4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.282 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Grafik Tasarımcı

Hikmet B.

Hikmet B.

*Logo katalog *Kurumsal kimlik *Kart vizit işlemleri *3d max tasarımlar *WEB sayfalarının PS template tasarımları yapılır. Yapım esnasında; *PS, AI ve InD programları etkin kullanılır.
Sezgin A.

Sezgin A.

Ajans, matbaa ve tekstil sektörlerinde çalıştım. 8 sene aşamasında kutu, karton, katalog, digital(onevision,rollup,branda,afiş),bloknot,kurumsal çalışmalar(zarf,antetli kağıt, cepli dosya, bloknot,) broşür, flayer,kartvizit, dekupe, resim düzenleme, rötüş, tekstil desen tasarımı ( eşarp , erkek, bayan ve cocuk ürünleri) v.b birçok tasarım yapmaya devam ediyorum.
Cemal Can F.

Cemal Can F.

Merhaba, ben Can Fidan. 10 yılı aşkın 2D, 3D, fotoğraf ve video / animasyon hizmetleriyle sizlerin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için sizleri bekliyorum. Şimdiden görüşmek üzere.
Dilek G.

Dilek G.

Alıklı diyalog, 👉 Altenatif çalışmalar, 👉 Sanat bilgisi, 👉 Yaratıcılık ve özgünlük, 👉 Güçlü program becerileri, 👉 Pazarlama stratejileri ve dijital marketing konusunda hakimiyet.
Ali Ç.

Ali Ç.

Yapmış olduğumuz çalışmalar, ziyaretçileriniz de ve müşterilerinizde satışı hissettirecek ve imajınızı belirleyecek ayrıntılar yakalar. Yani tüketicinin kalbini fethedecek duygusal algıyı oluşturur ve kaliteyi ortaya koyar. Hizmetlerimiz Grafik ve Tasarım Hizmetleri Reklam Hizmetleri Kurumsal Kimlik Çalışması Dekal & Seramik Baskı Hizmetleri Sosyal Medya İletişimi Medya İlişkileri Medya Yönetimi Pazarlama Desteği Proje Iş Geliştirme Sosyal Sorumluluk Projeleri Sponsorluk Yö
Gizem Ç.

Gizem Ç.

Merhabalar, Acilen profesyonel ve özenli bir logoya, broşüre ya da afişe mi ihtiyacınız var?Kısa sürede profesyonel tasarım hizmeti için buradayım. BEN KİMİM? Ben Gizem. Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler&Tanıtım ve Psikoloji son sınıf öğrencisiyim. İletişim öğrencisi olduğum için düzenli olarak tasarım projeler üretiyorum. Aynı zamanda Psikoloji öğrencisi olduğum için akademik dile hakim ve yaptığım işlerde profesyonelliğe önem vermekteyim. PEKİ NELER YAPIYORUM? Logo tasarımı, etkinlik
İlknur H.

İlknur H.

Kurumsal kimlik çalışmaları, logo ve banner tasarımı, fotoğraf rötuşlama gibi alanlarda freelance çalışmaktayım. Firmanız için gerekli çalışmayı, zamanında, hatasız ve firmanınızın kimliğine uygun olarak özgün tasarımlarla sunmayı garanti ederim. Ciddi tekliflerinizi bekliyorum.
Kerem S.

Kerem S.

Sanat ve tasarım üzerine yüksek lisans düzeyinde eğitim aldım. İşimi severek yapıyorum, grafik tasarımın hemen her alanında bilgi ve deneyim sahibiyim. 3D ürün-mekan, motion graphic, UI / UX design, illüstrasyon ve kurumsal kimlik alanlarında tasarım üretiyorum. Gerek akademik, gerek piyasada geliştirdiğim projelerle; sanata ve topluma faydalı olmak, dünyaya iz bırakmayı hedefliyorum.
Mithat Ç.

Mithat Ç.

Logo tasarımı, afiş, sosyal medya postları, kurumsal reklam görselleri üzerine hizmet verilir, danışmanlık yapılır.
Batuhan Y.

Batuhan Y.

İşini severek yapan ve detayları çok önemseyen biriyim. İnsan ilişkileri noktasında esnek olmanın bana verimlilik olarak geri döndüğünü sıklıkla tecrübe ettim. Yeni şeyler öğrenmeyi, yeteneklerimi geliştirmeyi çok önemsiyor, bu amaçla insan ilişkilerinin öğreticiliğinden faydalanmak gerektiğini düşünüyorum. Fikir geliştirmenin zihni, dolayısıyla bedeni sürekli aktif tuttuğunun bilincinde olarak hem iş hem de bireysel hayatta yaratıcı olmanın önemli olduğunu düşünüyorum.
Sedanur A.

Sedanur A.

Merhaba ben Sedanur 22 yaşımdayım. Lise ve ünüversite de Grafik tasarım alanında eğitim gördüm.5 yıldır freelance olarak grafik tasarım hizmeti veriyorum. Sektörün trendlerini takip edip temiz kaliteli işler sunuyorum. Sizinle çalışmak ve farkı hissetmenizi sağlamak isterim.
Onur A.

Onur A.

Yaklaşık 15 Senedir Kreatif Grafik Tasarımcı olarak Türkiye'nin en büyük şirketleri ile çalışmaktayım. Hızlı, sorunsuz ve hedefe yönelik reklam / sunum amaçlı tasarım / video ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz. Portfolyo: behance.net/onurselcukakin
Sultan A.

Sultan A.

Bir grafiker 💁🏻‍♀️ Önce sever 😍 Bir rüzgar eser çizer 🎨 Anı yakalar ve çeker 📸 https://www.behance.net/sultanakbas Bu link üzerinden Tasarımlarımı inceleye bilirsiniz
Melih Buğra K.

Melih Buğra K.

Logo tasarımı, tişört tasarımı, cafe restorant menü tasarımı, web sitesi tasarımı, broşür tasarımı, albüm kapağı, poster ve afiş tasarımı yapılır.
Bade Gaye  T.

Bade Gaye T.

Logo, kartvizit, broşür, dergi, kitap kapağı, kurumsal kimlik çalışmalarınızı hızlı ve yaratıcı bir şekilde hazırlayabilirim.
Erdebil O.

Erdebil O.

Merhaba, 10 yılı aşkın süredir reklamcılık sektöründe; açık hava reklamcılık, matbaa ve ajanslarda grafik tasarımcı olarak çalıştım ve çalışmaya devam etmekteyim. Sizler için; Kurumsal kimlik, Kartvizit, Broşür, Logo, Afiş, Dergi, Etiket, Katalog, Tabela vb. açık hava reklamcılık ürünleri ile ilgili tasarımlarınızı yapabilirim.
Erdi A.

Erdi A.

ODTÜ Fizik lisans öğrencisiyim. Ek gelir elde etmek ve bir alanda profesyonelleşmek adına grafik tasarım işi yapıyorum.
Can Toprak

Can Toprak

Merhaba Adım Can iletişim tasarımı ve medya 2. Sınıf öğrencisiyim tasarım konusunda kendimi geliştirmek amaçlı bu işi yaptığım için uygun fiyatlara yapıyor ve işi olabildiğince profesyonel şekilde yapıp kariyerime Katkıda bulunmaya çalışıyorum
Işın Reklam Ve Dağıtım Ajansı

Işın Reklam Ve Dağıtım Ajansı

REKLAM, TABELÂ, MATBAA, DİJİTAL BASKI, AÇIK HAVA REKLAMCILIGI, BILBORD REKLAMI,CNC REKLAM,TOTEM,BAYRAK, PROMOSYON IŞLERİ,KARTVİZİT, BROŞÜR, DERGİ, KATOLOG, INSERT,BASKI TASARIM,GRAFIK TASARIM VS. ENGİN ŞİMŞEK
Tufan Ö.

Tufan Ö.

Beykent Universitesi ingilizce Yeni Medya öğrencisiyim. Uzun zamandır grafik ve logo tasarımı, çeviri hizmetleri vermekteyim.
Şule S.

Şule S.

Emekli tasarımcıyım en son AWe Cemre bitkisel ürünler firmasında çalıştım ve oradan emekli oldum.Her türlü tasarım işinizde yardımcı olabilirim. Logo, etiket, kutu tasarımı, afiş, katalog, kurumsal kimlik, vb.
Özlem A.

Özlem A.

Altınbaş Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Lisede sevdiğim bu bölümü üniversitede de devam ettirmek istedim ve kazandım. Siz isteyin ben Başarayım
Zeynep O.

Zeynep O.

İşimi zevkle yapıyor, ürettikçe mutlu oluyorum. Her tasarladığım proje; tecrübe kazandırdığı gibi, daha çok öğrenme isteğini de beraberinde getiriyor. Eğitim hayatımda öğrenmiş olduğum sayısal bilgiler; analitik düşünme, sorun çözme yeteneği ve program kullanma yeteneğime bir hayli destek oldu. İş hayatımın ilk dönemlerinde matbaada çalışmış olmam sebebiyle; kağıt çeşitleri, renk ayrımı ve baskı teknikleri konusunda bilgi sahibiyim. Sonrasında istek ve azimle, araştırarak, sorarak-sorgulayarak,
Cocodesign

Cocodesign

Görsel tasarım olarak firmalarımızı daha ferah ve güvenilirlik statüsünde algı yönetimini kullandığım tarzımla stadartların üzerine taşımayı hedef edinmişimdir, Lise de Grafik bölümü çıkışlı üniersite deneyimim Resim öğretmenliği Ana sanatım grafiktir.Özel bir sektörle beraber çalışmakta aynı zamanda freelancer olarakta işlerimi sürdürmekteyim.
Pelin E.

Pelin E.

Merhabalar, Kocaeli Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümü 2019 mezunuyum. İzmit te Graf Studios ta staj, İzmir de Fikir İşler de iş tecrübem mevcut. Grafik tasarımcı, sosyal medya içerik üretici ve yöneticisi olarak hizmet veriyorum. Sizin de memnuniyetiniz doğrultusunda işleriniz için tasarımlar oluşturmaktan mutluluk duyarım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
M.serkut Kızanlıklı
Grafik Tasarım   10/06/2020

Kesinlikle tavsiye ederim. Işin en önemli kısmı iletişimi çok kuvvetli ve çok ani gelişen durumda bile saat kavramına takılmadan dakikasında işimizi teslim aldım.

         
Toygun Dugles
Grafik Tasarım   16/05/2020

Kendisi sabırlı başta söylemediğim bir çok düzeltmelere rağmen ve çok hızlı şekilde geri dönüşlü kaliteli hizmet veriyor.

         
Orhan Akgül
Grafik Tasarım   13/02/2020

Cok kibar bir beyfendi ve hizmete önem veriyor. Logo mdan cok memnun kaldim ve kendisine tesekkür ediyorum. Hizli ve kaliteli hizmetti. Is bittigi halde bana sorularimda yardimci oldu Saygilarimla MKI Emlak

         
Murat Şirin
Grafik Tasarım   22/01/2020

Gerçekten temiz iş ! Aynı işi bir çok grafiker ile denedim . istediğim kaliteyi tam anlamı ile yapabilen kişi serkan davut oldu. Yeteneğine ve sabrına hayran kaldım. Sağol serkancım

         
Ceren Zeren
Grafik Tasarım   28/10/2019

Melis hanımın çalışmasından inanılmaz memnun kaldım. Kendi işiymiş gibi üzerinde titizlendi. Konuştuğumuz tarihten önce işi teslim etti. Bu süreçte de istediğim her şeyi sordu ona göre ilerledi. Desteğini de esirgemedi. Hayal ettiğim tasarımı ortaya çıkardı. Güler yüzlü, iletişimi açık ve çalışkan birisi. Tasarım ihtiyacı olan herkese mutlaka tavsiye ederim.

         
Filiz Dumlu
Grafik Tasarım   18/09/2019

Hikmet bey ile çalışmamızdan çok memnun kaldık, çalışması çok özenli ve iletişimi güçlü ..Tavsiye ederim

         
Murat Turgay Sancaklı
Grafik Tasarım   17/09/2019

İşi çok hızlı yapıyorlar. Anlamadığımız yerleri tarif etmekte çekinmiyor her türlü yardımı esirgemiyorlar. Teşekkürler.

         
ALİ AYBERK IŞIK
Grafik Tasarım   16/05/2019
gallery thumbnail

Kesinlikle Çok Başarılı..Beklentilerimiz üzerine ve en önemlisi işini cdiidye alıp çok hızlı geri dönüşler beni çok memnun etti..Yıllarca beraber çalışabilmek dileğiyle..Profesyonelim adı altında uçuk rakamlara çalışmanıza gerek yok , uygun fiyat , profesyonel iş..

Diğer Bilgiler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz