En İyi 10 Battalgazi Malatya Alçı Ustası

4 Alçı Ustası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Hasan K.

Hasan K.

Alçı Ustası · Battalgazi, Malatya
Işyeri ev ofis boya alçı pan tadilat doğal gaz su tesisat her türlü hizmet var iletisime geçerseniz uygun fiyatla sünnetimiz olan pazarlıkla anlaşma sağlayabiliriz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gökhan Ürekli
Alçı Ustası   30/11/2019

Hikmet kardeşim işini hakkıyla yapan para kazanmaktan öte kendine müşteri kazanmayı ilke edinmiş bir emekçi kardeşimiz.kendisine çok teşekkür ediyorum yeni aldığım evimizin duvarlarını tertemiz yaptı şiddetle onunla çalışmayı herkese tavsiye ediyorum herşeyden önce efendi ve saygıdeğer bir insan denemelisiniz pişman olmazsınız

         
İsmail Bayar
Alçı Ustası   03/07/2019

Fatih usta her konuda yardımcı oldu.Geldi ilgilendi fikir alışverişinde bulunduk.Ailenin içine evinin içine rahatlıkla sokabileceğiniz bir usta. Fiyatları diğer görüştüğüm ustalara göre en uygun olanı.İşi yaptırmayı bizden kaynaklanan sebeplerden dolayı biraz erteledik. Herkese tavsiye edebileceğim bir usta.

         
Ebuzer Yurteri
Alçı Ustası   28/05/2019

Çok güzel iş taptı Gürsel ustam. Teşekkür ederiz temiz ben hızlı iş gücü kendisiyle yeniden çalışacağımızın teminatıdır.

         
Barış Köse
Alçı Ustası   08/12/2018

Turhan usta işi söz verdiği zamanda ve kalitede yaptı Turhan ustaya ve ona ulaşmama yardimci olan szi Armut Com. ailesine teşekkürler.

         
Ahmet Aksoy
Alçı Ustası   03/10/2018

ilk kez boyle bir is yapmamiza ragmen bizi iyi bir sekilde yonlendirdi, ve her ustada olamayacak ust seviye techizati ile isi hizli ve kusursuz teslim ettigi icin cikan sonuctan gayet memnunuz.

         
Mesut Erkaya
Alçı Ustası   17/01/2018

Fatih ustaya ve mesut ustaya teşekkürler. Alci ve boya isi ongorulen surece tamamlandi. Ustalar işinin ehli. Tavsiye ederim. Tadilat yaptiracaginiz zaman guvenle evin anahtarini birakip gidebilirsiniz. Isin basinda beklemenize de gerek yok. Gerekli olan isleri hatta ekstra bir kac işimizi ek bir ucret almadan yaptilar. Harfiyat kalinti tozu da merak etmeyin. Tavsiye edilir. Elinize saglik fatih usta.

         
Fatih A.
Alçı Ustası   01/01/2018

Mahmut usta işi gereği gibi yaptı.Guvenilir dürüst bir insan.Kendisine buradan tekrar teşekkür ederim

         
Tuğrul Kaynak
Alçı Ustası   27/12/2017

Hizmet ve kalite süper. Malzeme ve efekt boyalar süper uydu. 2 günde temiz iş. Kesinlikle tavsiye ederim!

Alçı Ustası hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz