En İyi 25 Grafik Tasarımcı | Armut

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

11.085 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Grafik Tasarımcı

Selami S.

Selami S.

Abdullah Gül Üniversitesi Mimarlık mezunuyum. Freelance olarak grafik tasarım ve görselleştirme işleri ile uğraşıyorum. Daha önce farklı alanlar için katalog, broşür ve afiş tasarımları yaptım. Tasarım sürecinde Photoshop, Illustrator ve InDesign programlarını kullanıyorum. Aynı zamanda mimarlık eğitimim ile kendimi geliştirdiğim 3 boyutlu tasarım programlarında (Archicad, Sketchup, 3ds Max, Lumion) render alıyor ve 3 boyutlu modellemeler yapıyorum. İhtiyacınız olan konularda sizinle detaylı ko
Hüseyin  E.

Hüseyin E.

Merhabalar ben Hüseyin, Başkent İletişim Tasarım bölümünden mezun olduktan sonra direk işimi yapmaya başladım 2 sene bir reklam ajansında 2 sene okul döneminde çalıştım şimdi ise burda freelance olarak hizmet veriyorum, Sade ve minimalist bir tarzım var digital ve basılı olarak her şeyi yapabilirim
Ali Ç.

Ali Ç.

Yapmış olduğumuz çalışmalar, ziyaretçileriniz de ve müşterilerinizde satışı hissettirecek ve imajınızı belirleyecek ayrıntılar yakalar. Yani tüketicinin kalbini fethedecek duygusal algıyı oluşturur ve kaliteyi ortaya koyar. Hizmetlerimiz Grafik ve Tasarım Hizmetleri Reklam Hizmetleri Kurumsal Kimlik Çalışması Dekal & Seramik Baskı Hizmetleri Sosyal Medya İletişimi Medya İlişkileri Medya Yönetimi Pazarlama Desteği Proje Iş Geliştirme Sosyal Sorumluluk Projeleri Sponsorluk Yönetimi Baskı H
Kaan Ü.

Kaan Ü.

Merhaba. Ben Kaan Ünlü, Boğaziçi Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri 2. sınıf öğrencisiyim. Yabancı bir internet sitesinde tişört tasarımı yapıyorum, site üzerinde online olarak 500 den fazla ürünüm satıldı. Ayrıca Boğaziçi Bilişim Kulübü - Compec te yarım dönem Tasarım Ekibi lideri, sonrasında 1 sene PR direktörü olarak görev aldım. Afiş, broşür, tişört, sweatshirt, sosyal medya görselleri, logo gibi tasarım fikirlerinizi ve projelerinizi makul fiyata ve aktif bir iletişimle birlikte so
Kerem A.

Kerem A.

İstediğiniz özelliklerdeki grafikleri, web sayfalarını ya da mobil uygulamanızı tasarlıyor ve geribildirimlerinize göre yeniden düzenliyorum.
Cemal Can F.

Cemal Can F.

Merhaba, ben Can Fidan. 10 yılı aşkın 2D, 3D, fotoğraf ve video / animasyon hizmetleriyle sizlerin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için sizleri bekliyorum. Şimdiden görüşmek üzere.
Çağla D.

Çağla D.

Grafik ve Tasarım mezunuyum. 8 yıldır Grafik Tasarım işi ile uğraşmaktayım. Matbaa,Reklam Ajansları ve Copy Center tecrübelerim vardır. Temiz,hızlı ve garantili çalışmayı tercih ederim.
Muhsin T.

Muhsin T.

30 yıla yakın bir süre istanbulda çalıştım. her türlü GRAFİK çalışmayı sorunsuz yaparım. Katalog çalışmaları, her türlü etiket, Kurumsal Kimlik çalışmaları, Afiş, Kutu, Ambalaj, Broşür, El ilanı, Grafik çizimler, Fiyat Listeleri v.s hazırlık ve baskı kontrolü.
Mehmet K.

Mehmet K.

4 Yıldır grafik tasarım ile uğraşıyorum. ileri derecede Photoshop cs6 bilgim mevcut. Logo tasarımı Katalog tasarımı Ambalaj tasarımı Manipülasyon gibi photoshopu kapsayan her türlü işi bana anlattığınız takdirde hakkıyla yapabilirim.
Sinem A.

Sinem A.

Uzun zaman İstanbul da bir ajasta Grafik Tasarımcı olarak çalıştım. Bir süredir Kuşadası ndayım. İşimi evden yürütüyorum. Kaliteli tasarımlar isterseniz birlikte karar verip uygularız. Memnuniyet garantisi veriyorum.
Teknik organizasyon

Teknik organizasyon

Teknik bir firmada ,hem organizasyonlara ses ve ışık sistemleri,stant tasarımı ve kurulumu sağlıyoruz ,hem de istediğiniz şekilde tasarımlarınızı yapıp en çabuk şekilde beğeninize sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ile sizleri bekliyor olacağım.
Bulut  K.

Bulut K.

4 yıllık matbaa tecrübemle; -Kartvizit - Broşür - Antetli kağıt - Katalog - Dergi - Magnet - Etiket vb. matbu evraklarınız profesyonel ve hızlı bir şekilde hazırlamak için buradayım. Not: Talebe göre işlerimin yoğunluğu da göz önünde bulundurarak baskı işleriniz tarafımca takip edilip size ulaşmasını sağlayabilirim.
Kardelen T.

Kardelen T.

Merhaba. Suluboya ve diğer çeşitli tekniklerde illustrasyonlar hazırlıyorum. Tasarım ürünü grafikler üretiyorum. Kişiye özel dizaynları, grafiksel her alan için gerçekleştirebilirim.
Selcan G.

Selcan G.

15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. Reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim. Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında tasarım ofisimden hizmet vermeye devam ediyorum. Referanslarımın ufak bir kısmı profilimdedir, İncelemenize sunarım. Saygılarımla.
Mehmet Yalçın L.

Mehmet Yalçın L.

Logo, Kurumsal kimlik, dergi, katalog, broşür, insört ve Banner çalışmalarım, 20 yıla yakın deneyimim var. Kurumsal firmalar ve Belediyeler tarafından kullanılan logoları, örnek çalışmalarımı inceleyebilirsiniz. Görüşmek dileği ile.
Nefise Y.

Nefise Y.

Merhaba, 17 yıllık bir Grafik Tasarım geçmişim var. 9 Eylül Üniv. si Grafik Tasarım mezunuyum. Yüksek lisansımı da Tipografi üzerine yaptım. Çalıştığım şirkette Grafik Tasarım müdürlüğü yapmaktayım. Aynı zamanda 9 Eylül Üniv. Buca Eğitim Fak. de 7 yıl süreyle Grafik Tasarım Ana Sanat derslerine girdim. Bakioğlu Holding, Bak Ambalaj, Gravur Entenasyonel, Ege Orman Vakfı ve Holding e ait şirketlerin tasarımları, ARKAS, EGİAD, AMWAY, PETKİM, PINAR, BECKER, Enda Enerji Holding, KASTAŞ ve Türk Hava
Fatih Ö.

Fatih Ö.

Merhaba, Bu zamana kadar Almanya, Amerika, İngiltere ve Türkiye deki müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını karşılamış bir dijital ajansız. Yaptığımız tüm işleri fozzdigital.com adresinde görebilirsiniz. Yıllardır edindiğimiz marka tecrübeleriyle, şirketinizin kurumsal havasına en uygun tasarımı, dünyadaki yeni trendler dahilinde oluşturabiliriz. Teşekkürler.
M Selim T.

M Selim T.

İzmir Yaşar Üniversitesinde Yazılım Mühendisliği öğrencisiyim. 4 yıldır aktif olarak web site tasarımı ve grafik tasarım işleri ile uğraşıyorum. Dna Bilişim ve Sas Ajans bünyesinde freelance olarak çalışmaktayım.
Yasemin K.

Yasemin K.

Yaklaşık 7 senedir çeşitli firmalarda ve freelance olarak tasarım yapmaktayım. Okan Üniversitesinden mezunum. Gerekli durumda portfolyo paylaşabilirim.
Andromeda Dijital Reklam Ajansı

Andromeda Dijital Reklam Ajansı

Dijital çağın derinliklerinde büyük bir hızla yol alırken, çağa ayak uydurabilmiş bir ajans olmak en büyük hedeflerimizden bir tanesidir. Web Teknolojileri, Tasarım ve Yazılım konusunda derin tecrübeli ekibimiz ile müşterilerimizin markalaşma sürecinde en iyi dijital reklam fikirlerini onlara sunuyoruz. Ekibimiz içerisinde Yazılım, Tasarım, Sosyal Medya, Tanıtım Filmi konularında uzmanlaşmış personeller barındırmaktadır.
Seçil G.

Seçil G.

Kitap Kapak Tasarımları Kitap İç Sayfa Tasarımları Her Türlü Davetiye Logo tasarımlar Çocuk ve Genç Oyun (Bahçe-Sınıf-Ev) Tasarımları Vektörele Dönüştürme Vb. Bir Çok Çalışma
Murat Y.

Murat Y.

İhtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunuyorum. Tasarıma başlamadan evvel sizi dinliyorum ve talepleriniz doğrultusunda çalışmaya başlıyorum. Uzun ya da kısa vadeli iş gözetmeksizin, işin her sürecinde sizlerden gelecek geri dönüşlere önem veriyorum. Grafik Tasarım Alanında yaptığım çalışmaların kapsamı; - Logo tasarımı - Kurumsal kimlik tasarımı - Poster Tasarımı - Kitap Kapağı - Bilet Tasarımı - T-shirt Tasarımı - Araç Giydirme
Murat Can Ç.

Murat Can Ç.

4 yıldır Grafik Tasarım sektöründe hizmet vermekteyim. Logo, kurumsal kimlik, katalog, broşür, insert, kartvizit,çanta vb. alanlarda tasarım yapmaktayım. Matbaa, Reklam ve Promosyon ürünlerinde tercihiniz ben kazanan siz olun.
Hikmet B.

Hikmet B.

*Logo katalog *Kurumsal kimlik *Kart vizit işlemleri *3d max tasarımlar *WEB sayfalarının PS template tasarımları yapılır. Yapım esnasında; *PS, AI ve InD programları etkin kullanılır.
Ünal K.

Ünal K.

Merhaba,Halkla ilişkiler ve Reklam son sınıf lisans öğrencisiyim.Marka,İmaj yönetimi,Grafik tasarım,Ürün fotoğrafçılığı gibi Creative konularda eğitim almaktayım ve bunu kendi özverimle gerçek işlere dönüştürmekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kağan Bağ
Grafik Tasarım   23/01/2019
gallery thumbnail

Alper bey en başından beri konuyla ilgilendi ve dinledi, buradaki yorumlara bakarak kendisine ona güvendiğimi ilettim ve beklentilerimin de üzerinde bir çalışmayla süreci tamamladık. Beyefendiliği ve kaliteli çalışması için kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

         
Efekan i Ağar
Grafik Tasarım   03/12/2018

Teklifi kabul ettikten sonra daha 24 saat geçmeden istediğim tasarımlar elimdeydi. İstediğim tüm düzeltmeleri ve tasarımları yapmaya çalışıp yardımcı oldu. İleride mutlaka bir kez daha çalışmak isterim.

         
NURULLAH ŞİMŞEK
Grafik Tasarım   08/11/2018

Nasıl bişey istediğinizi anlatmanız yeterli oluyor gerisini ümüt beye bırakın ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum

         
Cemal Odabaşıoğlu
Grafik Tasarım   21/10/2018

Çok kısa sürede özenle uygun fiyata şirketimizin logo ihtiyacımızı giderdik. Şiddetle tavsiye ederim.

         
Ahmet Aktaş
Grafik Tasarım   27/08/2018

istediğim hizmet ile ilgili kuruluşlar çok hızlı bana ulaştılar ve iyi bir hizmet aldım kendierinden

         
Grafik Tasarım   30/05/2018

Yeteneği, yaratıcılığı ve sürekli iletişimde bulunarak çalışmasıyla çok memnun kaldık. Sonuç olarak tam istediğimiz gibi bir çalışma ortaya çıktı. Teşekkürler Kardelen Hanım.

         
Cantuğ Etlioğlu
Grafik Tasarım   22/04/2018

Vermiş olduğumuz iş ile ilgilenen alper bey çok nazik biri başta onu söylemeden geçemeyeceğim. İşi bir kaç gün içerisinde yüksek emek harcayarak bize teslim etti çokça memnun kaldık. bundan sonraki projelerimizde de kendisi ile çalışmayı düşünüyoruz. buradan kendisine verdiği emek, özen için teşekkür ediyorum herkese tavsiye ederim. Dip Not: Bu kadar kaliteli bir işi bu fiyatlara yaptırabileceğimide düşünmemiştim teşekkürler armut.com

         
Kerem Küçük
Grafik Tasarım   11/04/2018

Çok başarılı işini hakkıyla yapan bir arkadaşımız , çok detaylı bi iş gerçekleştirdik ve hiç zorlanmadı sabırlı ve işinin peşinde eline koluna sağlık

Diğer Bilgiler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz