Hizmet Ver

4 Başakşehir Online Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Başakşehir civarında 181 Online Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Online Matematik Özel Ders

En İyi 10 Başakşehir Online Matematik Özel Ders Öğretmeni

Enise Akçin photo

Enise Akçin

23.04.2021

Online Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesinde öğrenciyim ve bir öğrenciyi en iyi yine öğrencinin anlayabileceğine inanıyorum. Bu ilkeyle liseden mezun olduğumdan beri sınava hazırlanan öğrencilere başta moral-destek daha sonrasında da derslerine yardımcı olmak amacıyla eğitim veriyorum. Ders çalışmaktan sıkılınca ne...

Zeynep Y photo

Zeynep Y

25.12.2020

Online Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. Matematik sevdiğim ve başarılı olduğum bir ders. Daha önce online özel ders verme deneyimim oldu. İlk dersi tanışma ve anlaşıp anlaşamaycağımızı görmek için ücretsiz yapıyoruz. Saatlik yalnızca 41tl. Zoom veya meeting üzerinden...

Mustafa Umut Kazancıoğlu photo

Mustafa Umut Kazancıoğlu

28.07.2021

Online Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Bilgi üniversitesi matematik bölümü 2021 mezunuyum. Sınava (YKS veya LGS) hazırlanan ve konu eksiğini kapatmak isteyen öğrencilere yardımcı olmaya çalışacağım. Ayrıca matematiğin teorik kısmını merak eden öğrenciler de bana ulaşabilir.

Abdurrahim Abdurrahim photo

Abdurrahim Abdurrahim

29.05.2021

Online Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Sadece ONLİNE.16 yıllık deneyim. Somutlaştirarak anlatım tekniği ile kalıcı öğrenme. Teknolojiyi etkin kullanarak, bol soru çözümü. İlkokul, Ortaokul, Lise düzeylerinde Matematik ALES, DGS YÖS(IQ ve Matematik &Geometri), KPSS , LGS ,TYT .

Emrah Arslankara photo

Emrah Arslankara

11.05.2020

Online Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Merhaba, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunuyum. Aynı üniversitede yüksek lisansı tamamladım. yılından bu yana, üniversite sınavlarına hazırlık, lise sınavlarına hazırlık ve okula destek olarak matematik, fizik ve kimya branşlarında sayısız öğrenciye özel ders verdim. Aynı zamanda Yıldız Teknik...

Gül Sultan Çelik photo

Gül Sultan Çelik

01.06.2021

Online Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi İngilizce Matematik Bölümü mezunuyum. Özel ders tecrübem oldukça fazla olup basma kalıp anlatımlar yerine matematiği somut kavramlarla ve gündelik hayatla ilişkilendirerek anlatıyorum .

Reşit Akpınar photo

Reşit Akpınar

01.06.2021

Online Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Merhaba ben REŞİT AKPINAR. 10 yıllık öğretmenin ve aktif olarak özel ders verip eğitim koçluğu yapmaktayım. Modelim tani ,teşhis koy ve kişiye uygun yöntem uygula.Bu modelde öğrenmeyecek hiç bir öğrenci yok yeter ki frekanslarımız uysun ve devamlılık olsun. ☝️Doğru yönlendirme ve iyi bir...

Ömer Duran photo

Ömer Duran

23.06.2021

Online Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

ÖGRETMEN HAKKINDA; -​İstanbul'da bir devlet üniversitesinden 2018 yılında matematik bölümü onur öğrencisi olarak mezun oldum. Ardından başka bir devlet üniversitesinden 2020 yılında matematik anabilim dalından yüksek onur öğrencisi olarak mezun oldum. Şimdi ise yüksek lisans yaptığım üniversitede...

Güneş Saraçoğlu photo

Güneş Saraçoğlu

23.03.2021

Online Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

LGS sınavına yeni nesil soru tarzlarıyla kısa zamanda hazırlanmak için pandemi dönemi risk almadan zoom üzerinden birebir online ders İlkokul ve Ortaokul kademesinde sınavlara hazırlanmak için zoom üzerinden birebir online ders

Muhammed Fatih Tekin photo

Muhammed Fatih Tekin

15.02.2021

Online Matematik Özel Ders · Başakşehir, İstanbul

Merhaba, ben Muhammed Fatih Tekin, Hacettepe Üniversitesinde Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünde 2.sınıf öğrencisiyim. Pandemiden dolayı İstanbul'da yaşıyorum. Boş vakitlerimde ihtiyacı olan gençlere mantığını güzelce anlatmaya çalışarak matematik öğretmek istiyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Başakşehir Online Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Başakşehir Online Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Başakşehir Online Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Matematik Özel Ders için Başakşehir içinde toplam 181 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 161 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Başakşehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,644 kişi Başakşehir Online Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl