En İyi 25 Grafik Tasarımcı | Armut

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

15.361 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Grafik Tasarımcı

Hikmet B.

Hikmet B.

*Logo katalog *Kurumsal kimlik *Kart vizit işlemleri *3d max tasarımlar *WEB sayfalarının PS template tasarımları yapılır. Yapım esnasında; *PS, AI ve InD programları etkin kullanılır.
Melis Ö.

Melis Ö.

Merhaba, 12 senelik Grafik Tasarım tecrübem var. Eczacıbaşı, Bayer ve Eti Bisküvileri’n de çalıştım. Marmara Üniversitesi Grafik tasarım / İstanbul Üniversitesi Reklam ve Halkla İlişkiler mezunuyum. Yeni bebeğim olduğu için bu şekilde evden, iş bazlı çalışmaya karar verdim. Katalog, kartvizit, insert, web tasarım, afiş, broşür, logo tasarımı, kiosk, mönü hepsini alternatiflerle çalışarak size yapabilirim. Siz beğenmeden, içinize sinmeden asla iş bitti demem.
Ali Ç.

Ali Ç.

Yapmış olduğumuz çalışmalar, ziyaretçileriniz de ve müşterilerinizde satışı hissettirecek ve imajınızı belirleyecek ayrıntılar yakalar. Yani tüketicinin kalbini fethedecek duygusal algıyı oluşturur ve kaliteyi ortaya koyar. Hizmetlerimiz Grafik ve Tasarım Hizmetleri Reklam Hizmetleri Kurumsal Kimlik Çalışması Dekal & Seramik Baskı Hizmetleri Sosyal Medya İletişimi Medya İlişkileri Medya Yönetimi Pazarlama Desteği Proje Iş Geliştirme Sosyal Sorumluluk Projeleri Sponsorluk Yö
Bade Gaye  T.

Bade Gaye T.

Logo, kartvizit, broşür, dergi, kitap kapağı, kurumsal kimlik çalışmalarınızı hızlı ve yaratıcı bir şekilde hazırlayabilirim.
Cemal Can F.

Cemal Can F.

Merhaba, ben Can Fidan. 10 yılı aşkın 2D, 3D, fotoğraf ve video / animasyon hizmetleriyle sizlerin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için sizleri bekliyorum. Şimdiden görüşmek üzere.
Serkan D.

Serkan D.

İstanbul Beylikdüzünde bir firmada Grafik tasarımcısı olarak çalışıyorum.Sizin için Profesyonel baskıya hazır Grafik tasarımı yapabilirim.eğer İsterseniz matbaa tecrübem ile işlerinizi bastırıp hazırlatıp kargolayabilirim.3 boyutlu bina dış cephe,iç cephe, oda,katı modellemeler yapabilirim.Sizin için Profesyonel Kartvizit,broşür,logo katalog ve kurumsal kimlik tasarlayabilirim
Nefise Y.

Nefise Y.

Merhaba, 17 yıllık bir Grafik Tasarım geçmişim var. 9 Eylül Üniv. si Grafik Tasarım mezunuyum. Yüksek lisansımı da Tipografi üzerine yaptım. Çalıştığım şirkette Grafik Tasarım müdürlüğü yapmaktayım. Aynı zamanda 9 Eylül Üniv. Buca Eğitim Fak. de 7 yıl süreyle Grafik Tasarım Ana Sanat derslerine girdim. Bakioğlu Holding, Bak Ambalaj, Gravur Entenasyonel, Ege Orman Vakfı ve Holding e ait şirketlerin tasarımları, ARKAS, EGİAD, AMWAY, PETKİM, PINAR, BECKER, Enda Enerji Holding, KASTAŞ ve Türk Hava
Zofia G.

Zofia G.

We ♥ design. 8 yıldır grafik tasarım ve dizayn alanlarında hizmet veren butik bir stüdyoyuz. Hem Polonya hem de Türkiye de hizmet vermekteyiz. Markaları sıfırdan dizayn edebilecek yeterlilikteki kadromuzla hizmetinizdeyiz. Neden bizi seçmelisiniz? - 8 yıllık tecrübemiz - Uluslararası deneyim - İngilizce, Farsça, Türkçe ve Lehçe de tam profesyonel yeterlilik - 24 saat iletişim, dilediğiniz zaman bize ulaşma imkanınız
Fatih Ç.

Fatih Ç.

Logonuz kurumsal simgenizdir, bayraksız bir ülke, logosuz bir kurum olamaz. Fikirlerinize önem verenlerle çalışmak isterseniz doğru yerdesiniz, şirketiniz için reklam videosu, logo, kartvizit tasarımı, grafik tasarımları,isteyin yapalım.
Hazal  B.

Hazal B.

Logo, kartvizit, banner, el afişi, afiş gibi hard copy materyallerinin yanı sıra sosyal medya görselleri ve kurumsal kimlik oluşturma konusunda hizmet vermekteyim. Daha ayrıntılı çalışmalar için: behance.net/basarirhazal
Nisa K.

Nisa K.

Çeşitli kitapların kapak dizaynlarını ve ofis ve bazı markaların logo tasarımlarını yaptım, istenenler doğrultusunda logo, dergi, poster, sticker vb. çalışmalar yapabilirim.
Merve  E.

Merve E.

Selçuk Üniversitesi Grafik Tasarımı öğrenimimi tamamladıktan sonra profesyonel anlamda 6 senedir sektörün içindeyim. Mesajlarınızın alıcıya doğru bir şekilde ulaşması için isteklerinizi tecrübem ve yaratıcılığım ile harmanlayıp tasarlamaktayım. Tasarımlarınızı oluştururken sizinle etkileşim halinde bulunarak tasarımı istediğiniz çizgide bitiriyorum. Matbaa basım tekniklerine fazlasıyla hakimim böylelikle tasarıma bağlı basım hatalarını en aza indirgiyorum. Yenilikleri takip ederek fikirlerimi
Rıfat K.

Rıfat K.

24 yıldan beri sektör içindeyim. Ajans, matbaa deneyimlerimden sonra 18 yıl Yaşar Holding tecrübesi yaşadım. Pınar Balık donuk ürün ambalaj tasarımları Çamlı Yem, yem ve köpek mamaları ambalaj tasarımları, gıda ambalaj etiketi tasarımları, geleneksel DYO resim yarışmaları konsep tasarımları (afiş, katalog, broşür, banner v.s.), Altın Yunus bilboard ve totem tasarımları, PINAR Süt e bağlı Pınar Enstitüsü ile ilgili logo çalışmaları, ABD Chicago eyaletindeki McDonald s zincir fast food mağazala
Doğa tasarım

Doğa tasarım

2006 grafik tasarım bölümü mezunup olup matbaa ve ajans deneyimlerimi kazandıktan sonra kendi işimi kurdum.kurumsal kimlik, broşür, katalog, afiş, bayrak, ve promosyon hizmetleri vermekteyiz.
Tufan Ö.

Tufan Ö.

Beykent Universitesi ingilizce Yeni Medya öğrencisiyim. Uzun zamandır grafik ve logo tasarımı, çeviri hizmetleri vermekteyim.
Bufalo A.

Bufalo A.

Logo Tasarım, Broşür tasarım, Kurumsal kimlik, Dergi, Katalog Bütün bu işlerinizi ajansımız tarafından hem editlenip hemde tasarım ve baskısıyla teslim edebilirz.
Eylül  M.

Eylül M.

Hacettepe Üniversitesinde Grafik Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Daha önce okuduğum bölümle ilgili birçok iş deneyimim oldu. Mesleğimle ilgili daha fazla deneyim kazanırken aynı zamanda para kazanmak istiyorum.
Basak Duran

Basak Duran

Wordpress web site cozumleri sunuyorum. Bunun yanında grafik tasarim ve logo cozumleri, Seo uyumlastırılmasi da sağlamabilmektedir.
Can  C.

Can C.

Gereksinimleriniz için güvenilir çözümler üreten bir ekibiz. Firmanızın ve sizin için en iyisini üretmek için çalışan ekibimizde grafik tasarımcı, ressam ve fotoğrafçıdan oluşur. Geniş perspektifimiz ve paletimizdeki deneyim ve renkler ile istekleriniz doğrultusunda interaktif bir şekilde ilerleyerek sonuca ulaşırız. Yaklaşık 5 senedir kurumsal kimlik ve iç mimari alanlarında kendimizi geliştirdik, deneyimimiz ve yeteneklerimiz doğrultusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Çagatay Y.

Çagatay Y.

Merhaba ben Çağatay, bir reklam ajansında grafik tasarımcı olarak ulusal ve uluslararası markalara hizmet veriyorum. Sizin için özgün ve yaratıcı tasarımlar yapmak için buradayım. Sizin istekleriniz ve benim hayal gücüm birleşince güzel şeyler ortaya koyacağımıza eminim. Benim ile çalışmaktan keyif alacaksınız. :)
İbrahim A.

İbrahim A.

Sizin için her konuda tasarım yapabilirim yaratıcı,farklı, sizi tam anlamıyla yansıtan sade etkileyici tasarımlar dijital çizim,logo,kurumsal kimlik,t-shirt,kitap tasarım,dergi kapagı,afiş,menü, amblaj tasarımı.
Murat K.

Murat K.

Tasarıma dair tüm işlerde sizlere destek olup, markanızın kalite ve bilinirlik seviyesini artırmamız için hemen arayabilirsiniz.
Sare Y.

Sare Y.

Sektördeki 4 yıllık tecrübem ile; *Katalog Tasarımı *Fotoğraf Çekimi *Kartvizit Tasarımı *Sosyal Medya Yönetimi *Sosyal Medya İçerik Oluşturma *Grafik ve Tasarım Alanlarında çalışmalarım ile destek sağlamaktayım.
Özge E.

Özge E.

İster LOGO, ister davetiye, ister kitap; A dan Z ye her türlü Grafik Tasarım ve Dizgi / Mizanpaj işleriniz güven ve samimiyetle yapılır. İş içinize sinmeden teslim EDİLMEZ :)) a href https://armut.com/hizmetveren/ozge-ergenel-ankara-cankaya-grafik-tasarim_1495714 Özge Ergenel Ankara Çankaya Grafik Tasarım - Armut /a
Selcan G.

Selcan G.

Web: www.musematbaa.com.tr 15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. Reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim. Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında tasarım ofisimden hizmet vermeye devam ediyorum. Referanslarımın ufak bir kısmı profilimdedir, İncelemenize sunarım. Saygılarımla.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ceren Zeren
Grafik Tasarım   28/10/2019

Melis hanımın çalışmasından inanılmaz memnun kaldım. Kendi işiymiş gibi üzerinde titizlendi. Konuştuğumuz tarihten önce işi teslim etti. Bu süreçte de istediğim her şeyi sordu ona göre ilerledi. Desteğini de esirgemedi. Hayal ettiğim tasarımı ortaya çıkardı. Güler yüzlü, iletişimi açık ve çalışkan birisi. Tasarım ihtiyacı olan herkese mutlaka tavsiye ederim.

         
Mehmet Cem
Grafik Tasarım   26/10/2019

Melis Hanım ile buradaki yorumları okuyarak çalışmaya karar verdik. Kendisi hem çalışma üzerindeki ilgisi hem de yetenekleriyle tam bizim istediğimiz gibi bir iş çıkardı. Kurumsal anlamda onay sürecinde birden fazla karar mercii olmasından dolayı zor bir çalışma olacağını düşünsek de kendisi tam istediğimiz gibi bir iş çıkardı. Önümüzdeki projelerde tekrar kendisiyle çalışmak isteyeceğimiz kesin.

         
Onur Peksen
Grafik Tasarım   02/10/2019

Ali beyle ilk defa calismamiza ragmen kendisi calisilmasi cok kolay birisi. Ihtiyacimizi dinleyipbanladiktan sonra hizli bir sekilde opsiyonlarla geri dondu. Istedigimiz degisiklikleri ivedilikle gerceklestirip, isi teslim etti. Hem yaratici yonuyle hem de yaptigi yorumlarla ise onemli katki sagladi. Kendisiyle ileride de calismayi dusunuyoruz.

         
Murat Turgay Sancaklı
Grafik Tasarım   17/09/2019

İşi çok hızlı yapıyorlar. Anlamadığımız yerleri tarif etmekte çekinmiyor her türlü yardımı esirgemiyorlar. Teşekkürler.

         
HÜSEYİN YILMAZ
Grafik Tasarım   04/08/2019

Müşteri olarak benden kaynaklanan sebeplerle çalışmayı tamamlayamadık. Eğer tamamlasaydık yine 5 yıldız vereceğimden eminim.

         
Aykut Duman
Grafik Tasarım   20/06/2019
gallery thumbnail

SİNEM HANIM İLE HENÜZ ÇOK YENİ TANIŞMAMIZA RAĞMEN, NE İSTEDİĞİMİZİ KOLAYCA ANLADI ( Kİ BU BENCE EN ÖNEMLİSİ İDİ ) İŞİNİ SEVEREK YAPMASINDAN ve TEKNİĞİNİN GÜÇLÜ OLMASINDAN DOLAYI ÇOK BAŞARILI BİR İŞ ÇIKARDI... SANIRIM BUNDAN SONRAKİ İŞLERİMİZDE DE GÖNÜL RAHATLIĞI OLARAK KENDİSİ İLE ÇALIŞACAK ve ÇOK DAHA GÜZEL PROJELERE İMZA ATACAĞIZ....

         
Grafik Tasarım   12/05/2019

Herkese şiddetle tavsiye ediyorum . Müşteri memnuniyetini yasemin hanım için çok önemli tasarım sırasın da sürekli iletişim halinde yasemin hanım gerçekten profesyonel 👏çok teşekkür ederim

         
Gülşah Yıldırım
Grafik Tasarım   25/04/2019

Yeliz Hanım a teşekkür ederiz. Taleplerimize yönelik yeni çalışmalarıyla bizi oldukça memnun etti kendisi. Tasarımları çok güzel.

Diğer Bilgiler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz