En İyi 10 Bayrampaşa Matematik Özel Ders armut'ta

En İyi 10 İstanbul Bayrampaşa Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayrampaşa bölgesinde 31 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

Berkant Mutlu

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa · İstanbul
Gerçek başarı başarısız olma korkusunu yenebilmektir.Öğrencilerin bir çoğu matematikten başarısız olma korkusu içinde bulunduğu için matematiğe karşı ön yargıda bulunur ve çareyi ise matematikten uzaklaşmak olarak görürler.Bu dönemde ise öğrenciler deneyimli bir kurum veya kişilerden yardım olarak

Hüseyin Ertürk

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa · İstanbul
HÜSEYİN ERTÜRK (Matematik Öğretmeni) 18 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim.Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Balıkesir Susurlukluyum. 3.sınıftan 12.sınıfa kadar her öğrenciye ; öğrencinin seviyesinde, kaliteli,okul müfredatına ve kazanımlarına

Fatih İver

Matematik Özel Ders · Eyüp · İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi bilgisayar mühendislği öğrencisiyim. Yoğun bir temponun ardından 2014 LYS de Türkiye 114.lüğünü elde ettim. Bu yöndeki birikim ve tecrübelerimi üniversiteye hazırlanmakta olan arkadaşlara aktarmak ve hazırlanmalarına yardımcı olmak isterim.

Filiz Çelik

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa · İstanbul
Alanında uzman, genç, dinamik bir öğretmen arıyorsanız ve çocuğunuzun başarılı olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Başarısız öğrenci yoktur, Çalışmayı bilmeyen öğrenci vardır.

Nihal Bulut

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa · İstanbul
5 senedir teog , ygs , lys , dgs , kpss alanında her yaş grubundan öğrenci ile birebir veya grup dersi vererek yardımcı oldum. Önce sen iste , başarman için ben buradayım .

İrfa Şen

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa · İstanbul
20 yıllık deneyim. Üniversite ve liselerde ders vermiş bir matematikçi. Alanında çok saygın üniversitelerde eğitim almış (İstanbul Üniversitesi (lisans), İstanbul Teknik Üniversitesi (yüksek lisans)) işini seven ve bilen birinden yardım almak istemezsiniz. Memnuniyet eksenli.

Ahmet Dursun

Matematik Özel Ders · Esenler · İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesi -Bilgisayat Mühendisliği 4.Sınıf Öğrencisiyim 2 yıl boyunca Kültür Dershanesi Beşiktaş Şubesinde matematik öğretmenliği yaptım. Yaklaşık 4 senedir de özel ders vermekteyim. Șu anda Kültür Temel Lisesi nde matematik öğretmenliği yapmaktayım.

Said Fatih Sarı

Matematik Özel Ders · Beşiktaş · İstanbul
Değerli Öğrenci Arkadaşım ve Değerli Veliler: BU KADAR HOCA ARASINDAN HANGİSİNİ SEÇMELİYİM ? Diye düşünüyorsanız her şeyden önce açık konuşmak gerektiğini düşünerek şunları söylemek isterim: "5 günde tüm matematiği öğretirim." "Altyapısı ne olursa olsun sene sonunda sınıfının birincis

Ramazan Karayildiz

Matematik Özel Ders · Eyüp · İstanbul
Merhabalar, Mimar Sinan Üniversitesi, matematik bolumu mezunuyum. Ayni zaman da egtim kocuyum. Yani sizlere hem natematik ve fizik dersleri verebilirim hem de kariyer planlamanizi beraber yapabiliriz.

Cihat Gündüz

Matematik Özel Ders · Bakırköy · İstanbul
6 YILLIK MİLLİ EĞİTİM TECRÜBEM VAR BUNUNLA BİRLİKTE SON 3 YIILDIR DERSHANELERDE MATEMATİĞİN HER ALANINDA DERS VERDİM KALİTELİ VE SEVİYENİZE UYGUN BİR ANLATIMLA DERS ALIP HEDEFİNİZE VARMAK İSTİYORSANIZ KESİNLİKLE ARAYIN DERİM PARANIZ DİĞER YERLERDE ÇÖP OLMASIN
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

en yeni müşteri yorumları

         
Jala Musayeva
Matematik Özel Ders   12/05/2017

Ben yabancı uyrukluyum. Türkiye'de Ümit hocamdan aldığım ders çok yardımcı oldu bana. Kedisinin de psikolojik desteği sayesinde başarı elde ettim. Mükemmel bir hoca. Herkese öneririm.

         
busra adak
Matematik Özel Ders   07/05/2017

6. SINIFA GİDEN OĞLUMA MATEMATİKTEN ÖZEL DERS ALDIRIYORUM. HÜSEYİN ERTÜRK ÖĞRETMENİMİZ 18 YILLIK ÇOK DENEYİMLİ BİR ÖĞRETMEN . OĞLUMA SORDUĞUMDA DERSİ ÇOK GÜZEL ANLATTIĞINI , OKULDA ANLAYAMADIĞI TÜM KONULARI DERSTE ÇOK İYİ KAVRADIĞINI SÖYLEDİ . HÜSEYİN HOCAMIZ KAYNAK KİTAP KONUSUNDA BİZE ÇOK YARDIMCI OLDU . PYBS SINAVINA GİRECEK OLAN OĞLUMU GEÇMİŞ YILLARIN SINAV SORULARINI ÇÖZDÜREREK ÇOK İYİ BİR ŞEKİLDE HAZIRLIYOR. HOCAMIZDAN ÇOK ÇOK ÇOK MEMNUN KALDIK . HERKESE TAVSİYE EDERİZ . :)

         
Hatice Oğuz
Matematik Özel Ders   03/05/2017

Ömer Hocam, ders öncesi yaptigimiz görüşmeye hazırlıklı gelmişti. Dersten önce kitap önerisinde bulundu.Bugün ilk dersimizi yaptık. 27 sayfalık özet fotokopi ile derse geldi. 2 saat planlanan dersimiz de 2.5 saat sürdü. Hocamızın anlatımı ve iletişimden oğlum çok memnun kaldı. Kendisini çevremdeki arkadaşlarıma da tavsiye etmeyi düşünüyorum. Eminim ki yakın zamanda Bursanın en aranılan öğretmenlerinden olacaktır. Ömer Hocama çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Çağdaş Erdoğan
Matematik Özel Ders   21/04/2017

Naim hocamdan yeğenim için programlı ve akıcı bir eğitim aldık. Anlatım tarzı ve dokümantasyonu çok başarılı. Kesinlikle tavsiye ederim. Kendisine de ayrıca teşekkür ederim.

         
Devrim Karakaya
Matematik Özel Ders   13/04/2017

Said Hocanın son derece ılımlı, anlayışlı ve motive edici davranışları derse karşı ilgi ve sevgiyi artırıyor. Bu başlangıç için çok önemli bir adım oluyor. Sonrasında hocasını ve dersi seven çocuk başarıya doğru emin adımlarla gidiyor. Said hoca ile uyumlu çalışmaları sayesinde oğlum 61 olan notunu sadece bir sınav sonra 96 ya yükseltti. Yaptığı işi çok seven ve son derece disiplinli bir şekilde yapan Said hocayı bulduğumuz için çok şanslıyız.

neden armut?

 • Teklif Rekabeti

  Çok seçenek

 • Uygun Fiyatlar

  Benzersiz fırsatlar

 • Gerçek Yorumlar

  En iyi hizmet verenler

 • Ücretsiz Kullan

  Risksiz deneme şansı


Bu Bölgedeki Matematik Özel Ders Üyelerimiz
Fatih
Güngören
Bağcılar
Esenler
Beyoğlu
Kağıthane
Zeytinburnu
Şişli
Bahçelievler
Gaziosmanpaşa
İstanbul Bayrampaşa için Matematik Özel Ders hizmeti mi veriyorsun?  Ücretsiz Üye Ol, Hizmet Verseni de burada listeleyelim!