Hizmet Ver
Grafik Tasarım

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4.624 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

Grafik Tasarım için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 4.624 Grafik Tasarımcı en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4,7 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 1.677 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 31.726 kişi Grafik Tasarım için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Grafik Tasarım

Markana ya da firmana kimlik kazandırmak ve sektörde görünürlüğü artırmak için pek çok adım bulunur. Bunlardan bazıları yaratıcı bir logoya ve kullanıcı dostu bir site tasarımına sahip olmak ve özgün sosyal medya çalışmaları ile dikkat çekmektir. Bu noktada devreye giren grafik tasarım, firmanın karakterine, iletişim diline, hedef kitlesine ve bunlar gibi daha pek çok detaya hitap eden görsel çalışmaları ele alır.

“Grafik tasarım ne iş yapar?” sorusunun cevabı olarak bir mesajı görsel olarak iletmenin en etkili yolunu sunar denebilir. Grafik tasarımcılar, firmana ya da markana ihtiyacın olacak görsel çalışmaları yapar. Yaratıcılık, özgünlük ve etkileyicilik üçgeninde bulunan grafik tasarım; web site görsellerini, sosyal medya postlarını, kurumsal kimlik çalışmalarını ve çok daha fazlasını bir bütün halinde sunar.

Son dönemlerin en popüler meslekleri arasında yerini alan grafik tasarım, pek çok kişinin aklında “grafik tasarım nedir?” sorusunu meydana getirir. Grafik tasarım; firman, kuruluşun veya markan için ihtiyacın olan görsel çalışmalar bütünüdür.

Sosyal medyanın bu kadar popüler olduğu bu dönemde, potansiyel müşterilerinin dikkatini çekmek ve çeşitli kampanyalar ile onlara ulaşmak için grafik tasarım hizmetinden yararlanabilirsin.

Sadece sosyal medya postlarında değil, web sitenin görsel tasarımlarında, ürünlerinin ambalajında, katalog ve afiş tasarımlarında da devreye giren bu meslek, marka kimliğini oluştururken de pek çok alanda yanında olur. Markan için en doğru grafik tasarım logo hizmetini yaratıcı bir bakış açısıyla oluşturan grafik tasarımcılar, şirket olarak günümüze ayak uydurmana ve rakiplerin arasından sıyrılmana olanak tanır.

Grafik tasarım hizmeti sunan kişiler genellikle üniversitelerin grafik tasarım bölümünden mezun olurlar. Ancak bu işi yapmak için grafik tasarımı bölümünü bitirmiş olmak gerekli değildir. Tasarım gözü olan, grafik tasarım alanına ilgi duyan ve kendini bu yönde geliştirmeye istekli olan kişiler çeşitli kurslarla ve eğitimlerle grafik tasarım hizmeti vermeye başlayabilir. Genellikle grafik tasarım ajansı bünyesinde çalışan grafik tasarımcılar, ajans ya da şirketten bağımsız olarak freelance olarak da bu hizmeti verir.

Freelance Grafik Tasarım Hizmeti Almanın Avantajları Nelerdir?

Armut üzerinden freelance grafik tasarım hizmetleri almak pek çok avantajı beraberinde getirir. Çoğunlukla bir markaya bağlı kalmadan çalışan grafik tasarımcılar, freelance olarak farklı sektörlere ve firmalara çalışır. Bu sayede firman hangi sektöre hitap ediyor olursa olsun, tercih edeceğin grafik tasarımcılar en iyi görselleri sunar.

Online grafik tasarım hizmeti olarak da görülebilen freelance grafik tasarım iş modeli, aynı zamanda fiyat olarak da kârlı bir seçenektir. Tek seferlik ya da kısa süreli çalışmalar için bir grafik tasarım ajansı ile anlaşma yapma ihtiyacını ortadan kaldıran freelance grafik tasarım hizmeti, dilediğin zaman ve dilediğin kadar görsel çalışmalar elde etmeni kolaylaştırır.

Armut üzerinden ihtiyacın olan tüm grafik tasarım çalışmaları için talepte bulunabilir ve profesyonel olarak freelance grafik tasarım hizmeti veren kişilere ulaşarak en kaliteli görsellere sahip olabilirsin. Armut.com, talebine dakikalar içerisinde cevap verir ve alanında yetkin grafik tasarımcıları senin istediğin çalışma alanına göre yönlendirir. Gelen teklifler arasında bir seçim yapmadan önce tasarımcıların önceki deneyimlerini ve işlerini Armut üzerinden görebilir ve kararını bu doğrultuda verebilirsin.

En İyi 40 Grafik Tasarımcı

Koray U. photo

Koray U.

22.05.2023

Grafik Tasarım · Muratpaşa, Antalya

Merhabalar, herhangi bir firma, şirket, youtube kanalı, twitch kanalı ve benzeri gibi yerler için tasarım çalışması yapmaktayım. İstediğiniz şey yani, kartvizit, logo, banner, profil fotoğrafı, broşür gibi bir çok şeyi yapabilirim. İrtibata geçmeniz yeterlidir.

Muhammed Emin A. photo

Muhammed Emin A.

10.09.2023

Grafik Tasarım · Başakşehir, İstanbul

Merhabalar, ben Muhammed Emin Almas , ben sizlere vektörel ve piksel olarak grafik tasarım, çizim, sıfırdan tasarım , baskı öncesi montaj , promosyon ürünlerinin montajı ve daha birçok şeyde hizmet verebilirim.

Ece A. photo

Ece A.

30.05.2023

Grafik Tasarım · Buca, İzmir

Merhaba, ben Ece. Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi- Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum. Güncel olarak dövme yapıyor olsam da boş vakitlerimde duvar boyası, çeşitli tasarım ve çizimlerle ilgileniyor, dersler veriyorum. İhtiyacın olan tasarım veya çizim hakkında detaylıca konuşabiliriz .

Hümeyra Hilal B. photo

Hümeyra Hilal B.

27.10.2023

Grafik Tasarım · Nilüfer, Bursa

Tüm basılı işleri, sosyal medya yönetimi ve outdoor reklam tasarımlarını itinayla yapmaktayım.

Şüheda K. photo

Şüheda K.

14.02.2023

Grafik Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul

Üniversitede grafik bölümü mezunuyum. Logo, Kartvizit, Broşür, Katalog, Afiş, Kurumsal Kimlik çalışmalarınız gibi çalışmaları güvenle yaptırabilirsiniz. Firmanızı en güzel en düzgün şekilde tanıtabilirim. Grafik alanındaki tecrübelerimi ürünlerinizin dizaynını yaparak size aktarabilirim.

Şevval C. photo

Şevval C.

30.01.2024

Grafik Tasarım · Başakşehir, İstanbul

İç mimarlık son sınıf öğrencisiyim. Projelerinizde photoshop ve autocad programlarından istenileni yapabilirim. Photoshopta davetiye tasarımı, ürün arka planı silme, sunum paftası, reklam afişi, renkli plan, logo tasarımı vb. şeylerde yardımcı olabilirim.

Murat B. photo

Murat B.

25.12.2021

Grafik Tasarım · Ataşehir, İstanbul

Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümü Lisans mezunuyum. Aktif olarak sektörde çalışmaktayım. Profesyonelce hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz.

Yaşar Doğu K. photo

Yaşar Doğu K.

15.06.2018

Grafik Tasarım · Menemen, İzmir

2003 yılından bu yana sektörün içindeyim. Grafik Tasarım, Fotoğraf Çekimi, Matbaa ve Dijital Baskı Çözümleri gibi ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyim. Markanızı çağın gereksinimlerini karşılayacak şekilde yansıtacak Logo ve Kurumsal Kimlik tasarımlarının yanı sıra afiş, katalog, broşür vb. tüm...

Zeynep A. photo

Zeynep A.

11.01.2022

Grafik Tasarım · Palandöken, Erzurum

Ben Zeynep Alparslan 5 yıldır freelance çalışarak firmalar, bloggerlar ve kurumsal firmalara kurumsal kimlik, ambalaj tasarımı, logo tasarımı, afiş tasarımı, kitap kapağı tasarımı, broşür, el ilanı ve Karakale çizimleri gibi bir çok alanda hizmet verdim ve vermeyede devam ediyorum. Bu...

Emrecan D. photo

Emrecan D.

25.03.2024

Grafik Tasarım · Üsküdar, İstanbul

Merhaba ben Emre, Son beş yılda, grafik tasarım programlarıyla etkin bir biçimde ilgileniyor ve tasarımlar oluşturuyorum. Serbest çalışma anlayışını benimseyerek çeşitli projelerde tasarım işlerini üstleniyorum. Geniş bir yaratıcılığa sahip olmam, düşlediğim tasarımları bilgisayar ekranıma...

Derya T. photo

Derya T.

06.02.2023

Grafik Tasarım · Serdivan, Sakarya

Merhabalar; Ben Derya TOZ. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Güzel Sanatlar - Grafik Tasarım Ana Sanat mezunuyum. 15 yıllık tasarım, reklam, matbaa, açık hava reklamcılığı konusunda tecrübeye sahibim. Çeşitli şirketlerde grafik tasarımcı olarak çalıştım. Halen freelance olarak çalışmaktayım.

Nazlı Ceren T. photo

Nazlı Ceren T.

11.01.2024

Grafik Tasarım · Güzelbahçe, İzmir

Mimarım. Grafik tasarım, kişiye özel dövme tasarımı, kurumsal kimlik, davetiye tasarımı, iç mimari danışmanlık, ahşap ev bungalov tiny house çizimleri, rölöve çizimi, mimari çizim, mobilya çizimi render, 3d modelleme gibi konularda freelance hizmet veriyorum. Aynı zamanda Reiki Master, Meditasyon...

Nisan T. photo

Nisan T.

12.05.2023

Grafik Tasarım · Tepebaşı, Eskişehir

Merhabalar. eskişehir teknik üniversitesi endüstriyel tasarım mezunuyum. istediğiniz tasarımı yapabilirim. ayrıca armutta bu zamana kadar endüstriyel tasarım, modelleme, render, mockup, sunum, broşür tasarım, logo, poster, davetiye, fotoğraf manipülasyon, ambalaj tasarım, tabela tasarım gibi...

Azra A. photo

Azra A.

28.07.2023

Grafik Tasarım · Çekmeköy, İstanbul

Doğuş Üniversitesi-Grafik tasarım mezunuyum. Bu alanda birçok eğitim sertifikam mevcut. Yaklaşık 5 senedir freelance grafik işleri yapıyorum.

Ayça E. photo

Ayça E.

04.02.2023

Grafik Tasarım · Çankaya, Ankara

Hacettepe Grafik Tasarım mezunu 19 yıllık deneyim İstenilen tasarımı estetik bir bakış açısı ile birleştirip pratik, anlaşılabilir ve akılda kalıcı hale getirerek en iyi şekilde kitlelere ulaştırmak.

İsmail Eren E. photo

İsmail Eren E.

18.07.2023

Grafik Tasarım · Yenimahalle, Ankara

Çocukluğumdan bu yana Ps ,Ai ,Ae vb. programları profesyonel olarak kullanıyorum.

Kerim K. photo

Kerim K.

28.04.2023

Grafik Tasarım · Bağcılar, İstanbul

Selamlar ben Kerim , 22 Yaşındayım . 7 yıldır Grafik tasarım alanında çalışamlar hazırlıyorum . 2021-2023 yılları arasında Freelancer olarak birçok platformda hizmet verdim. Halende veriyorum 90 + Firma ile çalışıp %99 memnuniyet oranına sahibim.

Can A. photo

Can A.

14.10.2023

Grafik Tasarım · Çorlu, Tekirdağ

Ben [Can ARSLAN], 11 yıllık grafik tasarım deneyimine sahip bir profesyonelim. Grafik tasarım, görsel iletişim aracılığıyla mesajları etkili bir şekilde iletmeyi amaçlayan yaratıcı bir sanat ve meslek dalıdır. Sizlere, marka kimliği oluşturmadan reklam kampanyaları tasarlamaya, web sitelerini...

Esra İ. photo

Esra İ.

08.07.2023

Grafik Tasarım · Güngören, İstanbul

Bakırköy Kız Meslek Lisesi'nde Grafik Tasarım Bölümü ve Beykent Üniversitesi Meslek Yüksekokulu'nda Basım ve Yayın Teknolojileri Bölümü üzerine eğitim aldım. Şuan aktif olarak kumaş tasarım düzenlemelerinde Freelance olarak hizmet veriyorum (çizim yapamıyorum ancak çizilmiş vektörlerle baskıya...

Merve K. photo

Merve K.

21.12.2023

Grafik Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul

Matbaa grafikeriyim. Ambalaj tasarımı, renk ayrımı konusunda yardımcı olabilirim.

Esin A. photo

Esin A.

10.04.2022

Grafik Tasarım · Bornova, İzmir

İşletmelerin gelişmesine yardımcı olmak için duygusal tasarım, cesur markalaşma ve sokak zekası kullanıyorum.

Büşra K. photo

Büşra K.

02.12.2023

Grafik Tasarım · Altınordu, Ordu

Grafik tasarımcılar "görsel zeka" olarak bilinen, çekici bilgiler içeren ve göz alıcı bir şekilde tasarım veya ilüstrasyon üretme bilgeliğine sahip kişilerdir. Bu saydığım özelliklerin bende olduğunu düşünüyorum. özgün, farklı, seni anlatan işler ortaya koyacağımdan şüpheniz olmasın!

Alperen B. photo

Alperen B.

12.04.2023

Grafik Tasarım · Bandırma, Balıkesir

Merhabalar, kurumsal kimliğin günümüzde düşünülenden çok daha önemli olduğunun farkında olduğunuza eminim. Ben de sizin için bu yolda en önemli adımı atmanıza yardımcı olabilmek adına, Grafik Tasarım hizmeti vermekteyim.

İbrahim K. photo

İbrahim K.

02.11.2023

Grafik Tasarım · Bahçelievler, İstanbul

Üniversite yolculuğuna Yıldız Teknik Üniversitesi'nde adım attım ve İletişim Tasarımı bölümünde geçirdiğim bu değerli yıllar, beni hem yaratıcı bir düşünür hem de etkili bir kişi olarak şekillendirdi. Yıldız Teknik Üniversitesi'nin İletişim Tasarımı bölümü, benim için hem estetik hem de teknik...

Betül A. photo

Betül A.

31.05.2023

Grafik Tasarım · Beyoğlu, İstanbul

Merhaba Öğrenim hayatımla birlikte 7 yıldır grafik tasarımcıyım Grafik tasarımcı olarak digital ve baskı alanında hizmet veriyorum Sevgiler

Leyla B. photo

Leyla B.

05.10.2023

Grafik Tasarım · Buca, İzmir

Merhaba, 2019 İYTE ‘Şehir ve Bölge Planlama’ bölümü mezunuyum. Aynı zamanda 2023 yılı itibariyle Dokuz Eylül Üniversitesi Kentsel Tasarım programında yüksek lisansımı tamamlamış bulunmaktayım. Okuduğum bölümler ve kişisel ilgim doğrultusunda süreç içerisinde tasarım alanında pafta, afiş, broşür ve...

Nazlıgül T. photo

Nazlıgül T.

28.03.2023

Grafik Tasarım · Yenişehir, Bursa

Grafik tasarımcı olarak edindiğim tecrübe ve birikimin yanında, sürekli değişen grafik tasarım trendlerini de yakından takip ederek, özgün ve yenilikçi bakış açısını yaptığım işlere yansıtmaya çalışıyorum. Amacım, görsel iletişimin gün geçtikçe önem kazandığı günümüzde, yaratıcı reklam çözümleri...

Reclamart photo

Reclamart

31.03.2021

Grafik Tasarım · Başakşehir, İstanbul

Reclamart ekibi; tecrübeli, yaratıcı, genç bir ekibin bir araya gelmesi ile 2007 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Kısa zamanda bir çok başarılı projeye hep birlikte imza atılmıştır. Bu ekibi diğerlerinden farklı kılan, bugüne kadarki profesyonel yaşamları boyunca, birçok kurumsal firmada...

Kevser U. photo

Kevser U.

24.03.2024

Grafik Tasarım · Avcılar, İstanbul

ankarada görsel iletişim tasarımı son sınıf öğrencisiyim. 3 yıldır çeşitli freelance işlerde ve birkaç markanın sosyal medyasını yönetmek üzere çalıştım .

Gökhan A. photo

Gökhan A.

01.06.2023

Grafik Tasarım · Güngören, İstanbul

Merhaba, ben Gökhan. Grafik tasarımcıyım. Okudum, mezun oldum ve çalışıyorum. Sizi veya oluşumunuzu olması gerektiği gibi göstermek ve akıllarda kalmasını sağlamak için mesleğimi en doğru şekilde yerine getirmeye çalışıyorum.

Sude G. photo

Sude G.

06.05.2023

Grafik Tasarım · Keçiören, Ankara

Grafik tasarım mezunuyum. Tasarım konusunda kendime güveniyorum. Sizinde güveninizi kazanmam için bana şans vermeyi unutmayın :)

Hüseyin Ö. photo

Hüseyin Ö.

11.07.2023

Grafik Tasarım · Karaman, Karaman

20 yıl sektör tecrübemle; firmanıza söz verdiğim süre içerisinde özgün ve profesyonel tasarımlar hazırlayabilirim.

Berkay A. photo

Berkay A.

11.10.2023

Grafik Tasarım · Edremit, Balıkesir

Merhaba! Ben, Berkay, profesyonel bir freelance sunum uzmanıyım ve size işinizi bir üst seviyeye taşıyacak etkileyici sunumlar hazırlamak için buradayım. Sizlerin başarı hikayelerini paylaşmanıza yardımcı olmak için uzun yıllardır sunum tasarımı ve sunum teknikleri konusunda çalışıyorum. Sizi...

Semra D. photo

Semra D.

05.09.2023

Grafik Tasarım · Esenyurt, İstanbul

Profesyonel olmayan bir öğrenciyim. Yaratıcılığıma ve estetik bakış açıma oldukça güveniyorum.

Çelik K. photo

Çelik K.

11.10.2023

Grafik Tasarım · Çankaya, Ankara

Merhaba ben Çelik. Bütün görsel tasarım işleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlık alanlarım: - Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı - Sosyal Medya Tasarımları ve Yönetimi - Restoran ve Kafeler için Menü Tasarımları - Eğitim Materyalleri Tasarımı - Web ve Mobil Arayüz Tasarımı UX/UI

Nesibe D. photo

Nesibe D.

12.08.2023

Grafik Tasarım · Başakşehir, İstanbul

Merhaba, ben Nesibe. . Uzun yıllardır tasarımcıyım ve görsel iletişim aracılığıyla hikayeler anlatmayı seviyorum. Yaratıcı düşünme yeteneğim ve estetik anlayışım sayesinde, tasarımlarıma özgün ve etkileyici bir dokunuş katıyorum. Tasarım sürecini başlatırken müşteri ihtiyaçlarını anlamaya büyük...

Kadir A. photo

Kadir A.

03.06.2023

Grafik Tasarım · Ümraniye, İstanbul

İsteklerinize güncel ve eşsiz tasarımlarla sizleri ön plana çıkarmak için buradayım.

Poyraz T. photo

Poyraz T.

27.10.2023

Grafik Tasarım · Silivri, İstanbul

Grafik Tasarım son sınıf öğrencisiyim. Bir tasarım ve gravür fabrikasında staj yapmaktayım. Size ve markanıza elimden geldiğince yardım etmeye hazırım .

Mithat Ç. photo

Mithat Ç.

26.12.2019

Grafik Tasarım · Karşıyaka, İzmir

Ben Mithat Çetinal, Amerika merkezli bir şirkette kreatif direktör olarak görev yapıyorum. Tasarımın özüne olan tutkum ve deneyimlerimle "Branding, Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Albüm ve Single Kapakları ve Konsept Tasarımı" alanlarında uzmanım. Armut platformunda geçirdiğim 4 yılı...

Arda K. photo

Arda K.

18.04.2023

Grafik Tasarım · İpekyolu, Van

Merhaba, Freelance grafik tasarım işi yapıyorum. Sizin için Logo tasarımdan bilboard tasarımına kadar bütün grafik işlerini yapıyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Grafik Tasarım Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Grafik Tasarım ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Grafik Tasarımcılar Hangi Konularda Hizmet Veriyor?

Dijital ortamda yapılan tüm görsel çalışmaları kapsayan grafik tasarım hizmeti, geniş bir alan içinde yerini alır. Çeşitli firmalara, kuruluşlara ve markalara hitap eden grafik tasarımcıların hizmet verdiği alanlar şu şekilde sıralanır:

 • Web grafik tasarım çalışmaları
 • Banner tasarımları
 • Logo tasarımı
 • Kartvizit tasarımı
 • Ambalaj tasarımı
 • Tabela tasarımı
 • Ürün etiketi tasarımı
 • Kurumsal kimlik tasarımı
 • Afiş, broşür ve katalog tasarımı
 • Kitap kapağı tasarımı
 • Kitap ayracı tasarımı
 • Sosyal medya görselleri
 • Reklam görselleri

Grafik Tasarım Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Grafik tasarım fiyatları, hizmetin sunulma şekline göre değişiklik gösterir. Grafik tasarım hizmetini bir grafik tasarım ajansı ya da dijital ajanstan talep edersen ödeyeceğin ücret ajansa bağlı olarak değişir. Bununla birlikte talep edilen işin yoğunluğuna, görsellerin sayısına, çalışmanın uzunluğuna ve bunun gibi iş detaylarına göre grafik tasarım hizmetinin fiyatında farklılıklar olabilir.

Grafik tasarımcının sahip olduğu yetkinlikler, kullandığı programlar, daha önceki deneyimleri ve uzmanlığı gibi unsurlar da grafik tasarım fiyatlarının belirlenmesini sağlar. Eğer alanında uzmanlaşmış ve daha önce önemli firmalar ile çalışmış bir freelance grafik tasarımcıdan hizmet almak istersen ücret olarak daha yüksek tutarda bir ödeme yapman olasıdır.

Armut’tan hangi grafik tasarım hizmetini almak istediğini seçtikten ve talebinin detaylarını belirttikten sonra sistem sana ortalama bir fiyat sunacaktır. Talebin için hızlı bir şekilde teklif alabilir, teklif almadan önce grafik tasarım hizmetinin ortalama fiyat aralığını görebilirsin. Dilersen tüm teklifleri değerlendirerek hizmet ve fiyat olarak sana uygun olan grafik tasarım teklifini seçebilirsin.

Grafik tasarım hizmeti için Armut senden herhangi bir kapora veya ön ödeme gibi uygulamalar talep etmez. Sistem üzerinden alacağın tüm teklifler, Armut garantisi altındadır!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Grafik Tasarım talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Grafik Tasarım için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Grafik Tasarım talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Grafik Tasarım taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Grafik Tasarım talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Grafik Tasarım için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Grafik Tasarım hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Grafik Tasarım fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Grafik Tasarım fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl