En İyi 25 Grafik Tasarımcı | Armut

4 Grafik Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

12.869 Grafik Tasarımcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Grafik Tasarımcı

Cemal Can F.

Cemal Can F.

Merhaba, ben Can Fidan. 10 yılı aşkın 2D, 3D, fotoğraf ve video / animasyon hizmetleriyle sizlerin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için sizleri bekliyorum. Şimdiden görüşmek üzere.
Hikmet B.

Hikmet B.

*Logo katalog *Kurumsal kimlik *Kart vizit işlemleri *3d max tasarımlar *WEB sayfalarının PS template tasarımları yapılır. Yapım esnasında; *PS, AI ve InD programları etkin kullanılır.
Ünal K.

Ünal K.

Merhaba,Halkla ilişkiler ve Reklam son sınıf lisans öğrencisiyim.Marka,İmaj yönetimi,Grafik tasarım,Ürün fotoğrafçılığı gibi Creative konularda eğitim almaktayım ve bunu kendi özverimle gerçek işlere dönüştürmekteyim.
Nurcan Ü.

Nurcan Ü.

Markanın yeni bir logoya ya da profesyonel bir ilana mı ihtiyacı var? Tasarım ve iletişim tecrübe ister. 20 yıllık deneyim ve birikimimle markanın ihtiyacı olan tasarımları yapabilirim.
Ali Ç.

Ali Ç.

Yapmış olduğumuz çalışmalar, ziyaretçileriniz de ve müşterilerinizde satışı hissettirecek ve imajınızı belirleyecek ayrıntılar yakalar. Yani tüketicinin kalbini fethedecek duygusal algıyı oluşturur ve kaliteyi ortaya koyar. Hizmetlerimiz Grafik ve Tasarım Hizmetleri Reklam Hizmetleri Kurumsal Kimlik Çalışması Dekal & Seramik Baskı Hizmetleri Sosyal Medya İletişimi Medya İlişkileri Medya Yönetimi Pazarlama Desteği Proje Iş Geliştirme Sosyal Sorumluluk Projeleri Sponsorluk Yönetimi Baskı H
Cüneyt E.

Cüneyt E.

14 senelik grafik tasarım tecrübem var. Matbaa, ajans ve holding bünyesinde çalıştım. adobe ailesinin tüm programlarını kullanıyorum. web sayfamı da ziyaret edebilirsiniz. seksen7.com
Selcan G.

Selcan G.

Web: www.musematbaa.com.tr 15 yıldır grafik tasarım alanında bir çok sektörde yer aldım. Reklamdan tekstile kadar işin tüm detaylarına hakim olacak seviyede bilgi birikim sahibiyim. Çok değerli firmalara uzun süredir grafik tasarım ihtiyaçlarında tasarım ofisimden hizmet vermeye devam ediyorum. Referanslarımın ufak bir kısmı profilimdedir, İncelemenize sunarım. Saygılarımla.
Emine D.

Emine D.

Açık hava reklamcılığından,ofset baskiya , flexo ambalaj etiket,rota gravür (tifduruk) baski tekniklerine kadar. her turlu tasarimalariniz baski tekniğine uygun ve modern tasarim anlayisyla hizmet vermekteyim
Bade Gaye  T.

Bade Gaye T.

Logo, kartvizit, broşür, dergi, kitap kapağı, kurumsal kimlik çalışmalarınızı hızlı ve yaratıcı bir şekilde hazırlayabilirim.
Çagatay Y.

Çagatay Y.

Merhaba ben Çağatay, bir reklam ajansında grafik tasarımcı olarak çalışıyorum. Sizin için özgün ve yaratıcı tasarımlar yapmak için buradayım. Sizin istekleriniz ve benim hayal gücüm birleşince güzel şeyler ortaya koyacağımıza eminim. Benim ile çalışmaktan keyif alacaksınız. :)
Sevgi B.

Sevgi B.

Gazi üni. Mezunuyum her türlü afiş, bilboard, broşür, kurumsal kimlik, fotoğraf düzeltme, dizgi mizanpaj isleriniz itina ile yapilir.
Nilcan K.

Nilcan K.

Merhaba ben Nilcan. Meslek lisesi Grafik Tasarım bölümü mezunuyum. Şu an hala Ekonomi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünde okuyorum. Logo, afiş, broşür, userinterface (arayüz) tasarımı vb işlerde yardımcı olabilirim.
Buket D.

Buket D.

Beykent Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarımı mezunuyum. Geçmişimde 7 yıllık ajans deneyimin olmasının yanı sıra birçok freelance işlede ilgileniyorum.
Sena Ç.

Sena Ç.

Reklam sektöründe 8 senedir çalışan, yurt içi ve yurt dışında, ilüstrasyon ve kurumsal kimlik alanlarında dereceler kazanmış bir sanat yönetmeni ve ilüstratörüm. İşimden önce kendim tatmin olur, müşterime, %100 arkasında durabileceğim, son tasarım trendlerine uygun, kaliteli ve özgün iş sunarım. İşlerimde sadece tasarımın kalitesine değil, marka kimliği ve tasarıma stratejik yaklaşmaya da bir o kadar önem verir, atılacak en ufak adımın dahi doğru olduğundan emin olarak çalışırım.
Arzu U.

Arzu U.

18 yıldır reklam sektöründe çalışmaktayım. Müşteri temsilsici olarak başladığım sektörde 12-13 yıldır Grafik tasarım yapmaktayım. . Katalog, broşür, el ilanı, Kurumsal Kimlik hazırlama, kartvizit, afiş, poster rollup banner, kartvizit, gibi çalışmalar yapmaktayım.
Esra Y.

Esra Y.

Kurumsal kimlik, tanıtım, tebrik, borşür, katalog, dergi, kitap, kutu, sticker, banner, reklam, giydirme, boyutlandırma, renklendirme, dekupe, anime. vb. tüm işleriniz titizlikle, uygun fiyata ve hızla sonuçlandırılır. Aşkla yapılan her şey mükemmelleşir.
Ezgi G.

Ezgi G.

2017 yılında İTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun oldum. Ondan bu yana freelance tasarımcı olarak çalışıyorum. Photoshop, Illustrator, CorelDraw programlarını iyi derecede kullanabiliyorum. Trendleri takip ediyor, konuyla ilgili hiçbir fuarı ve semineri kaçırmıyorum. Titiz ve estetik anlayışa sahip bir çalışma biçimiyle işlerimi yürütüyorum. Birtakım çalışmalarımı www.instagram.com/doganinezgisicom Ve shutterstock.com/g/ezgi+gul adreslerinden incelemeniz mümkündür. Geri dönüş ya
Bayrak İ.

Bayrak İ.

Mutluyuz. Çünkü sabahları erken kalkmak, geceleri geç yatmak için sağlam bir gerekçemiz var; İşimize Aşığız. Aklımızı kullanıyor, Fikir üretiyoruz. Deyim yerindeyse yaşıyoruz. 1980’den bu yana her gün iş süreçlerimizi geliştiriyoruz. Uygun bütçelerle etkili çözümler sunuyor, her iş adımını yakından takip ediyoruz. FARKIMIZ; Kazandıran çözümler üretmek. Hizmet verdiğimiz firmaların büyümesi ve güçlenmesi için, en hassas ihtiyaçlarını karşılayabilecek sürdürülebilir hizmeti sağlamak. "Hakkımı
Selim Can I.

Selim Can I.

Kocaeli Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı bölümünde okuyorum. KOUROCK Kulübünde Sosyal medya yöneticiliği yapmaktayım. Kulübe ait afişleri, broşürleri, kart tasarımlarını, grup logolarını kısaca kulübe ait bütün grafik tasarım işlerini yapmaktayım. bunun dışında twitch banner tasarımları ,wordpress site , fotoğraf ve video çekimi, video edit, photoshop, bireysel logolar instagram post tasarımları, instagram sayfası logoları, spor takımları forma sweatshirt tasarımları vb. yapmaktayım
Füsun K.

Füsun K.

Merhaba; 4 yıldır, kendi markam olan, çeşitli yerel ve uluslararası online alışveriş sitelerinde hizmet veren Gramoda’nın tasarımcısı olarak, hayallerimi müşterilerimin hayalleri ile buluşturuyorum. Üzerinde kendi tasarımlarım olan veya kişiye özel çalışmaların buluduğu TİŞÖRT, BEZ ÇANTA, TELEFON KILIFI, DAVETİYE, KANVAS TABLO, KUPA gibi toptan, promosyon amaçlı veya kişiye özel hediyelik ürünleri, özenle, Türkiye’nin en iyi tedarikçilerinin de yardımıyla, kaliteyi, müşteri memnuniyet
Erol Batıkan T.

Erol Batıkan T.

Grafik tasarım, logo, kurumsal kimlik, banner, vb. Tüm kurumsal tasarım işleriniz için yardıma hazırım.
İlkay M.

İlkay M.

Özel bir üniversitede 3.sınıf grafik tasarım öğrencisiyim.Kendimi geliştirmek ve sizlere hizmet vermek için buradayım.
Övgü D.

Övgü D.

Kalite fark yaratır. Rakiplerinizi geride bırakarak, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi sağlarız.
Enes T.

Enes T.

Merhaba, Çukurova Üniversitesi-Grafik Tasarım mezunuyum. Logo, Kartvizit, Afiş, Broşür, Menü, Video Düzenleme, Arayüz Tasarımı vb. dijital anlamda aklınıza gelebilecek her türlü tasarım konusunda size 5 yıldızlı hizmet vermeye hazırım. Hakkımda ki müşteri yorumlarını görmek için hemen benden ücretsiz teklif alabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler. :)
Müzeyyen B.

Müzeyyen B.

Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı ve Öğretmenliği mezunu olarak mesleğimi yapmaktayım . Her zaman trendi takip ediyor, sizlere daha iyi tasarımlar sunabilmek için çalışıyorum. Bu tasarım sürecini de sizlerle irtibatta kalarak sürdürüyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
ALİ AYBERK IŞIK
Grafik Tasarım   16/05/2019
gallery thumbnail

Kesinlikle Çok Başarılı..Beklentilerimiz üzerine ve en önemlisi işini cdiidye alıp çok hızlı geri dönüşler beni çok memnun etti..Yıllarca beraber çalışabilmek dileğiyle..Profesyonelim adı altında uçuk rakamlara çalışmanıza gerek yok , uygun fiyat , profesyonel iş..

         
Alperen VERGİLİ
Grafik Tasarım   24/04/2019

Bade hanım istediğim işi çok kısa bir sürede başarı ile tamamladı.Ben sürekli birşeylerin değişmesini istedim ve kendisi sağolsun her istediğimi harfiyen uyguladı.Eğer ben hızlı çözümler istiyorum,sürekli bir şeyleri değiştiriyorum ve bu konuda anlayışı bir kişi ile çalışmak isterim derseniz Bade Hanım bu konuda çok esnek.

         
Ayşe ATAŞAN
Grafik Tasarım   09/04/2019

İşini hakkıyla ve zamanında yaptı. Çok memnun kaldım, bundan sonra ki bu tarz işlerim de tek tercihim hikmet bey olacaktır. Eline emeğine sağlık.

         
Özge Savaş
Grafik Tasarım   14/02/2019

Alper seninle çalışmak bir harikaydı ilgin ve bana göstermiş olduğun sabır ve nezaket için minnettarım hele yaptığın tasarım ne desem az iyi ki seni tanıdım herkese tüm samimiyetle tavsiye ediyorum

         
Cemal Ay
Grafik Tasarım   04/02/2019

Değişen isteklerimizin hepsini sabırla yaptığı için kendisine teşekkür ediyorum. Yaratıcı şeyleri fikirlerinizi dikkate alarak dönüştürüyor. Elinize sağlık Yeliz hanım

         
Selin Özen
Grafik Tasarım   10/08/2018

Grafik Servis tıbbi poster tasarımında bana destek oldu. İsteklerimi göz önünde tutarak hızlıca güzel bir poster tasarladılar. İstediğim her saatte rahatlıkla irtibat kurabildim ve her isteğimi vakitli yerine getirdiler, Yardımınız ve sunduğunuz hizmet için teşekkür ederim.

         
Burak Özdemir
Grafik Tasarım   30/05/2018

Onur abi ile bir hikaye kitabı işinde birlikte calışma fırsatı buldum. Benim işimi kendi işi gibi ilgilendi ve üstüne düştü. İçime sinen güzel bir iş yaptık ve büyük ihtimal bundan sonrada bütün işlerimde onur abiyle birlikte yapacağım. Abicim tekrardan her şey için teşekkür ederim eline koluna emeğine sağlık...Başka işlerde görüşmek üzere:)

         
Selda Öztaş
Grafik Tasarım   25/04/2018

Ambalaj tasarımı konusunda hizmet aldım. Çok güzel bir tasarım ortaya çıktı. Çalışmasından çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Diğer Bilgiler
Grafik Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz