4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.363 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Grafik Tasarımcı

Sezgin A.

Sezgin A.

Ajans, matbaa ve tekstil sektörlerinde çalıştım. 8 sene aşamasında kutu, karton, katalog, digital(onevision,rollup,branda,afiş),bloknot,kurumsal çalışmalar(zarf,antetli kağıt, cepli dosya, bloknot,) broşür, flayer,kartvizit, dekupe, resim düzenleme, rötüş, tekstil desen tasarımı ( eşarp , erkek, bayan ve cocuk ürünleri) v.b birçok tasarım yapmaya devam ediyorum.
Ali Çalış

Ali Çalış

Yapmış olduğumuz çalışmalar, ziyaretçileriniz de ve müşterilerinizde satışı hissettirecek ve imajınızı belirleyecek ayrıntılar yakalar. Yani tüketicinin kalbini fethedecek duygusal algıyı oluşturur ve kaliteyi ortaya koyar. Hizmetlerimiz Grafik ve Tasarım Hizmetleri Reklam Hizmetleri Kurumsal Kimlik Çalışması Dekal & Seramik Baskı Hizmetleri Sosyal Medya İletişimi Medya İlişkileri Medya Yönetimi Pazarlama Desteği Proje Iş Geliştirme Sosyal Sorumluluk Projeleri Sponsorluk Yö
Malik İşbakan

Malik İşbakan

2019 mezunu bir mimarım. Hem okul hayatımda hem de iş hayatımda bir çok 3d modelleme , 2d çizimler ve logo tasarımı yaptım. 5 yıl boyunca bu yeteneklerimi daha da geliştirmeyi başardım. Bu işlerde iyi olduğumu biliyorum. Yeni işlere hazırım.
Emine Doğanoğlu

Emine Doğanoğlu

Açık hava reklamcılığından,ofset baskiya , flexo ambalaj etiket,rota gravür (tifduruk) baski tekniklerine kadar. her turlu tasarimalariniz baski tekniğine uygun ve modern tasarim anlayisyla hizmet vermekteyim
Şeref Karamancı

Şeref Karamancı

Merhaba.Ben Şeref Karamancı. Ekibim ve ben uzun yıllardır bu işin içerisindeyiz.Sizler için ürettiğimiz projeler ve tasarımlar tamamen size özgün ve sizin istediğiniz şekilde tasarlanacaktır. Bizi tercih ettiğinizde sizlere %100 müşteri memnuniyet ve mükemmel bir iş kalitesi sunuyoruz. Bizim sloganımız Amatör kişilerden profesyonel işler
İlknur Honçe

İlknur Honçe

Kurumsal kimlik çalışmaları, logo ve banner tasarımı, fotoğraf rötuşlama gibi alanlarda freelance çalışmaktayım. Firmanız için gerekli çalışmayı, zamanında, hatasız ve firmanınızın kimliğine uygun olarak özgün tasarımlarla sunmayı garanti ederim. Ciddi tekliflerinizi bekliyorum.
Merve  Erdem

Merve Erdem

Selçuk Üniversitesi Grafik Tasarımı öğrenimimi tamamladıktan sonra profesyonel anlamda 6 senedir sektörün içindeyim. Mesajlarınızın alıcıya doğru bir şekilde ulaşması için isteklerinizi tecrübem ve yaratıcılığım ile harmanlayıp tasarlamaktayım. Tasarımlarınızı oluştururken sizinle etkileşim halinde bulunarak tasarımı istediğiniz çizgide bitiriyorum. Matbaa basım tekniklerine fazlasıyla hakimim böylelikle tasarıma bağlı basım hatalarını en aza indirgiyorum. Yenilikleri takip ederek fikirlerimi
Mehmet Fatih KOÇAK

Mehmet Fatih KOÇAK

Herkese Merhabalar Corel Draw, PhotoShop Profesyonel Anlamda En Uygun Bütçede Sizlere Hizmet Vermek İstiyoruz
Rıfat Kadan

Rıfat Kadan

24 yıldan beri sektör içindeyim. Ajans, matbaa deneyimlerimden sonra 18 yıl Yaşar Holding tecrübesi yaşadım. Pınar Balık donuk ürün ambalaj tasarımları Çamlı Yem, yem ve köpek mamaları ambalaj tasarımları, gıda ambalaj etiketi tasarımları, geleneksel DYO resim yarışmaları konsep tasarımları (afiş, katalog, broşür, banner v.s.), Altın Yunus bilboard ve totem tasarımları, PINAR Süt e bağlı Pınar Enstitüsü ile ilgili logo çalışmaları, ABD Chicago eyaletindeki McDonald s zincir fast food mağazala
İpek Erdem

İpek Erdem

Merhaba, profesyonel olarak kurumsal kimlik calismalari, logo, afis, poster, banner, brosur tasarimlari yapiyorum.
Ahmet Duman

Ahmet Duman

Merhaba Ben Ahmet Logo,Kartvizit,Tabela İnstagram Post,Story tasarımları yapılır.Ben öğrenciyim.Cuzi miktarlarda yapıyorum.Photoshop ve Illustator de 3 yıllık deneyimim var.Sizlere eski çalışmalarımı gösterebilirim.
Melis Özkosif

Melis Özkosif

İSTANBUL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ Şuana kadar öğrenim gördüğüm üniversite hayatımın getirdiği süre içinde elde ettiğim deneyim ve bilgilerimi alanımda iyi bir pozisyona gelinceye kadar geliştirme planı içerisindeyim. Güzel sanatlar fakültesi grafik tasarım ayrıyeten iletişim tasarım çıkışlıyım. Ayrıca yüksek lisans da düşünüyorum. Bölümüm gereği tasarım ve sanat adına severek yaptığım projelerim oldu. İş alanımda kendime inanıyorum ve severek yapacağım şeylerin olacağını düşünüyorum. Bir grafiker
Hilal Yavuz

Hilal Yavuz

Merhabalar, 9 senedir grafik tasarımcı olarak çalışıyorum. Basılı ve dijital mecralarda birçok çalışmam olmuştur. Tasarımlarımı Photoshop ve illustrator programlarını kullanarak hazırlıyorum. Gerek sosyal medya gerek basılı işlerde size destek verebilirim.
Picky Medya

Picky Medya

Kaliteli, samimi ve dürüst iş anlayışı ile rakip firmalarla rekabette daha önde olmanızı sağlıyoruz.
Onur Akın

Onur Akın

Yaklaşık 15 Senedir Kreatif Grafik Tasarımcı olarak Türkiye'nin en büyük şirketleri ile çalışmaktayım. Hızlı, sorunsuz ve hedefe yönelik reklam / sunum amaçlı tasarım / video ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz. Portfolyo: behance.net/onurselcukakin
Dilek Gültekin

Dilek Gültekin

Alıklı diyalog, 👉 Altenatif çalışmalar, 👉 Sanat bilgisi, 👉 Yaratıcılık ve özgünlük, 👉 Güçlü program becerileri, 👉 Pazarlama stratejileri ve dijital marketing konusunda hakimiyet.
B_live Art

B_live Art

Merhaba. Ben 7 yılı aşkın bir süredir grafik tasarımcı olarak çalışmaktayım. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe After Effects ve Adobe Premiere programlarına hakimim. Yaratıcılığımla ve uzun zamandır edindiğim profesyonel deneyimlerimle sizlere harika tasarımlar çıkaracağıma emin olabilirsiniz.
T&b

T&b

T&B Graphic Desing olarak Armut.com a adım atmış bulunmaktayız.Öncelikli hedefimiz müşterilerimize güleryüzlü olup en iyi işi sunmaktır.Grafik Tasarım bünyesi olarak (Kurumsal Kimlik,Logo Tasarımı,Broşür Tasarımı,Katalog Tasarımı,Kartvizit Tasarımı,Dergi Dizayn Tasarımı,Sosyal Medya Tasarımı,Afiş Tasarımı,Web Sitesi Görsel Tasarımı) vb. Grafik Tasarımı kapsayan her türlü hizmeti vermekteyiz.
Esat Gözüküçük

Esat Gözüküçük

Erciyes Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünden 2020 yılında mezun oldum. Logo, Afiş, Broşür, video işleriniz, 3d modelleme ve animasyon işlerinizde yardımcı olabilirim.
Olkan  A.

Olkan A.

Merhaba. Ben Olkan. Ünlü bir markanın Grafik Tasarımı departmanında görev almaktayım, burada genellikle internet reklamcılığı ön planda. Aynı zamanda Freelancer olarakta grafik ve sosyal medya tasarımları, tanıtım filmleri ve kurguları gibi işler yapmaktayım.
DİJİMO

DİJİMO

MARKANIZIN İLETİŞİMİ İÇİN CREATİF FİKİRLER VE ÇÖZÜMLER ÜRETMEK İÇİN “DİJİMO” 2002 DEN BERİ BURADA. Bir farkındalıkla, İnnoPark ta olan Dijimo, Konya’da sorumluluğunu üstlendiği her işe heyecan katarak ve attığı her adımda değer yaratarak çalışmalarına devam ediyor.
Bade Gaye  Tuna

Bade Gaye Tuna

Logo, kartvizit, broşür, dergi, kitap kapağı, kurumsal kimlik çalışmalarınızı hızlı ve yaratıcı bir şekilde hazırlayabilirim.
Pelin Ercan

Pelin Ercan

Merhabalar, Kocaeli Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümü 2019 mezunuyum. İzmit te Graf Studios ta staj, İzmir de Fikir İşler de iş tecrübem mevcut. Grafik tasarımcı, sosyal medya içerik üretici ve yöneticisi olarak hizmet veriyorum. Sizin de memnuniyetiniz doğrultusunda işleriniz için tasarımlar oluşturmaktan mutluluk duyarım.
Ali  Emirler

Ali Emirler

Merhabalar ben ali dha önce amatör olarak logo yaptım yavas yavaş gelisiyorum öğrenciyim paraya ihtiyacım var ucuz ve güvenilir shoplar ve logolar yapıyorum siz nasıl isterseniz o olur beğenmezseniz para göndermek zorunda değilsiniz hakkınızı ve hakkımı ararım lütfen beni tercih edin telim gmailim ve whatsabım her daim açık deneyimlerim var isterseniz atabilirim.
Nefise Yildiz Torun

Nefise Yildiz Torun

Merhaba, 17 yıllık bir Grafik Tasarım geçmişim var. 9 Eylül Üniv. si Grafik Tasarım mezunuyum. Yüksek lisansımı da Tipografi üzerine yaptım. Çalıştığım şirkette Grafik Tasarım müdürlüğü yapmaktayım. Aynı zamanda 9 Eylül Üniv. Buca Eğitim Fak. de 7 yıl süreyle Grafik Tasarım Ana Sanat derslerine girdim. Bakioğlu Holding, Bak Ambalaj, Gravur Entenasyonel, Ege Orman Vakfı ve Holding e ait şirketlerin tasarımları, ARKAS, EGİAD, AMWAY, PETKİM, PINAR, BECKER, Enda Enerji Holding, KASTAŞ ve Türk Hava
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Grafik Tasarım   28/08/2020

Çok ilgili ve çok güzel iş çıkartıyor kesinlikle devam edecek işlerimiz için kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz. Çok teşekkür ederiz

         
Belma Cihaner
Grafik Tasarım   15/07/2020

Gizem hanım ♥️ çok hızlı, bir o kadar ilgili. Hem Türkçe hem İngilizce harika bir CV hazırladı ve kısa sürede teslim etti. Her aşamada iletişim halindeydi. Tekrar ve tekrar eline emeğine sağlık

         
Eren Kaya
Grafik Tasarım   16/06/2020

Aysun hanım'ın hayal gücüne hayran kaldim. Beklediğimden çok daha iyi bir çalışma oldu. Tekrar tekrar çalışma dileğiyle 👍

         
Ozan Çakır
Grafik Tasarım   22/04/2020

Metin bey e yapmış olduğu çalışmalar için teşekkür ederim istediğimizden daha güzel bi çalışma çıkarttı

         
Kerem Demir
Grafik Tasarım   03/03/2020

Beklediğimin çok ötesinde birkaç saat içerisinde iş mükemmel bir şekilde tamamlandı. İşlem esnasında sürekli iletişim halinde olduk. Tam olarak istediğim işi çok uygun fiyata çok kısa sürede yaptı. Teşekkür ederim. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

         
Nermin İsmay
Grafik Tasarım   13/01/2020

Yeliz Hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Kendisi bana hızlı geri dönüş sağladı ve sunduğu tasarımlar çok güzeldi. Bundan sonra da kendisi ile devamlı çalışmayı düşünüyoruz.

         
Feyza Çelebi
Grafik Tasarım   08/12/2019

Serkan Bey ile Firmamız için 12 sayfa katalog çalışması yaptık.Tasarlamış olduğu katalog ofis arkadaşlarımız tarafındanda çok beğenildi.Yoğun çalışma saatleri olmasına rağmen kısa sürede bitirip teslim etti.verdiği emeklerden ötürü kendisine teşekkür ederim.

         
Yusuf Bozaci
Grafik Tasarım   05/12/2019

Kötü geçen bi kaç grafiker deneyiminden sonra Serkan beye denk geldim.İşletmemizin için katalog çalışması yaptık ortaya çıkan üründen çok memnun kaldım.Emeği ve ortaya çıkan ürün için teşekkür ederim😊👍🏼

Diğer Bilgiler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz