En İyi 25 Grafik Tasarımcı | Armut

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

14.894 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Grafik Tasarımcı

Hikmet B.

Hikmet B.

*Logo katalog *Kurumsal kimlik *Kart vizit işlemleri *3d max tasarımlar *WEB sayfalarının PS template tasarımları yapılır. Yapım esnasında; *PS, AI ve InD programları etkin kullanılır.
Melis Ö.

Melis Ö.

Merhaba, 12 senelik Grafik Tasarım tecrübem var. Eczacıbaşı, Bayer ve Eti Bisküvileri’n de çalıştım. Marmara Üniversitesi Grafik tasarım / İstanbul Üniversitesi Reklam ve Halkla İlişkiler mezunuyum. Yeni bebeğim olduğu için bu şekilde evden, iş bazlı çalışmaya karar verdim. Katalog, kartvizit, insert, web tasarım, afiş, broşür, logo tasarımı, kiosk, mönü hepsini alternatiflerle çalışarak size yapabilirim. Siz beğenmeden, içinize sinmeden asla iş bitti demem.
Fatih Ç.

Fatih Ç.

Logonuz kurumsal simgenizdir, bayraksız bir ülke, logosuz bir kurum olamaz. Fikirlerinize önem verenlerle çalışmak isterseniz doğru yerdesiniz, şirketiniz için reklam videosu, logo, kartvizit tasarımı, grafik tasarımları,isteyin yapalım.
Ali Ç.

Ali Ç.

Yapmış olduğumuz çalışmalar, ziyaretçileriniz de ve müşterilerinizde satışı hissettirecek ve imajınızı belirleyecek ayrıntılar yakalar. Yani tüketicinin kalbini fethedecek duygusal algıyı oluşturur ve kaliteyi ortaya koyar. Hizmetlerimiz Grafik ve Tasarım Hizmetleri Reklam Hizmetleri Kurumsal Kimlik Çalışması Dekal & Seramik Baskı Hizmetleri Sosyal Medya İletişimi Medya İlişkileri Medya Yönetimi Pazarlama Desteği Proje Iş Geliştirme Sosyal Sorumluluk Projeleri Sponsorluk Yö
Serkan D.

Serkan D.

İstanbul Beylikdüzünde bir firmada Grafik tasarımcısı olarak çalışıyorum.Sizin için Profesyonel baskıya hazır Grafik tasarımı yapabilirim.eğer İsterseniz matbaa tecrübem ile işlerinizi bastırıp hazırlatıp kargolayabilirim.3 boyutlu bina dış cephe,iç cephe, oda,katı modellemeler yapabilirim.Sizin için Profesyonel Kartvizit,broşür,logo katalog ve kurumsal kimlik tasarlayabilirim
Nefise Y.

Nefise Y.

Merhaba, 17 yıllık bir Grafik Tasarım geçmişim var. 9 Eylül Üniv. si Grafik Tasarım mezunuyum. Yüksek lisansımı da Tipografi üzerine yaptım. Çalıştığım şirkette Grafik Tasarım müdürlüğü yapmaktayım. Aynı zamanda 9 Eylül Üniv. Buca Eğitim Fak. de 7 yıl süreyle Grafik Tasarım Ana Sanat derslerine girdim. Bakioğlu Holding, Bak Ambalaj, Gravur Entenasyonel, Ege Orman Vakfı ve Holding e ait şirketlerin tasarımları, ARKAS, EGİAD, AMWAY, PETKİM, PINAR, BECKER, Enda Enerji Holding, KASTAŞ ve Türk Hava
Cemal Can F.

Cemal Can F.

Merhaba, ben Can Fidan. 10 yılı aşkın 2D, 3D, fotoğraf ve video / animasyon hizmetleriyle sizlerin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için sizleri bekliyorum. Şimdiden görüşmek üzere.
Gökyüzü Ajans

Gökyüzü Ajans

NELER YAPIYORUZ❓ Web tasarımı Sosyal medya yönetimi Ajanda ve Takvim tasarım baskısı, Broşür, katalog, dergi tasarım ve baskısı Promosyon Ürünleri Dijital Reklamcılık Kurumsal kimlik ve logo yaratımı Fotoğraf, video çekim ve montaj Tüm grafik tasarım, reklam ve baskı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin. HAYALLERİNİZİ GÖKYÜZÜNE TAŞIYALIM.
Bufalo A.

Bufalo A.

Logo Tasarım, Broşür tasarım, Kurumsal kimlik, Dergi, Katalog Bütün bu işlerinizi ajansımız tarafından hem editlenip hemde tasarım ve baskısıyla teslim edebilirz.
Doğa tasarım

Doğa tasarım

2006 grafik tasarım bölümü mezunup olup matbaa ve ajans deneyimlerimi kazandıktan sonra kendi işimi kurdum.kurumsal kimlik, broşür, katalog, afiş, bayrak, ve promosyon hizmetleri vermekteyiz.
Basak Duran

Basak Duran

Wordpress web site cozumleri sunuyorum. Bunun yanında grafik tasarim ve logo cozumleri, Seo uyumlastırılmasi da sağlamabilmektedir.
Arzu U.

Arzu U.

18 yıldır reklam sektöründe çalışmaktayım. Müşteri temsilsici olarak başladığım sektörde 12-13 yıldır Grafik tasarım yapmaktayım. . Katalog, broşür, el ilanı, Kurumsal Kimlik hazırlama, kartvizit, afiş, poster rollup banner, kartvizit, gibi çalışmalar yapmaktayım.
Abdullah K.

Abdullah K.

Graphic motion design / Graphic design Markanızı en iyi şekilde temsil edecek web & Grafik Tasarım Hizmetleri, Sosyal Medya Hizmetleri, iş tanımınıza uygun bir çok tasarımlar oluşturabilirim.
İbrahim A.

İbrahim A.

Sizin için her konuda tasarım yapabilirim yaratıcı,farklı, sizi tam anlamıyla yansıtan sade etkileyici tasarımlar dijital çizim,logo,kurumsal kimlik,t-shirt,kitap tasarım,dergi kapagı,afiş,menü, amblaj tasarımı.
Bade Gaye  T.

Bade Gaye T.

Logo, kartvizit, broşür, dergi, kitap kapağı, kurumsal kimlik çalışmalarınızı hızlı ve yaratıcı bir şekilde hazırlayabilirim.
Can  C.

Can C.

Gereksinimleriniz için güvenilir çözümler üreten bir ekibiz. Firmanızın ve sizin için en iyisini üretmek için çalışan ekibimizde grafik tasarımcı, ressam ve fotoğrafçıdan oluşur. Geniş perspektifimiz ve paletimizdeki deneyim ve renkler ile istekleriniz doğrultusunda interaktif bir şekilde ilerleyerek sonuca ulaşırız. Yaklaşık 5 senedir kurumsal kimlik ve iç mimari alanlarında kendimizi geliştirdik, deneyimimiz ve yeteneklerimiz doğrultusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Sinan B.

Sinan B.

Merhaba. Ben Sinan Boyar. Uzun yıllardır Grafik Tasarım freelancer ı olarak müşterilerime markaları konusunda hizmet vermekteyim. Eğer sizde markanızı 1 adım öne çıkarmak istiyorsanız benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ayrıca detaylı portfolyomu incelemek için sinanboyar.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.
Selcan G.

Selcan G.

Web: www.musematbaa.com.tr 15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. Reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim. Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında tasarım ofisimden hizmet vermeye devam ediyorum. Referanslarımın ufak bir kısmı profilimdedir, İncelemenize sunarım. Saygılarımla.
Özge E.

Özge E.

İster LOGO, ister davetiye, ister kitap; A dan Z ye her türlü Grafik Tasarım ve Dizgi / Mizanpaj işleriniz güven ve samimiyetle yapılır. İş içinize sinmeden teslim EDİLMEZ :)) a href https://armut.com/hizmetveren/ozge-ergenel-ankara-cankaya-grafik-tasarim_1495714 Özge Ergenel Ankara Çankaya Grafik Tasarım - Armut /a
Yaşar Z.

Yaşar Z.

Farklı ve estetik tasarımlar. Grafik Tasarımda kurallar önemli, kuralar içinde farkındalık yaratmak daha önemlidir.
Aysun Ö.

Aysun Ö.

“Daha iyisi, herkes için daha iyi anlamına gelmez…Bazıları için her zaman daha kötü demektir.” Markanızı güçlendirici kampanyalar ve tasarımlar ortaya koyup kreatif çözümler üretmeyi ilke kabul etmektedir. Bunu gerçekleştirmek için farklı düşünmeyi yaşam felsefesi haline getirerek; deneyimli olduğumuz tüm pazarlama aktivitelerinde yaratıcılığı ön planda tutup markalarınıza en uygun kimliği giydiriyoruz. .
Muratcan İ.

Muratcan İ.

Merhaba ben Muratcan İçdağ. Balıkesir Üniversitesi nden Grafik Tasarım bölümünden mezunum. Sosyal medya içerik üretiyorum. Aynı zamanda sosyal medya 20 den fazla yönettiğim sayfalar var. Aynı zamanda UI & UX tasarımlarıda yapmaktayım. Adobe Photoshop ve Illustrator programlarına hakimim. Tekliflerinizi bekliyorum. Daha ayrıntılı bilgi için CV inceleyebilirsiniz. https://www.linkedin.com/in/muratcanicdag/ Portföy : https://www.dribbble.com/muratcanicdag https://www.behance.net/m
Mans G.

Mans G.

Yaratıcı, özgün tasarımlar. Minimal, soyut, gerçekdışı çalışmalar. Sizin için ne tasarlayalım? Ambalaj, logo, afiş, broşür, kartvizit ve daha fazlası. " Tasarıma genç bir dokunuş."
Can Ertaş

Can Ertaş

Uzun yıllardır sektörde deneyimli ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi mezunu olarak tüm grafik ve logo tasarım çalışmalarınızı mümkün olan en kısa zamanda profesyonel olarak hazırlamaktayim. Logo tasarımı Broşür ve Flyer tasarımı Restoran menü tasarımı Kitap, dergi ve gazete tasarımı Afiş, poster ve ilan tasarımı Sosyal medya postlarının tasarımı Website arayüz tasarımı Kartvizit ve kurumsal kimlik materyal tasarımı Bunların dışında ihtiyacınız olan tüm basılı ve dijital tasarım ihtiy
Hasan Esad Ü.

Hasan Esad Ü.

HAYAL SATMIYORUZ. HAYAL ETTİRİYOR,AYNI ZAMANDA HAYALLERİNİZİ TASARLIYORUZ. NELER Mİ YAPIYORUZ? *WebTasarım-(Wordpress) - "Tercihe göre yazılımda yapılmaktadır." * SEO *Kurumsal Kimlik Kılavuzu (Logonuz dan Kurumsal Kimliğinize ve promosyon malzemelerinize kadar uzanan bir yolculuk kataloğudur) Ayrı seçilecek olur ise; *Promosyon Ürün Tasarımları *Ambalaj Tasarımları *Logo, Kartvizit, El ilanları, afişler, billboard lar kalem, silgi, usb, cd kapağı ve cd ambalaj tasarımından uzanan b
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Onur Peksen
Grafik Tasarım   02/10/2019

Ali beyle ilk defa calismamiza ragmen kendisi calisilmasi cok kolay birisi. Ihtiyacimizi dinleyipbanladiktan sonra hizli bir sekilde opsiyonlarla geri dondu. Istedigimiz degisiklikleri ivedilikle gerceklestirip, isi teslim etti. Hem yaratici yonuyle hem de yaptigi yorumlarla ise onemli katki sagladi. Kendisiyle ileride de calismayi dusunuyoruz.

         
Şafak Göktürk
Grafik Tasarım   20/09/2019

Harikulade olağanüstü mükemmel bir hizmet nezaket mükemmel boyutta çok tebrik ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum

         
Sinem Demir
Grafik Tasarım   27/08/2019

Melike’yle çalışmak bizim için inanılmaz keyifliydi. Çok anlamlı bir davetiye tasarımı yaptı bizim için. Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden kedimizi davetiyemize büyük bir ustalıkla entegre etti. Çok hızlı bir hizmet aldık kendisinden. 3 gün içinde bizim bitmeyen isteklerimize rağmen herşeyi istediğimiz gibi tamamlayıp temiz bir iş çıkardı. Kendisini herkese öneririm. Çok teşekkürler Melike😘

         
Ali erdil Şengül
Grafik Tasarım   11/07/2019

Herseyi eksiksiz ve zamaninda teslim etti. Baska arkadaslarla yasadigim zaman sorununu kesinlikle yasatmadi. Hersey icin tesekkur ederim

         
Alim Sarıaslan
Grafik Tasarım   28/06/2019

Kubilay beye verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim. Kendisine ilettiğimiz bütün önerileri dikkate aldı.

         
Tolga Gülaçtı
Grafik Tasarım   25/05/2019

gayet başarılı işinde dürüst bir tasarımcı,Proje bittikten sonra bile eksik bir şeyin olup olmadığını sorup yardımcı olmaya çalışması bundan sonrası için kendisi ile çalışıcak olmamı sağladı.

         
Halit Karabulut
Grafik Tasarım   16/05/2019

Bu mesleği profesyonel yapan biri olarak yazabilirm ki Hikmet bey grafikerden çok daha fazlası. Bir sanatçı. Emeğine teşekkür ederim. Tavsiye ederim.

         
Okan Bilgin
Grafik Tasarım   07/04/2019

Hikmet Bey işinin ehli bir insan. En önemlisi dikkatli ve titiz. Üzerinde çalışma yapılmasını için benim gönderdiğim grafik dosyasında benden kaynaklı bir hata tespit ettiği için, aynı çalışmayı sil baştan yaparak oluşabilecek olan baskı hatasının önüne geçti.

Diğer Bilgiler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz