Hizmet Ver
Yazılım Geliştirme

3 İzmir Bayraklı Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayraklı civarında 191 Yazılım Geliştirme Firması hizmet vermeye hazır.

Bayraklı Yazılım Geliştirme için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 191 Yazılım Geliştirme Firması, Bayraklı içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan, Bayraklı içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Bayraklı içinde yazılan 89 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 100 kişi Bayraklı Yazılım Geliştirme için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Bayraklı İzmir Yazılım Geliştirme Firması

Ali İhsan Y. photo

Ali İhsan Y.

01.12.2018

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Merhaba; Özel bir şirkette yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. Yaptığım bir çok yazılım bulunmakta. Konu ile ilgili kendimi ve uygulamaları gösterebilmem için sizinle irtibat kurmam gerekmekte. telefon numaran

CoreByte Teknoloji ve Yazılım Geliştirme photo

CoreByte Teknoloji ve Yazılım Geliştirme

01.12.2021

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Hedefi olan şirketler için ihtiyaçlara göre uyarlanmış dijital çözümler üretiyoruz. Dijital Dönüşüm sürecinizin her bir basamağında şirketinizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek olağanüstü deneyimler yaşatıyor; ölçülebilir değişimler ve pozitif sonuçlar inşa ediyoruz. Stok ve sipariş takibi, özel...

ISKC YAZILIM VE DANIŞMANLIK photo

ISKC YAZILIM VE DANIŞMANLIK

15.08.2019

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

İhtiyaçlarınızı doğru analiz edebilen , konusunda uzman ve güçlü iletişim yeteneğine sahip bir ekip ile projelerinizi başarıyla hayata geçirmek ister misiniz? Cevabınız evet ise biz ISKC olarak hayallerinizi kendi hayallerimiz gibi sahiplenip var gücümüzle çalışıyor ve gerçeğe dönüştürüyoruz.

Zafer İ. photo

Zafer İ.

06.06.2020

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Sizlere işlerinizi ve fikirlerinizi dijital platformlarda büyütecek çözümler üretiyoruz. Kurumsal ve Özel Yazılım Hizmetleri Yerel Seo & Harita Optimizasyonu E-Mail Pazarlama Web Tasarım & E-Ticaret Hizmetleri Bulut Tabanlı Yazılımlar

Yusuf Furkan A. photo

Yusuf Furkan A.

22.02.2023

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Merhaba, Celal Bayar Üniversitesinde Yazılım Mühendisliği öğrencisiyim. Freelancer olarak çalışmak istiyorum.

Ayşe Gülcan D. photo

Ayşe Gülcan D.

29.06.2021

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Merhabalar, şu anda yazılım sektöründe Freelancer olarak hizmet vermekteyim. C# ve Javascript dili ile çalışıyorum. HTML, CSS, Jquery, ASP.NET, MVC konularında uzmanım. Web sitesi, masaüstü programları konusunda yardımcı olmak, SEO çalışmalarında mevcut programlarınızı desteklemek ve geliştirmek...

Mustafa Ç. photo

Mustafa Ç.

24.03.2022

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Merhaba ben 4 yıldır yazılım sektörü ve freelance deneyimlerimle kendimi bu alanda geliştirmeye devam ediyorum. Sizinlede bu deneyimlerimi paylaşmak isterim. Frontend : HTML , CSS , JavaScript Backend : PHP-Laravel , MySql

Onur K. photo

Onur K.

08.08.2020

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Tüm modern cihazlarda hızlı bir biçimde açılan ve en son SEO kurallarına göre tasarlanmış temiz ve kullanışlı web siteleri için ulaşabilirsiniz.

Ali S. photo

Ali S.

13.05.2021

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Sıfırdan creative tasarımlar yapabilirim. İstediğiniz web sitesini sizin için tasarlayabilirim. Psd formatındaki dosyanızı koda dökebilirim. Ve sizin için bazı uygulamalar geliştirebilirim.

Zafer G. photo

Zafer G.

27.03.2021

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Microsoft .Net Framework, .Net Core Desktop, Web MVC Razor Blazor, WEB API, .Net MAUI Mobile, Flutter Mobile, MSSQL TSQL sql veritabanı işlemleri. Netsis, Logo, Micro , Myor ERP entegrasyon yazılım geliştirme.

Doğu A. photo

Doğu A.

12.03.2023

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Çok düzenli ve hızlı iş yaparım. Algoritmik düşünce yapıma güvenirim ve anlaşılır kod yazarım. İstenirse dökümantasyon yapabilirim. Özel dizayn edilmiş kartlara birçok kez yazılım hazırladım. ESP32, STM32 ve Atmel işlemcilerle çok fazla çalıştım. Her türlü programlama arayüzünü...

Eda E. photo

Eda E.

27.11.2022

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Merhaba, Yazılım mühendisiyim. İlgili bölüm derslerinizi pekiştirmenizde, ödevlerinizde, projelerinizde ve sınavlarınızda yardımcı yardımcı olabilirim. İngilizce ve Türkçe derslerinizde yardımcı olabilirim. -Data structures (Veri yapıları) -Programming (Programlama) -Algorithms (Algoritmalar)...

Selçukhan Ç. photo

Selçukhan Ç.

07.10.2022

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Merhaba,Ben Selçukhan.Lise 2. sınıftan itibaren kendimi daha çok C# programlama dilinde geliştiren bu çerçevede projeler üreten Junior seviyesinde bir Full-Stack yazılım geliştiricisiyim.

Fırat P. photo

Fırat P.

25.08.2020

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

E-ticaret yazılımları ve özel yazılımlar geliştirebilirim. İş beğenilmezse ücret almıyorum.

Hikmet D. photo

Hikmet D.

22.02.2021

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Merhabalar, ismim Hikmet. 1 Senelik iş tecrübemin ardından bilgisayar mühendisi arkadaşım ile freelance işler almaya başladık. Sizlere kurumsal veya kişisel web siteleri, e-ticaret, mobil uygulama gibi isteklerinizde yardımcı olmak isteriz.

Onur G. photo

Onur G.

22.11.2020

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Merhaba. Ben Onur Gülmez. Web Tasarım ve Kodlama,Bilgisayar programcılığı olmak üzere iki diploma sahibiyim. İstediğiniz Web sitelerini,Mobil uygulamalarını,Siber güvenlik yardımlarını yapabilirim.

MUSTAFA KAĞANCAN B. photo

MUSTAFA KAĞANCAN B.

03.09.2020

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

4 yıldır yazılım sektöründe hizmet vermekteyim. Gerek müşterilerinizi gerekse ürünlerinizi organize edip kontrol edebileceğiniz masaüstü uygulamalarınızı yapabilirim. İstediğiniz şekilde size veya şirketinize özel web sitesi hazırlayabilirim. Şirketiniz veya sizin için E-ticaret sitesi...

Muhammet F. photo

Muhammet F.

19.10.2021

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Gömülü Yazılım, Web Tasarım, Yazılım Geliştirme, SEO, Hosting & Domain, Sosyal Medya Yönetimi & Reklamları konularında destek sağlayabilirim.

Zeki K. photo

Zeki K.

13.10.2022

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Okul Yazılımı, Personel devam kontrol yazılımı, güzellik salonu, spor salonu, netsis aktarımları, firmalar için ara yazılımlar, oto tamir hane yazılımı ve bir çok ara yazılım geliştirdim.

Hakan Ş. photo

Hakan Ş.

17.07.2022

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Yazılım Mühendisi. Farklı projeler ve üniversite ödevleri hakkında yardımcı olabilirim.

Kubit Yazılım photo

Kubit Yazılım

22.01.2017

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünde BTSP eğitimi almıştır. 2008 yılından itibaren Yazılım Geliştirme kariyerine devam etmektedir. Uzmanlık alanı iş uygulamaları üzerinedir. Farklı sektörler için hem bireysel hem de takım içerisinde iş uygulamaları geliştirmiştir. Web teknolojileri üzerine...

Serhat B. photo

Serhat B.

30.09.2020

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Çukurova Üniversite Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Full Stack Web Developer olarak kendimi geliştiriyorum. Ön yüzde javascriptin en popüler ve kullanışlı kütüphanesi olan reactı, backendde de nodejs ve mongodb veritabanı kullanıyorum. Sayfa tasarımı ve görünüme son derece önem veririm. Elimden...

Cenk Erdem T. photo

Cenk Erdem T.

25.08.2020

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Sizler için en kaliteli şekilde sorunlarınıza çözüm buluyoruz.Web tasarım,web sitesi vs. konularında hayatınızı kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

Gökçen Ç. photo

Gökçen Ç.

02.03.2021

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

13 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip biri olarak hem tasarım hem yazılım aşamalarına görev almış ve başarı ile sonuçlandırmış bulunmaktayım. İhtiyaçlarınıza cevap verebilecek gerekli bilgi birikimine sahibim. Sizinle iş birliği yapmaktan mutluluk duyacağım.

Verinet İnternet İneraktif Web Ajansı photo

Verinet İnternet İneraktif Web Ajansı

20.09.2015

Yazılım Geliştirme · Bayraklı, İzmir

Web Yazılım, E-Ticaret Sistemleri, Arama Motoru Optimizasyonu ve Web sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için kurumsal çözümler sunarak, yanınızdayız.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bayraklı Yazılım Geliştirme Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Bayraklı Yazılım Geliştirme ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Yazılım Geliştirme talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Yazılım Geliştirme için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Yazılım Geliştirme talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Yazılım Geliştirme taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Yazılım Geliştirme talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Yazılım Geliştirme için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Yazılım Geliştirme hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Bayraklı Yazılım Geliştirme fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Bayraklı Yazılım Geliştirme fiyatları, talep detayına göre 200 TL ile 50000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl