En İyi 10 Başakşehir İstanbul Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Başakşehir civarında 381 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Edip Karahan

Edip Karahan

Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
On yıIı aşkın bir süredir matematik öğretmenliği ve eğitim koçluğu yapıyorum. Eğitim koçluğumu bir kaç haftalık seminerlere katılıp belirli bir ücret karşılığında almadım. Türkiye'nin tanınır kişiliği Oğuz Saygın koordinatörlüğünde, yaparak yaşayarak eğitim modeli kapsamında altı buçuk ay sahada çalışarak devlet desteği ile aldım. Hali hazırda temel düzeyde yazdığım matematik konu anlatımlı soru bankam, henüz tamamlayamadığım . Sınıf soru bankam ve ilk fasikülünü önümüzdeki haftalarda çıkarağ
HARUN GEDİK

HARUN GEDİK

Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
Iki konu anlatımlı matematik Bir matematik soru bankası Bir Geometri konu anlatımlı soru Bankası Bir "geometri özellikleri" isimli fasikül kitap MEB okullarında okutulmak üzere 10. Sınıf matematik ders kitabı yazdım. Derse gelirken kendi yazdığım konu anlatım (akıllı defter tarzı) dökümanlarla ve kendi yazdığım testlerle gelirim. Özel ders konusunda çok tecrübeliyim (en az 100 öğrenciyi sınavlara hazırladım) 13 yıllık kadrolu MEB öğretmeniyim. Türkiye'nin sayılı iyi üniversitelerinde okuyan ço
Süleyman Akgün

Süleyman Akgün

Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
Türkiye 27.si olmuş tıp fakültesi mezunu 24 yaşında doktorum. Sınava girdiğim sene ygs de 40 da 40 doğru lys de 80 soruda 77 doğru 2 yanlış 1 boş yaptım. 2020 Ales te 50 mat sorusunun hepsini doğru yaptım. 7 kardeşiz onlara da derslerinde yardımcı oldum.Yıllardır işin içindeyim. Hem mentörlük yani çalışma disiplini öğretmek hem de matematik dersine yardımcı olmak isterim.
Oğuz Kaan Çakır

Oğuz Kaan Çakır

Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
Merhaba ben Tıp Fakültesi 4.sınıf öğrencisi Oğuz , yıllardır birçok öğrenciye matematik ve fen özel dersi verdim ve özel koçluk yaptım bu konuda oldukça deneyimli ve istekliyim.
Hakan Kaya

Hakan Kaya

Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
Merhabalar, 26 yaşındayım ve evliyim. İbn Haldun Üniversitesinde %100 İngilizce İşletme Bölümünde öğrenim görmekteyim. İyi derecede ingilizce bilmekle beraber daha önce aldığım Mühendislik eğitimi sayesinde aynı zamanda iyi düzeyde Matematik eğitimi aldım. İngilizce ve Matematik dersleri veriyorum. Öğrencilik hayatım devam ettiği için bir öğrencinin neye ihtiyacı olduğunu anlayabildiğimi ve bu sayede bir çok eğitmene göre daha yararlı olacağıma inanıyorum.
Emrah Kaya

Emrah Kaya

Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
Merhaba , Ben Matematik öğretmeni Emrah Kaya. Başakşehir de oturuyorum. Üniversite sınavı odaklı kendi hazırladığım özel föy desteği ile anlatıyorum. Özellikle içinde sınav soruları ve yeni nesil soru dediğimiz çıkabilecek soruları barındırıyor. Eğer dilerseniz Skype,zoom vs. platformlar üzerinden de Online Matematik özel dersi ile ilgili yardımcı olabilirim. Genel itibari ile dershane-kurs gibi üniversite hazırlık kurumlarında çalıştım. Meslekte 10.yılım. Öğrencinin ihtiyaçları doğrultus
Cuma Güngör

Cuma Güngör

Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
ODTÜ İktisat mezunu, 13 yıl özel ders tecrübesi, Matematik, Finans, Yapı işletmesi, Mühendislik Ekonomisi, Fizik
Umut H

Umut H

Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
7 yıldır özel ders vermekteyim. Şimdiye kadar ders verdiğim bütün öğrencilerde gözle görülür bir başarı sağlandığını aynı zamanda aile işbirliği ile çocuğun gelecek planlamasını ve eğitim koçluğunu beraber yapmaktayız. Eğer son sınıf öğrenciler ise tercihlerin sonuna kadar aile ile işbirliği içerisinde olup son an a kadar iletişim içinde olup başarıyı sağlayana kadar yanında olurum. Gerekirse birebir , gerekirse grup olarak ders veririm.
Nevruz Akmunzur

Nevruz Akmunzur

Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
"BİLMEK DEĞİL, BİLDİĞİNİ SEVDİREREK ÖĞRETMEKTİR ÖNEMLİ OLAN." anlayışıyla özel okul tecrübesiyle özel matematik dersi verilir.
Özlem Kayğısız

Özlem Kayğısız

Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul
16 yıllık dershane ve özel ders deneyimli matematik&geometri öğretmeniyim. 5. Siniftan itibaren 6-7-8-LGS-9-10-11-12-TYT-AYT ara sınıf ve sınavlara hazırlık derslerini her seviyede veriyorum. Her şeyden önemlisi çocukları seviyorum 🤗
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gaye Ö.
Matematik Özel Ders   25/02/2021

hocam la deneme dersi yaptık.Bu güne kadar hiç bir hocayı istemeyen kızım ben artık matematik sorunumu çözdüm sayılır dedi. bir daha ki dersi dört gözle bekliyor. Çocuk kalbine hitap eden ve konusunda uzman hocama nezdinizde teşekkürler.

         
Ali A.
Matematik Özel Ders   28/01/2021

Daha öncesinde almış olduğum özel derslerden dolayı hemde konuların universite konusu olup ağrı konular olduğundan yararlı olup olamayacağı konusunda şüphelerim vardı.fakat yusuf hocayla çalıştıktan sonra farketim ki ben daha önce özer ders almamışım. Yusuf hocanın ilgisi, alakası, sabrı ve bakış açısı soruları yorumlaması ve açık bir hale getirmesi çok farklı bir düzeyde diyeceğim odur ki eğer mat konusunda yardıma ihtiyacınız varsa gözünüz kapalı bir şekilde yusuf hocaya güvenebilirsiniz.

         
İnci M.
Matematik Özel Ders   17/01/2021

Çok ilgili ve bilgi dolu bir eğitmen.Kesinlikle pişman olmazsınız.Sakinliği ve bilgisiyle kazanamayacağınız hiçbir şey yok.Şiddetle tavsiye edeceğim biri. Mükemmel ötesi..

         
İsaözer Ö.
Matematik Özel Ders   01/01/2021

Güvenilir işinin ehli tecrübeli öğretmen matematikte özel ders arayanlara tavsiye ederim matematiğin yanında diğer branşlardada (sosyal Türkçe ) çocuklara yol gösteriyor iki kızım ayrı yaşlarda ikisi içinde memnunum teşekkür ederim.

         
Sıla K.
Matematik Özel Ders   01/01/2021

Merhabalar Matematik sınavlarıma yetişmicektim bir çok konudan geri kalmıştım ama mustafa hocam sağolsun bütün Herşeyi kolaylıkla hallettik derste soru çözdüğünüz için konuları gerçekten iyi anlıyorsunuz bu konuda Bi endişeniz olmasın ve Mustafa Hoca da baya iyi anlatıyor zaten bence tercih edebilirsiniz ben gayet iyi öğreniyorum ve üniversite sınavına kadar da gitmeyi düşünüyorum

         
Tuğba T.
Matematik Özel Ders   27/12/2020

Bekir öğretmenimiz ile derslerimiz başladı samimi davranışları ve ilgisi ile şimdiden pozitif bir ders zamanı geçireceğimiz aşikar şimdiden çok teşekkür ederiz.

         
Mehmet Y.
Matematik Özel Ders   26/12/2020

Üniversite MAT1 dersi için sorduğum soruları hızlı ve güzel bir şekilde açıklayan, mühendislik matematiğini kolaylaştıran bir hoca. Profiline bakan arkadaşlara hocamızı tavsiye ederim.

         
Osman B.
Matematik Özel Ders   19/12/2020

Ozan’i sectigimize cok memnunuz, 10. Sinifta okuyan oglumuza Matematik dersi vererek basladi, sonra Fizik de eklendi. Online olarak gayet verimli bir calisma yapiyorlar, Oglum da Ozan’dan aldigi destegin faydasini cok iyi gordugunu dusunuyor. Gayet de efendi bir arkadasimiz. Tavsiye ederiz...

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz