En İyi 25 Grafik Tasarımcı | Armut

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

8.814 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Grafik Tasarımcı

Selcan G.

Selcan G.

15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim.Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında , tasarım ofisimden hizmet vermeye devam ediyorum. Referanslarımın ufak bir kısmı profilimdedir, incelemenize sunarım. Saygılarımla.
Enes T.

Enes T.

Merhaba, Çukurova Üniversitesi-Grafik Tasarım mezunuyum. Logo, Kartvizit, Afiş, Broşür, Menü, Video Düzenleme vb. dijital anlamda aklınıza gelebilecek her türlü tasarımlar konusunda size 5 yıldızlı hizmet vermeye hazırım. İlginiz için teşekkürler. :)
İrem Payyu *.

İrem Payyu *.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Grafik Tasarım mezunuyum. Ankara da ikamet edip, düğün için para biriktirmekteyim. Ek İş olarak burda tasarımlar yaparak kendime katkıda bulunmak istiyorum. Tasarım sadece gösterişli çalışmalar değil, istenileni en sade ve anlaşılır şekilde müşteriye lanse etmektir. Şimdiden teşekkür ederim.
Berkan D.

Berkan D.

Şirketimizin amacı müşterilere en kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktır ve alınınızda reklam yönünüden çok ilerde olmanızı sağlıyoruz.Katalog, broşür, kartvizit, el ilanı, sıvama kutu, set kutuları ve akla gelen tüm matbaa işlerinizde yardımcı olmak isteriz.
Ferhat G.

Ferhat G.

3D Modelleme, Stand Tasarımı, Dergi, Katalog, Web tasarımı, Mac, Pc Yazılım kurulum desteği ve her türlü tasarım hizmetleri sunmaktayım. 20 yıla yakın bur zamandır reklam medya sektöründeyim. Referans ve işlerimi web sitemden inceleyebilirsiniz.
Hikmet B.

Hikmet B.

*Logo katalog *Kurumsal kimlik *Kart vizit işlemleri *3d max tasarımlar *WEB sayfalarının PS template tasarımları yapılır. Yapım esnasında; *PS, AI ve InD programları etkin kullanılır.
Bulut  K.

Bulut K.

4 yıllık matbaa tecrübemle; -Kartvizit - Broşür - Antetli kağıt - Katalog - Dergi - Magnet - Etiket vb. matbu evraklarınız profesyonel ve hızlı bir şekilde hazırlamak için buradayım. Not: Talebe göre işlerimin yoğunluğu da göz önünde bulundurarak baskı işleriniz tarafımca takip edilip size ulaşmasını sağlayabilirim.
Mehmet Yalçın L.

Mehmet Yalçın L.

Logo, Kurumsal kimlik, dergi, katalog, broşür, insört ve Banner çalışmalarım, 20 yıla yakın deneyimim var. Kurumsal firmalar ve Belediyeler tarafından kullanılan logoları, örnek çalışmalarımı inceleyebilirsiniz. Görüşmek dileği ile.
Dila V.

Dila V.

İstanbul Arel Üniversitesi Grafik Tasarımı mezunuyum. Aynı üniversitede Grafik Tasarımı’ndan yüksek lisansımı tamamladım. Logo, Afiş, Banner tasarımı, Kartvizit, Broşür, Menü tasarımı vb. dijital alanda ki konulara uzman derecesinde hakimim. Profesyonel olarak fotoğraf çekimi de yapmaktayım. Sizin zihninizden geçen tasarımları sizlere sunmak için buradayım.
Pelin Karakoç | Creatıve Desıgner

Pelin Karakoç | Creatıve Desıgner

Ben Pelin Karakoç. 10+++ yıldır tasarım dünyasındayım. Amaç değer üretmek, karşılıklı kazanç elde etmek. Yoksa sizin tasarım serüveniniz henüz başlamadı mı ? ​Hadi, neyi bekliyorsunuz? Hemen yazın,arayın; şirketinizi birlikte büyütelim.
Pınar Ç.

Pınar Ç.

Profesyonel Grafik Tasarımcıyım. Çalışmalarıma freelance olarak devam ediyorum. Anadolu meslek lisesi grafik bölümünü, tam not ile okul ve bölüm birinciliği ile bitirdim. Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi nden fakülte ve Grafik bölüm birincisi olarak, yüksek onur derecesi ile mezun oldum. Üniversitede bir sene Hollanda da eğitim aldım ve tam not ile tamamladım. Pek çok farklı tasarım alanında tecrübem var. Başladığım her proje ve işi başarı ile tamamlamak öncelikli amacımdır. Ta
Kaan B.

Kaan B.

Yaptığım çalışmaları tüm özverim ile zevk alarak oluşturmaya dikkat ediyorum. En zor jüri olan " Kendime" beğendirene kadar çalışmaya devam ediyorum. Çalışmalarım verebileceğim hizmetin referanslarıdır.
Seden E.

Seden E.

Muğla Sıtkı Koçman üniversitesi mezunuyum. Şu an çalışmış olduğum bir ajans var fakat işim benim hobim ve ne kadar çok kişiye yardımcı olursam o kadar iyi :)
Süleyman K.

Süleyman K.

12 yıl önce başladığım bu serüven, her çalıştığım proje de üzerine bir şeyler katarak büyümeye devam ediyor. Her gün değişen dünya trendlerini yakından takip ederek, özgün ve yenilikçi ruhumu korumaya özen gösterip, bunu da yaptığım işlere yansıtmaya çalışıyorum. 2 Temmuz 1989 Ankara doğumluyum, evli ve bir çocuk babasıyım,Dumplupınar Üniversitesi GÜzel Sanatlar fakültesi grafik Bölümünü okudum, ilk kez 2000 yılında Macintosh ve grafik dünyasıyla tanıştım, 2 yıl boyunca matbaalarda çalışarak
Altkat

Altkat

Kurumsal çözümler arıyorsanız buradayız. Kurumsal Kimlik Tasarımı, Logo Tasarımı, Website Tasarım & Yazılım, Banner Tasarım, Sosyal Medya Tasarımları, Matbu Evrak Tasarımları
Zeynep Y.

Zeynep Y.

.evet ben Zeynep Yılmaz 1990’dan bu yana şu oturduğum masada oturmuş ülkemizden şehrimizden ve farklı ülkelerden gelen müşterilerime hizmet veriyorum. Esas dalım olan tasarım ve baskı dışında da fotograf çekiyorum. Doğum ve yenidoğan fotoğrafları çekiyorum. Sıcak cam boncuk yapıyorum.Yazıyorum çiziyorum. en önemlisi iki delikanlı büyütüyorum;) müsterilerime bi çok konuda destek oluyorum. Sektörüm dışında kalan konularda fikir alışverişi ve bilgi alışverişi yapıyor
Buğra  S.

Buğra S.

Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Grafik Bölümü 3. Sınıf Öğrencisiyim Kişiye Özel Tasarımlar,Digital Çalışmalar ve Logo Tasarımları,Kartvizit tasarımları üzerine hizmet vermekteyim yaklaşık 7 8 yıldır bu sektörün içindeyim.
Sefatayfun

Sefatayfun

Ankara Gazi Üniversitesi Sanat ve Tasarım fakültesi Grafik Tasarımı bölümü 2014 mezunuyum. 2 yıl Ankara Ikea mağazasın da grafik tasarımcı olarak çalıştım. Şu anda işbir holdingin yatak, optik ve ziraat işlerini frelance olarak yürütmekteyim. Kartvizit, broşür, kurumsal kimlik, fotoğraf çekimi, web tasarımı, katolog, web banner, içerik hazırlama ve yazma işleri yapabilirim. Daha önce yaptığım işleri referans olarak sunabilirim.
Nefise Y.

Nefise Y.

Merhaba, 15 yıllık bir Grafik Tasarım geçmişim var. 9 Eylül Üniv. si Grafik Tasarım mezunuyum. Yüksek lisansımı da Tipografi üzerine yaptım. Çalıştığım şirkette Grafik Tasarım müdürlüğü yapmaktayım. Aynı zamanda 9 Eylül Üniv. Buca Eğitim Fak. de 6 yıl süreyle Grafik Tasarım Ana Sanat derslerine girdim. Bakioğlu Holding, Bak Ambalaj, Gravur Entenasyonel, Ege Orman Vakfı ve Holding e ait şirketlerin tasarımları, ARKAS, EGİAD, AMWAY, PETKİM, PINAR, BECKER ve Enda Enerji Holding gibi pek çok şirke
Gökçe Y.

Gökçe Y.

Bu meslekle 2006 yılından beri uğraşıyorum tasarım ajansında ve matbaada çalıştım. 2013 yılından beri freelance çalışıyorum.
Müge Y.

Müge Y.

15 yıllık tecrübem doğrultusunda, hızlı, titiz ve müşteri memnuniyetini esas alarak, grafik tasarım işleriniz için benimle çalışabilirsiniz.
Selin İrem  Ç.

Selin İrem Ç.

- Adobe Photoshop - Adobe Premiere Çalıştığım dijital medya ajansında sosyal medya, afiş tasarım ve reklam alanında çalışıyorum. Sosyal medya yöneticiliği yapıyor ve birçok marka için güncel içerik ve görsel hazırlıyorum. Marka için yaratıcı logolar oluşturuyorum. Kara kalem çizim yapıyorum, bunun yanında illustration ile ilgileniyorum.
Binnaz Ç.

Binnaz Ç.

İlgili lise ve üniversite okuduktan sonra sektördeki 3. yılımı tamamlamaktayım. Sizin talebinize göre; gerekli bilgi ve deneyimim doğrultusunda istenilen hizmetin en iyisini verebileceğimi temin ederim. Logo, animasyon, kurumsal kimlik tasarımı, dergi ve kitap tasarımı, billboard tasarımı, sosyal medya template ve tasarımları gibi çizgi altı ve çizgi üstü tüm tasarımlarınız için hizmetinizdeyim :)
Hazal T.

Hazal T.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Grafik Tasarım mezunuyum. Kendimi geliştirmek adına buradayım. Adobe Indesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator kullanıyorum. Logo, Kartvizit, Kurumsal Kimlik, Illustrasyonlar yapıyorum.
Berkay Ş.

Berkay Ş.

Güzel sanatlar fakültesinden bölüm birinciliği ile mezun olmuş olup, 4 yıldır profesyonel olarak mesleğin içerisindeyim. Çeşitli şirketlerle gerek tam zamanlı gerek proje bazlı çalışma geçmişim bulunmaktadır. Hizmet verdiğim alanlar şu şekildedir; -Kurumsal Kimlik -Logo, Amblem, Kartvizit -Katalog, Broşür, Dergi, Billboard, Kitap, Gazete, Dergi İlanı, Gazete İlanı vs. -Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi -Kurumsal Tanıtım Filmi -Logo Intro ve Outro -Promosyon Ürünleri -Özel Kesim Baskı Mat
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Selin Özen
Grafik Tasarım   10/08/2018

Grafik Servis tıbbi poster tasarımında bana destek oldu. İsteklerimi göz önünde tutarak hızlıca güzel bir poster tasarladılar. İstediğim her saatte rahatlıkla irtibat kurabildim ve her isteğimi vakitli yerine getirdiler, Yardımınız ve sunduğunuz hizmet için teşekkür ederim.

         
Numan Ayhan
Grafik Tasarım   19/06/2018

Büşra hanım çok ilgili işini severek yapıyor detayları ve kullandığı renkler çok güzel Başarısını herkese tavsiye ederim !!

         
Burak Özdemir
Grafik Tasarım   30/05/2018

Onur abi ile bir hikaye kitabı işinde birlikte calışma fırsatı buldum. Benim işimi kendi işi gibi ilgilendi ve üstüne düştü. İçime sinen güzel bir iş yaptık ve büyük ihtimal bundan sonrada bütün işlerimde onur abiyle birlikte yapacağım. Abicim tekrardan her şey için teşekkür ederim eline koluna emeğine sağlık...Başka işlerde görüşmek üzere:)

         
Grafik Tasarım   30/05/2018

Yeteneği, yaratıcılığı ve sürekli iletişimde bulunarak çalışmasıyla çok memnun kaldık. Sonuç olarak tam istediğimiz gibi bir çalışma ortaya çıktı. Teşekkürler Kardelen Hanım.

         
Şükran Taşan
Grafik Tasarım   22/05/2018

armut.coma tesekkur ederim beni "PRATIK ISLER OFISI VE TASARIMCI EKIBIYLE " tanistirdigi icin. siddetle herkese tavsiye ederim..bir gün icinde tam istediğim gibi logomu hazirladilar bugünde kartvizitlerimi teslim aldim. tekrardan çok teşekkür ederim.

         
Cebrail Acar
Grafik Tasarım   03/05/2018

Katalog tasarımımız ile ilgili selcan hanımla anlaştık, kendisi talebimize hemen geri dönüş sağladı. İşimizi Gönül rahatlığıyla teslim ettik , ilgisine cok teşekkür ediyoruz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Benzer Meslekler
Diğer Bilgiler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz