En İyi 10 Bayrampaşa Matematik Özel Ders - Armut

En İyi 10 İstanbul Bayrampaşa Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayrampaşa bölgesinde 41 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Berkant Mutlu

Berkant Mutlu

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
Gerçek başarı başarısız olma korkusunu yenebilmektir.Öğrencilerin bir çoğu matematikten başarısız olma korkusu içinde bulunduğu için matematiğe karşı ön yargıda bulunur ve çareyi ise matematikten uzaklaşmak olarak görürler.Bu dönemde ise öğrenciler deneyimli bir kurum veya kişilerden yardım olarak bu korkunun üstesinden gelebilir ve matematiğin çok zor olmadığını çalışarak yapabileceğini anlayabilir ve ilerisi için kendisine güvenen bir öğrenci haline gelebilir.9 yıllık matematik öğretmeniyim,
Ali Önal

Ali Önal

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Ali ÖNAL (Matematik Öğretmeni) 38 yaşında , evli ve 3 çocuk babasıyım.14 yıllık öğretmenim. Atatürk Üniversitesi İlk. Matematik Öğretmenliği mezunuyum. İlkokul öğrencilerine , TEOG öğrencilerine , YGS-LYS öğrencilerine ve KPSS sınavına hazırlanan adaylara Matematik dersi anlatmaktayım. Aynı zamanda öğrencilere rehberlik yaparak onların sınavlara rahat hazırlanmalarına , sınav kaygılarını yenmelerine , doğru okul tercihleri yapmalarına vb. konularda destek vermekteyim.
İsmail Koç

İsmail Koç

Matematik Özel Ders · Güngören, İstanbul
Yıldız Teknik Üniversitesinde makine mühendisliği okuyorum ve sürekli matematik ile iç içeyiz.Bende hala bir öğrenci olduğum için öğrenci kafasını iyi anlarım (nerede neyi anlamadığını kolay sezebilir im) ve öğrencinin seviyesine göre dersimi veririm.2 yıllık tecrübem var.
Filiz Çelik

Filiz Çelik

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
Alanında uzman, genç, dinamik bir öğretmen arıyorsanız ve çocuğunuzun başarılı olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Başarısız öğrenci yoktur, Çalışmayı bilmeyen öğrenci vardır.
Murat Özkaya

Murat Özkaya

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Matematik(İngilizce) Bölümünü birincilikle bitirdikten (2016) sonra aynı üniversiteden formasyon eğitimimi tamamladım. Daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümünde yüksek lisansa başladım(2016). 3 yıldan uzun bir süredir düzenli olarak her seviyede özel ders vermekteyim. İlkokul ve ortaokul için tüm derslerden ders verirken, lise ve üniversite hazırlık için matematik, geometri ve ingilizce dersleri vermekteyim.
Tuğba Özbay

Tuğba Özbay

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
5 yıllık deneyime sahibim. Gaziosmanpaşa üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. Daha sonra yıldızteknik üniversitesinden pedagolojik formasyon aldım. İlköğretim ve üniversiteye hazırlanan öğrencilere dersler verdim.
Ömer Faruk Karaca

Ömer Faruk Karaca

Matematik Özel Ders · Kağıthane, İstanbul
2014 Ygs Türkiye 58.si ve Lys Türkiye 4.sü Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. Tübitak Matematik Olimpiyatları tecrübelerim var ve Tübitak matematik kamplarına katıldım. Matematik ve geometri başta olmak üzere diğer derslerde de yardımcı olabilirim.
Elif Serdar

Elif Serdar

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi nde Kimya Mühendisliği Lisans eğitimimi bitirdikten sonra, Yıldız Teknik Üniversitesi nde yine aynı bölümde Yüksek Lisans ımı tamamladım. Aynı üniversitede doktora eğitimime devam etmekteyim. Matematik, Kimya ve İngilizce bilgime güveniyorum. İlgilenenlere yardıma hazırım.
Ruhi Son

Ruhi Son

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
4 yıllık lisans mezunuyum ve eğitimimi Uludağ Üniversitesinde gördüm. 2 yıl içerisinde zaman zaman farklı sınıflarda olan öğrencilere dersler verdim. Gerek aldığım stajdan edindiğim bilgiler, gerekse okuldan yeni mezun olmamdan dolayı bütün bilgi ve birikimimin taze olması ve özel ders tecrübem ile matematiği sevdirerek öğretebilirim. İlk okul zamanında ben de özel dersler aldığım için bir özel ders öğrencisine hangi teknikler ile yaklaşılmalı, matematik öğrenciye nasıl sevdirilebilir bunları
Sevilay Akyol

Sevilay Akyol

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
Okul öncesi öğretmenliği mezunuyum. Bir sene anaokulunda bir senede rehabilitasyon merkezinde öğretmenlik yaptım. Okul öncesi,ilkokul ve özel eğitim düzeyindeki öğrencilere eğitim verebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Matematik Özel Ders   17/11/2017

Şimdilik iyi gidiyor bir sorun yok ilerleyen zamanlarda daha netlik kazanacaktır.

         
Matematik Özel Ders   11/11/2017

Matematiği ayrı bir dil olarak değerlendiren oğlum Henüz 3 ders almış olmasına rağmen "matematik aslında o kadar da zor değilmiş" demeye başladı. Dağhan hoca ile ile birlikte matemetiği sevmeye başladı ve kendine güveni arttı. İlgili bir ögretmen çocuğun dilinden anlaması artı bir durum. Benim oğlana matemematiği sevdirmek bile tek başına başarıdır bana göre. Derslerin bu kadar çabuk etkili olacağını düşünmemiştim. İlgi ve alakanıza çok teşekkür ediyoruz. Saygılar..

         
Furkan Kılın
Matematik Özel Ders   26/10/2017

Ufuk Hocam her şeyden önce harika bir insan. Alanında uzman, mütevazı ve güleryüzlü biridir. Matematiğe olan hakimiyeti insanı rahatlatıyor ve gerçekten öğretmek için var kesinlikle alanının en iyisi.

         
İlhan Ünal
Matematik Özel Ders   25/10/2017

İlgili ve bilgili bir öğretmenimiz. Aldigimiz hizmetten memnunuz Herkese tavsiye ederim.

         
Çiğdem Keklik
Matematik Özel Ders   24/10/2017

Çok memnun kaldık. Oğlum Fatih Bey sayesinde Matematiği daha çok seviyor. Emeğinize sağlık.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz