En İyi 10 Başiskele Kocaeli Duvar Ustası

4 Duvar Ustası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Akbaş

Akbaş

Duvar Ustası · Başiskele, Kocaeli
AKbaşaran towersİnşaat ve Ticaret A.Ş., bu katalogda kısaca değinilen çalışmaları ve başarılarla dolu geçmişinin haklı gururunu, kuruluşunun ilk gününden itibaren kaybetmediği genç ve dinamik ruh ile emin adımlarla geleceğe taşımaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cüneyt Çalışkan
Duvar Ustası   22/03/2020

Merhabalar, Salonumun tüm tadilatı üzerine Nida Usta'yla iletişime geçtim. Yapılan işlemler: Eski kara sıva tavanın sökülmesi, tadilatı, asma tavan yapımı, şerit led için alçı kademenin yapımı ve tüm odanın boyanmasıdır. Gerçekten her ustanın yapamayacağı bir iş ve sıfır hatayla işini bitirdi. Gerek kendim için gerekse başka ihtiyacı olanlar için her zaman tavsiye edeceğim birisidir. Siz de hiç düşünmeden arayabilirsiniz.

         
Aygul Olgun
Duvar Ustası   03/12/2019

Nida usta ve kardeşi hızlı ve temiz bir şekilde tüm evi boyayıp gerekli tadilatları yaptılar. Hatta ekstra bazı konularda da bize yardımcı oldular. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli hizmet sunan bir usta, tavsiye ederim.

         
Yeşim Oskay
Duvar Ustası   05/11/2019

Çok ok memnun kaldım. Sorun çözmeye yönelik, hızlı ve temiz çalışan, son derece saygılı, bilgilendirici bir usta Metin Bey. Gözü kapalı tavsiye ederim.

         
Cüneyt Cem Dorken
Duvar Ustası   15/08/2019

Nurullah Usta işini zamanında ve eksiksiz olarak tamamladı ekibin ellerine sağlık. Sonbaharda yapmayı düşündüğüm bir işim daha olacak kendisini tekrar çağıracağım. Teşekkürler Nurullah usta. 👍👏👏👏

         
Ayça Eren
Duvar Ustası   11/05/2019

İlgisi, güleryüzü ve hizmet kalitesiyle dört dörtlük bir hizmet aldık. Ustamıza ve ekibine sonsuz teşekkür ediyoruz. Zamanlaması, bilgilendirmesi ve iş disipliniyle herkese tavsiye ederiz

         
Merve Tuna
Duvar Ustası   10/05/2019

özcan bey ve ekibi varken başka usta bakmanıza gerek yok işin hakkı ne ise onu istediler 2 günde biter dedi bitsin diye akşam 9.00 a kadar çalıştılar kişiliği ve efendiliği yeter sağol özcan usta sağol mehmet abi :)

         
İlhami Sezen
Duvar Ustası   18/03/2019

DAKİK TEMİZ VE AHLAKLI BİR EKİP.YAPILAN İŞ O KADAR MUNTAZAM ÇIKTI Kİ HERGÜN KOMŞULARDAN BİRİ USTANIN TELEFONUNU İSTİYOR ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK BİR SONRAKİ İŞTE TEKARAR GÖRÜŞMEK ÜZERE SAYGI VE SELAMLAR

         
Önder İnce
Duvar Ustası   20/11/2018

Sözleştiğimiz saatte geldi. Yapmış olduğumuz ön görüşmede ne konuştuysak harfiyen anlaştığımız fiyata yaptı. Çok kısa zamanda işimizi tamamladı. Yıkım işlemi sonrası ortalığı temiz bıraktı. Tavsiye ederim.

Duvar Ustası hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz