En İyi 10 Başakşehir Web Tasarım Programlama | Armut

En İyi 10 Başakşehir İstanbul Web Tasarım Programlama

4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Başakşehir bölgesinde 62 Web Tasarım Programlama Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Burak H.

Burak H.

Web Tasarım ve Programlama · Başakşehir, İstanbul
Merhaba, Ben Burak Horasan. Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümünden mezunum. 1 sene Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark'da çalıştıktan sonra freelance çalışmaya karar verdim ve o zamandan beri çeşitli web siteleri dizayn ediyorum.
Yağız Web Tasarım

Yağız Web Tasarım

Web Tasarım ve Programlama · Başakşehir, İstanbul
Web Sitesi Tasarımı firmaları arasında müşteri beklentisine en uygun web sitesini yapmak konusunda iddialı bir web tasarım firmasıyız. Web tasarımı hazırlamadan önce satış sonrası müşterimizle konuşarak web sitesi tasarımı ile alakalı olarak beklentilerini dinler ve sonrasında grafikerimiz müşteri beklentileri doğrultusunda web tasarım çalışmasını hazırlar. Müşterimize özel bir web adresi üzerinden sunulan web tasarımı grafik tasarımları arasından seçim yapması beklenir. İyi bir Web Sitesi T
Ömer Faruk K.

Ömer Faruk K.

Web Tasarım ve Programlama · Başakşehir, İstanbul
Web sitenizi en son teknolojilerle donatılmış şekilde hazırlarız. Kurumsal web tabanlı uygulamanızın analiz ve geliştirme süreçlerini yönetir ve uygularız.
Nebitek Bilgi Ve İletişim Hizmetleri

Nebitek Bilgi Ve İletişim Hizmetleri

Web Tasarım ve Programlama · Başakşehir, İstanbul
Yüksek teknolojiye dayalı çözümler ve hizmetler üretmek amacıyla kurulan firmamız, İstanbul İkitelli Osb’ de hizmet veriyor ve ülkemizin çeşitli kurumlarına artı değer katmaktadır. Misyon olarak, varolan yüksek teknolojiyi kullanarak veya gereken yeni teknolojileri geliştirerek, en kısa zamanda, en iyi ürün veya servisi sağlayarak, müşterilerine değer katmak ve aynı zamanda kişisel bilgi, yetenek ve işbirliğini arttırabilmektir.
Ekin Web Tasarım

Ekin Web Tasarım

Web Tasarım ve Programlama · Başakşehir, İstanbul
10 yıldır web tasarım ve web yazılım yapıyorum. asp.net c#, mobil uyumlu yönetim panelli web siteleri yapıyorum
Ajans Katre

Ajans Katre

Web Tasarım ve Programlama · Başakşehir, İstanbul
Kendinizi internette tanıtmak istiyorsanız bizimle çalışmalısınız nedeni ise google da kelime bazlı aramalarda yükselmenizi sağlıyor ve yaptığımız tasarımlarla kalitenizi gösteriyoruz.
Okan  İ.

Okan İ.

Web Tasarım ve Programlama · Başakşehir, İstanbul
İş yeriniz ,ödev ve projeleriniz ve kişisel web ve blog siteleriniz gibi farklı alanlarda olan web programlama işlemleriniz, istediğiniz tarzda yapılmaktadır.
Abdullah Ekrem D.

Abdullah Ekrem D.

Web Tasarım ve Programlama · Başakşehir, İstanbul
İşinize kurumsal bir kimlik katacak, klasik masaüstü tarayıcılarının yanı sıra tablet ve telefondan da güzel ve doğru görünecek özellikte, modern bir dizayn taşıyacak profesyonel websitesi: tasarım ve programlama.
Yavuz Ahmet İ.

Yavuz Ahmet İ.

Web Tasarım ve Programlama · Başakşehir, İstanbul
Bilgisayar mühendisiyim. 6 senedir yazılım sektöründe çalışmaktayım. Uzmanlık alanım web yazılım (backend) ve web ön yüz geliştirme (frontend) dir. 200 den fazla web projesi üzerinde çalıştım. Projeler ağırlıklı olarak, gelişmiş içerik yönetim sistemi (cms) kullanılan web siteleri, özel web tabanlı yazılımlardır. Bunların yanında sanal pos geliştirme, web sitesi ön yüz kodlaması (HTML, CSS) yapmaktayım.
Muhammet Ö.

Muhammet Ö.

Web Tasarım ve Programlama · Başakşehir, İstanbul
SİTENİZİ ZAMANINDA TESLİM EDEN GÜVENEBİLECEĞİNİZ WEB TASARIMCI BURADA SİTELERİMİZ SİZ NASIL İSTERSENİZ ÖYLE OLUR.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yıldıray Olgun
Web Tasarım Programlama   06/12/2018

webbayisi işini iyi yapan profesyonellerden kurulu kaliteli bir işletme, sözleşmeli çalışıyorlar ve bu bizim için çok önemliydi... kendi adıma webbayisine kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim

         
Elvan CENİK
Web Tasarım Programlama   29/11/2018

Merhaba Öncelikle Sarp beye ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ederim. E ticaret sitesi ihtiyacım vardı nasıl olacak diye kara kara düşünüyordum ve güvenilir birini nasıl bulurum fiye düşünüyordum armut dan teklif veren diger firmalara güven vermedi konuşmalarda ama sarp beye gercekten güvendim,güvenimi boşa cıkarmadı sağolsun 2 gün içinde sitemi teslim etti eline emeğine sağlık,telefonla desteğini esirgemedi saat kaç olursa olsun gercekten çok menmun kaldım herkese tavsiye ederim.

         
Orkun Erden
Web Tasarım Programlama   29/04/2018

İnsan bu gibi şeylerde ilk başta tereddütte kalsa da fikirküpu adeta tüm ön yargıları delip hizmeti ile size geliyor. Birçok konuda oldukça başarılar. İstediğiniz şeyler çok karışık olsa da ekip üyeleri o kadar bu işte uzmanlarmışlar ki hem sizin isteğinizi yapabiliyor hem de üzerine bir şeyler katarak sizin kararınıza bırakıyor. İşin sonunda ortaya konan eser hem sizin için hem de kullanıcı için rahat ve memnun edici. Gelecekteki yazılımlarımızı da aynı ajansa yaptırmayı düşünüyoruz.

         
Ali Duru
Web Tasarım Programlama   29/01/2018

Arkadaşlar gayet ilgili, aklıma takılanları hemen cevapladılar. Şu aşamada hiç sorun yaşamadım. Siteyi teslim alınca da aynı duyguları paylaşmak dileğiyle...

         
Gizem Deneçli
Web Tasarım Programlama   23/10/2017

Firma olarak aldığımız çalışmadan çok memnun kaldık ve bundan sonraki benzer projelerimizde de birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. Teşekkürler, ilginiz ve emekleriniz için.

         
Adem KARA
Web Tasarım Programlama   30/08/2017

Marmara Bilgisayara teşekkür ederim. Gerekli tüm özeni gösterip gece gündüz her an arayabilip destek oldular. İş tamamlanmasına rağmen hala da destek olmaya devam ediyorlar. Tavsiye ederim kesinlikle.

         
Ali Bahar
Web Tasarım Programlama   26/08/2017

Gerek Selin Hanımın verdiği hizmetten gerekse işine verdiği değerden çok memnun kaldım. Yılların getirdiği tecrübeyle ve sizin işinize kendi işiymiş gibi canı gönülden duyduğu ilgi ile başarılı bir çalışma ortaya çıkardık. Teşekkürler Selin Hanım.

         
Alparslan Durmuş
Web Tasarım Programlama   08/08/2017

Proje süresince iletişimimiz çok iyiydi. Gerekli verilerin kendisine temin ettikten sonra veri girişlerini istediğim şekilde tamamladı. İletişim ile ile ilgili hiç bir sorun yaşamadım. Her aradığımda kendisine ulaşabildim. Websitesi yaptıracak olan arkadaşlara kendisini tavsiye edebilirim.

Web Tasarım Programlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz