Hizmet Ver
Haşere İlaçlama

4 İstanbul Haşere İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 939 Haşere İlaçlama Firması hizmet vermeye hazır.

İstanbul Haşere İlaçlama için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 939 Haşere İlaçlama Firması, İstanbul içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4,9 puan, İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İstanbul içinde yazılan 9.798 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 8.880 kişi İstanbul Haşere İlaçlama için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

İstanbul Haşere İlaçlama

İnsanların toplu halde yaşadığı bölgeler, yani özellikle İstanbul gibi büyükşehirler haşerelerin büyümesi ve çoğalması için oldukça elverişlidir. Çoğunlukla banyo ve tuvalet gibi yerlerde kendilerine uygun yaşama alanları bulan haşereler, geceleri ortaya çıkar ve birçok yere yumurtalarını bırakırlar.

Evinde yaşadığın haşere sorunu için öncelikle marketlerde satılan böcek ilaçlarını tercih edebilirsin. Ancak bunlar yalnızca anlık çözümler üretir ve böcekler yine yuvalarında üremeye devam eder. Haşereyle mücadelede mutlaka uzman bir İstanbul haşere ilaçlama firmasından destek almalı ve evin istila edilmeden önce sorunu kökten çözmelisin.

İstanbul’da böcek ilaçlama hizmeti alırken evinde bulunan haşere türüne göre doğru ilaçlama tekniklerini kullanan bir firma seçmelisin. Aynı zamanda da haşere ve böcek gibi zararlı canlılar evinin tamamına yayılmadan önce hızlı bir çözüm üretip en kısa zamanda bir ev ilaçlama firmasıyla anlaşmalısın.

Saatlerce böcek ilaçlama firması bulmaya çalışmakla zaman kaybetmeden profesyonel İstanbul haşere ilaçlama firmalarından Armut sayesinde hızlıca teklif alabilirsin. Sadece birkaç dakikada evindeki haşerenin türünü seçerek talep formunu doldurup haşere ilaçlamayı İstanbul’da en iyi yapan ve semtine en yakın firmalardan teklif alabilirsin. Üstelik teklif verenlere yapılan yorum ve değerlendirmeleri okuyarak firmanın deneyimlerini de görebilirsin.

İstanbul Böcek İlaçlama Neden Önemlidir?

Haşerelerin en büyük özelliği çok hızlı üremeleridir. Zamanında fark edilip önlem alınmadığı takdirde hızlı bir şekilde çoğalır ve evinin farklı yerlerine yuva yapabilirler. Özellikle evinde bebek varsa bu durum daha da ciddi sorunlara yol açabilir. Bebeklerin bağışıklık sistemleri yetişkinlere göre daha düşük olduğundan çocuklu ailelerin haşere problemlerini ciddiye alıp erken müdahale etmeleri gerekir.

Haşereler salgın hastalıklara neden olabildiği gibi bebeklerde böcek ısırıkları alerjik reaksiyonlara da sebep verebilir. Evin herhangi bir yerinde karşılaşılan hamam böceği veya başka bir böcek kesinlikle üzerine basılarak öldürülmemelidir. Öldürülen bir hamam böceği olduğu yere onlarca yumurta bırakabilir. Bu sebeple evinde gördüğün haşere tipi ne olursa olsun bir an önce İstanbul haşere ilaçlama firması bulmalı ve haşere sorununa kalıcı olarak son vermelisin.

İstanbul Böcek İlaçlama Süreçleri

İstanbul gibi nüfusu fazla yerleşim yerlerinin en büyük sorunlarından biri haşerelerdir. Haşerelere zamanında müdahale edilmediği takdirde çoğalıp dizanteri, mantar, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) veya verem gibi ciddi bulaşıcı hastalıklara sebep olabilir. Bu yüzden evinde yaşadığın haşere sorunları için deneyimli ve işini titizlikle yapan bir İstanbul böcek ilaçlama firmasından hizmet almalı ve bir an önce haşerelerden kurtulmalısın.

İstanbul’da böcek ilaçlama hizmeti almadan önce böcek ilaçlamanın nasıl yapıldığını ve dikkat etmen gereken detayları bilmelisin.

Böcek ilaçlamadan önce yapılması gerekenler;

1. Karınca, hamam böceği, pire, bit veya fare gibi ilaçlama yapılması gereken haşere türü İstanbul haşere ilaçlama firmasına bildirilmelidir. Çünkü fareler için uygulanan ilaçlama tekniği ve malzemeler ile karıncalar için kullanılan ilaçlama tekniği ve malzemeler farklılık gösterir.

2. İlaçlama hizmeti almadan önce kaç metrekare alana böcek ilaçlama yapılacağı firmaya doğru şekilde iletilmelidir. Böcek ilaçlama firmaları İstanbul’da yaşadığın alanın büyüklüğüne göre ne kadar malzeme kullanacağını hesaplar.

3. İstanbul haşere ilaçlama firmasına ilaçlama yapılacak mekân tipi bildirilmelidir. Böcek ilaçlama firmaları ev/daire, bahçe, bina veya iş yerleri için ilaçlama yapabilir ve buna göre farklı teknikler kullanılır.

Böcek ilaçlama sırasında yapılması gerekenler;

1. Böcek ilaçlama firması gelmeden önce eğer evde yaşayan evcil hayvan varsa yem ve su kapları kaldırılmalıdır.

2. Evin herhangi bir yerinde açıkta olan yiyecekler ve çocukların oyuncakları ortadan kaldırılmalıdır.

3. Haşere ilaçlama hizmeti almadan önce mutlaka genel bir temizlik yapılmalıdır.

Tüm hazırlıklar yapıldıktan sonra böcek ilaçlama firması tarafından evdeki haşerelerin yuvaları tespit edilir ve koruyucu kıyafetler eşliğinde en uç noktadan başlayarak evin tamamı ilaçlanır.

Böcek ilaçlama sonrası yapılması gerekenler;

1. İlaçlama işleminin etki göstermesi ve kalıcı hale gelmesi için ilaç uygulanan bölgelere kesinlikle temas edilmemeli ve temizlenmemelidir.

2. Yemek masası, mutfak tezgâhı ve çocuk oyuncakları gibi hassasiyet gerektiren tüm eşyalar temizlenmelidir.

3. Uygulanan ilaç türlerine göre değişmekle birlikte bazen ilaçlama işlemi bittikten sonra kesinlikle ev havalandırılmaz ve 1-3 gün boyunca evde kalınması önerilmez.

İstanbul’da Haşere İlaçlama Firması Seçimi

İstanbul Anadolu Yakası’nda böcek ilaçlama hizmetinin en çok tercih edildiği semtler; Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Ümraniye ve Üsküdar’dır. İstanbul Avrupa Yakası’nda en çok böcek ilaçlama yaptırılan semtler ise; Beşiktaş, Şişli, Esenyurt, Kâğıthane, Sarıyer ve Küçükcekmece’dir.

Haşere sorununa kalıcı bir çözüm arıyorsan doğru İstanbul böcek ilaçlama firmalarından hizmet almalısın. Ancak İstanbul’un neredeyse her mahallesinde farklı böcek ilaçlama şirketleri bulunur ve sokak sokak gezip böcek ilaçlama firması bulmak zamanının büyük bir bölümünü alacaktır.

İstanbul böcek ilaçlama şirketleri arasında seçim yaparken dikkat etmen gereken ilk şey kullanılan malzemelerin Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Türkiye Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından belirlenen kriterlere uygun olmasıdır. Aksi halde kullanılan böcek ilaçları sağlığa zararlı olabilir.

İstanbul böcek ilaçlama firması seçerken dikkat etmen gereken bir diğer nokta ise firmanın uzmanlığı ve deneyimleridir. Özellikle yanlış ilaçlama teknikleri kullanılması haşerelerin tekrar ortaya çıkmasına sebep olabilir.

Evindeki haşere sorununun üzerine bir de böcek ilaçlama şirketi bulmak eklenmesin diye Armut en iyi hizmet verenleriyle bir tık uzağında! Armut garantisiyle İstanbul’da Avrupa Yakası’ndan Anadolu Yakası’na semtinin en iyi haşere ilaçlama firmasından teklif alabilir, firmanın yorum ve değerlendirmelerini inceleyerek ihtiyacına en uygun İstanbul böcek ilaçlama şirketini seçebilirsin. Üstelik firmaya saatlerce dert anlatmana da gerek yok. Sadece 3 aşamada talep oluşturarak tüm haşere problemlerinden Armut sayesinde kalıcı olarak kurtulabilirsin.

En İyi 40 İstanbul Haşere İlaçlama Firması

Çalışkan Group İlaçlama photo

Çalışkan Group İlaçlama

03.12.2018

Haşere İlaçlama · Kartal, İstanbul

Çalışkan Group Haşere İlaçlama ve Dezenfeksiyon olarak 2008 yılında faaliyete geçtik. Sektörde kaliteli duruşumuz ve müşteri memnuniyeti sayesinde söz sahibi bir konuma geldik. İlerleyen zamanlarda istekleri karşılamak amacıyla kendimizi geliştirdik. Haşere ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemlerinde...

Nuray A. photo

Nuray A.

21.08.2023

Haşere İlaçlama · Ümraniye, İstanbul

İstanbul ve Kocaeli bölgesinde haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetlerini dünya sağlık örgütü standartlarında profesyonel ekibimizle yürütüyoruz.

Hakan Ö. photo

Hakan Ö.

09.05.2023

Haşere İlaçlama · Ataşehir, İstanbul

Evlerimizi ,isyerleri mızı güvenli haşere, böcek ne varsa yaşam alaninizi garantili ilaçlama yapıyoruz

Etkili İlaçlama photo

Etkili İlaçlama

07.04.2022

Haşere İlaçlama · Ataşehir, İstanbul

"Haşere,kemirgen,bitki dezenfeksiyon ve fümigasyon ilaçlamasında uzman kadrolarımız ile profesyonel ve kaliteli hizmete sürekli devam etmekteyiz. İso ve Tse belgeleri aynı zamanda sağlık başkanlığının verdiği tüm belgelere sahibiz. Bayer markanın etkili ilaçlama ortağı olarak gurur duyuyoruz. Fiyat...

Fc Nokta photo

Fc Nokta

08.04.2014

Haşere İlaçlama · Ataşehir, İstanbul

Haşere ve kemirgen problemleri için ekonomik ve kalıcı çözümler sağlık bakanlığı onaylı ve tecrübeli personellerimizle hizmetinizdeyiz.

Suat O. photo

Suat O.

04.12.2021

Haşere İlaçlama · Beylikdüzü, İstanbul

Saglik Bakanligi onayli 18 yildir hizmet veren profesyonel bir firmayiz. www.cetgroupilaclama.com Dan bizi inceleyebilirsiniz.

Bac Bio Arındırma photo

Bac Bio Arındırma

09.12.2020

Haşere İlaçlama · Bahçelievler, İstanbul

Firmamız armut uygulamasında yeni olsada sektörde geçmişi olan deneyimini sahada kazanmış çevre sağlığı alanında hizmet veren bir firmadır. Personellerimiz eğitimli sosyal güvence altında çalışan, yeni nesil ekipmanlar konusunda eğitimli ve bilgilidir. Resmi faliyet alanımız dezenfeksiyon haşere...

Uğurcan S. photo

Uğurcan S.

28.07.2021

Haşere İlaçlama · Bakırköy, İstanbul

Merhabalar ilaç sektöründe 10 yıldır hizmet vermekteyim. Önceliğim müşteri memnuniyeti ve dikkatli bir şekilde sorun olan yerin tamamiyle giderilmesi…

Gamze Ç. photo

Gamze Ç.

27.12.2021

Haşere İlaçlama · Bahçelievler, İstanbul

Kaliteli ve güvenli bir çalışma için tek adres Kusursuz ilaçlama Kaliteli üretim Tercihin adresi

Fırat C. photo

Fırat C.

05.06.2023

Haşere İlaçlama · Avcılar, İstanbul

Her türlü haşere problemi ile alakalı tür tespit ve doğru tedavi şekliyle hizmet veriyoruz. Kapalı alanlar icin kokusuz ilaçlama jel ilaçlama ve toz ilaçlama yapmaktayız. Kullandığımız İLAÇLAR sağlık bakanlığı onaylıdır. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Okan A. photo

Okan A.

05.02.2024

Haşere İlaçlama · Avcılar, İstanbul

Maksi çevre sağlığı ilaçlama firması.10 yıllık tecrübeye sahip kesin ve garantili hizmet sunar

Orhan Y. photo

Orhan Y.

01.09.2023

Haşere İlaçlama · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Adım Orhan Yavuz 8 sene evvel girmiş olduğum sektörde tecrübelerimle herkese yardımcı olmaya çalışmaktayım. Sorularınız vs olursa cevaplayabilirim de. Avrupa yakası genelinde hizmet vermekteyim.

İyon Çevre photo

İyon Çevre

12.02.2022

Haşere İlaçlama · Sancaktepe, İstanbul

Haşere ilaçlama hizmetinde 6 yıldır aktif bir şekilde çalışmaktayım. Ziraat mühendisi ve Sağlık bakanlığı tarafından Mesul Müdür olarak görevliyim. Haşereler ile ilgili tüm detaylı bilgi ve tecrübeye, mücadele uygulamalarının tümüne sahibim. İletişim becerilerime güveniyorum. Linkedln platformunda...

Osman K. photo

Osman K.

06.05.2023

Haşere İlaçlama · Kağıthane, İstanbul

% 100 garantili, ilaçlama ruhsatlı, belgeli uzman ekip sağlam referanslı iyi bir hizmet arıyorsan doğru yerdesin

Fgd G. photo

Fgd G.

27.10.2020

Haşere İlaçlama · Eyüp, İstanbul

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun kimyasalları ve periyotları seçerek, ilgili alanlarda gerekli faaliyetleri sağlıyoruz. Taleplerinize göre sürekli ya da tek seferlik hizmetler vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AİRPEST İLAÇLAMA photo

AİRPEST İLAÇLAMA

14.07.2019

Haşere İlaçlama · Sancaktepe, İstanbul

Profesyonel ekibimizle müşterilerimizin mutlu olması, sağlıklı bir vücut ve mikrop taşıyan ve saldırgan böceklerden arınmış hijyenik bir ortam da rahat ve konforlu bir ortam için elimizden geleni yapıyoruz.Tum ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylıdır.İstanbul ve tüm Marmara bölgesinde böcek ilaçlama...

Cahit Ö. photo

Cahit Ö.

28.09.2022

Haşere İlaçlama · Gaziosmanpaşa, İstanbul

20 yildir bu sektör icerisinde olup siz degerli vataslarimiza hizmet vermekteyim

Uğur K. photo

Uğur K.

10.10.2020

Haşere İlaçlama · Başakşehir, İstanbul

Uygun Fiyat ve Kaliteli Hizmet anlayışımızla sizlere %100 kesin çözüm sunuyoruz. Profesyonel ekibimizle haşere ilaçlama ve dezenfeksiyon işleri titizlikle yapılır.Ücretsiz keşif imkanından yararlanmanız için bize ulaşın www.entaway.com

Ar-ge Buharlı Temizlik Services photo

Ar-ge Buharlı Temizlik Services

23.12.2020

Haşere İlaçlama · Kartal, İstanbul

Ar-Ge Team Group Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon Hizmetleri ( anadolu yakasında hizmet vermekteyiz. ) Saglıklı günler dileriz.

Titiz İ. photo

Titiz İ.

24.09.2022

Haşere İlaçlama · Kadıköy, İstanbul

Ev , Yurt , Bahçe , Bina , Okul , Otel , Ofis , İşyeri Her türlü ilaçlama ve dezenfektan işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz . Not : Yoğunluk sebebiyle lütfen whatsaaptan iletişime geçiniz . Anlayışınız ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz ....

Gliser İlaçlama photo

Gliser İlaçlama

23.12.2020

Haşere İlaçlama · Bahçelievler, İstanbul

Gliser İlaçlama olarak kullanıcılarımıza 7/24 destek sağlayarak haşere ve Covid-19 sorunlarının giderilmesi için çalışmaktayız. Çalışma prensibimiz ise müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir. Siz değerli müşterilerimizin huzuru bizim için önemlidir.

Louis Madden Dayanıklı Tüketim Ürünleri İç Ve Dış Tic. photo

Louis Madden Dayanıklı Tüketim Ürünleri İç Ve Dış Tic.

20.05.2019

Haşere İlaçlama · Beykoz, İstanbul

Her zaman %100 garanti ile, çözüm ortağınız olmak için buradayız. Şu an için sadece İstanbul içinde hizmet vermekteyiz.

Paflagonya H. photo

Paflagonya H.

20.02.2019

Haşere İlaçlama · Bahçelievler, İstanbul

İstanbul Bahçelievler de faaliyet gösteren bir firmayız. Misyonumuz sorunları tespit ederek çözüme kavuşturmak. Vizyonumuz Türkiye nin en kaliteli şirketi haline gelmektir. Haşere ile mücadele de ilk akla gelen doğru adres olabilmektir. Kullanılan tüm ürünlerin T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından...

Tunç G. photo

Tunç G.

17.11.2014

Haşere İlaçlama · Küçükçekmece, İstanbul

Probil İlaçlama olarak sizlere, haşere ve böcek, parazit ve kemirgen gibi zararlı canlıların ne kadar büyük problemler oluşturduğunun farkında olarak her zaman her alanda uygulanabilecek haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri sunmaktayız. Firmamız insan sağlığını baz alarak hizmet verdiğinden dolayı,...

Haşere İlaçlama Merkezi photo

Haşere İlaçlama Merkezi

31.05.2020

Haşere İlaçlama · Şişli, İstanbul

Firmamızın kullandığı tüm ürünler Sağlık Bakanlığı tarafından "Halk Sağlığı sınıfı Biyosidal Ürün" olarak ruhsatlandırılmıştır. Uygulamaları "Biyosidal Ürün Ugulama" sertifikasına sahip uzman personelce yapılır.

Farmakill photo

Farmakill

27.06.2019

Haşere İlaçlama · Bağcılar, İstanbul

Farmakill Profesyonel Haşere Kontrol Ekipmanları ve Çevre Sağılığı Sistemleri olarak halk sağlığı ve böcek ilaçlama konularında çevre sağlığı uzmanı, tıbbi teknolog, medikal bakım yönetmenlerinin denetiminde İstanbul genelinde faaliyet gösteren alanında uzman bir firmayız. Hizmet verdiğimiz...

Nika Temizlik Ve Haşere Kemirgen Hizmetleri photo

Nika Temizlik Ve Haşere Kemirgen Hizmetleri

24.02.2020

Haşere İlaçlama · Bakırköy, İstanbul

Sektördeki 13 yıllık deneyimimiz, referanslarımız ve uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm ortağı olmak için buradayız.

Biocontrol Çevre Hizmetleri photo

Biocontrol Çevre Hizmetleri

26.01.2017

Haşere İlaçlama · Esenler, İstanbul

Biocontrol Çevre Hizmetleri olarak; Sağlık Bakanlığı ndan alınan Biyosidal Ürün Uygulama iznimiz ve yeterlilik belgelerimizle İstanbul genelinde haşere kontrol - ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İlaçlarımızın insan sağlığına hiçbir zararı yoktur ve kokusuzdur. Ayrıca uygulama birimindeki çalışma...

Varan Böcek photo

Varan Böcek

30.07.2021

Haşere İlaçlama · Bahçelievler, İstanbul

Yaşam alanlarınızda kendini gösteren ve özgürlüğünüzü kısıtlayan böceklerden kurtulmak için bir firma arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Böcek ilaçlama için piyasadan alacağınız ilaçlar ya da pek çok firmanın kullanacağı ilaçlar bakanlık onaylı olmadığından dolayı başarılı sonuçlar vermemektedir....

Yunus A. photo

Yunus A.

20.08.2019

Haşere İlaçlama · Eyüp, İstanbul

Mrb.yunus ben pestistanbul.com olarak 7 yildir hizmet verdigimiz bu sektorde evinizi isyerinizi ve cevrenizi zararli haserelerden koruyoruz .Sağlık bakanlığı onaylı %100 garantili ve güvenilir ilaclarimiz ,profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Dikkat Ilaçlama photo

Dikkat Ilaçlama

23.10.2023

Haşere İlaçlama · Beyoğlu, İstanbul

Her türlü işletmeler ve binalar bahçeler ve evler haşerelere karşı dezenfekte edilir. İNSAN SAĞLIĞINA ETKİ EDİYORUZ

Zafer A. photo

Zafer A.

20.08.2020

Haşere İlaçlama · Esenler, İstanbul

Öncelikle belirtelim, Armut.com da yeniyiz. Zira koronadan dolayı online talepleri de almaya başladık. Haşere ile mücadele, doğru solüsyonların disiplinli bir yöntemle kullanılmasıyla başlar. Zira haşereler, merdivenaltı ucuz ilaçlara karşı dirençlidir. Eğer doğru ilaç kullanılmazsa ve takibi...

Life pest control photo

Life pest control

04.08.2019

Haşere İlaçlama · Esenyurt, İstanbul

Lifepest control Uzman kandromuz ve garantili kesin çözüm odaklı çalışma prensibimizle sizlere çözüm sunuyoruz. Talep edilen ücret verilen tarih için geçerlidir. Sorularınız ve bilgilendirme için geri dönüş yapmak isterseniz irtibat numaramızdan iletişim kurabilirsiniz. Lifepest control

Muhammed A. photo

Muhammed A.

30.10.2020

Haşere İlaçlama · Bağcılar, İstanbul

Profesyonel olarak uygun fiyata ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İs_çev photo

İs_çev

04.07.2018

Haşere İlaçlama · Avcılar, İstanbul

10 yılık deneyimiz ile profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz 7/24

Prolife photo

Prolife

01.03.2018

Haşere İlaçlama · Pendik, İstanbul

Türkiye’de vazgeçilmez bir kurumsallaşmış Pest Kontrol ve İlaçlama şirketi olmak arzusu ile, teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakinen takip etmek ve uygulamak; farklılaştırılmış en iyi hizmeti sunmak ve artı değerler yaratmak hedefleri ve Türkiye’de en üst kalite ve standartta hizmet vermek üzere...

Dursun G. photo

Dursun G.

23.10.2019

Haşere İlaçlama · Sancaktepe, İstanbul

Metropolgrup ilaclama saglık bakanlıgı onaylı Halk saglıgıve Mesul mudurüne sahip biyosidal ürün uygulayıcı yetkibelgesine sahip hasere ve böcek ilaclama sektöründe 10 yıllık firmayız

Duru Pak İ. photo

Duru Pak İ.

25.08.2020

Haşere İlaçlama · Güngören, İstanbul

Sorununuz çözülene kadar takipte kalır size destek veririz. Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımızla 7/24 garantili hizmet vermekteyiz.

Poyraz İlaçlama Ltd.şti photo

Poyraz İlaçlama Ltd.şti

17.11.2023

Haşere İlaçlama · Ümraniye, İstanbul

Merhaba × Şirketimiz 2020 haziran Ayında Kurulmuştur. × Şirketimiz Bir İlaçlama Firmasıdır. × Ekip Arkadaşlarımızın Hepsi Dalında Uzmanlaşmış iş tecrübesine Sahip Bireylerdir. × Firmamız Sağlık bakanlığı onaylı İlaçlar Kullanarak Sizlere Uzun ömürlü Çözümler Sunar ×...

Bülent K. photo

Bülent K.

22.10.2022

Haşere İlaçlama · Pendik, İstanbul

15 yıldır bu sektörde hizmet vermekteyim benim için önemli olan öncelikle insan sağlığı temiz ve titiz çalışma ortamıdır

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Haşere İlaçlama Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İstanbul Haşere İlaçlama ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Haşere İlaçlama talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Haşere İlaçlama için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Haşere İlaçlama talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Haşere İlaçlama taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Haşere İlaçlama talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Haşere İlaçlama için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Haşere İlaçlama hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Haşere İlaçlama fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Haşere İlaçlama fiyatları, talep detayına göre 450 TL ile 2.500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl