En İyi 10 Bayrampaşa Matematik Özel Ders - Armut

En İyi 10 İstanbul Bayrampaşa Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayrampaşa bölgesinde 32 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hüseyin Ertürk

Hüseyin Ertürk

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
HÜSEYİN ERTÜRK (Matematik Öğretmeni) 18 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim.Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Balıkesir Susurlukluyum. 3.sınıftan 12.sınıfa kadar her öğrenciye ; öğrencinin seviyesinde, kaliteli,okul müfredatına ve kazanımlarına
Berkant Mutlu

Berkant Mutlu

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
Gerçek başarı başarısız olma korkusunu yenebilmektir.Öğrencilerin bir çoğu matematikten başarısız olma korkusu içinde bulunduğu için matematiğe karşı ön yargıda bulunur ve çareyi ise matematikten uzaklaşmak olarak görürler.Bu dönemde ise öğrenciler deneyimli bir kurum veya kişilerden yardım olarak
Selime Purde

Selime Purde

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
2008 ingilizce matematik mezunuyum. İngilizce ve matematik öğretmenliği formasyonum ve öğrenci koçluğu sertifikam mevcuttur. 4 yıl meb 3 yıl özel sektörde öğretmenlik yaptım. Şuan yalnızca özel ders veriyorum. 10 yılı aşkın bir süredir özel ders vermeye devam ediyorum.
Onur Bostan

Onur Bostan

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Merhabalar 2013 Fen-Edebiyat fakültesi matematik bölümü mezunuyum. Lİse yıllarımı da sayarsak 10 yıldır özel ders veriyorum. Matematik dersinin herkese zor olmadığını kişilerin aslında başarabileceğini ama o gücün farkında olmadıkları için yapamadıklarını kendim adıma tespitlerinden yararlanarak
Ekrem Koçtürk

Ekrem Koçtürk

Matematik Özel Ders · Esenler, İstanbul
10 senedir lise dersleri anlatıyorum.Uludağ Tıp Fakültesi ni 2. sınıfta bırakıp sınava tekrar girerek YTÜ Bilgisayar Mühendisliği ne geldim.İstanbul da da ders vermeye devam etmeyi düşünüyorum.Sevdiğim bir iş olduğu için rahat ve başarılı bir şekilde yapabiliyorum.
Tuğba Eken

Tuğba Eken

Matematik Özel Ders · Esenler, İstanbul
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. ŞUAN BİR ÖZEL ÖĞRETİM KURSUNDA MATEMATİK Ve GEOMETRİ ÖĞRETMENİ OLARAK ÇALIŞIYORUM.
Nihat Travacı

Nihat Travacı

Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
YGS ve LYS Geometri de hedefi full yapmak olan herkes arayabilir. Hiç rastlamadığınız tarzda konu anlatımı, bol soru çözümü, pratik ve kolay çözümler ile geometriyi sizin için kolaylaştırıyorum.
Adwist Media

Adwist Media

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
Pratik Yöntemlerle Özel Ders Alma Fırsatı. Uzmanından özel ders alarak başarıyı yakalamak ve arzu ettiğiniz hedefe ulaşabilirsiniz. Üstelik bunun yanında Ücretsiz Online Etüt hizmeti de sağlıyoruz. Detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.
Said Fatih Sarı

Said Fatih Sarı

Matematik Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul
- 2010 yılından bu yana kendi özel ders ofisim de dahil 10 FARKLI KURUMDA çalıştım.  - 2013 te Başakşehirde SINAV HAZIRLIK MERKEZİ ismiyle kendi özel ders merkezimi açtım.  EĞİTİM HAYATIM  • Afyon Fen Lisesi  • Uludağ Elektronik Mühendisliği  Asıl isim ve uğraştığım alan özel ders olduğu
Ahmet Dursun

Ahmet Dursun

Matematik Özel Ders · Esenler, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi -Bilgisayat Mühendisliği 4.Sınıf Öğrencisiyim 2 yıl boyunca Kültür Dershanesi Beşiktaş Şubesinde matematik öğretmenliği yaptım. Yaklaşık 4 senedir de özel ders vermekteyim. Șu anda Kültür Temel Lisesi nde matematik öğretmenliği yapmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Rüya Bulut
Matematik Özel Ders   18/07/2017

Barış Bey'den üniversite sınavına hazırlanan kardeşim için destek aldık. Kardeşimin en büyük eksiği Mat-2 konularında hiç temelinin olmamasıydı. Başarılı bir süreç geçirdik. Şu an tercih dönemindeyiz ve istediğimiz gibi İstanbul Üniversitesi İşletme bölümüne rahatlıkla yerleşecek sıralamayı elde ettik. Kendisine teşekkür ediyoruz.

         
mehmet akman
Matematik Özel Ders   28/04/2017

Deneyimli öğretmen. Öğrenciye nasıl yaklaşılacağını iyi biliyor. Herkese tavsiye ederim

         
Matematik Özel Ders   27/04/2017

Aldığım hizmetten çok memenun kaldım Abdullah Bey hem abi hem öğretmen oldu tavsiye ederim herkese.

         
Tolga Can Şişman
Matematik Özel Ders   25/04/2017

Naim hoca işinin ehli. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Matematik gibi sıkıntılı bir dersi benim için anlaşılabilir ve eğlenceli hale getirdi. Kesinlikle öneriyorum.

         
Ferhat Akman
Matematik Özel Ders   19/04/2017

Eksiklerimi Murat hoca ile beraber kapattık. Anlaşılır anlatımı ile eksik olan konularda zorluk yaşamadım.Soru çözümlerinde daha hızlıyım artık. Teşekkür ederim Murat hocam.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz