Hizmet Ver

4 Bayrampaşa Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayrampaşa civarında 531 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Bayrampaşa Matematik Özel Ders Öğretmeni

Hüseyin Ertürk photo

Hüseyin Ertürk

05.09.2020

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul

20 yıllık deneyimli ,B.Ü matematik öğretmenliği mezunu, , profesyonel ve gerçek matematik öğretmeninden Lise,Ortaokul ve LGS hazırlık öğrencilerine profesyonel ve garantili online veya yüzyüze Matematik Özel Ders.İstanbul Erkek,Kabataş,Robert ve Çapa Fen Lisesi gibi yüksek yüzdelik dilimli okullara...

Hatice Ermemiş photo

Hatice Ermemiş

07.12.2018

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul

2013 yılında universiteden mezun oldum. O tarihten beri çeşitli kurumlarda çalıştım. Genç dinamik bir öğretmenim.Değişen ve gelişen müfredata hakimim. Kendim de öğrenmeyi seven , sürekli araştırma içerisinde olan bir insanım. 5. sınıftan KPSS hazırlığa kadar konulara hakimim. LGS, TYT, AYT ve KPSS...

Soner Özkan photo

Soner Özkan

26.10.2018

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul

5. sınıftan üniversite hazırlığa ve KPSS DGS ALES alanlarında tecrübeli. Sabırla ve gayretle öğrencilerimin hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmaya hazırım.

Recep Erol photo

Recep Erol

26.12.2018

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul

Matematik ve fizik bölümü okudum. 15 senelik özel ders tecrübeli özel öğretmenim.Ozel öğretmenliği hiç bir zaman ek iş olarak yapmadım,tek iş olarak yaptım.Asıl işim olması sebebiyle birebir özel eğitimin gerekli kıldığı tüm tecrübelere ( psikolojik yaklaşım ve motivasyon. vs) sahibim. Basmakalıp...

Sinan Nalçacı photo

Sinan Nalçacı

31.10.2019

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul

İstanbul Üniversitesi mezunuyum yaklaşık 8 yıldır matematik öğretmenliği yapıyorum matematik öğrenmek bir binayı inşa etmek gibidir yavaş yavaş doldura doldura hassas bir biçimde yaklaşılmasıni ister

İbrahim Hoca photo

İbrahim Hoca

25.08.2018

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul

15 yıldan fazladır, ortaokul ve lise öğrencilerine Matematik, Fizik ve Fen dersi veriyorum. Çalıştırdığım öğrencilerden Yıldız, İstanbul, Boğaziçi ve diğer devlet özel üniversiteleri kazananlar oldu.

Uğur Güler photo

Uğur Güler

21.08.2021

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul

GALATASARAY üniversitesi matematik bölümü son sınıf öğrencisiyim. İngilizce Fransızca ve Türkçe olmak üzere 3 dilde matematikte özel ders veriyorum. Öğrencinin konumu İstanbul’un çok dışında olmadığı sürece farketmiyor.

Zübeyde Çakır photo

Zübeyde Çakır

05.09.2020

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul

9 eylül üniversitesinden mezunum.Yeni müfredata ve yeni lgs sistemine uygun ders anlatımı,soru çözümü,ödev takibi kısacası öğrencinin ihtiyacına göre ve modern yöntemler uygulayarak matematik dersi anlatıyorum.

Mehmet Özdemir photo

Mehmet Özdemir

11.09.2021

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul

İstanbul üniversitesinde mimarlık fakültesi öğrencisiyim ders anlatma konusunda iyiyim ilk deneme derslerim ücreysiz olup sınav sürecinde ders konusunda hep öğrencinin yanında olacam

Gökşen U. photo

Gökşen U.

08.09.2020

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul

16 yıldır hem devlet okulunda görev yapıyorum. Hemde özel ders vermekteyim. Çok sayıda öğrenciyi sınavlara hazırladım.Alanımda uzmanım

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bayrampaşa Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Bayrampaşa Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Bayrampaşa Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Bayrampaşa içinde toplam 531 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 743 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Bayrampaşa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 4,311 kişi Bayrampaşa Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl