur beğenmezseniz para göndermek zorunda değilsiniz hakkınızı ve hakkımı ararım lütfen beni tercih edin telim gmailim ve whatsabım her daim açık deneyimlerim var isterseniz atabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İsmail B.
Grafik Tasarım   25/02/2021

Yeliz hanım kendini çok iyi ifade ederek gerek bakis acısi gerek bı önceki iş çalışmaları bizi de çok iyi anlayarak ortak bir noktada buluştuk umarım güzel işlerine bizi de ekleyecektir.

         
Ali I.
Grafik Tasarım   23/02/2021

Muhammet , bize örnek bir tasarım yaparak kendini bize ispatladı ve onunla sürekli aylık çalışmaya karar verdik..İletişimi düzgün,dediğini zamanında yapan yaratıcı bir tasarımcı ihtiyacınız var ise herkese tavsiye ederim..

         
Hande G.
Grafik Tasarım   19/12/2020

işini oldukça temiz ve titizlikle yapıyor. aklıma takılan cizimde ki yerlerin üzerinden tekrar tekrar geçti. memnun kaldim kesinlikle tavsiye ederim

         
Merve K.
Grafik Tasarım   16/12/2020

Anlayışı, sabrı, memnun edene kadar ki özverisi şirket olarak memnun kalmamıza sebep oldu. Sizi çok iyi dinliyor ve anlıyor. Her şey için teşekkür ederiz.

         
Barış Ç.
Grafik Tasarım   03/10/2020

Furkan beyin yaptığı işten çok memnun kaldım hem kaliteli hem de hızlı bir iş çıkardı yine işim olursa iletişime geçeceğim tek kişi

         
Emre K.
Grafik Tasarım   21/09/2020

Başarılı çalışma ve sabırlı editlemelerle bize tam destek verdiğiniz için firmamız adına teşekkür ederiz

         
Beyza H.
Grafik Tasarım   20/09/2020

Çok iyi kalpli bir hanfendi onunla çalışmak çok güzeldi çok yardımcı oldu ve bütün meraklarımı giderdi cok teşekkür ederim ❤❤

         
Can A.
Grafik Tasarım   09/09/2020

Yeliz hanımla çalıştık , memnun kaldık. Istediğimiz isleri titizlikle yerine getirdi. Zamanında tasarımları teslim aldık. Otel sektöründeki arkadaşlara tavsiye ederim.

Diğer Bilgiler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz