Hizmet Ver
Haşere İlaçlama

4 İstanbul Haşere İlaçlama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 1,008 Haşere İlaçlama Firması hizmet vermeye hazır.

İstanbul Haşere İlaçlama için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 1,008 Haşere İlaçlama Firması, İstanbul içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İstanbul içinde yazılan 7,042 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 6,975 kişi İstanbul Haşere İlaçlama için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

İstanbul Haşere İlaçlama

İnsanların toplu halde yaşadığı bölgeler, yani özellikle İstanbul gibi büyükşehirler haşerelerin büyümesi ve çoğalması için oldukça elverişlidir. Çoğunlukla banyo ve tuvalet gibi yerlerde kendilerine uygun yaşama alanları bulan haşereler, geceleri ortaya çıkar ve birçok yere yumurtalarını bırakırlar.

Evinde yaşadığın haşere sorunu için öncelikle marketlerde satılan böcek ilaçlarını tercih edebilirsin. Ancak bunlar yalnızca anlık çözümler üretir ve böcekler yine yuvalarında üremeye devam eder. Haşereyle mücadelede mutlaka uzman bir İstanbul haşere ilaçlama firmasından destek almalı ve evin istila edilmeden önce sorunu kökten çözmelisin.

İstanbul’da böcek ilaçlama hizmeti alırken evinde bulunan haşere türüne göre doğru ilaçlama tekniklerini kullanan bir firma seçmelisin. Aynı zamanda da haşere ve böcek gibi zararlı canlılar evinin tamamına yayılmadan önce hızlı bir çözüm üretip en kısa zamanda bir ev ilaçlama firmasıyla anlaşmalısın.

Saatlerce böcek ilaçlama firması bulmaya çalışmakla zaman kaybetmeden profesyonel İstanbul haşere ilaçlama firmalarından Armut sayesinde hızlıca teklif alabilirsin. Sadece birkaç dakikada evindeki haşerenin türünü seçerek talep formunu doldurup haşere ilaçlamayı İstanbul’da en iyi yapan ve semtine en yakın firmalardan teklif alabilirsin. Üstelik teklif verenlere yapılan yorum ve değerlendirmeleri okuyarak firmanın deneyimlerini de görebilirsin.

İstanbul Böcek İlaçlama Neden Önemlidir?

Haşerelerin en büyük özelliği çok hızlı üremeleridir. Zamanında fark edilip önlem alınmadığı takdirde hızlı bir şekilde çoğalır ve evinin farklı yerlerine yuva yapabilirler. Özellikle evinde bebek varsa bu durum daha da ciddi sorunlara yol açabilir. Bebeklerin bağışıklık sistemleri yetişkinlere göre daha düşük olduğundan çocuklu ailelerin haşere problemlerini ciddiye alıp erken müdahale etmeleri gerekir.

Haşereler salgın hastalıklara neden olabildiği gibi bebeklerde böcek ısırıkları alerjik reaksiyonlara da sebep verebilir. Evin herhangi bir yerinde karşılaşılan hamam böceği veya başka bir böcek kesinlikle üzerine basılarak öldürülmemelidir. Öldürülen bir hamam böceği olduğu yere onlarca yumurta bırakabilir. Bu sebeple evinde gördüğün haşere tipi ne olursa olsun bir an önce İstanbul haşere ilaçlama firması bulmalı ve haşere sorununa kalıcı olarak son vermelisin.

İstanbul Böcek İlaçlama Süreçleri

İstanbul gibi nüfusu fazla yerleşim yerlerinin en büyük sorunlarından biri haşerelerdir. Haşerelere zamanında müdahale edilmediği takdirde çoğalıp dizanteri, mantar, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) veya verem gibi ciddi bulaşıcı hastalıklara sebep olabilir. Bu yüzden evinde yaşadığın haşere sorunları için deneyimli ve işini titizlikle yapan bir İstanbul böcek ilaçlama firmasından hizmet almalı ve bir an önce haşerelerden kurtulmalısın.

İstanbul’da böcek ilaçlama hizmeti almadan önce böcek ilaçlamanın nasıl yapıldığını ve dikkat etmen gereken detayları bilmelisin.

Böcek ilaçlamadan önce yapılması gerekenler;

1. Karınca, hamam böceği, pire, bit veya fare gibi ilaçlama yapılması gereken haşere türü İstanbul haşere ilaçlama firmasına bildirilmelidir. Çünkü fareler için uygulanan ilaçlama tekniği ve malzemeler ile karıncalar için kullanılan ilaçlama tekniği ve malzemeler farklılık gösterir.

2. İlaçlama hizmeti almadan önce kaç metrekare alana böcek ilaçlama yapılacağı firmaya doğru şekilde iletilmelidir. Böcek ilaçlama firmaları İstanbul’da yaşadığın alanın büyüklüğüne göre ne kadar malzeme kullanacağını hesaplar.

3. İstanbul haşere ilaçlama firmasına ilaçlama yapılacak mekân tipi bildirilmelidir. Böcek ilaçlama firmaları ev/daire, bahçe, bina veya iş yerleri için ilaçlama yapabilir ve buna göre farklı teknikler kullanılır.

Böcek ilaçlama sırasında yapılması gerekenler;

1. Böcek ilaçlama firması gelmeden önce eğer evde yaşayan evcil hayvan varsa yem ve su kapları kaldırılmalıdır.

2. Evin herhangi bir yerinde açıkta olan yiyecekler ve çocukların oyuncakları ortadan kaldırılmalıdır.

3. Haşere ilaçlama hizmeti almadan önce mutlaka genel bir temizlik yapılmalıdır.

Tüm hazırlıklar yapıldıktan sonra böcek ilaçlama firması tarafından evdeki haşerelerin yuvaları tespit edilir ve koruyucu kıyafetler eşliğinde en uç noktadan başlayarak evin tamamı ilaçlanır.

Böcek ilaçlama sonrası yapılması gerekenler;

1. İlaçlama işleminin etki göstermesi ve kalıcı hale gelmesi için ilaç uygulanan bölgelere kesinlikle temas edilmemeli ve temizlenmemelidir.

2. Yemek masası, mutfak tezgâhı ve çocuk oyuncakları gibi hassasiyet gerektiren tüm eşyalar temizlenmelidir.

3. Uygulanan ilaç türlerine göre değişmekle birlikte bazen ilaçlama işlemi bittikten sonra kesinlikle ev havalandırılmaz ve 1-3 gün boyunca evde kalınması önerilmez.

İstanbul’da Haşere İlaçlama Firması Seçimi

İstanbul Anadolu Yakası’nda böcek ilaçlama hizmetinin en çok tercih edildiği semtler; Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Ümraniye ve Üsküdar’dır. İstanbul Avrupa Yakası’nda en çok böcek ilaçlama yaptırılan semtler ise; Beşiktaş, Şişli, Esenyurt, Kâğıthane, Sarıyer ve Küçükcekmece’dir.

Haşere sorununa kalıcı bir çözüm arıyorsan doğru İstanbul böcek ilaçlama firmalarından hizmet almalısın. Ancak İstanbul’un neredeyse her mahallesinde farklı böcek ilaçlama şirketleri bulunur ve sokak sokak gezip böcek ilaçlama firması bulmak zamanının büyük bir bölümünü alacaktır.

İstanbul böcek ilaçlama şirketleri arasında seçim yaparken dikkat etmen gereken ilk şey kullanılan malzemelerin Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Türkiye Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından belirlenen kriterlere uygun olmasıdır. Aksi halde kullanılan böcek ilaçları sağlığa zararlı olabilir.

İstanbul böcek ilaçlama firması seçerken dikkat etmen gereken bir diğer nokta ise firmanın uzmanlığı ve deneyimleridir. Özellikle yanlış ilaçlama teknikleri kullanılması haşerelerin tekrar ortaya çıkmasına sebep olabilir.

Evindeki haşere sorununun üzerine bir de böcek ilaçlama şirketi bulmak eklenmesin diye Armut en iyi hizmet verenleriyle bir tık uzağında! Armut garantisiyle İstanbul’da Avrupa Yakası’ndan Anadolu Yakası’na semtinin en iyi haşere ilaçlama firmasından teklif alabilir, firmanın yorum ve değerlendirmelerini inceleyerek ihtiyacına en uygun İstanbul böcek ilaçlama şirketini seçebilirsin. Üstelik firmaya saatlerce dert anlatmana da gerek yok. Sadece 3 aşamada talep oluşturarak tüm haşere problemlerinden Armut sayesinde kalıcı olarak kurtulabilirsin.

En İyi 25 İstanbul Haşere İlaçlama Firması

Etkili İlaçlama photo

Etkili İlaçlama

07.04.2022

Haşere İlaçlama · Ataşehir, İstanbul

"Haşere,kemirgen,bitki dezenfeksiyon ve fümigasyon ilaçlamasında uzman kadrolarımız ile profesyonel ve kaliteli hizmete sürekli devam etmekteyiz. İso ve Tse belgeleri aynı zamanda sağlık başkanlığının verdiği tüm belgelere sahibiz. Bayer markanın etkili ilaçlama ortağı olarak gurur duyuyoruz. Fiyat...

Haşere İlaçlama Merkezi photo

Haşere İlaçlama Merkezi

31.05.2020

Haşere İlaçlama · Şişli, İstanbul

Firmamızın kullandığı tüm ürünler Sağlık Bakanlığı tarafından "Halk Sağlığı sınıfı Biyosidal Ürün" olarak ruhsatlandırılmıştır. Uygulamaları "Biyosidal Ürün Ugulama" sertifikasına sahip uzman personelce yapılır.

Uğurcan S. photo

Uğurcan S.

28.07.2021

Haşere İlaçlama · Bakırköy, İstanbul

Merhabalar ilaç sektöründe 10 yıldır hizmet vermekteyim. Önceliğim müşteri memnuniyeti ve dikkatli bir şekilde sorun olan yerin tamamiyle giderilmesi…

Fgd G. photo

Fgd G.

27.10.2020

Haşere İlaçlama · Eyüp, İstanbul

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun kimyasalları ve periyotları seçerek, ilgili alanlarda gerekli faaliyetleri sağlıyoruz. Taleplerinize göre sürekli ya da tek seferlik hizmetler vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yusuf D. photo

Yusuf D.

19.03.2021

Haşere İlaçlama · Avcılar, İstanbul

Merhaba Böcek ve haşere sorunundan tamamen kurulmak istiyoranız doğru yerdesiniz demektir .

Hayat İlaçlama photo

Hayat İlaçlama

22.07.2022

Haşere İlaçlama · Kağıthane, İstanbul

İstanbulun tüm ilçelerine 7 gün 24 saat ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Yapılan tüm ilaçlamalarimiz GARANTİLİDİR. Kullandığımız ilaçlar alman Basf ve Bayer kimyadan ithal olarak temin edilmektedir. Tedbirlere uyuldugu durumda ilaclarimizin insan ve hayvan sağlığına hiçbir zararı yoktur....

Cahit Ö. photo

Cahit Ö.

28.09.2022

Haşere İlaçlama · Gaziosmanpaşa, İstanbul

20 yildir bu sektör icerisinde olup siz degerli vataslarimiza hizmet vermekteyim

Sedat G. photo

Sedat G.

14.05.2022

Haşere İlaçlama · Eyüp, İstanbul

ES Pest Haşere İlaçlama olarak deneyimli personellerimiz ile kaliteli ve güvenli ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Ferah İ. photo

Ferah İ.

11.11.2019

Haşere İlaçlama · Bahçelievler, İstanbul

13 yıldır uğraşmış olduğumuz pest kontrol haşere ilaçlama konusunda sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Amacamız zararlılarla kaynağında mücadele edip kaynağında yok etmek ilaçlamalarımız garantilidir. İlaçlamalardan sonraki görülen haşerelerden tarafımız mesuldür.

Gamze Ç. photo

Gamze Ç.

28.12.2021

Haşere İlaçlama · Bahçelievler, İstanbul

Kaliteli ve güvenli bir çalışma için tek adres Kusursuz ilaçlama Kaliteli üretim Tercihin adresi

Suat O. photo

Suat O.

04.12.2021

Haşere İlaçlama · Beylikdüzü, İstanbul

Saglik Bakanligi onayli 18 yildir hizmet veren profesyonel bir firmayiz. www.cetgroupilaclama.com Dan bizi inceleyebilirsiniz.

Mavi Damla Grup Ilaçlama P. photo

Mavi Damla Grup Ilaçlama P.

24.08.2020

Haşere İlaçlama · Ümraniye, İstanbul

18 Yıllık Tecrübemizle Sizlere Böcek İlaçlama Hizmeti Veriyoruz. KULLANDIĞIMIZ ÜRÜNLER MİKRO KAPSÜL ETKİLİDİR TAMAMEN KOKUSUZDUR İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında Böcek İlaçlama Hizmeti KULLANDIĞIMIZ BÖCEK İLAÇLARI TAMAMEN İNSAN SAĞLIĞINA ZARARSIZDIR VE SAĞLIK BAKANLIĞINDAN...

Varan Böcek photo

Varan Böcek

30.07.2021

Haşere İlaçlama · Bahçelievler, İstanbul

Yaşam alanlarınızda kendini gösteren ve özgürlüğünüzü kısıtlayan böceklerden kurtulmak için bir firma arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Böcek ilaçlama için piyasadan alacağınız ilaçlar ya da pek çok firmanın kullanacağı ilaçlar bakanlık onaylı olmadığından dolayı başarılı sonuçlar vermemektedir....

Tunç G. photo

Tunç G.

17.11.2014

Haşere İlaçlama · Küçükçekmece, İstanbul

Probil İlaçlama olarak sizlere, haşere ve böcek, parazit ve kemirgen gibi zararlı canlıların ne kadar büyük problemler oluşturduğunun farkında olarak her zaman her alanda uygulanabilecek haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri sunmaktayız. Firmamız insan sağlığını baz alarak hizmet verdiğinden dolayı,...

Söz pest control photo

Söz pest control

21.08.2015

Haşere İlaçlama · Silivri, İstanbul

KAPALI VE AÇIK MEKANLARIN HAŞERE (BÖCEK) İLAÇLAMASI İÇİN BİZİ TERCİH ETMENİZİ BEKLİYORUZ

SELVİ GROUP photo

SELVİ GROUP

24.04.2022

Haşere İlaçlama · Tuzla, İstanbul

Merhaba değerli iş ortaklarimiz; 12 yıl sektörde alanında uzman personellerin ile Türkiye genelinde yaygın ağımıza ile hizmet vermekteyiz.Referanslarimiz ile birlikte çok daha güçlüyüz uygulamalarımız tamamen sonuç odaklı olup yaşam alanlarinizdaki davetsiz misafirlerinizden kurtarmak için uzman...

Moda photo

Moda

06.04.2022

Haşere İlaçlama · Ataşehir, İstanbul

Bayer firmasının insan ve hayvan sağlığına zararsız haşereler üzerinde etkili ve tam koruma sağlayan, geniş spektrumlu özelliği ile tüm uçan ve yürüyen haşerelere karşı etkili, uygulama esnasında ve sonrasında bulunduğunuz ortamı terk etmenize gerek olmayan, kokusuz ve leke bırakmayan özellikli...

Iyon photo

Iyon

13.02.2022

Haşere İlaçlama · Sancaktepe, İstanbul

Haşere ilaçlama hizmetinde 7 yıldır aktif bir şekilde çalışmaktayım. Ziraat mühendisi ve Sağlık bakanlığı tarafından Mesul Müdür olarak görevliyim. Haşereler ile ilgili tüm detaylı bilgi ve tecrübeye, mücadele uygulamalarının tümüne sahibim. İletişim becerilerime güveniyorum. Görüşmek üzere.

Mevsim Çevre photo

Mevsim Çevre

15.11.2021

Haşere İlaçlama · Ümraniye, İstanbul

Mevsim Çevre olarak, iş kalitesinden ödün vermeden, üretmeye ve doğaya beslediğimiz sevgiyle; sağlıklı, güvenilir ve ferah yaşam alanları inşa etmeye devam ediyoruz.

Farmakill photo

Farmakill

27.06.2019

Haşere İlaçlama · Bağcılar, İstanbul

Farmakill Profesyonel Haşere Kontrol Ekipmanları ve Çevre Sağılığı Sistemleri olarak halk sağlığı ve böcek ilaçlama konularında çevre sağlığı uzmanı, tıbbi teknolog, medikal bakım yönetmenlerinin denetiminde İstanbul genelinde faaliyet gösteren alanında uzman bir firmayız. Hizmet verdiğimiz...

Batı Pest Control photo

Batı Pest Control

09.08.2022

Haşere İlaçlama · Küçükçekmece, İstanbul

Böcek ilaçlama kendi alanında birçok haşere barındırmaktadır. ilaclama.ist olarak öncelikle ilaçlama yapılacak haşerenin türü belirlenmektedir. Sağlık bakanlığı onaylı biyosidal belgeli ekiplerimizle haşerenin türünü belli edip tüm uygulama ona göre yapılmaktadır. Böcek ilaçlama ilaclama.ist olarak...

Sadi T. photo

Sadi T.

14.06.2022

Haşere İlaçlama · Küçükçekmece, İstanbul

Yaşam alanlarımızda böcek ve kemirgen gruplarına karşı yapılan ve insan ve diğer evcil hayvanlara bir zararı olan işleme ilaçlama denir. ilaçlamayaptırmanın ne kadar önemli olduğu çoğu insanlar tarafından bilinmemekteydi. Ancak son dönemlerde nüfus arttıkça böceklerdeki artışlar nedeni ile ilaçlama...

Louis Madden Dayanıklı Tüketim Ürünleri İç Ve Dış Tic. photo

Louis Madden Dayanıklı Tüketim Ürünleri İç Ve Dış Tic.

20.05.2019

Haşere İlaçlama · Beykoz, İstanbul

Her zaman %100 garanti ile, çözüm ortağınız olmak için buradayız. Şu an için sadece İstanbul içinde hizmet vermekteyiz.

Ar-ge Buharlı Temizlik Services photo

Ar-ge Buharlı Temizlik Services

24.12.2020

Haşere İlaçlama · Kartal, İstanbul

Ar-Ge Team Group Haşere ilaçlama ve Dezenfeksiyon Hizmetleri ( anadolu yakasında hizmet vermekteyiz. ) Saglıklı günler dileriz.

Gliser İlaçlama photo

Gliser İlaçlama

24.12.2020

Haşere İlaçlama · Esenyurt, İstanbul

Gliser İlaçlama olarak kullanıcılarımıza 7/24 destek sağlayarak haşere ve Covid-19 sorunlarının giderilmesi için çalışmaktayız. Çalışma prensibimiz ise müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir. Siz değerli müşterilerimizin huzuru bizim için önemlidir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Haşere İlaçlama Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İstanbul Haşere İlaçlama ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Haşere İlaçlama talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Haşere İlaçlama için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Haşere İlaçlama talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Haşere İlaçlama taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Haşere İlaçlama talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Haşere İlaçlama için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Haşere İlaçlama hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Haşere İlaçlama fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Haşere İlaçlama fiyatları, talep detayına göre 250 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl