En İyi 10 Bayrampaşa Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 İstanbul Bayrampaşa Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayrampaşa bölgesinde 55 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hüseyin Ertürk

Hüseyin Ertürk

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
HÜSEYİN ERTÜRK (Matematik Öğretmeni) 19 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim.Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Balıkesir Susurlukluyum. Hem lise ,hem de ortaokul matematik müfradatına hakim bir matematik öğretmeniyim. 12.sınıftan 5.sınıfa kadar her öğrenciye ; öğrencinin seviyesinde, kaliteli,okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım.TYT -YKS,Liseye Giriş Merkezi Sınav,DGS,ALES,KPSS,AÖF,BİLSEM sınavlarına hazırlanan öğ
Berkant Mutlu

Berkant Mutlu

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
Gerçek başarı başarısız olma korkusunu yenebilmektir.Öğrencilerin bir çoğu matematikten başarısız olma korkusu içinde bulunduğu için matematiğe karşı ön yargıda bulunur ve çareyi ise matematikten uzaklaşmak olarak görürler.Bu dönemde ise öğrenciler deneyimli bir kurum veya kişilerden yardım olarak bu korkunun üstesinden gelebilir ve matematiğin çok zor olmadığını çalışarak yapabileceğini anlayabilir ve ilerisi için kendisine güvenen bir öğrenci haline gelebilir.9 yıllık matematik öğretmeniyim,
Fatih Burak Kelleci

Fatih Burak Kelleci

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Merhaba. 2007 yılından beri bu sektörde hizmet veriyorum. İstanbul üniversitesi mezunuyum. Şu an Marmara üniversitesi hukuk fakültesinde okuyorum. Aynı zamanda özel bir okulda çalışıyorum. Farklı ve uzman bir destek almak için istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
Filiz Çelik

Filiz Çelik

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
Alanında uzman, genç, dinamik bir öğretmen arıyorsanız ve çocuğunuzun başarılı olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Başarısız öğrenci yoktur, Çalışmayı bilmeyen öğrenci vardır.
Görkem Erciyas

Görkem Erciyas

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Ders vermekteki amacım çok para kazanmak değil insanlara matematiği sevdirmek ve gerekli bilgileri aktarmaktır.
Oğuzhan Aydın

Oğuzhan Aydın

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği öğrencisiyim . Matematik ve Geometri derslerinde üst düzey bilgiye sahibim . 2 yıldır özel ders veriyorum , ve öğrencilerle aram çok iyi . Ygs de 1 , lys de 80 soruda 6 yanlış yaptım toplamda . (2015)
Batuhan Atiş

Batuhan Atiş

Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
20 yaşındayım. Özyeğin Üniversitesi nde tam burslu endüstri mühendisliği okuyorum. İlkokuldan beri matematiğe ilgiliyim. 2017 ygs de matematikten 40/40 net yaptım. Bu konuda sıkıntı yaşayan arkadaşlara yardımcı olmak isterim.
Musa Çağırgan

Musa Çağırgan

Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
15 yıldır özel ders vermekteyim. Özellikle ortaokul ara sınıf ve son sınıf öğrencileri konusunda uzmanım. Gerekirse referans olarak geçmiş dönemlerdeki öğrenci velilerimle iletişim kurmanızı sağlayabilirim.
Ali Önal

Ali Önal

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Ali ÖNAL (Matematik Öğretmeni) 38 yaşında , evli ve 3 çocuk babasıyım.14 yıllık öğretmenim. Atatürk Üniversitesi İlk. Matematik Öğretmenliği mezunuyum. İlkokul öğrencilerine , TEOG öğrencilerine , YGS-LYS öğrencilerine ve KPSS sınavına hazırlanan adaylara Matematik dersi anlatmaktayım. Aynı zamanda öğrencilere rehberlik yaparak onların sınavlara rahat hazırlanmalarına , sınav kaygılarını yenmelerine , doğru okul tercihleri yapmalarına vb. konularda destek vermekteyim.
Selime Purde

Selime Purde

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
2008 ingilizce matematik mezunuyum. İngilizce ve matematik öğretmenliği formasyonum ve öğrenci koçluğu sertifikam mevcuttur. 4 yıl meb 3 yıl özel sektörde öğretmenlik yaptım. Şuan yalnızca özel ders veriyorum. 10 yılı aşkın bir süredir özel ders vermeye devam ediyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Neslihan Yıldız
Matematik Özel Ders   22/02/2018

3.haftayı tamamlayacagız.memnunuz.pratık ve detaylı anlatımı kızımın memnun kalmasını sagladı.ders saatine gec kalmıyor.tesekkurler

         
Buğrahan Dilber
Matematik Özel Ders   21/02/2018

Mustafa Hoca ile derslere başladık. Konuya hakimiyeti, iletişim gücü çok yüksek bir hoca. Hem matematik hem geometri konusunda uzman. Pratik çözümlerle dersi çok zevkli işliyoruz. Zamana takılmıyor, ders çalışırken yapamadığım soruları WhatsApp üzerinden anından sorabiliyorum. Armut ailesine beni böyle bir hocayla tanıştırdığı için teşekkür ederim.

         
Hakan Arabacı
Matematik Özel Ders   18/01/2018

Son derece bilgili nazik hoş bir kadın. Ve çocukların seviyesine göre eğitim veriyor ve matematiği hem seviyor hem de sevdiriyor. Şimdiki çocuklar çok şanslı. Melek hanım onlara hem öğretmen oldu hemde güzel bir örnek. Teşekkürler Melek hanım.

         
Figen ALIRSATAR
Matematik Özel Ders   17/01/2018

Cok ilgili cok kibar insanlar oglumla cok ilgilendiler hatra iki hmgun misafir ettiler ki bunu ders disinda da yapacaklarini soylediler cok memnun kaldim ayrica ingilizce dersini de burda aldirmaya karar verdik ilginiz icin tesekkurler

         
Emel Doğan
Matematik Özel Ders   12/01/2018

Teşekkürler Melih hocam. Matematik konusunda kızıma yardımınızdan dolay teşekkür ederim. Biz devam ediyoruz çalışmaya .herkese tavsiye ederim.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz