En İyi 25 Grafik Tasarımcı | Armut

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

9.510 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Grafik Tasarımcı

Ali Ç.

Ali Ç.

Yapmış olduğumuz çalışmalar, ziyaretçileriniz de ve müşterilerinizde satışı hissettirecek ve imajınızı belirleyecek ayrıntılar yakalar. Yani tüketicinin kalbini fethedecek duygusal algıyı oluşturur ve kaliteyi ortaya koyar. Hizmetlerimiz Grafik ve Tasarım Hizmetleri Reklam Hizmetleri Kurumsal Kimlik Çalışması Dekal & Seramik Baskı Hizmetleri Sosyal Medya İletişimi Medya İlişkileri Medya Yönetimi Pazarlama Desteği Proje Iş Geliştirme Sosyal Sorumluluk Projeleri Sponsorluk Yönetimi Baskı H
Neslihan G.

Neslihan G.

Lise ve üniversitede Grafik bölümlerini okudum, Bilge Adam da Grafik sertifikam var. 6 senedir bu işle uğraşmaktayım
Enes T.

Enes T.

Merhaba, Çukurova Üniversitesi-Grafik Tasarım mezunuyum. Logo, Kartvizit, Afiş, Broşür, Menü, Video Düzenleme, Arayüz Tasarımı vb. dijital anlamda aklınıza gelebilecek her türlü tasarım konusunda size 5 yıldızlı hizmet vermeye hazırım. Hakkımda ki müşteri yorumlarını görmek için hemen benden ücretsiz teklif alabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler. :)
Selcan G.

Selcan G.

15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim.Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında , tasarım ofisimden hizmet vermeye devam ediyorum. Referanslarımın ufak bir kısmı profilimdedir, incelemenize sunarım. Saygılarımla.
Çisem D.

Çisem D.

Merhaba, Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümü öğrencisiyim. Logo - Kurumsal Kimlik, menü, kartvizit, afiş, broşür, dergi, katalog vb. tasarım ihtiyaçlarınız için size en iyi hizmeti sunmaya hazır bulunmaktayım.
Seda K.

Seda K.

KURUMSAL TASARIMLAR İyi ki sizi bulmuşum diyeceğiniz yerdesiniz. Her tasarım büyük bir titizlikle yapılmakta ve ayrıca baskıya hazır şekilde teslim edilmekte. KURUMSAL KİMLİK LOGO TASARIMI KARTVİZİT ANTETLİ FATURA MAKBUZ İRSALİYELİ FATURA DOSYA ZARF NOTLUK YAKA KARTI CD STICKER TABELA İŞ KIYAFETİ TASARIMI KUPA TASARIMI PROMOSYON MALZEME TASARIMI BROŞÜR TASARIMI KATALOG TASARIMI
Kaan Ü.

Kaan Ü.

Merhaba. Ben Kaan Ünlü, Boğaziçi Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri okuyorum. Henüz İngilizce hazırlık sınıfındayım. Yabancı bir internet sitesinde tişört tasarımı yapıyorum, site üzerinde online olarak 300 den fazla ürünüm satıldı. Ayrıca Boğaziçi Bilişim Kulübü Compec te yarım dönem Tasarım Ekibi lideri, sonrasında 1 sene PR direktörü olarak görev aldım. Afiş, broşür, tişört, sosyal medya görselleri, logo gibi tasarım fikirlerinizi ve projelerinizi makul fiyata ve aktif bir iletişiml
Betül C.

Betül C.

Titiz, başarılı, özgün ve hayallerin gerçekleştiği tasarımlarla sizlere hizmet vermek çok zevkli olacak. Çoğunlukla interaktif ortamda yayınlanan görseller olmakla birlikte basılı ürünlerde tasarlamaktayım. Siz yeter ki hayal edin ve bana ulaşın. Gerçekçi, uygun fiyatlı ve ayağı yere basan tasarımları bulmuş olacaksınız.
Ece M.

Ece M.

Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve lisans tamamlıyorum. Ayrıca Grafik Tasarım eğitimi almaktayım. Banner, afiş, broşür, el ilanı, sosyal medya tasarımları, reklam videoları, kurumsal kimlik çalışmaları yapabilmekteyim.
Mehmet Yalçın L.

Mehmet Yalçın L.

Logo, Kurumsal kimlik, dergi, katalog, broşür, insört ve Banner çalışmalarım, 20 yıla yakın deneyimim var. Kurumsal firmalar ve Belediyeler tarafından kullanılan logoları, örnek çalışmalarımı inceleyebilirsiniz. Görüşmek dileği ile.
Nefise Y.

Nefise Y.

Merhaba, 16 yıllık bir Grafik Tasarım geçmişim var. 9 Eylül Üniv. si Grafik Tasarım mezunuyum. Yüksek lisansımı da Tipografi üzerine yaptım. Çalıştığım şirkette Grafik Tasarım müdürlüğü yapmaktayım. Aynı zamanda 9 Eylül Üniv. Buca Eğitim Fak. de 7 yıl süreyle Grafik Tasarım Ana Sanat derslerine girdim. Bakioğlu Holding, Bak Ambalaj, Gravur Entenasyonel, Ege Orman Vakfı ve Holding e ait şirketlerin tasarımları, ARKAS, EGİAD, AMWAY, PETKİM, PINAR, BECKER, Enda Enerji Holding, KASTAŞ ve Türk Hava
Mehmet  K.

Mehmet K.

FREELANCE GRAFİK TASARIM HİZMETİ Neler Yaparım ? Merhaba Ben Mehmet Kaya Profesyonel Olarak Grafik Tasarım Çalışmaları Yapmaktayım. Çalışma konusunda, ciddi ve kaliteli İşler yapacak bir tasarımcı ile çalışmak isterseniz, bana ulaşabilirsiniz. GRAFİK TASARIM Katalog, Broşür,Dergi, Ambalaj, Poster, KURUMSAL KİMLİK (8 Parça) Logo, Kartvizit, Antetli Kağıt, Fatura , İrsaliye, Para Makbuzu, Zarf DIŞ MEKAN / İÇ MEKAN İç Mekan ve Dış Mekan Grafik Tasarım İNTERNET Sosyal Medya Tasarımları, Bir
Muratcan İ.

Muratcan İ.

Ben Muratcan İçdağ. 21 yaşımdayım. Ayvalık Zübeyde Hanım Anadolu Meslek Lisesi Grafik ve Fotoğrafçılık bölümü mezunuyum. Şu an Balıkesir Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Grafik bölümünde birinci sınıf öğrencisiyim. Teknoloji le çok ilgiliyim tüm yenilikleri yakından takip ediyorum. Övünmek gibi olmasın ama çok şey yapabiliyorum. "Ben insanların istediği herşeyi öğrenebileceğine inanıyorum" İşte benim yapabildiklerim: Çocukluğumdan beri bilgisayar bileşenleri ile oyuncak gibi oynadığım
Pelin Karakoç | Creatıve Desıgner

Pelin Karakoç | Creatıve Desıgner

Ben Pelin Karakoç. 10+++ yıldır tasarım dünyasındayım. Amaç değer üretmek, karşılıklı kazanç elde etmek. Yoksa sizin tasarım serüveniniz henüz başlamadı mı ? ​Hadi, neyi bekliyorsunuz? Hemen yazın,arayın; şirketinizi birlikte büyütelim.
Run Ajans Tanıtım Danışmanlık Ve Pazarlama Ticaret Ltd. Şti.

Run Ajans Tanıtım Danışmanlık Ve Pazarlama Ticaret Ltd. Şti.

Kurumsal Web Siteleri - E-Ticaret Siteleri - Tasarım - Kurulum - İçerik Düzenleme - Orta ve İleri Düzey Google SEO - Kurumsal Kimlik Tasarımı - Logo Tasarımı ve diğer grafik tasarım çalışmaları yapan uzun yıllardır sektörde pek çok kurumsal firmanın çözüm ortaklığını yapmış halen yapmakta olan butik ajans.
Deniz Y.

Deniz Y.

11 yıllık medya ve reklam sektörü tecrübem bulunmaktadır. Şu anda bir reklam ajansında Grafiker olarak çalışmaktayım. Daha öncesinde kendi reklam ajansım vardı. Hem çalıştığım firmalarda hem de freelance olarak bir çok kurumsal firmaya Grafik Tasarım hizmeti verdim. Uzun soluklu freelance olarak birlikte çalışabileceğim firmaları hedeflemekteyim. Ancak proje bazlı da çalışmalar yapmaktayım.
Ebru O.

Ebru O.

2007 de Mersin Güzel Sanatlar Lisesini bitirdim. 2012 Çukurova Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümünden mezun oldum. Aynı zamanda Yüksek Lisansa devam etmekteyim. Farklı ve benzersiz fikirleri bir araya getirip, tamamen markanızı yansıtacak tasarımlar için işe başlıyor, kusursuz bir şekilde sonuç odaklı çalışıyorum.
Salih U.

Salih U.

2006yılında fotoğraf üzerine başladığım bu alanda, Türk ve yabancı yaklaşık 2000 kişiye kendi alanlarında fotoğrafçılık eğitimi vermiş, ürün fotoğrafları , dış çekim fotoğrafları, dergi tasarımı, Afiş, Katalog, flyers, logo ve banner üzerine yardımcı olabilecek bir iş arkadaşınızım Okul fotoğrafçılık ve kameramanlık Adobe Photoshop, Adobe İnDesing, Adobe illustrator, Adobe AfterEffects, Edius
Raar Art / G.

Raar Art / G.

Raar | Grafik Tasarım departmanı bir süreliğine Artmut.com’da hizmet verecektir. Raar Sanat Departmanı; sergiler, etkinlikler, eğitici aktiviteler, yeni eserler ve mekana özgü yerleştirmeler gibi çeşitli programlara yer verir. Raar, sizi işletmenizin içinde benzersiz bir ortam yaratarak yeni bir model oluşturmaktadır.Insanları birlikte yaratmaya, üretmeye çağıran kültürel ve çok çeşitli sanat kurumudur.
Varna T.

Varna T.

1. Logo Tasarımı 2. Kurumsal Kimlik Tasarımı 3. Katalog ve Albüm Tasarımı 4. Broşür, Afiş ve El İlanı Tasarımı
Berivan Y.

Berivan Y.

2014 ten beri grafik tasarım sektöründe profesyonel anlamda hizmet vermekteyim. Çalışmalarda titiz ve özenli olmak prensibimdir. Basılı işlerde; logo, kartvizit, broşür, afiş, katalog, kurumsal kimlik, outdoor desing, bilboard desing, vektörel çizim, karakter tasarımı alanlarında hizmet veriyorum.
Minimal A.

Minimal A.

Merhaba, Markanızın bilinirliğini arttırmak için hedef kitlenize uygun stratejik, kreatif ve sonuç odaklı çalışmalar sunuyoruz. Amacımız markanızı hedef kitlenize mesajınızı etkili bir şekilde ulaşmasını sağlayarak rekabet gücünüzü yükseltmek.
Süleyman K.

Süleyman K.

12 yıl önce başladığım bu serüven, her çalıştığım proje de üzerine bir şeyler katarak büyümeye devam ediyor. Her gün değişen dünya trendlerini yakından takip ederek, özgün ve yenilikçi ruhumu korumaya özen gösterip, bunu da yaptığım işlere yansıtmaya çalışıyorum. 2 Temmuz 1989 Ankara doğumluyum, evli ve bir çocuk babasıyım,Dumplupınar Üniversitesi GÜzel Sanatlar fakültesi grafik Bölümünü okudum, ilk kez 2000 yılında Macintosh ve grafik dünyasıyla tanıştım, 2 yıl boyunca matbaalarda çalışarak
Pınar Ç.

Pınar Ç.

Profesyonel Grafik Tasarımcıyım. Çalışmalarıma freelance olarak devam ediyorum. Anadolu meslek lisesi grafik bölümünü, tam not ile okul ve bölüm birinciliği ile bitirdim. Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi nden fakülte ve Grafik bölüm birincisi olarak, yüksek onur derecesi ile mezun oldum. Üniversitede bir sene Hollanda da eğitim aldım ve tam not ile tamamladım. Pek çok farklı tasarım alanında tecrübem var. Başladığım her proje ve işi başarı ile tamamlamak öncelikli amacımdır. Ta
Erhan K.

Erhan K.

Mimari | İç mimari 3 boyutlu çizim hizmeti vermekteyim. Kullanılan programlar | 3dsmax-Vray-Autocad-Photoshop İşin bedeli proje tür-kapsam ve mesai süresine göre değişim gösterecektir.İrtibata geçerek fiyatlandırma görüşülmelidir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Murat AYRANCI
Grafik Tasarım   13/10/2018

Çağatay bey tasarım konusunda gayet yaratıcı. İstediğim işe tam isabet çalışmalar yaptı. Teşekkür ediyorum, çekinmeden tercih edebilirsiniz.

         
Grafik Tasarım   02/10/2018

Fuarda kullanmak üzere örümcek stand ve banner tasarımı ile ilgili çalıştık kendisiyle. Zamanımız kısıtlıydı ve Doğu Bey bizimle hemen ilgilendi. Karşılıklı fikir alışverişi ile içimize sinen, güzel bir tasarım ortaya çıktı. Kendisine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

         
Oğuzhan Pişkin
Grafik Tasarım   17/09/2018

Kendisi ile logo ve infografik çalışmamız oldu, yapılcak işi, detayları ile anlattıktan çok kısa bir süre sonra 24 saat içerisinde üç adet logo örneği ile tarafıma dönüş yaptı. 7 aşamadan oluşan Infografik kısmındada iyi bir işçilik çıkardı ve özellikle grafiklerin birbiriyle olan renk uyumu harika!! Değişiklik ve eleştiriye açık oluşundan çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Onur Kara
Grafik Tasarım   02/09/2018

Tasarımın her aşamasında ilgili takipçi ve iletişime açık bir arkadaş olan Enes Bey ile çalışmak bizim için ayrıcalıktı. Bundan sonra da tasarım işlerimizde kendisinden destek alacağımız ilk işimiz sonucunda belli oldu. Kesinlikle tavsiye olunur.

         
Ahmet Aktaş
Grafik Tasarım   27/08/2018

istediğim hizmet ile ilgili kuruluşlar çok hızlı bana ulaştılar ve iyi bir hizmet aldım kendierinden

         
Furkan Tutar
Grafik Tasarım   03/08/2018

Çok memnunum. Verilen işi yapmaktan ziyade, söylenen fikri uygulama noktasında ve geliştirme noktasında çok çok iyi. Reyhan hanımla çalışmak ayrıcalık. :)

Benzer Meslekler
Diğer Bilgiler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz