En İyi 10 Bayrampaşa Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 İstanbul Bayrampaşa Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayrampaşa bölgesinde 61 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hüseyin Ertürk

Hüseyin Ertürk

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
HÜSEYİN ERTÜRK (Matematik Öğretmeni) 19 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim.Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Balıkesir Susurlukluyum. Hem lise ,hem de ortaokul matematik müfradatına tam hakim bir matematik öğretmeniyim. 12.sınıftan 5.sınıfa kadar her öğrenciye ; öğrencinin seviyesinde, kaliteli,okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım.Yazılılardan yüksek not aldırma konusunda çok çok başarılıyım. YKS (TYT ve AYT)
Filiz Çelik

Filiz Çelik

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
Alanında uzman, genç, dinamik bir öğretmen arıyorsanız ve çocuğunuzun başarılı olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Başarısız öğrenci yoktur, Çalışmayı bilmeyen öğrenci vardır.
Atiye Canbaz

Atiye Canbaz

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
ATİYE CANBAZ (Matematik Öğretmeni) 13 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim.Marmara Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Çankırılıyım.İstanbul Bayrampaşada ikamet ediyorum.3.sınıftan 12.sınıfa kadar her öğrenciye ; seviyesinde, kaliteli,okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım.TEOG,YGS ve LYS sınavlarına hazırlanan öğrencilere de yardımcı olmaktayım. 3. 4. 5. 6. 7. Sınıf öğrencilerine okul müfredatına uygun çalışma programı yapılarak derslerin
Osman Aydın

Osman Aydın

Matematik Özel Ders · Bayrampaşa, İstanbul
OSMAN AYDIN (Sınıf Öğretmeni ve Matematik Öğretmeni ) 19 yıllık deneyimli sınıf öğretmeniyim.Yıllardır edindiğimiz tecrübe ışığında öğrencilerimiz konusunda en önemli sıkıntının niçin ders çalışmaları gerektiğini idrak edememiş olmalarıdır.Bunun için yaptığım çalışmalarda sadece ders vermek değil,öğrencilerimize ders çalışma şuurunu vermeye gayret ediyorum. 1. 2. 3. 4. 5.Sınıf öğrencilerine okul müfredatına uygun çalışma programı yapılarak derslerine paralel özel birebir matematik dersi yap
Kadir Kaşlı

Kadir Kaşlı

Matematik Özel Ders · Esenler, İstanbul
Yıldız teknik üniversitesinde matematik öğretmenliği okuyorum. 3, sınıfım. 3 yıldır da özel ders veriyorum. Kaliteli ve sıkılmadan matematik öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz :)
Murat Efe

Murat Efe

Matematik Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul
*Birebir matematik ve geometri branşlarında yardımcı olmaktayım. *7 yıllık özel ders tecrübesine sahibim çeşitli etüt merkezi ve dersanelerde görev yaptım. *Her kademede (ortaokul-lise-üniversite hazırlık) ders vermekteyim. *Derslerim her seans 40 dk x 2 şeklindedir. *Her dersin başında geriye dönük kısa tekrar yapmakta ve dersin sonunda konuyu tekrar özetlemekteyim. *Aylık düzey belirleme amacıyla kazanım kavrama testleri uygulamakta ve sonuçları veli ile paylaşmaktayım.
Emre Önem

Emre Önem

Matematik Özel Ders · Esenler, İstanbul
Matematigi ve geometriyi seviyorum bu alanlarda başarılı olmamın ön önemli nedenide bu . bilgi ve birikimlerimi ögrencilerimle paylaşarak onların iyi yerlere gelmelerini sağlamak istiyorum Önemli olan herhangi bir bölüm kazanmak degil mutlu olacagınız iyi bir bölüm ve üniversite kazanmaktır Ben ilk sınavımda gazi üniversitesi elektrik elektronik mühendisligini kazandım (.) ama hayalim mühendisligi teknik bir üniversitede okumaktı yılmadım tekrar hazırlandım ve şuan yıldız teknik üniversites
Serdar Tüzün

Serdar Tüzün

Matematik Özel Ders · Zeytinburnu, İstanbul
Dicle Üniversitesinde Matematik öğretmenliği okudum. Aynı zamanda KOÇ üniversitesinde Sağlık Bölümü okumaktayım. Toplamda 7 sene YGS LYS tecrübem vardır. İstanbul, Zeytinburnu nda oturmaktayım. Ayrıca İsteyene Şehir içi Şehir dışı farketmez internet üzerinden de video konferans ile özel ders vermekteyim. TYT, YKS HAZIRLIK, TEOG, DGS SINAVI MATEMATİK VE GEOMETRİ ÖZEL DERS VERİLİR.
Mehmet Yalçın

Mehmet Yalçın

Matematik Özel Ders · Şişli, İstanbul
İstanbul da öğretim görevlisi olarak çalışıyorum. Yıllardır TYT, YGS,LYS,KPSS, DGS sınav türlerinde ve ara sınıf düzeyinde dinamik anlatım,soru çözümü ve kişiye özel çalışma programları ile yüksek oranda başarılı olan bir öğretmenim. Ders ücreti noktasında anlayışlı ve başarıya odaklı bir çalışma tarzım vardır.
Hilal Meydancı

Hilal Meydancı

Matematik Özel Ders · Küçükçekmece, İstanbul
10 yıllık matematik öğretmeniyim işimi severek yapıyorum matematik dersine karşı oluşan önyargıyı gidermeyi garanti ediyorum başarı ise verilen ödevlerin düzenli yapılması ve gayret gösterilmesi ile gelecektir Üniversite hazırlık ve uluslararası matematik olimpiyatlarına hazırlık öğretmeniyim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nida Boztepe
Matematik Özel Ders   19/04/2018

Muhteşem bir öğretmen,tanıştığımıza o kadar memnunuz ki lgs’ye hazırlık için kızıma verdiği dersler neticesinde kızımda hiç bir ders için korku kalmadı.Bilmediği bütün konularda artık çok başarılı ve deneme sınavları harika iyiki Tolga beyle hazırlanmışız herşey için çok ama çok teşekkür ederiz.

         
Matematik Özel Ders   15/04/2018

Bu uygulamayla şimdiye kadar ulaşabileceğimiz en iyi öğretmeni bulma şansını yakaladık. Mustafa hocamız öncelikle saygın kişiliği ile sonra çocuğumuzla kurduğu iletişimle kalplerimizi kazanmış bir öğretmen. Dakikliği, konulara hakimiyeti ve hiç oyalanmadan tek dakikayı bile boşa geçirmek istemeden özveriyle işini yapması kendi profesyonelliğinin kanıtı. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

         
Nurten Nalçacıgil
Matematik Özel Ders   28/03/2018

Birol Hoca ile çalışmamız sonucu iyi bir not bekliyorum çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

         
Matematik Özel Ders   26/03/2018

Filiz hanım çok özverili bir öğretmen çocukların sıkıntılı olduğu bir kaç konuda bize çok yardımcı oldu akıcı ve anlaşılır bir dil kullanıyor kendisine teşekkür ediyorum

         
Hatice Coşkun
Matematik Özel Ders   10/03/2018

Hocam çok ilgili ve çok takip ediyor.bu kadarını beklemiyorduk.bizim için önemli olan buydu.temel eksiği olan kızımı kısa sürede iyi bir sınav notu alacak hale getirdi allah razı olsun.inşallah hocamda kendi gibi insanlarla karşılaşır.ailecek çok memnun kaldık.

         
Matematik Özel Ders   07/02/2018

İnanılmaz kızım bir kaç dersten sonra sınıf atladı. Çok teşekkür ederim armut beni Yıldırım öğretmen ile tanıştırdığın için.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz