En İyi 25 Grafik Tasarım Grafikeri - Armut

En İyi 25 Grafik Tasarım Grafikeri

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

6.049 Grafik Tasarım Grafikeri teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Şahin Atiş

Şahin Atiş

Uzun yıllardır grafik tasarım ve web tasarım ile ilgili alanlarda hizmet vermekteyim. Broşür, katalog, dergi, billboard, kartvizit gibi görsel reklam ürünleri için tasarım yapmaktayım. Web sitesi kurma ve mobil uygulama konularında yazılım ve tasarım hizmetlerini profesyonel düzeyde sunmaktayım. Kurumsal kimlik oluşturma, logo tasarlama, internet reklamcılığı ve digital pazarlama faaliyetlerinde sahip olduğum tecrübe ile müşterilerimin reklam bütçelerini verimli kullanmalarına ve marka bilin
Osman Karakuş

Osman Karakuş

Merhaba, Kurumsal kimlik, Logo, Afiş, Katalog gibi Grafik Tasarım çalışmalarınız %100 müşteri memnuniyetiyle hazırlanır. Sınırsız revizyon desteği ile kısa sürede iş teslim edilir.
Safa Soysal

Safa Soysal

I’m a graphic designer illlustartor for over 8 years of experience. I’m proficient in Adobe Creative Suit (InDesign, Photoshop, Illustrator, Audition, Premiere, After Effcets, Flash) My expertise includes all aspects of designs such Business Cards, Catalog Layouts, Large Scale Graphics, Web Banners, Gifs,Packaging and Box Designs, Press Outdoors , Event Concept and Designs, Creating Corporate Identities, Stand Designs, Promotion Films. I worked for 2 Major Graphic Design Companies for 5
Ayşe Nur Uzaslan

Ayşe Nur Uzaslan

2 yıl önce Grafik Tasarım eğitimi aldım ve Adobe tarafından onaylı bir sertifika sahibiyim. 2 yıldır hem kurumsal hem de kişisel anlamda bir çok tasarım işi yaptım.
Ahmet Yasin Küçüksakal

Ahmet Yasin Küçüksakal

İşletmelerinizin dijital dünyadaki tüm çalışmalarını hazırlayabilir, mevcut çalışmalarınızı revize edebilirim. Dijital trendlere uygun, işletme ve marka vizyonunu yansıtan içerikler hazırlar, en göz alıcı haliyle sunarım. Üstelik tüm bunları uygun fiyatlarla gerçekleştiririm.
Sezer Hüseyin Özdemir

Sezer Hüseyin Özdemir

Temel tasarım eğitimi için hazırlanmış atölyeleri, çoklu ortam ve grafik tasarım için özel yapılandırılmış bilgisayar laboratuvarları başta olmak üzere, animasyon video tasarımı laboratuvarları ve profesyonel fotoğraf stüdyoları ile donatılmıştır. Film sektöründe sıkça kullanılan ve çeşitli görsel efektlere olanak tanıyan yeşil ekran stüdyosu da bölüm bünyesinde bulunmaktadır. Bölümde ayrıca, 3 boyutlu karakter animasyonlarında doğal hareket imkanı sunan, son teknoloji ürünü hareket yakalama (m
Yasin Dönmez

Yasin Dönmez

Merhaba sizin için Logo - Kartvizit - Afiş - Banner - Logo İyileştirme yapabilirim. 2 senedir tasarımlar ile uğraşıyorum. Sınırsız revizyon sağlanır ve kısa sürede iş teslim edilir.
Esra Kadakaloğlu

Esra Kadakaloğlu

6 yılı aşkın süredir profesyonel anlamda grafik tasarım işleriyle uğraşmaktayım. * Kurumsal kimlik, logo, etiket, afiş, el ilanı, broşür, takvim, ajanda, sosyal medya içeriği, sosyal medya yönetimi, digital çizim vb işler hazırlamaktayım.
Element Media

Element Media

Aşağıdaki adresten çalışmalarımı inceleyebilirsiniz. birlikte çalışabilmek dileği ile iyi günler dilerim. http://elementmedia.wix.com/portfolio
Nefise Y.

Nefise Y.

Merhaba, 13 yıllık bir Grafik Tasarım geçmişim var. 9 Eylül Üniv. si Grafik Tasarım mezunuyum. Yüksek lisansımı da Tipografi üzerine yaptım. Aynı zamanda Öğretim Görevlisiyim ve 9 Eylül Üniv. Eğitim Fak. de 5 yıl süreyle Grafik Tasarım Ana Sanat derslerine girdim. Halen çalıştığım şirkette Grafik Tasarım müdürlüğü yapmaktayım. Bakioğlu Holding, Bak Ambalaj, Gravur Entenasyonel, Ege Orman Vakfı ve Holding e ait tüm şirketlerin tasarımları, ARKAS, EGİAD (10 yıldır Dergi Tasarımlarını ben yapıyo
Bbg Bbg

Bbg Bbg

Şirketiniz için ; * hedef kitlenize hitap edecek, * yaptığınız işi yansıtacak, * güven hissettiren, şık görünümlü şekilde, tasarlatmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Esra Y.

Esra Y.

Bu işe hobi olarak başladık, ve şimdi mesleğimiz oldu. Severek yapılan her iş gibi, harika işler çıkartıyoruz.
Pelin Yağız

Pelin Yağız

Biz standart işleri pek sevmeyiz. Farklı olmak, öne çıkmak, rakiplerinin arasından sıyrılmak isteyenler ile çalışırız. Sizde bu şekilde düşünüyorsanız içeri buyurun.
Selcan Gündüz

Selcan Gündüz

15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim.Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında dışarıdan hizmet vermeye devam ediyorum. Unutmayalım tecrübe yalnızca bir sayı değildir, koca bir yaşamdır, yaşanan . Selcan GÜNDÜZ
Binnaz Çiftci

Binnaz Çiftci

İlgili lise ve üniversite okuduktan sonra sektördeki 3. yılımı tamamlamaktayım. Sizin talebinize göre; gerekli bilgi ve deneyimim doğrultusunda istenilen hizmetin en iyisini verebileceğimi temin ederim. Logo, animasyon, kurumsal kimlik tasarımı, dergi ve kitap tasarımı, billboard tasarımı, sosyal medya template ve tasarımları gibi çizgi altı ve çizgi üstü tüm tasarımlarınız için hizmetinizdeyim :)
Oktay Özdemir

Oktay Özdemir

Grafik tasarım ve Medya alanında yapabildiğimiz hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Referanslarımız kısmından bu hizmetleri teslim ettiğimiz müşterilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Memnun kalınmayan hiçbir hizmet için PARA ÖDEMEK zorunda değilsiniz.
Cemal Can Fidan

Cemal Can Fidan

Merhaba, ben Can Fidan. İstediğiniz şekilde Poster, Kartvizit, 2D-3D Tasarım, Logo, Video, Fotoğraf ve daha birçok hizmeti vermek için ihtiyaçlarınızı bekliyorum.
Nur Duman

Nur Duman

-6 yıllık ajans tecrübeli, -Işık, boyut, renk, kadraj, baskı teknikleri gibi mesleki unsurlara hakim, -Kendi sanatsal ve yaratıcı üslubunu marka imajına uygun özel tasarımlara yansıtarak projeler geliştirebilen, -Görsel basılı malzemelerin tasarım ve uygulama süreçlerinin yürütülmesi sorumluluğu konusuna hakim, -Tasarım konusunda Photoshop, Illustrator, Indesign programlarını iyi derecede kullanabilen, -Web sitelerinde ve sosyal medyada kullanılacak olan görselleri tasarlayabilen, Freel
Pınar Çelik

Pınar Çelik

Profesyonel Grafik Tasarımcıyım. Çalışmalarıma freelance olarak devam ediyorum. Anadolu meslek lisesi grafik bölümünü, tam not ile okul ve bölüm birinciliği ile bitirdim. Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi nden fakülte ve Grafik bölüm birincisi olarak, yüksek onur derecesi ile mezun oldum. Üniversitede bir sene Hollanda da eğitim aldım ve tam not ile tamamladım. Pek çok farklı tasarım alanında tecrübem var. Başladığım her proje ve işi başarı ile tamamlamak öncelikli amacımdır. Ta
Mesut Kebapçıoğlu

Mesut Kebapçıoğlu

Her türlü grafik tasarım işlerinizi ( Afiş, dijital portre çizimi, broşür, video düzenleme, illüstrasyon, fotoğraf temizleme, kurumsal kimlik çalışmaları vb. ) özenle yaparım.
Sezgin A.

Sezgin A.

Aans, matbaa ve tekstil sektörlerinda çalıştım.7 sene aşamasında kutu, karton, katalog, digital(onevision,rollup,branda,afiş),bloknot,kurumsal çalışmalar(zarf,antetli kağıt, cepli dosya, bloknot,) broşür, flayer,kartvizit, dekupe, resim düzenleme, rötüş, tekstil desen tasarımı ( eşarp , erkek,bayan ve cocuk ürürnleri) v.b birçok tasarım yapmaya devam ediyorum.
Hakan Akdeniz

Hakan Akdeniz

Erciyes Üniversitesi Radyo TV ve Sinema Bölümü Lisans mezunuyum. Video Editör ve Grafik Tasarımı işlerinde sektörde çeşitli tecrübelerim olmasıyla birlikte freelance olarak hizmet vermekteyim. 2016 senesinin başından itibaren 3 arkadaş bir araya gelip kurmuş olduğumuz "LaMedya" ismini verdiğimiz firmamızda freelance hizmet vermekteyiz. Siz de uygun fiyata ve makul sürelerde samimi bir hizmet almak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz.
Nur Faden Karaçam

Nur Faden Karaçam

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar ve Eğitim Teknolojileri bölümünden mezunum. 6 yıldır Adobe Photoshop ve Illustrator tasarımları yapıyorum. Tasarım üzerine eğitimlere giderek sertifikalar aldım. Koton da tasarımcılık yaptım. İstediğiniz takdirde size istediğiniz tasarımları yapabilirim. Illustrasyon çizimleri istediğiniz takdirde yapabilirim. Logo, web tasarım,afiş , düğün, nişan ve nikah gibi etkinlikleriniz için konsept tasarımlar dahildir.
Elif Y.

Elif Y.

Marmara Üniversitesi Grafikerlik bölümünü birincilikle bitirdim. Gerekli tecrübeleri edinebileceğimi düşündüğüm yerlerde tam zamanlı çalıştıktan sonra 3 yıldan beri devam ettirdiğim freelance grafikerlik macerasına atıldım. Geniş portföyümle verebileceğim referanslar, size örnek olarak gösterebileceğim bir çok iş mevcut. Sizi memnun etmenin önceliğim olacağından emin olabilirsiniz. İsteklerinizi karşılamak için burdayım.
Müge Yenice

Müge Yenice

15 yıllık tecrübem doğrultusunda, hızlı, titiz ve müşteri memnuniyetini esas alarak, grafik tasarım işleriniz için benimle çalışabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Grafik Tasarım   06/09/2017

hiçbir sorun yaşamadık, aynen planlandığı gibi yürütüldü ve teslim edildi, hatta fazlasını yaptılar. Profesyonel bir takım, teşekkür ediyoruz kendilerine.

         
Hüseyin Boğa
Grafik Tasarım   21/07/2017

Binnaz Hanıma yaptırdığım işten çok memnun kaldım, işini itinayla ve özveriyle yapıp gayet güzel bir şekilde teslim etti, yaptırmak istediğiniz işleri gözünüz kapalı hiç düşünmeden yaptırabilirsiniz tavsiye ederim.

         
Mstafa Evcil
Grafik Tasarım   04/07/2017

Sinan ile internet sitemizde kucuk degisiklikler yapmak icin iletisime gecmistim ama sonrasinda kendisinin yonlendirmesi ile internet sitemizi tamami ile yenileme sansimiz oldu. Aldigim hizmetten ve Sinan ile yaptigimiz calismadaki iletisimden cok memnun kaldigimi ozellikle belirtmek istiyorum. Ilerisi icin dusundugumuz baska bir websitemizin tasarimi+kurumsal kimligi ve yazilim ihtiyaclarimiz icin tekrar kendisi ile bir calisma yurutmek istiyoruz.

         
Mesut Demir
Grafik Tasarım   01/07/2017

Tek kelime ile mükemmel. daha fazla söze gerek var mı ? Ne istediğimi hemen anlayan ve vizyonu geniş bir arkadaş. Kesinlikle bundan sonra beraber çalışacağım ve herkese tavsiye edebileceğim bir hizmet sunuyor

         
Mustafa Uzuner
Grafik Tasarım   28/06/2017

İletişim ve müşteri memnuniyeti gayet iyi. Aklınızdan geçenleri kaleme dökme hususunda Ali Özbaş başarılı bir isim. İlginiz için teşekkürler.

Benzer Meslekler
Diğer Bilgiler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz