En İyi 25 Grafik Tasarım Grafikeri | Armut

En İyi 25 Grafik Tasarım Grafikeri

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

7.850 Grafik Tasarım Grafikeri teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Esra Kadakaloğlu

Esra Kadakaloğlu

6 yılı aşkın süredir profesyonel anlamda grafik tasarım işleriyle uğraşmaktayım. * Kurumsal kimlik, logo, etiket, afiş, el ilanı, broşür, takvim, ajanda, sosyal medya içeriği, sosyal medya yönetimi, digital çizim vb işler hazırlamaktayım.
Selcan Gündüz

Selcan Gündüz

15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim.Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında , tasarım ofisimden hizmet vermeye devam ediyorum. Referanslarımın ufak bir kısmı profilimdedir, incelemenize sunarım. Saygılarımla. Selcan GÜNDÜZ
Ali Çalış

Ali Çalış

Yapmış olduğumuz çalışmalar, ziyaretçileriniz de ve müşterilerinizde satışı hissettirecek ve imajınızı belirleyecek ayrıntılar yakalar. Yani tüketicinin kalbini fethedecek duygusal algıyı oluşturur ve kaliteyi ortaya koyar. Hizmetlerimiz Grafik ve Tasarım Hizmetleri Reklam Hizmetleri Kurumsal Kimlik Çalışması Dekal & Seramik Baskı Hizmetleri Sosyal Medya İletişimi Medya İlişkileri Medya Yönetimi Pazarlama Desteği Proje Iş Geliştirme Sosyal Sorumluluk Projeleri Sponsorluk Yönetimi Baskı H
Nihat Balkan

Nihat Balkan

Günümüzde neredeyse herkes grafik tasarım yapar oldu. Bu işi profesyonel olarak yapanlar açısından bir sıkıntı yok. Fakat amatör çoğu kişi, yaptıkları işlerde renk profillerinin doğru olmamasından dolayı baskı aşamasında bir çok sıkıntıyla karşılaşıyor ve çoğu kez bu sıkıntıları fark etmiyor bile. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için sizi bekliyoruz.
M. Yalçın Lapaç

M. Yalçın Lapaç

Logo, Kurumsal kimlik, dergi, katalog, broşür, insört ve Banner çalışmalarım, 20 yıla yakın deneyimim var. Kurumsal firmalar ve Belediyeler tarafından kullanılan logoları, örnek çalışmalarımı inceleyebilirsiniz. Görüşmek dileği ile.
Kaan Ünlü

Kaan Ünlü

Merhaba. Ben Kaan Ünlü, Boğaziçi Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri okuyorum. Henüz İngilizce hazırlık sınıfındayım. Yabancı bir internet sitesinde tişört tasarımı yapıyorum, site üzerinde online olarak 150 den fazla ürünüm satıldı. Ayrıca Boğaziçi Bilişim Kulübü Compec te Tasarım Ekibi lideri olarak görev alıyorum. Hazırlık sınıfında olmamdan dolayı kendimi tasarım alanında geliştirmek ve işime zaman ayırmak için bol miktarda vaktim var. Afiş, broşür, tişört, sosyal medya görselleri g
Hikmet Barın

Hikmet Barın

*Logo katalog *Kurumsal kimlik *Kart vizit işlemleri *3d max tasarımlar *WEB sayfalarının PS template tasarımları yapılır. Yapım esnasında; *PS, AI ve InD programları etkin kullanılır.
Yunus Nalcı

Yunus Nalcı

Yenilikçi, yaratıcı ve kreatif bir kişiliğe sahibim. Etkili iletişim kurabilmek için insanların neye ihtiyaç duyduğunu gayet iyi biliyorum. Markanızı yaratırken, markanızı insanlara sunarken; dikkat çekmenizi ve profesyonel görünmenizi sağlayabilirim.
Semih Demir

Semih Demir

4 yillik üniversitede Grafik tasarim bölünde okurken aynı zamanda da piyasaya iş yapmaya başladım. Eğlence, üretim, inşaat, gıda, tarım ve bilişim sektörlerine tasarımlar yaptım. Üniversiteden sonra Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi üzerine Yüksek Lisans yaparken Mercedes, Nissan ve Atlas Halı gibi üst düzey firmaların müşteri sadakat program ve kampanyalarında bulundum. Yüksek Lisansla beraber kurmuş olduğumuz Digital Signage (Endüstriyel Ekranlar) firmasında Samsung Türkiye’nin çözüm orta
Yavuz Muratoğlu

Yavuz Muratoğlu

Maltepe Üniversitesi Grafik Tasarım Mezunuyum.Kartal Belediyesinde grafiker olarak hizmet vermekteyim.Grafik Tasarım dışında Motion Graphic ve Kurgu işlerinde de tecrübeliyim. After Effect ve Adobe Premiere programlarını iyi kullanabiliyorum.Grafik alanında Adobe illustrator ve Photoshop bilgim üst düzeyde..
Özgül Özer

Özgül Özer

Merhaba, Anadolu Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik tasarım Bölümü mezunuyum. 2001 yılından piyasada aktif olarak çalışmaktayım. İzmir ve İstanbul da çalıştığım ajanslar dışında freelance olarak da logo tasarımı, kurumsal kimlik, web sitesi tasarımı, sosyal medya banner paylaşım tasarımları vb konularda isteyen kişi ve kurumlara hizmet vermekteyim.
Faruk Emniyet

Faruk Emniyet

Kurumsal Kimlik, Logo, Outdoor (Billboard vs.), Baskı İşleri ( Katalog, Broşür vs.) Sosyal Medya Profil-Cover-Post Tasarımları
Nefise Y.

Nefise Y.

Merhaba, 15 yıllık bir Grafik Tasarım geçmişim var. 9 Eylül Üniv. si Grafik Tasarım mezunuyum. Yüksek lisansımı da Tipografi üzerine yaptım. Çalıştığım şirkette Grafik Tasarım müdürlüğü yapmaktayım. Aynı zamanda 9 Eylül Üniv. Buca Eğitim Fak. de 6 yıl süreyle Grafik Tasarım Ana Sanat derslerine girdim. Bakioğlu Holding, Bak Ambalaj, Gravur Entenasyonel, Ege Orman Vakfı ve Holding e ait şirketlerin tasarımları, ARKAS, EGİAD, AMWAY, PETKİM, PINAR, BECKER ve Enda Enerji Holding gibi pek çok şirke
Bigrafik

Bigrafik

Bigrafik , 2016 yılından itibaren hızla gelişme ve büyüme politikası içerisinde sürekli kendini yenilemektedir. Firmamız bünyesinde; birbirinden farklı tasarımlar sizlerle buluşmayı beklemektedir. Ekibimiz oldukça güçlü hayal gücüne sahip takım arkadaşlarından oluşmaktadır. Bu güçlü takım arkadaşlarımız, aynı zamanda oldukça iyi bilgi birikimlerini de içerisinde barındırmaktadır.
Fulya Kar

Fulya Kar

Grafik alanında mesleki eğitim fakültesi mezunuyum.Mesleği 15 yıldır yapıyorum. Halen grafik tasarım alanın da eğitim vermekte ve logo, amblem, afiş, broşür, el ilanı, kurumsal kimlik, davetiye, magnet, photoshop uygulamaları gibi tasarımları yapmaktayım.Yaptığım işi iş olarak görmüyorum keyifle çalışıyorum.
Gül Nur Kaya

Gül Nur Kaya

Zübeyde Hanım Kız Meslek ve Teknik lisesi Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünde okudu. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Erbaa MYO Grafik Tasarım bölümünden mezun oldu. Enfesköy isimli markada dönemsel grafikerlik yaptı. Şimdiyse İstanbul Evim Avm isimli firmada grafiker ve ürün fotoğrafçısı olarak çalışıyor.
Bulut Karaca

Bulut Karaca

4 yıllık matbaa tecrübemle; -Kartvizit - Broşür - Antetli kağıt - Katalog - Dergi - Magnet - Etiket vb. matbu evraklarınız profesyonel ve hızlı bir şekilde hazırlamak için buradayım. Not: Talebe göre işlerimin yoğunluğu da göz önünde bulundurarak baskı işleriniz tarafımca takip edilip size ulaşmasını sağlayabilirim.
İsmail Toparli

İsmail Toparli

Merhaba ben İsmail TOPARLI, 2006 yılında tasarım hayatıma başladım. Tasarımlarımda doğru renkleri, doğru tipografiyi ve sadeliği ilke edindim. Şuana kadar bir çok tasarımım kurum ve kuruluşlar tarafından ödüllendirildi. Sadece bir alanda tasarım yapmak yerine tasarımı bir bütün olarak düşünüp firmanın yada markanın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarım hazırlamaya başladım yaptığım tasarımlar arasında; Web Sitesi Tasarımı Kurumsal Kimlik Tasarımı Logo Tasarımı Akıllı telefon
Ceyda Basancı

Ceyda Basancı

1996 yılından beri matbaacılık sektöründe grafiker olarak çalışmaktayım. Alaylıyım. Kurumsal Kimlik, katalog/broşür/insert tasarımları, organizasyon işleri (doğum günü, babyshower v.s.) vb. işler için freelance olarak destek verebilirim.
Pelin Yağız

Pelin Yağız

Biz standart işleri pek sevmeyiz. Farklı olmak, öne çıkmak, rakiplerinin arasından sıyrılmak isteyenler ile çalışırız. Sizde bu şekilde düşünüyorsanız içeri buyurun.
Çağrı Karadağ

Çağrı Karadağ

On yılı aşkın süredir çeşitli ajanslarda Grafik Tasarımcı olarak çalıştım. Birkaç yıldırda çeşitli ajanslara proje bazlı olarak işler yapmaktayım. Aynı zamanda kendi müşterilerime freelance hizmet vermekteyim. Tasarım işinin müşterinin beklenti ve ihtiyaçlarını anlamakla başladığını düşünüyorum. Ve müşterileri anlamanın en iyi yönlerimden birisi olduğumu düşünüyorum. Tanıtım işlerinizin beğeninize uygun ve profesyonelce yapılmasını istiyorsanız, gönül rahatlığıyla benimle çalışabilirsiniz. G
Sinan Boyar

Sinan Boyar

Merhaba. Ben Sinan Boyar. Uzun yıllardır bu mesleği yapıyorum ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için buradayım. Grafik Tasarım konusunda size her açıdan yardımcı olabilirim. Sizi ve markanızı her zaman 1 adım da öne sunacağımdan emin olabilirsiniz. Ayrıca iletişim halinde sizlerle portfolyomuda paylaşıyor olacağım.
Pınar Akpınar

Pınar Akpınar

10 yıldan fazla grafik tasarım alanında bilgim ile sizlerin projelerinize destek vermeyi çok istiyorum.
Hakan Akdeniz

Hakan Akdeniz

Erciyes Üniversitesi Radyo TV ve Sinema Bölümü Lisans mezunuyum. Video Editör ve Grafik Tasarımı işlerinde sektörde çeşitli tecrübelerim olmasıyla birlikte freelance olarak hizmet vermekteyim. 2016 senesinin başından itibaren 3 arkadaş bir araya gelip kurmuş olduğumuz "LaMedya" ismini verdiğimiz firmamızda freelance hizmet vermekteyiz. Siz de uygun fiyata ve makul sürelerde samimi bir hizmet almak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.
Emine Turan

Emine Turan

Merhaba, 17 yıllık grafik tasarım tecrübem bulunuyor. Ajans, ev tekstili, mobilya gibi çeşitli sektörlere hizmet verdim. Freelance olarak hızlı ve çözüm odaklı bir planlama ile çalışmalarınızı hazırlayabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Çiğse Rastgeldi
Grafik Tasarım   10/04/2018

Son derece profesyonel ve hızlı çalışıyor. Çok memnun kaldım, kendisiyle sonraki işlerimde de çalışmayı düşünüyorum. Teşekkürler tekrar

         
Mustafa Doğanay
Grafik Tasarım   05/04/2018

Yunus Bey ilanıma çok kısa sürede dönüş yaptı. Gayet ilgili ve alakalıydı. Talep ettiğim çalışmaları profesyonel bir tutumla kısa sürede bana sundu ve tek seferde beğendim. Kesinlikle işinin ehli bir insan ve çevremde bu tarz işlere ihtiyaç duyan herkese önereceğim.

         
Erhan Altunbay
Grafik Tasarım   30/03/2018

Cultive design studio reklam ajansı Sayın Alper görgülü bey e çok teşekkür ediyorum işinde çok başarılı ve çözüm odaklı birisi benim tam istediğim işçiliği en iyi şekilde kısa sürede teslim etti

         
Grafik Tasarım   02/03/2018

Çok bilgili Çok başarılı bir dizayn İngilizce bilgisi de mükemmel Çok hızlı bitirdi Daha nice isler yapmak dileklerimle

         
Sema Akil
Grafik Tasarım   05/02/2018

Yarım günden kısa bir sürede istediğim çizimi istediğim formatlarda teslim ettiler. Teşekkür ederim.

         
Aslı Günsür
Grafik Tasarım   20/01/2018

Müge hanım istediğimiz tasarımları çok hızlı ve düzgün şekilde tamamlayan, özveri ve sabırla çalışan, işine çok saygılı ve güvenilir bir insan. Biz çok iyi sonuçlar aldık. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Benzer Meslekler
Diğer Bilgiler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz