En İyi 10 Beşiktaş İstanbul Haşere İlaçlama

4 Haşere İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Beşiktaş civarında 20 Haşere İlaçlama Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Flypest

Flypest

Haşere İlaçlama · Beşiktaş, İstanbul
Profesyonel ekibimizle müşterilerimizin mutlu olması, sağlıklı bir vücut ve mikrop taşıyan ve saldırgan böceklerden arınmış hijyenik bir ortam da rahat ve konforlu bir ortam için elimizden geleni yapıyoruz.Tum ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylıdır.İstanbul ve Marmara bölgelerin de böcek ilaçlama hizmetimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Enze Pest İlaçlama

Enze Pest İlaçlama

Haşere İlaçlama · Beşiktaş, İstanbul
Www.haserebocekilaclama.com Biz Kimiz; Kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen ENZE PEST Haşere Servisi sizlere ekonomik çözümler üretmek için her gün kendisini yeniliyor. Firmamız 5 yıldır Halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve tecrübeli bir kuruluştur. Böcek haşere ile kemirgen kontrolü konusunda hizmet sektörünün tüm dünyada artan bilimsel ve modern hizmetlerini,teknolojik ekipmanlarını ,özenle eğitilmiş profesyonel kadrosuyla alanındaki uzmanlık bilgis
Enze Pest

Enze Pest

Haşere İlaçlama · Beşiktaş, İstanbul
Ww.haserebocekilaclama.com Biz Kimiz; Kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen ENZE PEST Haşere Servisi sizlere ekonomik çözümler üretmek için her gün kendisini yeniliyor. Firmamız 5 yıldır Halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve tecrübeli bir kuruluştur. Böcek haşere ile kemirgen kontrolü konusunda hizmet sektörünün tüm dünyada artan bilimsel ve modern hizmetlerini,teknolojik ekipmanlarını ,özenle eğitilmiş profesyonel kadrosuyla alanındaki uzmanlık bilgisi
VOLKAN K.

VOLKAN K.

Haşere İlaçlama · Üsküdar, İstanbul
Her türlü böcek, haşere ve kemirgenlerden kurtulmanız için buradayız. İstanbul’un tüm ilçelerine aynı kalite ve hızda hizmet veriyoruz.
Osman Nuri  İ.

Osman Nuri İ.

Haşere İlaçlama · Kağıthane, İstanbul
Son derece Profesyonel ve itinalı şekilde ilaçlama işlemlerinizi özenle tamamlayıp gerekli olan bütün bilgilendirmeler yapılmaktadır
İstanbul Avrupa İ.

İstanbul Avrupa İ.

Haşere İlaçlama · Beyoğlu, İstanbul
Böcek Ve Haşere İlaçlama Hizmetleri Sertifikalı ve garantili haşere, böcek ve her türlü zararlı canlı ilaçlamasında sektöre liderlik yapan firmamız, İstanbul ve yakın çevresine 7/24 hizmet götürür. Sunduğumuz müşteri beklentisine ve ihtiyaca uygun çözüm önerileri hakkımızda verilen referansların temel dayanağıdır. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları, yapacağımız ön tespitlerle eksiksiz bir şekilde karşılanır. Müşteri memnuniyetine uygun olarak verdiğimiz hizmetler, gelişen sektör dinami
Zen Mühendislik H.

Zen Mühendislik H.

Haşere İlaçlama · Ümraniye, İstanbul
"Deneyimli kadromuz,profesyonel hizmet anlayışımız ve Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ürünlerimizle sizleri davetsiz misafirlerinizden koruyoruz."
Uzman Halk Ve Çevre Sağlığı A.ş.

Uzman Halk Ve Çevre Sağlığı A.ş.

Haşere İlaçlama · Kadıköy, İstanbul
yılından beri Haşere ilaçlama, Bacaların ve mutfak yağlı Kanallarının temizliği, su depolarının temizliği ve dezenfeksiyonu, izolasyonu su sebillerinin ozon gazıyla dezenfekte edilmesi işlemlerini Sağlık Bakanlığından Yetkili, Hudutlar ve Sahiller Müdürlüğünden yetkili, Zirai Karantina müdürlüğünden yetkili, ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yetkili olarak TSE , TSE ve İSO , İSO VE OHSAS sertifikalarının yanında gerekli olan ulusal yeterlilik sertifikalarıyla
Çare Mühendislik

Çare Mühendislik

Haşere İlaçlama · Beşiktaş, İstanbul
Avrupa İlaçlama

Avrupa İlaçlama

Haşere İlaçlama · Beşiktaş, İstanbul
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mert Yürüten
Haşere İlaçlama   15/02/2020

çok iyi ve çok ilgililer. mükemmel bir hizmet anlayışı ve tamamen memnuniyet odaklilar. şiddetle tavsiye edilir. teşekkürler Ayhan bey.

         
Didem Tarhan
Haşere İlaçlama   14/01/2020

Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir firma, hiç tereddüt etmeden haşerelerden kurtulmak için yardım alabilirsiniz. Titiz çalışmaları,ilgileri,çözüm üretmeleri ve işlem sonrasında da takip etmeleri konusunda çok iyiler. Profesyonel bir hizmet sunuyorlar.

         
Kemal Arif
Haşere İlaçlama   01/01/2020

KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM ÇOK SAĞOLUN İŞLERİNDE BAŞARILI HARİKA DİSİPLİNLİ BİR ŞİRKET ELLERİNİZE SAĞLIK HAYIRLI İŞLER

         
İlayda Akarslan
Haşere İlaçlama   02/09/2019

Aylardır çözülmeyen haşere problemimiz Cesur İlaçlama sayesin de anın da çözüldü. İlaçlama sonrası da yanımızda oldular. Güler yüzlü ekibiyle Cesur ilaçlama’yı tebrik ediyorum.

         
Mehmet Selim Çelem
Haşere İlaçlama   09/08/2019

Gerçekten memnun kaldım. Profesyonel bir iş oldu. İşe verilen garanti de gerçekten güven verici. İhtiyacı olanlara kesinlikle tavsiye edilir.

         
Özlem Altunoz
Haşere İlaçlama   18/06/2019

Beklentimin çok üstünde hizmet.. Her kurusuna degdi. Meslegine saygı duyan ve ciddiyetle yaklasan insanlarla karsilasmayali uzun zaman olmus. Tesekkur ederim.

         
Kursat Zaman
Haşere İlaçlama   17/06/2019

Biraz geç yorum yapıyorum ama çok memnun kaldım. Gelen arkadaş çok kibardı ve bize daha sonra da kullanabilmek için bir miktar ilaç bırakma nezaketinde bulundu. Çok teşekkür ediyoruz tekrar.

         
Hakan Engin
Haşere İlaçlama   24/05/2019

Yarım saat gecikmeli şekilde geldiler ancak hızlı ve pratik bir şekilde tüm köşeleri dipleri ilaçladılar.

Haşere İlaçlama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz