En İyi 25 Grafik Tasarım Grafikeri | Armut

En İyi 25 Grafik Tasarımcı

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

8.269 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Enes T.

Enes T.

Merhaba, Çukurova Üniversitesi-Grafik Tasarım mezunuyum. Logo, Kartvizit, Afiş, Broşür, Menü, Video Düzenleme vb. dijital anlamda aklınıza gelebilecek her türlü tasarımlar konusunda size 5 yıldızlı hizmet vermeye hazırım. İlginiz için teşekkürler. :)
Selcan G.

Selcan G.

15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim.Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında , tasarım ofisimden hizmet vermeye devam ediyorum. Referanslarımın ufak bir kısmı profilimdedir, incelemenize sunarım. Saygılarımla.
Pınar Ç.

Pınar Ç.

Profesyonel Grafik Tasarımcıyım. Çalışmalarıma freelance olarak devam ediyorum. Anadolu meslek lisesi grafik bölümünü, tam not ile okul ve bölüm birinciliği ile bitirdim. Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi nden fakülte ve Grafik bölüm birincisi olarak, yüksek onur derecesi ile mezun oldum. Üniversitede bir sene Hollanda da eğitim aldım ve tam not ile tamamladım. Pek çok farklı tasarım alanında tecrübem var. Başladığım her proje ve işi başarı ile tamamlamak öncelikli amacımdır. Ta
Bulut  K.

Bulut K.

4 yıllık matbaa tecrübemle; -Kartvizit - Broşür - Antetli kağıt - Katalog - Dergi - Magnet - Etiket vb. matbu evraklarınız profesyonel ve hızlı bir şekilde hazırlamak için buradayım. Not: Talebe göre işlerimin yoğunluğu da göz önünde bulundurarak baskı işleriniz tarafımca takip edilip size ulaşmasını sağlayabilirim.
İrem D.

İrem D.

Çalıştığım firmalarda reklam sorumlusu olarak görev aldım. Bu nedenle de firmaların bütün gereksinimlerini karşılayacak birikime sahibim.
Muratcan İ.

Muratcan İ.

Ben Muratcan İçdağ. 21 yaşımdayım. Ayvalık Zübeyde Hanım Anadolu Meslek Lisesi Grafik ve Fotoğrafçılık bölümü mezunuyum. Şu an Balıkesir Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Grafik bölümünde birinci sınıf öğrencisiyim. Teknoloji le çok ilgiliyim tüm yenilikleri yakından takip ediyorum. Övünmek gibi olmasın ama çok şey yapabiliyorum. "Ben insanların istediği herşeyi öğrenebileceğine inanıyorum" İşte benim yapabildiklerim: Çocukluğumdan beri bilgisayar bileşenleri ile oyuncak gibi oynadığım
Merve  Ç.

Merve Ç.

Dokuz Eylül Grafik Tasarım mezunuyum, öğrenciliğimden bu yana İzmir ve İstanbul reklam ajanslarında çalışmış bulunmaktayım, Grafik Tasarım ve Reklama dair her türlü konuda profesyonel hizmet vermekteyim.
Berra Bayka D.

Berra Bayka D.

Profesyonel Tasarım Ofisi Kurumsal Kimlik Katalog tasarımı Broşür tasarımı Afiş tasarımı El ilanı tasarımı Banner tasarımı matbaa hizmetleri
Ceyda B.

Ceyda B.

1996 yılından beri matbaacılık sektöründe grafiker olarak çalışmaktayım. Alaylıyım. Kurumsal Kimlik, katalog/broşür/insert tasarımları, organizasyon işleri (doğum günü, babyshower v.s.) vb. işler için freelance olarak destek verebilirim.
Elif Y.

Elif Y.

Kültür Üniversitesi İletişim Tasarımı Bölümü mezunuyum. Aynı zamanda İletişim Sanatları (Reklamcılık) bölümünde yandal yaptım. Gerek freelance gerek ajans çalışmalarında deneyimlerim oldu. Değerli markalarla çalışarak belli projelerde yer aldım. Referanslarımın bir kısmı profilimdedir, incelemenize sunarım.
Ali Ç.

Ali Ç.

Yapmış olduğumuz çalışmalar, ziyaretçileriniz de ve müşterilerinizde satışı hissettirecek ve imajınızı belirleyecek ayrıntılar yakalar. Yani tüketicinin kalbini fethedecek duygusal algıyı oluşturur ve kaliteyi ortaya koyar. Hizmetlerimiz Grafik ve Tasarım Hizmetleri Reklam Hizmetleri Kurumsal Kimlik Çalışması Dekal & Seramik Baskı Hizmetleri Sosyal Medya İletişimi Medya İlişkileri Medya Yönetimi Pazarlama Desteği Proje Iş Geliştirme Sosyal Sorumluluk Projeleri Sponsorluk Yönetimi Baskı H
Kubilay K.

Kubilay K.

2 sene Haliç Üniversitesi M.Y.O 2 sene Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesini bölüm 2.liği ile bitirdim . Yaklaşık 1 senedir 360 derece hizmet veren Digi Scores adlı reklam ajansında Grafik Tasarımcı olarak çalışıyorum . Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Banner Set, Sosyal Medya İçerikleri üretiyorum çalışmalarımı yakın zamanda yükleyeceğim . ( https://www.digiscores.com ) çalıştığım ajansın web sitesi .
Metehan Y.

Metehan Y.

Real Tasarım camiası olarak 2013 yılından bu yana kurumsal & bireysel firmaların reklam hizmetlerini, web tasarım, kurumsal kimlik işlerini, logo çalışmalarını, kartvizit çalışmlarını, afiş-el ilanı, broşür, katalog çalışmalarını yapmaktayız. 5 yıllık tecrübemizle 200 ü aşkın firmayla çalışıp 600 e yakın iş yaptık.
Mehmet Yalçın L.

Mehmet Yalçın L.

Logo, Kurumsal kimlik, dergi, katalog, broşür, insört ve Banner çalışmalarım, 20 yıla yakın deneyimim var. Kurumsal firmalar ve Belediyeler tarafından kullanılan logoları, örnek çalışmalarımı inceleyebilirsiniz. Görüşmek dileği ile.
Hikmet B.

Hikmet B.

*Logo katalog *Kurumsal kimlik *Kart vizit işlemleri *3d max tasarımlar *WEB sayfalarının PS template tasarımları yapılır. Yapım esnasında; *PS, AI ve InD programları etkin kullanılır.
Merve Ş.

Merve Ş.

Turkuvaz Medya Grubunda Cosmopolitan ve House Beautiful dergilerinde görsel yönetmen yardımcılığı ve editörlük yaptım. 3b tasarım ve sahne dekor tasarımı yapıyorum. Firmalara etkinlik alanları etkinlik tasarımları yapmaktayım.
Fatih C.

Fatih C.

Size özel çözümler üretirim. Kurumsal firmalara ve/veya şahıslara internet ya da intranet üzerinde çalışan sistemleri, tasarlar, üretir ve uygularım. Kısacası sizin için yazar ve sizin için tasarlarım. Çalıştığımız firmaları müşterim olarak görmem. Sizin işinizi, kendi işim gibi sahiplenip üzerinde titizlikle çalışarak projenizi istediğiniz zamanda bitiririm. Web tasarım ve uygulama, mobil site tasarım ve uygulama, kampanya fikir, tasarım ve uygulama, web pazarlama, e-mail pazarlama, içe
Nefise Y.

Nefise Y.

Merhaba, 15 yıllık bir Grafik Tasarım geçmişim var. 9 Eylül Üniv. si Grafik Tasarım mezunuyum. Yüksek lisansımı da Tipografi üzerine yaptım. Çalıştığım şirkette Grafik Tasarım müdürlüğü yapmaktayım. Aynı zamanda 9 Eylül Üniv. Buca Eğitim Fak. de 6 yıl süreyle Grafik Tasarım Ana Sanat derslerine girdim. Bakioğlu Holding, Bak Ambalaj, Gravur Entenasyonel, Ege Orman Vakfı ve Holding e ait şirketlerin tasarımları, ARKAS, EGİAD, AMWAY, PETKİM, PINAR, BECKER ve Enda Enerji Holding gibi pek çok şirke
Yunus N.

Yunus N.

Kreatif işler yapıyorum. Etkili iletişim kurabilmek için insanların ya da markaların neye ihtiyaç duyabileceğini biliyorum. İmaj yaratırken, markanızı insanlara sunarken; dikkat çekmenizi ve profesyonel görünmenizi sağlayabilirim.
Kardelen T.

Kardelen T.

Merhaba. Suluboya ve diğer çeşitli tekniklerde illustrasyonlar hazırlıyorum. Tasarım ürünü grafikler üretiyorum. Kişiye özel dizaynları, grafiksel her alan için gerçekleştirebilirim.
Onur B.

Onur B.

Selam ben Onur. Üretmeyi ve tasarlamayı bir iş olarak değil de her daim beni mutlu ettiği için yapan sanat severim. 12 Yıl bir fiil fabrika ortamında çalıştıktan sonra asıl yapmak istediğim iş olan grafik tasarım için kendime yeni bir başlangıç yaptım. Photoshop, İllustrator ve Indesign öğrenerek hayal gücümü ve üretkenliğimi şekillendirmek adına eğitimler aldım. Doğanın içinde olmayı ve sporu çok seviyorum, sanat ise beni hep mutlu ediyor ve böylelikle aslında üretmek bir eylem de
Yağmur Y.

Yağmur Y.

Grafik alanında yaklaşık bir sene staj gördüm, matbaa baskı kısmından da anlıyorum. Logo, antet, afiş, davetiye, broşür aklınıza gelebilecek her türlü dijital tasarım ile ilgileniyorum. Marmara üni. Güzel sanatlarda eğitimime devam ediyorum.
Angel B.

Angel B.

Grafik, tasarım, matbaa baskıya hazırlık çalışmaları, 4 renk ayarları, serigrafi baskı çizimler, çizim netleştirme
Aykut Ç.

Aykut Ç.

Merhaba, 3 senedir profesyonel tasarımcılık yapıyorum. Daha önce birçok yere tasarım yaptım. Yayınevlerinde çalıştım. Eminim aklınızdakini yapacağıma.
Nihan K.

Nihan K.

Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümü mezunuyum. 2d autocad ve 3d modelleme ve animasyon programlarına ve adobe programlarına hakimim. Daha önce afiş, broşür, logo yanısıra ürün giydirme, foto düzenleme ve manipülasyonları, mimari ve ürün tasarım sunum paftaları ve ürün tanıtım ve ürün detay animasyonları yaptım. Aktif olarak BLC Design da fuar stand tasarımları ve teşhir standları tasarlamaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Grafik Tasarım   30/05/2018

Yeteneği, yaratıcılığı ve sürekli iletişimde bulunarak çalışmasıyla çok memnun kaldık. Sonuç olarak tam istediğimiz gibi bir çalışma ortaya çıktı. Teşekkürler Kardelen Hanım.

         
Fırat Arıkan
Grafik Tasarım   29/05/2018

Yaptığı çalışmalarda çok memnun kaldım. Güleryüzlü ve anlayışlı hizmetiyle yapıyor işini. Teşekkürler Enes Bey.

         
Şükran Taşan
Grafik Tasarım   22/05/2018

armut.coma tesekkur ederim beni "PRATIK ISLER OFISI VE TASARIMCI EKIBIYLE " tanistirdigi icin. siddetle herkese tavsiye ederim..bir gün icinde tam istediğim gibi logomu hazirladilar bugünde kartvizitlerimi teslim aldim. tekrardan çok teşekkür ederim.

         
Selçuk Dilek
Grafik Tasarım   26/04/2018

Mükemmel ziyadesiyle memnun kaldim her türlü fikri dikkate alan birisi istedigim projeden çok daha iyi bir çalışma sunuldu

         
Suat Eroğlu
Grafik Tasarım   23/04/2018

Yeni kliniğimin logo ve kartvizit çalışmasını yaptırdım.cok memnun kaldım.ilgili alakalı ve isinde cok basarılı bir tasarımcı.güzel çalısması icin tekrar cok tesekkür ederim.kesinlikle tavsiye ederim

         
ALİ AYBERK IŞIK
Grafik Tasarım   22/03/2018

Gerçekten yaratıcı tasarımcı bulmak pek kolay olmuyor. Yunus bey oldukça titiz ve söylediği zamanda işlerini yapıyor..ben çok memnun kaldım ve inşallah uzun süre çalışacağız..Tasarımlarını çok çok beğendim..Emeği için kendisine teşekkür ediyor , gerçekten doğru ve dürüst tasarımcı arayanlara şiddetle tavsiye ediyorum..

Benzer Meslekler
Diğer Bilgiler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz