4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.529 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Grafik Tasarımcı

Sezgin A.

Sezgin A.

Ajans, matbaa ve tekstil sektörlerinde çalıştım. 8 sene aşamasında kutu, karton, katalog, digital(onevision,rollup,branda,afiş),bloknot,kurumsal çalışmalar(zarf,antetli kağıt, cepli dosya, bloknot,) broşür, flayer,kartvizit, dekupe, resim düzenleme, rötüş, tekstil desen tasarımı ( eşarp , erkek, bayan ve cocuk ürünleri) v.b birçok tasarım yapmaya devam ediyorum.
Hikmet Barın

Hikmet Barın

*Logo katalog *Kurumsal kimlik *Kart vizit işlemleri *3d max tasarımlar *WEB sayfalarının PS template tasarımları yapılır. Yapım esnasında; *PS, AI ve InD programları etkin kullanılır.
Melis ÖMEROĞLU

Melis ÖMEROĞLU

Merhaba, 12 senelik Grafik Tasarım tecrübem var. Eczacıbaşı, Bayer ve Eti Bisküvileri’n de çalıştım. Marmara Üniversitesi Grafik tasarım / İstanbul Üniversitesi Reklam ve Halkla İlişkiler mezunuyum. Yeni bebeğim olduğu için bu şekilde evden, iş bazlı çalışmaya karar verdim. Katalog, kartvizit, insert, web tasarım, afiş, broşür, logo tasarımı, kiosk, mönü hepsini alternatiflerle çalışarak size yapabilirim. Siz beğenmeden, içinize sinmeden asla iş bitti demem.
Ezgi Gül

Ezgi Gül

ılında İTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun oldum. Ondan bu yana freelance tasarımcı olarak çalışıyorum. Photoshop, Illustrator, CorelDraw programlarını iyi derecede kullanabiliyorum. Trendleri takip ediyor, konuyla ilgili hiçbir fuarı ve semineri kaçırmıyorum. Titiz ve estetik anlayışa sahip bir çalışma biçimiyle işlerimi yürütüyorum. Birtakım çalışmalarımı www.instagram.com/doganinezgisicom Ve shutterstock.com/g/ezgi+gul adreslerinden incelemeniz mümkündür. Geri dönüş yapmanız
Aleyna Büyükoğlu

Aleyna Büyükoğlu

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde 3.sınıf olarak eğitim görmekteyim. 2 senelik firma tecrübesi ve 5 sene freelancer olarak çalışmam sebebi ile istediğiniz tasarımı yapabilirim. İyi derece de Photoshop,İllustrator,İndesign,Corel biliyorum. İstekleriniz doğrultusunda kendi yeteneklerim, hayal gücüm ve tecrübemi katarak sizi memnun etmek isterim.
Umut Begği

Umut Begği

İllüstratör Photoshop Corel Draw gibi programları aktif bir şekilde kullanabilme olup logo,kurumsal kimlik, web Banner,Digital baskıya iş verme gibi işleri profesyonel şekilde yapabilmekteyim. 10 yıllık tecrübeye sahibim. Bunların dışında covid-19 gereği restoranlarda bulunan masalara QR Kodlu menü yapabilmekteyim.
Merve  Erdem

Merve Erdem

Selçuk Üniversitesi Grafik Tasarımı öğrenimimi tamamladıktan sonra profesyonel anlamda 6 senedir sektörün içindeyim. Mesajlarınızın alıcıya doğru bir şekilde ulaşması için isteklerinizi tecrübem ve yaratıcılığım ile harmanlayıp tasarlamaktayım. Tasarımlarınızı oluştururken sizinle etkileşim halinde bulunarak tasarımı istediğiniz çizgide bitiriyorum. Matbaa basım tekniklerine fazlasıyla hakimim böylelikle tasarıma bağlı basım hatalarını en aza indirgiyorum. Yenilikleri takip ederek fikirlerimi
İlknur Honçe

İlknur Honçe

Kurumsal kimlik çalışmaları, logo ve banner tasarımı, fotoğraf rötuşlama gibi alanlarda freelance çalışmaktayım. Firmanız için gerekli çalışmayı, zamanında, hatasız ve firmanınızın kimliğine uygun olarak özgün tasarımlarla sunmayı garanti ederim. Ciddi tekliflerinizi bekliyorum.
Çağatay Berk  Koçer

Çağatay Berk Koçer

Merhaba, ben İstanbul'da yaşayan Freelance ve Full-Time çalışan bir Sanat Yönetmeniyim. Uzun yıllardır sektörün içerisinde olmamdan dolayı hızlı ve odaklı çalışırım. Müşteri memnuniyetini bu işin önemli kısmında tutarım yanı başında da müşterimin yaptığım tasarımdan kazandıklarını tutarım. İhtiyacınız olan tasarımları en doğru ve en şık şekilde hayata geçireceğiz.
Hayriye Tunç

Hayriye Tunç

Peyzaj mimarıyım. Photoshop, Autocad gibi programlara hakimim. Yüksek lisans ögrencisiyim. Istediğiniz her türlü çalışma en kısa sürede teslim edilir.
Canberk Çetinkaya

Canberk Çetinkaya

Merhaba. Ben Canberk Çetinkaya. 1994’te Eskişehir’de doğdum. 2013 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünde üniversite hayatıma başladım ve bu süreçte pek çok tasarım yarışmasına katıldım, bazılarından da dereceler elde ettim. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra “Userspots” tarafından düzenlenen “2019 UX/UI camp” programında eğitim almaya hak kazandım. Bu eğitimi de tamamladıktan sonra ingilizcemi geliştirmek için 2019’un Eylül ayından itibaren 7
Melike Çelik

Melike Çelik

Logo tasarımı, minimal çizimler, kurumsal kimlik, kitap kapağı tasarımı, dergi ve gazete tasarımı, ambalaj tasarımı ve kişiye özel tasarım yapabilirim.
MERVE AKSU

MERVE AKSU

Merhaba, Logo Tasarımı, fotoğraf çekimi, dekupe hizmeti, fotoğraflarda renk değişimi ve arka plan değiştirme, ambalaj uygulama - baskıya hazırlık vb. yapabilen birine ihtiyacım var diyorsanız doğru adrestesiniz.
Ahmet Taha Ertaş

Ahmet Taha Ertaş

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Grafik tasarımcılığı üzerine kendimi geliştirmeye devam ediyorum.
MERYEM MESİLOĞLU

MERYEM MESİLOĞLU

Profesyonel olarak 5 yıldır afiş, broşür, ürün kataloğu, sosyal medya postları, logo, ikon vb. tasarımlar yapmaktayım. Çalışmalarımı vektörel olarak istenilen ölçülerde ya da çözünürlükte yapmaktayım.
Dilaver İlhan

Dilaver İlhan

Merhaba Ben inşaat mühendisi Dilaver İlhan teknik resim,teknik çizim,3d modelleme,render ve tüm göresel düzenlemeleri için size yardımcı olabilirim.
Bugün Reklam

Bugün Reklam

PROFESYONEL, DENEYİMLİ ve DONANIMLI KADROMUZ İLE TÜM KURUMSAL KİMLİK, LOGO, TASARIM ve PHP DİLİNDE YAZILIM HİZMETLERİMİZ İLE GÜÇLÜ ve GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLARAK ESNEK MESAİ SAATLERİ ANLAYIŞIMIZLA YANINIZDAYIZ . BİZİM İÇİN MÜŞTERİNİN ve İŞİN BÜYÜĞÜ KÜÇÜĞÜ OLMAZ, HERKES BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR.
Emine Doğanoğlu

Emine Doğanoğlu

Açık hava reklamcılığından,ofset baskiya , flexo ambalaj etiket,rota gravür (tifduruk) baski tekniklerine kadar. her turlu tasarimalariniz baski tekniğine uygun ve modern tasarim anlayisyla hizmet vermekteyim
Melike Günal

Melike Günal

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Grafik Tasarım bölümü mezunuyum. Minimal, yenilikçi tasarım çizgim ile birlikte işler üretiyor ve uzun süredir freelance olarak müşterilerime hizmet veriyorum. Ayrıca tasarımlarımda hizmet vereceğim kurumun isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun en iyi kimliği oluşturmayı amaçlarım.
İbrahim  Kozat

İbrahim Kozat

20 yaşında mühendislik okuyup 2 yıldır grafik tasarım işleriyle uğraşıyorum. Kişiye ve herhangi bir kuruma özel logo tasarımı yapıyorum.
Muhammet Fazlı Tekin

Muhammet Fazlı Tekin

Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Fotoğraf Düzenleme, Video Editleme ve kurgulama. Photoshop (İleri Seviye) Illustrator (İleri Seviye) Indesign (İleri Seviye) After Effects (İleri Seviye) / Premier Pro (Orta Seviye) Dimension (Orta Seviye) -Sertifikalı Tasarımcı
Palen Design

Palen Design

Palen Design olarak alanda ve sektörde uzman işilerden aldığımız eğitim ile 2 farklı akademik yeteneği bir araya getirdik. Yılları aşkın akademik deneyimi olan Palen Design ailesi olarak hedef çizgimizde yenilikçi, açık vizyon, güncel yapı ve kaliteyi taşımaktayız. Palen Design olarak kurumsal kimlik, logo tasarım, sosyal medya ve marketing çalışmaları yapmaktayız. Reklam boyutunda listede sizi ön plana tasımak için iddalıyız. Reklam veya tasarımsal yönden bizimle çalışmak isterseniz irti
Hazer Dinç

Hazer Dinç

Merhaba, İsmim Hazer Grafik Tasarım hizmetini vermekteyim profesyonel logo/kartivizit/broşür/el ilanı/Animasyonlu sosyal medya/ instagram gönderisi /facebook gönderisi/afiş/davetiye yapıyorum İletişime geçebilirsiniz ☺️
Şevket Gülcan

Şevket Gülcan

Grafik Tasarımcı Selçuk Üniversitesi (GSF Grafik Tasarım 2008-2012) 2014-2019 Antalya'nın en genç meclis üyesi
Çağatay Yenilmez

Çağatay Yenilmez

Merhaba ben Çağatay, bir reklam ajansında grafik tasarımcı olarak ulusal ve uluslararası markalara hizmet veriyorum. Sizin için özgün ve yaratıcı tasarımlar yapmak için buradayım. Sizin istekleriniz ve benim hayal gücüm birleşince güzel şeyler ortaya koyacağımıza eminim. Benim ile çalışmaktan keyif alacaksınız. :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Oğuz Ö.
Grafik Tasarım   11/11/2020

Harun bey logomuz üzerinde görüştükten sonra gerekli bilgi alışverişini sağladık kendisi logo üzerine deneyim sahibi biz işinden memnun kaldık. ilerleyen süreçte tekrar çalışacağımız bir arkadaş

         
Emre K.
Grafik Tasarım   21/09/2020

Başarılı çalışma ve sabırlı editlemelerle bize tam destek verdiğiniz için firmamız adına teşekkür ederiz

         
Mehmet Ç.
Grafik Tasarım   12/09/2020

makul fiyata zor beğenen iş sahibini tatmin edecek kadar istenilen logo tasarımını revize etmesi ve ilgisiyle ücreti her kuruşuna kadar hak eden bir grafiker.

         
Huseyin D.
Grafik Tasarım   18/06/2020

Hizmet daha tamamlanmadi ancak su ana kadar cok ilgili ve basariliydi Sonuclaninca tekrar yazmak isterim

         
Deniz T.
Grafik Tasarım   06/06/2020

İletişim çok hızlı çalışma tam istediğimiz gibi Yıldırım bey işine sadık ve söylediği termin süresinde işini tamamlayan bir arkadaş...

         
Cihan K.
Grafik Tasarım   20/05/2020

Profesyonel olarak çalışmaktadır. Kendisi ile çalışmaktan mutluluk duyduk LOGO ve TANITIM çalışmaları kurumumuza ayrıcalık kazandırmıştır.TEŞEKKÜR EDERİZ.

         
Rahmi T.
Grafik Tasarım   13/05/2020

Bir mimar olarak aldığım hizmetten oldukça memnun kaldım. En güzel yanı ise kesinlikle işe kendini vermesi, revizeden çekinmemesi. Final ürün tam istediğim gibi oldu. Bir sonraki işte görüşmek dileğiyle.

         
Müslüm K.
Grafik Tasarım   09/04/2020

Nekadar memnun kaldigimi anlatmaya kelimeler yetmez. Is takibi olsun hızı olsun fiyatı olsun muazzamdı. Grafiker degil sanatçı. Asla pisman olmazsınız

Diğer Bilgiler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz