En İyi 25 Grafik Tasarımcı | Armut

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

11.085 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Grafik Tasarımcı

Selami S.

Selami S.

Abdullah Gül Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. Freelance olarak grafik tasarım ve görselleştirme işleri ile uğraşıyorum. Daha önce farklı alanlar için katalog, broşür ve afiş tasarımları yaptım. Tasarım sürecinde Photoshop, Illustrator ve InDesign programlarını kullanıyorum. Aynı zamanda mimarlık eğitimim ile kendimi geliştirdiğim 3 boyutlu tasarım programlarında (Archicad, Sketchup, 3ds Max, Lumion) render alıyor ve 3 boyutlu modellemeler yapıyorum. İhtiyacınız olan konularda sizinle detaylı ko
Hüseyin  E.

Hüseyin E.

Merhabalar ben Hüseyin, Başkent İletişim Tasarım bölümünden mezun olduktan sonra direk işimi yapmaya başladım 2 sene bir reklam ajansında 2 sene okul döneminde çalıştım şimdi ise burda freelance olarak hizmet veriyorum, Sade ve minimalist bir tarzım var digital ve basılı olarak her şeyi yapabilirim
Ali Ç.

Ali Ç.

Yapmış olduğumuz çalışmalar, ziyaretçileriniz de ve müşterilerinizde satışı hissettirecek ve imajınızı belirleyecek ayrıntılar yakalar. Yani tüketicinin kalbini fethedecek duygusal algıyı oluşturur ve kaliteyi ortaya koyar. Hizmetlerimiz Grafik ve Tasarım Hizmetleri Reklam Hizmetleri Kurumsal Kimlik Çalışması Dekal & Seramik Baskı Hizmetleri Sosyal Medya İletişimi Medya İlişkileri Medya Yönetimi Pazarlama Desteği Proje Iş Geliştirme Sosyal Sorumluluk Projeleri Sponsorluk Yönetimi Baskı H
Kaan Ü.

Kaan Ü.

Merhaba. Ben Kaan Ünlü, Boğaziçi Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri 2. sınıf öğrencisiyim. Yabancı bir internet sitesinde tişört tasarımı yapıyorum, site üzerinde online olarak 500 den fazla ürünüm satıldı. Ayrıca Boğaziçi Bilişim Kulübü - Compec te yarım dönem Tasarım Ekibi lideri, sonrasında 1 sene PR direktörü olarak görev aldım. Afiş, broşür, tişört, sweatshirt, sosyal medya görselleri, logo gibi tasarım fikirlerinizi ve projelerinizi makul fiyata ve aktif bir iletişimle birlikte so
Kerem A.

Kerem A.

İstediğiniz özelliklerdeki grafikleri, web sayfalarını ya da mobil uygulamanızı tasarlıyor ve geribildirimlerinize göre yeniden düzenliyorum.
Cemal Can F.

Cemal Can F.

Merhaba, ben Can Fidan. 10 yılı aşkın 2D, 3D, fotoğraf ve video / animasyon hizmetleriyle sizlerin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için sizleri bekliyorum. Şimdiden görüşmek üzere.
Çağla D.

Çağla D.

Grafik ve Tasarım mezunuyum. 8 yıldır Grafik Tasarım işi ile uğraşmaktayım. Matbaa,Reklam Ajansları ve Copy Center tecrübelerim vardır. Temiz,hızlı ve garantili çalışmayı tercih ederim.
Muhsin T.

Muhsin T.

30 yıla yakın bir süre istanbulda çalıştım. her türlü GRAFİK çalışmayı sorunsuz yaparım. Katalog çalışmaları, her türlü etiket, Kurumsal Kimlik çalışmaları, Afiş, Kutu, Ambalaj, Broşür, El ilanı, Grafik çizimler, Fiyat Listeleri v.s hazırlık ve baskı kontrolü.
Mehmet K.

Mehmet K.

4 Yıldır grafik tasarım ile uğraşıyorum. ileri derecede Photoshop cs6 bilgim mevcut. Logo tasarımı Katalog tasarımı Ambalaj tasarımı Manipülasyon gibi photoshopu kapsayan her türlü işi bana anlattığınız takdirde hakkıyla yapabilirim.
Sinem A.

Sinem A.

Uzun zaman İstanbul da bir ajasta Grafik Tasarımcı olarak çalıştım. Bir süredir Kuşadası ndayım. İşimi evden yürütüyorum. Kaliteli tasarımlar isterseniz birlikte karar verip uygularız. Memnuniyet garantisi veriyorum.
Teknik organizasyon

Teknik organizasyon

Teknik bir firmada ,hem organizasyonlara ses ve ışık sistemleri,stant tasarımı ve kurulumu sağlıyoruz ,hem de istediğiniz şekilde tasarımlarınızı yapıp en çabuk şekilde beğeninize sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ile sizleri bekliyor olacağım.
Bulut  K.

Bulut K.

4 yıllık matbaa tecrübemle; -Kartvizit - Broşür - Antetli kağıt - Katalog - Dergi - Magnet - Etiket vb. matbu evraklarınız profesyonel ve hızlı bir şekilde hazırlamak için buradayım. Not: Talebe göre işlerimin yoğunluğu da göz önünde bulundurarak baskı işleriniz tarafımca takip edilip size ulaşmasını sağlayabilirim.
Kardelen T.

Kardelen T.

Merhaba. Suluboya ve diğer çeşitli tekniklerde illustrasyonlar hazırlıyorum. Tasarım ürünü grafikler üretiyorum. Kişiye özel dizaynları, grafiksel her alan için gerçekleştirebilirim.
Selcan G.

Selcan G.

15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. Reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim. Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında tasarım ofisimden hizmet vermeye devam ediyorum. Referanslarımın ufak bir kısmı profilimdedir, İncelemenize sunarım. Saygılarımla.
Mehmet Yalçın L.

Mehmet Yalçın L.

Logo, Kurumsal kimlik, dergi, katalog, broşür, insört ve Banner çalışmalarım, 20 yıla yakın deneyimim var. Kurumsal firmalar ve Belediyeler tarafından kullanılan logoları, örnek çalışmalarımı inceleyebilirsiniz. Görüşmek dileği ile.
Nefise Y.

Nefise Y.

Merhaba, 17 yıllık bir Grafik Tasarım geçmişim var. 9 Eylül Üniv. si Grafik Tasarım mezunuyum. Yüksek lisansımı da Tipografi üzerine yaptım. Çalıştığım şirkette Grafik Tasarım müdürlüğü yapmaktayım. Aynı zamanda 9 Eylül Üniv. Buca Eğitim Fak. de 7 yıl süreyle Grafik Tasarım Ana Sanat derslerine girdim. Bakioğlu Holding, Bak Ambalaj, Gravur Entenasyonel, Ege Orman Vakfı ve Holding e ait şirketlerin tasarımları, ARKAS, EGİAD, AMWAY, PETKİM, PINAR, BECKER, Enda Enerji Holding, KASTAŞ ve Türk Hava
Fatih Ö.

Fatih Ö.

Merhaba, Bu zamana kadar Almanya, Amerika, İngiltere ve Türkiye deki müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılamış bir dijital ajansız. Yaptığımız tüm işleri fozzdigital.com adresinde görebilirsiniz. Yıllardır edindiğimiz marka tecrübeleriyle, şirketinizin kurumsal havasına en uygun tasarımı, dünyadaki yeni trendler dahilinde oluşturabiliriz. Teşekkürler.
M Selim T.

M Selim T.

İzmir Yaşar Üniversitesinde Yazılım Mühendisliği öğrencisiyim. 4 yıldır aktif olarak web site tasarımı ve grafik tasarım işleri ile uğraşıyorum. Dna Bilişim ve Sas Ajans bünyesinde freelance olarak çalışmaktayım.
Yasemin K.

Yasemin K.

Yaklaşık 7 senedir çeşitli firmalarda ve freelance olarak tasarım yapmaktayım. Okan Üniversitesinden mezunum. Gerekli durumda portfolyo paylaşabilirim.
Andromeda Dijital Reklam Ajansı

Andromeda Dijital Reklam Ajansı

Dijital çağın derinliklerinde büyük bir hızla yol alırken, çağa ayak uydurabilmiş bir ajans olmak en büyük hedeflerimizden bir tanesidir. Web Teknolojileri, Tasarım ve Yazılım konusunda derin tecrübeli ekibimiz ile müşterilerimizin markalaşma sürecinde en iyi dijital reklam fikirlerini onlara sunuyoruz. Ekibimiz içerisinde Yazılım, Tasarım, Sosyal Medya, Tanıtım Filmi konularında uzmanlaşmış personeller barındırmaktadır.
Seçil G.

Seçil G.

Kitap Kapak Tasarımları Kitap İç Sayfa Tasarımları Her Türlü Davetiye Logo tasarımlar Çocuk ve Genç Oyun (Bahçe-Sınıf-Ev) Tasarımları Vektörele Dönüştürme Vb. Bir Çok Çalışma
Murat Y.

Murat Y.

İhtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunuyorum. Tasarıma başlamadan evvel sizi dinliyorum ve talepleriniz doğrultusunda çalışmaya başlıyorum. Uzun ya da kısa vadeli iş gözetmeksizin, işin her sürecinde sizlerden gelecek geri dönüşlere önem veriyorum. Grafik Tasarım Alanında yaptığım çalışmaların kapsamı; - Logo tasarımı - Kurumsal kimlik tasarımı - Poster Tasarımı - Kitap Kapağı - Bilet Tasarımı - T-shirt Tasarımı - Araç Giydirme
Murat Can Ç.

Murat Can Ç.

4 yıldır Grafik Tasarım sektöründe hizmet vermekteyim. Logo, kurumsal kimlik, katalog, broşür, insert, kartvizit,çanta vb. alanlarda tasarım yapmaktayım. Matbaa, Reklam ve Promosyon ürünlerinde tercihiniz ben kazanan siz olun.
Hikmet B.

Hikmet B.

*Logo katalog *Kurumsal kimlik *Kart vizit işlemleri *3d max tasarımlar *WEB sayfalarının PS template tasarımları yapılır. Yapım esnasında; *PS, AI ve InD programları etkin kullanılır.
Ünal K.

Ünal K.

Merhaba,Halkla ilişkiler ve Reklam son sınıf lisans öğrencisiyim.Marka,İmaj yönetimi,Grafik tasarım,Ürün fotoğrafçılığı gibi Creative konularda eğitim almaktayım ve bunu kendi özverimle gerçek işlere dönüştürmekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cemal Ay
Grafik Tasarım   04/02/2019

Değişen isteklerimizin hepsini sabırla yaptığı için kendisine teşekkür ediyorum. Yaratıcı şeyleri fikirlerinizi dikkate alarak dönüştürüyor. Elinize sağlık Yeliz hanım

         
Nilgun Yildiz
Grafik Tasarım   28/12/2018

Grafik tasarım konusunda uzman, yaratici ve oldukça pratik birisi. Verdiğim işleri kisa zamanda sonuçlandırdı. Hızlı dönüş ve yapilan isin neticesi konusunda tatmin edici bir netice aldim. Kendisine işinizi tereddut etmeden teslim edebilirsiniz. Tekrardan eline saglik.

         
Eylem Tan
Grafik Tasarım   26/12/2018

İşim çok acildi ve 24 saatten kısa bir sürede en hızlı şekilde kaliteli bir çalışma oldu. Ayrıca Tasarım süreci boyunca taleplerimle , istediğim değişikliklerle tek tek ilgilendiği için Çok teşekkürler. Gelecek işlerimde de birlikte çalışmayı düşünüyorum.Sevgiler...

         
Pınar Esen
Grafik Tasarım   17/12/2018

işim çok hızlı ve düzgün bir şekilde yapıldı ve istediğim tüm revizyonlar kısa sürede tamamlandı. Teşekkürler

         
Hilal Usta
Grafik Tasarım   02/12/2018
gallery thumbnail

Faruk beyle tasarım ve baskı olmak üzere bir broşür çalışması yaptık. Tasarım gayet başarılıydı ve süreç boyunca kendisi memnuniyetimiz için yakınen işi takip etti, isteklerimizi gerçekleştirmek için çaba sarfetti. Söz verdiği sürede sıfır hatayla işi teslim etti. Bundan sonraki işlerimde de birlikte çalışacağımı düşünüyorum. Kendisine teşekkür ederim.

         
ALİ BEKTAİ
Grafik Tasarım   29/09/2018

Enes bey ile armut. Com üzerinden iletişimmkurduk ve kendisi Çok başarılı azimli bir tasarımcı arkadaşımız aldığım hizmet ve kaliteden çok memnunum

         
AKIN GELEN
Grafik Tasarım   30/06/2018

İşinin hakkını veren bir tasarımcı, uyumlu çalışma şekli ve taleplerimizi sabırla ve hiç şikayet etmeden defalarca yerine getirmesi sebebiyle ayrıca teşekkür ve tebrik ediyorum farklı projeler olduğunda tekrar çalışmak isteyeceğim bir arkadaş eline sağlık.

         
Fırat Arıkan
Grafik Tasarım   29/05/2018

Yaptığı çalışmalarda çok memnun kaldım. Güleryüzlü ve anlayışlı hizmetiyle yapıyor işini. Teşekkürler Enes Bey.

Diğer Bilgiler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz