4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

16.673 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Grafik Tasarımcı

Serkan D.

Serkan D.

Merhaba Sizin için Profesyonel kartvizit, broşür, logo, banner, afiş, etiket, katalog,ambalaj ve kurumsal kimlik tasarımlarınızı yapabilirim. daha fazlası için websitemi ziyaret edebilirsiniz; www.serkandavut.com https://www.behance.net/serkandavut Portfolyo için mail
Melis Ö.

Melis Ö.

Merhaba, 12 senelik Grafik Tasarım tecrübem var. Eczacıbaşı, Bayer ve Eti Bisküvileri’n de çalıştım. Marmara Üniversitesi Grafik tasarım / İstanbul Üniversitesi Reklam ve Halkla İlişkiler mezunuyum. Yeni bebeğim olduğu için bu şekilde evden, iş bazlı çalışmaya karar verdim. Katalog, kartvizit, insert, web tasarım, afiş, broşür, logo tasarımı, kiosk, mönü hepsini alternatiflerle çalışarak size yapabilirim. Siz beğenmeden, içinize sinmeden asla iş bitti demem.
Hikmet B.

Hikmet B.

*Logo katalog *Kurumsal kimlik *Kart vizit işlemleri *3d max tasarımlar *WEB sayfalarının PS template tasarımları yapılır. Yapım esnasında; *PS, AI ve InD programları etkin kullanılır.
Zekeriya Can  E.

Zekeriya Can E.

- Logo ve Slogan - Kurumsal Renk ve Font - Kurumsal Kimlik Kitabı - Antetli Kağıtlar, Zarflar, Dosyalar, Cd’ler. - Muhasebe Dökümanları Şirket Giyim Kuralları Araç Tasarımları Bina Cephesi Giydirme Gazete, dergi gibi tanıtım materyalleri tasarımları Ambalaj Kağıdı Promosyon Malzemeleri Takvim. Kurumsal kimlik öğeleri 4-5 madde ile sınırlı değildir. Her markanın kendi ihtiyacına göre çoğaltılabilir. Önemli olan markaların, ihtiyaçlarını doğru belirlemesi ve marka hayat
FreeX Media

FreeX Media

FreeX Media hem işinizde hem de özel günlerinizde yanınızda. En iyi teklifi almak için şimdi iletişime geçin.
Merve  E.

Merve E.

Selçuk Üniversitesi Grafik Tasarımı öğrenimimi tamamladıktan sonra profesyonel anlamda 6 senedir sektörün içindeyim. Mesajlarınızın alıcıya doğru bir şekilde ulaşması için isteklerinizi tecrübem ve yaratıcılığım ile harmanlayıp tasarlamaktayım. Tasarımlarınızı oluştururken sizinle etkileşim halinde bulunarak tasarımı istediğiniz çizgide bitiriyorum. Matbaa basım tekniklerine fazlasıyla hakimim böylelikle tasarıma bağlı basım hatalarını en aza indirgiyorum. Yenilikleri takip ederek fikirlerimi
Serhat M.

Serhat M.

10 senedir grafik tasarım alanında çalışıyor birçok firmaya sürekli olarak freelance iş çıkarıyorum. Logo banner tasarim afis tasarim kartvizit tasarim tshirt tasarim vb bircok alanda ihtiyacınızı karşılamak için burdayım.
Nefise Y.

Nefise Y.

Merhaba, 17 yıllık bir Grafik Tasarım geçmişim var. 9 Eylül Üniv. si Grafik Tasarım mezunuyum. Yüksek lisansımı da Tipografi üzerine yaptım. Çalıştığım şirkette Grafik Tasarım müdürlüğü yapmaktayım. Aynı zamanda 9 Eylül Üniv. Buca Eğitim Fak. de 7 yıl süreyle Grafik Tasarım Ana Sanat derslerine girdim. Bakioğlu Holding, Bak Ambalaj, Gravur Entenasyonel, Ege Orman Vakfı ve Holding e ait şirketlerin tasarımları, ARKAS, EGİAD, AMWAY, PETKİM, PINAR, BECKER, Enda Enerji Holding, KASTAŞ ve Türk Hava
Melih Buğra  K.

Melih Buğra K.

Logo tasarımı, tişört tasarımı, cafe restorant menü tasarımı, web sitesi tasarımı, broşür tasarımı, albüm kapağı, poster ve afiş tasarımı yapılır.
Bade Gaye  T.

Bade Gaye T.

Logo, kartvizit, broşür, dergi, kitap kapağı, kurumsal kimlik çalışmalarınızı hızlı ve yaratıcı bir şekilde hazırlayabilirim.
Yaren B.

Yaren B.

Yaptığım işler; •Kurgu-Montaj •Logo tasarımı •Afiş •Broşür •El İlanı •Depliyan •Kartvizit •Tişört Tasarımı •Takvim, kitap ayracı vb. Benzer işler için de ulaşabilirsiniz.
Ali Ç.

Ali Ç.

Yapmış olduğumuz çalışmalar, ziyaretçileriniz de ve müşterilerinizde satışı hissettirecek ve imajınızı belirleyecek ayrıntılar yakalar. Yani tüketicinin kalbini fethedecek duygusal algıyı oluşturur ve kaliteyi ortaya koyar. Hizmetlerimiz Grafik ve Tasarım Hizmetleri Reklam Hizmetleri Kurumsal Kimlik Çalışması Dekal & Seramik Baskı Hizmetleri Sosyal Medya İletişimi Medya İlişkileri Medya Yönetimi Pazarlama Desteği Proje Iş Geliştirme Sosyal Sorumluluk Projeleri Sponsorluk Yö
Ahmet E.

Ahmet E.

Hızlı ve özgün çözümler üretirim. En sevdiğim işler; sosyal medya tasarımları, animasyon videolar, ürün fotoğraf ve video çekimleridir. Tecrübelerimin bir kısmını www.behance.com/emrahyakupoglu adresinde görebilirsiniz.
Hakan E.

Hakan E.

Uzun yıllardır piyasaya iş yapmaktayım. Müşterinin ne istediğini anlamanın tasarımın yarısından çoğunu ifade ettiğini düşünmekteyim. Logo tasarımı, web arayüz tasarımı, insert, kurumsal kimlik, poster, afiş, broşür, katalog ve fotoğraf çekimi yapmaktayım. Fotoğraf çekimi konusunda, 500w x3 ışık softbox ve profesyonel ekipmanımla yardımcı olabilirim.
Alper E.

Alper E.

Arel Üniversitesi Grafik Tasarım mezunuyum. Kartvizit tasarımları, çeşitli afiş tasarımları, broşürler, 2 kıvrımlı broşürler, menü tasarımları yapıyorum. Web siteniz için banner gibi piksel tasarımlarda uygulamaktayım. Dergi ve katalog işleriyle de uğraşıyorum. Eğer ilgileniyorsanız detayları konuşabiliriz. (Sadece tasarım. Baskı tarafıma ait değildir.) Yaptığım işler: https://alper.pb.design/
Sena Ç.

Sena Ç.

Reklam sektöründe 8 senedir çalışan, yurt içi ve yurt dışında, ilüstrasyon ve kurumsal kimlik alanlarında dereceler kazanmış bir sanat yönetmeni ve ilüstratörüm. İşimden önce kendim tatmin olur, müşterime, %100 arkasında durabileceğim, son tasarım trendlerine uygun, kaliteli ve özgün iş sunarım. İşlerimde sadece tasarımın kalitesine değil, marka kimliği ve tasarıma stratejik yaklaşmaya da bir o kadar önem verir, atılacak en ufak adımın dahi doğru olduğundan emin olarak çalışırım.
Sinem A.

Sinem A.

Merhaba yaklaşık 10 seneyi aşkındır bu işi yapıyorum. İstanbul’da farklı ajans deneyimlerim oldu. Şu anda işlerimi Kuşadası’ndan yürütüyorum. Şimdiye kadar büyük firmalarla çok güzel işler yaptık. Profesyonel tasarımlar yapıyorum. 50-100 liraya tasarım yapan biri değilim. Bütçesi olmayan, az paraya çok iş yaptırmak isteyen firmalar ve kişilerle çalışmıyorum. Çalıştığım firmalarla tasarım sürecim boyunca sürekli iletişimde kalarak her türlü tasarım ve destek hizmetini veriyorum. Detaylı bilg
Fatih Ç.

Fatih Ç.

Logonuz kurumsal simgenizdir, bayraksız bir ülke, logosuz bir kurum olamaz. Fikirlerinize önem verenlerle çalışmak isterseniz doğru yerdesiniz, şirketiniz için reklam videosu, logo, kartvizit tasarımı, grafik tasarımları,isteyin yapalım.
Eda Ö.

Eda Ö.

Ps Ai Lr İn programlarına hakimim fotoğraf geçmişim var. Grafik sertifikam ve çalışmalarım var. Medya Baba da staj yaptım. mockup , logo ve sosyal medya ya post yaptım. Lise zamanında okul gazetesinde haber yayınladım. Çizimle uğraşıyorum aynı zamanda yazdığım bir kitap var. İşlerim mi özenle yapmayı tercih ederim. Üniversite reklamcılık bölümün de okuyorum.
Eser Y.

Eser Y.

1999 üniversite grafik tasarım bölümü mezunuyum.Sektördeki bilgi ve deneyimimle tasarım işlerinize çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyim.Aşağıdaki linkten yaptığım işlerden örnekler görebilirsiniz. www.arteser.tumblr.com.
Muhammet Fazlı T.

Muhammet Fazlı T.

Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Fotoğraf Düzenleme, Video Editleme ve kurgulama. Photoshop (İleri Seviye) Illustrator (İleri Seviye) Indesign (İleri Seviye) After Effects (İleri Seviye) / Premier Pro (Orta Seviye) Dimension (Orta Seviye) -Sertifikalı Tasarımcı
İbrahim A.

İbrahim A.

Sizin için her konuda tasarım yapabilirim yaratıcı,farklı, sizi tam anlamıyla yansıtan sade etkileyici tasarımlar dijital çizim,logo,kurumsal kimlik,t-shirt,kitap tasarım,dergi kapagı,afiş,menü, amblaj tasarımı.
Naciye  G.

Naciye G.

25 yıllık tecrübe ile; Firmanızın ihtiyacı olan, Logo, Kurumsal Kimlik, Katalog, Broşür, İlan, Afiş, 3D Modelleme, Sosyal Medya İçerik, Web Tasarım, Outdoor ihtiyaçlarınıza kaliteli çözüm sunuyorum.
Murat K.

Murat K.

Tasarıma dair tüm işlerde sizlere destek olup, markanızın kalite ve bilinirlik seviyesini artırmamız için hemen arayabilirsiniz.
Enes T.

Enes T.

Merhaba, Çukurova Üniversitesi-Grafik Tasarım mezunuyum. Logo, Kartvizit, Afiş, Broşür, Menü, Video Düzenleme, Arayüz Tasarımı vb. dijital anlamda aklınıza gelebilecek her türlü tasarım konusunda size 5 yıldızlı hizmet vermeye hazırım. Hakkımda ki müşteri yorumlarını görmek için hemen benden ücretsiz teklif alabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler. :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Baris Ozdemir
Grafik Tasarım   27/12/2019

Hikmet Bey tam bir profesyonel. Söz verdiği gibi işlerini en iyi şekilde teslim etti. Detaylara önem veren, yapılması gerekenden işten fazla işi üstlenen ve detaylara önem veren bir tasarımcı. Kendisi ile devamlı çalışmayı düşünüyor ve herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

         
Aziz İlçi
Grafik Tasarım   04/11/2019
gallery thumbnail

Öncelikle Gözünüz kapalı çalışabilirsiniz,HRSMOLD olarak Daha öncede katolog çalışmalarımız olmuştu. Yenileme amaçlı profesyonel bir grafiker arayışındaydık. İzmirde olmamıza rahmen kendisi bize güven verdiği için tercih ettik. yaptığı güzel çalışmalardan ve bizi yanıltmadığı için Teşekkürler Zofya Hanım.

         
hakan erden
Grafik Tasarım   01/11/2019

Mevcut logo nun yeniden, yüksek çözünürlükte çizim işi Veysel Bey tarafından başarıyla tamamlanmıştır. Süreç boyunca maksimum destek aldım. Kendisine teşekkür ederim...

         
Adem Arslan
Grafik Tasarım   17/09/2019
gallery thumbnail

Okul dergimiz olan Bİ MOLA nın 2. sayısını çıkaracaktık. Bu nedenle Nisa hanımdan, dergi ve okul logo tasarımı konusunda Armut uygulaması aracılığıyla hizmet aldık. Tasarımından ve çözüm odaklı olmasından çok memnun kaldık. Dergimizin tamamına okulumuz web sayfasından ulaşabilirsiniz. Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi

         
Zerrin Çetin
Grafik Tasarım   12/09/2019

kesinlikle çok memnun kaldım. hiç tereddüt etmeden çalışabilirsiniz. hızlı, kibar, güleryüzlü, çok çok teşekkür ediyorum...

         
Ismail Kartal
Grafik Tasarım   15/07/2019

Harika hizmet harika çalışma kendi ışını tasarlıyor gibi işini hakkıyla yapan bir grafiker kendisine teşekkür ediyorum tavsiye ederim

         
Mehmet Öztürk
Grafik Tasarım   30/06/2019

Kendisi gerçekten özverili ve yaratıcı tasarımlar yapmaktadır. Birçok tasarımcı ile çalıştık fakat elif hanımda durmaya karar verdik. Turizm sektöründe çalışacak arkadaşlar düşünmeden çalışabilir.

         
Cihan Uysal
Grafik Tasarım   22/05/2019

Broşür tasarımım 1 günde tamamlandı ve gerçekten çok içime sindi. Ayrıca baskı ile ilgili yardımlarından dolayı da Kubilay beye çok teşekkür ederim

Diğer Bilgiler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz